NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 24.10.2013 12 MANIK kin 207

24. října 2013 v 15:39 |  Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka - Síla Uzdravení

Světelný vzorec Energie Manik vás obdaruje: sílou vůle, otevřeností, přináší předtuchu, silnou motivaci k jednání, sílu úspěchu, spirituální schopnosti, vytrvalost, krásu, chuť tančit

Trecena Cib pomáhá spojit intuici s rozumem a Dvanáctý Tón říká, že vy jste jediný člověk, který může uzdravit váš život.

Největší síla je vždy neviditelná. Jsou to skladby ve vašem srdci, myšlenky ve vaší mysli, obrazy, které sníte o vašem životě. Pokud nejsou vaše, někdo ukradl vaši sílu. Vezměte si ji zpět. Vezměte si zpět sílu, která je přirozeně vaše, jako je vaše svoboda.

Nasměrujte dnešní sílu Manik k pravdě, integritě, úctě a respektu, a budete stát v úžasu na pohoří, na kterém se dnes pohybujete. Manik má hluboký respekt ke spiritualitě, která je přítomna ve všech živých bytostech a nemá problém vyjádřit svou obrovskou, živou a přímou sílu. S velkou silou přichází i velká zodpovědnost, neste jí dobře a s grácií. Vyvažujte svou sílu a důvěru v sebe sama s pokorou, flexibilitou a porozuměním vůči ostatním.

Pokud je vaším cílem získat více informací o umění léčit, pak je dnes váš den - požádejte Obra Manik, aby vám zpřístupnil hluboké tajemství o umění léčit. Nezapomínejte na své dlaně - jsou projeveným pozemským nejcennějším nástrojem léčení. Nyní ho využijte pro sebe. Pokud vnímáte někde pocit bolesti - přiložte tam své ruce. Čakry vašich dlaní jsou kanálem, kterým proudí - ŽIVOTNÍ SÍLA - jednoduše přímo ze Zdroje - fyzicky - neustále, aniž by vás to rušilo.

Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy.

Využijte tyto mocné energie a obnovte, nebo přesměrujte své horizonty k lidem. Je to hluboká propojenost s lidmi, událostmi, situacemi, co utváří naše zkušenosti na této planetě. Čím více ctíme a respektujeme každého člověka, událost a situaci a méně očekáváme na oplátku, tím osvícenější a zralejší se stáváme.

Zakloňte hlavu a nechte, ať vaši duši zaplaví léčivá a pozitivní energie. Dnes jste korunování zázračnou mocí, dnes se stáváte Pravou Rukou Boha.

Užijte si dnešní Paso Doble v rytmu Lásky.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama