NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 27.10.2013 2 OC – galaktický portál – kin 210

27. října 2013 v 18:38 |  Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce

Moudrost světelného vzorce Energie Oc nese Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, přátelství a mimosmylového vnímání

LÁSKA - to je slunce i déšť, bez kterých nemůže růst vaše Hvězdné Zrno. Smích i slzy jsou garantem zdravého vývoje. Buďte dnes soucitní sami k sobě a obklopujte láskou vaše nejbližší. Pokud věříte v moudrost Oc, dostanete dnes mnoho instrukcí, jak prožívat lásku.

Skutečná duchovní autorita může být realizována, pokud přijmete všechna vaše jednání a zkušenosti, objevíte a poznáte účel vaší životní cesty a dosáhnete harmonie a rovnováhy ve své duši. Dnes je jen jeden den, ale vaše duchovní cesta trvá celý život, takže využijte tento den pro malý kvantový skok vpřed.

Zůstaňte dnes mentálně i emocionálně vyrovnaní při setkávání s vašimi blízkými při řešení případných problémů, které způsobují tření, nebo nedorozumění. I když máte duchovní autoritu, použijte jí k navazování a potvrzení silných pout ve vaší komunitě, nebo rodině.

Dny Energie PSA pronikají do celého emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. PES vyvolává otázky lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku - miluje a je milován.

Dny s Energií DRUHÉHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly.

Dnes vám DVOJKA navrhne dvě možnosti, dvě volby, dvě cesty, které se rozbíhají. Před tím, než uděláte rozhodnutí, pamatujte že jedna volba nemusí vylučovat druhou, místo toho se mohou doplňovat, nebo propojovat. Konečný výsledek závisí na vůli a záměru. Dříve, či později vedou všechny cesty na křižovatku. Kudy teď?

Pečlivě vše zvažte, jakmile jednou odbočíte a čím dál jste, tím těžší je se vrátit. Příliš dlouho neotálejte a to proto, že nerozhodnost může vést ke stagnaci

Ve vašem Středu vás stále očekává Láska, vyneste ji na světlo, aby mohla přinést štěstí, mír a klid do vašeho osobního života.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama