NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Říjen 2013

TZOLKIN 29.10.2013 4 EB kin 212

30. října 2013 v 8:19 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla Svobodné Vůle

Vzorec Světla Energie Eb probouzí Vědomí spirituální síly, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Esence Eb není ani tak o cestování po cestě, jako - stát se cestou a připomenout si, že se nemusíte nic učit, jen se rozpomenout.

Stejně jako existuje mnoho cest, tak i životní cesta není jen jedna - je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem….a tak dále a tak dále …v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete - od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety, od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.

Mít cestu a následovat život neznamená sedět a dívat se, co se stane. Ani osud, ani nějaká jiná forma nepředurčily božské přednastavení pořadí událostí ve vašem životě. Takže vyberte dnes cestu, která vás vyvede ze všeho, co vás ruší, objevte nový směr, nové zážitky a možná potkáte někoho, kdo bude chtít sdílet kroky společně s vámi.


Eb a Tón ČTYŘI vám pomáhají udržet vnitřní stabilitu, což vám zajistí, aby byla vaše životní cesta pevná, důstojná s respektem k sobě. Soustřeďte se na všechno, kdo jste i co děláte - prostřednictvím myšlenek, pocitů a činností směrem k vyššímu a čistšímu záměru a rezonanci.

ČTYŘKA je číslo stability - symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 28.10.2013 3 CHUEN - galaktický portál - kin 211

28. října 2013 v 19:33 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Síla Lehkosti, Bezstarostnosti

Moudrost Světla Energie Chuen probouzí humor, nevinnost, spirituální znalosti prastaré magie, flexibilitu, inteligenci, spontánnost, princip Spolutvůrce a diskrétnost

Velký den pro otevření plechovek s barvami, které máte uložené v podvědomí - nechte barvy vzlétnout. Fantazie, inspirace a inovace vládnou tomuto nespoutanému dni, pokud milujete vzrušení, riziko a nepředvídatelné události - toto je váš den!

Dnes není třeba držet se zpátky, buďte trochu divocí. Postříkejte plátno vašeho dne radostí, smíchem, lehkostí a uvidíte, co se stane. Pokud je váš život příliš strukturovaný, nebo nevíte kde začít, začněte tím, že spoustu času věnujete sami sobě - budete se divit, jak rychle se vaše vrozené schopnosti obnoví. Vše, co potřebujete, je být sami sebou.

OPICE dnes přísně zkontroluje váš vztah k humoru. Věřte, že Stvořitelovo Dílo nepotřebuje smutné lidi. Stvořiteli lepších zítřků jsou pouze ti, kteří jsou schopni přijmout každé řízení osudu v klidu, často humorným způsobem.
Poslouchejte volání toho, co je v Bytí zábavné, co se skutečně skrývá v této Energii. Možná, že až příliš vážně berete svůj život. Uvědomte si, že jste Boží dítě které jako všechny děti se chtějí smát a bavit se!

Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjení silné duchovní a spirituální schopnosti. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat?

Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!


Takže si dnes užívejte neodolatelné žertování a nechte svoji tvůrčí šťávu proudit naplno, bez souzení, omezení, nebo toužení. Prozkoumejte hraní, vyzkoušejte nové způsoby myšlení a nechte TŘETÍ Tón udělat mnoho pozitivních změn ve vašem životě.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí.V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Rozpouští a rozplétá se vše, co není pravdou a pravdivou skutečností, vaše duše vás vede, Vyšší Já a průvodci. Spoléhejte na srdce, spíš než na mysl, která může někdy klamat. Není doba čekání, co přijde, je třeba pohyb na bdělé úrovni Vědomí. Zaměřujte se na osobní život, jak by měl vypadat, co si přejete, aby se projevilo ve vaší realitě, spíš než věnování pozornosti chaosu rozpadajícího se finančního, ekonomického a politického systému. Užijte si dnešní silný den v uvolněnosti a Lásce.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 27.10.2013 2 OC – galaktický portál – kin 210

27. října 2013 v 18:38 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce

Moudrost světelného vzorce Energie Oc nese Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, přátelství a mimosmylového vnímání

LÁSKA - to je slunce i déšť, bez kterých nemůže růst vaše Hvězdné Zrno. Smích i slzy jsou garantem zdravého vývoje. Buďte dnes soucitní sami k sobě a obklopujte láskou vaše nejbližší. Pokud věříte v moudrost Oc, dostanete dnes mnoho instrukcí, jak prožívat lásku.

Skutečná duchovní autorita může být realizována, pokud přijmete všechna vaše jednání a zkušenosti, objevíte a poznáte účel vaší životní cesty a dosáhnete harmonie a rovnováhy ve své duši. Dnes je jen jeden den, ale vaše duchovní cesta trvá celý život, takže využijte tento den pro malý kvantový skok vpřed.

Zůstaňte dnes mentálně i emocionálně vyrovnaní při setkávání s vašimi blízkými při řešení případných problémů, které způsobují tření, nebo nedorozumění. I když máte duchovní autoritu, použijte jí k navazování a potvrzení silných pout ve vaší komunitě, nebo rodině.

Dny Energie PSA pronikají do celého emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. PES vyvolává otázky lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku - miluje a je milován.

Dny s Energií DRUHÉHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly.

Dnes vám DVOJKA navrhne dvě možnosti, dvě volby, dvě cesty, které se rozbíhají. Před tím, než uděláte rozhodnutí, pamatujte že jedna volba nemusí vylučovat druhou, místo toho se mohou doplňovat, nebo propojovat. Konečný výsledek závisí na vůli a záměru. Dříve, či později vedou všechny cesty na křižovatku. Kudy teď?

Pečlivě vše zvažte, jakmile jednou odbočíte a čím dál jste, tím těžší je se vrátit. Příliš dlouho neotálejte a to proto, že nerozhodnost může vést ke stagnaci

Ve vašem Středu vás stále očekává Láska, vyneste ji na světlo, aby mohla přinést štěstí, mír a klid do vašeho osobního života.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky


TZOLKIN 26.10.2013 1 MULUC kin 209

26. října 2013 v 14:19 Maysky Kalendář na každý den


MULUC - Měsíc - Síla Probuzení

Vlna MĚSÍCE ovlivňuje vaši paměť a pomáhá osvobodit od nadvlády Ega.

Vlna MĚSÍCE otevírá průvod Vln Pátého Zámku ČASU ( kin 209 - 260 ). Zelený Zámek můžeme přirovnat k velkému pokladu, ve kterém jsou přechovávány pozemské klenoty. Tyto poklady stále čekají na ty, kteří je dokáží využívat správně.
Před 2000 lety náš drahý přítel Ježíš Kristus nám dovolil podívat se jedním okem na dary, které nás očekávají v Domě Otce. Byl ON snad jiný než my? Byl snad Bohem, který nám chtěl jen ukázat, že jsme červi, nebo MU šlo o něco více? Anebo možná..…ON byl právě ten, kdo chtěl, abychom si uvědomili, kdo opravdu jsme. Vyjádřil smysl našeho Bytí několika prostými slovy:

"Plná planetární sýpka stále čeká na vyprázdnění těmi, kdo jsou si vědomi své role pozemské bytosti."

Náš svět pomalu vyčerpává své trojdimenzionální zásoby. A právě teď - způsobem neobvyklé manifestace - začínají praskat iluzorní mýdlové bubliny Starého Času. Dříve, či později, si toho budeme muset všimnout. Dříve, či později, budeme muset opravit naše chybně vytvořené autority.

Zkušenosti získané ve Vlně MĚSÍCE jsou pro vás klíčem k rozvázání mnoha problémů. Žádná jiná Vlna není oprávněná k tomu, aby zaktivovala pole vaší Prapaměti. Ukáže se vám vaše pravá identita, jakékoliv odbočení z kurzu i jak se vám dařilo na vaší individuální cestě životem. Tak už to je ( ačkoliv je to paradoxní ), že my lidé se učíme lépe a rychleji, když cítíme bolest. Naštěstí je pro nás pomíjivá. Proto se na všechny eventuální bolestné rány a zvraty osudu dívejte velmi střízlivě - bez hodnocení lidí i událostí. Všechny osobní vzestupy a pády by měly být uznány jako dvě strany účtu: " MÁ DÁTI - DAL"

Tři pozice Vlny zasáhne Energie Galaktických Portálů: PES 2, OPICE 3, ZRCADLO 10. V těchto dnech pečlivě pozorujte osobní zkušenosti na všech úrovních Bytí - mentální, emocionální, fyzické. Kromě toho se podívejte důkladně na všechny vnější kontakty a průběh všech vašich jednání.

Vlna MĚSÍCE je z velké části spojena s DHARMOU, což znamená, že s sebou přináší informace z budoucnosti a zná cíl vaší inkarnace. Její Pozemští Strážci jsou stále v pohotovosti pro případ, že byste zbloudili z cesty a odvážili se jít příliš daleko. Tak můžete zjistít, proč jste tady a co vlastně hledáte.

Muluc dnes přináší podporu, kterou potřebujete k překonání mnoha problémů. Pamatujte, že nejlepší způsob, jak se dostat z každé složité situace není cesta kolem ní, ale skrze ní. Otočte dnešní energie ve svůj prospěch, zůstaňte v harmonii s vnitřním domovem. Bez ohledu na to, jak moc na vás dnešní energie působí, váš vnitřní domov je neproniknutelný.
1. MAGNETICKÝ TÓN - SÍLA PŘITAŽLIVOSTIOtevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla jeho akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce. Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí. V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.

Přehled Vlny 26.10. - 7.11.

1. MULUC
2. OC - galaktický portál
3. CHUEN - galaktický portál
4. EB
5. BEN
6. IX
7. MEN
8. CIB
9. CABAN
10.ETZNAB - galaktický portál
11.CAUAC
12.AHAU
13.IMIX

Využijte Trecenu Muluc k harmonizaci a probuzení svého pravdivého Já v tichu své Já Jsem Přítomnosti. Krásný den a mnoho Lásky vám všem.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.10.2013 13 LAMAT kin 208

25. října 2013 v 10:10 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla Krásy

Téma: Harmonie, estetika, řád

Energie Lamat pomáhají objevit cit pro krásu, dobrý vkus, eleganci, smysl pro umění, dobré sebevědomí, realizovat vzorec Universální Lásky pomocí intuice, najít osobní sílu vyzařování a skromnost

Jak vstupujete do tohoto posledního dne Treceny CIB, ctěte cestu, kterou jste prošli, ctěte moudrost a rady předků, ctěte je a udržujte ve svém srdci po zbytek vašeho života. Třináctý Tón zesiluje dopad a násobí jeho účinky mnohonásobně ve všech aspektech vašeho života. Od teď s sebou můžete nosit obrovské oceány znalostí, zkušeností a moudrost celé Treceny Cib, kterou si můžete kdykoliv přivolat.

Jednou z nejmoudřejších věcí, kterou můžete dnes udělat, je věnovat nějaký čas během dne odpočinku - relaxovat a užívat si. Nic extrémního není zdravé - ani práce, hra, produktivita, nebo zaneprázdněnost, nejsou tak velké ctnosti, jak tomu Západní společnost věří. Starověké civilizace věděly, že bohatství a hojnost nejsou v životě získávány tím, že pracujete 90 hodin týdně, ale obohacováním mysli, těla i ducha a zdravou rovnováhou mezi prací, hrou, odpočinkem a aktivitou.

Zaveďte řád a harmonii do vašeho života, inspirujte se krásou. Postarejte se dnes o svůj vzhled, zajděte si ke kadeřníkovi, vytvořte si nové oblečení, pusťte si hudbu, nebo si dům vyzdobte květinami. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat vaši esenci Zdroje.

Ať už žádáte, nebo toužíte po duchovní, emocionální, psychické, fyzické, biologické, či materiální hojnosti - buďte připraveni ji dnes přijmout. A především si to užijte bez strachu, viny a studu.

V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout Využijte vševidoucí energie k nahlédnutí hluboko do základních proudů svého života a objevte hojnost a bohatství života - měnícím se Vědomím.TŘINÁCT - silné a mystické číslo v kalendáři proplétá své intenzivní duchovní energie se zářivou krásou Lamat.

Začněte využívat zpět svoji základní přirozenou hojnost a radost, které byly vaše od narození.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.10.2013 12 MANIK kin 207

24. října 2013 v 15:39 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka - Síla Uzdravení

Světelný vzorec Energie Manik vás obdaruje: sílou vůle, otevřeností, přináší předtuchu, silnou motivaci k jednání, sílu úspěchu, spirituální schopnosti, vytrvalost, krásu, chuť tančit

Trecena Cib pomáhá spojit intuici s rozumem a Dvanáctý Tón říká, že vy jste jediný člověk, který může uzdravit váš život.

Největší síla je vždy neviditelná. Jsou to skladby ve vašem srdci, myšlenky ve vaší mysli, obrazy, které sníte o vašem životě. Pokud nejsou vaše, někdo ukradl vaši sílu. Vezměte si ji zpět. Vezměte si zpět sílu, která je přirozeně vaše, jako je vaše svoboda.

Nasměrujte dnešní sílu Manik k pravdě, integritě, úctě a respektu, a budete stát v úžasu na pohoří, na kterém se dnes pohybujete. Manik má hluboký respekt ke spiritualitě, která je přítomna ve všech živých bytostech a nemá problém vyjádřit svou obrovskou, živou a přímou sílu. S velkou silou přichází i velká zodpovědnost, neste jí dobře a s grácií. Vyvažujte svou sílu a důvěru v sebe sama s pokorou, flexibilitou a porozuměním vůči ostatním.

Pokud je vaším cílem získat více informací o umění léčit, pak je dnes váš den - požádejte Obra Manik, aby vám zpřístupnil hluboké tajemství o umění léčit. Nezapomínejte na své dlaně - jsou projeveným pozemským nejcennějším nástrojem léčení. Nyní ho využijte pro sebe. Pokud vnímáte někde pocit bolesti - přiložte tam své ruce. Čakry vašich dlaní jsou kanálem, kterým proudí - ŽIVOTNÍ SÍLA - jednoduše přímo ze Zdroje - fyzicky - neustále, aniž by vás to rušilo.

Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy.

Využijte tyto mocné energie a obnovte, nebo přesměrujte své horizonty k lidem. Je to hluboká propojenost s lidmi, událostmi, situacemi, co utváří naše zkušenosti na této planetě. Čím více ctíme a respektujeme každého člověka, událost a situaci a méně očekáváme na oplátku, tím osvícenější a zralejší se stáváme.

Zakloňte hlavu a nechte, ať vaši duši zaplaví léčivá a pozitivní energie. Dnes jste korunování zázračnou mocí, dnes se stáváte Pravou Rukou Boha.

Užijte si dnešní Paso Doble v rytmu Lásky.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 23.10.2013 11 CIMI kin 206

23. října 2013 v 17:52 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - Síla přeměny

Téma: Transformace

Světelný vzorec Energie Cimi pomáhá uvolnit minulost, uvolnit od starých návyků a zvyků, přináší vytrvalost, pokrok, přeměnu, transformaci starého na nové - jako aspekt života, smrti a znovuzrození

Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme a probudíme se znovuzrozeni. Stejně jako vlny přílivu a odlivu se pohybují proudy našeho života v obrovském oceánu kolektivního vědomí. Chcete-li je přimět, aby se projevily více v pozitivním provedení, musí se vaše pochybnosti proměnit v důvěru, strach v odvahu, nejistota v moudrost a překážky ve výzvy směrující vás k cíli.

Nastavte dnes autopilota a prožijte uvolněný den bez kontroly všeho, co si myslíte, že je třeba mít pod kontrolou, zpomalte a využijte čas svým vlastním přirozeným tempem, tím se budete mnohem rychleji přibližovat k realizaci svého osobního potenciálu.

Když si uvědomíme, že každý má svůj čas znovuzrození - individuální časový cyklus transformace, přestaneme se srovnávat s ostatními, přestaneme hodnotit, soudit a srovnávat náš pokrok a život s životem druhých.

Nejvyšší skok v rozvoji dosáhnete, jestliže jste schopni opustit minulost - co je zbytečné, zastaralé, bez užitku a přežité......Spojte se dnes s Energií Cimi, ve které leží základy starověké moudrosti a životních zkušeností, využijte ji k vítězství nad překážkami a proměňte v silný pilíř sebe posílení.

Cimi je silná Energie, která vám dnes pomůže pracovat přímo s vašimi bloky a překážkami. Pole Energie Cimi pomáhá prolomit staré vzorce chování, uvolnit od banálních problémů, negativních návyků, zastaralých autorit, strachu o existenci, materiální dobro a majetek.

JEDENÁCTÝ Tón je mocná očistná síla, ale protože vesmírné síly jsou neutrální - nakloňte ji dnes na svou stranu - ve svůj prospěch tam, kde potřebujete. Je to síla přírody, která může způsobit velké dobro, nebo velké škody. Nechte ji dnes očistit, rozpustit a odsunout to, co vám překáží na cestě do vyšších úrovní Bytí. Využijte dnešní vyvažující energie k osobnímu znovuzrození a k úklidu ve vašem Vědomí. Schopnost opustit starý svět je vlastností Vyššího Ducha - našeho Vyššího JÁ. Rozvinutí této úrovně Vědomí v obtížných pozemských podmínkách, je životním úspěchem, aktem duchovní zralosti.

Jednota, není mimo nás. Jednoty musí být dosaženo uvnitř. Spojení obou pólů polarity do neutrálního rámce - znamená vyvážit vnímání. Tento proces vedoucí k celistvosti probíhá individuálně přirozeně a postupně, je to ukončování oddělenosti, která je iluzí.

Mnoho Lásky vám.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.