NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Únor 2014


TZOLKIN 28.2.2014 9 IX kin 74

28. února 2014 v 9:53 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla Právoplatnosti, magických schopností, poctivosti, bezčasovosti

Pokud jste těhotná, nebo si přejete otěhotnět, věnujte dnes čas posvátné meditaci vašemu nenarozenému dítěti. Pokud již děti máte, ctěte jejich nevinnost a čistotu, zacházejte s nimi s úctou, upřímně a důstojně, neboť oni ztělesňují svojí vlastní podstatu. Ix ztělesňuje životodárného ducha celého života, Bolon (9) je spojen s těhotenstvím, procesem lidského těhotenství a vývojem - jejich propletené energie představují silný a velmi příznivý den vyjádřit úctu vašim dětem - narozeným i nenarozeným.

Dnes je vaším ukazatelem SRDCE. Jen síla SRDCE vám může pomoci najít východ ze slepé uličky. Pokud "vypojíte" SRDCE, zůstanete sami, spadnete do propasti Ega, ponesete ztráty. Ukončete vyhledávání tisíců argumentů, abyste umlčeli hlas svědomí a život ovládal strach z budoucnosti, pohodlí, iluze bezpečí a JISTOTY. Je to lidská nemoc vycházející z nevědomí, vytvářející vnitřní strach, zmatek a duchovní chaos. Dívejte se VĚDOMĚ na svůj život. Jedině tak je možné stát se nezávislým na všech obecných programech, které se od dob nevolnictví na Zemi používají. Věřte, že SUVERENITA vašeho JÁ je něco, co dřív nebo později budete muset žít.

Před inkarnací jste si vybrali jaké zkušenosti chcete ve svém životě zažít - mnoho lidí si vybralo lhaní, podvádění, smutek, obětování, vraždy, nemoci, krádeže……to je třeba respektovat bez souzení - Země je škola a vy máte svobodnou vůli tzn. že se každým okamžikem rozhodujete zda reagovat a řešit záležitosti z pozice Ega, nebo Lásky. Pokud chcete změnit situaci - nemluvte o tom, ale udělejte to - ale v tom okamžiku vám život předloží zkoušku - jestli změnu skutečně chcete, nebo vás strach opět zatlačí do kouta, zůstanete v pohodlí své komfortní zóny, a dál budete hrát hru na nevolníka.To ale není podporováno v Nové Zemi.

Život neustále hází testy, výzvy, zkoušky a ptá se " JSI SI JISTÝ, ŽE CHCEŠ ODEJÍT Z PRÁCE, ZE VZTAHU, PŘESTAT SE OBĚTOVAT, JSI SI JISTÝ, ŽE CHCEŠ DĚLAT A TVOŘIT, CO MILUJEŠ"? Každý je silnou osobností a měl by, nebo spíše musí vyzkoušet vlastní tvořivost, bez pomoci druhých. Vírou ve své přirozené dary a talenty dosáhnout nezávislosti a hojnosti.

Jakmile opustíte obavy - klapky z očí budou odstraněny a vy spatříte velký obraz krásy života. Jste dirigent v orchestru vlastního života - kdy budete konečně hrát symfonii LÁSKY? LÁSKA je nejmocnější síla Universa, jejíž skutečný význam je na Zemi velmi zkreslený.
Je nezbytné probudit vnitřní potenciál, najít kořeny toho, kdo jste. Ti, kteří se budou bránit změnám se rozhodně do pekla nedostanou. Iluze Nebe a Pekla byla vytvořena pod rouškou manipulace náboženství. Zdroj nic takového nevytvořil. Budou mít příležitost své zkušenosti dál prohlubovat na odpovídajících dimenzionálních úrovních, přesně podle Universálních Zákonů. V minulých letech nebyla sluneční aktivita tak silná, je třeba vzít na vědomí, že síla fotonických částí bude stále intenzivnější a energetický podpis Země stále vyšší. Pravda nezůstane utajena a Země vzestupuje spolu s lidstvem. To je Plán Stvořitele.

Zklidněte mysl, soustřeďte se na SRDCE, klidně dýchejte - rozhodněte se TEĎ
Chcete být ukotveni ve své vnitřní síle, nebo ve strachu? - obojí zároveň není možné.

DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženského universálního principu.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Chromoterapie

27. února 2014 v 20:35 Chromoterapie

Chromoterapie je slovo řeckého původu (KROMOS - color - Teraphia a terapie) což znamená barevná terapie. Byla používána člověkem již v dávných civilizacích ve starověkém Egyptě, Indii, Řecku a Číně.
Barvy nás obklopují v každodenním živote, oblečení, jídlo, domov, zaměstnání, v přírodě.
Každá barva má specifickou vibraci a terapeutickou kapacitu. Issac Newton v sedmnáctém století objevil barvy duhy. Německý vědec Johann Wolfgang von Goethe v osmnáctém století studii zjistil, že červená barva má povzbuzující účinek v těle, modrá uklidňuje, žlutá vyvolává pocity radosti a zelená je uvolňující a zklidňuje.

Barvy výrazně ovlivňují naši náladu a o tom že ovlivňují naši psychickou stránku, není pochyb. Barvy mohou pomoci harmonizovat tělo, a dostat do rovnováhy mysl a emoce.

Je známo, že naše čakry korespondují s posloupností barevného spektra běžně viditelného světla

1. čakra - červená
2. čakra - oranžová
3. čakra - žlutá
4. čakra - zelená, růžová, červená, bílá
5. čakra - tyrkysová
6. čakra - bílá, tmavě modrá
7. čakra - fialo

Doporučuji krystaly na zklidnění a vyvážení čaker, esenciální oleje, které mají příznivou rezonanci, ásány jógy, intonování....

Chromoterapie je neinvazivní léčebná technika užívaná za pomoci monochromatického světla o vlnové délce odpovídající viditelnému světelnému spektru. Na rozdíl od užití v praktickém lékařství kde se aplikuje v oblasti infračervené a ultrafialové spektra.
Energie barevného světla působí přímo v centrech (čakrách) kde proudí životně důležitá energie. Tato energie oživuje a reguluje funkci éterického těla. Tím napomáhá přes nervový a imunitní systém, dále skrze žlázy s vnitřní sekrecí, obnovovat rovnováhu fyzického těla. Čakry jsou umístěny kolem páteře. Zatím co zdravé tělo září, nemocnému chybí jas a světlo.Za tímto účelem vyvinutý nástroj je navržen tak, aby energie monochromatického světla proudící filtrem přesně definované vlnové délky zesílená křemenným krystalem působila v dané oblasti.

Po diagnostice čaker automatickou kresbou se zaměřuji na postupné léčení. Je rozděleno do tří stupňů.

- první stupeň je léčení fyzického-éterického těla (vyčerpání, dysfunkce orgánů, změny energií).
- druhý stupeň souvisí s astrálním tělem a léčí emocionální stavy.
- třetí je k ošetření duševního tělaLéčení se provádí v sedě, ve stoje nebo v leže v klidném prostředí s měkkým okolním světlem.
Co se týče citlivosti jednotlivců k energii barvy, bývá individuální. Klienti mohou pocítit mírné teplo, vibrací nebo mravenčení v kůži. Někteří v klidu relaxují.

Úspěšně se používá v oblasti bakteriální infekce kůže, jako je např. akné a jiné.
V zahraničí se úspěšně používá například k doléčení žloutenky u kojenců. (modré spektrum)

Intuitivní malování obrazců na tělo

27. února 2014 v 20:17 Intuitivní malování na tělo


Zde jsou ukázky intuitivního malování na těloPoužívám tělové fixe a trvanlivost kresby na těle je max. 5dnů. I když se obrazec smyje, na jemnohmotné úrovni je působení do doby, jaké je potřebné.
Při absolutním myšlenkovém uvolnění proudí energie skrze mé Srdce a v jemném procítění namaluji do obrazu lehkou esenci momentálního prožitku klientky (ta). Je to hluboký transformační prožitek, při kterém se uvolňují struktury starých nefunkčních vzorců chování a jsou nahrazeny tím co potřebuje člověk pro svůj další duchovní růst. Při provádění malby se také pracuje na čakrách a jemnohmotných tělech. Je to proces, při kterém je obsaženo mnohem hlubší poznání sebe sama. Vše co nyní tvořím, je již v Nových jasných světelných energiích, které pomáhají i skrze tyto obrazce prostupovat veškerou hmotu a vše propojovat do Jednoty čisté Lásky. Dnes je možné touto formou citlivě pomoci v hledání sama sebe, své podstaty a porozumět životu. Každý obrazec má i své poselství pro nového majitele, nebo majitelku. V průběhu malování, nebo na závěr je sděleno poselství od přírodních nebo andělských bytostí .

O mé další tvorbě najdete více informací ZDE
TZOLKIN 27.2.2014 8 BEN kin 73

27. února 2014 v 12:08 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Síla Svobody, prolomení hranic, možností

ÚCTA a VDĚČNOST nikdy nevyjdou z módy. Pro Maye jsou to základní hodnoty - forma, která tvoří podstatu lidských vztahů a společenství. Je smutné, že v minulých několika desetiletích vykrvácely z naší příliš zaměstnané " moderní společnosti " díky dlouhotrvajícímu, neústupnému, neustálému zaměření na spotřebu, okamžité uspokojení a finanční úspěch. Ale to může být změněno počínaje každým z nás. Buďte vděční za životy a osud svých blízkých, respektujte své děti , stejně jako starší a udržujte svůj vnitřní mír.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU

Dnes prozkoumejte všechny hranice, které postavilo Ego, využívejte všechny možnosti a příležitosti a dejte novou formu způsobu myšlení. Dnes se katapultujte ke SVOBODĚ, ale jednejte uvážlivě, aby se spěch ke svobodě neproměnil ve fanatické revoluční jednání. Spoléhejte na sílu svých pocitů a na život se dívejte, jako na nádhernou cestu do neznáma, pak se před vámi otevře velký svět nových návrhů a svět úspěchu.

Energie Ben souvisí s místem, kde žijeme, s naším domem, či domovem. Domov je tam, kde je srdce, jak se říká……….a v den kterému vládne Ben, je to obzvláště pravda. Váš domov není fyzické místo nasáklé vámi, esencí vaší rodiny a vzpomínkami, ale je to velmi posvátné místo, kde pobývá vaše duše. Je to místo, které vychází z vaší energie - to jste vy a vždy to tak bude, bez ohledu na to, kde ve světě žijete.

Udělejte si dnes čas, sestupte do suterénu vaší duše, vyčistěte negativní vzpomínky, strach, nízké sebevědomí, nedůvěru, škodlivé návyky, pak pokračujte směrem nahoru a jak budete stoupat objevíte svobodu, sebelásku, sílu dynamiky a bezpodmínečné lásky - stanete se hrdinou.

Každý domov je třeba udržovat v čistotě, stejně tak i duši a planetu Zemi, která je domovem nás všech. Každý z nás je zodpovědný za stav pozemské zahrady - každý z nás je správcem, který je zodpovědný v jakém stavu ji zanecháme dalším pokolením. Dokážete si představit Zemi v její původní podobě? Nedotčená místa s původní florou i faunou? Křehká rovnováha této planety je desítky let v dysbalanci. Ekologická tvář je téměř zničena. Práce je hodně, je čas spojit se a sjednotit - všichni, kteří stojí v čele států se budou muset probrat z amnézie, spojit se se snílky a vizionáři, kteří ví, jak "přestavět" tenhle svět. Takže se dnes pohybujte po Zemi jako po vlastní zahradě, protože to ona je základem pro přežití. Stejně jako pečujete doma o krásu a pořádek - postarejte se o pořádek ve vašem okolí - ctěte váš fyzický domov, váš duchovní domov a Matku Zemi, která vás šatí i živí. Žádný domov není domovem bez rovnováhy, soucitu, něhy, odpovědnosti, respektu a lásky.

1. den Treceny je energie nejslabší, téměř nezjistitelná, později zesílí a dostává mnohem větší, později maximální sílu, až ještě později narazí na břeh a jako každá vlna zde končí, aby mohla začít a růst další. Pozice 8, 9, 10 ukazují vývojový cyklus určité události ve vašem životě, zatímco to, co potřebuje uvolnit - se projeví v 11. Dnu. I když je uzdravení spojeno nejčastěji s přechodnými bolestmi, nezaměřujte se pouze na tento směr. Zkuste se podívat především na pozitivní aspekty, na kterých roste vaše životní moudrost.

Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Číslo 8 je velmi silné 4+4 rovná se celistvost. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.2.2014 7 EB galaktický portál

26. února 2014 v 21:13 Maysky Kalendář na každý den


Eb - Člověk, Cesta - Síla vrozené moudrosti, zodpovědnosti, nezávislosti

Stejně jako existuje mnoho cest, tak ani životní cesta není jen jedna - je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem….a tak dále a tak dále …v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete - od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety; od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.

Silný čas pro hledání starobylé moudrosti, aby mohlo dojít k aktivaci vrozených psychických schopností. Spíš než "jít zlatou střední cestou", jděte dnes tou, kterou vám doporučí srdce, pak vás vitální Energie EB posune nejen životem vřed, ale především po cestě nahoru - nad horizont všech omezení. Podle starověkých Mayů Eb představuje posvátnou cestu po životní spirále - stoupejte dnes sebevědomě, buďte vděční a oceňte sami sebe za všechny zkušenosti, všechny testy, zážitky, lekce, kterými jste v poslední době prošli, poděkujte všem učitelům, které jste si v pozemské škole kolem sebe postavili - jejich jedinou snahou bylo, abyste otevřeli srdce a našli vlastní sebehodnotu.

Dnešním Klíčem k řešení životních nesnází je SDÍLENÍ A VYJADŘOVÁNÍ VŠECH SVÝCH POCITŮ, jinak se spolehněte, že nastane " užírání se zevnitř ".

Energie EB je Grálem - Zlatým rounem, alchymistickou transmutací, prubířský kámen, díky kterému se vše obyčejné a neušlechtilé mění na zlato. Je rohem hojnosti, paradoxem prázdnoty - otevřeným místem ležícím ladem připraveným k přijímání darů. EB nabízí dar Ducha počínající v bohatství Jednoty Bytí. EB připravuje průběh transformace. Musíte se stát prázdným, aby vaše touhy a přání mohly být uspokojeny stékajícími dary z kalicha spirálně vibrující Galaxie. Otevřete se a přijměte všechno, co vám EB vlévá do těla. EB vás povzbuzuje k posílení a očištění vaší fyzické nádoby, aby byla připravena pro přijímání energií vyššího Ducha. Kalich vašeho JÁ bude povýšen do ušlechtilosti díky korekci v energetickém systému. Díky tomuto oživení bude uvnitř vás proveden subtilní posun a vaše Vědomí bude přetransformováno přirozeným způsobem. V tomto procesu můžete vnímat pocit vnitřní reorganizace a nového "pospojování drátků". Vyšší centra mozku a žlázy citlivé na světlo - šišinka a hypofýza - budou zaktivovány, protože absorbují mnohem více Světla. Takováto pronikání vás přivádí do kritického bodu - na jakýsi práh - kde se na druhé straně dokončí změny na buněčné úrovni. To povzbudí samozřejmě paměť duše a rozšíří vaše pojetí o realitě. Díky rozšířenému Vědomí se začnou očišťovat vaše nervové struktury, buňky a záznam v DNA - budou subtilně sladěny do takové míry, že budete schopni vytvořit přijímací stanici pro aktivaci kosmického Vědomí.

Pronikání vyšších frekvencí a současně využití je jako nové naprogramování biopočítače a zaktivování skrytých čipů - tj. nepoužívaných částí mozku. Je to proces využití a zaktivování vašeho Světelného Těla, které vás tvoří díky expanzi hvězdného světla uvnitř každé buňky. Toto tělo existuje mimo čas a prostor a je schopno zažít další dimenze a jiný čas, jakož i s nimi komunikovat. Je to tělo REZONANČNÍ - až ti, kteří se inkarnovali do fyzického těla, tzn. vzali na sebe podobu člověka, plně realizují přání světelného těla a pospojují všechny body v lidském těle - které využívají pro světelné tělo, pak překročí elektromagnetické moře, které my nazýváme Universum.

SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. SEDM je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím vás dnes SEDMÝ TÓN může obdarovat.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.2.2014 6 CHUEN kin 71

25. února 2014 v 16:44 Maysky Kalendář na každý den
Chuen - Opice - Síla Humoru, sebepřijetí, spirituální vědy, odhalení falše

Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máte, tím se vám vaše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času a v multiúrovňovém Tzolkinu vám pomáhá zvládat nesčetné menu vašeho každodenního života, téměř poskočit - má tendenci zaujmout vaši pozornost. Může ovlivňovat velkou rozmanitost osnovy v tapiserii, ale to je jen záměr a disciplína zhmotnit vše do plné reality - s praktickým úmyslem, který Uuc ( 6 ) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace - a vy máte zlato!

Chuen je tvůrčí dokonalost, inteligence, ochránce umění a ekvivalent prastaré magie světelného Bytí - MAGIE LÁSKY.

Každý přelom vyvolává mnoho napětí, vzbuzuje strach, pochybnosti a obavy, humor je skvělý způsob, jak překonat fázi změn, místo pláče se dnes raději zasmějte.
Intriky, úskoky, honění za uznáním, závislost na učitelích a Mistrech, spoléhání na druhé - to je falešný program, který vám vlastní autoritu vytvořit nepomůže. Budete-li do nekonečna naslouchat jen svému strachu, ignorovat vnitřní moudrost a utápět se v úvahách o karmě - napětí se jen těžko zmírní. Zvolněte tempo, berte život s lehkostí a snadno dojdete do cíle. Pusťte se, pusťte otěže, pusťte nutkání kontrolovat všechno kolem, pusťte všemožné druhy ochran a umožněte duši zarovnat se se srdcem. Srdce vyzařuje do prostoru nejčistší životodárnou radiální Praenergii. Je to neustálý nádech a výdech, který udržuje při životě každou Bytost a podporuje přeměnu existence.

Chuen je jeden z nejšťastnějších dnů Tzolkinu, skvělý den vyjádřit lásku vašim milovaným dětem, partnerovi, oslavovat život v celé jeho kráse. Chuen splétá vlákno reality - buďte kreativním umělcem a tvořte nový život, jaký chcete skutečně žít, změňte design a začněte tkát novou životní tapiserii. Změnit realitu vyžaduje být vědomým tvůrcem a sdělit Vesmíru přesně, co chcete - svůj jasný záměr. Jen když začnete malovat plátno svého života barvami sebelásky, život přestane být těžký. Váš osud není neměnný, to jen záměrná manipulace 3D tvrdí, že vše je pevně dané.

Zaměřte se na započaté úkoly, snažte se je dokončit a zůstaňte u toho pokorní.

Chuen/ Uuc - magický posvátný tanec. Pohyb uvnitř dimenze. Dynamika, která přináší výkon ale zároveň vnitřní stabilitu. Dotančete dnes své poslední karmické paso doble a stoupejte v posvátném ČASU k plnému probuzení v této bezprecedentní době historie planety Země a k pochopení geniálnosti Božského Plánu!

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
Zdroj: http://mayskykalendar.blogspot.cz/

TZOLKIN 24.2.2014 5 OC kin 70

24. února 2014 v 10:45 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, emocí, loajality

Jste součástí velkého, hlubokého a posvátného celku, kde nikdo nemůže přijít o svoji vlastní důstojnost. Nikdo nemůže zabavit vaše vlastní myšlenky, nikdo nemůže vlastnit vaše srdce, nikdo nemůže nařídit falešné zákony vaší duši. Pokud jsou mnozí z vás odpojeni od sebe, je to jen proto, že jste zapomněli, jaké je zpívat s druhými, jak naslouchat, jak mluvit bez souzení, srovnávání, falešných záměrů, nebo strachu. Nechte tyto staré obnošené vrstvy zemřít a vaše radostná mladistvá duše se vrátí zpět do vibrací života!

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI

Láska může proměnit bolestné rány jen pod podmínkou, že dokážete milovat. Každou změnu doprovází vnitřní odpor. Každou změnu doprovází často strach, nebo tichý smutek. Dnes místo čekání se založenýma rukama uzdravte příčiny všech bolestí a uvědomte si jejich význam. Oc v Pátém Tónu vám dnes pokládá otázku - jste loajální vůči sobě, lidem, partnerovi? Děláte to, co říkáte? Přejete lidem úspěch a dokážete jim k němu blahopřát?

Emocionální tělo je od dětství nejvíce v nerovnováze, proto jeho uzdravení může být bolestné. Život na Zemi je jednou z nejtěžších zkušeností a sloupnout všechny vrstvy iluzí je náročnou nutností. Ani jedna jediná vrstva, která není zarovnána s životem v Nové Zemi, se neudrží pod dynamikou vysokých vibrací. Není důležitý čas, lineární čas a logická mysl nejsou součástí Nové Země. Jde o sladění s proudem LÁSKY, s vaším srdcem.

Ve vesmíru existuje jeden Zákon - čemu věnujete pozornost to se stává realitou. Pokud jdete životem s radostí, tvoříte život v souladu s rytmem Božského Stvoření. Příkladem je matka a dítě v době kojení, jsou spolu ve stejném rytmu, jejich srdce bijí ve stejných intervalech - to je sladění - přirozené přizpůsobování.

Jde-li o řešení změn, tolika změn - tak je to prostě třeba dělat. Myslíte-li však myslí - je zde strach, pochybnosti a obavy. Pobývat v zóně svého srdce, je více jak důležité. Jak budete vědět, že je to intuice a ne mysl? Když jste napojeni na intuici, nemáte strach…....jedině klid a důvěru, intuice vás bez ohledu na okolnosti řídí a prostě ví….. Intuice je vaše osobní znalost - " jistota" - a všechny znalosti pocházejí ze Zdroje, přichází prouděním, kterým je Vědomí.

Pátý Vedoucí Tón dnes dělá solidní tlak na pozitivitu Oc. Pes je hravý, ví jak si užívat života, je spravedlivým vůdcem, trpělivou autoritou i týmovým hráčem. Prozkoumejte dnes hlubší touhy, které jste pohřbili ve snaze popřít sami sebe, prozkoumejte své léčitelské modality i smysl pro umění. Nechte v této Vlně zemřít všechno, co vám brání v sebeúctě, sebehodnotě a pravdivé vnitřní síle. Život bude neustálých chaosem, dokud vaše kroky, myšlenky a slova nebudou v souladu se SRDCEM.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.2.2014 4 MULUC galaktický portál

24. února 2014 v 10:43 Maysky Kalendář na každý den

Muluc -Měsíc - Síla Probuzení,očištění, rozpomenutí

Dnes se Muluc, Nagual vody a ohně, míchá s Kan(4) - číslem, které představuje všechny čtyři elementy. To vytváří dvojitou vodní a dvojitou ohnivou energii, takže spíše než starost o přežití a běh na vrchol, které už nějaký čas trvají - ctěte a děkujte za dvojité archetypální ztělesnění vody a ohně - jednak jako prvkům posvátných elementů při rituálech a obřadech a jako základním prostředkům pro život - ať už je to čistá pitná voda, nebo déšť pro vaši zahradu, teplo pro vaření, nebo energie důležitá pro tolik našich moderních vymožeností.

DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE

Všechno je v plném procesu vývoje, ať jste si toho vědomi, či nikoliv. Někteří se rozhodnou informace o Vzestupu ignorovat, jiní se rozhodnou je prozkoumat a dříve, nebo později integrovat do svého života. Tak jako tak, celý proces pokračuje přesně podle Universálních principů. Pokračujte svým vlastním tempem a snažte udržovat okamžik přítomnosti.

Muluc dnes zkontroluje vaše přesvědčení, sebelásku, víru a sebehodnotu. V den, kdy jste přišli na tento svět, byl přesný kód světelné energie vlisován do vašeho spirituálního těla - proběhl kompletní download vzorců Světla, Stínu, kauzálních aspektů, vedoucí síly, Ego-programů, problémů, kterým jste se rozhodli čelit - široké pole pro získávání zkušeností v trojdimenzionální úrovni - přesná šablona - šablona, která však není neměnná.

Zeptejte se dnes sami sebe, jestli existuje něco, co vám brání, abyste byli krásní, talentovaní, šťastní, radostní, milováni…co brání projevit se vašemu Božskému Světlu? Vzdáváte se, ustupujete, snižujete před druhými, krčíte a hrajete roli oběti, aby se druzí cítili jistější, aby se nerozzlobili? Tím, že snižujete vlastní hodnotu světu ani sobě nesloužíte.

Čtvrtý Tón vám dnes pomůže ustát změny a Muluc mávnutím kouzelné hůlky očistí a důkladně odfiltruje všechna stará přesvědčení, hry Ega, staré programy a další části, které neladí s pětidimenzionálním rozměrem, kde je úcta a sebeúcta nejpřirozenější hodnotou. Buď držíte krok s energiemi a váš život příjemně plyne, občas se doladí drobnosti, anebo trpíte. Máte svobodnou vůli udělat rozhodnutí přestat trpět, přestat hrát roli oběti na všech úrovních, sundat masku, odložit kostým a být sami sebou.

Spojte se se Zdrojem hlubokých znalostí, rozpomeňte se na moudrost uvnitř vás. Mayský kalendář vám pomáhá znovu se napojit na svůj vnitřní Zdroj, stimuluje a usnadňuje přístup k pokladu, kterým je eony let vaše posvátná moudrost. Moudrost, s kterou jste na Zem kdysi přišli, ale po mnoho životů na ní zapomněli. Nechte zazářit vaše Světlo, aby vaši nejbližší viděli, že to mohou udělat také.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.2 2014 3 LAMAT kin 68

22. února 2014 v 9:24 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, řádu a krásy

Ačkoliv Lamat je typicky příznivý den pro výsadbu nových semínek, nesourodé energie Ox (3) vrhají kamení do křišťálové studánky hojnosti a růstu. To znamená, že dnes musíte vybírat semínka pečlivě. Stále máte silné a pozitivní Energie na svojí straně, ale není zde žádná jistota, jak se den bude odvíjet - může dojít k pochybnostem, nejistotě o nějakém aspektu, akci, či myšlence, nebo můžete spustit určitý stupeň rizika. Klíčem k úspěchu je i nadále sebevědomí, síla řídit Lamat a vyhnout se na cestě váhání Ox.

Celý vesmír pracuje v harmonickém uspořádání, panuje v něm hluboký řád. Všechno v absolutní sounáležitosti neustálého cyklického pohybu. Jen když ztišíte mysl, zaposloucháte se do hlubokého vnitřního míru, můžete uslyšet moudrost předků, kterou vám v této Treceně přináší. Jen když půjdete v proudu s LÁSKOU, budete stoupat po krystalické spirále Domů.

Změňte všechny negativní myšlenkové formy, které vám brání otevřít posvátnou knihu moudrosti. Jakmile dokážete pochopit podstatu negativních myšlenkových forem, dokážete rozplést, rozmotat a odstranit vrstvu po vrstvě znepokojující hmotnou realitu a odstranit nepořádek na nejjemnějších energetických úrovních. Klíčem k úspěchu je - když dokážete využít negativní situaci pro vyřešení problémů.

Zvýšit vibrace je nejdůležitější část Vzestupu - pro vás i pro Zemi. Existuje mnoho lidí, kteří se zaměřují na negativní události na Zemi, ať je to GMO, očkování, Monsanto, chemtrails. Jsou to vložené prvky do trojdimenzionální reality a jsou její " přirozenou" součástí, jakmile se zaměříte na hněv, strach, vztek, úzkost - vaše energetická matrice na nízké vibrační úrovni neprospívá ani vám ani Zemi. Položte si dnes raději otázku " Jak mohu přispět a pomoci v tomto procesu Vzestupu?"
Jen když se vyladíte na vibraci štěstí, hojnosti, krásy, lásky a radosti, bude vaším životem protékat štěstí, hojnost, krása, radost, láska. Myšlenky jsou magnetem přitahujícím nepořádek, nebo zvolený osud. Změnou energetického vzorce vibrací k vám začne proudit nová práce, nový vztah, dovolená, nové místo, kde chcete žít - život bude mít jiný rozměr. Naučte se trpělivě přijímat všechny věci, které k vám přichází a cíleně se zaměřujte na všechno, co vám dává pocit nadšení a radosti. Začne kvést vaše vášeň a ze života se vytratí negativní lidé, negativní zážitky, negativní události.

Vezměte si k srdci vaši jedinečnou cestu a integrujte do svého života SVĚTLO. Vyberte si život snů a uvolněte zablokovanou víru starých přesvědčení. I když jsou dnešní Energie vysokovibrační, buďte si toho vědomi a směřujte kdykoliv během dne pozornost do Středu, kde je vaše oáza ticha, klidu a bezpečí.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Spa Concept Harmonie a krása těla

21. února 2014 v 10:43 Kosmetické služby

SPA CONCEPT je svěží a ryzí návrat k přírodě. Laboratoře Alissa Beauté vyvinuly exkluzivní produkty a ošetření založené na bázi mořských řas, mořské soli, karnitinu, kofeinu a extraktů z rostlin, které jsou všeobecně uznávané na celém světě.
SPA CONCEPT v perfektním souznění s pokožkou stimuluje funkci buněk, působí na všechny typy celulitidy
a zaručuje kompletní a dlouhotrvající zeštíhlení.

SPA CONCEPT je propracovaný program ošetření, který navrátí tělesnou i duševní harmonii a krásu vašemu tělu.

Bio Active Síla přírody

21. února 2014 v 10:36 Kosmetické služby
Linie čistých aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů (rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin
a moře).
Umožňují individuální přístup ke klientovi a vypracování ošetření na míru pro každého. Mají jednoduché použití, časově a ekonomicky nenáročné.

Sun Care Bronzové opálení s exotickými oleji bezpečně a dokonale

21. února 2014 v 10:34 Kosmetické služby
Kompletní linie opalovacích produktů, která byla vyvinuta v laboratořích ALISSA BEAUTÉ, podle nejnovějších vědeckých výzkumu a s využitím přírodních aktivních látek.

Produkty chrání proti UV záření a zároveň obsahují exotické oleje, které napomáhají k bronzovému opálení. Unikátní komplex aktivních látek pleť regeneruje a hydratuje.
PRODUKTY NEOBSAHUJÍ PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE A BARVIVA.

Pure Skin Zklidňující a protizánětlivá kúra proti akné

21. února 2014 v 10:32 Kosmetické služby
Ošetření s obsahem enzymů z ananasu a papáji dodá pleti jemnost a odstraní přebytečný maz. Zanechává pleť jemnou, jasnou a bez načervenalých skvrn.
Linie Pure Skin pleť nevysušuje. Podporuje regulaci mazových žláz, vyrovnání pH pokožky a bakteriální flóry. Synergické složení a vyvážená koncentrace pleť zklidňují, zabraňují tvorbě akné a váží na sebe přebytečný maz,
a tak pleť působí více jemným, hebkým dojmem, aniž by se nepříjemně leskla.
Linie Pure Skin není však určena jen pro mladou pleť s problémy akné, ale také pro ženy kolem třicítky, čtyřicítky, které se s akné potýkají stále a nebo se jim objevuje pouze v určitém období.

Melastop STOP pigmentovým skvrnám

21. února 2014 v 10:28 Kosmetické služby
Zdůrazněte svým klientkám, že pigmentové skvrny MAJÍ řešení.
Specifický peeling šetrným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem a napomůže
k vybělení skvrn. Následně aplikované sérum zabrání vzniku dalších pigmentových skvrn. Vybělující maska pleť nejen projasní, ale i zregeneruje a hydratuje. Krém s UV faktorem 30 pleť ochrání. Ošetření Melastop je vhodné také na aknózní pleť s tvorbou jizev a také jako silná omlazující kúra.
Doporučujeme sérii ošetření k dosažení maximálního výsledku.

Argan Arganový olej - tekuté zlato

21. února 2014 v 10:25 Kosmetické služby
Produkty s obsahem arganového oleje jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Zjemňují a vypínají pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytují pleti dlouhodobou ochranu.
Arganový olej je bohatým zdrojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené obranné mechanismy pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny apod). Obzvlášť vhodný je proto i na suchou a oslabenou pleť.
I pro aknózní pleť mají produkty Argan blahodárný vliv. Zužují póry a pokožku nedráždí.

Thalasso Omlazující síla moře

21. února 2014 v 10:23 Kosmetické služby
Thalassoterapie je prastará léčebná terapie pocházející z antického Řecka. Využívá především výtažky z mořských řas, které jsou energeticky nejvýznamnější rostlinou na Zemi. Mořské řasy rostou v různých hloubkách, a mají proto i různé vlastnosti. Obsahují minerální látky, stopové prvky, vitaminy a enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy a řadu dalších výhod.

V linii THALASSO THERAPY jsme mořské řasy proměnili v silně vyživující, regenerační a omlazující mořské ošetření.

Cashmere Nejjemnější dotek přírody

21. února 2014 v 10:21 Kosmetické služby
Linie Cashmere je vhodná na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí.
Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášena i citlivou pletí.


Caviar Care Luxusní kaviárová péče

21. února 2014 v 10:19 Kosmetické služby
Produkty s kaviárem patří mezi velmi oblíbená a luxusní ošetření. Jsou určeny ženám, které chtějí dopřát své pleti něco výjimečného a s okamžitě viditelným efektem.
Ošetření velmi zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry. Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti. Díky vysoké koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné
a viditelně omlazené pleti.

Whitening Projasnění - omlazení - vybělení

21. února 2014 v 10:16 Kosmetické služby
Zdůrazněte svým klientkám, že pigmentové skvrny MAJÍ řešení. Whitening je specifická linie, která velice šetrným
a přitom účinným způsobem omlazuje pleť, viditelně ji projasňuje, zmírňuje hloubku vrásek a zjemňuje. Jedná se
o velmi silnou omlazující péči. Její velká výhoda je také v efektivním působení proti pigmentovým skvrnám, které
se objevují již po 30 roku.
Whitening je specifický peeling, který šetrným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem
a napomůže k vybělení skvrn a předchází další tvorbě. Ošetření Whitening je vhodné také na aknózní pleť
s tvorbou jizev.