NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Květen 2014

TZOLKIN 30.5.2014 10 CIMI kin 166

31. května 2014 v 11:06 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - Síla Narození, smrti a znovuzrození

Spojení Lahun (10) a Cimi přináší pečující a léčivou energii, která vám pomůže prohloubit vazby se svými blízkými, prohloubit osobní vztahy, uzdravit staré rány a nedorozumění, zlepšit veškeré formy spolupráce, nebo snažení. Je to také dobrý den spojit se v meditaci s vašimi předky, poučit se od nich i z jejich životů.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků i naší vlastní moudrost. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Tématem dnešního dne je interakce. Rádi bychom vám navrhli, abyste si udělali dnes čas komunikovat s každým koho potkáte. Dívejte se každému do očí s úsměvem.
Uvolněte všechny rozsudky vůči ostatním.
Zaměřte se na vědomí že každý, s kým se potkáváte, pochází ze stejného Zdroje, který vás stvořil.
Dívejte se na každého, jako součást sebe sama.
Pozdravte každého, kdo přichází do vašeho zorného pole. Úsměv a pokývnutí může každého pozitivně naladit na celý den.
Všímejte si reakcí lidí, někteří se od vás odvrátí někteří se usmějí a potvrdí úsměv. Někteří výrazně oživnou.
Bez ohledu na to, jak reagují, nikoho nesuďte. Buďte stále ve svém Středu.
Toto cvičení vám pomáhá udržet vnitřní rovnováhu, ctít a respektovat všechny takové jací jsou. Snažte se, aby se toto stalo vaším zvykem!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Červen - All Inclusive!

31. května 2014 v 11:05 Maysky Kalendář na každý den

Ještě než se podíváme na přehled Energií a excelentní frekvenční posun v červnu, ve zkratce najdete něco o MK. Ráda bych vám ze srdce poděkovala za příspěvky pro podporu blogu, sdílení výkladů a za vaši každodenní tvrdou práci, kterou měníte sebe a tím i všechny kolem vás. Už víte, že všichni jsme Jedno, nikdo není více, nikdo není méně - každý z nás má k dispozici stejné možnosti - Vyšší Já, Průvodce, Intuici, každodenní výklady, osobní kalendáře. Zvykněte si hledat odpovědi na všechny otázky uvnitř sebe.
Srdečně vítám i novou vlnu Probouzených. Máte k dispozici mnoho informací, pokud souzníte, listujte zpět v tomto blogu a další věci budou následovat. Připomínám, že Mayský kalendář neskončil. Vymyšlené datum konce kalendáře i konce světa 21.12.2012 nestvořilo nic jiného, než strach. Paradoxně byl tento den ve znamení krásného Zimního Slunovratu s Energií Kristovského Vědomí AHAU 4. Nikdy nebylo v plánu, aby tato kouzelná planeta byla zničena. Naopak na Zem se vrací původní vzorec Ráje, Mír, Všehohojnost, vaše osobní Vševědoucnost a Radost.
Tzolkin (počet dnů):
Význam a podstata tohoto kosmografu, za který vděčíme pre-klasickým Mayům, stojí na fraktálních energiích vycházejících ze Zdroje. Je to jeden z kalendářů mayské kalendářní soustavy - systém procesů fraktálních Energií založený na číslech 13 a 20. Třináct Tónů a dvacet Pečetí.
Číslo (Tón) - Třináct Záměrů Nejvyšší Inteligence Vesmíru - Třináct Paprsků Stvořitele Universa - Puls Galaktického Srdce
Pečeť (Denní znamení) - Dvacítka Aspektů Moudrosti Vesmíru
Tzolkin pracuje se dvěma systémy: Astrologický (galaktický) kalendář a Osobní kalendář (záměr vašeho současného života).
Astrologický kalendář :
Každý den celé Stvoření vibruje určitou Energií a to tvoří účel celého dne, mohli bychom říct - astrologický aspekt každého dne. Když se na tyto energie naladíte, vnímáte Rezonanci se Zdrojem. Jdeme s proudem Stvořitele.
Osobní kalendář:
V mayské civilizaci bylo první jméno název dne, ve kterém jste se narodili. Den narození si vždy vybíráte, než se na Zem narodíte, je to součást preinkarnačního plánu - vždy máte na výběr. A proč si vybíráte určitý den? Je to úmysl toho, co tady chcete dělat. Takže všichni v mayské civilizaci věděli, proč jste se sem inkarnovali, proč jste tady a věděli to všichni kolem vás.
Ačkoliv není nutné měnit křestní jméno, je velmi prospěšné znát svůj inkarnační záměr a záměr vašich nejbližších. Usnadní vám to mnoho, pomůže pochopit sebe, hru, kterou jste chtěli na Zemi hrát, přijmout všechny své Stínové Vzorce a přeměnit tíhu, které říkáte karma na Lásku.

Neexistuje ani jeden důvod, který by vám bránil otevřít srdce

Centrem každé civilizace byl kalendář. Koncept MK vychází z přirozeného pulsu Vesmíru. V této Éře se jako lidstvo k přírodnímu řádu vracíme. Gregoriánský kalendář respektuje pouze pohyb na fyzikální úrovni a naší Sluneční Soustavu. Informuje nás o velmi " relevantních " aspektech např., že ráno vyjde slunce a večer zapadne, že dnes je sobota a zítra pravděpodobně neděle..... Čas neexistuje, vše se děje v každém TEĎ, GK bude pokračovat dál, stejně jako budete stále používat hodinky pro orientaci, abyste věděli, že např. v pondělí v 9.00 máte obchodní schůzku. Centrálním kalendářem na Zemi se stává Mayský kalendář.
Jarní Rovnodennost otevřela magické období rozšiřování energií a to bude pokračovat přes Letní Slunovrat k Podzimní Rovnodennosti. Už víte, že každodenní práce obsahuje hluboké léčení strachů a emocí a že kolem nich nemůžete jen tak chodit. Vysoké frekvence nepodporují nic jiného, než PRAVDU. Budete neustále vyzýváni, abyste pustili to, co není pravda a co brání pravdě, aby mohla proudit. Proč? Aby bylo odhaleno vaše čisté skutečné Božství. Aby váš světelný koeficinet byl co nejvyšší a každá buňka se třpytila jako diamant. Za připomenutí stojí, že vaše tělo se stává krystalickým. Všechno, co stojí v cestě vaší osobní expanzi do plné Celistvosti, budete muset odložit. Taková zavazadla dál nebudete potřebovat.
V tom nám hned 1.6. vychází vstříc Manik (kin 167) s otevřenou léčivou náručí a Buluk (11) s příjemnou očistnou fotonovou koupelí všech čtyř těl, (mentálního, emocionálního, fyzického, spirituálního) a protože se nacházíme v období ČTVRTÉHO ČASOVÉHO ZÁMKU ( kin 157-208) půjde především o emocionální tělo.
4.6. začíná Trecenium Oc tzn. pokračující emoční detoxikaci, zbavování se emoční tíhy, uzdravování vztahů na všech úrovních ( partnerské, rodinné, pracovní……). Jakmile jste psychicky silní, už nemůžete spolupracovat s lidmi, kteří vás stahují emočně dolů. Cílem je pozitivní Cíl. Být týmový hráč znamená být sám sebou! Vlna Oc - otázky Lásky. V této Vlně existuje velká pravděpodobnost setkání s vaším duchovním partnerem.
13.6 v Lunárním kalendáři Úplněk ve Střelci, v MK Cauac a 10 ( kin 179) - Vesmírná sprcha, kde každá kapička má své místo. Dopřejte si jí plně!
21.6. Letní Slunovrat! - velmi důležitý energetický Portál - v Tzolkinu Manik 5 (kin 187). Veďte sami sebe k plné síle, respektujte, ctěte, milujte sami sebe, pak bude snadné respektovat a milovat druhé! Portál: Neodpovídá-li vaše frekvence - nemůžete určitým Portálem projít. Klíčem, který otevírá dveře je SEBELÁSKA a dobrá komunikace s Vyšším Já, které vás vede jestli vstoupit, či nikoliv. Nikdy o vašich schopnostech nepochybujte.
17.6. Wau! Posledních 13 červnových dnů bude vládnout mystické Trecenium Akbal. V tomto období máte obrovskou podporu " shora" být sami sebou. Takže se uvolněte a ponořte do těhotného ticha Noci. Respektujte to, kdo jste a jací jste! Učte to i své děti, buďte jim příkladem. NAPLŇOVÁNÍ SVÉHO OSOBNÍHO POTENCIÁLU JE TA NEJTĚŽŠÍ A NEJJEDNODUŠŠÍ VĚC, KTEROU KDY BUDETE DĚLAT!


Vy jste ti, co přinesli na Zem LÁSKU!

Mnoho Lásky Vám
Lenka Sýkorová

TZOLKIN 30.5.2014 9 CHICCHAN kin 165 galaktický portál

30. května 2014 v 12:08 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Životní síla, instinkt, tělesnost, nervový systém, životní styl


Mayové spojovali číslo devět s životem a posvátnými obřady. Spojení Bolon (9) s intenzivními Energiemi Chicchan představuje den velmi příznivý pro vlastní osobní rituály. Žádejte o vitalitu, jasnost, porozumění vaší duši a účelu cesty. Pracujte na vaší spirituální, fyzické a mentální síle tím, že cvičíte, ctíte právo na zdraví, řešíte osobní i mezilidské problémy, vybíráte si štěstí a radost a věnujete čas meditaci a vnitřnímu klidu.
Chicchan je symbolem plodnosti a životní síly. Mayové říkají, že v tento den se rodí šamani. Nativní Chicchan se často stávají duchovními mystiky. Jsou velmi charismatičtí se silnou sexuální energií. Musí se naučit vědomě kontrolovat svůj " vnitřní oheň ". Výzva pro dnešní den: naučte se rozvíjet hluboké chápaní života, zaměřte se na duchovní i fyzickou vitalitu. Dny skvělé pro modlitby a prosby.
***
Dnes bychom se chtěli podělit o postřehy týkající se zázraků. Bylo mnoho zázraků, ke kterým došlo v průběhu věků v důsledku modliteb. Rádi bychom vám nabídli určitý pohled, jak se tyto věci dějí. Víte, že existuje nepřeberné množství možností - budeme s vámi sdílet některé všeobecné omyly této doby.
Když člověk nastaví záměr a zavolá své Vyšší Já, Průvodce, nebo Anděly, je možné začít nastavovat možnosti pro záměr, který se má realizovat. Když se ale houpete sem a tam se svými úmysly, pak se pro nás stává velmi obtížné, aby se věci daly do pohybu. Vášeň a nadšení je velkou motivací, což si získá naši pozornost a zprávu, že váš záměr myslíte vážně. Lidé mají sklony mít neustále kočovné myšlenky, my ale čteme jen ty, v kterých je zápal.
Pokud jste uvedli záměr s vášní, dáme události do pohybu tak, aby se zážitek stal. Například rodině dojdou potraviny a potřebuje peníze na nákup. I když neexistuje žádná oficiální žádost, či modlitba, registrujeme a slyšíme přání otce, díky silné citové potřebě. Nemůžeme zasahovat a poskytovat peníze, pokud k tomu nemáme oprávnění učiněné přes Vyšší Já. V tomto případě tedy není žádná oficiální žádost, kterou by otec podal. Je rozrušený, neví jak uživit svojí rodinu a jeho myšlenky jsou tímto emocionálně nabité. V tomto případě ale mají jeho Průvodci svolení od svého Vyššího Já zasáhnout.
Jeho Průvodci mají tedy povolení, formulovali plán, který mu zajistí peníze na jídlo. Mohou zařídit jednu, nebo jen několik možností. Například zajistí, že půjde bohatý člověk a omylem odhodí bankovku v místě, kde je pravděpodobné, že ji otec najde. Možná se zrodí v jeho hlavě nápad, jak si peníze vydělat. Možná, že ho napadne jak něco prodat, pronajmout.
Velmi často se stává, že tyto příležitosti minete. Možná bankovku někdo najde a odevzdá ji na policii. Možná bankovku někdo viděl jako první a nechal si ji. Otec může odmítnout pracovní příležitost, nebo je emocionálně připoután k věci, kterou by mohl prodat. Opomíjení příležitostí se stává poměrně často, protože člověk očekává, že obdrží pomoc v jiné formě a tak si první příležitosti ani nevšimne.
Mnoho lidí se vroucně za něco modlí, ale jejich motlitba není vyslyšena. Existuje pro to mnoho důvodů. Někdy se modlitba týká dalších lidí, což může být v rozporu s jejich nejvyšším dobrem. To je právě ten důvod proč vás žádáme o formulku : …..pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných…..s vděčností, při každé vaší žádosti.
Jak jsme uvedli výše mnoho modliteb bylo vyslyšeno, ale nebylo splněno, protože přišly v podobě, kterou jste nerozpoznali. Určitě znáte příběh o muži, který prosil o záchranu před povodní, ale zároveň lpěl na svém domě. Byly mu poslány dva čluny a vrtulník, ale ten člověk se bránil nabídce, protože čekal na Boha, který mu pomůže. Neuvědomil si, že Bůh mu poslal tři záchranné prostředky, jako odpověď na jeho žádost. To je běžný problém, který vzniká, když odpovídáme na vaše žádosti.
Dalším problémem jsou vaše obavy a kódy přesvědčení. Můžete vroucně žádat o pomoc při hledání vaší nové práce. Posíláme vám do cesty mnoho příležitostí, ale odmítáte tyto nabídky z mnoha důvodů: neplatí dost, nedávají žádné zdravotní výhody, je to daleko od domova, nemáte dost schopností, práce je podřadná…..To vše jsou důvody k nepřijetí pozice, ale může se v tom skrývat možnost, jak se přiblížit k práci svých snů. Možná nakonec zjistíte, že předchozí důvody nebyl až takový problém. Mnoho z vás nemá úsilí si práci najít, nebo jsou líní a čekají, až jim někdo vše položí do náruče.
Nejhorší pro nás je, když jste nemastní, neslaní. Můžete si nastavit záměr jako - chci přítelkyni. Pak dostanete strach a řeknete svým přátelům :" Jsem rád sám ". Chodíte tam a zpět. Pokaždé, když dostanete míč do hry v jednom směru, změníte názor a my můžeme začít znovu. Všeobecně, mnoho Duchovních Pomocníků pomáhá s jednoduchými úkoly, ale nechtějí být na plný úvazek vaši Průvodci!
Pamatujte si, že modlitba bez odpovědi, je často nejlepším řešením. Existuje mnoho lidí, kteří se modlí, aby vyhráli v loterii, ale už jste pozorovali, co se stalo, když vyhráli velkou sumu peněz? Mnoho jich bylo zavražděno, spáchalo sebevraždu, nebo se léčili na deprese. Možná výhra v loterii není ve vašem nejlepším zájmu.
V podstatě všechny modlitby jsou vyslyšeny, ale jsou chvíle, kdy člověk vyjádří touhu po něčem, co není v jeho nejlepším zájmu. V té době se snažíme intuitivně ukázat způsob, že je nejlepší nechat jeho modlitby nevyslyšeny. Často si těchto zpráv ani nevšimnete. Věřte, že zázraky se dějí často jako výsledek spolupráce mezi jednotlivci, ale existuje mnoho složitostí. Máme co do činění se sedmi miliardami lidí a každý má různé požadavky. Mnoho z těchto požadavků jsou nad rámec parametrů Universálních zákonů a nemohou být vyslyšeny. V tomto okamžiku prosby, které vedou k vyšším frekvencím jsou s největší pravděpodobností vyslyšeny. To, co je nízkofrekvenční, nebude vyslyšeno vzhledem ke zvyšování frekvence Země.
Zde je několik parametrů pro plnění vašich záměrů:
Mějte jasný záměr. Věřte intuici, synchronicitám a svým pocitům. Zeptejte se, zda je vaše žádost pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných…s vděčností. Odstraňte obavy a kódy přesvědčení, které brání splnění požadavku. Přijměte nezbytná opatření, aby se záměr stal realitou.
Takže to je tak v kostce, ti z vás, kteří mají jasno, s námi mohou komunikovat. Je naší touhou ukázat vám, jak nejlépe můžete uplatnit své schopnosti a talenty, aby se váš život naplnil úžasem a vzrušením. Uvolněte bloky, které vás drží od všeho, co si přejete.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

INTUICE

30. května 2014 v 12:06 Maysky Kalendář na každý den

Ian Lungold mě inspiroval, když na jedné ze svých přednášek řekl: " Pobyt v zóně INTUICE znamená PŘEŽÍT ".
Když sledujete film, vaše mysl je schopná zachytit 24 obrázků za sekundu - 24 snímků na filmovém pásu - to je rychlost mysli - velmi omezená rychlost. Maximální rychlost Vědomí je 5 mil. vjemů za sekundu, to je maximální rychlost, při které si něco uvědomíte. Jsou to vlastně nanosekundy. Vědomí je tedy mnohonásobně rychlejší než mysl. Pokud vaše mysl něco neví - způsobuje to stres. S největší pravděpodobností si začnete myslet, že musíte stres zvládnout - musíte se PŘIZPŮSOBIT! Takže se stres hromadí, přijde moment nahromaděného stresu, vyplavuje se adrenalin a na řadu přichází mechanizmus " BOJUJ nebo UTEČ ", což vymyslí vaše mysl.
To je původ veškeré agrese v pracovních vztazích, šikany ve školách, původ terorizmu, všech válek, domácích hádek atd. To vše je postaveno na logickém přemýšlení. Co se stane, když nebojujete, nebo neutečete? Jste buď bez práce, nebo ve vězení. Když nebojujete, nebo neutečete - ocitnete se v BEZ-VĚDOMÍ. Co se stane, když vás napadne lev a vy nebojujete, nebo neutečete - ležíte mrtví. Stejně tak všechny druhy závislostí je způsob, jak zůstat v BEZ-VĚDOMÍ.
Jak nastává zrychlení, pravděpodobně to neuniklo ani vaší pozornosti. Před 400 lety jsme měli mnohem více času na přemýšlení, ale celé Stvoření se neuvěřitelně zrychluje. Mysl se vyvinula v době, kdy bylo vše mnohem pomalejší a stále se snaží udržet si pozici i při současně vysoké rychlosti. Takže co je to, co stojí mimo mysl a pomůže vám fungovat ve fyzickém těle na Zemi a zůstat v komfortní zóně, neboli přežít?
INTUICE. Intuice pracuje nad rámec mysli. Intuice je vlastní znalost, bez jakýchkoliv vnějších informací z venku. Intuice byla dřív předmětem stíhání. V dobách inkvizice vás čekal spolehlivě trest smrti. Jakmile někdo "věděl" bez hmatatelných důkazů - byl stíhán, upálen, pronásledován, zabit. To byl počátek potlačování intuice - intuice vypadla z módy. Intuice je vaše vlastní osobní síla. V dobách inkvizice vznikla tedy tato chyba a jelikož víme kde - je čas odpustit církvi.
Pobývat v zóně intuice je více než důležité! Samozřejmě, že mysl zůstává, tělo zůstává, ale pokud jde o zpracování změn - INTUICE je jediná věc, která je schopná vás dobře vést.Jakmile začnete myslet myslí z pozice strachu, pochybností, půjdete zpět, nikoliv vpřed. Intuici máte stále k dispozici 24/7 a jakmile je intuice v akci nepociťujete žádný strach. Cítíte absolutní klid a víte, co máte dělat, čas v tom nehraje žádnou roli. Cokoliv přichází z pozice intuice - je vždy klidné. Mysl panikaří.
Někteří z vás máte zkušenost přežití při různých nehodách. Jak je možné, že jste přežili? Nepopírali jste v ten moment tuto zkušenost, zatímco ti, kteří v tu chvíli zapojili mysl, odmítali zkušenost, nepřežili. Lungold dává krásný příklad: Kdo přežil 11. září? Ti, kteří následovali intuici a šli ráno na ryby, nikoliv do práce. Ti, co poslouchali svého šéfa, který jim říkal, že musí být v práci, nenaslouchali vlastní síle, čili intuici - nepřežili. Ti, kteří přišli na příkaz svého šéfa do práce, měli důvod...…zaplatit hypotéku, děti musí chodit do školy, propustili by je z práce atd. Důvody vytváří mysl, nikoliv intuice.
Takže jak najít svojí vlastní intuici?
Být stále naladěný na sebe a poslechnout její hlas ihned. Mysl je skvělý nástroj, ale už nemůže v tomto čase řídit váš život. Vědomí se pohybuje v Čase a Prostoru. Možná jste si všimli, že když jste následovali intuici, zastavil se čas, v tom okamžiku plynete s proudem Stvoření…....jste ve svém Středu, čili ve Středu celého Stvoření ( jste hologram Zdroje). TRIK JE - ZŮSTAT TAM!

Orientujeme se tedy podle dvou fyzikálních veličin - ČASU a PROSTORU. Mayové nám zanechali cíleně pro tento čas pomůcku - OSOBNÍ ZÁMĚR.

Už jste dělali někdy něco, co nebylo vaším záměrem? .....ve škole, v práci atd. Cítili jste se u toho v pohodě, nebo pohodlně? Mayové nám tedy v tomto usnadnili cestu.

Děláte-li něco, co nechcete - vraťte se ke svému OSOBNÍMU ZÁMĚRU. Mayové se orientovali podle tzv. BOŽSKÉHO PLÁNU. Bohužel tato moderní civilizace nemá žádný plán. Oni věděli, že BOŽSKÝ PLÁN obsahuje 20 Aspektů Moudrosti Vesmíru. Znamená to, že uznáte-li tento PLÁN - uznáte také svůj vlastní osobní subjektivní plán v tomto velkém PLÁNU. Jste součástí něčeho mnohem většího.

Orientovat se v tom všem vám pomáhá Mayský kalendář, který není o sledování času, ale o Energiích Tvoření - tím, že znáte záměr na každý den, plynete s proudem tohoto celého Stvoření. Z toho vyplývá, že by bylo skvělé vyladit mysl na intuici - AUTOMATICKY? Bez přemýšlení, bez meditace? Přečíst záměr každé dopoledne a sladit s ním svůj život? Každé ráno oslavit svůj život a následovat intuici? Jít ve stejném tempu s Vesmírnými rytmy 13 a 20?

Intuice znamená být na správném místě se správnými lidmi a dělat správné věci - to je váš OSOBNÍ ZÁMĚR. Impuls musí nastat uvnitř vás. Žít vědomě znamená sledovat motýlí křídla, padající listí, třpyt vodní hladiny, vnímat vůně květin, počítat hvězdy. Máte-li ocenit a uznat zkušenost, nebo zážitek - musíte je vědomě přijmout a poznat rozdíly.

Božský Plán je tedy rozdělen na 13 dílů, které jsou násobeny 20 Aspekty Tvoření. Pokud jste studovali biologii, pak znáte dělení jednovaječné buňky a její vývoj. To je také podstata vývoje celého Stvoření a váš osobní vývoj - jste multiplikátorem jedné jediné buňky.

Každý, jehož touhou je zažívat MÍR V MYSLI - pak jediným okamžikem, kdy vaše mysl je v pohodě a odpočívá - je čas, kdy jste ve svém Středu - ve Středu svého vlastního Zdroje! Je to jediný moment, kdy můžete cítit lehkost, pak budete také sebejistí a SEBE-VĚDOMÍ. To znamená také znát svůj OSOBNÍ ZÁMĚR - inkarnační záměr. Tak uvolníte mysl a můžete tančit - tvořit to, co je pro vás přirozené. Budete mít jistotu, pocit bezpečí a klid v mysli.
Copyright © Info lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 29.5.2014 8 KAN kin 164

29. května 2014 v 10:17 Maysky Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Síla schopností, možností, sexuální zralosti, plodnosti


Dnešek je obzvláště příznivý pro naplnění hojnosti a plodnosti : Kan představuje nové potomstvo, růst a zvyšování budoucí generace, zatímco Uaxac (8) je pro Maye jedním z nejposvátnějších čísel, obsahující energii Celistvosti a dovršení. Společně Uaxac a Kan vytváří hojnost ve všech formách, nejen fyzických, či finančních zdrojů, ale i hojnost lásky, radosti, potěšení, svěžích nápadů, respektu, úcty a důstojnosti, volného času a pevného zdraví. Otevřete se těmto darům!
Symbolika Kan představuje latentní potenciál klíčení semene, sexuální zralost, plodnost a připomíná nám, že VDĚČNOST, VEDE K HOJNOSTI. Záměr narozených v den Kan umožňuje svým studentům být moudrým a bohatým. Jsou to Mistři všech umění. Pozor na nekontrolovatelnou smyslnost, z které nemůže vyjít skutečný vztah. Výzva dnešních energií je: pěstujte rovnováhu, buďte v přírodě a požádejte o hojnost v jakékoliv oblasti života.
***
Dnes bychom chtěli mluvit na téma nekonečných možností. Existuje mnoho dveří, které se nyní otevírají. Měli jste je vždy k dispozici, ale v tomto čase historie světa jsou více dostupné, než kdy před tím.
Závoje mezi dimenzemi jsou stále tenčí, protože vzdálenost mezi frekvenčním pásmem, kde žijete, začíná prosakovat do vyšších frekvencí. To je podobné jako radiový kanál. Jakmile otočíte knoflíkem blíž k frekvenci, navážete s ní spojení. Zpočátku to může být zkomolené, ale čím blíže jste, tím je signál jasnější a příjem čistý.
Tyto dveře, nebo Portály, o kterých mluvíme pracují hodně podobným způsobem. Existuje na Zemi mnoho míst, kde jsou fyzicky umístěny Portály, kterými bytosti z jiných dimenzí byly schopny vstoupit a opustit tuto dimenzi. Donedávna bylo mnoho Portálů zapečetěno kvůli energii těch, kteří přicházeli na Zem experimentovat, nedávno byly ale zpřístupněny. Hlavním důvodem, proč jsou již zpřístupněny je, že nízké frekvence ( urážky, ovládání, manipulace) a Země se posunuly výš do vyšších frekvencí.
Je zde mnoho Vchodů, které byly otevřené, což umožňuje duším, které byly na Zemi uvězněné odejít a i těm, kteří se rozhodli zůstat v neviditelné říši, ale jejichž čas na Zemi už vypršel. Existuje nepřeberné množství důvodů proč tyto duše, kterým říkáte Duchové, na Zemi zůstávaly. Z velké části je už jejich práce hotová, nebo jejich frekvence je nízká, což jim brání pokračovat na cestě Vzestupu. Proto musí jít dál.
Hlavní typ Vchodů, o kterých chceme s vámi mluvit jsou jiné povahy. Tyto vchody se otevřou, jak půjdete po své cestě. Jakmile máte nějaký jasný záměr, přejete si konkrétní věc, jako je například dobře placená a inspirující práce, začnete podnikat kroky, aby se tento cíl stal skutečností.
Začněte si uvědomovat synchronicity během dne, následujte vedení a sledujte různé příležitosti ( dveře ). Každým krokem dávejte pozor na intuici a pocity, a rozhodujte se, jestli jsou tyto možnosti opravdu to, co chcete. Nespokojte se s ničím menším. Vytvořte situaci, která umožní, aby se TO stalo - vyberte dveře, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.
Vězte, že někdy to, co se zdá jako špatné dveře, vás může dovést k něčemu lepšímu. I když si myslíte, že jste vybrali špatné dveře, můžete potkat někoho, nebo získat určité dovednosti. To je to, co vás vedlo právě k těmto dveřím podle nejlepšího výběru. Klíčem k úspěchu není nechat se zviklat obavami a kódy strachu. Mějte odvahu a věřte, že ve skutečnosti nejsou žádné špatné dveře. Možná tam může být promarněná příležitost, ale i v ní leží nepřeberné množství učebních lekcí a zážitků.
Pohybujte se každým dnem hledáním dveří k příležitostem. Vystupte ze své zóny pohodlí a otevřete dveře, abyste viděli, co za nimi je. Můžete najít skvělého kamaráda, kariéru, nebo dobrodružství, které leží přímo před vámi. Žijte svůj život naplno, protože žijete opravdu v době největších kuriozit a dobrodružství.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 28.5.2014 7 AKBAL kin 163

28. května 2014 v 10:25 Maysky Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla snů, myšlenek, hojnosti


Když padne noc a všechny věci obklopí tma, budete muset vyladit smysly pro navigaci v odlišném světě. Věci nejsou takové jakými se zdají být: zvuky, které slyšíte, věci, které vidíte, myšlenky, které myslíte jsou hlubší, tmavší a více tajemné, magické a zabarvené bez přítomnosti světla. Použijte intenzitu Caban, její vědomé vnímání vést vaši cestu skrze sametové hlubiny Akbal. Především se zbavte na této cestě strachu a nejistoty. Noc je stejně úžasná jako den.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Dnes bychom chtěli mluvit o mužské a ženské energii. Když byl svět vytvořen, mužská energie přišla jako první. To vyvolalo docela nerovnováhu. Jak šel čas tato energetická pole se posunovala dopředu a dozadu - z mužské energie na ženskou, nebo nastala vyvážená kombinace obou. Když se podíváte zpět do historie, můžeme říci, která energie kdy převládala. Když je všudypřítomná mužská energie, obvykle se vyskytuje více agrese. V dobách, kdy je ženská energie dominantní, je to období klidu a harmonie.
Ve všech kulturách se tyto energetické cykly vyskytovaly. Ačkoliv kultura může být matriarchální, stále existují části, kde dominuje mužská energie. Nyní je možné vidět konec mužské energie převažující v mnoha kulturách. Poprvé v historii lidstva na Zemi se stáváte doslova globální komunitou. Velmi málo kultur je neporušených a nezkažených komercializací. Existují kultury, kde jsou i nadále jemní lidé, kteří udržují ženskou energii, jako prostředek k vyrovnávání převažující mužské energie. Svět se nyní vyvažuje - Bohyně a ženy po celém světě získávají nyní další pozice vedení a posílení. Jakmile k tomu plně dojde, k dispozici bude Mír. Muži, kteří jsou více jemní, nyní získávají vedoucí role. Srdce překovává hlavu ve všech částech společnosti.
Nastal čas přetvořit válečné nářadí na zahradnické nářadí, vrátit se ke spokojenému životu a začít sdílet navzájem. Tento svět byl navržen jako místo Cyklů, což s sebou nese mnoho možností, které jinde dostupné nejsou. Nová Éra svítá a ženská energie umožňuje jemnější přechod, než byl zaznamenán v minulosti. Jak ženy získávají zpět svojí svobodu a práva, MĚLY BY MÍT NA PAMĚTI, ABY ZŮSTALY V ROVNOVÁZE. Je důležité pro ženy, které byly utlačované, aby se nestaly utlačující. Buďte jemní k lidem, kteří se chovali k ženám nevlídně. Nepomůže ničemu, pokud bude někdo mstivý - tyto myšlenky a činy jsou při léčení lidstva škodlivé. Dopřejte všem laskavost a soucit. Učte pronásledovatele svým vlastním příkladem.
Existuje mnoho lidí na vedoucích místech, kteří bojují o svůj status. Jejich plány světové nadvlády se rychle rozpadají, přesto se stále drží svých snů. Jejich sny se neuskuteční, nadešel čas sdílet všechny věci. Eony let drželi zbožní muži i ženy na Zemi energii prostřednictvím svých horlivých modliteb. Většina z nich nyní předává pochodeň příští generaci, kterou jste vy, vaše děti a vaše vnoučata. Je na čase předat pochodeň a světlo ohně těm, kteří chtějí být součástí velkého přechodu. Pouze ti na nejvyšší úrovni integrity projdou přes Závoj ve fyzickém těle. Vaším cílem je připravit sami sebe, vyčistit energetické pole s mužskou energií jako je agrese strach a kontrola.
Je na čase, aby nastala rovnováha. Hodně oddělosti mezi těmito dvěma energiemi je naučené chování. Už jako děti se chlapci učí hrát s určitými hračkami, zatímco dívky s jinými. Jsou oblečeni odlišně, dokonce to zašlo tak daleko, že název oblečení, barvy a vzory jsou specifické pro každé pohlaví. Od chlapců se očekává kariéra, zatímco dívky by se měly starat o domácí záležitosti. Obecně platí, že chlapci mají vyšší hodnotu, což je evidentní v některých kulturách, kde praktikují genocidu.
Tato nerovnováha způsobila mezi vámi hlubokou oddělenost. Dívky jsou vychovávány, aby se už cítily méněcenné a je na ně kladen velký tlak, aby produkovaly děti. Chlapci se učí skrývat své emoce a být živiteli rodin. Existuje mnoho talentů, kterými je u mužů plýtváno jen proto, že jsou tyto dovednosti považovány za ryze ženské a naopak. Zrušte toto posuzování a osvoboďte sami sebe z limitů zastaralých pravidel.
Když bude každý z vás následovat svoji vášeň, bude mnohem méně lidí potřebovat léky k léčbě depresí a dalších onemocnění. Byli jste stvořeni se svobodnou vůlí, abyste mohli prozkoumat vše po čem vaše srdce touží. Když podlehnete tlaku druhých " co je správné " popíráte sami sebe, radost v životě a blokujete tok energie.
Mějte odvahu pohybovat se vpřed s nadšením. Naučte se vyrovnávat obě energie v sobě. Nechte druhé svobodně se vyjádřit - bez rozsudku a sledování, jak se jim daří. Oddělenost mezi mužem a ženou je třeba léčit. Věřte, že všichni jste si rovni. V mnoha dimenzích neexistuje žádný rozdíl mezi mužem a ženou. To je jeden z aspektů polarity ve světě, ve kterém žijete. Není třeba kompletního splynutí obou energií, neboť obě mají specifické role. Přáním je smíchat silné stránky vyváženým způsobem, který nabízí svobodu pro všechny.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: Uč se od života

27. května 2014 v 21:07 Moje poslední práce

Obraz : Uč se od života

Kořeny minulosti se uvolňují a v jemných spirálách se rozpouští v nových světelných energiích. www.slunecnikvet-anna.blog.cz

TZOLKIN 27.5.2014 6 IK kin 162

27. května 2014 v 9:26 Maysky Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Inspirace, komunikace


Ó snílci fantastických letů, projektanti velkých věcí, architekti alternativních realit, nedovolte Větru Ik, aby rozptýlil vaše nákresy, nebo rozlomil dobře promazané motory, které pohánějí vaše záměry. Využijte tuto skvělou přírodní sílu, která řídí divoké koně ve vás, řiďte jí rozumně a chytře, můžete tak trvale zažívat vyšší úroveň úspěchu, než jste doposud zažívali. Toto je také den očisty a čištění. Nechte vítr jasnosti, ať jemně profoukne vaším Bytím a s vyvažující Energií Uac (6) vrátí vaši duši zpět na její pravou cestu.
Ik a Imix jsou blízko Zdroje a oba jsou ambivalentní. Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky s nimi vláhu pro pěstování plodin, ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Dny IK jsou často spojovány s impozantní silou hurikánů. Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Lidé narození s moudrostí Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Jsme nadšení, že s vámi můžeme spolupracovat, jak se pohybujete po cestách Vzestupu. Cesta, po které jdete, je v podstatě stejná pro všechny, jen čas od času z ní odbočíte. Dnes bychom vás chtěli znovu povzbudit, abyste trávili čas v přírodě a revitalizovali své Já. Drtivá většina z vás nemá možnost vychutnat si její krásy. Procházkami za časného rána načerpáte energii na celý den, což vám umožní být více uvolnění a veselí.
Udělejte z toho zvyk a uvidíte ve svém životě obrovskou změnu. Pozdravte ranní slunce. Choďte spát dříve. Není nic tak osvěžujícího, než zažít klid při východu a západu slunce.
Až budete v přírodě, udělejte si čas na dechová cvičení, které jsme vám včera nabídli. Tentokrát se zaměřte na to, jak byste chtěli trávit celý den.
Pokud je něco, co vás otravuje, představujte si, že reagujete pozitivně. Existuje-li nějaký nevyřešený problém, představujte si, jak vše zvládáte.
Až budete hotovi, udělejte několik nádechů a výdechů - přijímejte a odesílejte Mír, Lásku a Vděčnost za příležitost být nyní na Zemi.
Pokračujte v radosti a udělejte si pro sebe nádherný den!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.5.2014 5 IMIX kin 161

26. května 2014 v 13:06 Maysky Kalendář na každý den

Imix - Drak - Síla počátku, zahájení, prvotního Zdroje

Ti, kteří jsou schopni připojit se na druhou stranu k alternativním realitám jsou buď napřed, nebo mimo svůj čas. Ho (5) vás může zavést do mnoha světů Imix mnohem rychleji, než si myslíte; nadechněte se, než se ponoříte. Chcete-li přežít takový výlet ze zcela neporušenou myslí, vyžaduje to velké množství psychické síly a stability. Naštěstí máte Caban - Esenci, která vás dnes uzemňuje při prozkoumávání různých dimenzí svého života, otázkách, či obavách o budoucnost, kterou si přejete vytvořit.
Imix je prvotní mysl, která dřímá pod povrchem Země, je to síla jejího srdce chránící a umožňující život - neutrální, nediferencovaná životní síla - ani dobrá, ani špatná, čistá potenciální síla potřebná pro manifestaci záměru. Nativní Imix jsou nejblíže prvotnímu Zdroji, jsou často prostě " out ", musí dávat pozor, aby se nedostali do hlubin Imix, žijí ve svém virtuálním světě fantazie. Jsou velmi kreativní a inovativní. Pozor na přílišné snění a letargii! Výzva - zůstaňte ve své realitě. Dny Imix jsou hluboce spojeny s intuitivním a mystickým vnímáním světa, kde se tvoří autentické sny a vize. Imix je prvotní oceán, takže buďte dnes v blízkosti vody.
***
Dnes bychom vás chtěli povzbudit, abyste si šli ven hrát. Je-li to možné, jděte na procházku a dávejte pozor na vše, co vidíte kolem sebe. Pokud žijete ve městě a nemůžete se dostat na venkov, sedněte si ven před dveře nejlépe na zem a poslouchejte zvuky přírody.
Naplňte Láskou Zdroje celou svojí bytost, jak se vyhříváte ve slávě své Esence.
Dýchejte ve třech cyklech: Na první nádech vnímejte, jak k vám přichází pocit míru, výdech : pošlete mír zpět celému Stvoření.
Druhý nádech: vdechujte čistou Lásku Zdroje a vnímejte, jak je každá buňka v těle naplněna Láskou. Při výdechu pošlete všechnu Lásku zpět do Zdroje.
Třetí nádech : nadechujte vděčnost Zdroje a všech Bytostí. Vydechujte vděčnost zpět ke Zdroji a všem Bytostem.
Pokračujte v těchto třech cyklech, jak jen můžete. Vnímejte uvolnění těla, mysli i duše, když přijímáte a odesíláte Mír, Lásku a Vděčnost.
Celý den i nadále dýchejte tímto způsobem tak často, jak je to jen možné. Pozorujte při tom vaše uvolnění.
Maličkosti budou méně nepříjemné. Otázky se budou snadněji řešit. Ve vztazích budete mít milující pocity. Dokonce i ty věci, které jsou obtížné, budou mnohem méně stresující.
Toto jednoduché cvičení je skvělý způsob jak se uvolnit, kdykoliv se ocitněte mimo svůj Střed.
Postupujte vpřed a vdechujte elixír života!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Intuitivně malovaný obrázek vytetovaný v barvě a růžička podle předlohy klientky.

25. května 2014 v 12:44 Moje poslední práce

Má včerejší práce - intuitivně malovaný obrázek vytetovaný v barvě a růžička podle předlohy klientky. Děkuji za naše společné sdílení přítomného okamžiku Zuzanko a Lucko . Přeji nám všem krásnou neděli. Anna www.tetovanianna.blog.cz
Symbol nebeských těles - MĚSÍC

23. května 2014 v 13:20 Symboly a jejich význam

Měsíc bývá často považován za mocnou ženskou sílu, spojenou s mateřstvím, péči o citovou stránku života. Ještě před tím, než se ve starobylých civilizacích objevil kult slunce, to byl právě měsíc, který byl uctíván jako hlavní božstvo ovládající cyklus života.Jako tetování se může objevit v mnoha podobách, například jako srpek, úplněk nebo jako tzv. modrý měsíc sklizně. Každý z těchto obrazců má svůj vlastní význam.

Vzhledem k tomu, že měsíc je obecně spojován s vodou a přílivem, je často chápán jako čistě ženský symbol, spojený s cyklem menstruace. Měsíční symboly mohou mít mnoho různých významů, ale zpravidla souvisí s péčí o dítě a výchovu.


Srpek měsíce a hvězda jsou všeobecně chápány jako symbol islámu a objevují se na mnoha vlajkách muslimských zemí (ačkoli mnoho muslimů tyto symboly odmítá s tím, že jejich víra tradičně žádné symboly nemá) Obraz srpku měsíce a vycházející hvězdy byl tradičně užíván národy střední Asie, které uctívaly slunce, měsíc a další nebeské božstva.

Modrý měsíc je druhý úplněk v jednom kalendářním měsíci. Je to ojedinělý úkaz, ke kterému dochází jen jednou za několik let, a proto je považován za něco výjimečného a symbol jedinečnosti.Měsíc sklizně je nejbližší úplněk k datu podzimní rovnodennosti (23. září) nebo - na jižní polokouli jarní rovnodennosti (21.března). Tento obrazec je znamení plodnosti, bohatství a prosperity, protože symbolizuje sklizeň, která všem přináší potravu.

Text i obraz je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.tetovanianna.blog.cz


TZOLKIN 23.5.2014 2 ETZNAB kin 158

23. května 2014 v 11:32 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Síla zrcadlového odrazu (vlevo, vpravo, nahoře, dole), Síla pravdy, rozlišení

Když Etznab vzrůstá v Treceně Caban, máte k dispozici mocný soutok sil - mentální jasnost Caban poskytuje velmi ostrý a pronikavý pohled do Etznab - tzn. neotřesitelné vnímání rozdílu mezi dobrem a zlem, mezi pravdou a iluzí.
Buďte opatrní, abyste nepoužili sílu pohledu jako zbraň proti druhým, mělo by to být použito jako dar, nástroj, průvodce, cesta k vyšším cílům.

Etznab je skvělý den pro introspekci a vyvážení Bytí. Pro starověké Maye Etznab symbolizuje Vědomí duality, správné a špatné, dobro a zlo, důvěru a strach, duchovního bojovníka, který prostřednictvím svých činů volí etickou a morální cestu. Symbolika je nůž - nůž, který může léčit ( skalpel chirurga ), nebo zabít ( zbraň bojovníka ).
***
Jsme rádi, že se dnes znovu setkáváme a spolupracujeme na společném procesu Vzestupu. Říkáme společném - když postupuje jeden, postupují všichni, protože zvyšování vibrací ovlivňuje všechny, jako vlny celým vesmírem.
Dnes bychom chtěli hovořit na téma pokrok. Termín sám o sobě znamená pohnout se kupředu. I když v některých případech je to přesný popis, v mnoha ohledech je zavádějící. Často mluvíme o chůzi po Cestě. Pro ty, kteří žijí v lineárních světech to obvykle znamená krok v čase a to buď dopředu, dozadu, nebo do stran. Avšak ze spirituálního hlediska se děje mnohem více. Váš pokrok se v současné době vlní ve všech směrech, neboť energie není lineární. Často jsou tyto energie vnímány jako spirály. Když uděláte změnu ve svém životě, ať už je to změna chování, nebo způsob jak se oblékáte, nebo měníte základní kódy přesvědčení, váš energetický vzorec se změní.
Často jsme říkali, že směs negativních myšlenek v konečném výsledku vytváří temnou hustotu, která je neproniknutelná, zatímco pozitivní myšlenky volně plynou hmotou a volně se pohybují. Jsou to odlišné vzorce - energetický podpis je odlišný. Každá myšlenka má svojí vlastní frekvenci podobně jako radiová stanice. Čím více laskavá a milující myšlenka je, tím rychleji vibruje.
To znamená, že milující myšlenky vibrují rychleji, než myšlenkové formy s nízkou hustotou. Rychlejší vibrace mohou skutečně pohybovat předměty, podobně jako se pohybuje auto, tak mohou procházet i zdí, ale auto jedoucí pomalu pravděpodobně neprojde zdí, ale narazí do ní. To je ubohý příklad pohybu, který je ve skutečnosti mnohem elegantnější, ale snažíme se vám poskytnout mentální obraz pro lepší pochopení.
Jak zvyšujete svojí vibrační úroveň, mnohem lépe plynete vašimi každodenními činnostmi. Je velmi nepravděpodobné, že byste uvízli v temných energiích. Například jste v parku a poblíž vás je násilník a chce někoho okrást. Ti, kteří jsou naplněni láskou a vibrují na vysokých frekvencích, nebudou nejspíš lupičem viděni. To vyplývá z Universálního Zákona - stejné přitahuje stejné. Ti, kteří nemají mentalitu oběti, neupoutají pozornost těch s mentalitou násilníka. Zločinec se rozhlédne kolem a vidí potenciální cíl. Je-li člověk alespoň částečně vědomý a jeho základem je Láska a důvěra, sice může reagovat, že by mohl být okraden, ale bude reagovat z prostoru : " Myslím, že ten člověk potřeboval mé peníze ". Bude ho soudit velmi málo, pokud vůbec se objeví nějaký strach.
Je -l i člověk zloděj, vybírá si ostatní s mentalitou oběti. A oběť pravděpodobně očekává, že bude mít problémy. Možná, že tento člověk odešel z domova jen s několika mincemi a pepřovým sprejem pro případ, kdyby narazil na zloděje. I když nechce, aby se to stalo, je na tuto situaci připraven. Stejné přitahuje stejné - takže myšlenky přitahují realitu. Cítí se požehnaný, že zloděj mohl dostat jen pár mincí a hrdě prohlašuje svým přátelům, jak moudrý je, nebo použije pepřový sprej, vrátí se domů se svými několika mincemi a cítí svoji pravomoc.
Lidé, kteří mají nálepku oběti, nebudou s největší pravděpodobností riskovat nebezpečí do parku jít. V extrémním případě se může stát, že strach jim ani nedovolí opustit svůj domov s výjimkou obstarání základních potřeb. Tito lidé budou nejspíš okradeni doma, protože jednou jsou už zaměřeni na mentalitu být oběť.
Jakmile odstraníte negativní myšlenky a kódy přesvědčení, můžete ovlivnit nejen sebe, ale všechny kolem vás. Na osobní úrovni můžete pokračovat po své lineární cestě. Pokud jste hráli roli oběti a pustíte některé obavy a strachy, které tuto roli vytvářely, začínáte tak podnikat kroky ke změně svého chování. To bude také zahrnovat chodit více mimo svůj domov a starat se o své potřeby.
Jakmile postupujete krok za krokem ( lineárně ), bude to mít vliv na ostatní. Nakonec přestanete přitahovat lupiče, jakmile se začnete pohybovat s větší sebedůvěrou - začnete se přirozeně vyhýbat situacím, které by mohly přilákat lupiče. Tím, jak postupujete v odstraňování mentality oběti, můžete ovlivnit i násilníka a to dvojím způsobem - buď se k němu chováte laskavě, nebo ho odeženete. Nemůže změnit své chování, protože jeho role pachatele je tak hluboko zakořeněná, ale je pravděpodobné, že se dvakrát zamyslí nad tím, pokud mu někdo prokáže soucit. Existuje bezpočet příběhů o tom, jak násilník změnil své chování a láska se stala jeho cílem. Je mnoho možností, které mohou nastat např. v rámci tohoto jednoduchého obrazu.
Duchovní vývoj není lineární energetické vzorce se pohybují všemi směry v celém Vesmíru. Důvod, proč jsme se pustili do tohoto tématu je pomoci vám plně pochopit, že to, co si vybíráte má vliv na všechny. Primárním cílem těchto Mayských Zpráv je pozvednout vás. Přitom vy pomáháte pozvedat ostatní. K tomu dochází nejen ve vibračním vzorci Země, ale i v neviditelných dimenzích, protože všichni jsme vzájemně propojeni. Přesto to může být ještě hlubší, když pochopíte, že my všichni jsme úplný hologram Zdroje.
Hologram je kompletní celistvost původního subjektu. Není statický, pokud se změní jakákoliv jeho část, znamená to celkovou změnu. Například pokud se díváte na člověka v holografickém poli, měli byste být schopni vidět všechny aspekty jeho Bytí. Jakmile někdo zažije událost, která změní jeho energetické pole, můžete pozorovat tuto změnu, jak okamžitě ovlivňuje holografické pole tohoto člověka. Ti, co vidí tato pole, to mohou potvrdit. Máte k dispozici vědce pracující s kvantovou úrovní, kteří zaznamenali, že je-li provedena změna u jedné částice určité substance, má to okamžitý vliv na celou substanci - bez ohledu na jejich vzdálenost od sebe. Tento fenomén se vyskytuje, provádí-li se stimulace na fyzické tak i na psychické úrovni. Může to být těžké pro vás pochopit to, pokud je tento koncept pro vás nový. Existuje mnoho fascinujících knih a filmů o vědě kvantové fyziky, které vám mohou pomoci plně pochopit tyto pojmy.
Když má někdo myšlenku - tvoří se energetické pole, které plyne pryč od něj. Stejně jako podobné přitahuje podobné, tak i tyto myšlenkové formy plují dál, dokud nenarazí na podobné myšlenkové formy. Vysoké frekvence jako je Láska a vděčnost jednoduše prochází skrz hutnou hmotu, zatímco nízké frekvence do sebe naráží. Jejich postata je lepkavá, což jim umožňuje lepit se navzájem. Když člověk začíná měnit své myšlenky, slova, činy, emoce na ty s vyšší frekvencí, ovlivňuje to nejen jeho samotného, ale všechny další a celý holografický obraz. Proto je tak důležité, abyste si byli vědomi toho, jak myslíte a co děláte.
Můžete si vybrat být ve špatné náladě, stát se obětí, nebo pachatelem, ale jakmile to uděláte, bude to mít vliv na všechny ostatní živé formy. Můžete si přitáhnout ty, kteří vám pomohou hrát roli, kterou jste si vybrali. Věřte, že toto drama je základem pozemské sféry - bylo navrženo, aby se na Zemi tímto způsobem pracovalo. Ve vyšších frekvenčních sférách se pracuje odlišně hlavně protože role nižších frekvencí jako oběť a pachatel, nejsou podporovány. Je to jako být na dvou různých radiových frekvencích - nelze komunikovat, když se kmitočty liší. Ve vaší sféře stejné přitahuje stejné a znamená to, že co děláte, nebo pro co se rozhodnete, bude podporováno těmi, kteří hrají podobné a podpůrné role. Aby bylo možné vymanit se z této role v nižší frekvenci, musíte si začít volit lehčí vibrační chování a kódy přesvědčení.
Možná jste slyšeli termín " kolektivní Vědomí ". To se vztahuje na poměrně velmi malé množství lidí, kteří mají vliv na pravidla a vibrační vzorec celku na Zemi, kteří pracují společně a staví na planetě vysoké frekvence. V současné době na Zemi každý vědomý Lightworker zastupuje obrovské množství lidí, kteří se pohybují na nižších úrovních. Jak tito Pracovníci pracují globálně, jejich schopnosti dramaticky zvyšují pozitivní změny. Tak začal pohyb směrem k bodu zvratu, kdy se energie zvýší a celá planeta se přesune do vibračně vyšší úrovně. Výsledky toho jsou měřitelné a vědci ví, že se srdeční tep Země rapidně zvyšuje. Jedná se o velké probuzení, které ovlivňuje všechny formy na Zemi. Jak tito Lightworkers získávají stále silnější postavení a zvyšují své osobní vibrace Lásky, má to vliv na hologram všech. Výsledek je, že se postupně ve vlnách stále více lidí probouzí a otevírají se pozitivním změnám ve svém životě.
Co celý proces zpomaluje je strach. Ti hluboce zapletení v negativní energii a temných myšlenkových formách musí být " očištěni ". Mnohokrát se musí všechny nánosy oddělit najednou. Když člověk ví, jak jsou tyto lepkavé vrstvy vytvořeny, je schopen rozmotat myšlenkové formy a kódy přesvědčení, které vytvořil. Jak se každá vrstva nízkofrekvenčních myšlenek odloupne, může být propuštěna s láskou, vděčností a požehnáním za poučení, které poskytovala. Tímto způsobem mění negativní energetické pole na pozitivní a tzn. přesunutí do vyšších frekvencí.
Vidíte jak je tato práce důležitá? Pokud každý z vás porozumí, že činy bezcitnosti, strachu vytváří temné nánosy a pochopí jak je odstranit, zastaví nízké energie a může vytvořit naprosto odlišný život na Zemi, než kdy před tím byl.
Tím, jak každý z vás mění chování z nízkých energií ovlivňuje to CELEK. Váš individuální pokrok ovlivňuje celý průběh všech. Prosíme, zamyslete se nad těmito slovy a provádějte další výzkum, pokud si potřebujete ověřit jak tento základní systém funguje. Jste silnější, než si myslíte. Naučte se chápat sílu svých myšlenek, slov, činů, emocí a kódů přesvědčení a použijte vše k vytvoření Rajské Zahrady na Zemi!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.5.2014 1 CABAN kin 157

22. května 2014 v 10:26 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla vedení, spolupráce, mezilidských vztahů


Trecena Caban začíná pravdou: využijte energii Hun (1) a mentální ostrost Caban k vybudování silné základny pro vaše myšlenky a nápady. Z myšlenky vzniká záměr, ze záměru touha a z touhy čin. Následujte a plujte s tímto proudem vědomi si svých schopností a dovedností, ale nesuďte, nesrovnávejte, neposuzujte, nebo nehodnoťte proces, či výsledek. Důvěřujte a věřte sami sobě. Udržujte trpělivost hluboko uvnitř. Zůstaňte vyrovnaní, v synchronizaci se svým vnitřním středem: nenechte emoce, negativní hlasy, nebo komentáře ostatních zlomit lodní kýl vaší lodě. Užijte si cestu - jste na dlouhé trati.
Nativní Caban mají spíše jangové chování a skvělou schopnost jednat, což se odráží v jejich činech. Jejich tvořivost jim umožňuje dostat se snadno k cíli - výzvou je být realističtí ve svých plánech.
Cítíme se velmi šťastní, když můžeme s vámi trávit čas tímto způsobem. Obdivujeme ty z vás, kteří pracují denně na provádění změn pro lepší život. Jsme velmi vděční, že vám můžeme pomoci rozpomenout se na vaší skutečnou spirituální Podstatu.
Chceme vám dnes poděkovat za pomoc na naší evoluční cestě. Když nám umožňujete s vámi spolupracovat, získáváme mnoho vhledů, stejně jako vy. V určitém slova smyslu, žijeme skrze vás, zažíváme to, na co vy narážíte. Práce s vámi nám umožňuje procvičovat trpělivost a soucit.
I když jsme Průvodci ve vyšším frekvenčním pásmu, také se potýkáme s chápáním čisté Lásky. Také žijeme ve sféře svobodné vůle a zkušeností jako je frustrace i netrpělivost, i když je to hodně odlišené od emocí, které můžete zažívat na Zemi.
Když s vámi spolupracujeme, vzájemně si pomáháme v chápání dynamiky ve fyzické i spirituální oblasti. V naší sféře se mnozí rozhodnout " jít do školy " učit se různé aspekty fyzické sféry. Toto vyučování je velmi různorodé a zahrnuje takové věci jako např. učení trpělivosti, schopnost být na mnoha místech najednou a schopnost pohybovat předměty ve fyzické sféře. Někteří se rozhodnou naučit dovednosti jako je ovládání počítačů, aby mohli komunikovat s lidmi. Existuje nesčetné množství dovedností, které se můžeme naučit pro naše potěšení i pro vývoj všech.
Díky úzké spolupráci s vámi máme možnost zdokonalit své dovednosti. V rámci naší skupiny byli někteří z nás vtělení ve fyzickém těle, někteří nikdy. Jsme duše na všech úrovních porozumění, zájmů a talentů. Celkově máme výhodu, že máme přímý kontakt s Akášickými Záznamy, které nám lépe pomáhají pochopit vás, jako jednotlivce i jako celé lidstvo. Máme mnoho učňů, kteří nám pomáhají s menšími detaily, například umístění předmětů na místo, kde si je přejete najít. Existuje mnoho lidí, kteří jsou odborníci způsobilí přinést nejlepší odhad toho, jaké možnosti mohou jednotlivci i skupiny dělat vzhledem k historickému významu.
Všichni jsme duchovně pokročilí, přicházíme z místa soucitu a Lásky. Přesto nikdo z nás nemá dokonalou znalost čisté Lásky Zdroje. Jelikož jsme čistými hologramy Zdroje v podstatě jsme čistí stejně jako vy. Je těžké popsat slovy zprávu, kterou se vám snažíme zprostředkovat.
Pointa je, že jsme vděční za možnost s vámi spolupracovat. Naše pomoc pomáhá nám, stejně jako vám. Není nic většího, co si přejeme dělat. Když se každý jednotlivec přestěhuje do vyšších vibrací Lásky a soucitu, znamená to filtraci v celém Vesmíru a ovlivňuje to všechny. Z tohoto důvodu získá každý mnoho, jakmile pracujeme společně.
Dnes si přejeme vás uctít. Žádáme vás na několik okamžiků utišit své vnitřní i vnější Já. Jak budete relaxovat a zhluboka dýchat, čistíte mysl od jakýchkoliv obav. Začněte cítit vděčnost a požehnaní za vše ve vašem životě. Dovolte si přijmout požehnaní, které vám v tomto okamžiku dáváme.
Vyhřívejte se tak dlouho, jak jen budete chtít v naší milující přítomnosti, přijímejte Lásku, kterou vám posíláme. Až budete hotovi, pokračujte s obnovenou energií. Kdykoliv nás můžete zavolat a získat mnohem více této láskyplné energie. Děkujeme vám za to, co děláte, a že jste aktivní součástí našeho života!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA CABAN

22. května 2014 v 10:25 Maysky Kalendář na každý den

CABAN - Vlna Země - Síla Vedení, spolupráce a mezilidských vztahů


Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající Energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto Energií a umožnit, aby se projevila.
Tématem této periody je porozumění a pochopení. Caban doslova znamená Země a její rytmy. Představuje životní sílu uvnitř Země a u lidí puls srdce. Caban je tedy náš společný srdeční tep. Z další symboliky je jasné, že má hodně co do činění s planetou, jako živým vyvíjejícím se organismem s vlastním srdcem. Zemské srdce je starověké a hluboké. Co je také zvláštní, že bez ohledu na to, kde se na Zemi nacházíme - jestli nad atmosférou, nebo hluboko pod vodou, v centru města, nebo na pobřeží - jsme neustále spojeni s touto všeobjímající frekvencí.
S Caban, jako základní energií nastává v Tzolkinu změna a vyrovnávání našeho srdečního rytmu s rytmem Země. Caban představuje pohyb uvnitř i na povrchu Země, což přinese s sebou mnoho zemětřesení a u člověka silné proudění krve do srdce a Chi - životní energie, která se projevuje v lidském těle jako teyolia - substance duše obsažená v centru srdce, když jste vtělení na Zemi. Země se bude vyrovnávat přibližně týden, až do následujícího Trecenia - od 8. dne Trecenia Caban do 1. dne Trecenia Oc.

Co nám to vše říká?

Během příštích 13 dnů budete potřebovat velké množství osobní a mentální svobody, abyste měli dostatečný prostor pro vás, vaši duši, vaše srdce a vaši mysl. Zrušte svůj diář a požádejte o více volného času pro sebe i svoji rodinu.
Je čas využívat své intelektuální schopnosti a vnímání, použít vše racionální, čili energii levé mozkové hemisféry pro osobní růst, nebo vedení druhých, pokud je to vaše poslání. Ale stejně jako u všeho v dualitě nemůže jedna strana fungovat bez druhé, tzn. jako vždy je třeba hledat rovnováhu, i když se můžete soustředit pouze na jednu stranu.
Uspořádejte svojí ložnici, kancelář, nebo místo ke čtení a věnujte se tomu v době, nebo den, který je pro vás přirozený - jen a jen pro vás - může to být za svítání, dopoledne, odpoledne, večer, o půlnoci. Jen vy znáte své přirozené vnitřní rytmy. Respektuje své cirkadiánní rytmy.
Hlavní výzvou Caban není umožnit přehnanou citlivost, nebo možnost nechat vyvěrat emocionální otřesy, či zablokovat Bytí v přítomném okamžiku.

Co je tedy to, na čem záleží?

BUDOUCNOST LEŽÍ VE VAŠICH RUKOU. Je to pouze vaše rozhodnutí, co v současné době určuje vaši budoucnost. ŽIJTE KAŽDÝM OKAMŽIKEM PŘÍTOMNOSTÍ, NEPŘEMÝŠLEJTE ANI O MINULOSTI ANI O BUDOUCNOSTI. Jsou již obsaženy v tom jednom věčně plujícím okamžiku. Věřte své inteligenci. Věřte svým instinktům. Ujišťujte se 24/7, že jste v rovnováze, svobodě, pravdě a čistotě Bytí.
Vlna ZEMĚ zahajující program iniciovaný TŘETÍM ČASOVÝM ZÁMKEM ( kin 105-156 ), umožňuje start ke zralosti ČTVRTÉHO ZÁMKU ( kin 157-208 ). Vlastně zde dozrává vámi vypěstované ovoce, které teď musíte posbírat. Bylo by velmi užitečné podívat se na osobní poklady nahromaděné během minulých 52 dnů ( počínajeVlnou HADA ).
Dvě pozice s Galaktickými portály ( kin 165, 168 ) odhalují důležitou úlohu : HAD 9 představuje zápalnou sílu. Podívejte se na informace získané v tento den pohledem zrcadla a zjistíte, co je ve vás rozpálené. Zde bude patrně aktivována energie kundalini ( kosmická energie tvoření ). V tento den bude také testována vaše vitalita - SLUNCE vašeho Středu.
HVĚZDA 12 operuje silou Osvícení. V jejím světle na příkaz ZDROJE, budou vyhledávány " nové " lidské bytosti, které se naučily žít v harmonii a jejichž vibrace je zcela stabilní a které mohou pomoci slabším udělat rozhodující krok vpřed. ZEMĚ testuje každé individuální Vědomí okem planetární zralosti. Tímto způsobem se můžete podívat na splnění vašich vybraných úkolů a na úroveň vaší zralosti s ohledem na globální program. ZEMĚ zobrazí Božský Program, kterému vy dáváte fyzickou podobu.
Přehled Vlny 22.5. - 3.6.
CABAN 1
ETZNAB 2
CAUAC 3
AHAU 4
IMIX 5
IK 6
AKBAL 7
KAN 8
CHICCHAN 9 galaktický portál
CIMI 10
MANIK 11
LAMAT 12 galaktický portál
MULUC 13

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.5.2014 13 CIB kin 156

21. května 2014 v 10:49 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla inteligence, odvahy, moudrosti, nezávislosti


Neuvěřitelně silný den s nábojem Cib - přirozeným spojením s rodovými a evolučními liniemi, schopností zlepšit a zostřit vnímání i intuici; Oxlahun (13) představuje přístup k jiným dimenzím reality - to vše s podporou Treceny Kan, která pečuje, uzdravuje a propouští z vězení - viditelných i neviditelných. Pokud hledáte jak vyléčit bolest a utrpení zděděné z vaší rodové linie - pak se osvoboďte od strachu, útlaku a kontroly, nenaplněného, či nerealizovaného potenciálu - dnešek vás k tomu vyzývá a přináší silnou směs Energií.
Význam glyfu představuje moudrost a karmickou očistu. Je to světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Vnitřní spirála, jako Universální symbol narození, smrti a znovuzrození - čili zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Narození v den Cib se podílí na karmické očistě. Dny Cib je dobré zapálit svíčku pro zemřelé přátele a členy rodiny. Skvělý den pro odpuštění.
Jsme velmi vděční, že máme příležitost s vámi komunikovat. Jsme nadšeni, když vidíme, že se vědomě pohybujete dopředu a navazujete s námi spojení. Jsme zde, abychom vám pomáhali při probuzení vaší duchovní Podstaty, abyste mohli stoupat do vyšších frekvencí, zatímco jste ve fyzické formě. Nikdy před tím se to na Zemi nestalo v tak velikém počtu jako v této době.
Jsme rádi, že jsme součástí tohoto procesu, stejně jako naši hvězdní bratři. Čekali jsme celé věky na tento okamžik a doufáme, že rozumíte významu a vzrušení této doby. Někteří jste stále ztraceni v amnézii a zůstáváte ve strachu v důsledku změn, které se dějí na Zemi. Naše role je pomáhat vám rozpomenout se na své kořeny, abyste mohli dát stranou všechny strachy a obavy a žít v úžasu a kráse této planety, která vše nabízí z pozice Lásky a milosti.
Chceme vám poblahopřát k tomu, jak se probouzíte a pokračujete po cestě k osvícení. Je zde mnoho guruů, kteří vás vedou na vaší cestě, ale mnoho jich zachází příliš daleko, když vám tlačí své myšlenky. Jedna věc je nabídnout radu a svůj názor, zatímco někteří vás bezelstně vedou k přesvědčení, že musíte následovat cestu jednoho gurua.
Věřte, že každý z vás chodí po jedinečné cestě. Je moudré a uklidňující studovat slova druhých, včetně našich. Přesto je nutné, abyste si vybírali věci, které intuitivně cítíte, že jsou pro vás nejlepší. V opačném případě se můžete ocitnout v poušti, jak popíjíte arzén ochucený šťávou s ostatními, kteří byli oklamáni.
Každý duchovní lídr, který vás zbavuje vaší vlastní síly a rozhodnutí je falešný lídr. Každá církev, která tvrdí, že jen ona má jediný způsob vedení vás vede dolů s jediným koncem - a to jejich reality. Vyhledejte ty, kteří jsou vzorem Lásky a soucitu, neboť oni znají tajemství šťastného života.
Dokonce i ti z vás, kteří trpíte a strádáte, zatímco děláte to nejlepší, co právě můžete dělat, můžete být mnohem šťastnější a žít v míru, když jste ve svém Středu a s vědomím, že máte pod kontrolou vaše přesvědčení. Jste to vy, kdo má pravomoc vybrat si realitu, kterou chcete žít.
Jedním ze způsobů, jak zůstat vyrovnaný je začít svůj den meditací a modlitbou. Požádejte své Vyšší Já o vedení po celý den a buďte ochotni sledovat synchronicity kolem vás. Uveďte své záměry pro celý den a nechte věci plynout, aby k nim mohlo dojít. Buďte připraveni říci NE rozptýlení, protože to vás udrží v pohybu vpřed k vaším cílům. Buďte na pozoru před nečekanými návrhy a událostmi, které se mohou objevit cestou k cílům. Buďte vědomí a selektivní!
Odcházíme a necháváme vám čas na zamyšlení o těchto slovech. Vezměte si je k srdci - vy, kteří této melodii rozumíte. Už víte, že když čtete tyto Zprávy poprvé, vejde se zatím jen pár slov do vašeho Vědomí. Jak se k nim opakovaně můžete vracet, získáte větší vhled - to je jeden ze způsobů jak rozpoznat váš růst a chápání. Každý potřebuje slyšet a zažít věci v určitém čase a z různých zdrojů, než je plně integruje do svého Bytí. To je součástí zábavy, svobodné vůle a životních zkušeností.
Kráčejte vpřed a udělejte pro sebe tento den zázračným radostným hledáním věcí, při kterých vaše duše i srdce zpívá!
Selamet!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Květiny s automatickou kresbou

20. května 2014 v 21:29 Moje poslední práce
Ráda se opět s vámi dělím o mou tvorbu, dva květy a kolem nich jsem automatickou kresbou vytvořila ornamenty. Mějte nádherný večer Anna


TZOLKIN 20.5.2014 12 MEN kin 155 galaktický portál

20. května 2014 v 21:26 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Síla vizí, kolektivního Vědomí, smyslu života, vůle jednat, motivace


Semeno - Zrno (Kan), které nosíte hluboko uvnitř, může být lehce vyneseno Men - Orlem vysoko do nebe. Je to Zrno, které obsahuje celou vaši minulost, přítomnost a budoucnost, jako souhrn vašeho života zabaleného ve slupce. Vy, kdo víte, kde vás drží velký ptačí pařát se pusťte - jedině tak může vyklíčit a vyrůst vaše nové ztělesnění. Jak to uděláte je jen na vás: Men vás může vynést k vašim novým cílům a záměrům, nebo může nechat spadnout vaše Zrno, kam chcete.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
Jsme velmi potěšeni, že jsme opět s vámi. Děkujeme vám, že jste součástí zvyšování Vědomí na Zemi. Všichni máte schopnost povznést se sami nad sebe a být mnohem více v Jednotě s ostatními a VŠÍM CO JE. Prvním krokem je uvědomit si, že tuto schopnost máte. To je také důvod, proč jsme v tomto okamžiku s vámi.
Dnes bychom chtěli více hovořit o procesu Vzestupu. Mnoho z vás žije v nedorozumění, že Vzestup je o odchodu z tohoto světa, a že se vracíte domů ke Stvořiteli. To není pravda. Pochopte prosím, že ani v tuto chvíli nejste odděleni od Zdroje - jste hologramem Stvořitele. I když jsou na Zemi časy, kdy se cítíte vyčerpaní a unavení z bolesti vyskytující se ve vašem současném životě, my víme, že jakmile se vrátíte do duchovní říše, kde máte možnost osvěžit své Já, pravděpodobně nebude trvat dlouho a skočíte zpět do inkarnace na Zemi, nebo kamkoliv jinam.
Máme výhodu, že vidíme větší obraz a důvěrně známe své Vyšší Já. Jsme schopni pochopit, co se děje na Zemi i mimo ni. Víme, že vaše trápení vám pomáhá dělat volby, které vám přináší mnohem více míru a radosti. Je mnoho z vás, kteří jste probuzení. I když vedeme vaše cesty, můžete sami vyzkoušet jakékoliv touhy a nemusíte naše vedení zaznamenat. Víme, že jsou to vaše kódy přesvědčení a strach, co vás drží od přijetí možnosti dělat změny.
Nemůžeme nezdůraznit nutnost, abyste se dívali dovnitř sebe sama a vytrhávali všechny myšlenky, které vás drží od prožívání snů. Je mimo jakoukoliv pochybnost, že jste milováni a zasloužíte si všechno, co jen může Země nabídnout. Nepřišli jste sem žít v bídě, nebo řešit všechny problémy světa. Nepřišli jste ani zachraňovat duše druhých. Přišli jste užívat si tuto sféru a být součástí řešení, ale když si budete libovat v negativním řešení, budete vytvářet další problémy.
Máte možnost změnit své myšlenky tím, že se zaměříte na věci, které si přejete. Máte možnost změnit své jednání tím, že nebudete dělat věci, které nechcete. Máte možnost změnit svá slova, když budete vyjadřovat svou pravdu. Máte možnost změnit svůj postoj, když se zaměříte na vděčnost.
Pouze vy můžete udělat sami sebe šťastné. Nedávejte tuto sílu druhým. Uvědomujte si v každém okamžiku, že každý z vás dělá vždy to nejlepší, co může. Někdy možná víte, že to, co děláte, je pro ostatní škodlivé, ale jen strach a kódy přesvědčení vás motivují pokračovat. Všichni máte sílu podporovat jeden druhého a získat vzájemnou důvěru, takže každý může žít plně v pravdě. Zapamatujte si, že nemůžete měnit lidi, můžete je ale podpořit. Nechte je dělat volby, kterým dávají přednost, chcete přece to samé i pro sebe.
Když necháte ostatní vybírat si jejich akce, budete mnohem lépe chápat smysl odpuštění, které je aktem bezpodmínečné Lásky. Odpuštění je jednoduše dovolení druhým, aby byli sami sebou. Není třeba je trestat, chránit od přestupků, nebo je nutit měnit cestu. To jsou akty manipulace. Spíše zvažte podporu toho, co si volí. Pokud se rozhodnou pro činy bezcitnosti, buďte pro ně vzorem laskavosti. Pokud narazíte na někoho, kdo překračuje vaši komfortní zónu, stáhněte se od něj bez rozsudků. Jednoduše to, co musíte dělat je - vždy zůstat ve své vlastní integritě a Celistvosti.
Rozumíme tomu, že existuje mnoho zlých lidí, kteří přenáší krutou realitu na druhé. Jsou chvíle, kdy by bylo nejlepší odstranit tyto lidi ze společnosti. Doporučujeme vám pomoci raději zneužívaným a zanedbávaným dětem, protože mají sklony být pachateli zla na druhých. Vezměte tyto děti pod svá křídla a pečujte o ně.
Zakažte programy v televizi a filmy, kde se páchá zlo a vyvolávají myšlenky stahující dolů strukturu celé společnosti. Média krmí mysl myšlenkami, které nejsou v souladu se světem, jenž chcete vytvořit. Dávejte pozor na místa, které navštěvujete, knihy, které čtete, rozhovory, kterých se zúčastňujete. Vyhýbejte se lidem, kteří se snaží vás odtrhnout z reality, kterou si přejete vytvořit. Pokud se opravdu chcete uvolnit z bídy, zdržte se činností, které vás drží uzamčené v nízkoenergetických myšlenkách.
Vy, co jste méně než laskaví a přejete si být laskavější, musíte porazit strachy, které vás drží uzamčené v tom, jakým způsobem reagujete v současné době. To platí pro všechny emoce, postoje, myšlenky, slova, činy. Přiznejte si bloky, rozpoznejte problémy a přijmete opatření k jejich řešení.
Přejeme si a povzbuzujeme vás dnes k překročení pohledu na jednu oblast, kterou chcete změnit. Zapište si kroky nutné pro podniknutí toho, aby nastala změna. Využívejte možnosti dělat změny!
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa (12) nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 19.5.2014 11 IX kin 154 galaktický portál

19. května 2014 v 12:32 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla Pravomoci, úcty, spravedlnosti a podpory


Tmavší než noc, kroky tiššími než dech měsíce, se plíží Jaguár mezerami mezi fantazií a poznáním. Jeho pronikavá jasnozřivost vás vyvede z neustálého opakování obnošených nápadů směrem k nové svěží inspiraci a změnám vašich vlastních vývojových témat. Pokud se můžete soustředit na obrovskou sílu Buluk (11) a sladit ji z cestou Jaguára, obnovíte svůj Zdroj, svou vnitřní sílu a prolomíte všechny překážky, které se stále snaží držet vás zpátky, ať je to ego, pýcha, závist, lež, nevděk, nevědomost, nebo lenost.
Ix - Jaguár je symbolem tvůrčích vesmírných sil. Je to Duch džungle, rovin i hor a Strážce magie Země. Nativní IX jsou stejní jako Jaguár, mají vrozený smysl pro strategii, jsou mazaní, trpěliví, citliví a inteligentní. Pokud mají za sebou cestu vnitřní transformací, jsou to vynikající terapeuti. Dny IX jsou dny vysoké magie a změn našich negativních aspektů. Skvělý den poděkovat Přírodě za možnost sdílení tohoto společného posvátného prostoru s lidmi a zvířaty.
Je nám velkým potěšením se opět s vámi setkat. Dnes bychom rádi hovořili na téma LÁSKA. Frekvence Lásky je nejvyšší možná vibrace. Čím výš je člověk schopen vibrovat, tím je jeho hustota lehčí. Tato lehkost umožňuje vědomě pohybovat předměty, volně se pohybovat mezi dimenzemi a v jakékoliv fyzické sféře obrovskou expanzi tvoření. Výhodou je, že jste schopni žít ve fyzické sféře a můžete zažít věci takovým způsobem, kterým nyní nemůžete.
Mnoho z vás vidí pozemskou rovinu jako školu, nebo místo pro učení, ale to bylo určeno jako místo, kde je možné získávat zkušenosti, protože v duchovní říši jsou všichni ve stavu vševědoucnosti. Tam se není co učit. Stačí si vybrat zažívat Lásku v široké škále různých situací. Každý, kdo je na Zemi, se sám rozhodl inkarnovat. Než jste dorazili, vybrali jste si roli, kterou budete hrát. Šli jste před komisi a diskutovali o životě, který si přejete zažít. Zde probíhá mnoho diskuzí ohledně vašich minulých životů na Zemi. Zaznamenáváte si příspěvky, nebo signály, které vám budou pomáhat prostřednictvím akcí, kdybyste měli potíže. To je původ toho proč máte někdy Déjá Vu zážitky, nebo silnou intuici. Někdy můžete mít pocit " volání " a tak víte, že je třeba provést určité změny v životě. To je způsob, jak vám vaše vedení a Vyšší Já pomáhají udržet se na cestě, kterou jste si zvolili.
V minulosti byla velká část paměti vymazávána, abyste mohli na Zemi hrát roli nedokonalosti. Tato doba skončila a většina duší inakarovaných do tohoto času má vzpomínky neporušené. Jsou zde, aby pomohly vládám a institucím změnit svět. Všimli jste si, že velká většina dětí je moudřejších než rodiče? Už jste se dívali do očí vašim mazlíčkům a " návštěvníkům " a uvědomili si, že se na vás dívají moudré duše? Tato planeta může podporovat jen určité množství lidí a v současné době počet obyvatel přesahuje tuto úroveň. Mnoho Bytostí chce pomoci, nebo chtějí zažít tento svět v libovolném těle: zvířecím, nebo lidském. Existuje také mnoho stromů, nebo skal, jako vnímajících Bytostí.
To je opravdu jedinečná doba i místo. Je nepřeberné množství pozorování UFO na vaší obloze. Přicházejí z dalekých galaxií a sledují rozvoj i to, co nyní vychází najevo na Zemi. Nikdy před tím se planeta neprobudila z amnézie do stavu plného vědomí. Někteří z vašich hvězdných bratrů jsou zde v roli pozorovatelů, zatímco pro převážnou většinu není možné zde pomáhat. Lidé jsou už v rostoucím počtu schopní komunikovat s hvězdnými Bytostmi. Je zde mnoho Bytostí v lidské podobě, než kdy před tím. I když všichni jste z Hvězd, tyto Bytosti jsou zde jako dočasní návštěvníci na rozdíl od vás, kteří tu trávíte mnoho životů.
Budete potřebovat podporu těchto hvězdných Bytostí. Mnoho z nich má velké potíže s udržením na Zemi. Existuje pro to mnoho důvodů. Někteří nikdy před tím nebyli v husté fyzické formě a mají potíže s jednoduchými úkoly jako chůze, nebo řeč. Jiní neví jak sami sebe finančně podpořit. Jsou velmi inteligentní a funkcionální na jejich domovských planetách, ale život tady je velmi odlišný. Někteří mají potíže žít zde kvůli krutosti a rozhodování jiných lidí. Často jsou tito hvězdní bratři vyloučeni ze společnosti a označeni jako zvláštní. Potřebují přátelství, jsou to skvělí lidé, kteří praktikují metody bezpodmínečné lásky, o které jsme mluvili poslední dva dny.
Mnoho lidí se mimozemšťanů bojí, kvůli propagandě týkající se únosů atd. Věřte, že tyto programy jsou již ukončeny a ve většině případů se jedná o pomoc při Vzestupu. Jestli chcete rozeznat motivy mimozemšťanů, můžete s nimi navázat kontakt, dělejte to od srdce k srdci a sledujte vaši intuici.
Není se čeho bát, jen strachu samotného
Je mnoho moudrých slov, které by mohly představovat další nádherné mantry : Postavte se strachu čelem a překonejte ho. Naučte se žít kouzlem okamžiku přítomnosti, to je místo, kde začíná život. Žijte svůj život s radostí a uvolněte veškerou negativitu myšlenek, kódů přesvědčení a činů. Pokud jste každým okamžikem ve svém Středu, umožňujete ostatním dělat svoji práci a budete mnohem více schopní dělat pozitivní změny ve světě. Jakmile jste získali respekt i kontrolu sami nad sebou, budete schopni podpořit ty kolem vás, aby dělali totéž.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 18.5.2014 10 BEN kin 153 galaktický portál

18. května 2014 v 22:36 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Síla Svobody, možností, překračování hranic
Buďte dnes zářícím vedoucím Světlem ve vaší rodině a u vás doma. Máte schopnosti a vlastnosti, které potřebujete k překonávání konfliktů, napětí a neshod, aby vládla ve vašem nejbližším okruhu harmonie. Úkolem je naučit se ovládat vaši osobní a rodinnou autoritu s citem a důstojným způsobem zachovávat flexibilitu bez odsuzování a udržet otevřené dveře pro základní přirozenou dynamiku bez očekávání.
Přestože atributem Ben je kukuřice, nebo rákos, skutečný význam symbolu je dodnes záhadou. V tento den sestoupil Bůh z Nebe na Zemi, glyf představuje příchod Boha Quetzalcoatla. Být narozen v den Ben je považováno za znamení velkého štěstí. Nativní Ben působí jako pilíře tohoto světa, dokáží si udržet respekt i svých " nepřátel ". Den Ben je dobrý pro požehnání domova a opravu domu.
Dnešní zpráva je pokračováním včerejšího téma, jak dosáhnout bezpodmínečné Lásky. Klíčem k umění milovat bezpodmínečně je - plně to dovolit. Říká se, že jsme stvořeni k podobě a obrazu Boha a je to pravda. Bůh není trestající, ani kritický - to by bylo proti povaze čisté Lásky.
Zde je další mantra na zrcadlo: Zdroj nesoudí ani vás, ani nás, Zdroj umožňuje všem být.
Pokud je skutečně pravda, že Zdroj umožňuje všem zažít to, co si přejí bez hodnocení, dává smysl, že i my bychom měli ostatním umožnit dělat totéž? Představte si, že jste se připojili ke skupině lidí jako součást výzkumného projektu. Cílem každého je mít odlišný zážitek během příštích třech dnů. Po třech dnech se vrátíte a podělíte se o své zážitky. V tomto případě je možné, že budete méně hodnotit, než je obvyklé, protože to bylo plánováno jako výzkumný projekt. Nicméně v reálných životních situacích se obvykle vyskytuje mnoho hodnocení druhých lidí.
Zdroj umožňuje všem vědět, že bez ohledu na to, co se stane se každý vrátí zpět k dokonalé Lásce. Není třeba soudit každého pro jeho chování, či zkušenost, nebo každý jeho čin. Pokud se budete dívat na tento svět jako na experimentální místo, které umožňuje všechny zážitky, budete mnohem lépe schopní přijmout to, co druzí dělají a to bez podmínek.
Když se díváte na představení, neodsuzujete herce, který hraje roli zloducha. Víte, že herec hraje roli a že to není jeho pravá povaha. Celý tento experiment na Zemi i mimo ni je hodně podobná cesta. Všichni jsme herci, všichni hrajeme různé role. Ti, kteří se rozhodnou hrát na zločince, jsou potřební pro ty, kteří chtějí zažít být oběť.
To, co se právě nyní děje na Zemi je, že se každý z vás probouzí do svého pravého Já, zatímco jste stále v těle. To se nikdy před tím na Zemi nestalo na tak masivní úrovni. V době vzniku experimentu byl nastaven čas, kdy má proces probuzení nastat. Nové parametry byly nastaveny jako místo umožňující zůstat na planetě jen těm, kteří se rozhodli žít ve vyšších frekvencích Lásky.
Je to doba velkého přechodu. Lze očekávat mnoho otřesů lidí, kteří jsou u moci a hrají roli zloduchů, kteří tak lpí na svých rolích a mají potíže vystoupat na dostatečně vysokou úroveň soucitu. Jejich potíže rostou se zvyšováním frekvence Lásky na Zemi.
Je nezbytné vystoupit z rolí v nízkých frekvencích, je pravděpodobné, že tím umožníte probuzení svých přátel i členů rodiny, kteří hrají temnější role. Ne všichni se budou chtít změnit. Mnozí se vám vysmívají a vytrvale si stojí za svými přesvědčenými. Není třeba se obávat o jejich duše, neboť budou pokračovat na své cestě, která v konečném důsledku vede zpět ke Zdroji.
Pokračujte milujícím a bezpodmínečným způsobem s vědomím, že toto je dočasná iluze, ve které jste zapojeni. Přijde čas, kdy se fyzicky oddělí " dobří " a " špatní ", ale nebude to trestající Bůh, který oddělí zrno od plev. Je to vaše Vyšší Já, které rozhoduje, jakou cestu si zvolí. Jakmile se naučíte více naladit sami na sebe, budete vědět, že je to pravda.
Mnozí z vás se diví, jak může být dovoleno, aby svět byl plný tak krutých lidí. Proč musí ostatní trpět rukou druhých. Drazí, všichni jste si to před příchodem na tento svět nastavili. Je to schopnost jít do hlubin temnoty, zatímco jste ve fyzickém těle - to byla součást dramatu, který jste si sami zvolili zažít.
Někteří nenásledují svou intuici ani pocity, což je staví na pozici, kde způsobují újmu sobě i druhým. Je snadné dělat to ve sféře, jako je tato. Každý z vás má možnost věnovat pozornost svému tělu a dělat rozhodnutí z Lásky, spíš než ze strachu. Nejste sami. Každý má schopnost komunikovat s vedením ve vyšších dimenzích.
Mnoho z vás si nedává pozor na emoce a to zvyšuje pravděpodobnost, že se dostanete do pozic, které jsou méně než příjemné. Veslujte těmito časy tváří v tvář obavám a naučte se milovat sebe i druhé bezpodmínečně. Svobodná vůle je obrovská část toho, co vás na Zemi tak přitahuje. Existuje jen velmi málo příležitostí ve všech galaxiích, kde je možné doslova " cokoliv ". Stejně jako jinde i zde už nastal čas usilovat o něco většího. To se právě děje. Ti, kteří chtějí hrát roli zloduchů, budou tak moci dělat i nadále, ale na jiném hřišti. Většina " obětí " se probouzí a touží po něčem lepším a nechtějí déle tuto hru hrát.
Je to naše naděje, že se každý z vás rozhodne hrát roli " dobrých ". Není to proto, že se obáváme o vaše duše, ale protože vidíme větší obraz a víme, že existují možnosti, jak mít expanzivní a radostné pocity. Naše skupina nepracuje se zloduchy, naše skupina je zaměřená jen na pomoc těm, kteří chtějí vědomě vystoupit z temné sféry, je mnohem více toho, co může Země nabídnout.
Nechceme soudit ty, kteří chtějí nadále hrát temné role. Chápeme, že je to jejich volba. Chceme však pomoci těm, kteří se snaží vystoupat do vyšších dimenzí, protože to je místo, kde nacházíme mnoho potěšení. Existuje mnoho skupin, které hrají role v různých dimenzích. Všichni jsme si rovni a víme, že jsme ze stejného Zdroje a ve stanoveném čase se všichni do něj vrátíme. Víme, že mezi námi neexistuje rozdíl. Jsme všichni více než bratři, jsme Jedno a každý z nás je holografická část Celku obsahující Celistvost Zdroje. Nechte se inspirovat filmy jako je např. Star Trek, který byl vytvořen, aby vám pomohl pochopit hlubokou pravdu o vzniku Vesmíru. My všichni jsme jedním hlasem, který hraje unisono.
Užijte si svůj čas na Zemi. Dělejte rozhodnutí, která vás přiblíží k vibraci Lásky. Nejvyšší volba v každé situaci je Láska, čistá a bezpodmínečná Láska. Je dosažitelná a jste na dobré cestě k jejímu plnému prožívání. Velebíme vás za všechno, co děláte!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a karmickou minulost a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 17.5.2014 9 EB galaktický portál

18. května 2014 v 22:32 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla moudrosti, zodpovědnosti, svobodné vůle


Bez ohledu na rasu, náboženství, nebo národnost, všichni máme přirozený silný instinkt zaznamenat zahájení důležitých životních cest - narození, narozenin, promoci, svatby, výročí, setby, sklizně atd. Dnes Eb a Bolon (9) spojují své ruce v manželství energiemi deště požehnání a posvátných přání na těchto cestách podle toho, co budete oslavovat.
Eb je duchovní cesta, po které musíme cestovat všichni, proto je nazývána Mayi Cesta Života. Je to životní síla, která řídí Vědomí celého Stvoření. Výzva pro dnešní den: nenechte se užírat vnitřními pocity, ale vyjádřete je. Dny dobré pro počátek podnikání, nebo pro cestování. Pro nativní Eb je duchovní cesta přirozená, pracují ve prospěch sedmi generací.
Energie EB je Grálem - Zlatým rounem, alchymistickou transmutací, prubířský kámen, díky kterému se vše obyčejné a neušlechtilé mění na zlato. Je rohem hojnosti, paradoxem prázdnoty - otevřeným místem ležícím ladem připraveným k přijímání darů. EB nabízí dar Ducha počínající v bohatství Jednoty Bytí. EB připravuje průběh transformace. Musíte se stát prázdným, aby vaše touhy a přání mohly být uspokojeny stékajícími dary z kalicha spirálně vibrující Galaxie. Otevřete se a přijměte všechno, co vám EB vlévá do těla. EB vás povzbuzuje k posílení a očištění vaší fyzické nádoby, aby byla připravena pro přijímání energií vyššího Ducha. Kalich vašeho JÁ bude povýšen do ušlechtilosti díky korekci v energetickém systému. Díky tomuto oživení bude uvnitř vás proveden subtilní posun a vaše Vědomí bude přetransformováno přirozeným způsobem. V tomto procesu můžete vnímat pocit vnitřní reorganizace a nového "pospojování drátků". Vyšší centra mozku a žlázy citlivé na světlo - šišinka a hypofýza - budou zaktivovány, protože absorbují mnohem více Světla. Takováto pronikání vás přivádí do kritického bodu - na jakýsi práh - kde se na druhé straně dokončí změny na buněčné úrovni. To povzbudí samozřejmě paměť duše a rozšíří vaše pojetí o realitě. Díky rozšířenému Vědomí se začnou očišťovat vaše nervové struktury, buňky a záznam v DNA - budou subtilně sladěny do takové míry, že budete schopni vytvořit přijímací stanici pro aktivaci kosmického Vědomí.
Pronikání vyšších frekvencí a současně využití, je jako nové naprogramování biopočítače a zaktivování skrytých čipů - tj. nepoužívaných částí mozku. Je to proces využití a zaktivování vašeho Světelného Těla, které vás tvoří díky expanzi hvězdného světla uvnitř každé buňky. Toto tělo existuje mimo čas a prostor a je schopno zažít další dimenze a jiný čas, jakož i s nimi komunikovat. Je to tělo REZONANČNÍ. Až ti lidé, kteří jsou ve fyzickém těle, plně realizují přání světelného těla a pospojují všechny body v lidském těle, které využívají, pak překročí elektromagnetické moře, které my nazýváme Universum.
***
Rádi bychom vám poděkovali za spojení s námi a vzájemnou pomoc při překonávání nižších energií a pozvedání do prostoru vysoké Lásky. Tím, jak pomáháme my vám, také pomáháte vy nám s procesem Vzestupu.
Dnes bychom rádi pokračovali na téma Láska. Bezpodmínečná Láska je aktuální módní slovo. Co znamená jeho čistá esence? Bezpodmínečná - znamená bez podmínek, bez souzení, ve svém základním slova smyslu - není žádný důvod k obavám. Všechny podmínky jsou akceptovatelné, nejsou k dispozici žádné parametry. Neexistuje žádný rozsudek nad hodnotami. Vše je dovoleno.
Kolik s vás se dívá na každého člověka, místo, událost a činy s prohlášením, že je bezpodmínečně milujete? Kolik z vás bezpodmínečně miluje sebe sama? Dovolujeme si říci, že je vás velmi málo. Dosáhnout bezpodmínečné lásky v této sféře je velmi těžké, ačkoliv je to možné.
Pokud jste připraveni začít s procesem prožívání bezpodmínečné Lásky k sobě i všem ostatním, máme pár rad, o které bychom se s vámi chtěli podělit:
1.Říkejte sami sobě často, že jste perfektní a čistí.
2. Zastavte všechny myšlenky, jakmile začnete odsuzovat sami sebe; vyberte si místo toho představu, jak měníte své budoucí chování a napravujete své minulé chování.
3. Vyjděte ven z vaší ulity a mějte odvahu jíst, mluvit, oblékat se, chodit, hrát si, odpočívat, tančit a zpívat i chovat se v souladu s pravdou, kterou hlásáte.
4.Buďte laskaví k sobě i všem ostatním.
5. Usmívejte se na všechny a na všechno. Je těžké udržet si negativní myšlenky, když se usmívá vaše tvář i srdce.
6. Pokud zjistíte, že soudíte, okamžitě změňte myšlení.
7. Dbejte na to, aby každý čin, který děláte, vycházel z pocitu lásky nikoliv z povinnosti.
8.Vybírejte si pečlivě, jak budete trávit čas. Dokonce i sledování násilných filmů patří do tohoto prostoru, protože vytváříte možnost scénáře, který se může opakovat na Zemi.
9. Mluvte s ostatními o opačných názorech, dokud nebudete schopni je přijímat.
10. Vezměte v úvahu různé kultury a náboženské instituce a přijměte zvyky, které jsou pro vás srozumitelné.
Doporučujeme vám, abyste o těchto slovech přemýšleli a integrovali ty, s kterými souzníte. Praktikujte je, dokud se nestanou vaší přirozeností, aby vám bylo dobře na vaší cestě k bezpodmínečné Lásce.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky