NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 17.6.2014 1 AKBAL kin 183

17. června 2014 v 11:45 |  Maysky Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla intuice, snů, hojnosti
Ctěte dnes svůj spánek. Spánek je čas, kdy se vaše tělo, mysl a duše regenerují, osvěžují a omlazují. Pokud tento den připadne na víkend, spěte tak dlouho, jak je to jen možné, nechte sladkým odpočinkem osvěžit celou vaši bytost. Pokud se jedná o všední den, můžete vstát dříve s úsvitem a jeho prvním nádechem, ale abyste neměli pocit další práce, ale pocit prvního polibku dne, který je plný potenciálu a příslibu. V obou případech se probudíte hluboce osvěženi.
NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení. V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámému potenciálu. Dny AKBAL jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří svému Zdroji, může dosáhnout kosmického bohatství a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.
Lidé narození v Akbal jsou obdařeni pracovitostí, trpělivostí, dokáží tvrdě pracovat. Čím více je jejich život strukturovaný, tím více se cítí v bezpečí. Zajímají se o astrologii, matematiku, vědu, magii a tyto znalosti jim pomáhají organizovat praktické záležitosti v životě.
***
Jsme velmi potěšeni, že jsme součástí vašeho vědomí a těšíme se na den, kdy budeme opět s vámi. Dnes budeme mluvit opět o dopravě. Na toto téma jsme krátce mluvili v předchozích zprávách a rádi bychom to rozšířili. V den 180 jsme hovořili o metodách fyzického cestování, zatímco v den 182 jsme si povídali o bilokaci týkající se fyzické části a duchovní části. Dnes bychom chtěli říci něco o schopnosti pohybovat se přes portály mimo časové a prostorové omezení. Všichni máte schopnost dělat tyto věci na vědomé úrovni, i když většina z vás v současné době cestuje mezi dimenzemi během snění.
Aby bylo možné pohybovat se přes portály, musíte začít chápat, že vše co pozorujete na vlastní oči není v podstatě skutečné. Ačkoliv se stůl a židle mohou zdát reálné - podstatou je to prostě oblak energie. Vědci už dokázali, že je to pravda; domorodí Starší věděli, že je to pravda od starověku. Z tohoto důvodu je potřeba držet se strachu z nedostatku naprosto zbytečná. Neexistuje žádný nedostatek; vše se může manifestovat z myšlenkové formy. To zahrnuje i vaše fyzická těla.
Čas a prostor jsou výplody vaší fantazie a nedílnou součástí reality na této planetě, což umožňuje hrát tuto hru. Je to podobné jako kulisy na jevišti - mohou to být natřené stěny simulující hory, ale není to skutečná hora. Toto je velmi důležité pochopit, abyste měli schopnost pohybovat se podle svého uvážení různými dimenzemi.
Existují vchody a portály, které vedou do různých dimenzí, kam mohou vstoupit jen ti, co o jejich existenci vědí. Mnoho lidí o těchto portálech používaných interdimenzionálními bytostmi ví. Vládní úředníci převzali tyto portály v mnoha oblastech a uzavřeli každému, kdo by se pokusil vstoupit. Pokud jste byli na takových stanovištích, mohli jste vidět mimozemšťany a mnoho lidí s nimi zažilo kontakt. Tajemství kruhů v obilí s těmito portály souvisí.
Některé portály jsou využívány výhradně jako prostředek umožňující duším (duchům) uvězněným v této sféře přejít a pokračovat po své duchovní stezce. Některé portály jsou navrženy tak, aby mohly interdimenzionální bytosti vstoupit na Zem se svými konkrétními pracovními úkoly. Jakmile je práce ukončena, tyto vchody jsou uzavřeny. Žádným jiným bytostem není povoleno tyto vchody používat.
Většina portálů byla navržena, aby se mohly fyzické bytosti z různých planet a galaxií teleportovat rychlostí myšlenky do zvolené destinace. Doprava, kterou používají lidé je předpotopní a zastaralá. Použitím lidské technologie by vyžadovalo věky dostat se z jednoho místa na druhé. Nicméně s použitím tunelů můžete cestovat miliony kilometrů za nulový čas.
Možná může být těžké pochopit tyto pravdy, pokud jste zapleteni v systému víry pojmů času a prostoru. Jakmile rozšíříte svoji mysl a uvědomíte si, že čas a prostor jsou iluze, nebo prostě části kulisy zkušenosti které říkáme život, můžete vidět mnohem širší obraz.
Převážná většina fyzikální dopravy, kterou v současné době používají lidé, je velmi škodlivá pro životní prostředí. Ti, kdo věří na existenci UFO ví, že jsou k dispozici mnohem lepší způsoby dopravy. Díky chamtivosti a touze ovládat masy lidí, drží vaše technologie UFO uzamčené v tajných spolcích. Přesto existují, jsou velmi promyšlené a důkladné, nevyužívají žádný zdroj z planety a nemají potřebu doplňovat palivo každých 800 kilometrů. Dokážete si představit používat lidský způsob dopravy při cestování na Plejády? Nejenže by to trvalo roky, než se tam dostanete a náklady na pohonné hmoty by znamenaly vysokou daň pro ekologii Země.
Všichni máte v rámci svého aurického pole to, co často nazýváte Mer-ka-bah. Toto energetické pole má schopnost zvýšit vaši vibrační úroveň tak, že doprava do různých dimenzí je možná v mžiku oka. Úroveň vibrace Lásky způsobuje, že je takové cestování možné. Brzy si všichni budete vědomi této bubliny energie, kterou máte k dispozici.
Bude existovat stále ještě mnoho lidí, kteří budou chtít využívat auta a letadla, aby se dostali z jednoho místa na druhé, ale to bude už jen čistě pro potěšení a zážitek. Mnozí jste již zjistili, že jste mentálně schopni cestovat na různá místa jednoduše pomocí vůle, nebo během meditace. Tento způsob cestování nepotřebuje žádný ze zdrojů planety a v podstatě nulový čas. Můžete kdykoliv cestovat do Akášických Kronik a kdykoliv najít odpovědi na všechny vaše otázky. Mnozí jste cestovali do vnitřní Země a setkali se s těmi, kteří tam žijí. Mnozí jste byli na kosmických lodích a pracovali se svými bratry během snění.
Každý portál byl navržen pro konkrétní účel, z nichž některé jsou méně než přátelské. Často byly navrženy k útěku před nepříjemným setkáním, jako například když se jednalo o nepřátelské zajetí. Tyto portály se nepoužívají pro Vzestup, nebo k přiblížení k původnímu Zdroji.
Mnozí budete vidět tvary postav E.T., protože se Závoje mezi dimenzemi ztenčují. Nebojte se, jsou to vaši bratři. Stejně jako lidé jsou někteří menší, někteří větší, ale ti ze zlými úmysly jsou dávno pryč, není jim dovoleno dostat se přes portály. Tato část Velkého Experimentu již skončila. Toto téma dnes přinášíme, abyste věděli, co se děje kolem vás. Mnoho divokých příběhů je na hranici sci-fi. Ve skutečnosti mnoho z vašich sci-fi autorů a filmových tvůrců prošlo těmito portály a viděli mnoho věcí, které jste viděli na plátně. To není náhoda. Tyto filmy a knihy byly vytvořeny, aby pomohly zmírnit váš přechod. Až přijde stanovený čas setkáte se s těmito bytostmi, abyste mohli být znovu v Jednotě se svými hvězdnými bratry a sestrami.
Ve hře je mnoho faktorů jak se pohybujete směrem k masovému Vzestupu. Mnoho z vašich hvězdných příbuzných se zajímalo o Zemi. Mnoho z těchto bytostí se vrací z budoucnosti změnit běh událostí, aby bylo možné provést nezbytné změny Země i obyvatel. Genetické kódy byly upraveny kdysi dávno, což vedlo k rase bytostí, které již mají schopnost prožívat emoce. Jak šel čas, uvědomili si potřebu i účel emocí a nyní se vrací kvůli vyrovnání škod, které se v současné době provádí na Zemi pomocí genetiky. Vaše historie se doslova přepisuje.
I když to zní jako pohádka, je to pravda. Tuto informaci jsme zařadili do dnešních zpráv, protože mnoho z vás se nyní potýká s portály a chceme, abyste měli širší pohled, než do nějakého vstoupíte. Je důležité abyste věděli, že vstupem do portálu skončíte v jiném čase - stejně jako jste viděli ve filmu Jurský park. Můžete se ocitnout v nepřátelském prostředí, jako to bylo v epizodách Star Trek.
V zájmu vaší ochrany je nutné, abyste byli ve spojení s vaším Vyšším Já a přivolali své Průvodce, kteří vám pomáhají a chrání vás. Pokud nemáte úzký vztah se svým Vyšším Já, doporučujeme vám neudělat ani jeden krok přes nějaký portál. Je možné, že byste se ztratili a nemohli se vrátit. Pokud jde ale o velké schéma, nikdo se nikdy nemůže ztratit.
Lidé používají psychedelické drogy, aby vyzkoušeli portály, nebo červí díry. Mnozí měli krásné zážitky, což je vedlo k závislosti, nebo raději utekli prostřednictvím těchto portálů, než aby čelili chaosu v jejich životech. Mnozí se zbláznili, nebo umřeli strachy během těchto příhod. Šamani tradičně používají tuto metodu jako prostředek pro předpovídání budoucích událostí, nebo aby získali duchovní vhled.
Cestujte svým vlastním tempem. Mnoho tělesných zkušeností může být pro expanzi vaší duše krásných v doprovodu Průvodců. Jakmile budete mít zkušenost jako je tato, vás život bude mít nový smysl, budete schopni mnohem více rozumět a Jednota všech bude posílena.
Pracujte pilně na komunikaci se svým Vyšším Já, které je tím nejlepším Průvodcem do jiných dimenzí a skutků, které jsou pro vás během vašeho pobytu na Zemi nejvhodnější. Mnoho požehnání vám.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Foto autor: Martin Zezula - www.zezula-art.sk
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama