NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Symbol třešní

21. listopadu 2013 v 13:46 |  Symboly a jejich význam

Třešně
Ačkoli jsou třešně jen sladké a chutné ovoce, jako tetování často symbolizují sexualitu. Nejen že jejich tvar a barva připomínají rty milenců při polibku, ale v angličtině jsou také slangovým označením pro panenství. Sytě červené třešně mohou být mimo jiné i symbolem plodnosti a jako tetování s výrazným erotickým nábojem se nejčastěji objevují na bocích, v dekoltu a kolem slabin.

Existují samozřejmě i další možné výklady. Třešně se často objevují na výherních automatech v kasínech, mohou tedy vyjadřovat i to, že jejich nositel je náruživý hráč. V klasickém, jasném a pestrém provedení které je spojováno se "starou školou" tetování, bývají projevem vzpurné nespoutané povahy. Mohou také symbolizovat upřímnost, pravdomluvnost, nebo laskavost.. A nezapomeňte, že jde pouze jen o obrázek sladkého ovoce, takže si je někdo může vybrat jen jako symbol zdraví a radosti ze života. nejde vždy jen o sex....

I barva kterou si vyberete, může hrát určitou roli ve významu tetování. Sytě rudé zralé třešně, jsou symbolem divoké sexuality, zatím co růžové třešničky mohou stejně dobře znamenat čistotu a nevinnost.

Existuje mnoho variací na klasické tetování s párem třešní. Červené třešně bývají obvykle symbolem vášnivosti a lásky, ale třešně s kapičkou rosy znamená svěžest a krásu. třešničky obklopené plamínky, jsou symbolem spalující lásky, zatímco třešnička na dortu je znamením sladké a pohodové povahy.

Text i obraz je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.tetovanianna.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama