NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 23.10.2013 11 CIMI kin 206

23. října 2013 v 17:52 |  Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - Síla přeměny

Téma: Transformace

Světelný vzorec Energie Cimi pomáhá uvolnit minulost, uvolnit od starých návyků a zvyků, přináší vytrvalost, pokrok, přeměnu, transformaci starého na nové - jako aspekt života, smrti a znovuzrození

Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme a probudíme se znovuzrozeni. Stejně jako vlny přílivu a odlivu se pohybují proudy našeho života v obrovském oceánu kolektivního vědomí. Chcete-li je přimět, aby se projevily více v pozitivním provedení, musí se vaše pochybnosti proměnit v důvěru, strach v odvahu, nejistota v moudrost a překážky ve výzvy směrující vás k cíli.

Nastavte dnes autopilota a prožijte uvolněný den bez kontroly všeho, co si myslíte, že je třeba mít pod kontrolou, zpomalte a využijte čas svým vlastním přirozeným tempem, tím se budete mnohem rychleji přibližovat k realizaci svého osobního potenciálu.

Když si uvědomíme, že každý má svůj čas znovuzrození - individuální časový cyklus transformace, přestaneme se srovnávat s ostatními, přestaneme hodnotit, soudit a srovnávat náš pokrok a život s životem druhých.

Nejvyšší skok v rozvoji dosáhnete, jestliže jste schopni opustit minulost - co je zbytečné, zastaralé, bez užitku a přežité......Spojte se dnes s Energií Cimi, ve které leží základy starověké moudrosti a životních zkušeností, využijte ji k vítězství nad překážkami a proměňte v silný pilíř sebe posílení.

Cimi je silná Energie, která vám dnes pomůže pracovat přímo s vašimi bloky a překážkami. Pole Energie Cimi pomáhá prolomit staré vzorce chování, uvolnit od banálních problémů, negativních návyků, zastaralých autorit, strachu o existenci, materiální dobro a majetek.

JEDENÁCTÝ Tón je mocná očistná síla, ale protože vesmírné síly jsou neutrální - nakloňte ji dnes na svou stranu - ve svůj prospěch tam, kde potřebujete. Je to síla přírody, která může způsobit velké dobro, nebo velké škody. Nechte ji dnes očistit, rozpustit a odsunout to, co vám překáží na cestě do vyšších úrovní Bytí. Využijte dnešní vyvažující energie k osobnímu znovuzrození a k úklidu ve vašem Vědomí. Schopnost opustit starý svět je vlastností Vyššího Ducha - našeho Vyššího JÁ. Rozvinutí této úrovně Vědomí v obtížných pozemských podmínkách, je životním úspěchem, aktem duchovní zralosti.

Jednota, není mimo nás. Jednoty musí být dosaženo uvnitř. Spojení obou pólů polarity do neutrálního rámce - znamená vyvážit vnímání. Tento proces vedoucí k celistvosti probíhá individuálně přirozeně a postupně, je to ukončování oddělenosti, která je iluzí.

Mnoho Lásky vám.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama