NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Říjen 2014

TZOLKIN 31.10.2014 7 CAUAC kin 59

31. října 2014 v 17:08 Maysky Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Často je to uprostřed bouře, kdy najdete vnitřní klid, vhled, nebo inspiraci, kterou hledáte ……bouře smývá všechno, ale i příčiny. Díky schopnosti Uuc (7) vidíte věci ze všech úhlů a díky Cauac - čistící masivní síle, dostane dnes vaše duše silnou očistu. Všechno, čeho jste se dřív drželi se odplaví : všechny vrstvy sebeklamu, nejistot, strachu, veškeré nečistoty, špína viny a hanby, a všechny toxiny ostatních jedů. Dopad není jednoduchý, zejména pokud máte vytvořených hodně vrstev, může to trvat několik kol Tzolkinu, ale věřte Energii a její očistné práci - vyjdete naprosto čistí!
DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY
ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac a dnes bych se s vámi rád podělil o učení týkající se očištění. Mezi vámi existuje mnoho diskuzí týkající se Vzestupu a jak elegantně uniknout tomuto šílenství na planetě. Chtěli bychom upřesnit tyto informace a ukázat vám věci ve více pozitivním světle.
Proces Vzestupu je jednoduše pohyb směrem k pochopení bezpodmínečné Lásky a soucitu. To se děje nyní každému v každém okamžiku života. Existuje mnoho lidí, kteří se horečně zaměřují na dosažení cíle dokonalosti, pokud je toto vaše cesta, pravděpodobně přijdete o mnoho těch, kteří jdou vedle vás, nebo s vámi. Není žádný spěch kromě toho, který si ukládáte vy sami na sebe. Naučte se relaxovat a chopte se příležitosti naučit se milovat všechno - každého člověka, květinu, zvíře, událost, která vyžaduje vaši pozornost. Během dne narazíte na mnoho zkušeností, jak si bezpodmínečnou Lásku procvičovat, soucit k sobě i k druhým.
Čištění jednoduše znamená čištění. Co je to, co potřebuje čistit? Tělo potřebuje občas očistit koupelí ve vodě. Později budeme řešit vedlejší problém týkající se koupání. Dávejte pozor na mýdla a šampony. Uvědomte si, že lidská kůže je navržena tak, aby absorbovala všechny živiny ze slunečního záření a ze Země. Dokážete si představit jak pokožka snadno vstřebává pleťové vody, krémy a opalovací krémy? Existuje rozsáhlý výzkum na toto téma, doporučujeme vám lépe se informovat a vybírat přípravky, které používáte. Jakmile zlepšíte svůj jídelníček zjistíte jak tělo příjemně voní. Nezapomeňte poděkovat vodě, ponořte se do jejich očistných a léčivých schopností.
Nyní se vrátíme k původnímu tématu očištění. Jakými dalšími způsoby můžete čistit sami sebe? Svými myšlenkami. Opět se vrátíme, jak je důležité pozorovat myšlenky, slova a pocity, protože to je to, čím máte očistit mysl, tělo, duši.
Prvním krokem je očistit tělo od nepotřebných toxinů a usazených látek. Během tohoto procesu je běžné, že cítíte únavu, množství vedlejších účinků, jako kožní vyrážky, průjem, bolesti hlavy, protože vaše tělo odstraňuje toxiny z buněk. Tyto toxiny vytvářejí zmatek, zatímco putují oběhovým a trávicím systémem. Jakmile začnete čistit své tělo, budete se cítit mnohem svěží. Je moudré pít hodně vody během tohoto procesu, pomáhá to obnově buněk.
Lehce jsme se dotkli procesu čištění těla zevnitř i zvenku. Přesto je mnohem více co můžete udělat, abyste se zbavili fyzického i duševního dyskomfortu. Tento krok znamená zaměřit se na myšlenkové formy a jejich účinky na tělo. Práce Louise Hay se zaměřuje na zjišťování, kde v těle máte uloženy negativní myšlenky.
Když někdo prohlásí : " Jsem nemocná a unavená ze všeho. To je taková bolest v krku. Chceš mě utrápit? " pak ve skutečnosti vytváří v těle nemoc. Tato slova jsou spouštěčem nemocí.
Například se vám nelíbí vaše práce, přesto na ní visíte, přetažená den za dnem. Je stále těžší být veselá. Máte další myšlenky, jak se vám vaše práce nelíbí a jak si přejete být někde jinde. Bohužel většina lidí pracuje na nevědomé úrovni. Když se vám práce nelíbí, máte tendenci si stěžovat místo udělat vědomé rozhodnutí a situaci změnit.
Věci se zdají být stále těžší a vy se cítíte unavená a nemocná. Pak zjistíte, že je stále těžší a těžší vstát a jít ráno do práce. Neplatí vám dost? Pokud se držíte tohoto kódu víry, nikdy vám dost nezaplatí. S tímto postojem vás jen těžko odmění více. Podívejte se také na svůj postoj vůči spolupracovníkům. Kolik je nenávisti a sváru v chování k druhým lidem. " Dala bych cokoliv, jen abych mohla odejít právě teď! "..tak můžete snadno vyhodit sama sebe.
Vaši duchovní Pomocníci vás obklopují každý den, je to jejich potěšení, když mohou někomu plnit sny. Pokud jste nespokojeni v práci, kterou jste si vybrali, rádi vám pomohou tuto situaci změnit.
Je mnohem lepší vědomě pochopit, že si přejete změnu a udělat jí. Prvním krokem je očistit své myšlenky, slova a činy. Je nutné abyste se podívali na víru, která vás dostala do vaší momentální pozice. Podívejte se na důvod, proč zůstáváte v zaměstnání a ve vztazích, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu. Objevte kódy chování a strachy, které vás přerostly. Mnozí se držíte na pracovních místech z pozice bezpečí, jistot a výhod. Na tom není nic špatného, ale pokud zůstáváte na nevyhovující pracovní pozici a neuvědomujete si nesoulad, ohrožujete své fyzické i duševní zdraví.
Rozbijte staré kódy a najděte si kariéru, kde se budete usmívat a mít radost! Kolik z vás pracuje na místech, které vám doporučili rodiče, nebo kamarádi, protože cítili, že tohle je pro vás to pravé? Pokud jste zjistili, že to není nic pro vás, seberte odvahu odejít pryč a zkoumejte jiné cesty.
Věřte, že toto můžete aplikovat v každém aspektu vašeho života : na přátele, na partnerské vztahy, události, filmy atd….Věnujte pozornost tomu, co byste opravdu chtěli a vykročte ke svému cíli. Dávejte pozor na náhody, synchronicity, nebo lidi, kteří pro vás mohou mít odpovědi, nebo vám mohou pomoci.
Mnohokrát pro vás Průvodci nastaví věci, ale chybí vám opěrný bod. Vždy existují věci jako další stopy. Možná, že pracovní příležitost není ideální, ale obsahuje dost všeho, abyste se mohli posunout k dalšímu kroku. Možná nastala doba uvolnit čas a energii pro vzdělávání, které potřebujete pro vaši vysněnou práci. Možná na tomto pracovním místě nemáte žádné výhody, ale můžete si ušetřit prostředky pro přesun k jiné práci. Častokrát se setkáte s lidmi a získáte dovednosti potřebné pro další práci.
Nabízíme vám doporučení vystoupit ze své zóny pohodlí pro posun k vašim cílům. Věřte, že každý krok má svůj význam a požehnání. Mnohokrát, až když se podíváte zpět, můžete vidět požehnání a hodnotu pro současné okolnosti. Buďte vděční za každého člověka, místo a událost. Očekávejte zázraky a pak se stanou!
Až se začnete více zaměřovat na vděčnost a požehnání, stanou se vaše negativní myšlenky pozitivní. To je znamení, že se posunujete v chápání Lásky. Je nezbytně nutné, abyste pochopili jak silné a mocné jsou vaše myšlenky a vaše emoce. Je to tkanivo Vesmíru. Každý z vás je zodpovědný za vytváření vzoru této tapiserie.
Najděte odvahu a učiňte nezbytné kroky, abyste se očistili a sdíleli své znalosti s druhými. Brzy se celý svět bude koupat ve světle očištění a pravý smysl Vzestupu svítá pro každého. Ne cíl, ale cesta je důležitá. Najděte si každý den čas očistit sami sebe. Udělejte nezbytné kroky pro posun vpřed. Velký sen je k dispozici pro všechny. Uvolněte strachy " není dostatek toho, nebo tamtoho ", ale objevte způsoby, jak udělat sny skutečností. Jestli máte pocit, že vám něco chybí, věřte, že existuje někdo, kdo žije v hojnosti a rád se s vámi podělí!
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 30.10.2014 6 ETZNAB kin 58 galaktický portál

30. října 2014 v 16:29 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Ať už se trápíte vy, nebo vaši milovaní, ať už je to psychicky, fyzicky, nebo emocionálně, dnešní energie vám přináší péči a dávají silný stabilní základ pro zajištění a zabezpečení vašeho zdraví. Přesto to ale neznamená, že bychom měli hýčkat, nebo rozmazlovat ty, kteří potřebují naši pomoc, protože Etznab nás učí říkat slova, která jak se říká - pravda někdy bolí. Nakonec je to někdy věc, která může skutečně vyřešit problém, nebo obtíže: přímou neskrývanou pravdou. Pokud budete mít jistotu svého vlastního vnitřního stabilního jádra, pak budete schopni ustát pravdu. Buďte majákem stability pro vás a vaši rodinu.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab. Nabízím vám dnes podívat se dovnitř sebe. Váš život je jako zrcadlový sál v zábavním domě pro karnevaly. Kam se podíváte, tam jste vy. Někdy to, co se odráží se vám líbí, někdy je to groteskní. Někdy je to k smíchu, někdy se rychle podíváte pryč. Stůjte, nebo seďte tak blízko u zrcadla, aby to pro vás bylo pohodlné. Sundejte si brýle, pokud je máte. Očistěte svou mysl od denních starostí. Několikrát se nadechněte a vydechněte. Uvolňujte se s každým nádechem.
Podívejte se sami sobě do očí, jděte tak blízko jak je to jen možné. Podívejte se hluboko do svých očí. Snažte se neuhýbat. Zeptejte se sami sebe : " Kdo jsem? " Poslouchejte odpovědi, které uslyšíte v hlavě. Pokračujte znovu otázkou: " Kdo jsem? " Opět poslouchejte, možná uslyšíte různé odpovědi. Jak se budete dál ptát, můžete získat hlubší odpovědi. Můžete slyšet odpovědi typu : ( vaše jméno ), jsem rodič, jsem Američan, jsem smutný, jsem Boží dítě.
To se s vámi spojuje váš vnitřní hlas. Na určité úrovni se spojujete se svým mozkem a se svým vnitřním Vědomím. To je místo, kde máte uloženy všechny kódy přesvědčení o sobě. Jakmile o sobě začnete slyšet více obsáhlý popis a to zejména, pokud se vám zdá divný, pravděpodobně se ladíte na své Vyšší Já, které zůstává v říši Ducha a je to vaše přímé spojení s s vyššími sférami. Pokud jste na této úrovni spojení poprvé, neberte vážně a doslova všechno co slyšíte. Časem se naučíte rozpoznat, které myšlenky jsou z vašeho těla, které myšlenky jsou z Vyššího Já, které jsou z vnějších vlivů a co je tlachání mysli.
Když ukončíte pohled do zrcadla, zapište si myšlenky, které se objevily v hlavě. Vědomě dávejte na tyto myšlenky pozor a snažte se uvědomit odkud přišly. To, že jste rodič, nepotřebuje další studium. Ty, které jsou lehké a cítíte se při nich dobře, nepotřebují nic jiného než čas slunit se v teplých pocitech, které vám poskytují.
Doporučujeme vám soustředit se na myšlenky, při kterých se cítíte nepříjemně. Dívejte se na každou myšlenku. Sledujete pocity napětí v těle. Je nějaké speciální místo, kde cítíte napětí: krk, dolní část zad, břicho? Jsou pocity hřejivé, nejasné? Pokud jsou nepříjemné, můžete mít blok v přijímání Lásky. Doporučujeme knihu Louise Hay Uzdrav své tělo, kde najdete popis míst, kde mají lidé tendenci usazovat specifické myšlenkové vzorce. Pomůže vám to osvěžit paměť, která myšlenka vytvořila kódy přesvědčení, které jste právě odhalili.
Vzpomenete si na konkrétní událost, kdy k potížím došlo? Je vaše paměť vpuštěna do události, kde sídlí počátek myšlenky? Pamatujete si jak dlouho máte v hlavě tuto myšlenku? Pokud se objeví nepříjemné vzpomínky, požádejte své Průvodce o odstranění bolesti. Pokud se chcete ponořit hlouběji do vzpomínek, můžete požádat, abyste se vraceli do vzpomínek jako pozorovatel, aniž byste cítili nežádoucí emoce. Pointou tohoto cvičení je uvolnit negativní emoce. To může zahrnovat odpuštění sobě i ostatním. Možná budete muset přijmout zodpovědnost za svůj podíl na události. Pokud jste zažili hluboké rány, když jste se stali obětí, může být odpuštění v tu chvíli něco, o čem nelze ani uvažovat. Pokud váháte pracovat na těchto těžkých zraněních sami, vyhledejte odbornou pomoc.
Pokud budete pokračovat v hněvu, strachu a nenávisti, tyto myšlenky se zobrazí v těle jako nemoc. Jedná se o věci, které vytváří rakovinu, závislosti a srdeční nemoci. Můžete mít pocit, že se oprávněně držíte těchto pocitů. Můžete mít pocit, že je třeba se držet těchto pocitů jako ochrany před ublížením. Můžete chtít být zavěšeni na bolest. Je to vaše volba. Nesoudíme nic, co chcete dělat. Když nás požádáte o podporu a pomoc při léčení, jsme velmi motivováni pomoci vám uvolnit tyto myšlenky z vašeho systému.
Existuje mnoho cvičení, které vám pomohou odpustit druhým a změnit způsob myšlení, když se rozhodnete přestat hrát roli oběti. Nyní mluvíme k těm z vás, kteří jsou ochotni a připraveni povznést se nad negativní zkušenosti a dosáhnout vyšších sfér. Jeden ze způsobů jak odpustit, zahrnuje politiku " dělat, jakoby se to už stalo ". Už jste se někdy dívali na film, nebo poslouchali příběh, který vás emocionálně zasáhl? Nezáleží na tom, jestli to byla fikce, nebo skutečná událost a vy jste reagovali tak, že jste křičeli, smáli se, plakali, nebo cítili jiné emoce? Mohli jste cítit jakoby to byla vaše vlastní zkušenost, nebo jste vnímali soucit s druhými. Vaše podvědomí to bralo jako skutečnost, protože nerozezná rozdíl mezi fikcí a realitou.
Tyto znalosti můžete použít pro proces hojení. Můžete naprogramovat své podvědomí, aby zaznamenávalo události, které vám pomohou v sebeléčení. Řekneme, že máte hluboké rány z dětství a něčeho se bojíte, nebo jste na někoho naštvaní. Aby bylo možné předstírat " jako by se to už stalo", musíte si vybrat vhodný program, nebo afirmaci a opakovat si určité fráze. Pozitivní prohlášení jsou pro některé lidi velmi účinné, nicméně my se chystáme jít nad rámec pozitivních prohlášení.
Doporučujeme vám napsat si několik specifických tvrzení jako: " Odpouštím svému otci za to, že mi dělal to či ono. Uvolňuji všechen hněv na matku. " Pokud máte traumatické příběhy, jako například, že jste byli v blízkosti, když někdo utonul a bojíte se hluboké vody, můžete napsat něco jako: " Rád plavu ve vodě. " Buďte odvážní a podívejte se na všechny rány hluboko jak jen to jde. Znovu připomínáme, že můžete být v roli pozorovatele, aniž byste cítili bolest, jako při skutečné události. Není třeba prožívat tyto emoce znovu. Nicméně, tyto emoce musí být propuštěny, abyste mohli naplno žít zdravý život na Zemi.
Při psaní uzdravujících prohlášení, doporučujeme usilovat o vaše nejvyšší touhy a přání. Jak se budete postupně uzdravovat, budete schopni jít ještě dál. Doporučujeme vám opakovaně říkat prohlášení nahlas. Např. " Baví mě plavat. " Zapojte všechny smysly. Možná uvidíte sami sebe na plovoucím člunu. Cítíte teplo, slunce vám svítí do tváře. Cítíte konejšivý vánek na tváři. Slyšíte racky, nebo děti, jak si hrají, tichou hudbu. Jste sami nebo s přáteli? Nechte své tělo odpočinout. Začněte s prsty u nohou, uvolňujte je jeden po druhém. Pokračujte v uvolňování všech svalů až dojdete k hlavě. Slyšíte sami sebe jak říkáte: " Baví mě plavat. Rád plavu ve vodě."
Je vzácné, že k takovéto plné vizualizaci dojde hned napoprvé. Čím hlubší rány a více emocí spojených s těmito bolestmi, tím těžší může být změna myšlení. Nicméně buďte v dobré náladě, protož jakýkoliv zvyk, který jste stvořili, může být zničen! Doporučujeme proces vizualizace opakovat často. Vždy usilujte o nejvyšší pocity Lásky a vděčnosti. Přijde čas, kdy budete vnímat energetický posun, nebo pocit, že problém je vyřešen. V tomto bodu může dojít k fyzickému uzdravení. Budete mít možnost rozpustit rakovinu i jiné formy onemocnění, které byly uzavřeny v aurickém poli. Existuje mnoho vrstev, které se podílejí na ranách minulosti, je třeba vytvářet nové vzory myšlení. Pohybujte se svým vlastním tempem.
Jak se budeme společně posunovat v kalendáři Tzolkinu, postupně vám ukážeme způsoby, jak můžete sloupnout mnoho vrstev, které vám brání prožívat Nebe na Zemi. Doporučujeme obrátit se na nás pro podporu. Věřte, že jste neustále obklopeni duchovními Bytostmi, které čekají na vaše zavolání, aby vám pomohly zažívat co si přejete. Víte, že je nás mnoho, nechceme vstoupit do hutné fyzické struktury, ve které se nyní nacházíte, avšak skrze vás můžeme plně pochopit dimenzi, v které žijete. Děkujeme vám za tuto příležitost, sloužíme vám a žijeme vašima očima. Buďte v dobré náladě, jsme vždy nablízku. Mějte Šťastný den. Zůstáváme s vámi!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci - například balet, nebo pohyb sportovce - Uac přináší do pohybu dynamiku.
V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace.
Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončování, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Předělávka tetování, malováno intuitivně.

29. října 2014 v 19:53 Moje poslední práce

Původní tetování


Intuitivně předkreslené tetování


A zde je hotová práce, těsně po zákroku

TZOLKIN 29.10.2014 5 CABAN kin 57

29. října 2014 v 19:42 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Věnujte dnes vaše duševní schopnosti domovu, vašim návrhům designu interiéru, dovednostem, smyslu pro styl a organizačním schopnostem. Ukliďte nepořádek, dejte pryč nádobí, uspořádejte nábytek, zorganizujte jednotlivé věci v zásuvkách a ve skříních. Přemýšlejte, jak vést domácnost a zjistěte, jestli existuje nějaký efektivnější a účinnější prostor pro zlepšení, abyste měli více osobního času. Ale ujistěte se, že to všechno pro vaší rodinu musí být jednoduché a čisté. Váš domov by měl nejen vypadat jako domov, ale měli byste se tam cítit jako doma.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban 5. I když existuje mnoho způsobů, jak se setkat s vašimi hvězdnými Bratry, je moudré vědět jak být v bezpečí. Mnozí, kteří čtou tato slova, nechápou o čem mluvíme, protože nevěří v existenci jiných forem života na jiných planetách. To je v pořádku nečekáme, že jsou všichni připraveni vyslechnout každou zprávu, kterou nabízíme. Pokud vám toto téma vadí, doporučujeme vám vrátit se k předchozím Zprávám a pracovat s problémy, které se týkají srdce. Na kolik máte otevřenou mysl, natolik přijmete naše slova z dnešní lekce, což může být také prospěšné při komunikaci s vašimi lidskými bratry.
Stejně jako lidé, existují i mimozemšťané, kteří pracují se Světelnými energiemi a temnými energiemi. Nesoudíme nic. Nicméně ti, kteří chtějí upřímně postoupit v bezpodmínečné Lásce, by měli vědět co jim pomáhá. Některé E.T. ( Extra Terrestrial ) rasy získaly špatné jméno kvůli událostem ve starověku i v moderní době. Prosíme vás, víte že není správné dávat někomu vinu za to, že se stal součástí určité skupiny. Existuje mnoho úrovní týkajících se minulých experimentů a setkání lidí a mimozemských bytostí na Zemi. Nesuďte jakoukoliv činnost, pokud neznáte okolnosti s ní spojené.
Ačkoliv se některé E.T. události zdají agresivní, ne všechny takové jsou. Bylo mnoho experimentů a setkání, které se zdály přátelské, ale v pozadí se objevilo mnoho postranních úmyslů. Nesuďte druhé, protože neznáte plný rozsah, co se děje ve vašem Vesmíru. Ve hře je mnoho faktorů a mnoho dalších se chystá.
Jednu z otázek bychom dnes chtěli adresovat vám, kteří se domníváte, že vznešené Bytosti z jiných planet jsou vaši spasitelé. Ve Vesmíru neexistuje žádný spasitel. Každý má možnost zažít co si přeje. Některé události vytváří radost, jiné katastrofický scénář.
Mnoho náboženství vytvořilo Bohy zachránce. Důsledek toho je, že si lidé myslí, že nemají vrozenou inteligenci a schopnost se zachránit sami. Půjdeme dál a ptáme se vás tedy, co je to před čím potřebujete zachránit? Pokud nevyznáváte odsuzujícího Boha, pak nepotřebujete ani zachránce, který vás spasí.
Každý den lidé dělají rozhodnutí, některá jsou prospěšná, ale ne prospěšná pro ostatní. Vzhledem k tomu, že žijete ve světě polarity a svobodné vůle, můžete očekávat, že někdo bude dělat škodlivé rozhodnutí. Každý den máte k dispozici nepřeberné množství možností. Některé vedou k dobrým rozhodnutím, některé ke špatným.
Když přijde řeč na návštěvníky z jiných planet věřte, že pro ně platí to stejné. Mají schopnost činit rozhodnutí dobrá pro ně, ale špatná pro ostatní. Stejně jako vy i oni testují svobodnou vůli. Doporučujeme vám být při setkání s E.T. opatrní. Nevynášejte je všechny do stavu Boha a neberte je všechny jako vševědoucí. Buďte si vědomi toho, že jejich vzhled může být okouzlující, ale mohou mít postranní úmysly. Jsou to jednotlivci s vlastním myšlením, nebo se řídí pravidly druhých.
Jak můžete rozeznat, kteří z nich mluví pravdu? Je to stejné jako rozeznat motivy lidí. Za prvé můžete navázat spojení srdcem. Nemusíte to dělat tváří v tvář, protože některé z vašich interakcí nebudou na osobní úrovni. V den 36 jsme mluvili o spojování s lidmi srdcem. Dnes bychom chtěli zdůraznit jak navázat spojení srdcem s někým, s kým jste se nesetkali osobně, čili je mezi vámi větší fyzická vzdálenost.
V tomto případě se můžete spojit svým srdcem s vaším Vyšším Já. Jak to můžete udělat? Jednoduše uveďte svůj záměr. Můžete to říct nahlas, nebo v mysli s tím, že žádáte o jasné spojení. Každý je na různé úrovni spojení s Vyšším Já. Někteří z vás mají jasnou komunikaci a mohou komunikovat jasně, jakoby jste mluvili s nějakou jinou osobou. Někteří jsou na úrovni, kdy budou potřebovat pomocnou mechaniku jako virgule, proutky atd….
Pro vás, kteří nemáte jasné spojení, postupně představíme formy fyzického proutkaření. To neznamená, že jeden způsob komunikace s Vyšším Já je lepší, než druhý. Tyto nástroje stojí za zvláštní zmínku, protože jsou jednoduché, ale dnes je nebudeme popisovat. Tento způsob vám ukážeme jindy.
Cílem je naučit se jakým způsobem rozpoznat energii E.T., nebo jak reagovat na jiného člověka - je to o učení. Jednoduchá forma proutků pomáhá odpovědět přímo ve formátu ANO/NE. Položíte jednoduchou otázku; je to vlastně jednoduchá forma dovednosti stručným způsobem. A pro dnešní záměr bychom vás dnes chtěli požádat o přístup s jednoduchými otázkami. " Jmenuji se……? Mám psa? Jsem žena? " Praxe s jednoduchými otázkami vám postupně pomůže získávat odpovědi. Vyhněte se esoterickým otázkám, které nejsou vaše věc.
Za prvé stůjte zpříma a v rovnováze. Pokud je vaše odpověď ANO, vaše tělo se bude mírně pohybovat dopředu. V případě odpovědi NE se vaše tělo lehce zhoupne dozadu. Tato technika je velmi jemná a nejlépe funguje, když jste v klidu, vyrovnaní, uvolnění a hydratovaní. Doporučujeme vám praktikovat tuto techniku docela často, než se dostanete k nějakému výsledku. Je to skvělý způsob, když jdete nakupovat vitamíny a jídlo. Podržte předmět v ruce blízko srdce a zeptejte se, zda je tento produkt ve vašem nejlepším zájmu.
Nicméně dnešním záměrem je, že vám navrhujeme tento způsob jako jeden z mnoha při rozpoznávání důvěryhodnosti nějaké osoby, ať už z této planety, nebo odjinud. Vy, kteří čtete tyto řádky ze zvědavosti a nevěříte na E.T., nechť je vám známo, že existuje mnoho záznamů o kontaktu v mnoha starověkých spisech, literatuře a v umění. Mnohokrát Andělé byli E.T. Dokonce i když nevěříte na mimozemšťany, můžete tuto techniku použít při interakci s lidi.
Cílem je zjistit, s čím druhý člověk přichází. Přichází z místa Světla a jsou jeho zájmy to nejlepší co má na srdci? Nebo jsou to temné Bytosti a snaží se vás manipulovat? Někdy je toto rozlišení obtížné. Při spojení s vaším Vyšším Já a Vyšším Já jiné osoby neexistují žádné lži. Může být sdělována jen pravda. Jakmile dosáhnete plného spojení s Vyšším Já, otevře se před vámi nový svět.
Setkáte-li se s někým, můžete se jednoduše napojit na jeho Vyšší Já a zeptat se na stručné jasné otázky týkající se vašeho setkání. Řekněme, že se setkáte s E.T., nebo člověkem, který vám nabízí mnoho a vy nechcete odmítnout. Jak poznáte, jestli je to ve vašem nejlepším zájmu? Jednoduše se spojte srdcem. Můžete to udělat nahlas, nebo jasnou představou. Uveďte jasně, jestli si přejete navázat spojení ihned.
S praxí poznáte, jestli jste spojeni se svým Vyšším Já, nebo Vyšším Já druhých. Někdy je to pocit husí kůže, jindy pocit prohřátí těla. Každý člověk je jiný. Můžete požádat své Vyšší Já o sdělení, zda mluví člověk z místa Světla. Dávejte pozor na pocity těla. Vždy můžete během konverzace požádat Vyšší Já o odpovědi ANO/NE na specifické otázky.
Jako příklad uvedeme příběh. V obchodě jste narazili na muže, kterého jste nikdy před tím neviděli. Vypadá hezky, je hladce oholen a na sobě má pěkný oblek. Nepociťujete nějaké zvláštní emoce. Potkáte se u nástěnky, kde se oba díváte na nové místní události. Všimnete si, jak vylepuje určitou akci a zeptáte se, jestli je hostem. Odpoví kladně a nabídne vám plakát, kde je uvedeno, že je hypnotizér a na shromáždění demonstruje své schopnosti na druhých.
V minulosti jsme viděli hypnotizování v televizi a zeptáte se, jestli budou lidé kdákat jako kuře. Zaručí vám, že lidé v hypnóze jsou v bezpečí, že je spolehlivá a dá se jí věřit. Teď můžete použít své dovednosti a zjistit, jestli mluví z místa Světla, nebo temnoty. Tiše se spojíte se svým Vyšším Já s Vyšším Já muže. Nemusí vůbec vědět, co děláte - zeptejte se svého Vyššího Já, jestli pracuje se Světlem. Sledujte své tělo, řekněme, že se tělo zhoupne jemně dopředu, takže odpověď je kladná.
Pak můžete požádat o odpovědi na mnoho otázek. Např. : " Snaží se tento člověk o kontrolu mysli druhých? Je upřímný? Snaží se pomoci druhým překonat závislosti a pomoc se zdravotním stavem? Snaží se jen vydělat peníze bez ohledu na výsledek jeho klientů? Je v mém nejlepším zájmu zúčastnit se tohoto setkání? " Můžete se také s tímto člověkem zkontaktovat až doma v klidu. Chceme také, abyste věděli, že lze získat odpovědi jestli žádáte své Vyšší Já, nebo Vyšší Já jiného člověka. " Je tento člověk spolehlivý ohledně diagnózy klienta, který je v hypnóze? " Pokud dostanete odpověď ANO, můžete se ho zeptat : " Můžete mi říci proč mě bolí krk? " Než si necháte pomoci s dalšími neduhy, vyslechněte info Vyššího Já a intuice.
On může diagnostikovat váš zdravotní stav, nicméně pokud je to ve vašem nejlepším zájmu, nebudete znát nic o vašem stavu, existuje mnoho faktorů proč vám nebude moci poskytnout přesné čtení. Věřte, že v každé situaci existuje mnoho složitostí. Nedívejte se slepě na druhé jako na své zachránce.
Věřte, že jste schopni nalézt odpovědi na jakékoliv otázky. Může to vyžadovat čas a praxi, než odfiltrujete odpadky z vaší pravdy. Je snadné oklamat sami sebe, když se držíte strachů a starých kódů přesvědčení. Víme, že může být frustrující zjistit ve světě pravdu, nicméně na některých vrstvách není žádná taková věc jako pravda, protože se mnoho věcí vztahuje na kódy přesvědčení.
Kolik z vás věřilo jako dítě tomu, co bylo vašemu srdci drahé jako absolutní pravdě? Jak dospíváte, učíte se rozlišovat. Žádné rozhodnutí není třeba klasifikovat jako správné, nebo špatné. Dělali jste prostě ta nejlepší rozhodnutí na základě svých kódů přesvědčení. Každé rozhodnutí má sílu pomoci vám zažít jedinečné zkušenosti.
Proč používáme příklad mimozemšťanů, místo úrovně lidské interakce? Chceme, abyste věděli, že mezi vámi už chodí ti, kteří se nenarodili na této planetě. Oni i další se brzy budou ukazovat na veřejnosti stále častěji. Existuje mnoho strachu z kontaktu s mimozemšťany a víme také, že mnoho dobrých zpráv má potenciál být nevyslyšeno.
Víme také, že E.T. s postranními úmysly mohou snadno ovlivnit masy těch, kteří čekají na spasitele. Doporučujeme vám najít způsoby, jak může spojení s ostatními pomoci určit, kdo je Světlo a kdo pracuje pro temnotu. Používejte zprávy od druhých jako zrnka soli.
Pokud budete mít každý den čas sledovat naše Zprávy, pak budete brzy schopni rozhodovat co je pro vaše nejlepší dobro. Nabízíme vám mnoho způsobů jak vyklidit nepořádek. Po té, co vyloučíte mnoho vašich strachů, budete stoupat jako orel a mít větší smysl rozlišování, protože budete vidět větší obraz.
S praxí a jasným záměrem se pro vás rozhodování stane jednodušší. Již máte vše co potřebujete a my jsme tu jen proto, abychom vám vrozenou sílu připomněli. Udělejte si čas spojit se dnes s vaším Vyšším Já. Odcházíme a posíláme vám mnoho požehnání. Nezapomeňte, že jsme taky mimozemšťané!
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ. Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí, najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 28.10.2014 4 CIB kin 56

29. října 2014 v 19:40 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Duše našich předků a našich budoucích dětí žijí na stejném místě: v hluboké tmavomodré noci potenciální minulosti a budoucnosti. Minulost a budoucnost mají hluboký a silný vliv na naše životy. Některá volání z minulosti se podílí na moudrosti a ponaučení, které můžeme uplatnit v současném životě, jiná na nás vyzařují z budoucnosti a napomínají nás, abychom činili správná rozhodnutí a dělali správné věci v současnosti. Ctěte své předky a své děti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Vítejte v tento jedinečný den, kdy se 4.. Tón spojuje s mojí energií. Jsme tu, abychom sdíleli naši moudrost. Je naším přáním, že budete poslouchat a rozlišovat ty věci, které jsou pro vás pravdivé. Kdykoliv budete poslouchat jiná slova, nalaďte se na náročné ucho, protože ne všechno co se říká, je určeno přímo vám. Často jsme svědky přímo ve vaší sféře, že se mnozí z vás drží nějakého guru
a pokouší se začlenit každé jeho slovo do svého vlastního bytí. To způsobuje zmatek a nerovnováhu.
Měli byste vědět, že jsou tyto spisy často vrstvené. Na některé Zprávy můžete být připraveni, zatímco jiné vám budou dávat smysl po té, co jste dosáhli vyšší zralosti a chápání. Pokud jste někdy sledovali video, nebo četli knihu a vrátili se k ní později, viděli jste slova, které jste před tím neviděli, víte co máme na mysli.
Dnes s vámi chceme mluvit o rozlišování. Je běžnou praxí, že čtete něco inspirujícího a integrujete tuto víru do svého běžného života. To je běžná praxe, nicméně je problém, když někdo hlásá, že jeho způsob je jediný a trvá na tom, že ostatní musí tento způsob používat. Mnoho přátelství a krásných zážitků bylo díky této praxi zmařeno.
Pamatujte si, že každý chodí jedinečnou cestou, která má odlišné pozadí, což vytváří možnost vytvářet jedinečné kódy přesvědčení. Každý z vás může držet jedinečný dokument a začlenit toto učení do života unikátní cestou. To znamená, že tvoříte od samého počátku svůj vlastní Vesmír. Problémy vznikají jakmile lidi zapomenou na své duchovní kořeny a žijí v iluzi oddělenosti od Boha i od sebe navzájem. Mluvíme přímo o posuzování a porovnávání sebe s ostatními. To je skutečný pravdivý pád člověka. Nikdo není hodnotnější, nebo lepší než druhý. I když někteří mohou vypadat, že jsou více osvícení, mají stejné lidské slabosti jako vy.
Ti, kteří dosáhli úrovně Guru, nebo Mistr, prošli stejnými zkouškami a utrpením jako vy. Jen si prostě vybrali užší cestu, která je drží ve středu a v rovnováze. Mnozí z nich měli širokou škálu zkušeností, kterých se rozhodli zúčastnit. Mluvíme o více životech, nejen o tomto.
To je běžné pro ty, kteří hledají Osvícení, že si o sobě myslí, že jsou rozvinutější než ostatní. V určitém slova smyslu to může být pravda. Nicméně, když se na sebe díváte jako na někoho lepšího, nebo máte pocit, že je třeba zachránit jiné " ubohé duše " je pravděpodobné, že blouzníte a vaše ego potřebuje opravit.
Pokud vás baví a přináší vám radost pomáhat druhým, kteří jsou méně šťastní než vy, bez očekávání odměny a bezpodmínečně, je pravděpodobné, že pracujete ze srdce. Existuje hodně dobra, které bylo uděláno vůči ostatním z touhy zachránit jejich duše a přivést je k určitému náboženskému řádu, ale i když mohou být tyto záměry čestné, vytváří to nerovnováhu.
Člověk který přijímá potravu, bydlení, lékařskou péči si často myslí, že tyto dary přichází s podmínkami. Aby mohli nadále přijímat tyto dary, které jsou mnohdy základními potřebami pro přežití, hrají hru tím, že navštěvují bohoslužby a vzdávají se své vrozené moudrosti. Je možné, že ti, kteří poskytují dary to dělají z pocitu nadřazenosti, protože mají pocit, že pomáhají " ubohým duším ". Často se staví do pozice autority, což vede k podmaňování druhých. To není Láska.
Ti, kteří dostanou takové dárky se tak mohou cítit utlačováni a " méně než ". Je to lidský sklon a potřeba nadřazenosti co způsobilo chaos na Zemi. Nyní máte možnost být si toho vědomi, sledovat každý váš pohyb a udržet se před pádem do tohoto vzoru.
Věřte absolutně, že vaše cesta je jen vaše cesta. Je úžasné sdílet to, co jste se naučili a docela jiná věc je nutit své názory a manipulovat s druhými. Ani jeden z vás nezná touhy, úmysly a záměry druhých, nebo proč se rozhodli přijít na Zemi. Prosíme vás přestaňte se na druhé dívat jako na " ubohé duše ", mnohé z těchto ubohých duší žily nádherné životy plně v souladu s přírodou, než jim jiní začali nutit svou cestu. Mnoho z nich bylo zavražděno, protože odmítli věřit způsobům jejich zachránců. Jak směšné a jak arogantní myslet si, že je třeba zachránit druhé!! Nevěřícně jsme pozorovali zachránce jak zabíjí ty, kteří nechtěli být spaseni!
Stejně směšný je scénář, který se odehrává pokud jde o rady, co má kdo jíst, nebo kde a jak má bydlet. Svět by byl úžasné místo, kdyby všichni přestali dávat rady druhým. Je obrovský rozdíl poskytovat poradenství a sdílet znalosti, ačkoliv pro mnoho z vás je to jedno a to samé. Je jen na vás, jak si tato slova vyložíte.
Uvědomte si, že každý je jedinečný, každý z vás má dostatek moudrosti uvnitř sebe. Dokonce i narkoman se může sebrat sám, když bude chtít. Věřte, že každý žije svůj život na základě svých schopností a v rámci kódů přesvědčení, kterých se v současné době drží. Víme, že je pro vás těžké dívat se na ty, které máte rádi jak si vybírají rozhodnutí, které jim způsobují problémy. Nicméně vám doporučujeme nechat je dělat právě to.
Není na tom nic špatného sdílet svou modrost s druhými, avšak to co vidíme opakovaně je následující příběh. Dospělá dcera se rozhodne, že chce odejít ze svého rodného města do Hollywoodu, aby se stala herečkou. Její matka měla stejný sen když byla mladá, ale měla mnoho špatných zkušeností. Pak se vrátila domů a provdala se za spolužáka ze střední školy. Pořád měla pocity selhání a deprese související s tímto nesplněným snem. Je pochopitelné, že nechce, aby její dcera prošla stejnou bolestí, takže se snaží jí to rozmluvit. Když se dcera rozhodne odejít, matka to komentuje slovy: " Nedám ti žádné peníze. Vydědím tě. Jsi hloupá. Nechoď mi na oči, když se ti to nepodaří."
Toto je typický příklad používání moci nad druhými. I když si matka myslí, že je laskavá a milující a snaží se dceru ušetřit bolesti, je vlastně manipulativní. Matčina Láska je zkreslena vlastními strachy a záští. Vzhledem k tomu, že už měla zkušenost s Hollywoodem, může mít pocity nadřazenosti.
O co lepší by bylo, kdyby se matka podělila o své znalosti s dcerou, řekla svůj příběh o snu v Hollywoodu, řekla dceři svůj názor, že je znepokojená, ale nesnažila by se manipulovat její rozhodnutí. Bylo by skvělé, kdyby matka sdílela svou současnou nespokojenost související s jejím snem. Její upřímnost by byla klíčem k případným obtížím, které by dceři pomohly následovat sen. Stává se velmi často, že lidé skrývají své skutečné emoce před ostatními, a předstírají, že v životě je všechno růžové.
Kdyby ti, kteří touží poskytovat poradenství, sdíleli jen svůj příběh, o kolik silnější by jejich příběh byl, kdyby se podělili o své zklamání a strachy, které měli při svých rozhodnutích. Poskytování poradenství bez sdílení celého vlastního obrazu emocí, je jako dávat plán, který vede k tomu být ve skutečnosti jiným člověkem, kterým nejste.
Obecně v poradenství platí řetězec: " Chystám se ti říci jak máš žít, protože já jsem moudřejší, než ty. Měl bys poslouchat mě. Postupuj podle mých instrukcí a tvůj život bude jednodušší, pokud ale nebudeš dělat co říkám, musíme se rozloučit. " I když ne vždycky takové věci říkáte, když někomu poskytujete rady ( i když mnozí to děláte) má to na posluchače následky.
Sdílení znalostí má zcela jinou energii. Vypravěč jednoduše sdílí své zážitky. Neexistuje žádné souzení žádné očekávání, že ostatní budou tuto cestu následovat a není třeba nikomu radit co má dělat. Postoj je : " Toto je můj příběh a dělejte si s informacemi, co si jen přejete."
Není divu, že mnozí z vás jsou náchylní k životu, kdy cítíte nutkání udílet rady, protože vaše náboženství jsou založena na odsuzujícím Bohu, který nařizuje přikázání. Najděte si čas přemýšlet o svém životě a o tom, jak jste se cítili, když vás ostatní odsoudili. Je pravděpodobné, že jste se cítili bezmocní, podrobení a hloupí.
Láska znamená umožnit ostatním, aby tvořili svou vlastní cestu a dělali svá vlastní rozhodnutí. Mnozí říkáte, že Láska znamená odpouštět druhým věci, které udělali, nebo řekli. Chtěli bychom rozšířit vaši mysl tím, že odpuštění není Láska. Tím, že se rozhodnete odpustit druhým jejich rozhodnutí, posoudili jste jejich činy za správné, nebo špatné, postavili jste sami sebe do nadřízené role, protože jste viděli sami sebe jako oběť.
Jakmile vidíte úplnost tzn., že všichni jsou si rovnými hráči v tomto dramatu, kterému říkáte realita, pak plně pochopíte, co se vám tu snažíme říci. Není nikomu co odpouštět. Každý dělá v tu chvíli to nejlepší, i když možná vidíte, že je to škodlivé pro vás, nebo druhého člověka. To je důvod, proč opakovaně doporučujeme jít dovnitř sebe a objevovat sami.
Vyberte si vědomé kódy víry, které si přejete žít. Odvážně se postavte strachům a stínům. Jakmile to uděláte, naučíte se požehnat špatným věcem, které jste řekli, nebo udělali. Pak poznáte rozdíl mezi poskytováním poradenství a sdílením znalostí. Pak pochopíte, jak škodlivé je udílet rady druhým. Pak budete schopni učit jiným způsobem, budete vyslyšeni, protože vaše energie se bude lišit. Vaše zprávy budou přijaty otevřeným srdcem a budete si s druhými blíže, na rozdíl od přístupu :" Já vím, co je pro tebe to nejlepší." Nelžete svému vlastnímu myšlení, že víte, co je pro každého nejlepší.
Dáme vám doporučení: nedávejte rady! ……děláme si legraci, máme smysl pro humor a přejeme si pro každého z vás jen to nejlepší. Při čtení našich Poselství se může zdát, že jsme krutí, ale mluvíme s Láskou a s výhodou, že jsme mimo sféru zapomnění.
Těšíme se na vás ve vyšších sférách. Do té doby se na nás kdykoliv obraťte o podporu. Jsme s vámi každý den. Jsou nás legie na Druhé Straně, kteří vás chtějí podpořit ve všem, co se snažíte udělat. Stanovte si jasné záměry, buďte v integritě a my vás budeme podporovat. Jste nadevšechno milováni. Jděte vpřed a tvořte pro sebe zázraky po celý den!
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 27.10.2014 3 MEN kin 55

27. října 2014 v 19:08 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Nechte Orla vynést vás z jakýchkoliv pochybností, nebo obav, které ve vašem životě vnímáte a leťte přímo do tváře vašich osobních problémů. Tento opojný let s sebou nese mnoho nárazů, ego extrémů a selhávajících argumentů. Ale máte srdce!! Ben, jako vládnoucí znamení této Treceny vysílá naváděcí maják v mlze nejistot, které Ox (3) vytváří a vede Men k letu domů, jako silná vnitřní navigace. Avšak dříve či později se musí i ten nejsilnější z Orlů vrátit domů do svého hnízda a získat zpět svoji energii a životní sílu.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Jsem Men 3 a vítám vás v tento čas společného sdílení. Věnujte prosím chvilku zklidnění vnějšího světa. Je to velmi moudré dělat vždy než budete číst něco, co může být pro váš život důležité. Budete tak plně v okamžiku přítomnosti a vaše schopnost integrovat informace bude mnohem větší.
Začneme dnes tím, že vám říkáme, že jste nadevše milováni. Pokud jste doposud neměli zážitek s Anděly, nebo Duchovními Průvodci, věřte, že existují. Jsou všudypřítomní a plní vaše největší sny. Jednoduše požádejte o pomoc. Když se modlíte, zaměřujte se na váš záměr co byste chtěli vidět hotového. I když nemusíte plně chápat dynamiku, jak budou vaše sny dány do pohybu, modlete se tak jako tak. Důvěřujte, že vaše modlitby budou vyslyšeny.
Čím více jste zaměřeni na modlitby, tím je schopnost dát události do pohybu větší. Váhání obrovsky zpomaluje proces - váháním a pochybnostmi blokujete pokrok směrem k cíli. Možná je něco, co si opravdu přejete, ale pokud se budete stále držet víry : " Ano, opravdu to chci, ale vím, že to mít nemůžu "…….. vytváříte mrtvý bod, takže nemůžeme pokročit v plnění vašeho snu. Pokud máte myšlenky jako : " Nemůžu to mít. Je to nemožné! ", Vesmír to vidí jako pravdu a nebude se snažit přesvědčit vás o opaku.
Kdybychom byli ve vaší společnosti a nabídli vám kousek dortu a vy byste řekli : " Ne, děkuji, vypadá opravdu krásně, ale nedělá mi dobře ", respektovali bychom vaše přání a nelákali vás. Jsou to tyto myšlenky …." Nemůžu to mít. Je to nemožné. "…..co tvoří vaše modlitby. Pro vaše Duchovní Pomocníky a Anděly není nic nemožné, můžete mít cokoliv si přejete. Ale nemohou a nebudou vás do ničeho nutit, protože to není zarovnáno s vaší svobodnou vůlí.
To je také důvod proč se mnoho našich Zpráv zaměřuje na kódy přesvědčení. Rozeberte je cihlu po cihle a zkoumejte, abyste zjistili, které z nich nemají stavební vibraci. Když vstoupíte do tohoto světa a dospíváte, přebíráte obavy a kódy přesvědčení druhých lidí. Lidé mají tendenci formovat jejich vlastní pojetí způsobem, jak si myslí, že je ostatní lidé vidí.
Je na čase vyrůst z omezujících přesvědčení. Udělejte si každý den čas a zkoumejte tyto kódy. Během každodenní činnosti dbejte na všechny myšlenky, slova a činy. Rozsudky, které máte o sobě, promítáte na druhé. Odkud pochází tyto myšlenky? Jsou stále aktuální, nebo už myslíte jinak?
Věnujte se každému svému chování, kdykoliv ho můžete vědomě změnit. Kdykoliv můžete zastavit zbytečnou vibraci. To lze provést přepnutím myšlení. Sledujte pak v úžasu jak se začínáte věnovat novým věcem. Otevře se před vámi celý nový svět. Můžete se divit: " Ach, jak jsem jen mohla nevidět to, co mám pořád před sebou? " Začnete se dívat novýma očima.
Stejně jako trvalo nějaký čas, než jste dovednosti, nebo zvyky začlenili do svého života, bude nějakou dobu trvat, než odvrátíte zvyky, které vám brání žít život snů. Jakmile budete čelit strachům a měnit staré návyky, uvolníte obrovské množství energie, kterou můžete použít na to, co milujete. Je to stejné jako s počítačem. Když vložíte stovky videí a tisíce fotografií, v určitém bodu přestane počítač přijímat další data. Pokud jste nevěnovali pozornost znamením - programy jsou pomalejší, vyskakují upozornění o virech - v určitém okamžiku se zhroutí systém a počítač přestane fungovat úplně.
Lidské tělo pracuje stejným způsobem. Pokud do sebe budete tlačit a držet se věcí, které nepodporují radostný život a přidáte k tomu kódy víry, které nejsou vaše vlastní, nebudete čistit soubory určené pro zachytávání virů, přijde přetížení a kolaps. To se ale nikdy nestane, pokud budete dávat pozor na své tělo a plnit jeho mentální a spirituální potřeby.
Aby nedošlo ke kolapsu, udělejte si každý den čas zapnout sken a zaznamenat nepohodlí, včetně myšlenek, činů a slov. Líbí se vám vaše každodenní práce, lidé kolem vás a to, co děláte ve volném čase? Jak se cítíte většinu dní, jste povznesení, nebo se cítíte utiskováni?
Dávejte pozor na pomluvy a zprávy v mediích. Vaše slova a myšlenky jsou tak mocné, že si to ani nejmoudřejší z vás nedokážou představit. Je to zvyk mluvit o zkáze světa a beznaději. Hodně z toho vychází ze sdělovacích prostředků a channelingů lidí kteří tvrdí, že jsou Světlo.
Jsme každý den svědky rozhovorů jako: " Slyšeli jste o této katastrofické události. Země bude zničena, temná vláda připravuje toto a toto spiknutí "…….mohli bychom pokračovat dál, ale doufáme, že se snažíte pochopit, co vám tu říkáme. Je třeba se ptát, pokud sdílíte takovéto znalosti, pomáhá to něčemu, povzbuzujete někoho? Nejenže se zaměřujete na to, čemu věnují pozornost jiní lidé, ale také tuto realitu tvoříte. Jakmile při takovém rozhovoru prožíváte emoce strachu a hněvu, jste v napětí. V napětí jsou i ostatní, pokud s nimi sdílíte problémy.
Samozřejmě aby bylo možné udělat změny, musíte je nejprve udělat ve vašem Vědomí. K dispozici máte stále čas i způsoby, jak to dělat. Jste-li aktivista, nejlepší způsob je s předložením problému přijít zároveň s řešením. Problémy byste měli řešit pouze s lidmi, z nichž máte pocit, že budou součástí řešení, nikoliv problému. To je způsob jak vytvářet změny - prostřednictvím skupinového úsilí. Nicméně, když budete číst a sdílet informace a zkušenosti z pozice strachu, nebo egoistických záměrů a chtění, aby ostatní věděli jak dobře jste informováni - přikláníte se k problému ne k řešení.
Na Zemi se doposud nemohl vytvořit Mír, protože většina vašich mírových shromáždění je zaměřena na válku. Navíc se vyskytuje ve světě hlad, protože bylo tolik pozornosti věnováno zkoumání problému, budování institucí, ukazování hladovějících lidí. Ve všech hlavních vládních systémech existuje obrovská nerovnováha, protože jste předali svou sílu ostatním s postojem : " Velký Bratr ví nejlépe, já nechci být obtěžován."
Pokud opravdu chcete vytvořit utopickou společnost, která je plná Lásky, pak nemyslete na nic jiného, než na Lásku. Učiňte nezbytné kroky ve vašem osobním životě a žijte tyto ideály. Podělte se o dobré, pokud za vámi přijde někdo, kdo má zájem naslouchat. Opusťte rozhovory s těmi, kteří se zaměřují na problémy, nikoliv na řešení, ať si uvědomí, že jejich slova podporují negativní aspekty.
Buďte řešitelem problémů a obklopte se aktivisty zaměřujícími se na pozitivní konec a magii rozvoje. Všichni jste silní Tvůrci. S podporou vašich Duchovních Průvodců můžete vytvářet zázraky. Věřte, že se v podstatě chováme jako počítače - jak velíte, tak pracujeme. Pracujeme s energií projekce, spíše než se slovy. Je-li strach vaší nejsilnější emocí, blokujete si svůj vlastní postup a pokrok. Je naprosto nezbytné, abyste hledali 24/7 strachy a kódy přesvědčení, které brzdí schopnost vytvářet touhy.
Většinou jste slepí ke svým nejtemnějším strachům, protože jsou pohřbeny hluboko uvnitř vás. Mějte odvahu vynést je na světlo. Požehnejte všem svým předchozím situacím, protože už víte, že sloužily svému účelu. Dejte jim ale vědět, že už nejsou potřeba. Buďte vděční za jejich pomoc, protože vás dovedly až k tomuto okamžiku. Vyměňte je za nejvyšší ideály. Každý z vás vytvořil základy reality v níž nyní provádíte svou každodenní činnost. I když většina z vás si vybírá kódy přesvědčení nevědomě, váš život se dramaticky změní, když si to uvědomíte a začnete vybírat kódy z více osvíceného místa.
Doporučujeme vám, aby se to stalo vaší každodenní praxí - jít dovnitř sebe a hledat tmavé temné myšlenky a nahradit je vyššími frekvencemi Lásky a Světla. To byl původní účel nastavení a uspořádání kalendáře Tzolkinu před eony let a tato aplikace je pro váš život stále aktuální a k dispozici.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.10.2014 2 IX kin 54

27. října 2014 v 19:07 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Ctěte a respektujte mnoho barev a mnoho aspektů vašeho života. Života doma, v práci, vaší životní cestu, život na veřejnosti, nebo v komunitě…....všechna místa, všechny tyto kruhy ovlivňujete. Bez ohledu na to, jak dlouho a jak daleko dnes budete cestovat, nebo jak dlouho budete pryč, nezapomeňte na svůj vnitřní domov, který je vždy tam, kde je vaše duše. Pečujte o vnitřní mír a životní sílu, která bude na oplátku harmonizovat všechny vaše vnější světy. Pokud můžete přijmout tuto polaritu vědomí a zkušenosti, váš život bude navždy uzdraven.
Jaguár je symbolem vesmírných sil, Duch džungle, hor a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***
Jsem Ix s Tónem 2. Dnes bychom chtěli sdílet některé myšlenky týkající se polarity. Ve vaší sféře existuje nekonečné množství možností každý den. Než se dostanete přes rozhodnutí, které kódy přesvědčení jsou správné a které špatné, můžete dočasně skončit ve slepé uličce. Je to jako vzít dítě do hračkářství a říci mu, že si může vybírat všechno tak dlouho, dokud se to vejde do auta. Bude naprosto omráčené a nebude vědět, kde začít.
Jak zúžit vaši volbu? Nejprve musíte vytvořit kód přesvědčení s názvem " mé cíle ". Mnozí se pověsí na tyto cíle v domnění, že je musí dosáhnout, jinak je to pro ně fiasko. Doporučujeme vám dát si cíle s jasným záměrem, ale zůstat otevření změně těchto cílů v případě potřeby. Pokud jste nastavili jasný záměr, pomůžeme vám jej dosáhnout.
Víme, že vaše pochopení budoucnosti je omezené. Z naší perspektivy máme výhodu, že vidíme vrcholky všech budoucích možností. Ještě k tomu máme možnost vidět jaké eso všichni ostatní skrývají v rukávu. Pokud by každý z vás na Zemi neměl strach, nebo pocity viny, říkali byste pravdu a milovali celým srdcem sebe i ostatní, stanovování cílů by bylo mnohem jednodušší. Vysvětlíme vám to. Možná jste si dali za cíl najít konkrétní práci. Pomůžeme vám dostat vysněnou práci, která má všechno co jste si přáli - příjem, dobrou lokalitu, příjemné pracovní prostředí, pracovní dobu atd. Brzy zjistíte, že váš šéf má schopnost a sklony udělat váš život nešťastný.
Tolik k perfektní práci. Máte možnost vybrat si jak budete s tímto člověkem vycházet. V rámci našeho příkladu budeme předpokládat, že jste k tomuto člověku příjemní, laskaví a milující jak jen můžete, ale přesto je dál vaší noční můrou. Stres je tak velký, že uvažujete o opuštění vysněné práce.
Můžete se rozhodnout, že odchod je ve vašem nejlepším zájmu, nebo můžete hrát roli oběti, litovat sami sebe, nebo mít spoustu dalších reakcí. Jde o to, že jste měli vysněný cíl a dosáhli jste ho, ale v důsledku nepředvídaných okolností jste změnili názor a stanovili si nový cíl.
Co vám dnes chceme připomenout je, že žijete ve světě polarity. Můžete si vybrat být laskaví, nebo zlí, šťastní, nebo smutní. Můžete si vybrat oblékat se dobře, nebo ošuměle. V každém okamžiku existuje nesčetné množství možnosti pro 7 miliard lidí na planetě. Můžete se také setkat s těmi, kteří vaše touhy obrátí vzhůru nohama, takže bylo by moudré, abyste byli flexibilní a šli s proudem, který vás zavede k tomu, co chcete zažít. Možná je vaším cílem jet na Bahamy, abyste si odpočinuli od práce. V obchodu s potravinami jste zakoupili časopis, kde je článek o Bahamách. Jak listujete objevíte článek o Novém Zélandu a cítíte více sympatií k této destinaci. Takže změníte cíl dovolené.
Stanovování cílů, pokud chcete v život něco manifestovat je velmi důležité. Nicméně být flexibilní je také důležité. Předložíme vám malý složitý scénář, abyste porozuměli naší práci, jak vám pomáháme my na Druhé Straně. Představte si sami sebe ve své vysněné práci. Šéf způsobil, že jste nešťastní a přemýšlíte jak se dostat na pár dní pryč. Začnete snít o Bahamách a vidíte sami sebe na pláži. Jak se vaše dovolená blíží, jste stále více nadšení vaší vyhlídkou, ale víte, že jakmile se vrátíte, problém tu stále bude.
Příklad specifikujeme pro ženu...... Máte také sen o perfektním partnerovi. Také byste chtěla žít blíže u své rodiny. I když máte ráda svou práci, šéf jí dělá nesnesitelnou. Ačkoliv dobře platí, máte skvělé výhody, ale stresujete se do té míry, že onemocníte. Z našeho pohledu na Druhé Straně se snažíme pilně splnit každý váš cíl. Zjišťujeme všechny možné lidi, z nichž by někdo mohl být váš skvělý manžel a bydlí blízko u vaší rodiny. Našli jsme pro vás tři vhodné partnery. Jak se setkáte? Monitorujeme vaše emoce, zajistíme výběr, který očekáváte. Pokud má každý z vás jasné úmysly, o to je to jednodušší. Pokud jste vědomá a intuitivní, ve spojení se svými Průvodci, život je hračka. V těchto případech stačí sledovat silné vedení, které nabízíme k dosažení výsledku.
Nicméně pro většinu z vás to není takto jednoduché. Když váháte, pohybujete se tam a zpět, děláte to pro nás těžší. Jakmile žádáte něco s vášní, okamžitě dáme věci do pohybu. Když si to rozmyslíte, věřte, že to, co jsme pro vás vytvořili je stále v pohybu, dokud se vaše svobodná vůle neusadí. Do té doby vytváříme situace, které splňují kriteria toho co chcete nyní. Je běžné, že lidé váhají, takže proto je dosažení cíle tak obtížné.
Vraťme se k naší situaci. Takže si dáte za cíl najít novou práci, bydlení blízko rodiny a najít si skvělého partnera s dobrým příjmem a týden dovolené na Bahamách. Vzhledem k vašim emocím sledujeme, že nejdůležitějším přáním je být co nejblíže k rodině, z trhu práce jste v depresi. V tomto případě jsou cíle plněny pro dobro všech. Jsme rádi za tuto klauzuli, protože vytváříme radost pro všechny zúčastněné. Nicméně mějte na paměti, že si můžete vybrat vyzkoušet věci, ze kterých víte, že budou ostatní smutní. Nic není správné, nic není špatné, je na každém z vás, co si vybere.
Takže jste se rozhodla, že pojedete na Bahamy, ale nyní byste raději na Nový Zéland, i když je tato dovolená dražší, máte nutkání tam jet. Ve městě, kde bydlí vaše rodina, jsou také tři potencionální muži. Jeden z nich míří na Nový Zéland na služební cestu, dva zůstávají doma. Vzhledem k tomu, že jste si ještě nekoupila letenku, víme že ještě nejste pevně rozhodnutá, zda pojedete na dovolenou, nebo budete s rodinou. Takže začneme nastavovat možnosti jak se setkat s vašimi třemi potenciálními životními partnery. Jak vás všechny monitorujeme, vidíme, že jste oznámila svému šéfovi datum, kdy si chcete vzít dovolenou. Také vidíme, že máte více sklony navštívit Nový Zéland. Trochu zatlačíme, aby si jeden z mužů prodloužil služební cestu na Novém Zélandu, takže tam budete oba ve stejný čas. Pokud bude i nadále váš plán odjet na Nový Zéland, zajistíme plán, abyste se někde na určitém místě setkali. Vidíte, jak je důležité mít jasno ve svých cílech? Uděláme vše co můžeme, abyste bydleli ve stejném hotelu.
Vidíte jak složíte všechno je? Nyní máte oba letenky. Pokud věnujete pozornost vaší intuici, vyberete si hotel, kde bydlí váš partner, ačkoliv je dražší. Abychom vše zkrátili. Konečně se třetí den setkáte, i když před tím minete pět možností, které jsme pro vás nastavili. Jste ohromeni, když zjistíte, že přítel žije 10 km od místa bydliště vašich rodičů. Když se vrátíte domů, nadále zůstanete v kontaktu. Během vašeho volna máte v plánu navštívit své rodiče, ale máte také zájem lépe poznat vašeho partnera. Oba máte pocit, že to byl Boží zásah, když jste se setkali za takových okolností.
Nicméně po té, co strávíte společné tři dny se rozhodnete, že zůstanete jen kamarádi. Oba jsme vás sledovali a věděli jsme, že to přijde. Do té doby jsme se zoufale snažili najít další dva potenciální partnery a VOILA! konečně se setkáváte s dalším. Je to Láska na první pohled. Po návratu domů, zůstáváte v kontaktu, muž přijede za vámi na návštěvu a vy se rozhodnete zůstat partnery navždy. Můžete ukončit práci a vrátit se do svého rodného města, najít si novou práci. I když váš příjem nebude tak vysoký oba vaše společné příjmy vám zajistí, že nepotřebujete vydělávat tolik peněz. Dostala jste všechno po čem jste toužila, i když výsledek vypadá jinak než jste čekala.
Vidíte jak složité je pracovat s lidmi? Tohoto scénáře se zúčastnili čtyři lidé. Často však scénáře zahrnují mnohem více lidí a s mnoha dalšími menšími cíly. Snažíme se plnit přání všech a je to docela složité. Když lidé váhají, vytváří to jen potíže. Často je snazší vyléčit nevyléčitelnou nemoc, než splnit jednoduché úkoly. Je to proto, že nemocný člověk se často vroucně modlí za obnovení svého zdraví. Takže ho uzdravíme. Modlitba je přímá a soustředěná. Menší touhy obsahují často mnoho váhání : " Chci to, nechci to. Chci jen toto, i když můžu mít i tamto. Ne nemyslím si, že můžu mít to, nebo ano? " ……… vyžaduje hodně trpělivosti být Duchovním Průvodcem lidí!!
Hlavním cílem dnešního setkání bylo, abyste pochopili, že se nemůžete dostat do cíle, pokud máte pocit, že selžete. Často se stává, že uplyne mnoho času, než uvidíte požehnání v tom, co jste cítili jako selhání. V mnoha případech je výsledek lepší, než váš sen. Nastavte vaše sny vysoko! Dodejte jim energii vášně. Sledujte synchronicity. Sledujte stopy, i když budete muset jít mimo vaši komfortní zónu pohodlí. Pak se dívejte jak se váš život mění!
2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY - Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií DRUHÉHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.10.2014 1 BEN kin 53

27. října 2014 v 19:06 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Začněte Trecenu Ben malým osobním obřadem, nebo ranní meditací, projevte poděkování a vděčnost za váš domov, za vaši rodinu, a především děti - pokud jste rodič. Pečujte o atmosféru klidu, pohody a radosti, abyste vy i vaše rodina měli posvátnou svatyni, která vás ochrání od stresů vnějšího světa. Uvnitř vašeho domova je váš vlastní drahý vnitřní mír. Ctěte váš vnitřní domov, tu část duše, která umocňuje vaše probouzející se Vědomí i všechny ostatní aspekty života.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře. BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností.
***
Zdravím vás, jsem Ben doplněný dnes Tónem 1. Společně bychom vám dnes chtěli poděkovat, že toužíte udělat lepší váš čas i prostor v bytí na Zemi.
Lidé jako vy, kteří jsou vědomí a připravení dělat změny, budou dělat jen to, že budou dělat změny.
Změny, o kterých mluvíme od začátku se vlní zevnitř ven přes strukturu, které říkáte čas a prostor. Každá změna nejprve začíná myšlenkou. Tyto myšlenky rozvíjíte způsobem, který nelze v tomto okamžiku plně pochopit. Nejsou z tohoto světa.
Všechny myšlenky pocházejí ze Zdroje jejich počátku. Už je vám známo, že jste plně spojeni s původním Zdrojem. Nikdy nejste sami, i když se to tak může zdát kvůli amnézii, kterou jste se rozhodli zakusit v této sféře a být její součástí.
Aby bylo možné provádět změny ve vašem životě, musíte si být nejprve vědomi toho, že chcete změny provést. Věci se dějí každý den a každou hodinu vašeho života. Některé jsou pozoruhodné a obohacující, jiné vycházejí z nízké hustoty a pak ty, které nechcete zažívat znovu, ale díky takovým zkušenostem se rozhodnete dělat změny. Je to stejné, jako když dá dítě ruku do ohně a spálí se, je pravděpodobné, že si nevybere zažít to znovu, takže se rozhodne už nikdy ruku do ohně nedávat.
Prostřednictvím pozorování se rozhodujete co chcete zažít a čemu se raději vyhnout. Možná jste byli svědky jak váš přítel spadl z kola a zranil se. V tom okamžiku se může rozhodnout, že nikdy na kole jezdit nebude, protože nechce riskovat pád a zranit se. To je rozhodnutí na základě strachu.
Možná jste byli přímo svědkem pádu a všimli si co cyklista udělal a co způsobilo pád. Možná se předváděl a jel na kole bez držení rukou, zatímco sledoval roztomilou dívku. Můžete se rozhodnout, že jízda na kole je něco, co chcete dělat, ale vždy budete mít ruce na řídítkách a oči na silnici. V tomto případě jste udělali rozhodnutí na základě zkušenosti. Možná byste chtěli zažít jak vám vítr fouká do tváře, nebo se chcete přidat k vašim přátelům, kteří milují jízdu na kole. V tomto případě se rozhodujete na základě pozorování vlastních zkušeností. To by mohlo také zahrnovat zkušenost jak snadno se dostat z jednoho místa na druhé. Je možné, že můžete mít trochu strach ze zranění, ale požitek z jízdy na kole vám pomůže překonat strach, když se naučíte dobře jezdit.
Změny v životě také můžete provést prostřednictvím sledování toho, co udělali druzí a vědomě se rozhodnout co chcete prožít. Je důležité si uvědomit, že pokud chcete žít plnohodnotný život a mít plno zážitků, budete muset pracovat s některými strachy a kódy přesvědčení jako první.
Je důležité, abyste požehnali dovádění druhých. Jsou to jejich rozhodnutí, co vám může pomoci dělat vaše rozhodnutí. Každý z vás jde jinou cestou, každý má během cesty mnoho zážitků a zkušeností. Každá událost, které se účastníte má prospěch pro vás i pro všechny ostatní. Nakonec se všechny tyto zkušenosti vrátí zpátky ke Zdroji.
Až do této doby každý z vás uložil ve svém těle mnoho zkušeností - jste chodící knihovnou. Všechny události a zkušenosti se ukládají do Akášických Záznamů - největší knihovny vašeho Vesmíru. Kdykoliv může někdo navštívit tuto knihovnu a vybrat si zážitek, který ho zajímá. Může se to zdát divné, ale kdokoliv mimo vaši sféru může navštívit tuto knihovnu a zažít cokoliv skrze vás. To dělá každý zážitek speciální, požehnejte všemu co jste prožili - každou zkušenost a vybírejte si jen ty, které vás vedou k radosti a bavte se po cestě.
Ať už si vyberete jakýkoliv zážitek, kdykoliv si můžete vybrat další. Možná budete chtít vyladit zkušenosti tak, aby pro vás byly příjemné. Možná se rozhodnete z určité zkušenosti odejít. Možná budete chtít říci ostatním o zkušenosti, kterou jste měli, aby mohli učinit rozhodnutí na základě informace, zda oni sami chtějí tuto zkušenost mít či nikoliv.
Pokud se rozhodnete udělat rozhodnutí na základě vzájemných zkušeností, vezměte v úvahu, že jiný člověk sdílí své vlastní jedinečné zkušenosti. Když se dělíte s druhými o vaše zkušenosti, mluvte v integritě. Nebojte se podělit o skutečné emoce, které jste cítili. Když sdílíte s druhými své vlastní zkušenosti - je to pravda. Není lepší příběh než ten, při kterém můžete plakat, můžete se smát, nebo mít pocit jakoby jste to prožili na vlastní kůži.
Zeptejte se každého člověka, který v něčem vyniká, která část zkušenosti ho nejvíce fascinuje. Většina řekne, že vzrušení z neznámého, nebo když tlačí sami sebe jít nad rámec jejich vytrvalostní úrovně, což vytváří vzrušení. Někteří jsou motivováni výhrou ceny, nebo obdivem ostatních. Ti, kteří tlačí sami sebe nad rámec, je pravděpodobné, že si cestu stejně jako cíl více užívají.
Říkáme to proto, že srovnávání a souzení ostatních může pokazit požitek prožívání a odchod od aktivity. Vaše společnost je silně zaměřena na soutěživost s odměnou v cíli. Častokrát se lidé nechtějí podílet na zkušenosti, protože mají pocit, že je to k ničemu, nebo by mohli být odsouzeni, protože to není perfektní dovednost. To jsou hluboké nesmysly a tyto myšlenky je třeba zrušit, abyste si mohli plně vychutnat úroveň, kterou s vyberete.
Nikdo nebyl perfektní, když se pokusil něco dělat. Ti, kteří zvládli určité specifické věci jsou vaši největší učitelé, pokud upřímně sdílí celou škálu emocí, které na cestě zažili. Mnozí se snaží tyto emoce skrýt, protože jsou v rozpacích, nebo nejsou schopni sdílet okamžiky zranění, strachu, nebo lítosti…..atd.
Lidstvo a život na Zemi znamená okamžiky Ne-Lásky. Zdroj, ze kterého jste původně vyskočili je jen Láska. Doporučujeme vám přijmout všechny zážitky Ne-Lásky s radostí a vděčností. Ti, kteří chtějí zažít jen Lásku, jsou v nesprávné sféře. Mnozí z vašich učitelů věky učili, že lidé jsou na Zemi, aby zažili jen Lásku. Na určité úrovni to pravda je. Nicméně jste se naučili, že Láska rovná se dokonalost, jakmile všechny věci probíhají hladce. Říkáme, že to není pravda. Ano, v pravém slova smyslu je Láska dokonalost. Ale pokud člověk považuje dokonalost za akt, který má dokonalý výsledek, na konci bude vždy zklamán. Cesta je stejně dokonalá jako cíl. Kdykoliv se dostanete k cíli, máte mnohem více zkušeností. Když toto pochopíte, pak se můžeme shodnout na tom, že Láska rovná se dokonalost.
Další učení, které bylo zkomolené je, že život je Láska. Pokud je to pravda pak znamená, že smrt je méně než Láska? Ať už to víte, či nikoliv, život na Zemi je jako mrknutí oka, pokud jde o délku života vaší duše, která žije oddělená od Zdroje. Všichni jsou si rovní, ať už si v současné době hrajete na Zemi, nebo jste v jiné fyzické podobě na jiných planetách, nebo ve sféře, kde neexistuje hmota.
Také jste špatně pochopili, že Láska se děje pouze v případě, že váš život běží hladce. Opět říkáme, že jsou to hluboké nesmysly a hlouposti. Jakmile pocítíte vděčnost a Lásku za každou zkušenost, budete mít lepší pochopení toho, co si Zdroj Lásky přál zažít.
Uhlí nemá žádnou hodnotu s výjimkou několika málo okamžiků tepla. Ale jakmile na tento kus uhlí vytvoříte extrémní tlak, alchymisticky vytvoříte diamant. Teď souhlasíte, že když diamant zbrousíte tady a ještě tady, stane se více cenný v očích pozorovatele? Váš život je úplně stejný. Každá zkušenost má svou hodnotu. Je jen a jen na vás, co se rozhodnete prožít, a zda bude vaše cesta naplněná radostí, nebo utrpením. Proč nezažít radost i utrpení? Neznamená, že musíte žít celý život na jednom místě. O kolik bohatší bude váš život, když si dovolíte mít oba zážitky? Když už nic jiného, tak budete mít alespoň velký příběh pro ostatní.
1. TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí.
Vy jste iniciátorem NOVÉHO.
Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu!
Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem.
Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Znamením.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA BEN

27. října 2014 v 19:05 Maysky Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná Ben ( poutník, rákos) - ambice, síla, sebejistota, vnitřní síla, autorita, putování novými směry, energie spojení mezi Nebem a Zemí a sdílení s druhými. Mayská proroctví uvádí, že bůh Quetzalcoatl postavil ve městě Tula sloup symbolizující Strom Světa jako cestu mezi Nebem a Zemí.
Takže Energie Ben se stává zprostředkovatelem světelné energie - fotosyntéza na spirituální úrovni - neustálé spojování mnoha úrovní - od prvotní buněčné, až po vyšší vibrace multidimenzionální existence.
Tato fotosyntéza ( energie kundalini, která proudí nahoru a dolů přes naší páteř ) v nás probouzí to nejlepší, co v nás je, zejména vášeň pro koncepci. Můžeme tedy začít se změnami a pokud jste se narodili v den Ben - máte v sobě dar vize měnit svět na lepší místo.
Trecena začíná číslem 1 a končí číslem 13. Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie - i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku. Tok Světelných energií má hřeben v 6 ETZNAB ( zrcadlo, zrcadlový odraz, kde se odrazí vaše vnitřní Já), 7 CAUAC ( bouře, která vyčistí duši) a 8 AHAU ( ztělesnění Světelné energie, která podporuje, aby naše duše kvetla). Tento příliv energií je právě to, co potřebujeme k vytvoření momentálních změn.
Ben symbolizuje světlo rodiny a domova. Je to Nagual dětí a rodiny. Jak začínáme tuto Trecenu, je vhodné uvědomit si, co je v našem životě opravdu důležité a smysluplné. Je to kariéra? Sláva? Finanční, nebo profesní úspěch? Nebo jsou to naši nejbližší, které často bereme jako samozřejmost - prostě tu jsou. Velmi dokonale toto dilema vykresluje film Flash of Genius.
Jsme velmi překvapeni, když vzrušení nakonec pomine - jsme schopni se revanšovat svým nejbližším? Když je všechno v pořádku, máme tendenci brát své nejbližší jako samozřejmost, nemělo by to dojít tak daleko, že přijde krize a my si uvědomíme jakou podporu a lásku od našich milovaných dostáváme.
A pokud je tomu naopak - naše rodina nás dusí, stahuje nás dolů, nedovolí nám svobodně dýchat, snaží se nás ovlivňovat, potřebujeme nutně vyhledat svůj psychický a emocionální prostor - mít osobní svobodu. Obě strany mince se tedy nevylučují , vyžaduje to uvědomování, disciplínu a odhodlání. A spoustu, spoustu, spoustu Lásky. Všechno je vždy o rovnováze. Respektujte sebe i všechny ve vašem okolí - na rovnoprávném základě, který přináší respekt.
Využijte Energii BEN, rozpoznejte a vnímejte vaší vnitřní sílu, autoritu. Nastal čas pro přístup k této vyšší vibraci, vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, kterým zároveň tvoříme změny ve světě.
REZONANCE NA GLOBÁLNÍ A OSOBNÍ ÚROVNI
Vlna POUTNÍKA přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. Celá Vlna vám přináší klíč k rozšíření horizontů poznání.
Problémy, které se objeví v této Vlně, vám napoví, že jedině vy sami si blokujete svůj potenciál. Vaše Vědomí lpí na omezeních, je jedno jestli se projevují spirituálně, ideologicky, nebo materiálně. Nezapomínejte, že všechny společenské a náboženské vzorce jsou často osobní ideologií. Také morální a společenské povinnosti vůči dětem, rodičům, přátelům, které vás řekněme omezují, zde ukáží své trny. Současné inkarnace učinily mnoho z nás mistry sebeomezení. Mějte odvahu podívat se na sebe. Strach je základnou starých programů.
Zralé Vědomí neuznává vězeňské zdi a především ty, které byly postaveny cizím Egem.
Přijetí zodpovědnosti za sebe a své činy znamená, že se už nikdo nemůže schovávat za jména druhých, ukrývat za legitimitu vlády a moci, nechat se podporovat autoritami, aby tímto způsobem ospravedlnil svoje činy. Všechno, co děláte je vaše vlastní! Není vinných na vnější straně. Jste jen VY! Poutník vás vyzývá, abyste svobodně kráčeli po linii ČASU - bez rozpínání pomocných sítí. Jděte životem s důvěrou a nedovolte ležet ladem světelným polím a plýtvat vaším talentem. Směle překračujte mimo povolené horizonty trojdimenzionálních omezení. Zachyťte hlubší vztah, jelikož za ním se skrývá smysl vašeho života. Vaše zkušenosti se ve Vlně Poutníka týkají každého TEĎ. Ptají se vás:
JSTE OCHOTNI JÍT DÁL DO VYŠŠÍCH DIMENZÍ BYTÍ, NEBO SI ZVOLÍTE ZŮSTAT VE STARÉM TROJDIMENZIONÁLNÍM BAHNĚ?
Kin 53 odemyká 2. bílý ČASOVÝ ZÁMEK - kontrola jakosti duchovní zralosti
Přehled Vlny 25.10. - 6.11.
BEN 1
IX 2
MEN 3
CIB 4
CABAN 5
ETZNAB 6 galaktický portál
CAUAC 7
AHAU 8
IMIX 9
IK 10
AKBAL 11
KAN 12 galaktický portál
CHICCHAN 13
Autor obrazového kódu, na který se vztahují autorská práva - Martin Zezula - www.zezula-art.sk
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 24.10.2014 13 EB kin 52

24. října 2014 v 14:52 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Vědci se domnívají že budoucnost ovlivňuje současnost…..a to znamená, že osud, který je vaší volbou a svobodnou vůlí, skutečně může ovlivnit současný život. Pokud přijmete tento překvapující předpoklad, můžete přitáhnout právě dnes váš osud blíže k vám třeba tím, že ohnete cestu vaší duše z lineárního času, jakoby otočením do spirituálního Möbiova pásu. To je výzva pro dnešní den!
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity
***
Jsem Eb a dnešní den sdílím s unikátním Tónem 13. Tento Tón je symbolem Mistrovství. Můžete si jej představit jako 5+5+3=13. Prvních 5 představuje plnost lidství, druhých 5 představuje duchovní Vědomí v lidské formě ( Vyšší Já ). 3 je symbolem Trojice VŠEHO CO JE. Dejte všechny symboly dohromady a máte schopnosti Mistra. Být Mistrem znamená mít schopnost znát své Já jako duchovní Bytost se zkušeností lidství. S podstatou 3, která představuje TROJICI VŠECH VĚCÍ, přijímá Mistr plnou sílu a pochopení, že všechny věci jsou obsaženy v něm / v ní.
Když jde člověk plně vědomě po cestě Světla a usiluje o Jednotu a Bezpodmínečnou Lásku, má všechny věci k dispozici. Bylo mnoho Mistrů, kteří chodili po Zemi v lidské podobě. Tyto Bytosti byly schopny dělat úžasné věci: uzdravovaly nemocné, křísily mrtvé, teleportovaly se, manifestovaly předměty zčista jasna…..atd. V každém z vás jsou schopnosti Mistra. To je možné, když čelíte všem strachům a naučíte se milovat všechny bezpodmínečně - pak jsou všechny tyto dary uvnitř vás obnoveny. Pravda o bezpodmínečné Lásce přichází z pochopení, že každý z vás přišel ze stejného Zdroje a každý se do něj opět vrátí.
Nikomu není co odpouštět; nikdo není menší, než druhý. Neexistuje žádné místo kam je třeba chodit. Neexistuje nic co je třeba udělat. Každý z vás je zde, aby zažil zkušenosti a sdílel je s těmi, kteří mají zájem. " Vím, že mám poslání. Vím, že jsem přišel / přišla z nějakého důvodu ."
Země je v úzkých a na pokraji ekologické katastrofy. Lidi zabíjejí lidi. Potravinové zdroje jsou otrávené. Vládní systémy jsou zkorumpované. Jak můžete říct, že nemáte co dělat? Tato otázka se ve vaší mysli může objevit. Z vyšších sfér odkud se díváme je všechno v nejlepším pořádku.
Máme pro vaše Vědomí bonus - v podstatě není čas, není prostor, nejsou žádné věci. Nakonec se vrátíte do vyšších dimenzí Světla a Lásky.
Na co jste zapomněli, když jste vstoupili do této sféry je, že vše je v pořádku. Rozhodli jste se vstoupit na Zemi a zažít zázraky. V obtížné části byla vaše duchovní paměť ztracena, jakmile jste vstoupili do hustoty této planety. Před inkarnací si mnozí z vás byli znovu a znovu jisti, že neztratí paměť, přesto to znovu a znovu děláte. Nemáte nad tím žádnou kontrolu, protože to byl způsob, který nastavili původní tvůrci, z nichž mnozí jste vy. Byl to nový experiment, který se nyní blíží ke konci. Jsou tu někteří ze všech koutů Vesmíru, kteří přišli, aby vám pomohli dostat se z karmických dluhů. V průběhu let byli mnozí zachyceni ve víru, když skočili do bazénu, aby vám pomohli.
Mnoho dětí se inkarnuje s plnou pamětí odkud přišli. Říkáte jim indigové, křišťálové, nebo duhové. Mnohé na Zem nikdy nevstoupily. Tyto duše smluvně přebírají těla těch, kteří chtějí opustit pozemskou rovinu. Některé z těchto dětských duší přišly jako plně realizovaní Mistři se schopnostmi, které vás ohromí. Jsou jasnovidní, jsou schopní číst myšlenky, jsou schopní telekineze, jsou schopní prorokovat a uzdravovat. Prosíme vás zbožňujte tyto děti, nebo je postavte na podstavce. Jsou tu s plnou pamětí svých schopností, na rozdíl od vás, kteří jste měli paměť vymazánu. Jakmile každý z vás plně pochopí bezpodmínečnou Lásku, vaše schopnosti se vám opět vrátí.
Když jste se inkarnovali na Zemi, dostali jste každý konkrétní DNA kódy, které vám umožňují žít jako člověk. Nyní, když se tato etapa vývoje chýlí ke konci, budete mít příležitost obnovit svoji DNA a přesunout se do vyšších sfér Světla. Pokaždé když máte zkušenost Lásky a začleníte toto poznání, vaše DNA se změní. Existuje mnoho údajů, které vám to mohou potvrdit. Vaši vědci jsou na pokraji pochopení jak skutečně Vesmír funguje.
Nebude čas pro ty, kteří využívají temné programy a rozvíjejí je, aby vás ovládali a kteří nechtějí, abyste se přiblížili ke Světlu. Jejich temné programy jim byly umožňovány věky, ale nyní je čas to uzavřít. Nejdůležitější je, aby vaše Mistrovské schopnosti byly používány milujícím způsobem. Pokud se rozhodnete dělat co dělá temná strana, nebudete moci vzestoupit s planetou. Tento čas přijde velmi brzy.
Udělejte si čas a podívejte se na temné energie uvnitř vás - ty Stíny, které jsou méně než milující a méně než laskavé. Vyčistěte pavučiny tím, že budete čelit svým strachům, omluvíte se ostatním a převezmete zodpovědnost za své jednání a činy. Nemůžete vibračně stoupat, dokud v sobě skrýváte temné pocity vůči druhým a viníte je za váš životní stav.
Tmavé myšlenky se slepují dohromady. Láska volně proudí. S cílem zvýšit vibrace se musíte rozveselit a uvolnit všechny temné myšlenky, slova, činy. Nastavte své záměry jak žít život snů a tvořit utopickou společnost, ve které si přejete bydlet.
Chcete vytvořit Mír? Pak se naučte být klidní v každé situaci. Chcete méně odpadků ve světě? Pak se naučte recyklovat a odmítněte nakupovat plastové předměty, nebo ty které škodí Zemi. Chcete mít čistší vzduch? Choďte více pěšky, nebo jezděte na kole do zaměstnání. Jste naštvaní na přidávání přídatných látek do potravin a jiných podivných věcí do nápojů? Pěstujte si vlastní jídlo. Zlobíte se na korupci ve vašich vládách? Udělali jste si vaše domácí úkoly, než jste šli někoho volit do těchto úřadů? Je nutné někoho volit?
Mezi vámi existuje hodně kňučení a sténání. Ale jen málo z vás demonstruje a je rozhodnuto podniknout kroky pro dosažení svých požadovaných cílů. Jako společnost jste líní. Nyní se cítíte jako v koutě a beznaději, protože existuje nerovnováha ve všech oblastech života.
Jako národ jste předali svou sílu jiným, ale nyní nastal čas svou sílu kultivovat. Poslali jsme vám mnoho vyslanců, kteří vám pomáhají. Ale mezi vámi jsou i ti, kteří čekají na příchod Spasitele, aby vás dostal z vašeho nepořádku, který jste vytvořili. Mnozí reagujete slovy: " Ale nechtěl jsem vytvořit tento nepořádek! " Chtěli bychom vám říci: " Ale ano samozřejmě, protože mnozí z vás žili na planetě mnoho životů. Každý život včetně tohoto zanechal na Zemi mnoho negativních otisků pokaždé, když se zabýváte negativními emocemi, nevědomými myšlenkami, či slovy. Nyní osobně sklízíte to, co jste zaseli kolektivně."
To je to co máme na mysli, když říkáme zodpovědnost za vlastní činy ve vašem osobním životě, ve vládních institucích a ve všech aspektech života. Můžete pokračovat v kňučení, nebo můžete začít uklízet prostor v mysli a v těle.
Opět říkáme, není nutné nic dělat. Je prostě třeba být. Představte si co by se stalo v tuto chvíli na Zemi, kdyby se každý z vás rozhodl mlčet 5 minut. Během tohoto ticha byste přijali svou roli za všechny události na Zemi. Co kdyby se každý z vás rozhodl, že se bude pohybovat vpřed, se všemi bude zacházet s laskavostí, úctou a bezpodmínečnou Láskou? Dokážete si představit co by se stalo?
Na planetě je v tuto chvíli dost jídla, abyste všechny nakrmili. Existuje dostatek semen, které když zasadíte, bude dostatek jídla pro všechny. Existuje dostatek oblečení pro všechny na Zemi. Existuje mnoho způsobů jak se oblékat, aniž byste vytvářeli nerovnováhu na planetě. Existuje dost technologií a peněz, abyste nemuseli znásilňovat Zemi pro její drahokamy. Existuje dostatek hotových domů a dostatek prostředků pro stavbu nových tam, kde je potřeba. Je to vaše chamtivost a potřeba kontrolovat, nebo být nad druhými, co vedlo k nerovnováze na Zemi.
Opakujeme, není potřeba nic udělat, než se probudit a být veselí. Doporučujeme vám, abyste o těchto věcech přemýšleli a hledali způsoby jak vytvořit svět, který chcete vidět. Přestaňte ukazovat prstem jeden na druhého a převezměte zodpovědnost za vaše jednání a nekonání. Každý z vás je Mistr. To znamená zvládnutí schopností, které určují výsledky vašich zkušeností na Zemi. Země se mění. Země vzestupuje. Pohybuje se dál s vámi, nebo bez vás. Vítá každého, kdo pomáhá v tomto procesu Vzestupu. Vyberete si temnou nebo světelnou cestu? Loučíme se pro dnešek a doufáme, že budete přemýšlet nad těmito věcmi a připojíte se k nám na naší cestě Osvícení!
13. TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo s pod vaší kontroly. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebe-identifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho JÁ a k cíli vašeho světelného těla. Přemýšlejte o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12" ,to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o ČÍSLE OSUDU.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází Přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.10.2014 12 CHUEN kin 51 galaktický portál

24. října 2014 v 14:50 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolu-Tvůrce
Barevné vlákno, které tká jednotlivé životní zkušenosti do jednoho velkého gobelínu lidské evoluce, je vytvořeno z brilantního Světla Vědomí. A je to Chuen, kdo tká toto vlákno každého z nás. Tak jak přemýšlíme o našich životech dnes, tak bychom měli všechny dny LaKa (12), rozpoznat hlubokou propojenost s lidmi, událostmi, situacemi, které utváří naše zkušenosti na této planetě. Čím více ctíte a respektujete každého člověka, událost i situaci a méně očekáváte na oplátku, tím osvícenější a zralejší se stáváte. Až dnes budete tkát tapiserii svého života, vybírejte vlákna moudře.
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké Ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjení silných duchovních a spirituálních schopností. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat? Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!
***
Přeji vám hezký den, jsem Chuen s Tónem 12. Přivítejme společně tento velkolepý a slavný den. Doporučujeme vám, abyste o sebe dnes pečovali a opravdu se rozveselili. Lidé mají tendenci brát sami sebe i situace příliš vážně. Dnešek začněte smíchem. Najděte si čas a hluboce a srdečně se zasmějte.
Postarejte se ať vaše energie proudí. Pracujte s vnitřními svaly. To vás povzbudí. Udělejte to kdykoliv máte pocit, že se pohybujete v nízkých energiích. I když to nemusí být právě společensky korektní, udělejte to v každém případě, alespoň povzbudíte ostatní, kteří se mohou zasmát s vámi.
Kolik obchodních schůzek by bylo méně nudných a napjatých, kdyby se všichni srdečně zasmáli. Wow……..to by proudilo tvůrčí šťávy! Ti, kteří pracují s dětmi, by pro ně měli dělat přestávky smíchu. Jak často se stává, že sou lidé ve svém vzdělávacím zařízení pokáráni za hihňání a smích? Dopřejte si smích a uvidíte jak se výrazně zvýší vaše pozornost.
Když budete dělat nějaké shromáždění s duchovní tematikou, zařaďte do něj smích. Osvěžte energii a nechte ji proudit. Radost je podstatou vašeho Bytí! Pocit radosti probudíte nekontrolovaným smíchem. Smích je skvělé cvičení pro vaše vnitřní orgány. Smích je nejlepší lék a je zdarma! Lidé by se mnohem méně obraceli na zdravotní systém, kdyby se více smáli a méně trápili.
Místo tuctu pilulek se jednoduše smějte!
Když se cítíte smutní, smějte se!
Když vaše energie klesá, smějte se!
Když jste unavení, smějte se!
Smějte se!
Smějte se!
Smějte se!
Po celém světě existují kluby smíchu. Je všeobecně známo, že lidé ze skupinového smíchu těží velké výhody. Jakmile každý z vás otevře dveře od skříně a dovolí sám sobě zasmát se když to potřebujete, otevřete tak dveře dokořán pro všechny a lidé vás budou následovat.
Smích uvolňuje hormony na subatomární úrovni. Když nadechujete více kyslíku, rozšiřujete své Vědomí a do vašeho života přichází více kreativity. Když zíváte, přinášíte více kyslíku pro odpočinek. Když se smějete, přinášíte více kyslíku pro přípravu být více aktivní.
12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY. Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, ale víme, že všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI,
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také zapletení karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: Rovnováha mezi citem a rozumem

22. října 2014 v 18:31 Moje poslední práce

Obraz: Rovnováha mezi citem a rozumem


TZOLKIN 22.10.2014 11 OC kin 50 galaktický portál

22. října 2014 v 12:46 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání
V této Treceně testuje Ahau mentální, psychickou a fyzickou odvahu - v tom leží jádro vaší osobní autority. Použijte energii Oc a přijměte zkoušky a výzvy, kterým čelíte se vztyčeným kýlem, chladnou hlavou, pevným odhodláním a s vědomím, že to všechno představuje souhrn vaší minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Všechno co se naučíte, co jste nuceni řešit, jsou výzvy vašeho Status Quo a komfortní úrovně. Všechno jsou to věci, které jsou vašimi největšími učiteli a nejvěrnějšími spojenci.
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Vítáme vás v tento den nových začátků. Včera jsme sdíleli naši moudrost týkající se výběru nových projektů a změn chování, kterého se stále držíte. Dnes dáme tyto procesy do pohybu pohonem emocí. Není nic v tomto Vesmíru co by bylo statické, nebo co by se zastavilo. Nejblíže stagnaci je například páchnoucí rybník, kde není dostatek kyslíku. Máme termín " sedící překážka" pro ty, kteří stagnují ve zmatené nerozhodnosti a nemohou se pohybovat tam ani zpět. Nastal čas vyřadit překážky a vytvořit realitu, kterou jsme použili ve včerejším procesu. Podívejte se prosím zpět na tyto informace, pokud jste připraveni pokročit k novým cílům.
Po tom co jste si vytvořili seznam věcí, které chcete ve svém životě prožívat, je třeba jim dodat energii. Musíte je jasně cítit přicházet do vašeho života. Možná jste našli další s podobnými záměry a zasadili semínka spolu-vytváření vašich snů. Co teď? Otevřete dveře a vstupte do této utopie, kterou si představujete. Ona už tady je, ale vy jí nemůžete vidět. Budeme o tom sdílet některé naše myšlenky.
Existuje mnoho způsobů jak toho dosáhnout. Každý z vás je jedinečný, každá cesta je jiná. Doporučujeme vám, abyste byli nebojácní a kreativní ve všech aktivitách. Než každé ráno vstanete, vytvořte pocit Lásky tím, že budete pociťovat vděčnost, poděkujete všem lidem, místům a událostem ve vaší sféře a za dar přítomného okamžiku.
Nyní stojíte na prahu opustit nežádoucí vzory chování a přesvědčení. Najděte si čas přemýšlet o svém snu, nebo projektu a požádejte během dne o radu při rozpoznávání synchronicit a stop. Pociťujte důvěru, že vše je již v pohybu a vše již v podstatě existuje. Někdy tomu říkáme " dělat, jakoby se to už stalo", na určité úrovni je to velmi přesné. Pociťujte jaké to bude, až budete chodit v radosti. Pociťujte výsledek.
Dávejte pozor co se během dne objeví. Přemýšlejte zda je to něco co by vás dovedlo k cíli elegantním způsobem. Je mnoho způsobů, jak prožít každou událost. Je jen na vás jakou si vyberete náročnost trasy.
Objeví se ještě mnoho lidí a chování, které se bude snažit udržet vás uzamčené ve starém paradigmatu. Někteří mohou být vůči změnám odolní a to z mnoha důvodů. Nepůjdeme dnes do všech možných scénářů. Stačí, že jste si vědomi změn paradigmatu kolem vás a že se nové paradigma, které posouváte v celém Vesmíru, vlní kolem vás. Jste tak silní!
Během dne si stále uvědomujte své myšlenky. Kdykoliv si uvědomíte páchnoucí myšlení - zamyslete se znovu! Může to vyžadovat praxi, většina lidí jsou chorobní myslitelé. Denní meditace a krátké přestávky během den, kdy můžete trénovat vypnutí mysli, jsou vám vřele doporučeny.
Dbejte na každé slovo. Říkáte pravdu? Jsou vaše slova upřímná, nebo plná pomluv? Mluvíte pořád dokola a stojí vaše Ego v cestě? Je to, co říkáte relevantní, nebo zbytečné? Jsou to slova laskavosti a moudrosti? Naučte se rozpoznat, kdy je nejlepší mlčet a kdy mluvit. Jste si vědomi své schopnosti naslouchat? Necháte ostatní dokončit větu? Většina lidí je tak zaneprázdněná, že ztratili schopnost naslouchat.
Dávejte pozor na vaše akce. Kdykoliv budete chtít zlomit starý zvyk, zjistíte kolik druhů chování je hluboce zakořeněných a kterých si často ani nevšimnete, že děláte. Je dobré zapsat chování, které neslouží modelu paradigmatu, který vytváříte. Čtěte si tento seznam nahlas, dokud staré chování nezlomíte. Zapojte do toho všechny smysly - zrak, sluch, hmat, aby vaše mysl i vědomí to vzaly na vědomí. Doslova - dbáte vědomě na to, co děláte.
Proto, když se pustíte do seznamu nevhodného chování je víc pravděpodobné, že si všimnete toho co děláte. Pak se dostanou nevědomé návyky do vašeho vědomí. Jakmile si uvědomíte nechtěný zvyk, můžete ho vědomě zastavit a vytvořit nový.
Ostatní si určitě všimnou jak se měníte. Možná jste přestali soudit druhé. Možná reagujete jinak na bezohledné řidiče, nebo si najdete jinou práci. Uvědomujte si své pocity a intuici, jedná se o vrozené vlastnosti jejichž cílem je vést vás k, nebo od vašich cílů. Pokud máte nepříjemný pocit, nebo že něco není v pořádku - věnujte tomu pozornost. Snažte se rozpoznat, zda se jedná o starý strach, nebo vás vaše vnitřní vedení řídí směrem k lepší cestě.
Pro dosažení požadovaných cílů musíte jít směrem k nim. To znamená, že si uvědomujete každý krok - když umístíte jednu nohu před druhou a uděláte další krok. Zpočátku se to může zdát nudné. Nicméně jak to cvičíte, staré zvyky odpadávají a váš nový způsob života se stává vaší přirozeností. Vámi požadované nové chování se přesune na nevědomou úroveň, takže můžete pozorovat krásu, která vás obklopuje. Lze to přirovnat k jízdě na kole. Zpočátku vstřebáváte kam dáte ruku a kam nohu, trávíte hodně času díváním se dolů na nohy a na silnici a zaměřením na rovnováhu. Jakmile ovládáte synchronicu pohybu celého těla, stáváte se hbitější a můžete si vychutnávat krásu květin kolem vás.
Kdykoliv, jak se pohybujete směrem k vašim cílům, může dojít k zastavení pokud podlehnete strachům a nerozhodnosti. Doporučujeme vám podívat se vašim strachům do tváře a uvědomit si roli, kterou hrají ve vašem životě.
Toho lze dosáhnout mnoha způsoby. Někteří lidé milují výzvy a ve skutečnosti to co je pro někoho strašné, je pro ně prostředek pro překonávání. Jiní mohou přestat být citliví pomalým překonáváním strachu. Vyberte si co vám vyhovuje nejlépe, přičemž sami sebe přestěhujete mimo svoji komfortní zónu, den za dnem.
Doporučujeme vám, abyste vyhledali pomoc svých duchovních Průvodců . Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli dát vaše záměry do pohybu. Navždy si zapamatujte, že nejste nikdy sami. Je naším přáním, že budete dělat každý krok směrem k sebe-posílení a k radosti. Pamatujte že život není cíl, ale cesta. S touto myšlenou se pro dnešek loučíme a přejeme vám příjemnou cestu!
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ. JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží vašemu pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vnáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně je testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy . Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu 11 se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 21.10.2014 10 MULUC 49

21. října 2014 v 18:17 Maysky Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Díky přírodním zákonům je život plný vzestupů a pádů, v kterých se musíme naučit orientovat a instinktivně hledat harmonii a rovnováhu. Lahun (10) dnes dělá testy a zkoušky, které nám Trecena Ahau hází na stůl poněkud těžší, ale spojíte-li své síly s Muluc, ukáže vám zlatou střední cestu směrem k vyřešení a posunu. Bez ohledu na výzvy a zdánlivé překážky, na které se díváte právě teď, důvěřujte Lahun a Muluc, kteří vám pomáhají vidět potíže bezprostředně uprostřed hluku, nebo zmatku, takže dnes se soustřeďte na dlouhodobý horizont. Pamatujte, že nejlepší způsob jak se dostat z každé složité situace není cesta kolem ní , ale skrze ní.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Zdravím vás, jsem Muluc. Včera jsme mluvili o dokončení a o tom, že když je něco dokončeno, vždy se otevírají dveře k novému začátku. Na počátku Vesmíru, jehož jsme byli součástí, bylo jen Světlo a Láska. Mnozí jste možná zvědaví, kde toto Světlo a Lásky vznikly. Neexistují žádná slova, žádný koncept ani srovnání jak vám tyto informace přiblížit. Dokonce i ti osvícení z vás mohou jen stěží pochopit vznik a počátek Vesmíru. Existuje mnoho historických odkazů vztahujících se k počátku vašeho Vesmíru a vaší planety, kde nyní bydlíte. Zjednodušenou verzi najdete v knize Neala Donalda Walsche - Malá duše a slunce.
Nicméně dnes se zaměříme na počátky, které jsou více relevantní pro váš život teď a tady na Zemi. V každém okamžiku existuje nekonečné množství možností, kdy si můžete vybrat další projekt, nebo další zážitek, zkušenost. Jak zúžit možnosti, aniž by vás to přesahovalo? To je předmětem řešení dnešního sezení s námi.
Zveme vás snít váš největší sen o tom, co si přejete, aby se manifestovalo ve vašem osobním životě, veřejném životě i celkově na planetě. Jděte nad rámec toho co si myslíte, že je možné, nechte svou fantazii běhat bez omezení. Udělejte si pro tento účel každý den čas. Když si budete představovat utopii po které toužíte, začnete zaznamenávat způsoby, jak tento sen vytvářet. Nedělejte si starosti ani žádné obavy, které v současné době máte jako je nedostatek peněz, chybějící vzdělání, kódy přesvědčení atd. Jste ve fázi představování, ostření a vyhlazování neomezeného seznamu možností včetně výše a velikosti.
Jakmile tvoříte seznam možných způsobů jak pomoci spolu-vytvářet utopickou společnost, věnujte prosím pozornost každému nápadu. Je dobré, aby se v něm objevila každá vaše zkušenost, kterou jste získali. Dávejte pozor na ty, při kterých cítíte napětí a při kterých teče šťáva vaší vášně. Možná tam jsou některé aspekty konkrétní práce, nebo projektu které by se vám líbily, aniž byste potřebovali řešit další. Jaké jsou vaše silné a jaké jsou vaše slabé stránky?
Nastal čas nechat vaši tvůrčí šťávu proudit. Začněte hledat všechny možné způsoby jak můžete spojit vášnivé a vzrušující okamžiky toho, co chcete na vaší cestě vytvářet. Nezapomeňte odstranit obavy z možných výsledků, finanční, nebo vzdělávací potřeby, které by mohly blokovat vaše poslání na Zemi.
Pokračujte ve snění velkých snů!
Stejně jako roztleskávačka povzbuďte tyto vize Láskou, zlatým Světlem, radostí a s vědomím, že se to může stát. Během tohoto procesu je ideální to, co můžete sdílet s druhými. Pokud jsou ostatní na nižší frekvenci mohou negovat vaše sny do bodu, kdy zase spadnete zpátky do monotónní nudy. Ještě horší jsou jasnovidné a dobře míněné rady přátel, kteří se snaží předávat vám myšlenky jak má utopie vypadat. Často, aniž byste si to uvědomovali, můžete změnit směr a nakonec opět sejít z cesty.
Další krok je začít volit myšlenky, při kterých se cítíte dobře. Vytváří myšlenka na projekt nadšení a rozvíjí způsoby, aby se to stalo? Cítíte při myšlenkách na projekt tíhu, takže si říkáte : " No, fuj to budu muset dělat? " Dělejte si seznam všech myšlenek a všech částí, jak to na vás působí. Zvažte způsoby jak povzbudit své sny: pište si seznam, kreslete obrázky projektu, vytvořte si nástěnku snů a začněte podnikat kroky k dosažení cíle. Potřebujete nějaký kurz? Máte již tyto dovednosti? Pokud ano, měly by být na pořadu každého dne, protože rozpalují vaše nadšení.
Věřte tomu, že nejste uzamčeni a odsouzeni stát na jednom místě. Stále máte svobodnou vůli a možnost upravovat své volby. Klíčem k úspěchu je dělat aktivní volby. Každý z vás má stejné množství času každý den. Volba, jak budete váš čas trávit, je jen na vás. Vaše stravovací a relaxační návyky mohou zvýšit vaši energii, kterou potřebujete pro dosahování cílů. Jakmile máte myšlenky jasné, pak je dobré udělat sezení s vašimi Průvodci a ujasnit záměry co jste si vybrali, že chcete zažít. Můžete požádat o vyčištění cesty a pomoc při rozpoznávání osob, míst, událostí, které vás podporují při dosahování snů. Své sny sdíleje s rozvahou. Obklopte se těmi, kteří vás podpoří. Najděte ty, kteří mají stejný záměr a spolupracujte. Síla soustředěné skupiny je exponenciálně silnější s každým, kdo přidává svůj záměr snu. Společně můžete vytvořit Ráj na Zemi.
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systémy víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Pečeť stojící vedle Tónu DESET.
TÓN 10. VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento Den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 20.10.2014 9 LAMAT kin 48

20. října 2014 v 11:44 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná ) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Dnešní den s podporou Bolon (9) přináší radostné a slavnostní energie, které jsou skvělé pro oslavy narozenin, oslavu narození dítěte, zásnubní večírek, svatbu, oslavu výročí, promoce a další významné životní události. Pokud oslavujete tyto události dnes, nejenže máte vysokou šanci dobrého průběhu, ale také vytváříte pravděpodobnost trvalé vlny hojnosti, prosperity a plodnosti.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽÁDAT O HOJNOST
A UDRŽOVAT HOJNOST VE VŠECH SFÉRÁCH ŽIVOTA A VE VZTAZÍCH
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
LAMAT představuje nekonečný cyklus ve světě rostlin. Glyf LAMAT Mayové spojují s Venuší, která se objevuje jako Večernice, večer zmizí a ráno jí můžeme spatřit na obloze jako Jitřenku. Venuše je jako Bohyně Gaia, které umírá v zimním období a znovuzrodí se na jaře.
***
Jsem Lamat, děkuji, že jste tu. S Tónem 9 bychom se s vámi rádi podělili o aspekt dokončení. Uvědomujte si na každém kroku, že nikdy nic není dokončené. Všechny věci jsou neustále ve stavu růstu, nebo zániku. Neexistuje žádná stagnace. Dokonce i v době zdánlivé stagnace je všechno ve stavu pohybu a vývinu. To, na co bychom chtěli dnes poukázat je, že každý akt dokončení je vstupní branou do nového začátku.
Mnoho starých projektů ukončíte a začnete nové. Už jste se naučili aktualizovat kódy přesvědčení při práci na starých projektech. Tyto dovednosti budou vládnout vašemu životu, dokud se zcela nezlepší, nebo zcela nezmění. Takže když začnete nový projekt, pracujete v rámci paradigmatu, který jste si pro sebe vytvořili.
Je moudré denně přezkoumat vaše chování, co nejobjektivněji zhodnotit své reakce na různé situace - slova, která říkáte, myšlenky, které myslíte, chování atd. ….. můžete objevit některé situace, v kterých byste se chovali víc elegantně. Je dobré mentálně přehrát roli nového způsobu jednání, když se taková situace objeví znovu. Praxe je to, co dělá tento způsob vaší přirozeností.
Tímto "peelingem" odstraníte nežádoucí chování, kódy víry a reakce, které vám brání jít krok za krokem v radosti a žít život naplněný kouzly, což se vám v tuto chvíli může zdát nepředstavitelné.
Doporučujeme vám udělat si čas a představit si nepředstavitelné. Sněte vysoko a sněte ve velkém! Spolu-tvořte s druhými, kteří smýšlí stejně a kteří chtějí zažít stejné věci. Ve skupinovém záměru je síla. Nikdy nepodceňujte tuto sílu. Zavolejte nás na Druhé Straně, pomůžeme vám manifestovat realitu, o kterou se snažíte. Společně budeme vytvářet Ráj na Zemi.
Tím, jak se sloupávají staré vrstvy strachu a negativních vzorců, otevírají se nové dveře. Když jste udělali jeden domácí úkol, když jste dokončili projekt, vyberete si další projekt, který vás přiblíží k tomu, co si přejete. Budete to dělat znovu, znovu a znovu, dokud se neocitnete v životě, o kterém se vám ani nezdálo.
Na této cestě se budete muset neustále rozhodovat a dělat volby. Buďte soustředění na záměr týkající se toho, co chcete prožít. Naučte se říkat : " Ne, děkuji vám! " těm, kteří vás odvádějí od vašeho snu. V tomto procesu budete stále více intuitivnější a lépe rozeznáte synchronicity a stopy, po kterých jdete k vašemu cíli.
Chtěli bychom vám také připomenout, abyste přestali odkládat čas na své milované a honili se zaměřováním na získání práce. Pamatujte si, že vždycky zůstanou věci nedokončené, jakmile opustíte tuto planetu.
Země má vážné problémy a vy máte tyto vážné problémy vyřešit, ale stále si můžete vychutnávat každý okamžik s radostí.
Buďte zábavní.
Buďte v radosti.
Neberte sami sebe tak vážně.
Uvolněte se.
Smějte se.
Smích léčí.
9.TÓN - DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny 9 hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 19.10.2014 8 MANIK kin 47

19. října 2014 v 16:36 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka/ Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Uchopte dnes všechny výzvy vašeho života a požádejte o sílu a stabilitu. Nemůžete vyřešit nic, pokud jste nevyrovnaní, slabí, nejistí, nebo mimo synchronizaci s duší. Takže nechte časové vlákno Uaxac (8) tkát dvojitou plachtu, která vás posílí a podpoří a Manik podepře pilíře vašeho Vesmíru harmonií, stabilitou a silou. Stůjte přímí a silní tváří v tvář všem svým protivníkům, ať už vnitřním, nebo vnějším, známým, nebo cizím, emocionálním, nebo fyzickým.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik, Strážce Brány do Ráje. Skrze mě můžete požádat o pomoc při Přechodu z jedné sféry do druhé. Tím máme na mysli jakoukoliv oblast, ať je to dimenze v pozemské rovině, nebo překročení chování, které vás omezuje, nebo uvolnění ze vztahů, které už vám na vaší cestě nepomáhají. Když si uvědomíte, že něco ve vašem životě nefunguje, můžete udělat vědomý záměr, provést nezbytné změny a být více v rovnováze - požádejte mě a své duchovní Průvodce.
Je to jeden ze Zákonů Universa, že když požádáte duchovní Průvodce o pomoc a navigaci, budete podporováni. Na Druhé Straně nás jsou myriády a trpělivě a s nadšením čekáme na váš hovor. Jakmile nás jednou zavoláte, okamžitě jste dali do pohybu událost podporující zamýšlené přání.
Vaším úkolem je uvést záměr s vášní a nadšením. Jako člověk máte mysl nekonečně přeplněnou myšlenkami a většina vašich slov je jen nekonečné tlachání. Nechceme sledovat tyto nesmysly. To, co chceme sledovat jsou pocity, emoce a vášnivé žádosti.
Jistě jste již slyšeli příběhy o lidech, kteří jsou schopní dělat nevídané věci. Mnohokrát je to přirozený jev při uvolňování adrenalinu do těla. Ale jak si vysvětlujete věci, které jsou mimo vaši přirozenou sféru? Jsou to věci, kdy nás můžete vidět v akci. Existuje mnoho příběhů lidí, kteří vidí Anděly, nebo zemřelého člověka ve stavu nouze. Byly to vášnivé prosby o pomoc, nebo zvýšené emoce, které byly vyslyšeny a zodpovězeny. Tato pomoc je vám kdykoliv k dispozici a to nejen v krizových situacích.
Jednoduše nám dejte vědět co chcete prožít. Jedním z hlavních úskalí je váhání v myšlení při nastavování záměru. " Chci partnera. Nechci partnera, protože mi přinese další bolest. Jsem tak osamělá. Mám spoustu zábavy se svými přáteli, přítel by mi to jen pokazil. Dnes jsem nemocná. Přála bych si partnera, aby o mě pečoval. Cítím se dnes tak skvěle, užívám si dnešní den, dělám co miluji. Jsem ráda, že nemám partnera, protože bych asi musela dělat to, co by chtěl můj partner." Je to žertování tam a zpět! Chcete, aby nás rozbolela naše éterická hlava?
Modlitby, které jsou zodpovězeny jsou ty, které jsou uvedeny jasně. Pro zvýšení pohonných hmot vyjádřete Lásku a vděčnost svým neviditelným Pomocníkům, kteří uvádějí vaše modlitby do pohybu. Chcete-li získat to, co si přejete, zůstaňte vědomí a hledejte stopy.
Mnohokrát to, za co se modlíte se nemanifestuje v časovém rámci, nebo v očekávaných parametrech. Kroky k tomu co máte v úmyslu mohou být velmi komplikované. Je třeba zvážit některé schopnosti např. zachovat si jasnou představu toho, co chcete zažít. Očekávání výsledku (když máte větší obraz, můžeme zvolit více možností), obavy, bloky přijetí daru v plném rozsahu, chybějící stopy pro vybírání různých možností, nebo mohou chybět lidé, kteří se na celé události podílejí….atd.
Čím více vědomí jste a čím více vědomí jsou všichni spoluhráči, tím je snazší vytvářet pro vás scénáře spoluvytváření zážitků. Musíte si uvědomit, že se jedná o proces spolu-vytváření. Jako u každé obchodní transakce, pokud mají všichni hráči plnou integritu a pracují jako tým k dosažení stejného cíle je pravděpodobnější, že výsledek přijde jednodušeji a rychleji a mnohokrát je lepší, než jste očekávali. Později budeme mluvit o exponenciální síle tvořit ve skupinách a jak mohou být vaše požadované zkušenosti a zážitky větší, jak snít více a osvobodit se od strachů a starostí.
Pojďme se podívat na to, když jste nastavili jasný záměr a zážitek je nadosah ruky. Možná vám tento zážitek přinese vyšší vibraci Lásky, jak změnit chování na vyšší frekvenci. Například místo pomlouvání, chcete být uctiví k druhým. Možná, že se rozhodnete opustit vztah, který funguje na nižších frekvencích, jako je například zneužívání partnera.
Ti, kteří mají v úmyslu vytvořit vyšší vibrace Lásky, mají možnost vstoupit do Brány Ráje. To je jako vstoupit bránou do krásné zahrady. Po překročení vidíte mnoho cest, které vedou do různých oblastí v Ráji. Pokaždé, když jste schopní odpustit druhým, uvolnit strach a přiblížit se k bezpodmínečné Lásce, jste schopni jít jinou cestou.
Pak přijde čas, kdy opustíte lidský svět a trávíte všechen svůj čas v pravém a skutečném Ráji. To je konečný cíl. Nicméně bychom vás rádi upozornili, že chůze po cestě je důvod pro to dostat se do Ráje. Užívejte si cestu za cestou. Mnoho lidí by tam chtělo být hned teď, ale neuvědomují si, že přišli na Zemi zažít právě tuto sféru. Ani jeden z vás nepřišel na Zemi být někde jinde. Krása chůze po cestě - to je důvod vašeho Bytí zde.
Každý z vás přišel z Ráje a každý z vás se do Ráje vrátí. Původně jste přišli z místa Lásky, kde nic jiného neexistuje. Každý z vás chtěl zažít aspekty toho, co není Láska, nebo různé aspekty Lásky jako je odpuštění, tělesnost, dobrodružství….atd.
Doporučujeme vám projít se po zahradě, přivonět k růžím, pozdravit Slunce, pozdravit Víly a být laskaví k ostatním. Užívejte si řadu emocí. Vychutnávejte si chuť jídla. Užívejte si fyzické pocity, protože to pro vás budou jen vzpomínky, ale také možnost podělit se s ostatními.
Až se vrátíte do Ráje, můžete si s sebou vzít všechny věci, které jste na Zemi zažili. Tyto vzpomínky jsou uloženy v Akášických Záznamech, které jsou podobné vašim knihovnám, kde si můžete číst knihu, nebo se dívat na film. Nicméně toto je high-tech materiál. V Akášických Záznamech si můžete prohlédnout všechny zážitky a prožít všechny emoce. Je to jako studovat skutečnou historii.
Bez vašich zkušeností na Zemi a v jiných sférách by žádné Akášické Záznamy nebyly. Věřte, že všechno co zažijete v každém okamžiku života se nahrává. Jakoukoliv vaši zkušenost mohou ostatní skrze vás zažít. Je to důležité a má to pro každého z vás důležitý význam.
Neexistuje žádný rozsudek spojený s těmito Záznamy. Neexistuje žádné peklo, nebo zatracení, pokud si je pro sebe sami nevyberete. Budete vidět tyto Záznamy, jakmile opustíte pozemskou rovinu a až přijde čas prožijete znovu své skutky. Věřte, že budete cítit to, co druzí cítili při interakci s vámi. Účelem této rozvahy je pomoci vám při rozhodování, co chcete zažít v dalším segmentu života, ať už na Zemi, nebo jinde.
Doporučujeme vám vybírat si zkušenosti s vysokou integritou, to vás přiblíží k bezpodmínečné Lásce, takže se s námi budete moci procházet v Rajské Zahradě!
8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 18.10.2014 7 CIMI kin 46

18. října 2014 v 17:05 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Nezapomeňte, že aby se mohlo dařit něčemu novému - staré musí zemřít: myšlenkové vzorce, emocionální reakce, vnímání reality. Nechte své staré stagnující, nebo nezdravé návyky odejít, abyste mohli přijmout více osvícený mocnější způsob Bytí i myšlení. Snadno se to řekne, než udělá……….staré zvyky jsou hluboko zakořeněné v psychice, takže dnes máte co dělat. To je výzva Cimi a Uuc (7) pro dnešní den. Chcete ji přijmout?
DNES JE DOBRÝ DEN POŽÁDAT O DLOUHÝ ŽIVOT A OCHRANU NA CESTÁCH, POŽEHNAT ROMANTICKÉMU DOBRODRUŽSTÍ
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Zdravím, jsem Cimi - Strážce Brány Smrti s Tónem 7. Dnes se podíváme na proces smrti, ne ve fyzickém smyslu, ale na éterické a energetické úrovni, což se týká uvolnění starých zvyků a kódů víry. V tomto případě to reprezentuje vznik lidstva (5) se zasvěcením do polarity (2) v této speciální sféře.
O smrti mluvíme jako o uvolnění něčeho, co je nežádoucí, nebo pokud zažíváte konce polarity. Co je to, co vám brání v uvolnění a v odpočinku? Co vám nefunguje? Jaké návyky vás drží zpět od prožívání snů? Jaké chování je stále uzamčené ve vzorci nedůvěry, neštěstí a nenaplnění? Jaké obavy a strachy brání tomu, abyste byli milující a laskaví? Udělejte si každý den čas podívat se na tyto otázky. Buďte k sobě upřímní a mějte velký sen. Krok za krokem začněte uvolňovat staré zvyky. To může zahrnovat najít si nové přátele, kteří jsou nakloněni ideálnímu životu. To může zahrnovat najít si novou kariéru, nebo změnit postoj ke své každodenní práci a ke svým kolegům.
Odhalte kódy přesvědčení, při kterých se necítíte dobře. Mějte odvahu čelit svým obavám. Chůzí skrze strach projdete Bránou Smrti. Nejedná se o fyzickou smrt, i když pro mnohé to tak může být. Brána je prostor, kde se lidé čistí a uvolňují negativní myšlenky. To je místo, kde můžete být osprchováni Láskou a podporou z Druhé Strany.
Kdykoliv uvolníte temné myšlenky a přesvědčení, jste fyzicky i psychicky odkódováni a můžete absorbovat více Světla do vašich buněk. To je to, co se nazývá Osvícení. Nestává se to v jednom okamžiku, děje se to krok za krokem. Jako Bytost disponující svobodnou vůlí si můžete vybírat okamžik za okamžikem zda se nakloníte na světelný, nebo temný konec polarity.
Věřte, že ve všech otázkách polarity je uprostřed místo, kde najdete rovnováhu. Každá část zážitku může být vzrušující a obohacující. Nicméně přijde čas, kdy vás zkušenosti už nebudou tak vzrušovat. Můžete to vidět ve svém životě, když se podíváte zpět na věci, které jste zažili. Poprvé máte adrenalinové pocity. Za nějaký čas se hladina vzrušení snižuje a v mnoha dalších případech se stává nežádoucí a nudná, až možná ztratíte zájem pokračovat dál. Ve skutečnosti se vám to nakonec stane přítěží. Pak jsou zkušenosti, které mohou být opakem a součástí vašeho života. Stejně tak můžete zažít návaly vzrušení na druhé straně polarity. Mnohokrát je vzrušující uvolnit se od počátečních událostí břemene.
Cílem je najít rovnováhu. To je místo, kde můžete najít pocit klidu a zároveň oceňujete zkušenosti, kterými jste prošli. Užívejte si krásné zážitky Bytí člověka se svobodnou vůlí, který si vybírá jen touhy srdce. Jaké znalosti jste získali z vašich zkušeností? Vidíte jak je dobré sdílet vaše zkušenosti s druhými, kteří hledají cestu ven z jejich aktuálních zážitků? Sdílení znalostí vás sbližuje s druhými. To je to, co vytváří Jednotu, kterou tolik z vás v současné době hledá.
Zažívejte cokoliv jen chcete. Pokud jste připraveni vyčlenit ty věci, které vám nepomáhají, projděte Bránou Smrti a užijte si milující a uklidňující sprchu. Přijímejte Lásku, která naplní vaše buňky a buďte připraveni změnit své návyky, které vás oddělují od zážitků, po kterých toužíte. Jakmile to uděláte, uvidíte nové dveře příležitostí. Díky svým minulým zkušenostem získáte postřehy, které vám pomohou dělat další rozhodnutí.
Nebuďte překvapeni, když se ocitnete v situaci, která může být skvěle znějící deskou pro ty, kteří procházejí situací jako kdysi vy. Podobné se přitahuje. Pokud budete pro sebe hledat to nejlepší dobro, budete přitahovat ty, kteří chtějí to nejlepší dobro pro sebe. Když jste dosáhli vysoké úrovně porozumění a soucitu, budou vaši Průvodci na Druhé Straně pracovat přesčas , aby vás spojili s těmi, kteří jsou v nouzi a hledají chápavé uši a soucitné srdce. Následujte svou intuici a synchronicity a najdete jeden druhého. Podpora může přijít i v podobě úsměvu neznámého člověka, krátkého rozhovoru, nebo prostě z pozorování druhých. Vaše činy nezůstanou bez povšimnutí!
Buďte odvážní. Užívejte si život naplno. Vychutnávejte si ho bez ohledu na které straně polarity se v současné době nacházíte. Víte, že život bude mnohem mnohem zajímavější, zábavnější a elegantnější, pokud jste milující a laskaví. Všechny ostatní zkušenosti mohou přinášet od počátku pocity euforie, ale na vaší cestě vždy leží řešení.
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 17.10.2014 6 CHICCHAN kin 45

17. října 2014 v 15:27 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Existují některé základní skutečnosti, které mají vliv na blahobyt každé rodiny bez ohledu na kulturu, náboženství, národnost, či politický systém. Tyto skutečnosti zahrnují duševní a fyzické zdraví, důstojné zaměstnání, přístup ke zdrojům, majetkovému právu a silným stabilním mezilidským vztahům. Problém však je, že v dnešním světě málo z nás může uniknout konstantnímu náporu problémů a výzev, které dělají dosažení skutečného blahobytu pro sebe a svou rodinu těžké. Všechny Uac ( 6 ) dny podporují úsilí o stabilizaci vašeho osobního, nebo rodinného prostředí, a s Chicchan na palubě je dnešek opravdu silný pro vitalitu, jasnost a porozumění v životě; k neutralizaci strachu a úzkosti, které drží vás, nebo vaši rodinu zpátky.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽÁDAT O DOBRÉ ZDRAVÍ, DUCHOVNÍ OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDNÍ I VAŠÍ OSOBNÍ OCHRANU
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.
Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Jsem Chicchan, Had. Spolu s Tónem 6 bychom se rádi zaměřili na 2 čakru - energetické pole ve vašem těle, které je domovem kreativity a smyslnosti. Čakrální oblasti jsou unikátní, obsahují řadu vzpomínek a pocitů ze zážitků.
Druhá čakra umožňuje vytvářet věci, které si přejete manifestovat. Někdy se nazývá centrum vášně. Je-li tato oblast zablokovaná, tyto schopnosti jsou zakrnělé. V nejhorším případě v zablokovaných místech vzniká ne-moc. To se projevuje v žaludku, ve střevech, pohlavních orgánech a bolestmi zad.
Jak se tyto oblasti zablokují? Je to přes myšlenky, emoce a systém přesvědčení. Od narození, dále prostřednictvím zkušeností, ať už domnělých, či skutečných, budujete svou strukturu všech přesvědčení. Čím intenzivnější emoce, tím více se myšlenky ukotví v čakrách. Ukažme si to na sexuálních zkušenostech, které jsou silně tabuizovaným tématem. Jako dítě jste prošli traumatizujícím porodním procesem. Od dětství se stále rozpomínáte odkud jste přišli a možná jste se setkali s myšlenkami o zdravém rozumu, když jste přemýšleli, proč jste se rozhodli přijít do tak husté sféry. Tyto emoce jsou uloženy ve vašem těle.
Jak rostete, máte mnoho zážitků, které jsou radostné i neradostné. Při několika příležitostech jste byli přistiženi jak si " hrajete sami se sebou " a byli jste za to pokáráni. Nemůžete si vychutnat pocity masturbace, takže se budete vyděšeně plížit a uděláte to, nebo to nebudete dělat vůbec. Ať tak či tak, pravděpodobně budete prožívat stud, vinu, nebo rozpaky. Tyto emoce jsou uloženy ve 2. čakře.
Pokud jste pokáráni, nebo napomenuti, když praktikujete nějakou svou tvořivost, výsledek emocí je uložen ve 2. čakře. Například při malování na zdi jste byli zesměšňováni, nebo vám bylo nadáváno, nebo vám bylo řečeno, abyste psali přesně do řádků, nebo psali jen určitým způsobem, nebo vám bylo sděleno, že jen kluci si hrají s kamiony a děvčata s panenkami.
Pokaždé, když jste přerušeni v nějaké vášnivé, nebo kreativní práci ( nebo smyslné ), emoce a myšlenky s tím spojené se slepují k sobě a vytváří tmavé energie viny studu, prohry. Tyto slepence tmavých energií vytváří v těle fyzickou nemoc. To je také původ zablokovaných čaker. Už se netočí, nevíří a nejsou zdravé. Čím silnější emoce jsou spojené s určitou oblastí, tím se vytváří více bloků a jste stále více nemocní.
Není neobvyklé, že zneužívané děti mají nemocné pohlavní orgány. Není neobvyklé, že lidé, kteří nemohli projevit svou kreativitu ze strachu, odporu, nebo výsměchu, mají potíže s břišními dutinami. Není neobvyklé, že lidé, kteří byli příliš kontrolováni, mají problémy s dolní částí zad. Opět odkazujeme na knihu Louise Hay. Její práce vám pomůže najít příčiny problémů a začít milovat své tělo.
V tento den Chicchan 6, bychom vám rádi pomohli vyčistit energie ve 2. čakře a otevřít tak cestu, abyste byli schopni tvořit a uvolnit negativní myšlenky, které vás drží zpátky od prožívání všeho, po čem toužíte.
Můžete to udělat dnes, každý den, kdykoliv. Pokud je 2. čakra zablokovaná, doporučujeme vám pracovat na tom často, abyste se dostali k poslání a účelu tohoto života, abyste mohli milovat všechny bezpodmínečně a manifestovat si vše k životu na Zemi. Většina z vás zažila už více, než jen svůj podíl pekla na Zemi. Sněte velký sen a dojdete do Nebe.
Postup je jednoduchý, obtížnost je přímo úměrná vaší schopnosti podívat se na svou minulost jasnýma a otevřenýma očima. Nikdo nemusí vědět co děláte. Nikdo se nedívá, když se díváte zpátky na svůj život. Nikdo vás nesoudí. Jsme tady abychom vám pomohli vyčistit ropné skvrny z vašeho oceánu emocí, aby byl čistý a plný překypujícího života.
Všechny vnitřní práce začínají na tom stejném místě, najděte si klidné místo v přírodě a uvolňujte myšlenky. V tomto okamžiku můžete požádat nás, nebo některé z vašich duchovních Pomocníků. Pokud jste obeznámeni z programem lékařské pomoci Bílého Bratrstva, pak můžete tento tým MAP zavolat. Jedná se o skupinu duchovních bytostí, které jsou vám kdykoliv k dispozici, aby vám pomohly s duševními i fyzickými problémy.
Vyberte si oblast ve vašem těle, kde vnímáte nepohodlí, nebo vám byla diagnostikovaná nemoc, nebo co se vám nelíbí a jemně ťukejte na tuto oblast …..znovu a znovu. Záměrem je udržet zaměření a nenechat své myšlenky bloudit. Nicméně pokud ťukání způsobuje rozrušení a bolest, pak to nemusíte dělat.
Máte-li přístup ke knize Louise Hay - Uzdrav své tělo, můžete vyhledat oblast vašeho diskomfortu. Pokud máte jasnou intuici, budete mít větší úspěch při vyhledávání mentálního ekvivalentu nemoci. Cílem je odstranit vrstvy emocí, které máte zablokované. Pokud vás tento způsob práce s bolestnými emocemi přesahuje, vyhledejte odbornou pomoc. Chtěli bychom vám důrazně doporučit, abyste našli důvěryhodného zkušeného duchovního léčitele, který vám pomůže odhalit temné a hluboké rány, zejména ty, které souvisí s incestem, těžkým emocionálním, nebo fyzickým týráním, nebo jiným extrémním zážitkem.
Většinou to dokážete sami, ale je důležité, aby když se vrátíte k těmto minulým událostem, je třeba odpustit všem zúčastněným. Neodpuštění způsobuje většinu problémů. Možná si zvolíte menší problém jako první. Jakmile získáte tuto první zkušenost, získáte také důvěru ve svou schopnost uzdravit se.
Navždy si zapamatujte, že jste jedineční unikátní a i vaše zkušenosti jsou individuální. Níže uvádíme jednoduchý proces hojení. Čím více jste kvalifikovaní a naladění na své duchovní vedení a obratnější při řešení strachů, tím snazší pro vás tento proces bude. Tím, že pozvete své duchovní Průvodce, ukáží vám způsoby, které vám pomohou v procesu uzdravení. Základní kroky jsou následující:
1. Najděte si klidné místo, kde nebudete rušeni, alespoň 1 hodinu. Klidné místo v přírodě je ideální.

2. Uklidněte vnitřní i vnější mysl a zaměřte se na svůj dech a uvolnění svalů.

3. Zavolejte své duchovní Průvodce a své Vyšší Já, popřípadě MAP Tým. Požádejte o ochranu před jakoukoliv vnější silou. Uveďte záměr a vyjmenujte rány minulosti, aktuální nemoci, problémy, které chcete léčit, nebo řešit.

4. Vyberte si část na svém fyzickém těle, s kterou chcete pracovat. Uveďte záměr ( moje játra jsou plně funkční). Jemně zaklepejte na tuto část těla a dávejte pozor na myšlenky, fyzické pocity.

5. V tomto bodu se může objevit mnoho věcí, možná si pamatujete na událost z tohoto, nebo minulého života. Můžete uslyšet název uzdravující potraviny, nebo výživového doplňku, nebo vitamínu. Můžete vidět sami sebe v ordinaci lékaře, nebo vám přijde na mysl jméno osoby.

6. Dávejte pozor na emoce, nechte je vyplavit na povrch. Pokud mát pocit pláče, plakejte. Pokud chcete tancovat, tančete. Pokud máte pocit malování do písku, nebo hlíny, pak to dělejte. Jedná se o způsob uvolnění emocí, které byly umlčeny, nebo stagnovaly.

7. Pokud vám přijde na mysl osoba, s kterou jste něco v minulosti prožili a je to bolestivé, požádejte Průvodce, abyste se mohli na tuto událost dívat objektivně jako na film. Někdy budete muset uvolnit emoce a do něčeho udeřit, nebo křičet. Možná se uvolní pocit viny spojený s událostí, kdy jste věřili, že jste špatní, když k incidentu došlo. Hlavní myšlenkou je odpustit sobě a všem ostatním, kteří se podíleli na jakékoliv události. Odpuštění ve zjednodušené formě znamená vědět, že jste vy i další zúčastněné osoby dělali to nejlepší, co jste v tu chvíli mohli. I když člověk ví, že byl krutý, nebo neuctivý, reagoval na základě svých životních zkušeností. Nemusíte znát jejich celou historii a oni neznají váš příběh. Stejně jako vy nechcete být souzeni druhými je férové, když vy nebudete soudit ostatní. Odpuštění je základním krokem k bezpodmínečné Lásce.

8. Je to to nejlepší, co můžete udělat, pokud pocítíte pocity odpuštění a Lásky k sobě i ke všem ostatním, kteří se podíleli na čemkoliv. Může to trvat několik sezení. Buďte trpěliví a dělejte " jakoby se to už stalo."

9. Představte si sami sebe, jako zcela zdravé. Jemně a láskyplně pohlaďte dané oblasti. Poděkujte vašemu tělu za pomoc při uzdravení.

10. Poděkujte vaším duchovním Průvodcům, i když moc nevěříte, že existují. Po té, co zažijete několik zázraků, budete vědět, že je mnohem víc, co se děje kolem vás.

11. Uzavřete sezení poděkováním všem, kteří byli přítomni.

12. Jak je to jen možné neříkejte slova, nebo nevnímejte pocity, které by znovu mohly vytvořit nemoc. Například pokud jste přišli o prst, nezaměřujte se na bolest, neupozorňujte, nemluvte o tom s ostatními, protože tomu přidáváte energii a bolest bude přetrvávat. Kolikrát jste na nějakou bolest úplně zapomněli, jakmile jste se zaobírali jinými myšlenkami? Udržujte své myšlenky zaměřené na cestu jak vyléčit vaše tělo, aby bylo zdravé.
Máte-li myšlenku, že se vám na vašem těle něco nelíbí, zamyslete se znovu.
Zavolejte nás kdykoliv budete chtít pomoci s nějakými otázkami. Jsme tady pořád a těšíme se, když vám můžeme pomoci. Jsme jako jedna duše a jediným úkolem je, abychom vám pomáhali. Buďte v radosti!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci - například balet, nebo pohyb sportovce - Uac přináší do pohybu dynamiku.
V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace.
Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončování, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.