NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 28.10.2013 3 CHUEN - galaktický portál - kin 211

28. října 2013 v 19:33 |  Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Síla Lehkosti, Bezstarostnosti

Moudrost Světla Energie Chuen probouzí humor, nevinnost, spirituální znalosti prastaré magie, flexibilitu, inteligenci, spontánnost, princip Spolutvůrce a diskrétnost

Velký den pro otevření plechovek s barvami, které máte uložené v podvědomí - nechte barvy vzlétnout. Fantazie, inspirace a inovace vládnou tomuto nespoutanému dni, pokud milujete vzrušení, riziko a nepředvídatelné události - toto je váš den!

Dnes není třeba držet se zpátky, buďte trochu divocí. Postříkejte plátno vašeho dne radostí, smíchem, lehkostí a uvidíte, co se stane. Pokud je váš život příliš strukturovaný, nebo nevíte kde začít, začněte tím, že spoustu času věnujete sami sobě - budete se divit, jak rychle se vaše vrozené schopnosti obnoví. Vše, co potřebujete, je být sami sebou.

OPICE dnes přísně zkontroluje váš vztah k humoru. Věřte, že Stvořitelovo Dílo nepotřebuje smutné lidi. Stvořiteli lepších zítřků jsou pouze ti, kteří jsou schopni přijmout každé řízení osudu v klidu, často humorným způsobem.
Poslouchejte volání toho, co je v Bytí zábavné, co se skutečně skrývá v této Energii. Možná, že až příliš vážně berete svůj život. Uvědomte si, že jste Boží dítě které jako všechny děti se chtějí smát a bavit se!

Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjení silné duchovní a spirituální schopnosti. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat?

Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!


Takže si dnes užívejte neodolatelné žertování a nechte svoji tvůrčí šťávu proudit naplno, bez souzení, omezení, nebo toužení. Prozkoumejte hraní, vyzkoušejte nové způsoby myšlení a nechte TŘETÍ Tón udělat mnoho pozitivních změn ve vašem životě.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí.V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Rozpouští a rozplétá se vše, co není pravdou a pravdivou skutečností, vaše duše vás vede, Vyšší Já a průvodci. Spoléhejte na srdce, spíš než na mysl, která může někdy klamat. Není doba čekání, co přijde, je třeba pohyb na bdělé úrovni Vědomí. Zaměřujte se na osobní život, jak by měl vypadat, co si přejete, aby se projevilo ve vaší realitě, spíš než věnování pozornosti chaosu rozpadajícího se finančního, ekonomického a politického systému. Užijte si dnešní silný den v uvolněnosti a Lásce.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama