NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 29.10.2013 4 EB kin 212

30. října 2013 v 8:19 |  Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla Svobodné Vůle

Vzorec Světla Energie Eb probouzí Vědomí spirituální síly, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Esence Eb není ani tak o cestování po cestě, jako - stát se cestou a připomenout si, že se nemusíte nic učit, jen se rozpomenout.

Stejně jako existuje mnoho cest, tak i životní cesta není jen jedna - je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem….a tak dále a tak dále …v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete - od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety, od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.

Mít cestu a následovat život neznamená sedět a dívat se, co se stane. Ani osud, ani nějaká jiná forma nepředurčily božské přednastavení pořadí událostí ve vašem životě. Takže vyberte dnes cestu, která vás vyvede ze všeho, co vás ruší, objevte nový směr, nové zážitky a možná potkáte někoho, kdo bude chtít sdílet kroky společně s vámi.


Eb a Tón ČTYŘI vám pomáhají udržet vnitřní stabilitu, což vám zajistí, aby byla vaše životní cesta pevná, důstojná s respektem k sobě. Soustřeďte se na všechno, kdo jste i co děláte - prostřednictvím myšlenek, pocitů a činností směrem k vyššímu a čistšímu záměru a rezonanci.

ČTYŘKA je číslo stability - symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama