NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Listopad 2014

TZOLKIN 30.11.2014 11 MULUC kin 89

30. listopadu 2014 v 11:35 Maysky Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Buluk (11) je síla přírody. Neuvěřitelně silná tvrdohlavá nenapodobitelná síla, která si nevybírá stranu - může způsobit velké dobro i velké škody. Muluc je také životní síla, která dává mnohem více než přijímá, ztělesňuje jak nejvyšší laskavost, tak nejnižší zneužívání jakého jsou lidské bytosti schopny. Společně Muluc a Buluk vybičují Bouři, její sílu a potenciál a vyžaduje obrovskou sílu vůle a charakter řídit jí a manévrovat. V době této kombinace, která se opakuje v Tzolkinu každé kolo, se můžete naučit jak tyto energie využívat pro pozitivní výsledek, ale to nějakou dobu trvá.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 11. Dnes bychom rádi sdíleli poselství dobrých zpráv. Ve světě se hodně hovoří o zkáze a ničení. I když byly tyto myšlenky na Zemi už dávno, vyskytují se nyní častěji. To je z části rychlostí, kterou zprávy obíhají svět pomocí elektronických komunikačních zařízení a z části rostoucí pozorností věnované prorockým výkladům. Jsme tu, abychom vám řekli, že vše je v nejlepším pořádku. Těžké časy na Zemi budou existovat tak dlouho, dokud tomu někteří z vás budou věřit. Svými kódy přesvědčení tvoříte svou realitu. Pokud máte stále strach a myšlenky, které vás zneklidňují, změňte myšlení.
Vyměňte své myšlenky zkázy, zoufalství, smutku a beznaděje za myšlenky naděje a radosti. Vaše realita je založena na tom, na co zaměřujete pozornost. Pokud očekáváte špatné věci, začnou se dít, protože vaše pozornost se na ně zaměřuje. Doporučujeme vám věnovat více pozornosti tomu, na co myslíte. Po celý den se sami sebe ptejte: " Na co mám myslet? " Buďte si vědomi svých myšlenek a rozhodněte se, zda chcete pokračovat v linii tohoto myšlení, nebo chcete zaměřit svou pozornost jinam.
Jeden ze způsobů, jak monitorovat své myšlenky, je nastavit časovač v náhodných intervalech, když uslyšíte alarm - všimněte si na co myslíte. Zajímavý experiment může být, když budete mít den volna, nastavit časovač na každých 5 minut a psát si seznam myšlenek po každém zazvonění. Budete se divit, jak široký je rozsah vašich myšlenek za jeden jediný den.
Lidská mysl neustále nahrává a přehrává všechno, co se děje kolem. Snaží se kategorizovat všechno, s čím se setkáte a co jste už zažili. Je to podobné jako když dáváte dokument do souboru. Sami vybíráte jaký je nejvhodnější soubor pro každý dokument a pak další dokument zařadíte do jiného souvisejícího souboru.To je důvod proč se v současné době ocitáte s myšlenkami, které zcela nesouvisí s tím k čemu v současné době dochází.
Pokud vystopujete myšlenky, které se objevují, můžete najít důvod proč vám je paměť připomíná. To se děje častěji na podvědomé úrovni. Pokud si myslíte, že mají vyvolat emoce, které potřebujete uzdravit, může to být příležitost k vyřešení problému.
Například: přemýšlíte o době, když jste byli malí a polili jste si mlékem váš nový oblek, což otřáslo s vaší matkou. Myslíte si : " Wau, úplně jsem na to, zapomněl, zajímalo by mě proč na to teď myslím. Vím, že na mě maminka křičela před hosty."
Když vystopujete své myšlenky zpět, zjistíte něco podobného. Jíte zmrzlinový krém s přítelkyní, její je sojový, zatímco váš je z mléka, odstartujete myšlenky o tom, jak se mléko vyrábí a že pochází od krav. Pak si uvědomíte, jak velmi milujte zmrzlinu, ale ne mléko. Pak myslíte na to, jak jste měli rádi čokoládové mléko, když jste byli malí. Pak si vzpomenete na dobu, kdy jste si mlékem polili oblečení.
V tu chvíli jste vědomě pochopili bloudění svých myšlenek. Vzpomínáte si, jak jste se cítili, když vám vaše matka řekla, že jste nepozorní a byla rozrušena nad vaším špinavým oblečením. Bylo to velmi trapné, protože jejím hlasitým hubováním upoutala pozornost hostů. Teď, když máte tuto vědomou vzpomínku, máte možnost léčit emoce, které jste cítili a jejich dopad na život. To je jedna z výhod vědomého sledování myšlenek.
Bylo by velmi zdlouhavé pokusit se vysledovat každou myšlenku. Nicméně bude prospěšné sledovat myšlenky, které vám přináší negativní pocity, které vás vězní ve strachu, nebo starých přesvědčeních. Sledování myšlenek vám pomůže získat kontrolu nad svým životem. Je to tak jednoduché.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Dárkový poukaz dle vlastního výběru

29. listopadu 2014 v 12:49 Dárkový poukaz na přání

Krásný předvánoční čas, nabízím Vám dárkový poukaz s možností výběru mých služeb. Cítíte-li udělat radost Vašim blízkým s láskou se jim budu věnovat na těle i duši. Mějte pohodový den. Anna www.tetovanianna.blog.cz

Krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit !

29. listopadu 2014 v 12:21 Kosmetické služby


Krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit !

Krém míchám ve spolupráci duchovních průvodců a přírodních bytostí v jemném nacítění na duši podle datumu narození, jména a příjmení.
Je v něm uložena informace pro danou osobu k podpoře a posílení transformačního procesu na fyzické, éterické, emocionální a mentální úrovni. Mimo jiné jsou zde obsaženy krystalové a květinové esence.
Nanáší se na očištěnou pleť podle potřeby. Velmi jemně také působí na čakry, které jsou součástí základní struktury života. Podle vlastního cítění můžete krém vetřít do pokožky v místech umístění čaker. Je také velmi příjemné krém vetřít ve velmi malém množství na plosku nohy, kde jsou umístěné veškeré akupresurní body orgánů v těle.Na jakékoli dotazy ráda odpovím.
Žehnám Vaši duši Láskou bezpodmínečnou a přeji klid, mír a harmonii.

Anna Vičánková
terapeutka, výtvarnice a průvodkyně světem přírodních bytostí lektorka seminářů a zájmových kurzů Luhačovice a Zlín www.slunecnikvet-anna.blog.cz www.tetovanianna.blog.cz email:channah12@seznam.cz tel:+ 420 777 339 159

Cena krému je 50 ml - 450 Kč 16.50 euro
30 ml - 250 Kč 10 euro
10 ml vzorek 100 Kč 4 euro

TZOLKIN 29.11.2014 10 LAMAT kin 88 galaktický portál

29. listopadu 2014 v 12:16 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ženská energie dnes přetéká - generuje obrovské množství prosperity, plodnosti a hojnosti. Uhnízděni v teplém vyživujícím lůně Cauac, Lamat a Lahun (10) relaxujte, obohacujte mysl i tělo, obohacujte ducha a posilte svazky a vztahy mezi lidmi. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat esenci vašeho zdroje - to je obzvláště důležité, pokud jste rodič, učitel, pečovatel, nebo pracujete v lékařské profesi.
Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DESÁTÝ den odhalí, jak důležitý je ve vašem životě pořádek a harmonie.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat 10. Vítejte v tento krásný den na planetě Zemi. Není Země krásné místo pro možnost strávit zde nějaký čas? Zamyslete se několik okamžiků nad krásou této planety. Zaměřte se na rostliny a zvířata. Pocit vděčnosti za všechna zvířata vás udrží v rovnováze. Buďte vděčni za všechny vodní zdroje, které vám poskytují potravu pro tělo i pro duši. Vnímejte velkolepost hor, prérií, pouští. Dýchejte toto všechno a přijímejte emocionální a fyzickou výživu, kterou vám všem Matka Příroda poskytuje.
V přírodě neexistují žádní oblíbenci. Květiny se nemusí vyhýbat ostatním květinám stejného druhu. Zvířata se neposmívají svým předkům. Voda nedělá rozsudky nad druhými. Stromy nestanovují žádné hranice, když se k nim přiblíží jiný. Ačkoliv existují některé zvířecí vlastnosti, které se zdají být lidské, podobné jako je boj a zabíjení, jedná se instinktivní opatření pro přežití.
Lidé jsou obdařeni vrozenými talenty a schopností fungovat na mnohem vyšším stupni inteligence, než většina druhů flory a fauny. Přesto můžete pozorovat hořčičné semínko rostoucí do jednoho z nejkrásnějších stromů na Zemi a stále mít úctu ke své vrozené inteligenci. Člověk rozvinul pocit nadřazenosti nad rostlinami i zvířaty a pohlíží na mnoho forem jako na neinteligentní. Posuďte práci vědců jako je Masaru Emoto a udělejte si své vlastní závěry. Jak může voda ve sklenici změnit svou molekulární strukturu, která odpovídá emocím, na které se člověk zaměřuje? Není to známkou inteligence života?
Skály a drahokamy vám poskytnou obrovské množství vzpomínek, stejně jako staré stromy. Byly svědky historie a absorbovaly energii událostí, které se kolem nich staly. Už jste někdy přišli na místo a měli pocit déjá vu, smutku, radosti, nebo štěstí a pak jste zjistili, co se na tom místě odehrálo a co spustilo vaše emoce? Mnoho výzkumů proběhlo na místech, kde se odehrávaly například posvátné obřady, nebo bitvy.
Všude kolem vás je život propojen nekonečnou řadou Vědomí. Stromy, rostliny, zvířata, lidé a všechno další soupeří o pozornost. Pomoz mi! Podívej se na mě! Tady jsem! Ale lidé jsou uzamčeni do kódů přesvědčení arogance a oddělenosti.
Máme pro vás cvičení, které vám pomůže být více v souladu s energiemi a vnímat bytosti kolem vás. Nejlepší je najít místo v přírodě, daleko od hluku a rušení lidmi. Je také dobré najít si klidné místo tam kde žijete, abyste se mohli naladit častěji.
Pokud máte v okolí stromy, vyberte si jeden z nich. Pokud jste na místě, které nemá venkovní prostor, nebo musíte zůstat doma, pak jsou v pohodě i pokojové rostliny. Opřete se zády o strom, nebo seďte u rostlin.
Několikrát se zhluboka nadechněte, uvolněte svaly a vyčistěte mysl od denních aktivit. Jakmile budete klidní, zaměřte se na rostliny. Zkoumejte opatrně každou část, včetně spodní strany listů. Všimněte si zabarvení listů, květů, kůry, stonků. Je tam nějaký hmyz, pokud ano, co dělá? Nezapomeňte, že rostliny vytváří kyslík, který vám umožňuje žít na této planetě. Uvědomte si velmi dobře tuto informaci. Co by se stalo kdyby neexistovaly rostliny? Nebyl by na Zemi život. Projevte vděčnost rostlinám, že to dělají.
Všechny rostliny jsou zdrojem výživy pro lidi, zvířata i hmyz. Listy, když spadnou, poskytují živiny sobě i půdě. Ve volné přírodě pomáhají rostliny udržet půdu, umožňují její obnovu s možností dodávat potřebné živiny a podporu po veškerý život. Poděkujte všem rostlinám za symbiotický vztah, který pracuje v rovnováze a umožňuje vám tu žít.
Když se nebudete dívat přímo na rostlinu, ale přes její okraje, nebo spíš za - uvidíte auru zlatého, nebo bílého světla. Když budete tuto dovednost praktikovat často, můžete vidět barvy vašeho energetického pole, stejně tak jiných lidí a bytostí. Všechny živé formy mají kolem sebe energetické pole, což můžete vidět na Kirlianově fotografii.
Zavřete oči a pokuste se vnímat energii rostlin. Je to jednodušší, když jste ve stavu Lásky a vděčnosti. Jak budete s jednotlivými rostlinami pracovat, uvědomíte si, že každá má svou " osobnost ". Možná zjistíte, že některé druhy pokojových rostlin mají jemnější energii, zatímco jiné více ohnivou.
Jakmile se více naladíte na jejich energii zjistíte, že reagují na vaši pozornost, nebo zanedbávání. Vědci dokázali, že rostliny na které mluvíte, hladíte je a chválíte, jsou mnohem více zdravější, než ty, kterým jsou poskytovány jen základní potřeby. Rostliny reagují na hudbu a uklidňující hlas. Když začnete věnovat více pozornosti vašim rostlinám, můžete slyšet jak na vás volají : " Dej mi vodu, podívej se na mě, zpívej si se mnou." Mluvte se stromy a objímejte je, podělí se s vámi o zajímavé zážitky.
Choďte často do přírody a buďte pozorní. Každý den poděkujte rostlinám a zvířatům a oceňte rovnováhu, kterou pro všechny na Zemi vytváří. Dávejte pozor jaké každý den vytváříte odpadky. Snižujte jejich množství a recyklujte. Vzdělávejte se jak být dobrými správci Země.
Země stárne rychlým tempem v důsledku lidské nedbalosti. Moc času nechybí, abyste se dostali do fáze úplného zničení všech forem na Zemi. Během krátké doby v důsledku manipulace člověka přestaly růst tisíce rostlin, vymřelo mnoho druhů zvířat a hmyzu. Každý krok, který uděláte, každý nádech má vliv na planetu.
Člověk s jeho nadřazeným myšlením je mnohonásobně méně inteligentní, než Zdroj, který stvořil tento svět. Možná je načase zbavit se pocitu nadřazenosti a být více v rovnováze s přírodou. Najděte způsob, jak to udělat. Vzdělávejte se a zařaďte do vašeho každodenního života sdílení vašich vědomostí. Nemáte mnoho času na vyrovnání vašeho dopadu na přírodu.
Loučíme se a povzbuzujeme vás, abyste se co nejčastěji spojili s bytostmi přírody a naučili se žít co nejjednodušeji a bez souzení. Jakmile si začnete všímat zázraků, které vás obklopují, vaše srdce se naplní radostí.
LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy , všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 28.11.2014 9 MANIK kin 87

28. listopadu 2014 v 11:26 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Jaký je to život, který stojí za to žít, když ne naplno, hluboce a bolestně krásně? Skrze vaší duši pulsuje krev mocného Jelena. Nechte ji proudit svobodně. Bolon (11) prší zlatý vodopád čisté energie na silný Manik. Zakloňte hlavu a nechte jeho divokou a pozitivní energii zaplavit vaši duši. Dnes jste korunováni strážcem lesa.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 9. Jak se dnes máte? Vítejte v našem čase sdílení. Tón 9 a já bychom vás rádi požádali, abyste se ponořili do svého vnitřního prostoru, kde je vše klidné a pohodové.
Počkáme chvilku, než se usadíte a dostanete do prostoru relaxace. Tak a teď si všimněte jak se uvnitř cítíte. Je tam napětí, nebo klid? Cítíte se nervózní, nebo máte pocit míru? Bojíte se, nebo se cítíte sebejistí? Máte pocit neklidu, protože nevíte o čem tento dialog bude?
Doporučujeme vám, abyste praktikovali toto cvičení denně. Zastavte všechno, co děláte, několikrát se nadechněte a pozorujte jak se cítíte. To je dobrý způsob jak sledovat, jak jste na tom emocionálně.
Udělejte si pro sebe čas jít ještě do hlubšího stavu uvolnění kdykoliv si všimnete, že se cítíte napjatí. Praktikováním tohoto zvyku dokážete být v hlubokém klidu a středu, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Vaše rozhodování bude mnohem snazší a pravděpodobně budete pro sebe dělat lepší volby, když budete uvolnění.
Tělo používá mnoho svalů a více energie, když je v tenzi. Když je celý systém přetěžován a v napětí na denní bázi, mnohem více se namáhá. Uvolněte stres a užívejte si mnohem více naplňující život. To je pro dnešek vše!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 27.11.2014 8 CIMI kin 86

27. listopadu 2014 v 18:15 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme, každý den se probudíme a jsme znovuzrozeni. Uaxac (8) je časová šňůra spletená na cestě věčnosti, kterou ztělesňuje Cimi - použijte je jako vodítko, záchranné lano při práci s životními přechody, nebo transformací. Nikdy nezapomeňte na silné a hluboké spojení se svou pokrevní linií, rodovou karmou, vašimi předky, kteří jsou i vašimi průvodci, chrání vás a pomáhají na každém kroku ……..jsou tam vždy bez ohledu na to, jak sami se cítíte. Stejně jako proudí vlny přílivu a odlivu přes písek, tak se pohybují proudy našich životů v rytmu obrovského oceánu kolektivního vědomí.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi s Tónem 8. Jsme vděční za čas, kdy jsme s vámi. Jako vždy je naším záměrem pomoci vám znovu najít to, co máte uvnitř sebe. Nepotřebujete žádné učitele, nebo guru; prostě se dívejte dovnitř sebe a vždy najdete co hledáte. Jsme zde, abychom vám pomohli rozpomenout se, a podpořili vás ve všem co se rozhodnete se svým životem udělat. Nesoudíme nic a nikoho, ctíme vás za vše co jste na Zemi dokázali. Ačkoliv se to tak nemusí zdát, děláte nejen mnoho pro sebe, ale i pro ostatní v celém Vesmíru. Každý z vás vytváří nové paměti. Každý z vás má jedinečný pohled na život. Ačkoliv se mohou dva účastnit jedné události, ani jeden z vás nemá stejnou zkušenost.
Doslova jste každý jako žijící knihovna, skladujete každou myšlenku, každou emoci a každou událost, kterou jste zažili. Není to úžasné? Jste jako super počítač s inteligencí mimo jakoukoliv virtuální realitu programového software. O co lepší bude váš život, když si uvědomíte, že jste vědomí tvůrci se schopnostmi tvořit stejně jako Stvořitel!
Dostali jste svobodnou vůli a tím možnost vybírat si všechny své zážitky. I když jste mnozí spadli daleko od vagónu soucitu, vaše zkušenosti vedou k obrovskému duchovnímu růstu. Dokážete si představit nebe, kde je jen dokonalost? Většina z vás by se nudila během prvních minut! Kde je nějaká výzva? Kde je nějaký problém? Kde je příležitost vyjádřit kreativitu? Možná splaskne vaše bublina, když vám řekneme, že žádné takové místo jako nebe nebo peklo neexistuje. Klidně se pověste na toto přesvědčení, ale my máme lepší nabídku.
Co když všechno, co si myslíte a děláte s vášní je branou k tvoření? Odsoudili byste sami sebe na místo věčného utrpení? Udělal by takovou věc otec i svému nejzlobivějšímu dítěti? Dává to smysl? Tvrdíte, že váš Otec je milující a vševědoucí. Pokud je vševědoucí, pak by jistě věděl, že když tvořil sám sebe, bude občas chtít být nemravný! Říkáte, že vás otec nastavil na neúspěch? Pokud takto popisujete svého Boha, možná by stálo za to utéct a být sirotek. Pak byste možná měli větší šanci najít štěstí!
Dobře….odcházíme z tohoto parketu a budeme více jemnější. Uvažujte takto. K dispozici máte Stvořitele. To by nemělo být tak těžké pochopit, když se podíváte kolem sebe a vidíte rovnováhu v přírodě. Co když Stvořitel navrhl Zemi takovým způsobem, který by umožňoval mnoha tvorům zde bydlet. Je to daleko od vašeho chápání? A teď…. co když chtěl Stvořitel zažít Zemi a všechny její poklady, ale nebyl schopen to plně provést, ačkoliv on sám je dokonalou formou Ducha? Mohl by Stvořitel vyřešit tento problém v případě, že by měl schopnost rozdělit sám sebe na maličké části s tím, že některé části zůstávají ve formě Ducha, zatímco jiné fragmenty snížily své vibrace do hustější formy?
Co když byl účel experimentovat s konceptem duality, či polarity aby ti, kteří přichází na Zemi mohli zažít plnou amnézii s cílem vyzkoušet jaké by to bylo žít na místě, kde není jen mír, Láska a skandování Haleluja? Chtěli byste být jedním z dobrodruhů a zaregistrovat se na tento unikátní zážitek? Přiznáváme, že se zkušenost polarity trochu vymkla z ruky.
Když toto všechno vševědoucí Bůh věděl, když tvořil tuto planetu, nebylo moudré nastavit parametry, možná datum, kdy to všechno skončí? Nejsou moudří ti rodiče, kteří umožní dospívání dítěti mimo domov s menším dohledem dospělé osoby a se zákazem nočního vycházení? Natahovali jsme vaši fantazii až příliš, nebo s námi budete pokračovat dál?
Co když se čas Velkého Experimentu chýlí ke konci? Jak by to vypadalo? Možná zjistíte, že mnoho lidí má mnohem větší zájem poznat své duchovní kořeny hledáním toho, co považují za správné, spíš než jen slepě následovat náboženství svých rodičů. Rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte po celém světě zvyšující počet nových kostelů; mohla by to být známka Konce Časů? Co když se Experiment opravdu chýlí ke konci? Všimli jste si, že mnoho lidí mluví o tom jak by si přáli změny ve světě? Všimli jste si, že stále větší počet lidí zjednodušuje svůj život, zatímco v minulosti byl velký důraz kladen na shromažďování materiálních statků?
Všimli jste si zvýšeného počtu aktivních lidí, kteří mají pocit " měl bych " ? Všimli jste si, že se mnoho lidí pohybuje směrem k rodině, nebo hledá komunitu podobě smýšlejících lidí? Všimli jste si, jak všechny systémy, které byly určeny k ovládání lidí se rozpadají? Mohl by to být zmíněný konec polarity? Možná hippies měli pravdu, když tvrdili, že všechno, co potřebujete je Láska! Bezpodmínečná Láska. Pravdivá Láska. Respektující Láska. Současné moderní slovo v mnoha kostelech a na duchovních setkáních je Jednota. Dnes se hodně hovoří o tom být Jedním s ostatními. Velký důraz je kladen na nalezení společné řeči, spíš ne té, která rozděluje.
Začněte se zaměřovat na to co vám dává milující pocity, pocity vyrovnanosti, radosti, kreativity a vášně. Už nemusíte zažívat jaké to je být sám, mít největší dům v okolí, řídit druhé, nebo cokoliv vás od druhých odděluje. Nejlepší možnost jak začít cítit tuto Jednotu je vidět ostatní jací skutečně jsou - děti jediného Stvořitele. Každý z vás má dar spolu-vytváření, ale neberte nás za slovo udělejte si test. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste obdrželi něco po čem jste toužili a uvidíte jestli najdete vzorec, který vás dovedl k úspěšné manifestaci.
Uvnitř vás existuje schopnost vytvořit Ráj na Zemi v jednom jediném okamžiku. Avšak existuje mnoho různorodých konkurenčních energií. Je to jako přetahování lanem. Skupina, která nejvíce táhne, vyhraje. Jste v historickém bodu, kdy Jednota je strana, která vyhraje. Mnozí dochází k poznání, že život je více než jen materiální bohatství.
Během několika posledních desetiletí předaly masy lidí kontrolu vládám a náboženským osobnostem. Veškerý povyk při oddělení církve a státu vznikl jako výsledek toho, že církev má více energie, než stát. Zákonodárci, kteří mají možnost vytvářet legislativu, vytvořili kontrolu pro ovládání vás - obyčejných lidí. Cílem bylo vás ovládat, a to se jim podařilo. Jak se rozšiřuje vaše Vědomí, máte možnost vzpomenout si jak silní jste a můžete se probudit ze spánku a říci DOST! Potřebovali jste velký otřes, abyste se probudili. Výsledek je, že mnoho lidí jsou bezdomovci bez peněz na oblečení, jídlo, bydlení, na základní potřeby nutné pro přežití na této planetě. Jste na pokraji ztráty jakékoliv existence života na Zemi. Dokážete si představit cokoliv dalšího bez Lásky?
Je možné, že lidé nyní zažívají opak Lásky? Je možné, že jste spustili celé spektrum možných zkušeností vedoucí ke kompletnímu zničení? Existuje způsob jak z toho ven, nebo jste odsouzeni k zániku? Stále doufáme, že se vás probudí dost, že jste připraveni znovu získat zpět vlastnictví vašeho těla, duše, mysli a začít tančit v rovnováze. Pokud je to pravda, co to bude vyžadovat? Mohou to být výkřiky proti válce? Může to být přibývání zájemců o zastavení skupiny, která řídí každý aspekt vašeho života?
Chtěli byste vidět návrat k zahradám jako prostředku jak nakrmit sami sebe zdravým jídlem? Chtěli byste vidět růst komunity, kde lidé společně pracují, aby měli jídlo, přístřeší a oblečení? Může dojít k posunu z místa " benefitů " na místo, které vytváří vášeň a není stresující? Už víte, že se tyto věci mohou stát?
Sdělovací prostředky se na to nezaměřují, protože by vystavily úskalí magnáty, kteří " vlastní svět " a média. I přesto se jejich svět hroutí před očima, protože zapomněli na jednu velmi důležitou složku v jejich plánu na ovládání světa - svobodnou vůli lidí, které chtějí ovládat. Každý z vás má hranice, které jste si nastavili - někteří vědomě, někteří nevědomě. Vaše kódy přesvědčení vám umožní zažít jen určitou hranici - tolik zneužívání, tolik kontroly, tolik neštěstí, tolik otroctví atd. atd.
Každý z vás nyní přichází do bodu, pokud jste tak již neučili, kdy řeknete : " Už toho bylo dost, zasloužím si více naplňující život! " Cesta do Nebe na Zemi může být hladká, nebo hrbolatá. Záleží na tom kolik těch u moci se vzdá a jak ladně jste schopni získat kontrolu nad svým životem - my říkáme ELEGANTNĚ, protože máme na mysli dosažení toho co chcete prostřednictvím Lásky, nikoliv reakce ze strachu. Ten už tu byl a způsobil, že bojujete na všech úrovních věky. Nyní je čas složit zbraně a tvořit život, který si přejete. Začněte si představovat své sny jako realitu. Dělejte každý krok s Láskou a ohledem k sobě i druhým, hledejte jen ty věci, které jsou pro vaše dobro a dobro všech zúčastněných. Cokoliv menšího vás udrží ve Vědomí polarity, ve které jste nyní svázáni a umlčeni.
V tomto bodu končíme, i když je mnohem více co bychom vám rádi řekli. Nicméně každý den nabízíme různé pohledy jak tvořit Ráj na Zemi. Jakmile se naučíte pustit strachy a nahradit je Láskou, budete stát v bezpečí mimo chaos ve světě. Jakmile se vás více a více spojí, sevření těch, kteří nad vámi měli kontrolu se uvolní. Drak ztrácí svou moc. Jak jsme uvedli ve Zprávě v den 83, měli byste se spřátelit se svými draky, protože opravdu všichni jste Jedno, všichni jste z jednoho Zdroje. Brzy tuto pravdu pochopíte a přijmete své nepřátele jako své přátele. Svět může být lepším místem! Vy jste ti, na které jste čekali! To nejsou jen obyčejná slova. Vezměte si je k srdci a nechte své Světlo zářit!
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.11.2014 7 CHICCHAN kin 85 galaktický portál

26. listopadu 2014 v 12:21 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.

Vy jste zodpovědní za váš vlastní osud. Vy sami držíte otěže vaší životní cesty. Bez ohledu na to, čím jste prošli, nebo kdo vás kam dovedl, nakonec jste to vy, kdo má navrch v každém aspektu vašeho života. Vy sami sedíte na vrcholu hory a máte možnost vidět obrovský horizont své duše z 360° - vnímat celý rozsah lidských zkušeností, rozhodovat, jaký život skutečně chcete. Je to otázka změny vašeho vnímání, způsobu myšlení, reakcí, zvyků, předpokladů. Obtížné? Ano, velmi. Ale mimořádně posilující.

Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.

Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.

Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.

***

Jste připraveni změnit svůj život? Jsem Chicchan s Tónem 7. Jsme zde, abychom vám společně nabídli další způsob, jak se zbavit starých přesvědčení, které již nepotřebujete. Stejně jako had můžete sloupnout vrstvy kůže, z kterých jste vyrostli. Každá vrstva slouží jako ochranný kabát, ale je třeba odložit kabát, který je malý a udělat místo pro nový.
Zkuste si obléknut oděv, který je o několik velikostí menší, budete se cítit nepříjemně a nakonec přijdete o energii, protože průtok krve bude omezen. To samé se děje na energetické úrovni, jakmile omezíte tok energie tím, že se držíte starých přesvědčení a strachů. Jakmile pustíte omezující strachy a kódy, energie bude volně proudit, což vám umožní myslet jasně, být více kreativní a dělat zdravé volby.

Kódy přesvědčení jsou nastavovány v emocionálně nabitých okamžicích. Akce může být negativní, nebo pozitivní. Většina kódů je vytvořena aniž by si člověk byl vědom, že k tomu dochází. Například máte skvělý den, vše probíhá hladce a najednou " třesk, někdo narazí zezadu do vašeho auta. V ten moment je všechna radost zapomenuta. Jistě si vzpomenete, že se to stalo několikrát v životě, když bylo všechno skvělé, najednou přišlo něco, co vás strhlo do disharmonie. V tu chvíli, aniž byste si to uvědomovali, jste vytvořili kód přesvědčení : " Jakmile se věci daří, určitě se něco špatného přihodí! "

Začnete takto žít život, jakoby to byla realita. Neustále se zaměřujete na špatné věci, které by se mohly stát. Pokaždé, když vyprávíte svůj příběh, jak se věci pokazily, posilujete své kódy přesvědčení s pomocí Universálního zákona přitažlivosti - o čem přemýšlíte, to také vytvoříte. Jak jde čas, přitahujete stále více negativních událostí, protože očekáváte, že se stanou. Lidé pracují na této úrovni tvoření nepřetržitě od narození. Mnohokrát se narodíte s neporušenými kódy, ale častokrát rozptýlení kódů přesvědčení je ten hlavní důvod, proč jste se rozhodli vrátit na Zemi.

Může být velmi těžké prolomit kódy přesvědčení, protože na prvním místě za ně budete muset přijmout zodpovědnost. Budete také muset opustit myšlenky, že jste oběť a vzdát se pře-vypravování svých oblíbených příběhů. Bude to vyžadovat úsilí změnit návyky, které jste přijali za své. Bude to vyžadovat odvahu změnit stará přesvědčení, protože tak riskujete ztrátu milovaných a dělání často extrémních životních změn.

Takže stojí za to hledat kódy, na kterých jste postavili svůj život? Zeptejte se sami sebe, jestli jste spokojeni v každé oblasti života. Přináší vám vaše práce radost? Jste v každém okamžiku během dne spokojeni? Jsou vaše vztahy uzdravené? Milujete všechno a všechny bezpodmínečně? Trávíte svůj volný čas činnostmi, které vás baví? Užíváte si pravidelně pobyt v přírodě? Cítíte se kreativní a inspirovaní? Jste zdraví a plni energie? Dokážete zachovat rovnováhu v každé životní situaci? Pokud odpovíte na některou otázku NE, pak uděláte nejlépe, když odstraníte všechny vrstvy oděvu, které vás škrtí.

Existuje nespočet zkušeností, které vás dovedly k vytvoření kódů, v kterých žijete a také existuje nespočet způsobů, jak tyto kódy odstranit. Každý z vás je jiný a každý jdete unikátní cestou. Co nabízíme každý den je jiný nástroj nebo cvičení, které vám pomůže vytvářet volby nezbytné pro vyklizení nepořádku uvnitř vás.

Co nabízíme dnes je odstranit vrstvu ochrany, kterou jste nastavili v době bolestivého zážitku. Vzpomeňte si, kdy jste zažili nepříjemnou událost. Všimněte si co se kolem vás dělo. Jak jste se cítili, kdo byl přítomen? Většinou jste měli pocit bezmoci. Přejeme si, abychom vám pomohli získat zpět vaši sílu. Věřte, že jste ji nikdy neztratili, jen jste prostě nevěděli jak ji v té době použít. Můžete získat svou sílu zpět, když si uvědomíte, že stále sídlí uvnitř vás.

Mnoho problémů v dnešním světě je způsobeno kódy přesvědčení spojených se silou. Kolikrát jste slyšeli lidi říkat: " Já jim ukážu! Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat! Jsem šéf, takže mohu druhým říkat, co mají dělat! Nikdo mě neporazí! "

Svět je plný lidí, kteří jsou zraněni a často to vzniká v dětství. Tato zranění způsobují, že lidé nastaví systém přesvědčení na základě pocitu bezmoci. Jakmile znovu získáte odvahu a naučíte se poradit si ve světě, začnete o svou sílu bojovat. Tato síla vychází ze vzteku, bolesti, strachu, represe a mnoha dalších emocí, které nejsou zdravé.

O co zdravější by bylo vědět, že jste mocný tvůrce a že můžete vyjádřit svou sílu milujícím a laskavým způsobem. Doufáme v to a není to jen otázka síly, ale také všech aspektů lidstva. Máte v sobě všechno co je potřeba pro život naplněný Láskou a soucitem.

Jak je možné překonat omezující kódy přesvědčení? Jednou z možností je podívat se na oblast života, v které se cítíte nespokojení. Možná je to způsob, jak reagovat na ostatní, nebo zvyk, který chcete změnit. Vyberte si jednu věc. Často je potřeba jen několik okamžiků, než zjistíte co obvykle spouští toto chování.

Váš mozek nezná rozdíl mezi představou a realitou. Jedna velmi efektivní metoda vedoucí ke změně chování je pře-hrát roli v mysli. Když to budete dělat často, budete připraveni začít reagovat jako při cvičení. Mnoho profesionálních atletů ví, že je to pravda. Opakovaně si představují jak hází perfektní míč, nebo perfektně bruslí, až se to stane jejich druhou přirozeností. Jakmile si něco jasně představujete, vaše svaly jemně reagují, jakoby byly do činnosti opravdu zapojeny. Možná jste někdy viděli lidi, nebo zvířata jak se během spánku hýbou. Mírně kopou, sténají, nebo mluví, jejich ruce se mírně hýbou, tělo reaguje na to co si vizualizují během spánku na nevědomé úrovni.

Vizualizace na vědomé úrovni je velmi silná. Na chování, které si přejete změnit, se zaměřte svou jasnou myslí a rozhodněte se, jak byste jednali ( spíš než reagovali ) až příště podobná situace nastane. Když se snažíte prolomit zvyky, které jsou silně zakořeněné, nečekejte že změna přijde během jednoho sezení vizualizace. Potřebujete udržet svou mysl v tomto praktikování, dokud zcela nezměníte zvyky. Vidíte jak silná tato činnost je, pokud jde o základní příčinu nežádoucího chování? Tím, že se občas podíváte do minulosti, pravděpodobně objevíte určité chvíle, kdy jste se spoléhali na nějaké kódy přesvědčení a dostali se do nepříjemné situace. Je třeba sloupnout staré vrstvy, protože stále platí zákon přitažlivosti.

Při vytváření nového kódu přesvědčení bude vaše mysl dělat všechno, co je v jejich silách, aby tento zákon uplatnila. Na fyzické úrovni když se synapse v mozku spojí, reagujete jedním konkrétním způsobem ve všech podobných situacích. To může být dobré pro takové věci, jako zapamatovat si odtažení ruky, když se dotknete něčeho velmi horkého. Na druhou stranu to může být škodlivé, pokud nechcete dovolit druhým, aby se k vám citově přiblížili, protože se bojíte, že vám ublíží stejně jako tomu bylo v minulosti.

Po vytvoření kódů založených na strachu jsou všechny ostatní události, které následují, rozděleny do kategorií podle tohoto zákona. Jinými slovy pokud nastavíte kód, že jste bezmocní, začnete tuto víru uplatňovat v dalších oblastech života. Může to být pocit, že musíte vykonávat podřadné práce, nebo nebudete schopni najít odvahu dělat věci na vlastní pěst. Váš základní systém přesvědčení zasahuje všechny oblasti.

Dobrou zprávou je, že jakmile odhalíte základ tohoto kódu přesvědčení, je snadné zahojit všechny rány. Popadají stejně jako domino, protože nebude existovat energie, která je držela pohromadě. Budete také muset vyměnit zvyky, které držely kódy při životě. Jakmile odstraníte staré kódy, budou tyto zvyky pokračovat, takže je musíte vědomě sledovat a měnit.

Řekněme si přiklad pro ženy : máte ve zvyku se přejídat a chcete se toho zbavit. Vizualizovaly jste si samy sebe jak jíte méně, držíte diety, vybíráte si lepší potraviny, přesto se dál přejídáte. Udělejte si čas a snažte se najít nejstarší vzpomínku, kdy jste se přejedly. Uvědomujete si, že to začalo v mladistvém věku. Jak se vaše tělo tvarovalo a dospívalo a kluci se na vás dívali sexuálním způsobem, necítily jste se ve své kůži. Odmítaly jste nabídky chodit na schůzky a dělaly všechno možné, aby se o vás tímto způsobem nezajímali.

Pak jste přišly na to, že většinu kluků nepřitahují silné dívky a ty, které jsou oblečené nedbale. Měly jste AHA! moment a začaly s přejídáním a přibýváním na váze, takže vás kluci nechali na pokoji. Proč jste si vytvořily tento kód přesvědčení? Možná se počátky objevily mnohem dříve. Možná zjistíte, že jste byly sexuálně zneužívané v dětství. Hmotnost nebyl problém, protože se pachatel nezaměřovat na tělo, ale na to, že vás může ovládat. Uvědomujete si, že příčinou vašeho vzorce přejídání je pocit bezmoci. Nevědomky jste začaly s přejídáním a přibývaly na váze jako způsobu, jak podpořit přesvědčení spojené s bolestí zneužívání v dětství.

Nyní máte na čem pracovat. Pokud byly tyto vzpomínky potlačovány mnoho let, dovolte si pociťovat potlačené emoce. Je nezbytně nutné, aby se tyto emoce dostaly na povrch a byly propuštěny, protože vaše tělo ukládá všechny informace, které jsou základem nemocí v těle.

Můžete se potýkat s mnoha dalšími otázkami, než jen s přejídáním. Může být moudré vyhledat odbornou pomoc, nebo pomoc přítele, vyzrálého přítele, který vás může podpořit. Přesto je to váš poklad pro objevování. I když na první pohled může být velmi těžké vidět požehnání v některé z minulých událostí, pokud můžete požehnat každé zkušenosti a odpustit sobě i druhým, uděláte nejlépe, když sami sebe propustíte z roli oběti. Pamatujte na zákon, že podobné se přitahuje, takže je ve vašem nejlepším zájmu propustit sami sebe z pocitů oběti.

Pokud s námi pracujete po celý rok, postupně objevíte různé cesty, jak tyto bloky odstranit a uzdravit rány minulosti. Doporučujeme vám hledat tyto problémové oblasti. Vraťte se zpět a jak můžete vytrhávejte kořeny svých starých přesvědčení. Pozorujte jak se cítíte v podobných situacích. Přehrávejte si roli v mysli jak chcete reagovat v budoucnosti, až taková situace nastane. Propusťte negativní pocity spojené s těmito příběhy a nahraďte je pozitivními.

Mějte se sebou trpělivost, i s druhými. Systém přesvědčení lze změnit v mžiku. Všechno je doslova myšlenka, nebo postoj. Pokud zjistíte, že jste se zabydleli v negativitě, zamyslete se znovu. Pokud o něčem, nebo o někom přemýšlíte negativně, změňte postoj. Buďte více odpouštějící a méně kritičtí. Víme, že pro některé z vás je to těžké. Jsme tu, abychom vás podpořili, pokud jste připraveni shodit věci, které vás škrtí.

Uvědomujeme si, že pro ty z vás, kteří se potýkají s těžkými a bolestnými vzpomínkami, může být tento rozhovor slabým článkem podpory. Věříme, že s námi budete pokračovat celý rok a praktikovat podpůrné prostředky, které nabízíme. Dialog jako je tento, vám může jen stěží pomoci vyrovnat se s veškerou bolestí, kterou jste zažili.

Naše srdce vnímají bolest a zranění každého z vás. To je důvod proč nabízíme sami sebe jako prostředek podpory. Mluvili jsme v mnoha dřívějších Zprávách o tom, proč je na Zemi tolik bolesti. Přesto bolest, kterou prožíváte je vaše a lze jí léčit, ale ne pokud nejste připraveni se jí pustit. To je naše naděje.

Buďte odvážní a mějte odvahu čelit strachům, buďte připraveni vzdát se všech lží, které vám byly řečeny. My mluvíme jen pravdu a věřte, že jen pravda vám přinese svobodu. Dovolte nám ukázat vám cestu.

SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.11.2014 6 KAN kin 84

25. listopadu 2014 v 16:14 Maysky Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Uvolněte se z vězení, které jste postavili kolem sebe, vaší mysli, těla i duše, rozmotejte těžké sítě svazující vaši schopnost snít a uzdravte hluboké rány, které stále leží skryté pod lety bolesti, strachu a traumat. To je více než jen zbožné přání, více než přicházející osvícení Vědomí, než ukončování dlouhého počtu Mayského kalendáře co vás osvobodí. Myslíte si opravdu, že chcete být svobodní? Pak jediné co potřebujete je udělat to, protože vy jste jediný, kdo vás může osvobodit.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene. Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Jsem Kan 6, vítejte. Začneme dnes pohledem na aspekty sebe sama, které vám již nevyhovují. Možná je to vaše váha, nebo váš způsob komunikace. Jsou nějaké návyky, které byste chtěli změnit? Máte zájem o prohloubení vaší spirituální víry? Vyberte si jednu věc, na kterou byste se dnes rádi zaměřili - něco, co jste připraveni změnit, nebo zažít na hlubší úrovni. Jako Kan reprezentuji zasetí nových myšlenek, nebo nápadů a kódů přesvědčení. Požádejte mě ve fázi plánování uvolňování starých zvyků, aby se mohly zrodit nové.
Věnujte několik okamžiků relaxaci pomocí technik, které jsme sdíleli dříve a které jsou pro vás nejvhodnější. Opusťte štěbetání mysli, starosti a zaměřte se na nádech a výdech. Zaměřte pozornost na oblast, kterou chcete dnes zaostřit. Co nejobjektivněji a ze všech úhlů se podívejte proč to je/proč to není součástí vaší reality. Proč jste v minulosti sami sobě dovolili zažít tuto událost, nebo toto chování? Při tom hned objevujte bloky, které vás odrazují od následování toho po čem toužíte. Zapište si myšlenky, které se objeví - dokonce i ty , které se zdají bezvýznamné. Cílem v tuto chvíli je zůstat mimo analytickou mysl. Jednoduše zapište vše co se objeví v mysli, jakmile se zaměříte na určitou otázku.
Teď zaměřte pozornost na budoucí možnosti. Kde vidíte úskalí, které by vás mohlo odradit od realizování až k plné změně? Zapište je také. Až budete hotovi, projděte si celý seznam a chvilku se ponořte do každé položky. Můžete již tak ovlivnit bloky. Váš seznam přivede do vašeho Vědomí touhu udělat změnu, stejně jako možné kroky pro dosažení cíle.
Možná budete muset opustit vztah, přestěhovat se na jiné místo, najít způsob podpory, stát více ve své osobní síle, opustit starý návyk, nebo udělat jiné další změny. Jak moc jste ochotní udělat změnu? Jste připraveni přinést určitou oběť potřebnou k vytvoření vysněné reality? Pokud ne, vyberte si něco jiného, co chcete změnit a opakujte výše uvedené kroky. Vždy se můžete k tomuto problému vrátit.
Pokud máte silnou touhu udělat změnu, pak jste připraveni zasít semínko nastavením záměru. Proces nastavení záměru je velmi jednoduchý. Všichni to děláte na denní bázi, ale většinou neúmyslně. Ti, kteří udělali ohromné pokroky v manifestování svých přání se naučili tajemství vědomého nastavování záměrů. Jsme tu, abychom s vámi tato tajemství sdíleli. Je to naše naděje, že tyto poznatky použijete vždy pro vaše nejvyšší dobro a vždy pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Nezneužívejte je.
Jasně se soustřeďte na jednu věc, které chcete dosáhnout. Uveďte záměr čeho chcete dosáhnout. Vždy se ve vašem zaměření řiďte parametrem - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastěných, hladce a elegantně. Vizualizujte si sami sebe v cíli, pomocí 5 smyslů. Věřte, že kroky směrem k manifestaci již probíhají.
Děkujte všem, kteří vám pomáhají při vytváření této skutečnosti. Očekávejte neočekávané! Vaše záměry se mohou projevit způsobem, který byste nikdy nečekali. Pokud si to rozmyslíte, uveďte nový záměr a nezbytné kroky. Čím více emocí do vizualizace vložíte, tím je větší pravděpodobnost, že se přání splní. Můžete vizualizaci opakovat několikrát obzvláště pokud váháte. Předstírejte jakoby se to už stalo.
Můžete psát své touhy na místa, kde je budete pravděpodobně vidět po celý den. Pořiďte si nástěnku snů, dělejte si poznámky - to je způsob, jak udržet vaši pozornost zaměřenou na cíl. Nastavením záměru obaleném emocemi se dají věci do pohybu. Lidé mají tendenci neustále přemýšlet. Andělé a Duchovní Průvodci se věnují pouze těm myšlenkám, které jsou podpořeny silnými emocemi. Silné emoce jsou spojené s vlnami energie, zatímco myšlenky mohou zůstat nepovšimnuté.
Je jen na vás jestli budete následovat intuici a zůstanete v okamžiku přítomnosti, abyste mohli rozpoznat kroky vedoucí vás do cíle. Mnoho modliteb jsou myšlenky bez odpovědí, popravdě řečeno projdeme kolem nich bez povšimnutí. Stejně jako všechny další životní změny, cvičení dělá Mistra. Jakmile se naučíte plně spoléhat na svou intuici a rozvíjet komunikaci se svým Vyšším Já a Průvodci, vaše přání se budou manifestovat rychle. Také jen malé " Děkuji " jde dlouhou cestou. Stejně jako se vám líbí, když vám děkujeme za vaši tvrdou práci, duchovní Pomocníci také ocení uznání.
Musíte také denně čistit vaši energii, abyste měli čistý kanál. Je to stejné jako rádio, není-li vaše frekvence vyladěná, nebudete mít jasný příjem, nebo se ocitnete na nesprávném kanálu. Dále budete muset pokračovat v mazání bloků způsobených strachem a starými zvyky. To je záměr těchto Zpráv. Jsme tu, abychom vám pomohli kdykoliv o to požádáte. Jako vždy vám připomínáme, že uvnitř sebe máte sílu udělat změnu bez ohledu, jak těžká se zdá. Jsme u vás jako na povel a sloužíme vám. To je naše práce a přináší nám velkou radost pomáhat těm z vás, kteří jsou připraveni pokročit směrem k porozumění a pochopení své skutečné pravé podstaty bezpodmínečné Lásky. Pro dnešek se loučíme. Bavte se při remodelaci vlastního života. Mějte den plný zázraků!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.11.2014 5 AKBAL kin 83

24. listopadu 2014 v 8:52 Maysky Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Buďte noční snílek, který volá po prvních paprscích ranního světla. Buďte prázdnotou, v které se rodí příslib a potenciál. Buďte píseň, která dává hlas slovům uvnitř vaší duše. Toto je čas pro zrození nápadů, záměrů, myšlenek, které se vyvíjí v teplé tmavé noci vašeho podvědomí pro přípravu a přeměnu v jednání a realitu.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem. Zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Jsem Akbal a vítám vás v čase sdílení našich vědomostí. Věřte, že tyto znalosti jsou již uvnitř vás. Jsme tu prostě jen abychom vám pomohli získat zpět to, co zůstalo pohřbeno. Jsme jako mapy vedoucí vás k zakopanému pokladu, který leží uvnitř vás.
Mnozí na Zemi trpí traumaty, které způsobily postavené ochranné zdi. Mozek je schopen zažít pouze určité množství traumat, aby se dokázal včas zregenerovat a mohl přežít a zachovat si zdravý rozum. To je původ fenoménu rozpolcení osobnosti, ke kterému dochází po opakovaných traumatech. Pokud mozek není schopný dál snášet strašlivé podněty, bude se rozpadat, ale umožní člověku stále žít, aby mohlo dojít k uzdravení. Jsme zde, abychom vám pomohli s procesem uzdravení.
I když drtivá většina z vás není diagnostikována jako schizofrenik, mnozí z vás žijí s celou skříní kostýmů, kterou jste si vytvořili, abyste mohli fungovat ve vašem světě. Řekněme, že jste prodělali těžké trauma jako dítě. Může to být sexuální zneužívání člověkem, kterému jste důvěřovali. Aby bylo možné vyrovnat se s opakovaným zneužíváním, hráli jste myšlenkové hry sami se sebou. Možná v čase zneužívání jste mentálně opustili své tělo a předstírali jste, že jste někde jinde, třeba na karnevalu. Pokaždé, když byl akt opakován, vraceli jste se na karneval.
Váš mozek nerozezná rozdíl mezi představou a realitou; reaguje přesně stejným způsobem, ať už fyzicky vykonáváte činnost, nebo si jí jen vizualizujete. Když stárnete a pachatel se vás kdykoliv nějak dotýká, vaše mysl se automaticky přepne na karneval.
Jak dospíváte, tyto rány leží ladem. Pak přijde čas a rány se začnou připomínat. Jednou v noci prožíváte vášeň, i když scénář je mnohem více milující, akce je velmi podobná tomu, co jste zažívali v dětství. Tyto spící rány začnou hnisat a drát se na povrch.
Často byla bolest tak intenzivní, že jste zneužívání v dětství vymazali ze své vědomé mysli. Možná, že ani vy ani váš nový nápadník nemůže pochopit, proč se rozcházíte. Můžete si myslet, že je to divné, protože tato událost je přece karneval. Když jste vyrůstali, nenáviděli jste karnevaly, ale nevěděli jste proč. V mnoha případech trvá roky odhalit s pomocí vyškolených profesionálů a hypnotizérů sexuální zneužívání. Časem objevíte vztah mezi sexem a karnevaly.
Spolu s traumatem samotného zneužití jste jako dítě nastavili kódy přesvědčení, že lidem se nedá věřit, sex je bolestivý, hanebný, můžete mít pocity nezodpovědnosti, že nebylo umožněno, aby se to neopakovalo, pocity viny, pokud zjistíte, že jste hříšník či oběť, nebo řadu dalších přesvědčení. To je základ, na kterém jste postavili svůj život. Jsme tady, abychom vám pomohli s odhalováním těchto základních kódů.
Ačkoliv mnoho z vás nemělo zkušenosti takového rozsahu, negativní události ve vašem životě způsobily, že jste založili mnoho kódů přesvědčení na strachu a bolesti. Tím, že najdete tyto kódy a budete čelit strachu a uvolňovat emocionální bloky, máte možnost obnovit svůj život a postavit jej na Lásce a důvěře. To je čas, když se dějí ve vašem životě kouzla a také čas velkého léčení na všech úrovních: fyzické, mentální, emocionální a duchovní, pak budete moci vytvořit svůj život takový, jaký si přejete.
Každá tato Zpráva je navržena tak, aby vám pomohla při řešení strachů a s demontáží stěn ochrany, které už nepotřebujete. Je nám potěšením, že vám můžeme poskytnout naše služby v tomto ohledu. Jste připraveni uvolnit traumata, která vytvořila tyto rány? Pokud ano, začněme s jednoduchou relaxací.
Zaujměte pohodlnou polohu a uvolněte svaly. Jestli začnete od hlavy k prstům u nohou, nebo opačně, je jedno. Udělejte co je pro vás pohodlné. Zhluboka se nadechněte a uvolňujte skupinu svalů, například prsty. Někteří lidé považují za přínosné stáhnout svaly s nádechem a uvolnit je s výdechem. Použijte metody, které vám vyhovují nejlépe.
Po dokončení začněte dýchat ve svém tempu. Zaměřte pozornost na srdce a začněte vytvářet pocity Lásky a vděčnosti. Při výdechu uvolňujte napětí, nebo negativní myšlenky. Po několik okamžicích si začněte představovat, jak posíláte Lásku nějakému člověku, události, nebo jednoduše pošlete Lásku Vesmíru, či Stvořiteli. Pokračujte s vydechováním Lásky z vašeho srdce, dokud neucítíte hluboký pocit klidu. Při praktikování této metody budete nacházet čím dál méně negativních myšlenek.
Dále pozvěte své Vyšší Já, aby vás vedlo; uvítáme, když nás zavoláte také. Naším cílem je být vám zrcadlem, bezpečným místem, kde se můžete podívat hluboko dovnitř sebe, najít skryté stíny, které jsou připraveny spatřit světlo. Věřte, že nic zlého k vám nepřijde. Jsme stále s vámi, abychom vás podpořili. Těm, kteří mají hluboké traumatické rány doporučujeme, aby začali s méně zraňujícími situacemi, dokud si nejste jisti, že můžete zvládnout emoce vyplavující se na povrch.
Je užitečné, pokud máte v blízkosti sebe přítele, až se začnete přesunovat do hlubších ran. Požádejte přítele, aby tiše vedle vás seděl. Nemá žádnou jinou roli, než být s vámi, pokud máte strach být sami. Je nezbytné, aby přítel nic nesoudil a nedával vám žádné rady. Cílem tohoto cvičení je získat nové kódy přesvědčení na základě toho, co je pro vás pravdivé. Mnohokrát si přátelé nebo rodina myslí, že ví, co je pro vás pravé, ale nemusí to být pro vaše nejvyšší dobro.
Pokračujme v dnešním cvičení. Dokončili jsme dechové cvičení s pocity vděčnosti, což vám pomohlo cítit se uvolněně a ve stavu vyšší radosti. Takže teď jděte dovnitř a vytáhněte jeden problém, který vás trápí. Může to být něco z dětství, nebo z nedávné minulosti.
Nahlas nebo ve své mysli pojmenujte problém jako například: " Pokaždé, když mi někdo něco navrhne, abych udělal, cítím odpor. Proč to dělám a jak mohu toto chování zastavit? " Nechte svou mysl hledat a věnujte pozornost myšlenkám a vzpomínkám, které se objevují. Jakmile dovolíte mysli, aby zaplavila vaše Vědomí, mohou se objevit podivné obrazy. Častokrát mozek katalogizuje události do různých skupin a archetypů. Archetyp je symbol představující něco z reality.
Vraťme se nyní do okamžiku přítomnosti. Jak se zaměřujete na problémy a otázky, které prezentujete svému Vyššímu Já kvůli uzdravení, máte nyní záplavu obrazů a emocí. Často dostanete jednu, nebo i dvě odpovědi. Někdy přijde odpověď později při náhodném setkání, nebo například zaslechnete nějaký postřeh v rádiu. Cílem je přijmout pokyny vedení, být otevřený a očekávat odpověď i z nepravděpodobných míst.
Jakmile získáte důvěru v tento proces a začnete věnovat více pozornosti náhodám a synchronicitám, budete schopni nacházet odpovědi mnohem snadněji. Jakmile začnete jednat podle těchto odpovědí a integrujete je do svého života, získáte důvěru v sebe a ve spojení s Vyšším Já. Budete vědět, že není žádných pochyb a žádný problém není velký jak se zdá. Nic, co si přejete poznat, pro nás není velké.
Nejme vázáni lhůtami; existujeme v rovinách, kde nejsou žádné hodiny. Nejsme omezeni tělem, takže jsme schopni být na více místech najednou. Nemějte pocit, že byste nás obtěžovali. Budeme rádi, když získáte svoji sebedůvěru a jistotu, že všechno poznání je pro vás přístupné a máte možnost vytvářet zkušenosti, které na Zemi chcete mít. Žádáme vás, abyste vždy nastavili parametry toho co si přejete a nezapomněli na formuli - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. To je nutné, pokud chcete růst v Lásce a být vyrovnaní.
Existuje mnoho lidí, kteří tuto pravdu objevili, ale nepoužívají ji pro nejvyšší dobro všech. Vytvářejí na Zemi velké škody. Oni stejně jako vy budou muset počítat s důsledky každého činu. Vybudujte si svou vlastní integritu a používejte své dary moudře.
Pokud se snažíte vyřešit problémy z minulosti, nebo současnosti, nezaměřujte se na více problémů najednou. Všimněte si co se objevuje: archetypální obrazy, jasné/nejasné vzpomínky a především si všímejte emocí. Pokud máte pocit, že chcete plakat, křičet, nebo kopat, udělejte to. Mnohokrát uzdravení nastává v okamžiku, kdy projevíte své emoce. Dovolte cítit se rozhořčení, zneužití, podvedení, nebo cokoliv vám přijde na mysl. Je lepší mlátit do polštáře, než pokračovat v boji s těmi, které milujete, nebo v otázkách, které nejsou důležité. Nevyřešené otázky jsou obvykle uloženy v srdci, emocích a frustraci.
Existuje velké množství vrstev emocí, které je třeba sloupnout, aby se uvolnily vzorce chování spojené s hluboce zakořeněnou bolestí. Pro dnešek uvádíme jen některé z nich, ale během roku půjdeme ještě hlouběji. Dnes chceme vysvětlit proces a umožnit vám začít pracovat s problémy, které jsou připraveny pro vyřešení. Na těchto problémech můžete pracovat sami, nebo s naší pomocí.
Pokud se rozhodnete sledovat naše Zprávy na denní bázi, obdržíte časem všechny části, které potřebujete pro vyřešení všech problémů. Cílem je osvobodit se od strachů, zvyků a kódů přesvědčení, které vám nepomáhají a drží vás od života v radosti a pokoji. Aby došlo ke změně kódů a uzdravení minulosti, můžete se zabývat následujícími vrstvami:
Odpusťte pachateli. Věřte, že lidé jednají podle svých nejlepších schopností, i když mohou zvolit věci, které nejsou pro vaše nejvyšší dobro. Dovolte všem lidem být tím, kým chtějí být, zda jste či nejste v souladu s jejich chováním. Uvolněte všechny rozsudky o lidech, místech a událostech. Uvolněte všechny pocity obětování. Rozpoznejte požehnání ve všech situacích bez ohledu na to, jak strašné mohly být. Změňte všechny negativní myšlenky zaměřené na sebe, nebo na druhé. Zastavte pře-vypravování příběhů, které udržují nevyřešené problémy při životě.
Podívejte do tváře svým strachům a emocím a nahraďte je Láskou. To, jak spolu studujeme každý den, vás naučí řešit bolestné vzpomínky a uvolnit emoce, které jste získali v roli oběti. Stejně jako drak, tak i vy se naučíte sebe-posílení a reagovat elegantně, takže můžete začít žít život v harmonii a Lásce. Mnozí dokázali překonat hrůzostrašné zážitky. Můžete to udělat také. Je nutné najít odvahu, postavit se drakům a spřátelit se s nimi. Jsme zde, abychom vás povzbuzovali a podporovali. Shoďte kódy, které vás drží zabalené ve strachu a negativním myšlení. Jděte dnes a obnovte pocity naděje, Lásky a radosti!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.11.2014 4 IK kin 82

23. listopadu 2014 v 12:57 Maysky Kalendář na každý den


Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Dnešní Ik se spojuje s měsícem a se vzduchem, s ženskou energií , která dělá všechny věci ucelené a úplné. Ať už to víte, nebo ne, hluboko uvnitř na úrovni své duše jste celiství. Čerpejte ze své studnice sílu vytáhnout Vědomí blíže k vašemu Vyššímu JÁ a vyčistěte svoji duši, psychiku, hněv, zášť, závist, deprese a jiné stojaté negativní energie.
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Jsem Ik s Tónem 4 a vítáme tuto příležitost sdílení. Naše dnešní téma je drahé našemu srdci, protože je to bezpodmínečná Láska. To, co bychom si přáli dnes, je pomoci vám zažít její hlubší úroveň. Zveme vás ke společnému času samoty a meditace. Tento proces je velmi jednoduchý. Nejtěžší pro mnohé z vás bude ukáznit sami sebe a najít pro sebe 15 minut každý den. Jakmile to budete dělat každý den, vaše odměny budou obrovské, jakmile se rychle naučíte zklidnit tělo, mysl a tak omladit váš energetický tok.
Najděte si klidné místo, kde nebudete rušeni po dobu nejméně 15 minut. Doporučujeme vám vytvořit si klidovou zónu, kde můžete dělat své denní meditace; povzbuďte ty, kteří žijí s vámi, aby udělali totéž. Velkou výhodou je, pokud můžete mít takový prostor v přírodě. Jestli jste na místě, které nemá dvůr, nebo zahradu, vytvořte si takové místo na balkoně, nebo uvnitř domu. Zahrňte do toho rostliny, nebo předměty, které vám dávají pocit, že jste v přírodě. Máte-li nějaké náboženské objekty, nebo si přejete v pozadí hudbu, svíčky, vonné tyčinky, použijte je.
Váš prostor by měl být navržen tak, aby tam bylo připraveno vše co potřebujete. Tak je více pravděpodobné, že si najdete čas a budete provádět tato cvičení. Kromě toho, kdykoliv se cítíte během dne ve stresu, bude to váš prostor, kde se můžete psychicky zklidnit.
Účelem tohoto času ticha je, abyste byli vyrovnaní a uvolnili stres a napětí. Je nutné, abyste byli v uvolněném a harmonickém stavu Bytí, aby bylo možné dostat se dovnitř sebe a zažívat Lásku všeho. Je-li vaše mysl naplněna strachem a myšlenky zaměřené ne věci kolem vás, je snadné ztratit se ve frustraci a netrpělivosti. Po té co jste připravili svůj prostor a nastavili hudbu, světla, svíčky, nebo vše s čím pracujete, zaujměte pohodlnou polohu. Nezáleží jestli vsedě, nebo vleže, důležité je, aby vaše páteř byla co nejrovnější, aby mohla proudit energie. Jakmile se usadíte, udělejte několik nádechů a výdechů, uvolněte tělo i starosti běžného dne.
Soustřeďte se na svůj dech, při nádechu si vizualizujte nadechování Lásky a laskavosti. Při výdechu uvolňujte napětí, myšlenky, emoce, které vám odsávají energii. Pokračujte v tom několik minut, dokud nebudete cítit hluboké uvolnění. Pak dalších několik minut myslete za co, nebo za koho jste vděční. Při nádechu zašlete této osobě pocit Lásky a vděčnosti. Dělejte to 5-10 minut, posílejte tyto pocity lidem, místům, nebo událostem, které vám přijdou na mysl. Pokud existuje něco, nebo někdo, s kým se snažíte uvolnit problémy, můžete klidně strávit celé sezení a zaměřovat se pouze na osobu, nebo událost. Časem přijde i odpuštění a budete moci posílat pocity Lásky svobodně.
Zde jsou návrhy kam můžete Lásku a vděčnost posílat : Bohu, Vyššímu Já, Duchovním Průvodcům, příbuzným, přátelům, spolupracovníkům, domácím zvířatům, sousedům, i těm, s kterými nemáte dobrý vztah, vašemu městu, státu, Zemi, Vesmíru, rostlinám, zvířatům, hmyzu, událostem, které vám dávají pocit radosti, událostem, které nejsou radostné, jídlu, zemědělcům, obchodům, lidem ve službách, dopravním prostředkům, komunikacím i vašemu tělu. Ať už vám přijde na mysl cokoli, pošlete tomu Lásku.
Tímto pravidelným postupem se začnete zaměřovat na pozitivní věci kolem vás. Každým okamžikem bude vaše mysl zaměřena na vše, co vám skutečně způsobuje radost, radost v každém momentu, opravdu!
Toto cvičení lze provádět kdykoliv, kdekoliv. Pozorujte svět kolem sebe a oceňte jeho krásu. Buďte pozorní a vděční za každé požehnání, všechno, co vám přijde do cesty - a to i to, co se jeví jako negativní. Trénujte sami sebe být každým okamžikem v radosti. Zaměřením na Lásku a vděčnost bude váš život mnohem hladší. Rozplynou se problémy, jakmile uvolníte napětí a strach s nimi spojený.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.11.2014 3 IMIX kin 81

22. listopadu 2014 v 10:19 Maysky Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Oh, dnes je lepší zůstat doma - ve skutečnosti zamkněte dveře! Ox (3) se mísí s Imix - výbušná kombinace; síla, která může vyhodit psychické pojistky. Když nejistota, překážky a riziko vkročí do alternativních proudů vašeho Vědomí, které nese Imix - nedá se říci, kde skončíte. Ale to jen pouze, pokud jste nepřipraveni. Pokud jste typ horolezce, nebo zbožňujete bungee-jumping - toto je perfektní den jít statečně psychickou bouří. Prognóza je koneckonců ve váš prospěch: Trecena Cauac! Jen si nezapomeňte s sebou vzít něco na přežití!
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnotou vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Dobrý den! Dobrý den to opravdu je, protože se opět spolu setkáváme a učíme se od sebe navzájem. Dnes začínáme další kolo nového cyklu ( 20 dnů uinalu). Věřte, že naše pořadí v kalendáři Tzolkinu nemá žádný hierarchický význam. Každý z nás reprezentuje různé aspekty vás a každé další kolo Tzolkinu vytváří hlubší úroveň vašeho porozumění a chápání.
Takže pojďme se podívat na nový začátek tohoto cyklu. Rádi bychom se dnes ponořili hlouběji do vaší duše pomoci vám při objevování těch věcí, které vás drží zpátky od života plného radosti. Tyto Zprávy jsou vytvořeny tak, aby pomáhaly lidem s vědomím, že každý je na unikátní cestě sebe-objevování. Pokud jsou na vás některé lekce příliš těžké, nebo tajuplné, buď se vraťte k předchozímu dni a pracujte s nevyřešenou otázkou, nebo s námi pokračujte a vstřebávejte jen to, co vám dává smysl a integrujte věci, s kterými souzníte.
Jak postupně přezkoumáváte svůj život, uvědomujete si, že existuje mnoho věcí, kterým jste nerozuměli, když jste byli dítě. Po té, co jste získali zkušenosti a širší rozsah chápání, změnili jste některé ze svých přesvědčení a vzorců chování, jako například vzdát se lahve a začít pít z hrnečku. Později, když přišel čas, jste odložili dětskost a posunuli se kupředu. Tato každodenní předkládaná komunikace, je stejný způsob.
Je zde mnoho věcí, které čtete a nesouhlasíte s nimi, nebo jim vnitřně nevěříte. Ale podívejte se na body, které vám dávají hlubší smysl a jděte dovnitř, abyste zjistili, které s vámi rezonují. Pak podnikněte nezbytné kroky a integrujte je. Přitom se naučíte zrušit mnoho strachů, které vás zaslepují. Jakmile znovu čtete tyto lekce rok co rok, budete mít mnohem lepší chápání.
Začněme dnešní den pohledem na to, jak jsou formulovány kódy přesvědčení. Vaše myšlenky nesou obrovskou tvůrčí energii. Čím více budete pečovat o určité myšlenky, tím více jim dáváte sílu a víru. Váš mozek neustále zpracovává to co kolem sebe vnímáte. Existují myriády vjemů a podnětů na výběr v každém okamžiku - i když spíte. Vaše podvědomí zaznamenává všechno co se kolem vás děje, i když tomu nevěnujete vědomou pozornost. Tato skutečnost byla prokázána pomocí hypnózy, kdy je člověk schopen vybavit si podrobnosti, kterých si v čase konání události nevšiml. Váš život jde v souladu s tím, čemu věnujete vědomě pozornost. To je důvod, proč byste měli sledovat své myšlenky, slova, činy a emoce. Když se zaměříte na určité věci, stanou se součástí vaší reality. Tato pravda je dobře ilustrována ve filmu " Co my jen víme."
Každý z vás je v každém okamžiku obklopen nesčetným množstvím událostí, zvuků a pachů. Pokud byste všemu tomu měli věnovat pozornost, za chvíli byste se zbláznili. Mnoho věcí se děje pomocí vzorů. Díky praxi váš mozek funguje automaticky včetně svalů, což vám umožňuje chodit po místnosti, aniž byste museli dávat pozor na své pohyby. To umožňuje soustředit se na jiné věci. Jak se pohybujete životem, mnoho věcí se děje automaticky, čtete dopis, aniž byste si museli všímat každé hlásky, vaše tělesné funkce jsou automatické a váš mozek filtruje podněty, na které se nechcete zaměřovat.
Existují nesčetné studie scénářů lidí, kteří jako skupina zažijí nějakou událost. Například je třída s učitelem a několika studenty. Přijde herec a udělá několik domluvených věcí a odejde z místnosti. Studenti jsou pak požádání, aby popsali celou epizodu vztahující se pouze k faktům toho, co viděli. V každém případě uslyšíte mezi studenty různé varianty. Proč tomu tak je? Existuje mnoho důvodů, ale v každém případě každý reaguje na základě vlastního osobního filtru.
Proč si vybavujete jen některé aspekty událostí? Podvědomí ukládá informace, kterým nevěnujete pozornost. Někdy mohou informace být dostupné, ale mnohokrát je již nelze načíst. Jsou navždy ztraceny, nebo leží ladem, dokud je nebudete považovat za důležité? V každém případě budete vždy reagovat na události, na které se soustředíte. Tak se rodí kódy přesvědčení. Ty věci, které jsou v popředí vašeho myšlení tvoří vaši realitu.
Pokud se rozhodnete zaměřit pozornost na negativní události, pak se stanou vaší realitou a přilákají více a více podobných událostí. Pokud k tomu dochází opakovaně, stává se to vaším zvykem, takže se zaměřujete na všechno negativní kolem vás. Říkáme těmto lidem " ne, ale ". Určitě je znáte. Kdykoliv je těmto lidem představen nějaký nápad, reagují s obvyklým tvrzením: " Ne, to nebude nikdy fungovat, ale můj nápad ano."
Na druhé straně existují lidé, kteří se zaměřují na pozitivní chování a myšlení. Říkáme těmto lidem " ano, a ". Určitě je znáte. Bez ohledu na to co říkáte vás podpoří s tvrzením " Ano! To je skvělý nápad, a uvažujete ještě o další možnosti? " Většinou žijete mezi - někdy máte negativní pocity, někdy máte pozitivní a optimistické. Ale každý má základní dispozice na jedné, nebo druhé straně.
Jedním ze zákonů tohoto Vesmíru je, že podobné se přitahuje. Pokud jste neustále zaměřeni na možnost stát se obětí, nebo, že vás všichni vždycky dostanou, nebo že máte smůlu, to je to, co přesně budete přitahovat. Dávejte pozor na myšlenky a věci, které vytváří vaši realitu. V každé situaci jsou lidé, kteří se zaměří buď na požehnání, nebo na prokletí. Dobrou zprávou je, že máte schopnost překročit negativní myšlení.
Jakmile získáte kontrolu nad svými myšlenkami, pak budete moci uvolnit kódy přesvědčení a změnit chování, které vás uzavírá v " ne, ale " myšlení. Každý den tohoto kalendáře je navržen tak, aby vám pomohl právě s tím. Věnujeme vám čas a dělíme se s vámi o postřehy proč je svět takový, abyste v něm dokázali lépe fungovat. Po celou dobu vás podporujeme, abyste šli dovnitř sebe pro všechny vaše odpovědi. Je naší touhou, abychom vám pomohli znovu se spojit s vaším Vyšším Já. Není třeba žádných guruů, nebo jiných učitelů pro ověření vaší víry, nebo pomoci najít vaše vlastní vedení.
Rozšiřte své omezené názory, pokud jde o Boha, nebo Bohy, v které věříte. Je váš Bůh podporující a milující? Myslíte si, že vám přeje méně, než váš fyzický otec? Mnoho z vašich náboženství vás učí přesvědčení, že váš Otec je krutý a trestající.
Studujte náboženství, kdy toto začalo a proč to začalo. Jaká byla důvěryhodnost tvůrce tohoto náboženství? Když se podíváte kolem sebe na přírodu, která je v rovnováze, vidíte Boha, který je moudrý a milující? Když se k vám někdo přiblíží s novými myšlenkami, můžete získat moudrost, když budete naslouchat. Nicméně spíše, než slepě věřit tomu co říká, pokládejte otázky, vraťte se k nim ve své mysli a projevte důvěru, že alespoň jedna lahůdka by pro vás mohla být užitečná. Nechtěli byste, aby si druzí také vyslechli váš pohled?
Mnozí z vás jsou uzamčeni v pochybnostech a neví co si mají vybrat. Těm z vás, kteří se bojí, aby neudělali špatný výběr doporučujeme, aby šli dovnitř sebe a umožnili sami sobě zažít co v současně době cítí jako nejlepší. Po celou dobu života jsou vám nabízeny zástupy myšlenek a všechny mají svůj význam a platnost. Vezměte si pro sebe jen ty, které považujete za správné. Pokud vám jedna myšlenka nevyhovuje, zkuste další. Neexistují žádné správné, nebo špatné, existují jen zkušenosti. Mnozí z vás se budou krčit při tomto prohlášení, ale žádáme vás, abyste zvážili, čemu jste věřili jako dítě a co pro vás už není pravdou. Ani jeden z vás nemá všechny kódy přesvědčení, které jste si nastavili jako dítě. Jakmile získáváte zkušenosti a dozvídáte se více, jste schopni vidět věci z jiného úhlu pohledu.
Snad nejlepší doporučení, které můžeme sdílet s každým z vás, je být laskavý k ostatním. Nezáleží na tom, jestli druhý člověk udělal něco špatně, buďte i přesto laskaví, tito lidé mohou mít prospěch z vašich činů laskavosti. Svět by byl milujícím místem, kdybyste byli k sobě navzájem laskaví. Odložte souzení a buďte laskaví ke všem. Je ještě nějaké jiné téma, které je třeba kázat v církvích? Cokoliv jiného vede k oddělenosti. To je dost špatné, že vlády oddělily církve od státu.
Bez ohledu na to, jaké je vaše náboženské, nebo duchovní pozadí váš život bude lepší, jakmile se soustředíte na božství uvnitř sebe. Život se stane mnohem více milující, jakmile každý z vás zruší myšlenky souzení a naučí se milovat jeden druhého. Je to základ vašeho náboženství?
Jakmile se vaše myšlenky dostanou na místa, která nejsou v zákrytu s vaším životem, zamyslete se znovu. Můžete říci, že je příliš únavné sledovat myšlenky. Žádáme vás abyste se podívali na to, jak únavný váš život bude, pokud nebudete své myšlenky sledovat. Doporučujeme vám, abyste šli každý den dovnitř sebe a podívali se na ta místa, kam směřuje vaše pozornost a změnili myšlení v oblastech které s vámi nerezonují. Usilujte o radost a radost bude vaše!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze dnes předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.11.2014 2 AHAU kin 80

21. listopadu 2014 v 18:21 Maysky Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
V každém sporu jsou vždy nejméně dva oponenti. V každém konfliktu budete potřebovat něco, nebo někoho, aby se bránil, nebo bojoval, jinak tam jednoduše není žádný spor - to je spouštěč duality nebe a země, mysli a těla, svobody a omezení. Při pohybu střetem mezi dvěma nepřátelskými stranami, rozdílnými názory, nebo konfliktními situacemi, stiskněte Ahau intuici, Cauac léčivou sílu a utište polaritní energii Ka (2). Poslouchejte bez souzení nebo Ega a budete vědět, jak dosáhnout rovnováhy.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Zdravíme vás, vítejte v tomto čase sdílení. Je pro nás velkou ctí, že s vámi můžeme spolupracovat, abychom vám pomohli pochopit skutečnou podstatu toho, kdo jste. Přitom zvyšujete nejen svůj vibrační vzorec, ale vzorec celého Vesmíru. Neříkáme tato slova jen tak a nebereme je na lehkou váhu, neboť jsou to skutečně velmi hluboká a posvátná slova. Dnes bychom s vámi rádi hovořili na téma slova. Je zde mnoho rozhovorů, které proudí dál do Vesmíru, a které se neliší od odpadků, které plní vaše skládky a oceány. Lidstvo se stalo povrchní ve svých touhách a materiálních statcích.
Je zde hodně zanedbávání, pokud jde o péči o Matku Zemi, která vás porodila a podporuje vás. Tvrdě spíte a nechcete uznat dopad, který jste způsobili na povrchu Země. Nevědomky jste znečistili oblohu v atmosféře škodlivými emisemi. Navíc vaše myšlenky znečišťují Zemi, oblohu a proudí dál do Universa. Opět používáme slovo Uni-verse ( jeden hlas ) a chceme vám pomoci věnovat pozornost každému slovu, které vyslovíte. Slova jsou jen dalším projevem vašich myšlenek. Nejprve je myšlenka, pak je mluvené slovo a pak následuje akce. Tyto kroky jsou poháněny pomocí vašich emocí.
Jakmile jsou vaše emoce silné, mají dopad na doprovodné myšlenky a slova. Když budete říkat slova, která nejsou pravdivá, tyto příběhy se budou vlnit celým Vesmírem a připojí se k podobným nepravdám. Když mluvili falešní proroci o konci světa v roce 2012, tato slova musela být filtrována v celém Vesmíru. Ti, kteří tomu věřili, pravděpodobně slova opakovali, což vytvářelo obrovsky silnou dynamiku. Pokud mnoho lidí považuje něco za pravdu, stane se to skutečností. Vaše slova jsou velmi silná.
V dřívějších dobách měla slova menší dopad na Zemi a Vesmír, protože neexistovaly prostředky pro jejich šíření jako dnes. Díky moderním technologiím prostřednictvím médií jako televize, telefony a internet, se slova šíří mnohem rychleji a publikum je mnohem větší, než tomu bylo v historii. To je důvod proč je tak důležité dávat pozor na každé slovo, které vyslovíte. Kolikrát jste o druhých řekli nelaskavá slova? Všimli jste si, jak tato slova mají tendenci se k vám vracet rychleji, aby vás strašily? Pryč jsou dny pomluv a nečinných slov. Všimli jste si jak rychle k vám některé věci přijdou, když o nich vášnivě přemýšlíte, nebo mluvíte?
Lidstvo dosáhlo rozhodujícího bodu ve schopnosti tvořit pomocí slov, myšlenek, činů a emocí. V této době je mnohem jednodušší odložit cigarety, alkohol a potraviny, které nepotřebujete. Je mnohem jednodušší změnit zaměstnání, nebo se přestěhovat do nového místa, pokud je vaše touha opravdu silná. Věci se manifestují mnohem rychleji s ohledem na vývoj lidstva. Nicméně existuje cena, kterou někteří zaplatí, aby zůstali v tomto rozjetém vlaku. Aby bylo možné manifestovat utopický svět, o kterém mnozí sníte, musíte si být nejprve vědomi svého osobního dopadu, který máte na celý Vesmír. Každý z vás je mocný Tvůrce. Vaše nástroje jsou myšlenky, slova, činy, emoce. Existuje ještě trénink, který potřebujete, abyste mohli implementovat tyto nástroje.
Negativní myšlenky se slepují a způsobují ve světě katastrofy. Chtěli bychom se dnes soustředit na to, jak získat naprostou kontrolu nad slovy. Existuje zkratka, kterou můžete použít, než otevřete ústa a promluvíte. Tato zkratka se jmenuje M.Y.S.L.E.T. Jinými slovy přemýšlejte dřív, než začnete hovořit. Uvažujte o těchto věcech, než začnete mluvit. Je ten správný čas? Je to čestné? Je to o vašem Já (ego)? Je to nutné? Je to laskavé? Praktikujte používání těchto filtrů, než začnete mluvit. Jakmile si osvojíte tuto dovednost zjistíte, že mluvíte mnohem méně. Lidé budou s největší pravděpodobností naslouchat tomu, co říkáte, protože přijdou na to, že když mluvíte, vaše slova stojí za to poslouchat.
Možná si budete chtít vystavit tuto zkratku na místa, kde vám bude připomínat, jak důležité je věnovat pozornost slovům, které říkáte. Jakmile získáte vládu nad vašimi slovy, budete ohromeni jak dobře komunikujete telepaticky a prostřednictvím řeči těla.
V současné době je velký důraz kladen na slova, která vedou k nedorozumění způsobeném posuzováním - málo pozornosti je věnováno řeči těla a nemluvenému slovu.
Doporučujeme ovládat váš jazyk, protože se tak sníží zatížení na Zemi i mimo ni. Praktikujte umění hovořit v pravý čas. Buďte k sobě upřímní i k druhým a naučte se dar MY, spíš než JÁ, JÁ, JÁ. Říkejte pouze ty věci, které jsou nezbytné a praktikujte laskavost. Toto tlačítko ( M.Y.S.L.E.T ) odemyká dveře k více příjemnému a naplňujícímu životu.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Zkuste vyvážit póly rozporů, najít cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 20.11.2014 1 CAUAC kin 79

20. listopadu 2014 v 12:35 Maysky Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Cauac měkké teplé kapky padají na vaši tvář a povzbuzují první proud záměru, první potůček odhodlání, první vlnu činů. Důvěřujte hybné síle Hun (1) a živelné síle Cauac, která vás vynese na místo kam potřebujete, abyste uskutečnili plný rozsah svých snů. Ale je jen na vás jak využijete a zformujete jejich propletené energie, jaký smysl a podstatu Bouře vygenerujete. Bude to jemný jarní déšť, který nalije život do vašich ovocných sadů, nebo to bude hurikán s nezastavitelnou silou?
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac a děkuji, že jste se k nám připojili v dalším cyklu. Začneme nové kolo (1-13) s očekáváním, že se ponoříte ještě hlouběji do sebe. Tón 1 může být symbolizován mnoha způsoby. Dnes se podíváme na aspekt Jednoty. Mezi vámi existuje mnoho přesvědčení pokud jde o náboženské struktury. To je dost podivné, protože může existovat jen jedna Pravda. Ale co je to Pravda? Je možné, že pravda je uvnitř vás a platí pouze pro vás? V určitém smyslu je to přesně tak. Ale na jiných úrovních tomu tak není. Nezačínáme znít jako právníci?
Na počátku byl jediný Zdroj. Odkud Zdroj pochází a jak to všechno začalo? Nejsme schopni popsat slovy krásu tohoto Zdroje, který je tak čistý a tak krásný. Už to víte, že všichni jsme Jedno ve smyslu, že jsme všichni přišli z jednoho Zdroje a nakonec se tam všichni vrátíme.
V tom smyslu, že všichni jste bratři a sestry, kteří přišli do pozemské roviny zažít celou řadu zkušeností. Je to něco jako kmen, migrace, nebo posílání skautů do několika směrů, kde by bylo nejlepší se usadit. Každý skaut se dělí o své zážitky, ze kterých kmen, jako celek, bude těžit a získávat různé zkušenosti. Je to jako nádech a výdech, tak bude kmen pokračovat v tomto vzoru oddělování a spojování - a po sjednocení se podělí o své zkušenosti. Takový je váš život člověka.
Každý z vás opouští Zdroj jen na chvíli, když žijete život jako člověk a nakonec se vrátíte ke Zdroji. I když jste na Zemi, všechny zkušenosti jsou zaznamenávány do vašeho energetického pole. Tyto zkušenosti půjdou s vámi, až se vrátíte na Druhou Stranu.
Už jste někdy slyšeli o fantomové bolesti? K tomuto jevu dochází, když má člověk amputovanou část těla a trpí extrémní bolestí, nebo svěděním, jakoby tam stále ta část byla. Ačkoliv část těla chybí, vzpomínky jsou zakódovány v této části energetického pole. Toto pole s vámi zůstává navždy i po smrti. Jakmile se vrátíte na Druhou Stranu, budete mít plnou paměť na všechny zkušenosti.
Mnozí z vás již měli zkušenosti s Akášickými Záznamy. Energetické pole každého, neboli energetický podpis je jedinečný. Tam je všechno uloženo, je to podobné jako katalogové číslo karty včetně systému evidence. Každá událost, každá emoce, každý okamžik vašeho života na Zemi je zaznamenám v tomto energetickém poli. Všechny duše mají přístup k těmto Záznamům, aby se mohly učit, nebo prožít to, co udělaly. Je to podobné jako vyhledávat v počítači virtuální realitu. Všichni Andělé, všechny duše, které nejsou vtělené, mohou zažít všechny zážitky skrze vás. To je to, proč je váš život tak důležitý.
Je známo po celém Vesmíru, že Země je kvůli své negativitě a hustotě těžké místo pro život. Nejtěžší část je zapomnění na vaši plnou krásu, protože nevíte kdo jste. Přesto někteří z nás chtějí vyzkoušet různé věci, aniž by museli projít plnou inkarnaci. Je to podobné, jako když vaši přátelé chtějí vidět fotografie a slyšet dobrodružství a příběhy, aniž by to vše museli prožít osobně. To je součástí krásy Jednoty. Všichni jsme Jedno, všichni pocházíme z jednoho Zdroje. Každý z nás si vybral různou cestu, můžete se vydat na různá dobrodružná místa, která překvapí vaši zvědavost. Ale přijde čas a všichni se vrátíme ke Zdroji.
Všechny věci ve Vesmíru se roztahují a smršťují, nyní se blížíme ke konci kontrakce a začíná stav expanze. Čas na Zemi je u konce, všechno se začíná stěhovat ze stavu chaosu směrem k Lásce a do stavu Jednoty.
Existuje způsob, jak udělat tuto migraci hladší? Udělejte si čas každý den na odpočinek a vnímejte vděčnost a požehnání za vše ve vašem životě. Bojujte se strachy a změňte vzorce chování, které vás drží od bytí v čisté Lásce. Mnozí z vás žijí ve strachu, že budete posláni za vaše hříchy do pekla. Jsme tu proto, abyste si uvědomili, že jediné peklo, které existuje je vaše trápení, které vás udržuje prostřednictvím strachu, čím umožňujete zamoření vašich rozhodnutí. Myslíte si, že vás tady Bůh odložil na věčnost? Dokonce i pozemský otec je laskavější než toto. Kdo z vás je dokonalý? Pokud je vaše definice dokonalosti o tom, že se dostanete do nebe, pak si můžete být jisti, že budete vidět spoustu svých přátel v pekle.
Udělejte si čas během svých zaneprázdněných dnů a přemýšlejte o svém životě. Jak dělat volby, které jsou více milující? Můžete přijít s lepším způsobem, jak zvládnout situaci? Jak nejlépe odpovědět těm, kteří tlačí na vaše tlačítka? Odpovědi se skrývají ve vás. Opravdu si myslíte, že pokud se snažíte dělat to nejlepší, budete navždy zatraceni?
Rádi bychom vám poskytli odvážné tvrzení. Neexistuje žádný ďábel. Jediného ďábla stvořili lidé. Neexistuje žádný boj mezi Světlem a Temnotou. Neexistuje žádná válka, kterou Bůh vede. Existují jen zkušenosti, které si každý ve všech dimenzích volí. Než jste se inkarnovali, udělali jste určité volby. Jediný způsob jak můžete zažít nelásku je přijít do dimenze, kde pravidla tuto hru umožňují. Do této sféry vstupujete s vysokou podporou, nikdy nejste sami, i když se vám to tak zdá.
Kdykoliv máte pocit, že jdete dolů, jděte dovnitř sebe a požádejte o pomoc. Je tam vždy, i když jste si k ní zablokovali přístup. Ďábel, ze kterého máte strach, je jen iluze. Něco pravdy na tom je, protože existují lidé, kteří prošli nejhoršími životními zkušenostmi a vyšli mnohem více prosperující. Možná je vaše peklo vytvořeno z vašich hrůzostrašných myšlenek a úzkostí. Mohlo by to být opravdu tak jednoduché? Kolikrát jste měli zážitek, který byl hrůzostrašný v té době a když se podíváte zpátky v retrospektivě, můžete vidět požehnání, které vám poskytl? Když se jedny dveře zavřou, otevřou se druhé.
Poskytli jsme vám mnoho věcí ke zvážení v této Zprávě, takže pro dnešek končíme. Hlavním předpokladem tohoto dialogu je pomoci vám získat hlubší porozumění Jednoty. Přišli jsme z jednoho Zdroje a do něj se také vrátíme. Do té doby jsme všichni skauti a shromažďujeme informace pro zbytek kmene. Vaše tělo je živoucí knihovna; ukládá každou zkušenost dokud neopustíte tuto pozemskou sféru. Tyto vzpomínky, jsou uloženy v Akášických Záznamech, které budou i nadále přístupné pro všechny.
Věřte, že každý z vás je dokonalý a máte vše co potřebujete. Užijte si každý den naplno a odložte stranou emoce, které vám nepomáhají. Získávejte znalosti prostřednictvím vnitřního vyhledávání. Když půjdete dovnitř sebe, najdete plný přístup do Akášických záznamů. Na toto téma budeme ještě hovořit v průběhu celého roku. Zítra na shledanou a žijte v míru!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Trecena CAUAC

20. listopadu 2014 v 12:32 Maysky Kalendář na každý den

Trecenium CAUAC
Kin 79-91
20.11.- 2.12.
Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná CAUAC1 - ČIŠTĚNÍ, AKTIVACE, DYNAMICKÁ SÍLA, LÉČENÍ, VÝŽIVA, SOUCIT, SHROMAŽĎOVÁNÍ ENERGIÍ UVNITŘ
JE TO SKVĚLÝ DEN POŽÁDAT O SPOLEČNÉ DOBRO A BLAHO PRO RODINU, STEJNĚ JAKO UROVNAT RODINNÉ SPORY, NEBO PROBLÉMY FINANČNÍ POVAHY. JE TO SKVĚLÝ DEN PŘILÁKAT BOHATSTVÍ A HOJNOST DO VAŠEHO BYZNYSU. A SKVĚLÝ DEN POŽÁDAT O DOBRÉ POČASÍ PRO VAŠÍ ÚRODU.
Dnes se ponoříme do hlubokých vod Treceny CAUAC. CAUAC v jazyce Quiché znamená Bouřku. Její energie přináší požehnání životodárné vody, tepla a pohodlí, ale je to také potenciál přívalových lijáků, čistícího větru, záplav, které mohou ničit celá města, vztahy i historii. Respektujte její sílu i křehkost, její moc i jemnost. Je i vaší součástí, protože je součástí planety. Předchozí Trecena vám pomohla ustálit vaši loď v životních bouřích. V této Vlně se setkáte tváří v tvář se svými osobními přívalovými dešti. Bouře - to je obrovská ohromující síla přírody - ať už síla lidská, zvířecí, nebo planetární, která je zároveň jednoduchá i složitá, násilná i soucitná, točí se a spěchá, poškozuje i živí.
Bouřlivou energii a emocionální energii shromažďuje Bouře uvnitř. Odděluje myšlení a emoce ve Vědomí. Sledujte, jak Bouře smyje vaše Ego - a udělá místo pro Nové Vědomí. BOUŘE je bezpochyby dynamická energie změn a karmického očištění. Takže i když se tento den může jevit jako problematický s mnoha výzvami - je to také dobrý den poděkovat za prožívaní životních lekcí a dívat se na ně jako na dar. Můžete se cítit jakoby zavaleni v těchto bouřlivých časech. ZAMĚŘTE SE NA ENERGII CAUAC A UJISTĚTE SE, CO JE PRO VÁS OPRAVDU DŮLEŽITÉ (nejen materiální bohatství). To umožňuje snadnější asimilaci rychlých změn a komplikací vyskytujících se na této planetě právě v této době.
REZONANCE ENERGIÍ NA OSOBNÍ A GLOBÁLNÍ ÚROVNI
Vlna BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. Zjistěte bezprostřední vztah s Vlnou (osobní energetická matrice) a uvidíte, které z dnů vnesou do hry uzdravující části. Jelikož síla transformace vychází z BÍLÉHO ČASOVÉHO ZÁMKU, musíte věnovat pozornost detailům a vybrat všechny nepřesné části. Zastavte se DVANÁCTÝ den - ve znamení BÍLÉHO PSA - a podívejte se zpět na Vlnu. Snažte se najít odpovědi na přicházející otázky.
Vědomý přístup k životu se ve vás bude vyvíjet přirozeně. Stojíc jakoby na okraji, náhle začnete zažívat vlnu moudrosti jednotlivých dnů Vlny, jako jediného soudržného celku. A tak, jak máte v paměti uložen minulý rok, stejným způsobem přijměte každou Vlnu v celkovém rozsahu.
Dva galaktické portály dávají Vlně specifický význam. Jsou to HAD 7 a HVĚZDA 10. Dvojnásobná síla HADA klade zvláštní důraz na všechny impulsy ve sféře fyzického uzdravení. Jejím cílem je probuzení vaší oslabené životní síly. Zatímco ŽLUTÁ HVĚZDA disponuje velkou silou výrazu. Energie LAMAT, která o něco později vyznačí program TŘETÍHO ČASOVÉHO ZÁMKU, má za úkol zharmonizovat všechno, co se na Zemi zharmonizovat dá. Krása a estetika jsou pozadím transformace ve Vlně BOUŘE.
Nejpříznivější perspektiva komunikace s touto Energií ČASU je vědomé vpuštění sil transformace až do podstaty existence. Jakékoliv vyčerpání fyzické, duševní, životní únava, duchovní letargie, pocit vnitřního vyhoření - jsou pole procházející ve Vlně BOUŘE procesem regenerace. Můžete zde zažít téměř zázraky. Síla CAUAC reaktivuje impulsy k obnovení plné vitality: je katalyzátorem v procesu přeměn, obnovy a posílení nervů. V současné době dojde ještě k jednomu specifickému transformačnímu prvku, který proniká do naší " tíhy " - velmi subtilně nás přesune ve směru lehčí materie. Bude to síla ÉTERU.
Přehled Vlny 20.11. - 2.12.
CAUAC 1
AHAU 2
IMIX 3
IK 4
AKBAL 5
KAN 6
CHICCHAN 7 galaktický portál
CIMI 8
MANIK 9
LAMAT 10 galaktický portál
MULUC 11
OC 12
CHUEN 13
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Permanentní make-up obočí- paní Alena nemá žádné chloupky

19. listopadu 2014 v 8:39 Moje poslední práce

Před zákrokem


Po zákroku


Před zákrokem


Po zákroku


Před zákrokem


Po zíkroku

TZOLKIN 19.11.2014 13 ETZNAB kin 78

19. listopadu 2014 v 8:33 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Zapojte se do mocných energií Oxlahun (13), posvátného duchovního spojení a uzavřete manželství s hluboce hojivou silou Etznab k vyvážení a očištění vaší mysli i těla na elementární, psychické a spirituální úrovni, protože tam je to místo - základní jádro všech nemocí, utrpení a lží. Jděte hluboko do všeho, co vás trápí, nebo bolí, co je zdrojem vaší nemoci, nebo bolesti. Ale to nestačí k uzdravení - k dokončení vašeho uzdravení je třeba závazek - přijmout osobní zodpovědnost za své vlastní blaho i nadále.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní.
***
Zdravím, jsem Etznab s Tónem 13 a vítáme tuto příležitost sdílet naše postřehy - dnes na téma aktivace DNA. Je to naše naděje, že budete naslouchat našim slovům a integrujete ty, které cítíte jako pravdu pro vás. Věřte, že již máte veškeré znalosti, moudrost a dovednosti potřebné pro šťastný, produktivní a zázračný život.
Nebereme slovo zázračný na lehkou váhu - opravdu - jakmile znovu objevíte sílu obsaženou uvnitř vás, váš život bude naplněn zázraky. Po celá desetiletí zkoumali vědci mozek vás, kteří jste pokročilejší a bylo zjištěno, že lidé využívají jen malé procento mozku. Hledali způsoby, jak probudit spící část mozku, aby se lidem zvýšily jejich psychické schopnosti.
Ačkoliv je určitá pravda na této teorii, navrhujeme věnovat pozornost a odhalit pravdu o DNA. Ve skutečnosti je to místo, kde je také zakódováno lhaní. Tajemství aktivování schopností spočívá v rozvoji schopností a schopnosti bezpodmínečně milovat všechny věci. Když vyklízíte všechny neplatné kódy a rekvalifikujete své negativní myšlenky, slova a činy, vaše DNA kódy se aktivují. V tomto světe duality vzniká každá myšlenka buď na základě strachu, nebo na základě Lásky. Zvolíte-li Lásku, energie uvnitř vás proudí hladce a svobodně. Když si vybíráte strach, tok energie se snižuje a stává se hustější. Obrušováním těchto vrstev strachu se postupně reaktivuje DNA.
Jakmile překonáte určitý strach, vás postoj a pohled se automaticky změní. Zjistíte, že věci, kterých jste se báli, už nad vámi nemají žádnou moc. Jakmile změníte chování, kterým jste se před tím zabývali, stane se kouzlo. Budete zvládat jednu oblast život za druhou, jakmile se přepnete ze strachu na Lásku. Tento přepínač také aktivuje určitou část DNA. Už nebudete reagovat negativním a hrůzostrašným způsobem v určitých situacích, protože jste vyměnili kódy přesvědčení. To má také vliv na mozek, protože se přepojují synapse - mozek a DNA přímo souvisí s myšlenkami a emocemi.
Už jste byli někdy na někoho naštvaní a pak jste tento problém vyřešili? Pokud jste se z této lekce poučili a udělali vědomou volbu, už nikdy nebudete reagovat tak jako před tím, pak se změní synapse ve vašem mozku. Můžete-li tedy změnit chování spojené s touto událostí ve všech oblastech vašeho života, zapnete přepínače DNA. Výsledkem je lepší pochopení bezpodmínečné Lásky a schopnost více vyjadřovat a přijímat Lásku.
Pojďme se podělit o jeden příklad za účelem objasnění. Máte velmi blízkou přítelkyni. Jeden den vám nějaký člověk řekne, že vaše přítelkyně o vás šíří lži. Pokud nepromluvíte s přítelkyní za účelem najít pravdu, můžete slepě věřit tomuto člověku. Nyní jste si vytvořili nový kód víry - lidem se nedá věřit. Váš mozek zakóduje tuto novou myšlenku spojením určitých synapsí jako absolutní pravdu. Tak to zůstane, dokud to nezměníte. Od té doby můžete ignorovat přítelkyni a vyhýbat se jí. Pak si najdete jinou přítelkyni, nicméně už s nikým nechcete sdílet svá tajemství, protože lidem už nedůvěřujete.
Časem si vybudujete různé výmluvy a citový odstup a dál rozvíjíte chování, které podporuje váš " lidem se nedá věřit " kód. V důsledku toho si můžete vytvořit docela impozantní ochranné zdi. Pak máte tendenci mělkých rozhovorů se všemi lidmi, s kterými se potkáte. Máte sice pár blízkých přátel, ale budete si udržovat odstup, nebudete sdílet své nejhlubší strachy, sny a přání. Není vám to povědomé? Uběhne dvacet let a vy se setkáte se svojí bývalou přítelkyní. Chce problém vyřešit a diví se proč jste tak chladní. Zasypete jí obviňováním a zadržovanými emocemi ze zranění, které vám způsobila.
Přítelkyně je šokovaná a popírá šíření takových zvěstí. Rozpomíná se na druhou dívku a hledá původ, proč se to přihodilo. Pak se dozvídáte, že velmi žárlila na váš vztah. Druhé dívce ztroskotal vztah a tak šířila různé fámy, aby dosáhla rozpadu vašeho vztahu. Tato dívka byla známá po celé škole tím, že vytváří problémy. Pak se podíváte přítelkyni do očí a zeptáte se jí, jestli někdy někomu řekla tajemství, které jste spolu sdíleli. Upozorní vás že druhá dívka byla známá jako lhářka a manipulátorka. Uvědomujete si, že je to pravda a že váš úsudek byl chybný, omluvíte se a obě souhlasíte s obnovením přátelství.
Nyní musíte řešit kód víry " lidem se nedá věřit ". Po dvaceti letech jste nashromáždili mnoho negativních myšlenek a emocí, na základě tohoto kódu přesvědčení. To znamená, že budete také muset řešit všechny související kódy a stejně jako domino popadají všechny, jakmile odstraníte základní kód víry. Nicméně budete je muset najít a vědomě změnit své chování, které vzniklo na základě tohoto původního přesvědčení.
Většina z vás nemá tušení, že operujete se starými kódy přesvědčení. To je naše práce, abychom vám pomohli kódy odstranit je reorganizovat soubory. Po té začínají kouzla. Jakmile vymýtíte staré kódy, uvolní se obrovské množství energie. To je pravda, protože vaše základní podstata je čistá Láska a vše co není čistá Láska vyžaduje velké množství energie, aby vás to drželo na místě.
Můžete být svědky tohoto Universálního pravidla v přírodě. Například sledujte vodu v řece jak teče. Jakmile se setká s kameny a nečistotami, prostě teče kolem nich. Pokud stojí v cestě přehrada, která brání pohybu, udělá voda všechno co je v její moci, aby proudila kolem, nebo přes přehradu. Když jsou postaveny zdi kolem, nevytvoří se nic víc než koupaliště. I když voda navenek může vypadat, že je klidná, jakmile se uvolní, bude pospíchat jako dravý proud.
Když budete uvnitř sebe držet negativní emoce, budou mít tendenci nabírat na síle. To je důvod proč mnozí kritizujete ostatní s přívaly hněvu a vynášíte nevyřešené problémy, které mnohdy nemají žádný vztah k momentální otázce. Tyto emoce jsou jako voda v přehradě - potřebují být propuštěny, aby mohlo vše znovu proudit. Vaše Láska potřebuje znovu proudit.
Jakmile se v mozku odpojí a spojí jiné synapse změnou myšlenek a návyků, které vás držely na jednom místě, můžete uvolnit Lásku a nechat jí volně proudit. Jakmile uvolníte strachy a změníte chování a myšlení související s těmito strachy, okamžitě opět začne Láska proudit skrze vás. To znamená hlubší pochopení bezpodmínečné Lásky a přechod z OFF na ON vaší DNA. Je-li přepínač přepnut okamžitě dochází kolem vás ke změnám. Můžete si všimnout, že jste více v klidu, nebo se zvýší vaše psychické schopnosti. Váš potenciál milovat se zvyšuje exponenciálně s uvolňováním negativních myšlenek, které vás pohřbívaly.
Události, které uvnitř vás dřív spouštěly negativní emoce, už na vás nebudou mít žádný vliv. Tyto změny DNA a synapsí se v životě projeví jako expanze života. Čím více umožníte, aby skrze vás proudila čistá Láska, tím dokonalejší bude struktura DNA.
Už jste někdy slyšeli o samovznícení lidí, kdy někteří prostě shoří a zůstanou jen přívěšky? V některých případech byla DNA aktivována příliš rychle a došlo k přetížení elektrických obvodů a roztavení. Proto nedoporučujeme zbytečně se tlačit dopředu v procesu Vzestupu. Dovolte si vyvíjet se v komfortním tempu a pusťte obavy a strachy, abyste se cítili v bezpečí.
Mnozí z vás se zabývají možností, že se Země blíží v blízké budoucnosti ke svému konci. Někteří z vás se stávají netrpěliví, jak se snažíte změnit své celoživotní vzorce. Říkáme, že není žádný spěch. Udělejte si každý den čas podívat se hluboko do vaší duše a podnikat kroky ke změně chování, které už vám nepomáhá. Všechno ve Vesmíru se děje v pravý čas. My říkáme jako slovní hříčku, že jakmile se dostanete z iluze této reality, zjistíte, že čas jak ho znáte ani neexistuje.
Pohybujte se vpřed s vědomím, že již dokonalí jste. Nejsou žádné oběti, žádní pachatelé, je tu jen nesčetné množství lidí, kteří mají zkušenost lidství a učí se zvládat záhadná pravidla tohoto Vesmíru. Žádáme vás, abyste vystoupili z včerejší bolesti a pohybovali se v okamžiku přítomnosti. Rozhlédněte se kolem sebe a dovolte si cítit vděčnost za privilegium žít na této nádherné planetě. Pozorujte přírodu v její dokonalosti a usilujte o rovnováhu, která vám umožní klid a radost v každém okamžiku, protože v každém momentu se dějí zázraky.
Vyjděte dnes ven a začněte znovu, jako nevinné dítě. Chovejte se, jakoby všechno kolem vás bylo dokonalé. Milujte všechno bezpodmínečně. Uvolněte všechny strachy, které vás tíží. Pak sledujte kouzla, která se budou dít. Buďte šťastní a buďte v radosti!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 18.11.2014 12 CABAN kin 77 galaktický portál

18. listopadu 2014 v 9:23 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
LaKa (12) představuje souhrn jednoho života - součet všech jednání a zážitků. V kontextu se spojením s Cimi, rodovou linií a hlubokou introspekcí Caban , je tato energie masivně zesílena a dnes je třeba jí uctít. Aby bylo možné pochopit různé kusy a části vašeho života a vztahů, potřebujete klid a svobodu. Potřebujete klid o samotě. Vystupte z kola zodpovědnosti za ostatní a užívejte si svůj vnitřní prostor, který je jen váš ……..a vždycky bude.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Dnes vás vítá Tón 12 společně se mnou při objevování, jak žít život snů. Existuje nás mnoho na druhé straně Závoje, kteří jsou připraveni pomoci ve všem, o co se snažíte. Rádi bychom vám připomněli, že všechno co potřebujte vědět, je ve vás. Naším cílem je jednoduše pomoci vám najít klíč, kterým odemknete tyto dveře. Jsme tu jen jako pomocníci, to znamená, že máme na starosti připomínat vám cestu, po které se snažíte jít. Začneme tím, že vám připomeneme vaše skutečné duchovní kořeny, které vyrůstají v říši Ducha, kde existuje jen Láska.
Přišli jste na Zemi zažít zkušenosti, které jste si zvolili před inkarnací. Už jste někdy potkali někoho a cítili neuvěřitelnou spřízněnost? Velmi často je to duše, s kterou se znáte z minulosti a je pravděpodobné, že jste se setkali v mnoha předchozích životech. Možná v této době vašeho života nevěříte, že reinkarnace je možná. A pokud budete studovat všechny dávné tradice zjistíte, že jste s tímto názorem v menšině. Totéž se týká i mimozemšťanů. K dispozici máte dokumentaci, která se nachází po staletí ve starověkých spisech a uměleckých dílech.
Proč je pro vás tak těžké nevěřit věcem, které nejsou běžné? Držíte sami sebe v malých krabičkách, které obvykle vytvořili druzí kolem vás. Máte možnost kdykoliv z těchto krabic vyjít a přetvořit v to, co je vhodnější pro toho, kým jste teď.
Jste připraveni roztáhnout křídla a rozšířit své obzory trochu mimo vaši zónu pohodlí?
Pokud ano, jsme připraveni vás podpořit a pomoci vám zjistit, kdo opravdu jste. Jste připraveni pustit se touto cestou? Ano? Zavřete oči. Uvolněte svaly a soustřeďte se na svůj nádech a výdech. Uvolněte se a pusťte všechny strachy a starosti, dělejte to několik minut, dokud nejste plně v uvolněném stavu. Jakmile jste klidní, nechte vaši mysl putovat zpět v čase. Jaké jsou vaše nejstarší vzpomínky? Podívejte se co se kolem vás děje pomocí vašich pěti smyslů. Některé myšlenky mohou být bolestivé, některé mohou být plné radosti. Jednoduše pozorujte každou, která se objeví. Cílem je objevit to, co způsobilo nastavení kódů přesvědčení v důsledku těchto událostí.
Při inkarnaci došlo pravděpodobně k plnému zapomnění na vaše duchovní kořeny. A vzhledem k životním zkušenostem se většina z vás naučila tyto vzpomínky vypnout. Můžete je opět získat, když půjdete zpátky v čase. Pro vás, kteří máte bolestivé vzpomínky, to může být těžší. V tomto případě je nutné vyčistit vrstvy negativného myšlení jako první. Způsobem jak to udělat se zabýváme celý rok. Nicméně vás dnes zveme účastnit se této cesty s námi. Je ve vašem nejlepším zájmu přezkoumat bezrizikové příhody, kde se objevují radostné vzpomínky, dokud nejste připraveni léčit své nejhlubší rány.
Zveme vás nyní podívat se do svých nejstarších vzpomínek. Cítíte se respektováni a naslouchá vám okolí? Jaké pocity vyplouvají na povrch? Každý okamžik ve vašem životě je plný možností. Možná, že jste jako dítě museli dojíst celé hlavní jídlo, abyste mohli dostat dezert. Opravdu jste neměli rádi toto jídlo, přesto se vám podařilo to překonat. Řekli jste si: " Až vyrostu, nebudu nutit své děti dojídat celou večeři. Dostanou dezert, i když nesní vše. " a nový kód přesvědčení je na světě!
Množství energie, které do každého kódu vložíte, může být velmi silné a tak to také i zůstane. Pokud jste opakovaně nuceni dojídat celé jídlo, abyste mohli dostat zákusek, přidáváte tomuto přesvědčení na síle. Pak se vám narodí dítě a vzpírá se, aby dojedlo celou večeři. Stejně jako vaše matka řeknete: " Dojez celou večeři, nebo nedostaneš zákusek!" Jste sociálně podmíněni prosadit si toto chování na vašem dítěti. Přesto máte pokaždé pocit neklidu, když to uděláte. V některých případech můžete polevit a necháte vaše dítě zákusek sníst i přesto, že nedojedlo celou večeři.
Toto slevení způsobí, že se cítíte nepříjemně, protože je to proti vašim sociálním hodnotám. Možná mu dovolíte sníst dezert jen pokud není na návštěvě vaše matka. Když je vaše matka přítomná, vytvoříte z večeře cíl, než bude moci sníst dezert. To ukazuje na to, že vaše matka je dobrým rodičem, protože pevně stojí za svými pravidly. Nicméně jste nechali dítě rozrušené a zmatené.
Poselství, které vám tímto chceme předat je, že jste vytvořili nepřeberné množství přesvědčení během tohoto celého života. Uzamknuli jste tato pravidla ve vašem mozku, dokud se vědomě nerozhodnete je propustit. Dnešním cílem je najít tyto kódy, které již pro vás nejsou platné.
Mnoho kódů jste nastavili jako formu ochrany, nebo při reakci na určité nepříjemné události. Možná už nejsou relevantní pro váš život dnes. Pokud tato tlačítka tlačí na jiné kódy, způsobuje to zmatek. Zajímá vás proč si tak děláme starosti? Věnujte pozornost těmto myšlenkám. Jakmile se objeví, pokuste se najít ten pocit, kdy to začalo. Možná budete muset odhalit mnoho vrstev přesvědčení a negativních myšlenek.
Jakmile nastavíte například kód víry : " Až vyrostu, nebudu takový jako moji rodiče!" Hádejte, co přesně děláte? Často se rozhodujete stejně jako oni, aniž si to uvědomujete. Ale ve vašem boji být jiní si uvědomíte, že jste se stali velmi podobní svým rodičům. Nyní máte příležitost pochopit, proč jste měli mnoho stejných zkušeností jako rodiče. Nyní máte skvělou příležitost pochopit tyto procesy.
Nyní se můžete podívat na všechny kódy mnohem zralejším způsobem. Můžete začít vytrhávat plevel ve všem co jste říkali i dělali, protože se již nevejdou do vašeho současného paradigmatu. Můžete vylézt z krabice a začít vytvářet jedinečnou kombinaci barev a tvarů, které nejlépe odpovídají vašemu individuálnímu Já.
Jakmile se vás více probudí ke svému plnému potenciálu, budete se navzájem podporovat při vytváření vlastní reality. To je to, o čem je život: objevovat potenciál a radost. Jakmile se začnete vzájemně podporovat a uznávat pravidla, která budete vytvářet, opustíte společenské normy, které vás držely v oddělenosti. To je počátek bezpodmínečné Lásky. Jak budete pokračovat ve výzdobě vaší krabice, brzy si uvědomíte, že žádnou nepotřebujete. Jak úžasné dílo jste nyní vytvořili! Vystavte je pro odiv druhým. Nyní jste vytvořili společnost, kde obdivujete svá nádherná díla.
Je to naše naděje, že jste pochopili dnešní poselství. Uvědomte si pravidla ve kterých žijete, protože mnohá z nich už nemají žádný význam. Odvažte se být jedineční a nechte znovu téct tvůrčí šťávu. Najděte svou vášeň a použijte ji pro vytvoření reality, ve které si přejete žít. Podporujte ostatní, kteří pracují na tom, aby žili život svých snů. Vychutnávejte si a oslavujte navzájem svoji jedinečnost.
Není plátno plné barev a vzorů mnohem zajímavější, když člověk používá všechny barvy? Toto míchání talentů a schopností je to, co dělá Zemi tak nádherným místem. Přestaňte omezovat sami sebe zastaralými pravidly a plujte. Najděte zbytečné kódy přesvědčení a vznášejte se jako orel!
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 17.11.2014 11 CIB kin 76

17. listopadu 2014 v 9:53 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Jděte ještě hlouběji s Cib a velkou silou Buluk (11) - ponořte se do obrovské hlubiny oceánu minulosti vaší rodiny k pochopení základních proudů energií, které ovlivňují váš život a vaši životní cestu. Pokud můžete porozumět a přijmout duchovní dědictví své pokrevní linie bez soudu a odsuzování, můžete vyčistit svou karmu a cestu své vlastní evoluce.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
***
Dobrý den. Jsem Cib s Tónem 11. Dnes bychom s vámi rádi mluvili o tom, jak najít cestu z bludiště sebe-pochybností. I když nás existuje mnoho v různých dimenzích a pomáháme vám, můžete pochybovat o tom, že existujeme. I když máte přímé napojení na své Vyšší Já, často pochybujete o tomto vnitřním hlasu. I když jsou vám prezentovány vědecké důkazy o mnoha věcech, pochybujete o jejich platnosti. Na pochybnostech není nic špatného, protože mnoho falešných učitelů a mnoho vědeckých důkazů přináší neplatné odpovědi. Nicméně to vás přivádí k uvědomění, že uvnitř každého existuje způsob, jak zjistit co je pravda a nejlepší způsob řešení, který hledáte. Jak proniknout do tohoto vědění do takové míry, že se budete pohybovat mimo jakoukoliv pochybnost?
Vzpomenete si na okamžik, kdy jste věděli, že se něco stane a ono se to stalo? Už jste někdy mysleli na někoho, že mu zavoláte, zatímco vytočil vaše číslo? Už jste měli někdy pocit, že je někdo v nebezpečí, nebo je mu špatně a pak jste zjistili, že je to pravda? Existuje nespočet příběhů o tom, jak lidé věděli, že někdo z jejich milovaných odešel. Někteří duchovní lidé jsou vynikající na určování cílů budoucích událostí. Jak je to možné? Už jste někdy potřebovali informace na určité téma, pak jste šli do knihkupectví a instinktivně jste byli vedeni k perfektní knize?
Už jste měli někdy otázku a najedenou se objevila odpověď ve vaší mysli, i když jste nevěděli odkud informace pochází? Existuje mnoho způsobů jak reagovat na vaše přání. Jakmile jasně uvedete záměr a doplníte ho vášní, pomůžeme vám pohnout se vpřed. Co kdyby se vám podařilo překonat pochybnosti a mohli jste vytvářet vaší realitu na vědomé úrovni společně s vašimi Průvodci? Dokážete si tuto možnost představit?
Nemusíte dát na naše slova, ale můžete udělat test a dostat se mimo jakoukoliv pochybnost. Myslete na něco co byste si přáli, nebo co potřebujete. Za prvé je nejlepší vyčistit mysl od rušivých myšlenek. To lze provést v meditativním stavu. Soustřeďte se na svůj dech a odstraňte z mysli každodenní starosti. Pochybujete o tom, že když jste uvolnění, myslíte jasněji?
Jakmile jste uvolnění, myslete na to, co byste chtěli manifestovat. Může to být tak jednoduché jako najít hřebík, nebo tak složité jako najít správného a dokonalého partnera. Ať už je to cokoliv, představte si jasnou vizi v mysli. Dále dodávejte energii této vizi a vášeň. Mozek nepozná rozdíl mezi tím, co je skutečné a co je představa. Vytvořte jasný mentální obraz. Vytvořte obraz jako byste se dívali na filmové plátno. Co se děje v pozadí? Kdo je na plátně? Jak je postava oblečená? Vnímáte nějaké vůně? Jakmile utvoříte celkový obraz, který se vám líbí, povzbuďte jej svými emocemi.
Řekněme, že chcete nové auto. Můžete vidět sami sebe jak si sedáte do auta, cítíte vůni interiéru, vidíte jak otáčíte klíčkem zapalování. Posloucháte zvuk motoru. Držíte volant. Řídíte auto, máte stažená okýnka a vítr fouká dovnitř. Silná vizualizace toho co chcete je klíčem k vytváření s naší pomocí. Dalším úkolem je opustit obavy, jaké to bude, až budete tento vůz mít. Možná, že nemáte peníze ani žádnou možnost čerpat úvěr. Uvolněte pochybnosti, že si to nemůžete dovolit dejte nám vědět co chcete. Možná byste nám chtěli říct, aby auto nevyžadovalo žádné náklady. Možná že jste ochotni koupit auto na nízké měsíční splátky. Řekněte nám jaké jsou vaše parametry a pak uvolněte všechny pochybnosti. Jasně si to představte a bude to vaše!
Dalším důležitým krokem je požádat vaše Vyšší Já, je-li to pro vaše nejlepší dobro a dobro všech zúčastněných stran, bez ohledu jak triviální to může být. Z našeho pohledu můžeme vidět mnohem větší obraz, jak bude nový vůz mít vliv na váš život. Předem také musíme dostat povolení od vašeho Vyššího Já.
Vaše Vyšší Já ví, že chcete sportovní vůz, abyste zapůsobili na ostatní. To, co ale ve skutečnosti potřebujete, je náklaďák. Máte sklon jezdit příliš rychle a také se občas rádi napijete alkoholu. Takže je pravděpodobné, že když dostanete sportovní vůz, budete pít a jezdit rychle, můžete způsobit autonehodu. To nebylo součástí inkarnační dohody. Nehoda je daleko od toho, co je pro vaše nejvyšší dobro. Vidíte kam míříme v tomto dialogu? Váš život je velmi složitý a když vezmeme všechny lidi, místa a události, celý matrix se stává opravdu velmi komplikovaný.
Když jste se inkarnovali, obdrželi jste krásný dárek s názvem svobodná vůle. V každém okamžiku můžete dělat co budete chtít, ale musíte vzít v úvahu také výsledky vaší volby. Existuje mnoho věcí, které máte pod kontrolou, i které nemáte. Nejste loutky vašeho Vyššího Já, ale kvůli stavu amnézie vás vaše Vyšší čas od času pomáhá vytáhnout na magické šňůrce, abyste zůstali na své cestě.
Je to vaše volba uposlechnout jeho pošťuchování, nebo ho ignorovat. Často děláte rozhodnutí, která nesouvisí přímo s cílem, kterého jste sem přišli dosáhnout. Při rozhodnutích, které vás vedou do zbytečných zkušeností, vám pomáháme znovu se vrátit na vaši trať. Jestli se rozhodnete naslouchat našemu postrkování, uvidět dárky, které vám pokládáme k nohám, je jen na vás. I když nevíte o naší existenci, nebo nevíte jak s námi pracovat, nevzdáváme to.
Jsme vždy připraveni plnit vaše potřeby. To nemusíte vnímat v době, kdy máte nějakou zkušenost, která je zničující. Doporučujeme vám, pokud jste měli jakékoliv smutné, nebo strašné zážitky, abyste vyhledali ty, kteří se nacházeli v podobné situaci a mohou vám pomoci překonat smutek, nebo hněv spojený s touto událostí. Mezi vámi může být rozdíl v postoji. Pokud žijete ve stavu " běda mně ", budete stále přitahovat situace obětování. Pokud zaujmete postoj sebe- posílení, budete přitahovat situace, ve kterých můžete vyjádřit vaše schopnosti a zůstat na cestě sebe-posílení.
Kromě přístupu si vytvořte přesvědčení, že je vše v pořádku. Někteří lidé říkají: " Pokud vám život podá citron, udělejte si limonádu." To je nádherné rčení a je v něm hodně pravdy. Váš postoj spolu s vírou, že ve všem existuje dobro, vám pomůže překonat jakoukoliv situaci. Po napojení na Vyšší Já a přímé požádání o vedení ve všech situacích se váš život stane kouzelným. Požádáte-li o parametr ….pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně….. budou se dít zázraky.
Vraťme se k příkladu nového auta. Tentokrát požádáte vaše Vyšší Já a vedení o další sadu kol: " Jaké auto je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných? " Možná instinktivně víte, že nákladní vůz by byl tou nejlepší volbou, abyste mohli shromažďovat dřevo a získat práci na několika projektech. Také víte, že byste byli schopni pomoci vaším přátelům při stěhování. Myšlenka užitečnosti se vám dostala do hlavy, vaše otázky byly zodpovězeny. Nyní můžete přistoupit k procesu vizualizace s cílem zapojit své Průvodce, nebo můžete mít spoustu argumentů a dál toužit po sportovním autě.
To je místo, kde lidé mají tendenci zabřednout. Místo toho, aby následovali svou intuici, odolávají vnitřní pomoci a vydají se jiným směrem. Neexistuje žádný hřích pro to, že vaše hlava se otáčí ve směru, který není v souladu s vaší inkarnací. Můžete si vybrat sportovní auto místo nákladního auta. Nicméně to znamená změnu života v mnoha ohledech. Nyní budete muset spoléhat na druhé, aby vám pomohli odvézt a přivézt věci, které potřebujete. Vaše vnitřní identita je zcela mimo to, vlastnit takové auto. Jak snadno se nyní můžete stát arogantní a nafoukaní.
Jak moc by byl váš život jiný, kdybyste vyjádřili svou skutečnou podstatu soběstačnosti s pomocí druhým. Vidíte jak jeden incident může zatarasit vaši cestu, když nejste zarovnaní s původním záměrem Vyššího Já? Mnohokrát nejsou vaše modlitby zodpovězeny, nebo to tak alespoň vypadá. Všechno, co se stane, má přesný smysl. Kolikrát se stalo něco, co nebylo ve vašem plánu, ale později jste zjistili, že to pro vás bylo požehnání. To je známkou naší práce.
Existuje mnoho způsobů jak operujeme, jako slabý hlásek v hlavě s výzvou, abyste něco přeplánovali. Máme spoustu zábavy s technologií jako jsou světla, televizory, počítače, telefony. Můžeme dělat věci, které se dají popsat jako zázračné. Ale vždy pracujeme v tandemu s vaším Vyšším Já, protože to je vaše spojení s Duchem a důvod vašeho příchodu na Zem. S ohledem na svobodnou vůli, máte možnost dělat další volby. Jsme tu vždy a rychle vás dokážeme dostat zpět na vaši cestu k dosažení cílů, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.
Otestujte si pro sebe tato slova. Vytvořte si obraz něčeho, co byste chtěli manifestovat jako zkušenost. Zeptejte se, zda je to pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Poslouchejte odpověď, která se objeví v hlavě, nebo pocitech v těle. Pokud se cítíte dobře a máte pocit povzbuzení, je pravděpodobné, že jste získali kladnou odpověď.
Bavte se v praxi. Andělé se radují, když se člověk opět spojí se svým Vyšším Já. Je to naše radost pomáhat vám při vytváření snů. Jsme tady, abychom byli spolutvůrci a dělali vše, co je v našich silách, abyste věděli, že existujeme a milujeme vás bez podmínek.
Naše Láska je čistá, není poskvrněná zapomněním, ve kterém v současné době žijete vy. Jednoho dne se i pro vás otevřou tyto dveře a vy zažijete pravou blaženost, jakmile pochopíte, jak nádherné bytosti jste. Očekávejte zázraky. Buďte k sobě i druhým laskaví a sledujte jak přichází kouzla!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. JEDENÁCTKA je dynamická síla. Je to je spojení mezi prostorem a pohybem. Změna je nezbytná pro uskutečnění nových věcí. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 16.11.2014 10 MEN kin 75

16. listopadu 2014 v 10:38 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Jako mnoho jiných mimořádně mocných sil přírody, tak i Men - Orel létá sám. Ale i Orel patří ke svému vlastnímu rodu, vlastnímu druhu. Je to sounáležitost k rodině, společnosti, druhu, která inspiruje, a která nám umožňuje stoupat a usilovat o větší věci a zanechat živý odkaz pro naší rasu a planetu. Pojďme všichni usilovat nejen o naše individuální cíle a sny, ale snažit se o vyšší, hlubší a chytřejší kolektivní evoluci tak, že zkušenost lidství na této planetě může opravdu něco znamenat. Pojďme být všichni Orly.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Jsem Men s Tónem 10, jsem opravdový pěvec! Vítejte v našem čase sdílení. Dnešní téma souvisí s tím, jak dostat v životě pod kontrolu zaneprázdněnost. Jak často máte čas nedělat nic? Uděláte si někdy čas hýčkat sami sebe, zdřímnout si, když jste unavení, nebo si číst knihu jen tak pro potěšení?
Mnozí z vás naplňujete své dny tolika aktivitami, že často žijete na pokraji vyčerpání, běháte sem a tam zatímco stěží dokážete držet krok sami se sebou. Kde je kvalita vašeho života?
Je zde škola, po škole školní program, sportovní soutěže, taneční škola, jóga a všude tlak na úspěch. Není divu, že je mnoho dětí vyčerpaných a sklíčených. Může to být jedna z příčin nárůstu duševních nemocí včetně poruchy pozornosti. Jak mohou tyto děti odpočívat, když jsou přetíženy studiem a běhají sem a tam? Zůstává jim velmi málo času na setkávání s kamarády, či dlouhou bublinkovou koupel. Společný rodinný čas ve společnosti téměř vymizel.
Skutečně sledujete své touhy a své vášně? Uděláte si čas na meditaci a relaxaci každý den? Uděláte si čas na odpočinek s rodinou bez nutnosti cizí zábavy jako je televize, nebo filmy? Kdy v poslední době jste měli v rodině dobré hlubší rozhovory, kde by každý sdílel své sny, nebo nedávné zážitky a zkušenosti? Doporučujeme vám přizpůsobit čas a vyhovět sami sobě. Podívejte se na oblasti, které vás odvádí od zkušeností, po kterých toužíte. Naučte se říkat " ne děkuji " když vás ostatní pozvou na nějakou akci, nebo abyste jim pomohli s něčím, co pro vás není zajímavé. Nyní nastal ten správný čas přestat dělat věci z povinnosti a dělat moudřejší rozhodnutí.
Existuje mnoho radosti a energie pro všechny, kteří jsou schopni žít v okamžiku přítomnosti. Když uvolníte povinnosti a lítost z minulosti a přestanete být znepokojeni budoucími událostmi, budete mít možnost být plně v přítomném okamžiku.
Zeptejte se sami sebe během dne: " Co bych chtěl/a teď dělat? " Věnujte pozornost tomu, jak se v těchto chvílích cítíte. To, co v životě děláte, přináší vám radost? Dávejte pozor na všechny vaše vzorce chování. Máte pocit, že existuje něco, co by mělo být změněno? Rozhlédněte se kole sebe a podívejte se na mnohá požehnání a buďte za tato požehnání vděční.
Jak často máte ve svém životě čas uvědomit si, jak se cítíte a jaké cíle chcete dosáhnout? Jak často prožíváte pocity Lásky a oceníte nádherné zážitky v životě? Jak velká část vašeho chování je robotická a děláte všechno během dne automaticky? Udělejte si každý den čas přemýšlet o svém životě. Jaké změny je třeba udělat? Podívejte se hluboko dovnitř sebe a vytáhněte tyto kódy přesvědčení, postoje a páchnoucí myšlení. Máte čas vyčistit dům a uklidnit některé staré odpadky, které leží kolem?
Už jste se podívali na vaše náboženská přesvědčení? Už jste někdy zpochybnili autoritu svých kazatelů a učitelů? Podívejte se velmi hluboko na všechna svá přesvědčení. Udělejte si čas a zkoumejte podrobně čemu věříte a proč. Mnozí jste přijali některá učení jako slepou víru. Snažte se být objektivní a přijmout nové pohledy a nová přesvědčení, která jsou platná teď. Je mnoho konfliktů mezi náboženskými sektami. To je velmi smutný stav věci.
Jak o mnoho lépe by byl váš svět informovaný, kdyby vás více vedlo inteligentní teologické rozhovory. Brainstormingové nápady mají obrovský tvůrčí potenciál. Nenutíme vás, abyste měnili svá přesvědčení, prostě vám jen doporučujeme podívat se na ně a vymést pavučiny.
Jakmile se podíváte zblízka na své kódy přesvědčení, stane se obvykle jedna ze dvou věcí. Buď zjistíte, že jste z těchto názorů vyrostli, nebo najdete nová přesvědčení, kterým se rozhodnete věřit. Říkáme to v naději, že si najdete čas během svých zaneprázdněných dnů, půjdete dovnitř sebe a budete přemýšlet o svém životě. Najděte způsob, jak zpomalit vaši každodenní rutinu, jestliže máte na konci dne pocit vyčerpanosti. Neexistuje žádný závod s časem. Existuje spousta času, aby se věci pohnuly. Avšak musíte nejprve najít to, co jsou vaše priority.
Nechte své děti vybrat si činnost, která je zajímá. Zapojit je do různých aktivit je jedna věc, ale co opakovaně vidíme je, že naléháte na své děti, aby byly úspěšné ve svých mimoškolních aktivitách. Takové aktivity snižují jejich imunitní systém. Tomu ještě přispívá požívání potravin, které nejsou zdravé pro lidský organizmus. Doslova si sami běžíte pro smrt. Zpomalte. Přivoňte si k růžím. Jděte na procházku se psem a pozorujte přírodu. Navažte rozhovor se svým sousedem. Prožívejte kvalitní čas se svojí rodinou. Udělejte si čas hrát si mnohem víc!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a karmickou minulost a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.