NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Srpen 2014

TZOLKIN 31.8.2014 11 ETZNAB kin 258

31. srpna 2014 v 11:26 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Nazývejte věci správnými jmény. Neutěšujte se ve fantaziích, sebeklamu, nebo zbožných přáních bez ohledu na to, jak lákavé to je. Bolestné to může být v daném okamžiku, ale pravda je jediná věc, která vás může osvobodit. Nerealistickými ideály, popíráním a únikem si můžete koupit čas v krátkém horizontu, ale ve skutečnosti se nedá ukrást, neboť vás vrátí zpět a popíráte čas, který potřebujete pro realizaci vašich snů. Buluk (11) posiluje Etznab Energii o několik řádů významnosti, a protože je to neutrální síla, nemusí vám přinést právě růžový obrázek, v který jste doufali. Buďte silní! Někdy může být drsná pravda to, co potřebujete, abyste se posunuli v životě vpřed.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Toto je poslední Poselství Etznab v tomto cyklu. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak je důležité vyčistit vaše tělo od toxických látek, mysl od toxických myšlenek, které nejsou zaměřené na Lásku, prostředí kde se pohybujete včetně vztahů, činností a chování, které jsou méně než laskavé.
Věřte, že máte sílu vybírat si vždy to, co je pro vás nejlepší. Je mnoho znamení, které vám umožní poznat jestli jste na nejlepší cestě vedoucí k tomu, co jste si vybrali a zda jsou to volby vědomé, nebo nevědomé. Patří mezi ně pocit vědomí, že všechno do sebe zapadá, jasnost a zářivost ( kdy se zdá, že věcí září ), husí kůže, mimořádné události, shody okolností a synchronicity atd.
Vybírejte si Lásku ve všech situacích. Pokud se zdá, že je Láska mimo váš dosah, zaměřte se na laskavost k sobě i k druhým.
Mějte stále radost
Vyhledejte radu těch, kteří zvládli cokoliv, s čím se potýkáte vy. Udělejte si čas na meditaci, otočte váš život do jedné nepřetržité modlitby, díků a vděčnosti. Dívejte se na všechny věci pozitivně. Dělejte to, co přináší nadšení vašemu srdci a zvyšuje vášeň pro věci, které máte rádi.
Život na Zemi se chystá k dramatické změně. Mnozí z vás to tak cítí, někteří jsou naplněni hrůzou, zatímco druzí jsou plní vzrušení. Výsledek, s kterým se setkáte, bude ovlivněn tím, jak se cítíte v tomto okamžiku a v každém dalším.
Vyberte si pocit vzrušení, protože to co je za ním je krásnější a kouzelnější, než si dokážete představit. Buďte připraveni sdílet své naděje a poselství Lásky s těmi, kteří jsou ochotni naslouchat. Ty, kteří nejsou připraveni zkrátka držte s Láskou ve svém srdci, protože to jsou pocity na úrovni, na které jsou schopni přijímat.
Všechno je v nejlepším pořádku. Nikdo neví, v který den a v který čas nastane " Konec Času." Není třeba se ničeho obávat, nebo na to zaměřovat svou pozornost, protože je to mimo vaši kontrolu. Nicméně žijte v radosti a zaměřeni na radost, Lásku a mír, protože to máte pod kontrolou a to je také klíč k otevření dveří vašeho Vzestupu!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku. Nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 30.8.2014 10 CABAN kin 257

30. srpna 2014 v 16:48 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Povzbuzena vyživující energií Lamat a hřejivými lidskými vztahy symbolizovanými Lahun (10) nás dnes Caban povzbuzuje, abychom se těšili ze společnosti našich přátel a milovaných, dokonce abychom se zamysleli nad těmito vztahy v celé jejich rozmanitosti a bohatosti. Čím méně egem a emocemi zabarvíme naše myšlenky, čím větší Láskou naplníme naše vnímání, tím hlubšího pochopení a jasnosti můžeme dosáhnout.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Zdravím, jsem Caban 10, zaměstnanec života, požádejte mě kdykoliv se potřebujete opřít o mé rameno.
Ve vašem vnitřním prostoru leží všechny odpovědi na jakýkoliv problém, nebo situaci, na kterou narazíte.
Věřte, že nepotřebujete nikoho, aby vám řekl co máte dělat, nebo co je pro vás nejlepší.
Věřte své intuici a svému vedení.
Všichni jsme tu, abychom pomáhali a podporovali jeden druhého, ale konečný výběr toho, co je pro vás v tomto okamžiku nejlepší, má hodně co do činění s preferencí, kterou se rozhodnete zažít.
Nejlepší řešení může být zakaleno strachem a kódy přesvědčení, která blokují rozhodnutí přinášející radost.
Čistěte tyto bloky na denní bázi, spojujte se svým Vyšším Vedením a vyberte si vždy, co je pro vás to nejlepší.
Pokud je Vzestup, neboli evoluce na vyšší úroveň Lásky vaším přáním, pak je to rozhodnutí, které přináší do vaší duše radost.
Buďte laskaví k sobě i druhým vždy a ve všech situacích a obracejte se denně do svého vnitřního prostoru, pomůže vám to udržet rovnováhu ve všech oblastech života.
Posuďte ještě jednou včerejší Poselství a realizujte tyto návrhy ve svém životě.
Žijte život naplno. Jakmile jste na Zemi ve fyzické formě, čas běží rychle, protože je pomíjivý.
Snažte se rozveselit, pokud vás něco zatěžuje fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně.
Jakmile budete celiství, budete žít život jako Avatar, a to stále, v klidu, v každém okamžiku své existence.
Obavy z minulosti, nebo budoucnosti se rozplynou, jsou to jen pomíjivé vzpomínky v paměti, které nemají nic společného s tím, co si vybíráte TEĎ a TADY.
Budete-li žít život v okamžiku přítomnosti, nebudou vás zajímat činy minulosti, nebo prohřešky.
Budete vědět, že vaše budoucnost je zajištěna rozhodnutími, které vytváříte v přítomném okamžiku.
Vybírejte vědomě na co chcete myslet, co chcete říkat, co chcete dělat a vychutnávejte si zážitky, které vám přichází do cesty s uznáním, že jsou vaším požehnáním.
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Květiny - růže a lotos

29. srpna 2014 v 22:27 Symboly a jejich význam

Květiny

Stejně jako u skutečných květin platí i u tetování, že pro každou příležitost existuje vhodná květina. Takové obrázky mohou vyvolávat představu krásy, čistoty, přírody a životní síly, ale najdou se mezi nimi symboly narozeni ,lásky, síly i ztráty. Květiny představují mocnou metaforu života, protože je vidíme růst, vykvétat, vadnout i umírat - ale umírat proto, aby z nich vzešel nový život. Některé květiny mají svůj specifický význam, objevují se v mýtech a i jejich barva je někdy důležitým znamením a symbolem. Jediným rozdílem mezi tetováním a skutečnou květinou je, že obrazce na kůži nevyvolávají alergii.
Umístění:

Květinová tetování mohou mít celou řadu různých tvarů a velikostí, proto je také můžeme umístit téměř kamkoli - od zápěstí, paže, kotníku, boku, ramene či šíje až po lýtka, stehna či břicho. propracovanější květinové vzory se samozřejmě hodí na větší plochy, například na hruď, ramena, lopatky nebo na záda.Růže a lotos


Růže je nepochybně nejoblíbenějším květinovým tetováním vůbec a vyskytuje se v mnoha různých podobách, od růže se srdcem, až po růži trnitou. Nejčastěji si lidé nechávají vytetovat na znamení lásky, nebo přesněji čisté a upřímné lásky k jiné osobě. Symbolika tohoto tetování pramení především z toho, že rudé růže romantickým darem při setkání milenců.


Láska je překrásná věc, ale nikdy se neobejde bez rizika. Tetování růže s trny nám připomíná, že i láska může někdy působit bolest a že každou radost a štěstí může zkalit pár smutných dní. Pokud se rozhodneš sáhnout po růži lásky, musíš být připravena i na bolest, kterou ti způsobí její trny. I barva květu má svou symboliku. Červená růže symbolizuje romantickou lásku (ale pro křesťany jsou zároveň zpodobněny krve Krystovy nebo Panny Marie). Bílé růže znamenají čistotu a oddanost, oranžové jsou symbolem nového začátku. Růžové růže vyjadřují štěstí a vděčnost. Modré růže, které se v přírodě nevyskytují, jsou výplodem lidské fantazie a proto i symbolem něčeho nemožného a nedosažitelného. Černá růže je symbolem znovuzrození.


Kolem lotosového květu se točí mnoho mýtů a bájí a někdy bývá vykládán i jako symbol stvoření. Podle Egypťanů se slunce každý den zvedalo na oblohu o otevírajícího se květu lotosu, zatím co hinduisté v tomto květu zobrazovali Lakšmí, bohyni bohatství a prosperity, aby zdůraznili její čistotu. Podle buddhistů se Buddha zrodil z lotosového květu, ale i mnoho dalších kultur uctívá tento symbol jako posvátné znamení osvobození od hmotného světa. Jako tetovaní může symbolizovat krásu, dobrotu, štěstí, osvícení a mír.


Text i obraz je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.tetovanianna.blog.cz


TZOLKIN 29.8.2014 9 CIB kin 256

29. srpna 2014 v 9:54 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Existují určité posvátné energie, které nemají žádné hranice, žádné limity, žádná omezení. Odpuštění je jednou z nich. V kontextu s Trecenou Lamat pulzuje Cib velkou mírou odpuštění a pochopení. Pokud budete hledat propuštění, nebo odpuštění viny vyplývající z vaší role, nezapomeňte že je třeba odpustit sobě jako první. Přítomnost Bolon (9) zajišťuje pozitivní odezvu ze strany vašich předků a starých energií, které jsou přítomny ve vašem životě.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Požehnání, Milovaní! Jak se pomalu uzavírá tento cyklus a připravujeme se na další, vítáme Lásku, kterou vysíláte. Jakmile otevřete své srdce, jste jako anténa schopná vysílat a přijímat jasné emise Lásky, radosti a všechny ty další emoce, které jsou na Zemi jedinečné. Jsme vděční za každou chvilku, kdy se vědomě rozhodnete být s námi.
Dnes bychom chtěli sdílet více informací na téma emoce. Mnozí na Zemi se snaží udělat všechno proto, aby otupili své emoce, kterým říkáte negativní. Nicméně vám doporučujeme, abyste přijali všechny emoce, protože v nich spočívá nalezení pravého štěstí.
Když jste smutní, přijde čas, kdy řeknete : " Dost bylo smutku, změním své chování a postoj, takže budu moci zažívat štěstí. " To znamená, že smutek vás vede k vašemu vytouženému cíli zažívat štěstí. Občas je dobré vyjádřit zármutek, nebo bolest, protože pomocí těchto emocí se spojujete na hluboké úrovni s těmi, jejich základ je Láska. Doporučujeme dávat pozor na všechny vaše emoce. Je to vzkaz, že máte něčemu věnovat pozornost? Je to znamení, že máte vyjádřit Lásku sobě, nebo ostatním?
Soucit se projevuje činy Lásky a vytváří pocity radosti. Zármutek je emoce hlubokého smutku. Ačkoliv to má své opodstatnění, je to vnější spektrum, které může způsobit nerovnováhu. Lidé se velmi často ponoří do smutku, protože nemyslí za sebe a zaplétají se tak celé roky. Jakákoliv emoce může být hnána do extrému, ať negativní, nebo pozitivní. Klíčem je rovnováha, protože pokud je člověk ve svém Středu, má vše pod kontrolou. Jestliže se rozhodne zůstat ve stavu extrémní emoce, jako je smutek, nebo zármutek, snadno může ztratit kontrolu nad realitou a odbočí na vedlejší cestu.
To je dobře vidět na někom, kdo užívá drogy, aby se dostal z deprese. Droga mu přináší pocity euforie a on udělá všechno co je v jeho silách, aby se dostal z jednoho emocionálního stavu do druhého. Ačkoliv se může nacházet ve své vysoké integritě, než se dostane do deprese, bude teď krást, lhát a vraždit, jen aby se jí zbavil.
Proto je důležité řešit problémy hned jak se vyskytnou. To znamená zdravě se stravovat, odpočívat a cvičit. Pokud je vaše tělo v dobrém zdravotním stavu, jste schopní mnohem lépe zvládat stres. Tím, že udržujete emocionální rovnováhu na své každodenní cestě, budete moci lépe zůstat ve svém Středu, když se potýkáte s problémy, které by váš klid mohly snadno narušit.
Vaše emocionální, fyzické a duševní zdraví je propojené. Jakmile je jeden aspekt mimo rovnováhu, ovlivňuje to celek. Udělejte všechno pro to, abyste udrželi rovnováhu ve všech oblastech.
Najděte si čas meditovat o způsobu, jak udržet rovnováhu bojovníka v různých situacích. Například, pokud u vás v práci dělá někdo něco co se vám nelíbí a jeho přítomnost vás rozčiluje každý den, najděte způsoby, jak můžete změnit chování a postoj, abyste neztratili rovnováhu.
Nacvičte si předem, co řeknete a co uděláte, jakmile na tohoto člověka narazíte. Pošlete mu spojení od-srdce-k-srdci, i když to na první pohled cítíte falešné. S praxí přijde okamžik, kdy tohoto člověka budete přijímat bezpodmínečně. Není neobvyklé, že se tyto vztahy rozvinou v hluboké přátelství, protože jste se spojili na úrovni duše, což je za hranicí kritiky a rozsudku.


Dávejte pozor na své emoce, protože jsou vaši nejlepší učitelé!


DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky


TZOLKIN 28.8.2014 8 MEN kin 255

28. srpna 2014 v 10:37 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.

Velký den vyjádřit poděkování za blaho, bohatství a hojnost ve vašem životě a žádat o více bez viny a bázlivosti. Navzdory Západním hodnotám o pokoře a skromnosti je to naše společnost, která uctívá bezohlednou spotřebu a materializmus, který překračuje hranice udržitelné prosperity. Na druhé straně nativní lidé jako jsou Mayové, nemají žádný problém s bohatstvím. Pro ně je prosperita naprosto přirozenou a žádoucí součástí života. Ale oni vědí, jak vyvážit potřeby a touhy s tím, co může Země a jejich komunity poskytnout.

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE PRO VYŠŠÍ PRAVDU

Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Děkujeme za spojení v tento den. Dnes bychom vám chtěli říci DĚKUJEME, že jste se rozhodli přijít na Zemi. S touto volbou jste se zároveň rozhodli udělat spoustu věcí.
Ti z vás, kteří čtou tato slova, si vybrali cestu Osvícení. V určitém smyslu jste již dokonalí a čistí, ale na druhou stranu je hodně toho co chcete zažít, takže jste se oddělili od Zdroje.
Věřte ale, že ve skutečnosti nejste odděleni od Zdroje, protože Jednota sídlí uvnitř vás. Individuaci jste si vybrali jen na nějaký čas. Bylo rozhodnuto, že ve sféře Země bude umožněno zažívat oddělenost. Ačkoliv se nikdo vědomě nerozhodne pro oddělenost, bylo vám to umožněno, když jste si zvolili dráhu Evoluce.
Mnozí z vás cítí, že čas je téměř u konce a tak poháníte sami sebe vpřed rychlostí, která v historii Vesmíru nebyla nikdy zaznamenána. Tam je velký zájem ze strany hvězdných bratrů, kteří sledují rozvoj dění na Zemi i uvnitř vás.
Abyste byli co nejvíce úspěšní v tomto dění, zatímco máte stále lidskou formu, zvažte následující možnosti:
Odpočívejte, když jste unavení.
Jezte potraviny, které jsou co nejblíže jejich přírodnímu stavu.
Buďte laskaví k sobě i k druhým.
Často se smějte.
Užívejte si život.
Vyberte si práci, která vám přináší radost.
Respektujte rozhodnutí druhých.
Věnujte pozornost svým vlastním kódům přesvědčení.
Meditujte a modlete se.
Vnímejte vděčnost každým okamžikem.
Jedná se o deset klíčových bodů pro váš Vzestup. Rozvíjejte je v každodenní praxi a sledujte, jak váš každodenní život rozkvétá jako otevírající se lotosový květ.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TETOVÁNÍ OBOČÍ - VLÁSKOVÁNÍ

27. srpna 2014 v 10:56 Tetování obočí - vláskování


Nabízím unikátní metodu tetování, tzv. chloupkování - vykreslení jednotlivých chloupků obočí, která vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelná od přírodního obočí.


Výhody tetování metodou vláskování:
obočí vypadá velmi přirozeně, tetování téměř nekrvácí a netvoří se stroupky, rychlejší hojení, možnost volby hustoty a barvy vytetovaných chloupků, používám více barem k docílení přirozenosti.


www.tetovanianna.blog.cz

TZOLKIN 27.8.2014 7 IX kin 254

27. srpna 2014 v 10:37 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Zákon džungle je nemilosrdný. Někdo musí zemřít, aby druhý mohl žít. Nemilosrdný závod o zdroj. Nekonečný zápas, jak zajistit přežití svému vlastnímu druhu. Přesto je zde také dech beroucí krása, harmonie, rovnováha a velkolepá hojnost slunečního světla, vody a živin pro všechny zúčastněné. Všechno záleží na tom, jak se díváte na život……...Uuc ( 7) vám dnes pomůže vidět věci ze všech stran a Ix vás vede k dosažení vašich vlastních cílů v souladu s intuicí, vrozenými smysly, záměry a talenty…… jak v džungli, tak i v životě.
JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI.
Jaguár je symbolem vesmírných sil, Duch džungle, hor a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***
Vítejte!Je nám potěšením strávit několik chvil s vámi.
Jak se ukončuje tento cyklus Tzolkinu, velmi se těšíme na nový cyklus společně s vámi.
Mnoho z vás se velmi zrychluje na cestě pochopení a porozumění.
Pomoc můžete nacházet také v knížkách, filmech, jasnější komunikaci s Vyšším Já, Průvodci, nebo s námi na Druhé Straně.
Pokud máte pocity zoufalství ze světových událostí, nebo situace doma, najděte si čas být ve svém středu.
Jakmile jste vyrovnaní, budete připraveni lépe naslouchat svému vedení a jednat, spíše než jen reagovat na situace, které vás dříve rozrušily.
To je celé naše dnešní Poselství.
Obracejte se do svého vnitřního prostoru ráno, večer a každý okamžik mezi tím, pokud vnímáte něco menšího než radost a dokonalou Lásku.
Brzy se to stane přirozeností a váš život začne vzkvétat.
Užijte si tento den v radosti!
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.8.2014 6 BEN kin 253

26. srpna 2014 v 14:39 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Jeden z nejvíce blahodárných a bohatých dnů Tzolkinu. Ben je vsazen do výživného objetí Lamat a oba spolu jsou obklopeni silnou a stabilní Energií Uac (6). Výsledná energie je o několik řádů bohatší, léčivější, kompletnější, než každá ze tří samostatně. Uzemněte svého ducha ve vašem vnitřním domově - podstatě své duše. Protože odtud, z tohoto jediného elementárního zdroje, mohou být všechny aspekty vašeho života uzdraveny, uceleny, oživeny a obnoveny.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více světelné energie tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimezionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je - zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Požehnání, drazí! Jsme velmi vděční za tuto příležitost, podělit se s vámi o získané znalosti a moudrost. Vězte, že ve vás spočívá schopnost shromáždit všechny moudrosti Vesmíru. Nejprve musíte uvěřit, že máte schopnost vyčistit systém obvodů, které zastavují tok Lásky k vám.
Lze to provést pomocí zdravého stravování, jasného myšlení, emocí Lásky a vděčnosti. Pokud některá z těchto emocí chybí, spojení je zmatené, což ovlivňuje schopnost příjmu. Někteří jsou od narození psychičtí ( jasnovidnost, jasnozřivost, telepatie ….), ale jejich obvody můžou být zmatené kvůli stravě a nahromaděné emocionální bolesti. To je důvod, proč je nutné vyčistit energetické pole od základu.
Každé ráno když vstanete, věnujte několik okamžiků vděčnosti za vše. Děkujte Stvořiteli za příležitost chodit po Zemi ve fyzické formě. Pošlete vlny vděčnosti zástupu Průvodců, kteří vás podporují a pomáhají vám. Buďte vděční za své tělo a věnujte pozornost jeho potřebám. Začněte pracovat společně jako tým se svým tělem, abyste zlepšili svůj blahobyt a obvody, což umožňuje přístup ke Všemu. V každém okamžiku se na sebe dívejte jako na úplný a dokonalý celek. Vězte, že vaše tělo je dočasný příbytek, chrám a zaslouží si tak s ním být zacházeno.
Po celý den dbejte na to, co říkáte a co děláte. Buďte laskaví k ostatním, bez ohledu na to, jak vás " školí ". Buďte opatrní, nesuďte ostatní a nepředpokládejte jejich chování. Jakmile získáte sebekontrolu a Lásku k sobě, budete vyzařovat kódy přesvědčení každým pórem a rezonovat s druhými.
Usmívejte se na každého. Spojujte se se všemi, které potkáte od-srdce-k-srdci. Když se dostanou nevlídné myšlenky na úroveň vědomého uvědomění, požehnejte jim a znovu se zamyslete. Pokud myslíte na jiné, kteří se cítí nevlídně, vyšlete jim Lásku do jejich srdce. Budou dostávat pocity Lásky, bez ohledu na to, kde ve Vesmíru se v současnosti nachází. Jakmile jste uvolnili špatné pocity vůči ostatním, můžete zvýšit kapacitu Lásky, aby mezi vámi volně proudila. Tato Láska vyzařuje vlny, které proudí celým Vesmírem.
Máte plnou kontrolu nad tím, jak se cítíte a jak budete reagovat na ostatní. Cokoliv menšího než Láska, je získaný návyk, který může být okamžitě změněn. Často tam jsou spory, které začaly před staletími, ale nenávist žije ve vaší generaci. Tyto vazby mohou být zlomeny, takže Láska může proudit mezi všemi rodinami, kulturami a rasami. Přijměte rozdíly druhých, užívejte si rozmanitost, každý z vás má co nabídnout.
Není mezi vámi nikdo, kdo je důležitější, než druhý. Uvolněte všechny pocity bezcennosti a nadřazenosti, které pronikají vaší Bytost. Mnoho lidí je pod kontrolou a snaží se zamaskovat své pocity. Tyto způsoby chování jsou nebezpečné pro všechny zúčastněné strany a způsobuje to oddělení od sebe a odpojení od Zdroje.
Každý den je ve vašich silách zůstat ve spojení s pocity Lásky Božského Zdroje. Je to Vaše právo od narození, abyste byli šťastní a měli radost v každém okamžiku. Způsoby lidského života škodily tomuto spojení, ale mohou být ihned změněny. Volba je jen na vás.
Chápeme, že je obtížné žít ve sféře, která existuje dnes. Přesto existuje na vaší planetě mnoho lidí, kteří vystoupali nad tlachání o nevlídnosti a v současné době se nacházejí ve stavu blaženosti. Vyhledejte tyto Avatary, ať už osobně, nebo prostřednictvím jejich vlastních rukopisů a objevte způsoby, které získali konstantním spojením se Zdrojem.
Zjistíte, že každý z nich následuje svou jedinečnou cestu, každý z nich jde po stopách, které vám mohou pomoci k získání stejného osudu. Použijte svůj zdravý rozum a intuici a jděte svou vlastní cestou. Bude to vyžadovat píli, dávat pozor na vše, co říkáte a co děláte a obrovské množství sebelásky, Lásky a disciplíny, abyste se stali milující s radostí v každém okamžiku. Napadá vás něco důležitějšího ve vašem životě?
Zaměřte se na své úmysly a věnujte pozornost věcem, které vám přinášejí radost. Pak budete odrazem Boha, kterého hledáte. Neobávejte se o jídlo nebo obživu, protože vše co potřebujete, vám bude poskytnuto, jakmile půjdete s proudem Lásky. Může to znít jako vzdušné zámky, nicméně je to Pravda. Můžete nalézt hodně blaženosti, pokud váš životní styl a hmotné statky budou zjednodušeny. Tím nechceme říci, že bohatý člověk nemůže být blažený, ačkoliv péče o majetek může vyžadovat mnoho času a pozornosti.
Vyhledávání většího a lepšího majetku může pro mnohé znamenat úmrtí, nebo se získávání majetku často může stát zbožné. Toto neustálé vyhledávání vyžaduje hodně času a svedlo mnoho lidí z jejich cesty radosti a rovnováhy. Ti, kteří získávají své bohatství tím, že využívají druhé, potřebují ještě více času pro jejich kontrolu. Proto doporučujeme buďte vždy laskaví k druhým a vděční za službu všem. Pokud máte přístup služby a sdílení, vaše srdce plně expanduje.
Nemáme na mysli, abyste dbali na potřeby druhých na prvním místě, protože tak vytváříte nerovnováhu. Nicméně vám doporučujeme využívat své talenty a dovednosti pro péči o vaše potřeby i potřeby ostatních, protože tak zvýšíte vaši schopnost radovat se. Dokonce i ti, kteří zneužívají práva druhých by měli využívat ocenění, takže postoj vděčnosti má velký význam.
Mnoho lidí hledá své posláni na Zemi. Přesto vám říkáme, že mnozí jste tu jen pro zkušenost života ve fyzickém vozidle. Jiní jsou zde, aby prožili Lásku a radost. Najděte si takovou práci, která vám vyhojuje. Dokonce i práce, která může být považována ze nedůležitou, má vysokou hodnotu, pokud je prováděna s Láskou a radostí.
Mnoho duší může být osvíceno pouhým úsměvem neznámého člověka. Nevíte jaký vliv mají na druhé vaše činy a slova. Když opustíte tuto rovinu, půjdete před Recenzní Radu* a budete se zamýšlet nad svým životem na Zemi. Nezapomínejte na to a dělejte rozhodnutí, která zahřívají vaše srdce. Co byste změnili v tuto chvíli, pokud by měla být přezkoumána každá myšlenka, slovo i skutek?
Praktikujte Bytí člověka, kterým si přejete být v každém okamžiku. Představte si ve své mysli, jak reagujte ve chvílích, které vám v minulosti přinesly bolest a smutek? Jak budete reagovat na ty, kteří k vám byli krutí? Vybírejte laskavost a činy Lásky v každém okamžiku a váš život bude výrazně posílen.
Končíme pro tuto chvíli i když bychom vás mohli povzbuzovat navždy, abyste poznali dokonalost, kterou jste. Jsme přešťastní, když v každém z vás vidíme záblesky vašeho přirozeného ducha přírody. Jsme velmi šťastní, když se tyto záblesky stávají vaším způsobem života. Je to vaše právo od narození žít každý moment život v radosti, Lásce a míru. Buďte vždy vděční za vše co k vám přijde a soustřeďte svou pozornost na pozitivní cestu. Mnoho požehnání vám!
*Recenzní Rada je osobní zkušenost, kde přezkoumáváte váš život. Nejedná se o žádný akt rozsudku, je to jen přehled vašich činů a reakcí v průběhu života. Všechny věci, které říkáte a děláte jsou zaznamenány v osobním životním záznamu. Proces přezkumu je podobný jako sledovat svůj život na obrazovce. Jednu věc si zapamatujte, že při přezkumu budete vidět věci z jiného úhlu pohledu - budete zažívat i cítit vše, co všichni kolem vás zažívali a to zejména ve vašich osobních vztazích. Pokud s nimi zacházíte nespravedlivě bez laskavosti, během přezkumu zažijete to, co oni cítili jako důsledek vašich činů. Hlavním cílem této revize je zjistit co funguje a co nefunguje. V důsledku toho si vyberete, nebo můžete být přiřazeni na Druhé Straně na různá místa. Recenzní proces je také nedílnou součástí plánovacího procesu pro ty, kteří se znovu inkarnují na Zemi, nebo na podobné planety.
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz : Harmonie vody v nás a kolem nás

25. srpna 2014 v 10:35 Moje poslední práce

Obraz : Harmonie vody v nás a kolem nás

Milí přátelé , rada se s vámi dělím o další obraz spojený s vodou, pro nás tak důležitým živlem. Její jemnost a vznešenost mě od malička doprovází a vyjadřuji ji svým vnitřním cítěním skrze tvary a barvy. Promlouvá ke mě i tímto způsobem a jsem šťastná, že se
mohu podělit. Přeji nám všem nádhernou dny. Anna

TZOLKIN 25.8.2014 5 EB kin 252

25. srpna 2014 v 10:27 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Mnozí se domnívají, že máme jen jednu životní cestu, kterou nazýváme osud. Ve skutečnosti kráčíme v životě po mnoha cestách, které se mohou výrazně lišit v délce, kráse, obtížnosti a učebních lekcích. Jedná se o cesty, které tvoří jednu velkou silnici, po které cestujeme a naplňujeme cíl tohoto života. A to je to, co dělá naši zkušenost lidství tak bolestnou a tak bohatou. Oslavujte hojnost cest ve svém životě, ať už minulých, současných, nebo budoucích a přijměte je plně, zcela a bezvýhradně.

Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Děkujeme za spojení. Chtěli bychom vás povzbudit, abyste se obrátili dovnitř sebe.
Neexistuje žádná důležitější činnost, kterou musíte dělat každý den, kromě dýchání a stravování.
Mnoho zdravotních výhod je spojených s meditací a každodenní modlitbou.
Velkým přínosem pro zdraví na fyzické úrovni je odpočinek a relaxace, protože se tím zbavujete stresu.
Při práci s různými problémy budete lépe zvládat stres, pokud se objeví.
Psychicky budete stále ve střehu a soustředění.
Naučíte se citově vyrovnávat se všemi situacemi a vyrovnanost znovu získat snadněji.
Po spirituální stránce je důležité, abyste i nadále praktikovali spojení se Zdrojem.
Kdykoliv se cítíte vyčerpaní, mimo střed, unavení, nebo zdrcení, udělejte si čas být ve svém Středu.
Trénujte okamžité uvolnění Vědomí.
Přichází to s praxí a potřebujete-li dosáhnout pocitu klidu a pohody, toto úsilí za to stojí,
Je mnohem více, co bychom mohli na toto téma říci, ale zážitek je mnohem lepší učitel, než řečník.
Takže se dnes loučíme s nadějí, že si najdete čas obrátit se do svého Středu během několika příštích okamžiků.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.8.2014 4 CHUEN kin 251

24. srpna 2014 v 11:08 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolutvůrce
Přesně jako příroda a Vesmír mají svoji posvátnou geometrii, stejně tak i my lidské bytosti. Lidské tělo je jedním z nejpozoruhodnějších výtvorů přírodního designu a inženýrství a lidská mysl je jedním z nesložitějších a nejkomplexnějších souborů živého Vědomí. Respektujte a ctěte své tělo a mysl - jídlo, které jíte, myšlenky, které myslíte, cviky, které cvičíte, klid, který si dovolíte a lidé vás rádi uvítají ve svém životě. To všechno jsou rozhodující vyrovnávací základní prvky, které ve svém životě potřebujete k naprosté harmonii. A tedy pokud je vaše tělo a mysl přírodní umělecké dílo - vy jste umělec! Ctěte umělce ve vaší duši.
CHUEN, TO JE TKADLEC, NEBO JINAK NAVIGÁTOR ČASU, MYŠLENEK, NÁPADŮ ZTĚLESŇUJÍCÍ VLÁKNO A SVĚTELNÉ LINIE A JAKO ŠTĚPY VINNÉ SPLÉTÁ JE V PLÁTNO VAŠÍ REALITY. ZDE JSOU NOVÉ NÁPADY, MYŠLENKY A VZORCE VPLÉTÁNY DO VAŠEHO ŽIVOTA.
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké Ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjení silných duchovních a spirituálních schopností. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat? Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!
***
Zdravíme vás milovaní! Jak se pomalu dostáváme k závěru cyklu Tzolkinu, těšíme se a doufáme, že budete pokračovat v dalším novém kole. V každém cyklu jdete stále hlouběji do sebe, máte více a více odvahy čelit zraněním a bolesti, které blokují energie přicházející přímo ze Zdroje.
To se stává, když máte pocit oddělenosti od Boha a narážíte na nízkoenergetické emoce, jako hněv, strach, deprese, opuštění. Kdykoliv vnímáte vyklouznutí z radosti a míru, je čas obrátit se do sebe, dýchat a relaxovat dokud nejste opět v rovnováze.
Existuje mnoho způsobů jak se připojit vědomě ke Zdroji. Ačkoliv nejste ve skutečnosti nikdy odděleni od Zdroje, nízkofrekvenční emoce způsobují jako by to tak bylo. Vyzkoušejte různé způsoby a metody, až přijdete na tu, která vám okamžitě znovu připomene, že jste krásná duchovní bytost, která prožívá na krátkou dobu lidství v pozemské rovině.
Jeden ze způsobů, jak se znovu spojit, je zůstat v tichu. Zaměřte se na věci, při kterých se cítíte šťastní. Vnímejte pocity vděčnosti a zároveň se zaměřujte na všechna požehnání. Jakmile negativní myšlenka vstoupí do vaší mysli, vyměňte ji za jinou radostnější. Skrze vděčnost se projevuje Láska. Když projevujete Lásku, dveře pro přijímání Lásky se otevřou a umožní přívalu vysokofrekvenčních energií proniknout do celé vaší bytosti.
Meditujte denně, byť jen 10 minut. Buďte aktivním meditujícím zaměřeným na všechno, co vám přináší radost a milující okamžiky plné klidu. Na Zemi je mnoho Avatarů, kteří této úrovně existence dosáhli. Už pro ně není dřina práce, kterou kdysi pohrdali. Těší se výbornému zdraví, vybírají si jen potraviny, které zvyšují prosperitu jejich těla. Umožňují všem vybírat si a dělat to, co si vyberou a zasahují pouze v případě, pokud jsou požádáni. Této úrovně dosáhli pochopením, že vše je vždy v pořádku. Bez ohledu na to, co se kolem nich děje, jsou schopní soustředit se na krásu každé zkušenosti.
Praktikujte každým okamžikem život jako Avatar, dokud se jím nestanete. Každý má schopnost to udělat. Ale mnozí jsou zablokováni kvůli starým přesvědčením, víře, či chování. Podívejte se každý den hluboko do svého nitra a najděte odvahu čelit svým vnitřním stínům. Osvěcujte je a přijmete vše, co se kolem vás děje, tak uvolníte veškeré nízké energie.
Když stisknete vypínač světla, tma zmizí. Jakmile světlo vypnete, tma se vrátí. To samé se děje ve vašem elektrickém systému. Nemůže být tma, když svítí světlo - zároveň to nejde. Váš obvod je navržen pro světelný tok skrze každou buňku. Jakmile se zaměřujete na temnotu uvnitř sebe i druhých, budete tuto energii k sobě přitahovat.
Chcete-li žít život plný Lásky a radosti, věnujte tomu svou pozornost. Každým okamžikem, kdy se soustředíte na stíny, je budete k sobě přitahovat. Z tohoto důvodu je nezbytně nutné najít oblasti, které blokují váš obvod, přijmout nezbytná opatření a zapnout vypínač pro světlo.
Najděte si čas podívat se na své stíny a požehnejte jim. Uvolněte je, protože už vám neslouží. Zapněte světlo ve svém srdci a užívejte si každý moment se srdcem naplněným Láskou a vděčností. Nejenom, že to změní váš život, ale bude to také mít vliv na ostatní duše ve Vesmíru, neboť všichni jsme spojeni. Mír s vámi!
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.8.2014 3 OC kin 250

23. srpna 2014 v 16:17 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmylového vnímání
Energie Trojky zpochybňuje cokoliv, co dnes zahrnuje vaší osobní autoritu, zákon, nebo hledání spravedlnosti - v jakémkoliv slova smyslu. Takže bez ohledu na to, jak jste zkušení, vyhýbejte se právním záležitostem a nesnažte se používat svojí autoritu způsobem, který ovlivňuje, nebo dopadá na ostatní. Nezačínejte nic nového, neprovádějte jakékoliv změny ve vašem životě. Místo toho se zaměřte na identifikaci, oddělení a uvolnění veškerých špatných návyků, negativního myšlení, nebo vlastních neřestí a udělejte energetický prostor pro hojnost a prosperitu.
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Zdravíme vás drazí. Cítíte ve vzduchu vzrušení, když se rozhodujete správně? Přemýšleli jste někdy odkud ten pocit pochází? Proč jsou některá rozhodnutí správná, zatímco jindy se objevuje ve vaší mysli bitva? Jak tedy vybrat nejlepší výsledek situace? Často se stává, že něco cítíte správně a to proto, že jste nastavili jasný záměr. V takových chvílích jdete s proudem Stvoření. Víte co chcete, víte co dělat a víte co chcete získat. Bez ohledu na to, co vám někdo jiný říká, víte že se pohybujete vpřed, protože přijímáte nezbytná opatření k dosažení cíle.
Jakmile máte tuto jistotu, můžeme vám my - na Druhé Straně - pomoci zhmotnit vysněnou realitu. Je to něco jako mít pracovní postup, jak přesně to má být. Vidíme váš požadavek, který je jasným záměrem a je-li poháněn vášní, začíná se formovat a my vás můžeme vést k cíli.
Velmi často se však stává, že člověk se vzdá a spadne do osidel pochybnosti, nehodnosti, úzkosti a strachu. Je často podporován dobrými úmysly rodiny, či přátel, kteří mají obavy. V případě, že se člověk rozhodne vytrvale pokračovat ke svému cíli, můžeme před něj pokládat možnosti, aby se pohyboval po své cestě. Tyto synchronicity budou pokračovat, dokud nedojdete k cíli. Nicméně vám chceme připomenout, že i když máte malé obavy, může to bránit pokroku, takže se obraťte dovnitř a hledejte kódy přesvědčení a negativního myšlení, které vám brání posunout se ke svým snům.
Rádi bychom vám připomněli slovo obezřetnost. I když vaše záměry mohou být dobře míněny, můžete váhat v rozhodování a přijmout nevhodnou radu. Nikdo ale nemůže znát touhy druhého člověka přesně. Takže se může snažit vám bránit, abyste neudělali chybu, nebo je jeho přáním ovládat, protože váš sen není v zákrytu s jeho touhami.
Je nezbytné nutné, aby každý člověk věnoval pozornost svým vlastním myšlenkám ještě před tím, než se stanou slovy, nebo činy. Ujistěte se, že v žádném případě nebráníte ostatním, aby byli v souladu se svými sny. Můžete vyslovit svou pravdu s tím, že se jedná pouze o váš názor. Nenuťte vaše přání druhým, protože jinak byste mohli potlačit jejich vášeň i životní sílu, která je pohonnou hmotou samotné podstaty. Byli byste rádi, kdyby někdo udusával vaši vášeň?
Dávejte pozor, abyste nespadli do této pasti a to zejména pod záminkou " Já jen chci pro tebe to nejlepší." Nechte všechny bytosti, aby si vybíraly svá rozhodnutí, co je pro nejlepší. Dokonce i malým dětem by to mělo být umožněno, aby v menších záležitostech dělaly svá vlastní rozhodnutí. Toto je základ a podstata svobodné vůle a zkušeností a také hlavní důvod, proč jste se inkarnovali na úroveň této existence.
Opouštíme vás pro dnešek s těmito myšlenkami. Přemýšlejte o nich a integrujte ty, které jsou pro vás pravdou. Váš nejlepší zájem nám leží na srdci, proto tato Poselství sdílíme a víme, že každý kráčí jedinečnou cestou, takže ne každé Poselství bude pochopeno, oceněno, nebo relevantní. Chceme se prostě podělit o mnoho možných řešení problémů s těmi, kteří je chtějí řešit.
Milujeme vás nadevšechno a těšíme se na dobu, kdy spolu budeme hovořit způsobem, kde není třeba psaných slov. Během meditace volejte naše jméno. Budeme vás podporovat a povzbuzovat, protože všichni jsme bratři a sestry z jednoho Zdroje a všichni se k němu vrátíme ve správný čas.
Vybírejte Mír, Lásku a Radost!


Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.8.2014 2 MULUC kin 249

22. srpna 2014 v 12:40 Maysky Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Pro dosažení skutečné rovnováhy musíte jít na zlatou čáru, která leží přesně uprostřed dvou extrémů. Koncept je jednoduchý, ale praxe je něco jiného. Tam je vždy světlá strana a temná, jing a jang polarita, správné a špatné. Naším životním úkolem je dosáhnout rovnováhy mezi těmito dvěma náboji, zejména v tom, co souvisí v našem životě s osobní karmou a to bez ega, souzení a touhy po pomstě. Teprve pak můžete vstoupit do stavu milosti, míru a hojnosti. Použijte Muluc a Ka (2) k vyrovnání energií, harmonizaci života a vyrovnání všeho, co ještě čeká na vyřízení.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Vítejte v čase našeho shromáždění. Děkujeme vám, že jste aktivní součástí Vzestupu Země i obyvatel. Bez vaší pomoci by bylo ve vašem světě mnohem více hustoty. Každý, kdo přináší Světlo do tohoto světa, celému procesu velmi pomáhá. Ačkoliv by nebylo nic špatného na tom, kdyby se svět zhroutil ještě dnes, ale mnozí z vás chtějí udělat víc, než je ve vašich silách, aby zachránili planetu před zničením.
Možná se ptáte: "Co mohu udělat já pro pomoc při Vzestupu". Jednou z hlavních věcí, kterou můžete udělat je zvýšit vibraci Lásky. Pokud by to každý udělal, zmizely by všechny války, hlad a přestaly by existovat nemoci - v ten moment by se objevila utopie.
Je mnoho lidí, kteří bojují proti válkám, jejichž cílem je Mír. Mnozí míroví aktivisté nesoucí zbraně, nutí svou cestu druhým. I když tato opatření mohou mít Lásku a mír ve svých kořenech, stále vytvářejí mnoho neklidu a úzkosti v energetickém prostředí.
Žádáme Vás, abyste udělali vše co můžete pro sdílení Vašich snů, cílů, vizí, činů s ostatními klidným a harmonickým způsobem. Vesmír tato opatření podpoří, neboť je harmonické. Jakmile je člověk rozzlobený, potřebuje klid, protože v jeho energetickém poli je disharmonie. Hněv a mír nemohou existovat ve stejném poli. Existuje něco jako spravedlivý hněv, ale stále je to vztek. Pokud člověk může změnit hněv na stav přijetí a to i v případě, že nesouhlasí s tím co dělají ostatní, bude to mnohem více efektivní.
Například se mnoho aktivistů podílí na záchraně mořského života. To je velmi ušlechtilá a spravedlivá věc, protože mnoho druhů mořských živočichů umírá zbytečně. Když je ale aktivista naštvaný, prostupuje to celé jeho energetické pole. Hněv je agresivní emoce a může být základem pro dosažení mnoha věcí. To znamená důležitost vyjádření hněvu a internalizovat člověka, aby pochopil.
Rozzlobený člověk může dosáhnout hodně, když používá hněv jako palivo k řešení problému. V případě, že hněv je vstřebán a není projeven, může hnisat v těle a oslabovat člověka. Když se hněv používá k řešení situací, může být použit jedním ze dvou způsobů. Negativní cestou, jako jsou násilné akce poškozování těch, kteří ničí ekosystém, místo aby ho chránili. V tomto případě je aktivista zapojen do stejné hry jako agresor proti zvířatům. Hněv plodí nenávist vedoucí k násilí. To není nejlepší způsob jak vytvořit klidný Vesmír.
Na druhé straně aktivista může být naštvaný a použít tuto emoci jako palivo pro pozitivní řešení. Možná místo toho, aby terorizoval útočníky, pokusí se je vychovávat. Živobytí soupeře možná závisí na úlovku z oceánu, takže by jeho nutkání mělo být zváženo stejným způsobem. Korporace by měly lépe řešit právní předpisy přijmutím opatření ke změnám zákonů na záchranu oceánů a jejich obyvatel.
Vidíte ten rozdíl?
Když je Láska používána jako základ pro provádění změn, vždycky zvítězí.
Když se pro změny používá hněv a strach, jen to problémy přidává. Ve většině případů je kontrola, hněv, chamtivost a moc palivem pro ty, kteří ničí životní prostředí a Mír na Zemi.
Prosíme vás, najděte v sobě způsoby, jak můžete obohatit planetu i její obyvatele prostřednictvím používání vysoce energetických frekvencí založených na Lásce, spíš než na strachu a nenávisti. Lze to udělat a máte mnoho příkladů lidí, kteří to dělají jen takto. Je to vznešená věc, udělat všechno pro zvýšení vnitřních vibrací Lásky.
Jestli nemáte v životě co dělat, uděláte dobře, když se připojíte ke Zdroji a budete vyzařovat Lásku 24/7. K tomu nepotřebujete peníze, vzdělání, fyzické schopnosti; nic jiného, než vůli dělat to. Je to vaše volba. Vybírejte moudře!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.8.2014 1 LAMAT kin 248

21. srpna 2014 v 9:57 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost

Obzvláště důležitý je v této Treceně první den. Hun (1) je silná iniciační energie, která násobí sílu Lamat a rozmnožuje všechny věci do hojnosti. Cokoliv si přejete v životě zlepšit, nebo dovést k hojnosti, ať už emocionální, mentální, nebo fyzické, vaší, nebo někoho milovaného - zapojte do toho Hun a Lamat ještě dnes!


Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této Energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Zdravíme vás. Jsme velmi vděční za chvíle, kdy jsme s vámi. Jsme potěšeni, že jste si našli čas obrátit se dovnitř a vyčistit zavazadla, která vás přetěžují a skličují. Jak je možné dostat se do stavu sklíčenosti v této sféře? Negativní kódy přesvědčení působí jako magnet přitahující negativní myšlenky a názory. Věřte, že když říkáme negativní, nesoudíme tento význam, ale snažíme se s vámi navázat spojení slovy, kterým budete rozumět. Tyto negativní myšlenky se slepují k sobě a vytváří masu zapletených energií, které sahají ven z Vesmíru jako antény a říkají " Tady jsem, pojďte ke mně". Jakmile člověk začne chápat podstatu projevování fyzické reality, může začít uklízet nepořádek, jednu vrstvu po druhé dokud se nerozpustí úplně.
Jakmile je něco odstraněno, jako každé prázdné místo na Zemi se něco jiného snaží tuto prázdnotu zaplnit. Proto je důležité, abyste vyplnili mezery myšlenkami, které jsou půvabnější. Myšlenky tvoří realitu, takže si vyberte ty, které vás dovedou k výsledku, po kterém toužíte. Máte-li myšlenku, která je znepokojující, nebo nežádoucí, okamžitě vyberte jinou, která vás dovede ke zvolenému osudu.
Nízké myšlenky vibrují pomaleji. Tato pomalá rychlost umožňuje interakci s fyzickou hmotou. Tímto způsobem se rodí onemocnění. Vyšší frekvenční vibrace prochází a protékají skrze tělo jako jiskřičky světla a Lásky. Když vyměníte nižší myšlenky za vysokofrekvenční, jako je Láska a mír, osvětlujete v podstatě své zátěže. Letíte dnem s nižší hmotností, která vás držela dole.
Jakmile zvýšíte svůj energetický vibrační vzorec, budete k sobě přitahovat situace i lidi na stejné frekvenční úrovni. Zjistíte, že mnoho věcí z minulosti vás již nepřitahuje. Najdete zde vztahy, které jsou příjemnější a vyzrálejší a strávíte mnohem méně času s lidmi, kteří vibrují v nižší hustotě. Jak budou vaše vibrace vyšší a vyšší, vaše zájmy, záliby, práce, bydliště, kde žijete a vše, co děláte, se bude měnit.
Začnete si všímat změn ve výběru potravin a způsobu života. Věci, které vás držely v zajetí odpadnou, jakmile se naučíte uplatňovat právo svobodné vůle a metody odpočinku a relaxace. Život bude mít nový význam, hned jak uvolníte myšlenky a přesvědčení, které vám ubíraly čas i energii. Vaše vášeň a nadšení rozkvetou, když obnovíte energii a nasměrujete jí do všeho, co vám přináší radost a potěšení.
Začnete chápat, že jste Jedno s Vesmírem a jeho všemi obyvateli. Jakmile tato realita prosákne do každé vaší buňky, naučíte se s trpělivostí přijímat všechny věci. Už se nebudete starat o " co kdyby " budoucí negativní záležitosti. Budete se více zajímat o " co kdyby " budoucí příznivé události.
Všechny možnosti můžete odstartovat ihned. Co si přejete? Jaké kroky nyní uděláte, aby vás dovedly k dosažení vysněného cíle? Jak můžete tohoto cíle dosáhnout? Kráčejte po vlastní cestě, přičemž odbočení na vedlejší cestu vás vždy vrátí na hlavní trasu, jakmile jste získali znalosti a zkušenosti, které vám vedlejší cesty nabídly.
Nesoustřeďujte se na " co kdyby ", které smršťuje vaše energetické pole. Soustřeďte se na " co kdyby ", které ho rozšiřuje.
Přišel váš čas začít létat a užívat si život naplno!
Buďte laskaví a zdvořilí k sobě i k ostatním lidem. Věřte, že váš osud držíte v rukou jen vy! Mnoho z nás na Druhé Straně vítá každou příležitost pomoci vám, jakmile se rozhodnete odložit zátěže. Pojďte s námi létat na věky a žít život jako Zdroj přinášející čistou Lásku pro všechny!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA LAMAT

21. srpna 2014 v 9:54 Maysky Kalendář na každý den

Trecenium LAMAT
Kin 248-260
21.8. - 2.9.
Rok - MANIK 2
Long Count 13.0.1.12.8
Svěží a plodné Denní Znamení přetékající energií pozitivního růstu a hojností. Lamat představuje semeno, kukuřici, sklizeň a jídlo. Je to nagual všech druhů živočišných a rostlinných semen, znamení plodnosti, úrody a prosperity. Připomeňte si co opravdová hojnost ve skutečnosti je: nejsou to peníze, není to sláva, moc, nebo vliv.
Hojnost je život dech beroucí rozmanitosti a forem.
Hojnost je nekonečné množství slunečních paprsků, vody, vzduchu a živin v cyklech pozemské biosféry.
Hojnost je bohatá sklizeň, která přináší dostatek ovoce, zeleniny a obilí pro další sezónu, nebo pro sdílení s vašimi sousedy.
Hojnost je nekonečně přetékající studnice radosti, dobré nálady a štěstí, která nikdy nevysychá a nikdy se neptá "co oplátku"?
Hojnost je ušlechtilost duše bez souzení a záště; duše naprosto spokojené bez toxických emocí a myšlenek.
Přemýšlejte o tom, zda žijete v bohatství a co opravdu znamená bohatý, radostný a naplňující život. Ne to, co vám reklamní agenti předkládají, že má znamenat a o co máte usilovat, ne uměle vytvářený idealizmus moderního života, o kterém se mluví v médiích a na internetu. Nedovolte, aby jed závisti, chamtivosti, méněcennosti a srovnávání vstoupil do vaší duše. Respektujte vaše přirozené hodnoty, důstojnost a obohacující život.
Užívejte si těchto 13 dnů a oslavujte hojnost ve vašem životě bez pocitu viny a bez váhání. Oslavujte to, kdo jste, co přinášíte tomuto světu a svým blízkým a co svět a vaši nejbližší přináší vám.
REZONANCE S VLNOU - OSOBNÍ I GLOBÁLNÍ ÚROVEŇ
Vlna HVĚZDY zamyká Pátý Zámek ČASU a třetí Cyklus Geneze. Ale ČAS běží neustále. Galaktické kolo po dokončení celého oběhu znovu podává ruku prvnímu kinu.
Jako obvykle - podívejte se na všechny informace z hlediska osobního vztahu s Vlnou. Sledujte pozorně dny související s osobním kalendářem. Snažte se pochopit jejich význam v průběhu celé Vlny. Potom se zaměřte na DVANÁCTÝ Tón a dovolte minulým dnům - jako celku - ještě jednou podívat se na vás. Co bylo plně vyjasněno, co alespoň částečně. " Kulatý stůl " vám pomůže podívat se informacím přímo do očí, bez subjektivní projekce, střízlivě a jednoznačně s Láskou.
Může se stát, že i poslední Vlna bude nucena nahrát do vašeho života dost nepříjemné Energie. Přijměte je takové, jaké jsou. Nedělejte ukvapené závěry, nesuďte a nevydávejte předčasné výroky. Vyjděte s Láskou naproti tomu, co vám zde bude ukázáno.Vnímejte jaké podněty vnesla do hry Vlna HVĚZDY z hlediska vaší nepopíratelné krásy - krásy Božské Bytosti, dozrávající v pozemském časoprostoru.
Obsah duchovního uzdravení obíhá fyzický svět kolo za kolem. A po každém otočení jsou vaše individuální výsledky prosívány přes stále jemnější síto. Tímto způsobem ČAS zachytává stále více a více "trnitých" energií, které nepasují do vašeho Světelného Vzorce. Zkuste vyhladit všechno, co spadne do vašeho síta během 13 dnů Vlny.
Na konci posledního dvacátého období Tzolkinu je ještě třeba podívat se na celý 260 denní cyklus, abyste viděli, co nového se objevilo v oblasti Vědomí; jaké procesy rozvoje a uzdravující programy byly nahrány v průběhu ČASU; jak probíhala korespondence mezi vámi a vaším Vyšším JÁ.
Porovnejte, jak jste chápali téma LÁSKA před 260dny a jak mu rozumíte dnes. Zkoumání téma LÁSKY je úkolem číslo jedna. Nejprve je třeba naučit se milovat sami sebe a teprve potom můžeme obdarovat svými city druhé. Nezapomeňte, že milovat sám sebe nemá nic společného s egoismem, stejně jako láska k bližnímu neznamená lásku nade všechno.
Každý člověk je bytost hodná věčnosti. Každý z nás může využívat nekonečných darů Vesmíru. Všechno je TEĎ dostupné! TEĎ, když jste v sobě probudili dvacítku Obrů, když jste vydobyli svoji moudrost - moudrost dvaceti Pečetí- stáváte se dokonalým Stvořitelem. TEĎ můžete převzít roli ZDROJE. Možná budete sem tam vyhlazovat drobné nerovnosti. Věřte, že ČAS je vaším nejlepším poradcem na cestě.
Vlnu HVĚZDY uzavírá ŽLUTÉ SLUNCE 13, které je Galaktickým Portálem. Vyhlazuje absolutně všechno, na co na cestě narazí, proto je TŘINÁCTÝ Den Vlny pro vás nejdůležitějším dnem pozorování. Manifestuje se zde osobně vaše Spirituální Bytost - vaše BOŽSKÉ JÁ.
Není náhoda, že čteme ve starých mayských proroctvích, že návrat Kosmických Předků se uskuteční ve Vlně HVĚZDY stojící už nad ČASEM.
Přehled Vlny LAMAT
LAMAT 1
MULUC 2
OC 3
CHUEN 4
EB 5
BEN 6
IX 7
MEN 8
CIB 9
CABAN 10
ETZNAB 11
CAUAC 12
AHAU 13 - galaktický portál
GALAKTICKÉ PORTÁLY - Dny, ve kterých proces rozvoje na Zemi postupuje podle práv nezávislé dynamiky a dny, ve kterých zaznamenáte přímý účinek energie z Kosmu. Tato pole v modulu Tzolkin odhalují velmi subtilní VEDENÍ s dokončováním korekcí pomocí kosmických Energií. V těchto dnech je síla dopadu Energie mnohokrát větší.( můžete sledovat kontinuitu např. se sluneční aktivitou, fázemi měsíce)
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 20.8.2014 13 MANIK kin 247

20. srpna 2014 v 10:20 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka/ Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Největší síla je vždy neviditelná. Jsou to skladby ve vašem srdci, myšlenky ve vaší mysli, životní sny, o kterých sníte. Kdo psal ty skladby, kdo vložil myšlenky do vaší hlavy, kdo maloval ty sny? Pokud nejsou vaše, někdo ukradl vaši sílu. Vezměte si ji zpět. Vezměte si zpět sílu, která je přirozeně vaše od narození, až do smrti. Oviňte posvátného koyopu šňůrou z energie Oxlahun (13) kolem krku
Manik velkého jelena - jděte vpřed, a získejte zpět sílu duše, která byla vaše odjakživa!
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Milovaní věřte, že jste milováni. Buďte Láskou vždy a ve všech směrech. Nastavte ji jako svoji každodenní praxi a uvidíte, jak všechny strachy i nemoci budou padat na druhou kolej.
Oslavujte sami sebe a zůstaňte ve spojení s Božským Zdrojem, který umožňuje všem požehnáním proudit skrze vás. Lze toho dosáhnout nejlépe prostřednictvím pozitivních myšlenek, slov Lásky a činů stejného druhu. Všechno ostatní vás odděluje od Zdroje, vašich bližních a není hodno vašeho času, ani úsilí. Vyjděte dnes ven a nechte vaše Světlo zevnitř zářit ven na všechno, na co narazíte.
Buďte vděční za každou příležitost, hledejte ve všech věcech požehnání. Některé věci může být těžké přijmout jako požehnání, nicméně je to dar - co vám to vždy přináší. Dávejte pozor na všechno, co se děje kolem vás a je to méně než příjemné, přemýšlejte, jak se těmto věcem v budoucnu vyhnout, protože díky Zákonu Přitažlivosti jste stále přitahování k určité úrovni.
Zmocněte se Vědomí, že Bůh sídlí uvnitř vás - není to subjekt, který je třeba prosit.
Věřte tomu, že máte schopnost každým okamžikem tvořit svou budoucnost.
Vybírejte všechny zážitky a zkušenosti moudře a přijměte jako pravdu jen to, co vám přináší laskavost, Lásku, hojnost, radost, klid a naději pro vás i od vás.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s třinácti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Tetování andělé a křídla

19. srpna 2014 v 16:00 Symboly a jejich význam

Andělé

Andělé jsou původně ryze náboženskými symboly. Jsou to Boží poslové a obvykle mají podobu mužské postavy s křídly. Bývají považováni za stvoření mnohem mocnější než lidé a v biblických příbězích vystupují jako ochránci a vykonavatelé Boží vůle.
Pokud si však chceš pořídit tetování s andělem, nemusíš se hlásit k žádnému náboženství, neboť v dnešní době je význam tohoto symbolu mnohem obecnější- znamená ochranu, zbožnost a spiritualitu. Některá zobrazení andělů mohou symbolizovat také nevinnost, lásku nebo čistotu, ale mohou mít i zcela specifický význam , spojený přímo s osobou nositele. To vše záleží na konkrétním provedení.

Anděl strážný symbolizuje božského ochránce a proto bývá často zobrazován jako dospělá lidská postava, která hlídá, nebo drží v náručí dítě.
Obecně takové tetování nosí lidé, kteří mají rádi děti nebo sami hledají ochranu.
Lucifer (satan, nebo prostě ďábel), byl andělem, který se vzepřel Boží vůli a byl za to vyhnán z Ráje. Bývá často zobrazován jako padlý anděl, s mečem potřísněným krví a uťatými nebo poraněnými křídly. Taková tetování jsou velmi oblíbená mezi příznivci tzv. gotického hnutí (Goths), motorkáři a lidmi, kteří se zajímají o černou magii, ale často si je pořizují i ti, kdo se cítí být mimo hranice společenských konvencí.


Cherubíni - malí buclatí andílci v letu - jsou poslové lásky a oblíbený motiv pro zamilované. Jedním z nejtypičtějších tetování je andělíček s lukem a šípem, který střílí do srdce.

Křídla

Samostatná křídla mívají obvykle hlubokou symboliku, případně vyjadřují nějakou konkrétní myšlenku. Existují staré mýty o hrdinech, kteří získali křídla na znamení osvobození a povznesení nad ostatní, ale i jako symbol ctižádosti či jako odměnu za jejich předchozí úsilí.
Ve středověkých kulturách byla křídla znamením rychlosti a síly, proto se mezi kulturními památkami z této doby objevují sochy okřídlených koní či lvů. v průběhu staletí se tato symbolika částečně zachovávala a přešla do současných kultur, takže se i dnes můžeme setkat s křídly jako symbolem rychlosti.


Naopak holá blanitá křídla a drápy bývají často k vidění na dracích a různých mytických nestvůrách, ale setkáme se s nimi i na chrličích gotických katedrálách a kostelů, kde tato stvoření měla svým hrozivým zjevem odpuzovat zlé duchy.
Podobně jako bílá, opeřená křídla tedy mohou jako tetování plnit funkci talismanu, který nositele ochraňuje před zlem.
Andělská křídla jsou duchovním symbolem osvícení, ale mohou také - podobně jako slovní spojení vzít někoho pod ochranná křídla, představovat ochranu vyšší moci.


U motýlů, vážek, víl a mýtických tvorů, například u draků, nebo u okřídleného koně Pegase, představují křídla cosi magického.mohou být znamení přerodu tak jako se ze zakuklené housenky po čase stává krásný motýl, nebo znamením schopnosti přenést se přes překážky a překonat těžkosti v životě.
Text i obraz je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.tetovanianna.blog.cz

TZOLKIN 19.8.2014 12 CIMI kin 246

19. srpna 2014 v 13:43 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Životní zkušenost může být utrpení stejně jako extáze; může to být snadné, může to být neskutečně obtížné; může přinést bolest, stejně jako může přinést radost. Nejedná se o opačné strany ani o to, že by byly v rozporu - jsou to jen různé projevy jedné tváře. Musíte je všechny procítit a prožít, abyste pochopili, co to znamená žít tak, že můžete zemřít a znovu žít budoucí život. To je moudrost našich předků a duší Starších, které nás vedou na Druhou Stranu a s nimiž nás dnes Cimi spojuje.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Zdravíme! Jsme potěšeni, že s vámi můžeme sdílet tento čas. Děkujeme vám, že integrujete naše slova, které s vámi rezonují. Na Zemi je už hodně světla a vzrůstajících frekvencí, protože se mnozí ladí na svou skutečnou duchovní povahu a zvyšují schopnost milovat. Je to stejné jako se vlní vlnky, když hodíte kámen do rybníka - tyto frekvence Lásky pochází od vás. Láska je energie - vibrace, která nezná hranic a pokračuje dál celým Stvořením.
To je ta Láska, kterou vás Bůh miluje. Děje se to přes vibrace Lásky cestující v každém okamžiku celým Stvořením a umožňuje všem být v neustálém kontaktu se Zdrojem. Temné myšlenky se slepují navzájem jako lepkavá hmota, narozdíl od volně plynoucí podstaty myšlenek vyzařujících Lásku.
Jakmile člověk naplňuje mysl a denní aktivity nízkou energií a myšlenkami strachu, hněvu a nenávisti, jeho energetické pole se hroutí, což umožňuje velmi pomalý pohyb vpřed. Tyto myšlenky se drží uvnitř energetického pole člověka a necestují daleko od něj. Lidé, kteří žijí v tomto stavu mysli přitahují ostatní, kteří o sobě smýšlí stejně. To je Zákon Přitažlivosti v akci.
Lidé, kteří tráví mnoho času pobýváním v negativních myšlenkách, jsou obecně více ohrožováni nemocemi, samotou, depresemi a řadou neduhů. Aby bylo možné vyléčit jakoukoliv nemoc, je třeba nejprve sledovat vlastní myšlenky. Už jste někdy zkoušeli pomoci někomu, navrhli mu něco a on odmítl vaši radu? Nikdo nemůže přijmout vaši radu, pokud není ochoten změnit myšlenky a kódy přesvědčení.
Opět klademe důraz na kódy přesvědčení. Pokud máte problémy se srdcem je pravděpodobné, že máte přesvědčení mnoho let zpátky spojená s myšlenkami " Měl jsem Lásku, která mi zlomila srdce. Mé srdce nepracuje správně." Možná jste zablokovali tok Lásky kvůli ranám z minulosti, což ovlivňuje tok krve do srdce.
Každá negativní myšlenka ovlivňuje vaše fyzické tělo a vede k onemocnění. Tyto negativní slepené myšlenkové formy blokují tok Lásky v těle. Nejen, že tím vytváříte onemocnění těla, ale také narušujete obvody vašeho duchovního proudu. To je důvod proč má mnoho lidí zavřenou mysl a Vědomí - pokud jde o duchovní rozhovory - takže nejsou v souladu se vzorcem, který jste vy přijali jako pravdu. Toto uzavření mysli také ovlivňuje schopnost člověka naladit se jasně na Božský Zdroj, na své Vyšší Já, Vyšší Já někoho jiného, nebo na Andělské Průvodce.
Tito lidé mentálně uzavřeli mysl, což znamená, že zavřeli dveře, aby se mohli naučit nové téma, které odmítají přijmout. To vede k bolestem hlavy, migrénám, mozkovým nádorům, výdutím apod. Tím, že je zablokován energetický tok, je ovlivněn fyzický tok. Východní medicína si toho byla vědoma po celá staletí. Ovlivňování toku energie jasně ukazuje působení akupunkturních jehel, které ovlivňují bloky v meridiánech těla. Když se člověk rozhodne dát přednost negativním myšlenkám, pokračuje v budování energetických blokád - mstí se svému tělu.
Všichni jste byli svědky emocionálních rozhodnutí svých i druhých lidí, kteří myslí z pozice strachu, nedůvěry, či nenávisti. Jakmile je tento kód přesvědčení základem, všechna následující přesvědčení jsou na tomto základu postavena. Mluvili jsme o tom dříve a nebudeme to opakovat, jen vám připomínáme, že emoce jsou palivo.
Máte sílu být vždy neutrální, bez ohledu na to, co se děje. Aby bylo možné zachovávat rovnováhu mysli a harmonii, meditaci, modlitbu a čas v tichu je třeba dodržovat v pravidelných intervalech. Pokud studujete naše slova po celý rok, máte k dispozici mnoho nástrojů, návrhů a způsobů, jak to udělat.
Myšlenky, kódy víry a přesvědčení jsou základem pro váš celkový stav fyzického, emocionálního, mentálního a duchovního Bytí.
24/7 dávejte pozor na své myšlenky. Pokud vás nepodporují, ničí vás. Udělejte všechno pro to, abyste změnili myšlenky na vysokofrekvenční myšlenky - tím vytváříte zdraví a rovnováhu. Sledujte sami sebe, kdykoliv se něco chystáte udělat a způsobuje to pokles vaší energetické hladiny. To zahrnuje myšlenky, slova, potraviny, místa, která navštěvujete, lidé, se kterými jste ve spojení, pracoviště, záliby a všechno všechno, všechno, co říkáte a děláte.
OKAMŽIK PŘÍTOMNOSTI JE VAŠE BUDOUCNOST
Vybírejte moudře, jak budete tento okamžik trávit. Ups ….a každý další okamžik! Žijte plně v přítomnosti a užívejte si dar života!
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Masáž Hara - Mayská břišní masáž

18. srpna 2014 v 14:20 Mayská břišní masážMayská břišní masáž je neinvazivní, externí masážní technika.
Vede vnitřní břišní orgány do správného postavení, což umožňuje optimální zdraví a pohodu. Mayská masáž zlepšuje funkci orgánů tím, že v břiše uvolňuje fyzické a emoční napětí. Masáž je prospěšná pro muže i pro ženy.

Přínos ošetření pro ženy

Za normálních okolností se děloha nepatrně naklání nad měchýřem ve středu pánve, asi necelé 4 centimetry nad stydkou kostí. V této pozici ji drží svaly, vaginální stěna a vazy, které ji upevňují vpředu, vzadu a po stranách pánve. Děložní vazy mají schopnost se natahovat, aby poskytly prostor rostoucímu zárodku a mohly se volně pohybovat, když jsou močový měchýř nebo střeva naplněná. Vazy a svaly mohou zeslábnout a povolit, v důsledku toho pak děloha poklesne, padne dopředu, dozadu nebo do strany.
Děloha v některé z těchto pozic se nazývá pokleslá nebo posunutá. Moderní medicína ženám při tomto problému nabízí málo nebo nic. Patří k tomu antikoncepční pilulka, svalová relaxancia nebo chirurgický zákrok a obecně se ženám říká, že "děloha je v nesprávné poloze, ale to je normální a nedělejte si s tím starosti." Přesto mají ženy celou řadu fyzických a emočních symptomů, kterými je možné se zabývat a je možné jim předcházet pomocí těchto neinvazivních masážních technik. Když dojde k posunutí reprodukčních orgánů, může dojít k omezení normálního oběhu krve a lymfy a mohou být narušeny nervové spoje. Několik dekagramů navíc, které tlačí na krevní a lymfatické cévy, může způsobit v různých tělesných systémech zmatek. Když dělohu vrátíme do správné pozice, obnoví se homeostáze, přirozená rovnováha v těle, v pánevní oblasti a okolních orgánech. Vyplaví se toxiny a vyživující látky, které pomáhají udržovat tonus tkání a hormonální rovnováhu, se uvedou do správného stavu. Pro zdravé těhotenství, přípravu k porodu a při vlastním porodu to má zásadní význam.

Přínos ošetření pro muže

Mayské techniky břišní masáže mohou být velmi prospěšné i pro muže. Masáž břicha zajistí plně přívod krve k prostatě a tím předejde otokům a zánětu. Muži říkají, že po ošetření cítí výrazný rozdíl v průtoku krve. Masáž nejen uleví od otoků prostaty, ale pomáhá i odlehčit křečovým žilám, brání předčasné ejakulaci, některým problémům spojeným s impotencí a nutkáním k častému močení.

Symptomy při posunuté poloze

Arvigo techniky mayské břišní masáže se nabízejí jako podpůrná varianta zlepšující zdraví a pohodu a nejsou zamýšleny jako komplexní přístup zdravotní péče. Máte-li vážný zdravotní problém, poraďte se nejprve s tím, kdo se stará o vaše zdraví.

Jak bylo řečeno, naše techniky podporují a zlepšují zdraví a pohodu a prokázalo se, že ve srovnání s jinou léčbou vykazují uspokojivé výsledky.

Lidé, kteří praktikují Arvigo techniky mayské břišní masáže, sdělují, že techniky přinášejí úlevu při mnoha obecných zdravotních problémech. Podporují a zlepšují funkce orgánů.

Následující seznam uvádí většinu nejběžnějších symptomů, které se zlepšily díky použití této holistické modality v péči o vlastní zdraví.

Pro ženy:
 • Posunutá nebo vyhřezlá děloha anebo močový měchýř
 • Bolestivá menstruace a ovulace
 • Nepravidelné menstruační cykly a ovulace
 • Infekce močového měchýře nebo kvasinkové infekce
 • Potraty, obtížná těhotenství
 • Endometrióza
 • Problémy a symptomy související s menopauzou
 • Neplodnost
 • PMS/deprese při menstruaci
 • Cysty na vaječnících
 • Fibroidy v děloze (myomy)
 • Abnormální krvácení z dělohy
 • Podporuje v těhotenství, pomáhá jak v přípravě, tak i při vlastním porodu
Jak rychle mohu očekávat změnu?

Podle stupně závažnosti problému může k úpravě postavení dělohy stačit jediné ošetření nebo je také potřeba až několik měsíců, aby vazy získaly dostatek síly a pružnosti a udržely dělohu ve správném postavení. Zpravidla je třeba minimálně tří ošetření.
Ženy často hlásí rychlé zlepšení symptomů a dobrý pocit, když pravidelně provádějí samoošetření.
Doporučuje se Mayská břišní masáž všem ženám?
Skoro každá žena, i ty, které měly hysterektomii, může mít z Mayské masáže dělohy značný prospěch díky zlepšení krevního oběhu, odtoku lymfy a omezenému tvoření tkáně jizev.

Masáž dělohy se neprovádí:
 • Během menstruačního krvácení
 • Prvních 6 týdnů po normálním vaginálním porodu nebo první 3 měsíce po císařském řezu
 • U žen, které používají nitroděložní antikoncepci
 • V případě rakoviny v pánevní oblasti nebo podezření na ni, nebo když klient/ka kvůli ní podstupuje chemoterapii
 • V prvním trimestru těhotenství
 • Při brániční kýle - jen lehkým dotekem
Podporuje MBM plodnost?

Odhaduje se, že asi 30 % žen, kterým se nepodařilo otěhotnět, otěhotní po opakovaném ošetření MBM. Ošetření se obvykle skládají z masáže, úpravy stravy a životního stylu a herbální terapie na podporu plodnosti.
Co je to "samoošetření" a jak pomáhá?

Každý klient dostává instrukce, jak má sám/a břišní masáž provádět. Svépomocné provádění masáže 2-3 minuty denně umožňuje každému, aby si při práci s ošetřujícím dále zlepšil vlastní symptomy.