NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
O mém tvořivém kreslení

24. listopadu 2013 v 16:01 |  Intuitivní obrazy

Obrazy jsou kresleny téměř výhradně pastelkami KOH-I-NOOR a GIOCONDA hart a soft pastels. Používám různé druhy a typy, hlavně takové s kterými se mi dobře kreslí. Při absolutním myšlenkovém uvolnění proudí energie skrze mé Srdce a v jemném procítění namaluji do obrazu lehkou esenci pro určitou bytost, prostor či přítomný okamžik. Vše co nyní tvořím, je již v Nových jasných světelných energiích, které pomáhají i skrze mé obrazy prostupovat veškerou hmotu a vše propojovat do Jednoty čisté Lásky. Dnes je možné touto formou citlivé vnímavé bytosti pomoci v hledání a pochopení života samého ale také uvědomění si sama sebe. Každý obrázek má i své poselství pro nového majitele, nebo majitelku. Vždy dávám přednost osobní schůzce. Pokud to ale není možné, pošlu informace e-mailem. Děkuji všem, i skrze Vás pomáhám a přispívám k tomu aby byl svět lepší a s lehkostí proplouval transformací. S Láskou v Srdci Anna Vičánková
BARVY A JEJICH VÝZNAM
Každá barva má určitý druh frekvence. Již v dávných dobách bylo známé, že jednu a tu samou frekvenci můžeme vnímat několika vjemy. Je to barva, tón, vůně, chuť a tvar. Barva v sobě obsahuje jangový základní element. V převaze každého tónu je jinový element. Vůni přiřazujeme vzdušný element a chuti pak vodní element. Staré tradice hovoří, že v dotyku se mísí všechny živly . Dotyk je důležitý pro člověka bezprostředně po narození. Na straně druhé je velmi důležitý i pro umírajícího člověka, často více než slovo.
 • Tmavě modrá
  Souvisí se vzdušným živlem . Pomocí této barvy můžeme upravit vzdušný živel v organizmu. Je vhodná pro ztišení a harmonizaci.
 • Červená
  Koresponduje s živlem ohně. Jedná se o velmi dynamickou barvu související s teplem. Pomocí této barvy můžeme opravit ohnivý živel organizmu a stimulovat 1 čakru.
 • Zelená
  SOUVISÍ s vodním živlem. Je spjata se základním archetypem vitalizace. Zelená jako frekvence může být podpůrně využita jako čistící nástroj v případě energetického znečištění.
 • Fialová
  Tato barva je syntézou červené a modré. Archetypálně reprezentuje duchovní majestát a pozitivní vztah k vyšším úrovním. Další charakteristikou jsou dobré čistící účinky na jemnohmotných úrovních.
 • Bílá
  Je jednou z nejčastějších vibrací v přírodě, jelikož archetypálně souvisí se světlem. Z hlediska analogického zosobňuje čistotu, přirozenou pokoru, citlivost a jemnost. Hodí se jako pomocný prvek do všech energeticky náročných prostředí.
 • Žlutá
  Má své osobité zastoupení mezi barvami, jelikož vytváří teplé účinky a přitom není extrémně dynamická jako červená. Žlutá je schopna stimulovat změny na jakékoliv úrovni. Často se používá při transformačních změnách.
 • Světle modrá
  Charakterizuje stav volnosti, který je prezentován vnitřním duchovní moudrostí. Svým významem se velmi podílí na komunikaci. Tato barva velice dobře tlumí stavy extrémního tepla na všech úrovních. Dobře působí na oblast dutiny ústní.
 • Oranžová
  Je směsicí frekvence červené a žluté. Zastupuje kreativitu na fyzické úrovni. Z pohledu lidského těla je oranžová užitečná v oblasti ženských orgánů.
 • Světle zelená
  Obsahuje v sobě nejvyšší náboj vitality. Má silně regenerační účinky a zlepšuje schopnost přizpůsobivosti.
 • Stříbrná
  Podle zdrojů stříbrná souvisí se skupinou tzv. andělských frekvencí. Z tohoto důvodu může pozitivně působit jako rozpouštědlo negativních energií a těžkých životních situací. Lze říci, že tato barva souvisí s odpuštěním.
 • Zlatá
  Z duchovního pohledu tato barva patří mezi božské barvy, jelikož její frekvence má nejvyšší kmitočet. Má univerzální užití. Používá se tam, kde je potřeba pozvednout vibraci. Vzhledem k vibrační příbuznosti, je velice dobrým vodičem sluneční prány.
UKÁZKA MÉ PRÁCE ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama