NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 25.10.2013 13 LAMAT kin 208

25. října 2013 v 10:10 |  Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla Krásy

Téma: Harmonie, estetika, řád

Energie Lamat pomáhají objevit cit pro krásu, dobrý vkus, eleganci, smysl pro umění, dobré sebevědomí, realizovat vzorec Universální Lásky pomocí intuice, najít osobní sílu vyzařování a skromnost

Jak vstupujete do tohoto posledního dne Treceny CIB, ctěte cestu, kterou jste prošli, ctěte moudrost a rady předků, ctěte je a udržujte ve svém srdci po zbytek vašeho života. Třináctý Tón zesiluje dopad a násobí jeho účinky mnohonásobně ve všech aspektech vašeho života. Od teď s sebou můžete nosit obrovské oceány znalostí, zkušeností a moudrost celé Treceny Cib, kterou si můžete kdykoliv přivolat.

Jednou z nejmoudřejších věcí, kterou můžete dnes udělat, je věnovat nějaký čas během dne odpočinku - relaxovat a užívat si. Nic extrémního není zdravé - ani práce, hra, produktivita, nebo zaneprázdněnost, nejsou tak velké ctnosti, jak tomu Západní společnost věří. Starověké civilizace věděly, že bohatství a hojnost nejsou v životě získávány tím, že pracujete 90 hodin týdně, ale obohacováním mysli, těla i ducha a zdravou rovnováhou mezi prací, hrou, odpočinkem a aktivitou.

Zaveďte řád a harmonii do vašeho života, inspirujte se krásou. Postarejte se dnes o svůj vzhled, zajděte si ke kadeřníkovi, vytvořte si nové oblečení, pusťte si hudbu, nebo si dům vyzdobte květinami. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat vaši esenci Zdroje.

Ať už žádáte, nebo toužíte po duchovní, emocionální, psychické, fyzické, biologické, či materiální hojnosti - buďte připraveni ji dnes přijmout. A především si to užijte bez strachu, viny a studu.

V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout Využijte vševidoucí energie k nahlédnutí hluboko do základních proudů svého života a objevte hojnost a bohatství života - měnícím se Vědomím.TŘINÁCT - silné a mystické číslo v kalendáři proplétá své intenzivní duchovní energie se zářivou krásou Lamat.

Začněte využívat zpět svoji základní přirozenou hojnost a radost, které byly vaše od narození.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama