NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Červenec 2014

TZOLKIN 31.7.2014 6 MANIK kin 227

31. července 2014 v 10:18 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Když vyšplháte až na vrchol hory na vlastních nohou, budete vnímat dech, silný vítr vaší vlastní duše.
Dnes Uac (6) - číslo základní stability a celistvosti, stojí hlava na hlavě s Manik - nagualem čtyř koutů Země. Bez ohledu na to, jak vysoko vylezete, jak daleko poletíte, nebo jak hluboko se ponoříte, spolehněte se na Manik s Uac, na jejich podporu na každém kroku vaší cesty. Věřte jejich vedení a vyrovnání stability, ale uvědomte si, že konečná zodpovědnost za vaše rozhodnutí a činy leží stále ve vašich rukou - jen ve vašich rukou!
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsme velmi nadšeni pokrokem na vaší cestě Vzestupu. Jakmile naplňujete své dny vděčností, schopnost radovat se a manifestovat přání srdce se stále zvyšuje. Všimli jste si toho? Jsme tu dnes, abychom hovořili o štěstí a o tom, jak přinést ještě více radosti do života. Mnozí jste přišli o svou práci, domy, úzké vztahy s nejbližšími. Možná jste nervózní a přemýšlíte, co se dá ještě pokazit. Prosíme připomeňte si, že všechny tyto věci jsou součástí života na Zemi, i když to tak zůstat nemusí. Brzy nastane čas, kdy vás stále více bude pracovat z domova a zároveň budete sdílet své dary a talenty s ostatními. Udělejte nezbytné kroky už dnes, aby se to stalo realitou.
Mnozí trpíte ztrátou příjmů, trh práce neustále klesá. Přesto mnozí tráví čas nakupováním ještě větších domů, než by potřebovali, včetně nových vozů, i když mají starší modely k dispozici.
Je váš domov plný věcí, které jsou k ničemu? Kolik času a peněz vynakládáte na péči o majetek, který jste získali? Posviťte si na své náklady a uvolněte čas a energii, abyste se mohli zapojit do aktivit, které vám přináší radost.
Mnoho přátelství má začátek a konec, ty které jsou vybírány rozumně, pravděpodobně vydrží odliv a příliv času. Mnoho vztahů je často založeno na potřebnosti, kdy se jeden člověk opírá o druhého. Pokud partneři umožní jeden druhému prostor k růstu - pak může nastat rovnováha - i když voda stále přináší testy, dokud nejsou vlnky hladké.
Už jste udělali všechno, co je ve vašich silách, abyste se stali nekritičtí, laskaví a milující? Pokud jste ještě nezískali tyto atributy, vašim vztahům se nebude dařit. Pokud se vy a váš partner rozhodnete rozloučit, uděláte dobře, když zůstanete dobrými přáteli. To není dobře, když naplníte vaše energetické pole hněvem a nedůvěrou. Je-li váš partner urážlivý, vytváří to mezi vámi propast, dávejte pozor, abyste nepřilévali olej do ohně.
Když odchází milovaný člověk, pocit smutku, že vám chybí je v pořádku, nicméně mějte radost, že jste na živu a ve svém duchovním těle. Často, když se později ohlédnete, vidíte jaké důsledky měl jejich život na ostatní. Někteří se nikdy neohlédnou, nebo se jich stále drží a nechtějí se od nich uvolnit. Je velmi důležité, když někdo zemře, nechat ho odejít, jinak mu bráníte v duchovním růstu. Když přejdou na druhou stranu, často se rozhodnou zůstat v blízkosti svých milovaných, dokud si nejsou jisti, že se bez problémů dostali přes nějakou krizi, nebo významnou událost.
Někteří jsou zmateni, když přejdou a neví, že jsou mrtví. Lidé, kteří dokáží komunikovat s duchy nám prokáží službu, když požádají tyto duše aby pokračovaly dál. Je dobré, aby se podívaly kolem sebe a uvědomily si, jak jsou oblasti odlišné. Pokud někdo zemřel už dávno, je dobré poukázat jak se oblečení, auta i domy změnily. Pokud jste na hřbitově, ukažte jim jejich náhrobek. Poraďte se se svými Průvodci, Anděly, aby je podpořili na jejich další cestě. Pokud narazíte na tvrdohlavou, nebo rozzlobenou duši, která vás nechce opustit, vyhledejte komunikátora, nebo jasnovidce, který má zkušenosti a pomůže jim posunout se dál.
Každý má schopnost komunikovat se svými blízkými, kteří odešli. Nicméně všichni duchové nemohou komunikovat hned. Někteří jsou zmateni, někteří jsou v úžasu a další postupují na jiná místa, kde se mohou zapojit do nesčetných aktivit. Věci, které padají z polic, nebo zdí, poruchy elektrických zařízení jsou často známky, jak se snaží s vámi komunikovat. Někteří duchové pohybují předměty, aby získali pozornost. To vyžaduje obrovské množství energie. Buďte bdělí, pokud uvidíte věci, které nejsou běžné. Domácí mazlíčkové často zachytí energii jejich přítomnosti.
Žádáme vás, abyste nevolali své blízké příliš brzy, protože mohou mít na druhé straně práci. Někteří prochází dlouhým procesem hojení, jiní jsou zapojeni do určitých dovedností, důležitých pro jejich vývoj. Mohou být docela zaneprázdněni. Zaměřte se na život a posílejte Lásku těm, kteří odešli s vědomím, že jí obdrží.
Mnozí se velmi koncentrujete na budoucnost. Žádáme vás, abyste se pustili těchto obav a soustředili na to, co se děje ve vašem vlastním životě. Jak můžete vytvořit svůj život radostnější? Vybírejte věci, které vás dovedou ke štěstí.
Mnoho lidí se ptá, jestli se svět chýlí ke konci. A my se ptáme záleží na tom? Pokud je váš život naplněn strachem, není to horší než smrt?
Dělejte všechno pro to, aby váš den byl naplněn zábavou, potěšením, láskou a laskavostí vůči sobě i druhým. Nechte zítřek, ať se o sebe postará sám. Vaše starosti tvoří pouze negativní myšlenkové formy, které vytváří ve světě mnoho neštěstí. Strach je stará motivace 3D. Zaměřte se na své myšlenky a pozornost na to, co chcete aby se stalo a pracujte na své vlastní realitě.
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 30.7.2014 5 CIMI kin 226

30. července 2014 v 11:58 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok

Věčnost nemá žádné termíny. Čas ani nezačíná, ani nekončí; jednoduše cyklicky teče. Přesto spěcháme znepokojeni, jak málo času máme; hnáni soutěžením vpřed, aby bylo dosaženo určitých věcí, ještě než to udělají naši vrstevníci, či sousedé. Pokud si uvědomíme, že každý máme své vlastní individuální časové cykly života, smrti a znovuzrození, nebo transformace, měli bychom přestat srovnávat naši životní cestu s druhými. Zpomalte a prožívejte čas podle vašich osobních přirozených rytmů, jděte po své přirozené časové ose a budete se pohybovat mnohem rychleji směrem k realizaci svého potenciálu. Buďte plně v míru s tím, kdo jste.

Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Dnes bychom vám chtěli poblahopřát k vašemu vtělení. To není snadné žít v této sféře. Ctíme vás, že jste to učinili.
Transformace do své Úplnosti a zároveň být vtělený - to není snadný úkol.
Mnozí jste na cestě zabloudili a přece jste se vždy vrátili a dělali rozhodnutí, která nebyla lehká, často dokonce děsivá.
Od počátku Časů, když se lidé pokoušeli o tvrzení svého právoplatného dědictví,
byli často mučeni
Jste si velmi dobře vědomi nebezpečí a ponížení, které vás konfrontuje a které se skrývá ve Stínech, ale přesto pokračujete dál. Skláníme se před vámi s úžasem a hluboce obdivujeme vaši houževnatost.
Jak procházíme touto dobou Přechodu, snažíme se co nejvíce vás obohatit v naději, že se k nám připojíte při tvoření Nové Země a nekonečných možností projevování Lásky, zatímco máte tělesnou podobu.
To je také důvod proč přichází v této době tolik našich channelingových Poselství a na obloze je stále častěji tolik vesmírných lodí.
Všichni jsme Jedno, všichni pocházíme ze stejného Zdroje a nakonec se všichni do tohoto Zdroje vrátíme.
Je to naše velká radost, když vidíme, jak se mnoho dalších lidí probouzí a provádí potřebné změny, což se odráží v jejich životech a přináší dalším a dalším příležitost dělat to samé.
Žádáme vás nyní, abyste věnovali několik okamžiků uvolnění a relaxaci.
Udělejte si pohodlí a nechte své myšlenky volně proudit z Vědomí.
Dovolte, abychom vám projevili požehnání a pomazání. Možná budete mít pocit chvění, nebo brnění na hlavě - to se dotýkáme vašeho třetího oka a žehnáme vám.
Toto požehnání vám umožní otevřít více energetické pole a přijímat mnohem více Lásky.
Vezměte si tolik času, kolik si přejete, abyste obdrželi naši Lásku a nechte vaši Lásku volně proudit k nám.
Potom vypijte hodně vody.
Užívejte si zbytek dne v radosti.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 29.7.2014 4 CHICCHAN kin 225

29. července 2014 v 11:53 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.

Magický a silný Had je trochu v rozporu s Ik - Větrem ( Trecena Ik), což hrozí rozptýlením a rozehnáním jeho energie. Ale Kan je oba táhne k uzemnění ve čtyřech rozích Země a Nebe. Překlad ? Bez ohledu na to, co se děje kolem vás, bez ohledu na hluk a rozruch, který se snaží vás destabilizovat a rozptýlit, zůstaňte ve spojení se zdrojem vaší duše, jako stožárem lodi......cestou pod nohama. Zůstaňte ve spojení s vnitřním vedením - pouze tímto způsobem můžete překročit testy životních výzev.

Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.
Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Dnes bychom chtěli mluvit o transformaci. Stejně jako had svléká kůži, aby mohl dál růst, tak i vy porostete duchovně, fyzicky, emocionálně i mentálně, až se zbavíte kódů přesvědčení negativního myšlení a chování, které vás odděluje od záře vašeho vnitřního světla.
Během celého roku jsme mluvili o mnoha způsobech, jak dosáhnout změny. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je uvědomovat si, aby slova, která říkáte a věci, které děláte odrážely vaše skutečné vnitřní myšlenky. V případě, že tomu tak není proveďte okamžitě nezbytné změny. Ačkoliv to vyžaduje praxi, stojí to velmi za námahu.
Dnes vás žádáme, abyste si uvědomovali každé slovo, každou myšlenku, každý čin.
MYŠLENKY: Než se uzamknete ve spirále strachu, který zaplavuje myšlení, zastavte sebe a slova a znovu se zamyslete.
SLOVA: Ještě než vyslovíte, nebo napíšete nějaké slovo, P.Ř.E.M.Ý.Š.L.E.J.T.E. a zeptejte se sami sebe zda je to:
Vhodné
Upřímné
Vychází to z vašeho Středu, nikoliv Ega
Nutné
Laskavé
ČINY: Zvažte každou akci dřív, než začnete jednat. Odráží to, co si opravdu přejete?

Zahrňte tuto sebekázeň do každého okamžiku života, dokud se to nestane zvykem. Brzy zjistíte, že je nejjednodušší říkat Pravdu a zároveň prohlubovat vztahy s lidmi, s kterými se setkáváte.
Děkujeme vám za čas našeho společného setkávání každý den. Jsme za to velmi vděční. Užívejte si dnešek s vědomím, že se budete chovat k druhým tak, jak si přejete, aby oni se chovali k vám.
Zákon přitažlivosti vám přinese ty věci, na které zaměřujete svojí pozornost - takže vybírejte své myšlenky moudře.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Nezapomeňte postavit stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí - k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma rovnodennostmi a dvěma slunovraty na 4 roční období. Galaktičtí Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce a ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Pták Fénix

28. července 2014 v 21:35 Moje poslední práce

Fénix je bájný pták, který se vyskytuje v mytologiích mnoha národů. V podrobnostech se jednotlivé mytologie liší, základním atributem je však fakt, že Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí. Nejstarším uváděným Fénixem je egyptský pták Bennu, který je zobrazován jako volavka nebo sokol s volavčí hlavou. V antice přilétá starý Fénix jednou za 500 let do chrámu v Héliopoli, kde shoří a znovu se narodí jako mladý pták. Číňané svého Fénixe nazývají Feng-chuang, ačkoliv ten se od evropského Fénixe značně liší. Fénix je univerzální symbol znovuzrození, jedná se patrně o jeden z kulturních archetypů lidstva.

Fénixovy údajné vlastnosti: Najít ho nelze, neboť místa, kde se nachází, jsou tajemná a neobjevitelná. Pokud by se někdo (nejen člověk) pokusil ublížit mu, je odsouzen k věčnému zatracení. Vládne neuvěřitelnou, božskou mocí, avšak využívá jí jen velmi zřídka. Jeho brky mají magické vlastnosti a lze je využít k výrobě hůlek a lektvarů.


TZOLKIN 28.7.2014 3 KAN kin 224

28. července 2014 v 21:11 Maysky Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Dnešní energetickou předpověď přináší Ox (3) probouzející k silnému větru proměnu teplot a nestabilitu tlakových systémů. Pokud nejste duchovně, či psychicky dobře připraveni, zůstaňte uzemněni raději blízko domova, ať už to znamená psychicky, nebo fyzicky, nebo obojí. To vám dává pevný základ, ze kterého můžete bezpečně řešit problémy a odvrátit jakékoliv výzvy, které dnes vrhá Ox. Pamatujte ale, že i když Ox může zamotat jemně utkanou síť Kan, může zase Kan polapit Ox energie nejistot, pochybností a nebezpečí.Takže nic není přednastaveno, všechno závisí na vaší osobní síle, charakteru a vůli.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene. Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost.
Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Zdravíme vás. Vítejte v tento velký a slavný den! Udělejte si dnes čas vstřebat požehnání a teplo slunce. Dovolte pokožce přijímat živiny, které ve vaší sféře přináší světlo. Mnoho lidí se skrývá, nebo vyhýbá slunečním paprskům. Někteří se dokonce chrání před slunečními paprsky toxickými ochrannými krémy, které způsobují kůži a imunitnímu systému velké škody.
Pokud dáváte přednost, aby vaše pleť byla jemná a vláčná, řiďte svůj čas na slunci moudře a vyhýbejte se krémům za každou cenu. Je velmi vhodné nosit lehké oblečení, které propouští alespoň nějaké sluneční světlo. Slunce je zdroj odkud získáváte mnoho energie.
Už jste viděli rostliny, které nikdy nebyly vystaveny slunečnímu záření? Chybí jim barva a síla. Stejně jako všechny rostliny tak i vaše tělo bylo navrženo, aby fungovalo na slunci. Pobyt každý den uvnitř budov, kde pracujete, má obrovský vliv na vaše zdraví. Pokud už musíte pobývat uvnitř, co moudrého můžete udělat pro to, abyste načerpali alespoň nějaké sluneční světlo, je chodit do práce pěšky, dát si oběd venku, nebo posedět ráno, nebo navečer na slunci.
Mnozí se bojí odhalit své tělo na slunci ze strachu, protože si přečetli, nebo slyšeli v médiích o rakovině kůže. Pravdivý výzkum však ukazuje, že většina příčin těchto nádorů je způsobena stravou a toxickými krémy proti slunečnímu záření.
Nadměrná expozice může způsobit stárnutí často proto, že živiny obsažené v olejích jsou během koupání odstraněny dříve, než stačí proniknout do pokožky ochránit jí a vyživovat.
Mnoho kožních problémů z přemíry slunečního světla má kulturní kořeny. Ti, kteří mají světlou kůži jsou uzpůsobeni žít v zeměpisných šířkách, kde je slunce méně intenzivní. Když se lidé se světlou pokožkou přesouvají, nebo stěhují do regionů, kde je slunce intenzivnější, mohou narazit na mnoho problémů.
Pokud ale žijí ve svých přirozených oblastech, živí se živou syrovou stravou, která také pochází z těchto oblastí, mají mnohem méně problémů z pokožkou a méně zdravotních potíží.
Chránění pokožky v době, kdy je nejtepleji, zmírní mnoho kožních problémů. Před příchodem průmyslového věku bylo naprosto přirozené pro všechny členy komunit, nebo kmenů, když slunce hřálo nejvíce, odpočívat ve stínu. Opékání v oleji na slunci bylo vyhrazeno pouze pro maso připravované ke konzumaci.
Ráno pozdravte slunce, poděkujte mu za výživu, obživu, světlo a dělejte to každý den. Pokuste se o to samé večer. Existuje mnoho cyklů v každodenním životě, které jsou bez povšimnutí. Věnujte těmto cyklům pozornost a buďte vděční za jejich podporu. Bez slunce, měsíce a planety byste v této sféře nemohli existovat.
Používejte zdravý rozum. Poskytování vyvážené a výživné stravy tělu s potřebnou dávkou slunečního záření bude mít příznivý vliv na vaše celkové zdraví a množství energie.


Ponořte se do slunečných paprsků a užijte si nádherný den.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 27.7. 2014 2 AKBAL kin 223

27. července 2014 v 11:03 Maysky Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny

Je to noc, kdy největší a nejhlubší tajemství ožívají, kdy se vnitřní smysly bystří a probouzejí a příslib potenciálu se stává skutečností. Narozená ve zběsilosti Větru, posiluje Akbal vaše komunikační schopnosti a jasnost. Takže pokud dnes potřebuje něco objasnit, nebo říci, důvěřujte své vnitřní Noci a udělejte to! Energie Ka (2) zdvojnásobí sílu vašich slov posílenou Ik.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Děkujeme za dnešní spojení. Rádi bychom vás povzbudili, abyste se každé ráno spojili s námi, Vyšším Já a Duchovními Průvodci a pokládali otázky jako např.:
1. Čemu bych měl/a dát dnes přednost?
2. Jaké potraviny dnes potřebuje mé tělo?
3. Existuje nějaké cvičení, které bych dnes měl/a dělat?
4. Jsou nějaké věci, které jsem odložil/a stranou a potřebují dnes dodělat?
Pak požádejte o vedení:
1. Požádejte o vhled do každého okamžiku vašeho života.
2. Požádejte, abyste zprávy vašich Průvodců přijímali jasně a způsobem, který umožňuje vědět, že jsou to zprávy skutečně od nich.
3. Požádejte o připomínání udržovat vás s ladností na vaší Cestě.
Několik okamžiků si představujte svět, jaký by měl být. Pak si v tomto snu představujte sami sebe, jak se rozhodujete a vybíráte si chování, které tento sen tvoří v realitu.
Poděkujte vašim Průvodcům za jejich pomoc a spojte se s nimi srdcem. Během dne věnujte pozornost svým emocím i chování.
Pokud existuje více možností na výběr, nalaďte se na své Vyšší Já a požádejte o radu. Pak se ale zeptejte sami sebe, která volba vás s největší pravděpodobností povede k životu, který si představujete.
Na začátku může být obtížné poznat zda jsou zprávy, které vám přichází do hlavy sdělením na základě kódů přesvědčení strachů, nebo je to sdělení vašich Průvodců.
S praxí, trpělivostí a vytrvalostí brzy rozlišíte rozdíly.
Klíčem k úspěchu je uvolnění strachů a přesvědčení, které vám brání prožívat nové věci.
Pamatujte si, že jste hluboce milováni Zdrojem, a že role, kterou v současné době hrajete na Zemi, je jako mrknutí oka - pokud jde o celkový rozsah vaší duchovní Podstaty.
Mějte radost a užijte si krásný den!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Zkuste vyvážit póly rozporů, najít cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování. Stejně jako zní známá mystická otázka " To be, or not to be?" , mohli byste dnes vnímat vlastní oddělenost, oddělenost sebe sama, ale vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.7.2014 1 IK kin 222 galaktický portál

26. července 2014 v 20:44 Maysky Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Dnes je den čištění a očištění - vymazat, vyklidit veškeré negativní a toxické prvky, vlivy, nebo síly ve vašem životě. Ať je to cokoliv - nemoc, chronické špatné návyky, strachy, fobie, nářky, stěžování, nebo nepříjemný přítel, milenec, šéf, který vás drží dole - dnes máte velkou podporu nastartovat proces odplavení negativity a přinést vše pozitivní. Pro vás, kteří jste již o tom přemýšleli, ale nenašli, motivaci, či sílu - dnešek je váš den! Využijte silnou startovací Energii Hun (1) a udělejte to!
***
Tématem dnešního dne je ROVNOVÁHA. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Všimli jste si, že tento den je ve znamení dvojek? Ve vaší sféře je dvojka symbolem polarity. Tam, kde je dole je i nahoře. Kde je černá je i bílá, úzká, široká...... Představte si přímku s pohyblivou stupnicí. Vše, co zažíváte je založeno na lineárním posunu. Na jednom konci je jedna věc a na druhém konci je její opak. Mezi tím existuje nesčetné množství možností.
Můžeme si to ukázat například na teplotě. Na jednom konci se nachází deskriptory pro velmi vysoké teplo....... vařený, pečený, rozžhavený, rozpálený a na druhém konci jsou deskriptory pro velký chlad ......mrazivý, ledový, polární, frigidní. Mezi nimi se nachází mnoho variant, jako vlažný, vlahý, chladný.
Tato řada pocitů, emocí a dojmů se vyskytuje v každém aspektu života na Zemi. Konečným cílem je vyvážit tyto zkušenosti takovým způsobem, aby cesta byla příjemná. Například může nastat situace, kdy vysoká teplota je dobrá - uvaření bylinného čaje. Jindy může být velmi příjemné zažít velký chlad - kostky ledu ochlazující bylinný čaj.
Ale pokud jde o vaše emoce, pro udržení klidu je rozhodující ROVNOVÁHA. Existují situace, kdy vyhledáváte extrémy kvůli zábavě, nebo dobrodružství, ale přijde čas pro rovnováhu, jinak bude tělo vyčerpané z vynaložené energie nutné pro extrémní zábavu.
Duchovní rovnováha je dobrá pro ty, kteří hledají život naplněný mírem. Ačkoliv občasné trápení, nebo extrémní euforie mají své místo, cílem je emocionální střed, aby se člověk cítil vyrovnaný. Když někdo dosáhne pocitu klidu bez ohledu na to, co se kolem něj děje, je velmi blízko Osvícení. To není nutné, aby se všichni snažili zažít velké množství zkušeností, včetně emocí.
Dostali jste celý svět jako dětské hřiště. Co chcete zažívat? Věříme, že si vyberete činy milující a laskavé, neboť víme, že to vám přinese největší uspokojení a odměnu. Nicméně na Zemi jsou i ti, kteří chtěli být alespoň na chvíli nedobří. Užijte si takové momenty s vědomím, že přezkoumáte tyto činy a zapamatujete si, že budete zažívat a vnímat emoce druhých, které vyplynuly z vašich akcí.
Mnozí zažíváte svůj poslední život na Zemi. A právě teď nastal čas zažívat věci, které chcete, které si vyberete, protože nikdy nemůžete jít po své cestě znovu. Dovolte dospělým pomoci sehrát vám tyto role a situace s vědomím, že kdykoliv se můžete rozhodnou hrát jinou vhodnější roli.
Věřte, že na každou akci existuje reakce, buďte připraveni převzít odpovědnost za vše, pro co se rozhodnete. Pokud se držíte zpátky od prožívání hezkých věcí jen kvůli strachu, nebo tlaku lidí kolem, uvolněte tyto věci. Možná zjistíte, že ztrácíte chuť k některým dobrodružstvím, zatímco ostatním se to může zdát vhodné. Nedívejte se zpátky na svůj život, protože to bylo vaše přání udělat to nebo ono. Sesedněte z houpacího koně a uvolněte pocity oběti a pocity " běda mně ". Bůh vám umožnil zažít cokoliv si přejete. To jen vaše církve, vlády, učitelé a rodiče vás přesvědčovaly, že některé věci jsou nebezpečné, nemorální, nebo protizákonné.
Přejete si trávit celý život ve své ulitě s kódy přesvědčení, které vytvořili druzí, nebo raději vylezete, dáte věci do pořádku a vytvoříte své vlastní názory? Vyzýváme vás, abyste si vybrali ten druhý žebřík.
Užívejte si váš život, buďte laskaví a vděční!

PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY

Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA IK

26. července 2014 v 20:42 Maysky Kalendář na každý den

Trecenium IK
Kin 222 - 234
26.7.- 7.8.
Rok - MANIK 2
Long Count 13.0.1.11.2
Tuto Časovou třináctidenní Vlnu řídí Ik - nagual elementu Vzduchu, Měsíce a Ducha lidské existence. Ik je také duchovní dech, prána, inspirace, umělecká jiskra, čistička těla, mysli i duše.
Hlavním tématem je vnitřní disciplína a KOMUNIKACE - nit, která spojuje všechny lidské bytosti a všechny živé věci na Zemi. To znamená být aktivně připojen k mysli, k tělu i k duši a být si vědom živých bytostí, životního prostřední, rodiny, komunity i sebe.
Komunikace zahrnuje všechny formy: verbální, vizuální, sluchovou, kinetickou, emocionální, duševní a duchovní. My jsme ti, kteří mají nejvíce nástrojů a technologií pro komunikaci, ale přitom nejvíce ze všech druhů na Zemi trpíme nedorozuměním.
Takže bez ohledu na to, jestli si myslíte, že jste dobrý komunikátor, mluvčí, řečník, nebo ne, když utišíte vnější hlasy společnosti, jako marketingové nástroje naší ekonomiky, které nás bombardují na denní bázi, naladíte se na jemnější a čistší frekvence, můžete komunikovat na mnohem vyšší a hlubší úrovni nejen s vašimi nejbližšími, ale i celým živým zbytkem planety.
Ironií je, že Vítr je jak silný, tak vrtkavý……to na druhou stranu umožňuje měnit směr v co nejkratší době. Pokud jste si vědomi známek a náznaků změn, které mohou být ve skutečnosti jen krátkodobé, či pomíjivé - ve skutečnosti hovoří o velkých přicházejících změnách.
V této Treceně není čas na kontrolu, nebo pravidla. Je to čas, plynutí, proměnlivosti, experimentování a otevřenosti. Pokud jste za jedno s Větrem, zažijete jiný druh svobody. Komunikace je ve své nejjednodušší podstatě PŘIPOJENÍ - SPOJENÍ a chcete-li zažívat propojení, nebo připojení, nemusíte nutně trávit čas na sociálních sítích, nebo jen telefonovat……


REZONANCE S VLNOU


Vlna VĚTRU - jako poslední bílá Vlna v Tzolkinu, s sebou přináší dokončení posledních úprav, takže není divu, že se koncentruje na detaily. Může se tedy stát, že ještě jednou zažijete nečekaný řez a bodnutí, jako znamení už posledních oprav. Všechny, i ty nejmenší části, mají obrovský vliv na formu CELKU, proto není překvapením, že budou pečlivě prověřeny. Jelikož DUCH proniká absolutně všechno, nezůstane zde ani sebemenší škrábnutí.
V této Vlně dostanete mnoho osobních vzkazů, zejména na pozici " kulatého stolu " ( Tón 12 ). Můžete spatřit vizi v globálním měřítku, stejně tak i všechny své pocity. Dovolte několikrát se otočit všem informacím před vaším duchovním zrakem a snažte se zachytit jejich podstatu. Uvědomte si, co přinesly Energie ČASU do sféry komunikace s vaším Středem díky "leštění" drobností. Všechny pocity a události těchto dní obsahují konkrétní informace.
Pokud okamžitě nerozpoznáte jejich smysl, dovolte jim počkat v prostoru, nelamte si hlavu mentální akrobacií. Dříve, či později, obdržíte potřebné vysvětlení. Na každou otázku dostanete odpověď. Občas je potřeba více času, aby odpověď našla adresáta.V takových případech byste se měli zajímat o BÍLÉ pozice Vlny, jelikož jsou hlavními nositeli informací.
Galaktický Portál otevřený ve Dnu IK 1 nastavuje velmi přísnou kontrolu. Magnetický VÍTR důrazně podporuje SÍLU DUCHA. Tento aspekt - bezprostředně související s éterickým polem prochází vším, co se v životě manifestovalo, počítá všechny i ty uložené části. Neexistuje tu nic vedlejšího. Z tohoto důvodu Vlna VĚTRU hraje důležitou roli v oblasti komunikace. Zde vám budou odhaleny všechny vnitřní i vnější bariéry, které vám brání v porozumění s lidmi. Všechna omezení podřízená vašemu Egu v této Vlně bolestně pocítíte.
PES 9 - ačkoliv není Portálem, hraje zvláštní roli v emocionální sféře. V tento den byste se měli podívat na své emoce. Může se stát, že některé specifické zbytky nevyrovnaných pocitů vyplynou na povrch, aby projevily svoji přítomnost. Pokud se tak stane, berte to jako léčení, anebo jako pokus o uzdravení vašeho ne ještě stabilního emocionálního těla. Těžké otřesy Karmického Času nepochybně zanechaly stopy pozůstatků, které nyní usilují o harmonizaci.
Nezapomeňte, že nejvyšší hodnotou VĚTRU je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA v partnerských vztazích. Protože stále ještě mohou existovat nezpracované zbytky karmy, využijte každou šanci, která vám bude v této Vlně dána.
Vítr je jako Božský dech, který udržuje život. Využijte Energie Větru a přineste Lásku hluboko do vašeho nitra k očištění těla, mysli i duše. Je to VÍTR LÁSKY, který nás mění individuálně a to se odráží v Universu jako VĚDOMÍ JEDNOTY.
Přehled Vlny:

IK 1 - galaktický portál
AKBAL 2
KAN 3
CHICCHAN 4
CIMI 5
MANIK 6
LAMAT 7
MULUC 8
OC 9
CHUEN 10
EB 11
BEN 12
IX 13

Copyright © Výklad energetické předpovědi lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.7.2014 13 IMIX kin 221

25. července 2014 v 11:59 Maysky Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Oxlahun (13) je spřízněná duše Imix. Oba přináší stejnou možnost přístupu k jiným dimenzím a realitám; oba dva jsou vysoce nabitá silná znamení. Párově spolu tvoří ohromující vír - mysl ohýbající energie, které se mohou jako psychické tornádo točit kolem vaší duše. To je varování!. Pokud dnes podniknete cestu do světa jejich neznámé a netušené říše, nechoďte bez záchranného lana. Ve skutečnosti je to Muluc - vládce této Treceny, jako jediná věc, která vám pomůže uklidnit vaší loď, kterou vedete těmito rozbouřenými vodami.
Stejně jako Ahau představuje konec cyklů, Imix stojí u všech počátků.
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnotou vodami podsvětí a vyživuje Zemi, prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní Vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Jak se blíží náš společný čas, jsme stále více vzrušení! Víme, že nás brzy začnete slyšet a vidět jasněji. Máme radost, že vám pomáháme vytvářet svět podle vašich představ a jsme u vytržení, jak se mnoha dalším otevírají dveře ke komunikaci a to nás velmi těší.
Dnes bychom chtěli mluvit o dveřích ke komunikaci a jak je můžete otevřít. Máte schopnost přímo komunikovat se Zdrojem, Vyšším Já, Duchovními Průvodci. Pokud vám váš učitel říká, že to není možné, buďte obezřetní a zvažte jeho pohnutky. Na Zemi bývaly doby, kdy bylo potřeba guruů, nebo kněží, kteří učili, jak se spojit se svojí Podstatou, protože většina lidí zapomněla, že to mohou dělat sami. Tato doba již dávno neexistuje.
Závoje mezi dimenzemi jsou stále více tenčí a mnoho dalších lidí zjišťuje, že skutečně mohou vytvořit spojení sami. Jsou zde učitelé, kteří s tímto procesem pomáhají a jejich práce je přínosem pro všechny na planetě i mimo ni. Nepleťte si je s těmi, kteří tvrdí, že jen jejich Cesta je jediná a správná. Mnoho takových má postranní úmysly založené na chamtivosti a moci.
Praví učitelé budou sdílet to, co se naučili a vždy umožňují svým žákům dělat vlastní volby. Mohou vás naučit jógu, meditaci, nebo vás učí následovat přísná pravidla. Nicméně vždy si žák volí způsob, jak se bude učit, může si jej upravit, aby vyhovoval jeho individuálním potřebám. Tito učitelé mohou být velké jmění v pomoci nalézt a spojit se s vaším vnitřním Já a Zdrojem Stvoření. K dispozici je také mnoho knih, kde najdete vodítko a potřebné části pro vaši cestu.
Určitě poznáte rozdíl mezi pravým učitelem a tím, který dělá svoji praxi jen pro zisk. Povídá si s vámi? Nabízí vám informace bez očekávání peněz, nebo materiálního zisku za každý kousek informací? Pokud se rozhodnete následovat své vlastní rituály, podporuje vás, nebo se vám vyhýbá? Pravý učitel si zaslouží odměnu a musí dostat dobře zaplaceno za své služby. Nicméně velmi často pro vás udělá něco navíc, nebo sníží cenu těm, o kterých ví, že nemohou zaplatit částku, kterou žádají.
I když je zde mnoho učitelů, kteří vám mohou pomoci s evolučním procesem, veškerá pravda, kterou potřebujete najít, je uvnitř vás. Naučte se důvěřovat své intuici, klást otázky a hledat na ně odpovědi. Mluvte s lidmi, kteří mají odlišné názory, ale integrujte jen ty, které jsou pro vás prospěné. Věřte, že velmi často kódy přesvědčení a to, co vnímáte jako svoji konečnou pravdu, bývá často odrazový můstek k vyššímu pochopení.
Ti, kteří chtějí znát všechny odpovědi v jednom okamžiku, jsou často velmi frustrovaní. Ale, když jste vstoupili do této sféry, byla to cesta - co se počítá, i když cíl se zdá často již na dosah. Navrhujeme vám, abyste se na své cestě k Osvícení nezapomínali veselit, smát a bavit. Užijte si a vychutnejte cestu. Zaměřte se na to, jak být laskavý a soucitný, protože to je místo, kde najdete nejčistší Lásku. Buďte vděční za každou zkušenost s vědomím, že každý má klíče a příležitost přijímat a vyjadřovat Lásku.
Pravda a Cesta k Lásce je nezbytná a jednoduchá
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s třinácti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.7.2014 12 AHAU kin 220

24. července 2014 v 9:44 Maysky Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
LaKa (12) vám předloží všechny boje, konflikty, problémy, stejně jako všechny poznatky a momenty vedení, které jste dosud ve svém životě zažili. Ahau spalující pohled to vše nemilosrdně zalévá světlem…….což může být docela ponižující zážitek. Ale pokud jste upřímní sami k sobě a přijmete zodpovědnost za svou roli v takových událostech bez rozsudku a uznáte-li svůj karmický dluh bez viny, budete moci vyrovnat vaší životní cestu opět v souladu s vyšším účelem vaší duše.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Rádi bychom vám vyjádřili mnohem více vděčnosti za čas, kdy spolu rozmlouváme a pracujeme všichni na vnitřním Já.
Na Zemi neexistuje žádná důležitější věc, než abyste poznali a pochopili svou skutečnou pravou duchovní Podstatu.
Jak dosahujete Osvícení svého Já, vaše schopnost milovat se exponenciálně zvyšuje.
Jakmile jste si vědomi, kdo jste a zvládli jste všechny obavy, strachy a kódy přesvědčení, které vás držely daleko od proudu Sebelásky a Lásky Zdroje, vaše schopnost být vzorem pro druhé exponenciálně poroste.
Jsme tu, abychom vám nabídli podporu, povzbudili vás a každý den vám řekli, jak moc vám milujeme.
Vnímejte Lásku, která vychází ze Zdroje a šiřte jí ke všem ostatním Bytostem. Buďte vděční za každou zkušenost a každý nádech. Vnímejte radost na každém kroku.
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.7.2014 11 CAUAC kin 219

23. července 2014 v 9:01 Maysky Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Ať už nevyrovnanost, nebo nevyváženost mohou být ve vašem životě právě teď, není to trvalé, ani neměnné. To jen vám se mohou zdát věci těžké, vytesané do kamene; neměnné, ale není nic co by mohlo vydržet drtivou sílu vody. Takže uchopte nezkrotnou sílu Buluk (11) a nechte jí čistit. Energie Cauac smyje všechny starosti z vaší duše, očerňující emocionální jed a uvolní vás ze všech fyzických i mentálních vězení, které jste si postavili.
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Vítejte dnes. Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme pomáhat. Dnes bychom se chtěli připojit k vaší malé oslavě. Přejeme si vás dnes oslavovat.
Jak často věnujete čas projevení vděčnosti lidem ?! Kdybyste to dělali častěji (každou chvíli), váš život by byl mnohem velkolepější!
Začneme dnes slovy DĚKUJEME VÁM!
Bez vašich zkušeností by náš život nebyl tak bohatý. Protože máme možnost s vámi spolupracovat, jsou naše životy naplněny radostí.
Nyní si udělejte čas a poděkujte sami sobě. Věřte, že každá myšlenka, každé slovo, každý čin, který uděláte se šíří celým Vesmírem. Dokonce i ty věci, které vy považujete za špatné, my nebereme jako negativní, ačkoliv všechno co zažíváte nás ovlivňuje. Bylo by to jako opakovaně sledovat film, kde je všechno, co všichni dělají perfektní. Nuda!!!
Když lidé dělají věci, které považují za špatné, umožňují tím ostatním naučit se dělat vlastní volbu i jak reagovat. Takové příležitosti by nebyly, kdyby nikdo nehrál roli mizery. Je to stejné jako ve filmu hraje mizeru herec. Není to mizerný herec, jen prostě hraje roli, i když z vašeho pohledu můžete vnímat padouchy a zločince bolestně a hrozně, ale z našeho širšího pohledu víme, že tito lidé hrají své role jen dočasně.
Zmiňujeme se o tom proto, abyste děkovali sami sobě a slavili vaše Bytí, aniž byste soudili sebe, nebo druhé a litovali rozhodnutí, která jste v minulosti udělali. Víme, že jste dítě Lásky a čistí ve své Duchovní Podstatě. Oslavujte to!
Zavolejte své Duchovní Průvodce a dopřejte si velké astrální objetí! Pusťte si tlumenou hudbu, odpočívejte a propusťte všechny tlaky, které jste na sebe naložili, naplňte vaši Podstatu vlastní Láskou.
Denně se podívejte do zrcadla a řekněte sami sobě, jak jste skvělí. Podívejte se sobě do očí a mluvte sami se sebou. Zpočátku to může být obtížné, ale s praxí zjistíte, že je to velká legrace pozorovat sebe a naplnit své Bytí komplimenty.
Pokud jste v časové tísni, dělejte toto jednoduché cvičení, když si čistíte zuby. Odvažte se být dětinští a blázniví. Mějte radost v každém okamžiku! Noste oblečení, které se vám líbí, a to bez obav, co si ostatní mohou myslet. Vylezte ze své ulity a začněte žít svůj život z prostoru klidu a zábavy.
Nechte proudit svou tvůrčí sílu!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 22.7.2014 10 ETZNAB kin 218 galaktický portál

22. července 2014 v 11:36 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe
Snažíte se někdy zachytit rychlý proud řeky? Etznab má schopnost ostrého vhledu, dokáže proniknout do nejbouřlivějších problémů, nebo situací, ve kterých se můžete ocitnout, aby vám dal jasnost a porozumění a pomohl vyléčit emocionální a psychické rány. Na pomoc celému procesu přináší Lahun (10) prvky spolupráce, propojení a posílení vztahů mezi lidmi ve vašem životě. Svěřte Etznab a Lahun váš energetický prostor a posvětit vůlí, jak se říká v jednom starobylém textu.
Glyf představuje Vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený z obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Dnes bychom vás chtěli požádat, abyste přemýšleli o jednom z předchozích Poselství a vyřešili alespoň jednu otázku týkající něčeho, s čím se potýkáte.
Věřte, že můžete v jednom okamžiku získat nový pohled na všechno, co vás drží jako rukojmí.
Existují tři věci, které je třeba mít na paměti při řešení jakéhokoliv problému:
1. Odpuštění: Nechte ostatní dělat to, co si vyberou a to i v případě, že ubližují sobě, nebo druhým. To neznamená, že byste měli umožňovat druhým, aby vás, nebo druhé poškozovali. Uděláte dobře, když opustíte přítomnost těchto lidí. To neznamená, že budete souhlasit s jejich souborem kódů přesvědčení. Nemusíte se vůbec držet jejich kódů přesvědčení, pokud dělají, nebo říkají věci, které jsou špatné. Nemusíte věřit jejich slovům, nebo se snad podílet na jejich jednání. Mnozí jste byli citově i fyzicky takovými lidmi zraněni, ale máte schopnost tyto rány vyléčit, odpustit jim a jít ve svém životě vpřed.
2. Vždy máte na výběr: Věřte, že máte sílu a moc vybírat si zkušenosti, které chcete zažít. Nemůžete vrátit minulost, ale můžete v tomto okamžiku svými myšlenkami, slovy a činy tvořit svojí budoucnost. Dbejte na všechno co říkáte, a vybírejte si jen věci, které vedou k životu, po kterém toužíte.
3. Spojujte se od srdce k srdci s každým, koho potkáte a to zejména se svými protivníky. Můžete to provádět vizuálně, když jste v jejich přítomnosti, nebo na dálku s těmi, kteří nejsou ve vaší přítomnosti.
Praktikujte tyto tři návrhy každý den a budete překvapeni, jak se stane život snadný, když se pustíte zátěží z minulosti a strachů z případné budoucí bolesti. Budete okamžitě žít v přítomnosti a plně v Sebelásce a Lásce se všemi ostatními bytostmi.
Začněte hned teď!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.7.2014 9 CABAN

21. července 2014 v 12:33 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Caban šlape na paty Cib. Caban má spojení se Zemí a starodávnou moudrostí. Udělejte si chvilku čas ustoupit, i když jen ve vaší mysli z naší moderní společnosti, z frenetických rytmů a mentality z naší kolektivní úzkosti a strachů a připomeňte si, že máme kolem sebe mnohem pomalejší a mnohem přirozenější svět, který je připraven uklidnit nás v okamžiku, kdy se rozhodneme si toho všimnout.
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsme vděční, že jsme dnes opět spolu. Dnes bychom vás chtěli požádat, abyste trávili každý okamžik tím, co vám přináší radost.
Nemluvíme o sobeckých chvílích, kdy jedna věc podmiňuje další přání.
Mluvíme o chvílích, kdy člověk cítí, že žije spokojený život.
Praktikujte dnes pocity radosti v každém okamžiku.
Pravděpodobně existují situace, které jste v minulosti opustili s těžkými pocity smutku, frustrace, hněvu…….
Co vám nabízíme dnes je, abyste se na tyto situace podívali z té pozitivní strany.
Vnímejte požehnání, že máte možnost takové situace zažívat a projevte vděčnost, že již nejste obětí, nebo že nevnímáte tyto situace negativním způsobem.
Na začátku to může být obtížné a to zejména v situacích, které jsou emocionálně nabité. S praxí přijde čas, kdy bez ohledu na situaci, které budete čelit, jí obejmete a budete za ní vděční.
Už víte, že vždy máte moc vybírat si to, co chcete.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 20.7.2014 8 CIB kin 216

20. července 2014 v 11:01 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Cib a Muluc se narodili jeden pro druhého. Propletenost činů, postoj odpuštění, touha a záměr vlastní rovnováhy kolébá ve své náruči silný a stabilní Uaxac (8) a dělá dnešní den jeden z nejsilnějších v Tzolkinu pro osobní očištění od minulosti, odčinění, pro všechny disharmonie, nerovnováhu, všechny hříchy, spáchané zločiny a napáchané křivdy. Spojte se se svými předky a vlastní duší a slibte sami sobě i rodové linii, že budete hledat harmonii a stav milosti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV ARCHEOLOGICKÉ NÁLEZY POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým
***
Posíláme vám požehnání a děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Ve vaší sféře se hodně mluví o nutnosti udržovat klid v době válek. Mnoho z vás už ví, že je to pravda.
Náš názor se neliší, ale žádáme vás, abyste otevřeli oči a srdce a dovolili ostatním jít po cestě jejich vlastního výběru.
Války existují nejen na globální úrovni, ale i v rámci rodin, úzkých vztahů, mezi spolupracovníky, při náhodných setkáních i uvnitř vlastního Já.
Existují rostoucí případy, kdy cesta boje a zuřivosti vede ke smrti, často hlavně mezi cizinci kvůli triviálním záležitostem.
Jak můžete ukončit toto šílenství? Tím, že udržujete vnitřní klid za všech okolností.
Bez ohledu na to, co druzí říkají, nebo dělají, nechte je být, aniž byste se chytili do víru negativních emocí, které by vás lehce vyvedly z rovnováhy.
Pokud je to možné, omluvte se a odejděte ze situace třeba do koupelny, nebo na nějaké klidné místo, kde získáte zpět svůj vnitřní klid.
Uvědomte si, že každý člověk se chová a reaguje na základě souboru svých kódů přesvědčení. Zpochybníte-li uvnitř sebe vlastní kódy přesvědčení, budete se chtít ohrazovat, nebo obhajovat.
Existují ve vašem životě minulé události, díky kterým stále reagujete stejným způsobem v podobných situacích?
Máte možnost okamžitě změnit svůj názor, postoj, kroky a začít jednat v těchto situacích jinak.
Jakmile se stanete člověkem plným klidu a míru, budete vzorem pro ostatní.
Kdyby každý dělal volby naplněné mírem, války a malicherné argumenty zmizí v jednom okamžiku.
Podívejte se na čisté Já uvnitř každého. Vy všichni pocházíte ze stejného Zdroje. Podívejte se jeden druhému do očí a posílejte myšlenky Lásky a laskavosti.
Používejte tento zvyk, spojujte se s druhými na úrovni duše a vzpomeňte si na dokonalost, která je uvnitř každého z vás.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 19.7.2014 7 MEN kin 215

19. července 2014 v 9:47 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Jak nahoře, tak dole. Men - Orel se vznáší vysoko nad silné proudy Muluc, který obratem odráží jeho cestu. Nechte své Vyšší Já, nikoliv Ego vést proudy z vašeho srdce, aby vaše srdce mohlo naplnit vyšší záměr duše. Vaším úkolem je řídit vševidoucí Uuc ( 7 ), který vám může sdělit mnoho perspektiv a velmi mnoho úhlů, jak budete dnes cestovat po své cestě. Zůstaňte vyrovnaní a sebejistí, věřte svému Vyššímu Já.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení
***
Vítejte, děkujeme za spojení. Věnujte nyní několik okamžiků vyčištění mysli od starostí.
Zavřete oči, pomalu nadechujte, vydechujte, abyste měli pocit zklidnění.
Jakmile jste uvolnění, naplňte mysl požehnáním, které se vám v životě dostalo.
Vnímejte vděčnost za všechna požehnání a nechte tryskat Lásku ze svého srdce.
Poděkujte Zemi za vaše hostování ve fyzické podobě. Bez její úlohy by nebylo žádné jeviště, na kterém hrajete.
Pošlete požehnání Stvořiteli, který vám umožnil zažít tyto zkušenosti.
Poděkujte vašemu Vyššímu Já za neustálé připomínání, abyste zůstali na cestě a mohli tak zažít tento okamžik.
Pošlete vděčnost vašim Duchovním Průvodcům, kteří vám pomáhají na Cestě a podporují bez jediného rozsudku rozhodnutí, které děláte.
Spojte se od srdce k srdci s těmi, které jste milovali i těmi, kterými jste pohrdali. Poděkujte jim za to, že hráli role umožňující vám získat zkušenosti, které jste si sami vybrali.
Poděkujte sami sobě za odvahu, že jste tváří v tvář čelili strachům a obavám.
Poděkujte svému tělu, protože vám umožňuje tu být se slibem, že ode dneška budete brát zřetel na živiny, cvičení, odpočinek a slunce, které potřebuje.
Věnujte několik okamžiků přijímání Lásky, která se nyní nalévá zpět k vám ze všech těchto zdrojů.
Vyhřívejte se v pocitech tepla umožňujících proniknout do vašeho aurického pole a každé částečky těla.
Doporučujeme vám každé ráno provádět tuto jednoduchou meditaci, ještě než zahájíte svůj den. Jakmile se stane součástí každodenního života zjistíte, že váš pohled je jasnější, vztahy jsou posílené a tělo zdravější.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 18.7.2014 6 IX kin 2014

18. července 2014 v 10:19 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, schopnost vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí

Bez ohledu na vaše sny a představy, vaše touhy, a co-kdyby scénáře, jediný způsob, jak něčeho v životě dosáhnout, je přes zaměření, odhodlání, disciplínu a praktický přístup k výzvám a obtížím. Jaguár se nevznáší ve vzduchu, je uzemněn a připojen ke skutečnému světu, stále bdí a je si vědom všeho kolem sebe. Se svými schopnostmi čichu, zraku a jemným přirozeným instinktem neomylně postupuje k dosažení svých cílů.


JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……


Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.


DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ SVOU VDĚČNOST
***
Jsme velmi vděční za náš společný čas. Dnes pokračujeme včerejším tématem o hojnosti a chtěli bychom se zabývat příjímáním darů na fyzické i nefyzické úrovni.
Ve vašem světě existuje stále velmi mnoho diskusí a názorů, kdo je hoden přijímat hojnost :
Ti, kteří dávají, musí být rovněž otevřeni přijímat
Toto je pravdivá víra všech věcí ve všech cyklech. Tento cyklus se vyskytuje i v jiných dimenzích. Vždy musí být vyrovnaný tok - je třeba dávat to, co přijímáte a přijímat to, co dostáváte.
Pokud je člověk, nebo duše blokována přijímání, nebo dávání, v energetickém poli se vyskytuje nerovnováha. To se stává proto, že si blokujete tok Lásky následkem strachu.
Chcete-li se podívat na tyto věci a otevřít se toku hojnosti, udělejte si čas obrátit se dovnitř a hledat věci, které způsobily blokování jako první. Zkoumejte tato přesvědčení, až uvidíte od kdy vám slouží.
Odpusťte všem lidem, kteří se na tomto přesvědčení podíleli a umožněte jim být zodpovědní za své jednání a přesvědčení.
Uvolněte potřebu odměňování*, nebo obhajování. Jednoduše vezměte na vědomí, co se stalo, požehnejte této zkušenosti, změňte svůj postoj, vyměňte negativní myšlenky za čisté a láskyplné.
Zpočátku může být obtížné to dělat, ale praxe je to, co dělá tyto věci lehčí a postupně se to stane vaší přirozeností. Přijde čas, kdy to, co druzí dělají, nebo říkají na vás nebude mít žádný vliv, protože už jste pochopili, že vaše realita se od jejich reality liší. V tu chvíli budete okamžitě vibračně stoupat, protože dokážete vidět Lásku hlubším způsobem.
Držte slova této Zprávy neustále čerstvé ve své mysli, dokud se vám nepodaří rozbít zvyk někoho soudit, nebo soudit sebe.
Věřte, že jste hodni všeho dobrého a vaše rozhodnutí vám to odráží. Uvolněte všechny pocity, že jste oběť, včetně toho, že se držíte očekávání odměny, nebo omluvy - to jsou dva hlavní bloky v přijímání darů Přítomnosti.
Takže, ať to je tak, jak to má být!
* viz. Odměna je peněžní platba za poskytnuté služby.
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 17.7.2014 5 BEN kin 213

17. července 2014 v 11:08 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník, Domov - Síla Vědomí svobody, talent Tvůrce, aspekt nebeského poutníka, schopnost prolomit normy, najít psychickou rovnováhu, trpělivost a vůli jednat

Jako rákos ohýbající se v proudu vody, tak i my bychom měli být přílivem i odlivem, plout životem každý den, s každým člověkem, se kterým se setkáváme, v každém rozhovoru, který sdílíme. Tyto přirozené proudy probouzí životní zkušenosti, obohacují naše Vědomí a udržují v našich domovech pulsující život. Ponořte se do rytmů, které jsou pro vás přirozené a nesnažte se něčemu předcházet, nebo něco urychlovat, obzvlášť pokud máte pocit řídit co vaši sousedé, nebo rodinní příslušníci dělají.

BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.

BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více světelné energie tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimezionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je - zejména vášeň pro koncepci, které věříme.

Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***

Mnoho požehnání! Dnes vás žádáme, abyste se snažili udržet v hlavě jednu mantru po celý den :

Já Jsem Hodem, Já Jsem Zlato.
Nic Nového a nic Starého.
Přineste mi čeho jsem hoden.
Odkládám skořápku všech myšlenek nedostatku.

Věřte, že jste hodni a zasloužíte si všehohojnost. Máte mnohem vyšší hodnotu, než zlato. Zlato je ve světě vzácné ale vaše duše je vzácná v této sféře, na druhé straně a v celé věčnosti.

V jednom Záznamu Bible 1:9 -11 Šalamoun říká:

"To, co bylo je to, co bude a to co bylo provedeno, bude provedeno. Takže není nic nového pod sluncem. Je tu snad něco, o čem by se dalo říci: " To, co vidíš, je nové? " Všechno už existuje věky, všechno už bylo před námi. Neexistuje vzpomínka na dřívější věci, nebo příští věci, které nastanou později."

Od počátku Časů všechno existuje.

Není nic Nového pod sluncem.

Všechno je tu pro vaše potěšení.

Uvědomte si svou cenu a podle toho obdržíte požehnání: jen vaše víra nehodnosti vás udržuje v nedostatku.

Opakujte, nebo zpívejte mantry hojnosti a tančete tanec hojnosti.

Oslavte požehnání být na Zemi a buďte vděční za vše, co jste kdy obdrželi a za to, co dostáváte v každém okamžiku.

Dýchejte zhluboka a užijte si den v radosti!

PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA

PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 16.7.2014 4 EB kin 212

16. července 2014 v 9:46 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Čím silnější a stabilnější je vaše jádro a základy, tím je cesta jasnější a obzor širší. Použijte spodní proud Muluc v této Treceně k harmonizaci svého života tím, že uznáte vaše učební lekce jako přirozenou součást životní cesty. Poděkujte Eb za udržení a osvětlení cesty a požádejte Kan (4) čtyřnásobnou stabilizační energii, aby vás vedla k naplnění zamýšleného osudu.

Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.

Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.

Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.


***

Zdravíme vás drazí. Dnes bychom chtěli mluvit o hraní a zábavě. Mnozí se příliš zaměřujete na hledání a plnění svého poslání a zapomínáte relaxovat a užívat si dary Země. Dokonce i ti, kteří přišli splnit velkou misi, by udělali dobře, kdyby každý den začlenili činnost, která inspiruje jejich kreativitu.

Několikrát se nadýchněte a vnímejte vnitřní klid.


Jak je možné začlenit některé aktivity a vychutnat si je ve svém každodenním životě?
Co vám brání žít naplno?
Existuje něco, co jste vždycky chtěli dělat, ale stále to odkládáte?
Možná nastal právě nyní čas začít se připravovat, nebo realizovat tyto zkušenosti.

Mnozí jste přehlédli skutečnost, že vaše mise ohledně příchodu na Zem, by měla být vykonávána jako součást každodenního života. Pokud jste přišli na Zem zvýšit vibraci Lásky, pak toho můžete dosáhnout i tím, že budete milující a laskaví v každém okamžiku svého života.

Pokud je vaše mise energeticky očistit Zemi, zaměřte se na tento dopad a proveďte nezbytné změny, abyste byli více v rovnováze s přírodou. Buďte vzorem pro ostatní životem, který žijete.

Pokud je vaše poslání ovlivňovat životy dětí, hledejte způsob jak toho využít v knihovnách, při dobrovolných pracích, ve škole, nebo na místech, kde se děti scházejí. Celý váš život nemusíte věnovat tomu, že jste učitel, nebo sociální pracovník.


Jaká je vaše vášeň?

Dokážete odpovědět na tuto otázku? Pokud nedokážete, pak je pravděpodobné, že žijete život na základě kódů přesvědčení, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu. Najděte si čas, obraťte se dovnitř a rozpomeňte se na věci, které vás energeticky oživují.


Proč jste tyto sny odložili stranou?
Které z nich stojí za to vzkřísit?

Lidé si často myslí, že by měli dělat velké věci, aniž by si uvědomovali dopad, jak moc ovlivňují druhé děláním maličkostí. Otevření dveří, úsměv neznámému člověku, malé nečekané dárky, jsou často věci, které dokáží zachránit život. Nikdy nevíte, kdy je někdo zoufalý a zvažuje ukončení svého života. Pečující dotek je často vše co stačí, abyste pomohli někomu dostat se z deprese.

Podívejte se kolem sebe, co můžete udělat. Vyberte si co vás zajímá. Vykonávejte Službu, která vám dodává energii. Pokud děláte službu ze srdce, není třeba očekávat poděkování. Služba sama o sobě je dar.

V této oblasti máte hodně co dělat. Dělejte věci, při kterých vaše srdce zpívá. Vždy se najde někdo, kdo dělá něco, co není právě inspirující. Pokud si to tak vybere, není to pro vás důležité. Sněte o věcech, které si přejete dělat. Užívejte si každý okamžik svého života výběrem věcí, které vás inspirují.
Vždy bude existovat dřina a skutky, které je třeba udělat, ale se změnou postoje se mohou dřina i skutky stát něčím, co vám přináší radost!
Práce nemusí být jen slovo složené z pěti písmen.

ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.