NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 7.11.2013 13 IMIX kin 221

7. listopadu 2013 v 12:32 |  Maysky Kalendář na každý den

Imix - Drak - Síla Důvěry

Energie Imix probouzí Moudrost dobrosrdečnosti, víry v sebe, důvěry v Božskou pomoc, silné osobnosti, aktivity, je to Energie podporující nový začátek projektů a nových aktivit, Zdroj života a mateřské lásky

TŘINÁCTÝ Tón je numericky spřízněný s Imix. Oba přináší stejnou možnost přístupu k jiným dimenzím a realitám; oba dva jsou vysoce nabitá silná znamení. Párově spolu tvoří ohromující smršť energií, které se mohou jako psychické tornádo točit kolem vaší duše. Buďte opatrní. Pokud dnes podniknete cestu do světa jejich neznámé a netušené říše, nechoďte bez záchranného lana. A ve skutečnosti MULUC - vládce této Treceny - je jedinou stabilní věcí na vaší lodi provázející vás v rozzuřených vodách.

Trecena MULUC ovlivňuje vaši paměť a pomáhá osvobodit se od nadvlády Ega. TŘINÁCTÝ Den říká, abyste důvěřovali přirozeným procesům a nedělali nic na sílu, jedině tak vyprovodíte svůj život z chaosu.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU,
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Akceptujte sebe i ostatní se všemi přednostmi i chybami - udělejte dnes revoluci v oblasti myšlení, uvidíte, že kolem vás jsou jen samí příjemní lidé. Důvěřujte sobě a začněte znovu důvěřovat i lidem. Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se přijímání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.

DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón - vždy přináší otázky důvěry. Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako ochota jednat, aktivita, nadšení, sebedůvěra, sebeúcta. Energie Dne může zdůraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo spod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co dramaticky změní běh vašeho života. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebe identifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru.

TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ a k cíli vašeho Světelného Těla. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změny četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojencem.

OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI, KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA POD VAŠÍM VEDENÍM

V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12", to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13, jako o LÉČBĚ PŘÍČIN.

Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opuštěním STARÉHO a připojení se k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama