NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Duben 2015

TZOLKIN 30.4.2015 6 AHAU kin 240

30. dubna 2015 v 20:48 Maysky Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Nikdy neodpovídá lepší spojení - bojovník a jeho zbraň : Uac (6) je zlaté kopí v arzenálu Ahau. Ztělesňující maximální stabilitu a vytrvalý a praktický přístup k životním výzvám, představuje Uac pevné základy, které potřebujete postavit pro vyřešení vašich nejtěžších zkoušek a největších bojů. A Ahau - Pán Slunce vypaluje a čistí cestu pro tyto základy intenzivním vhledem a intuicí, které se mohou zrodit pouze z nejvyššího nadhledu. Takže tak jak Men - Orel, vládce této Treceny, krouží nad vaší životní cestou a vaší duší, otočte svou tvář ke slunci a dobijte svou mysl, tělo i ducha.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Jsem Ahau 6. Zdravíme vás v tento krásný a velkolepý den! Jsme tu, abychom se s vámi podělili o další poznatky jak funguje váš svět.
Doporučujeme vám, abyste každý den věnovali čas vizualizaci, jaký život byste chtěli žít na osobní úrovni v rámci globálního společenství.
Berte v úvahu také počínání vlád, šéfů korporací a všechno co se nachází na Zemi.
Kde chcete rozmlouvat s přírodou, životem poblíž lesa, nebo na pláži?
Přejete si pěstovat své vlastní potraviny, nebo mít místní zdroj čerstvých potravin?
Jaké přípravky pro péči o pleť chcete mít k dispozici?
Dáváte přednost lékařům, kteří předepisují toxické léky, nebo byliny?
Přemýšlejte o každém aspektu života.
Dávejte pozor na každodenní činnost. Buďte vděční za každou zkušenost.
Mějte odvahu kvůli oblíbené činnosti vyjít z ulity a podnikněte nezbytné kroky pro vytvoření této reality.
Začněte hned TEĎ a nespokojte se s ničím menším, než tím, co si opravdu přejete.
Uvnitř vás leží všechny možnosti.
Sněte ve velkém, sněte s Láskou a sněte o vítězství Míru v srdcích lidí.
Všechno, co si dokáže vizualizovat - dokážete realizovat! Přemýšlejte o těchto slovech a začněte jednat!
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program ( naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 29.4.2015 5 CAUAC galaktický portál

29. dubna 2015 v 8:10 Maysky Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Kdybyste dostali včas varování o vašich zdravotních problémech a jejich prolomení, jak byste jednali? A kdybyste mohli předcházet vašim zdravotním problémům, udělali byste, co je nezbytné? Pokud vaše odpověď zní v obou případech ano, pak dnešek je den, kdy to můžete udělat! Cauac je velmi příznivý den pro zdraví, léčení a celkovou pohodu a spojení s Ho (5) vám dává na začátku náskok ještě před působením jejich energií, abyste posílili a chránili své zdraví - jednu z nejvíce opomíjených oblastí života. Neodkládejte to. Bez ohledu na to, jak skvěle se cítíte, vezměte dnes na sebe tento závazek a obnovujte každý den Cauac / Ho.
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá " universální společenství " nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život ).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Dobrý den, jsem Cauac 5. Jsme velmi poctěni, že jste si vybrali trávit čas s námi. Víme, že váš čas je vzácný a je mnoho věcí, kterým je třeba věnovat pozornost. Pečovat o své vnitřní Já je skutečně velmi důležité a jsme rádi, že si to uvědomujete.
Dnes bychom se chtěli dotknout téma Lásky. Rádi bychom dnes nechali zářit naše světlo, je to aspekt bezpodmínečné Lásky k sobě. Bez schopnosti plně přijmout sami sebe ve všech formách: emocionální, duchovní, mentální i fyzické, nebudete mít možnost dosáhnout Lásky k druhým lidem.
Zatímco jste v lidské formě, bezpodmínečná Láska se stává pro ty, kteří nejsou jasně a vědomě připojeni ke Zdroji, velmi obtížná. Když jste odděleni od svého Tvůrce, pocity hněvu, frustrace a zla mohou být ohromující. Chtěli bychom vám ukázat jednoduchý způsob, jak se spojit se Zdrojem. To lze provádět kdykoliv budete mít pocity menší než je Láska. Po vědomém připojení ke Zdroji budete v harmonii s vyššími frekvencemi, takže je snazší udržet si vyrovnanost.
Je mnoho způsobů, jak se spojit se Zdrojem a pokud již nějaký máte a funguje vám, pokračujte v tom i nadále a zvažte sdílení vaší metody s ostatními. Navrhujeme vám jednu z možných metod, která je velmi snadná. Jednoduše ztište vnější svět. Tuto metodu praktikujte s otevřenýma, nebo zavřenýma očima. Jsou chvíle, kdy řídíte automobil, nebo konverzujete s druhými, takže pak budete muset mít oči otevřené.
Pomalu se třikrát nadechněte / vydechněte. Pokud právě s někým komunikujete, požádejte o malou pauzu, nebo mu navrhněte, aby se přidal k vám. Pokud vnímáte silné napětí, buďte raději sami. Důležité je mít dostatek času pro získání stavu vyrovnanosti.
Při pomalém dýchání vědomě požádejte Zdroj, aby naplnil vaše srdce Láskou.
Představte si zážitek, který vyvolává pocit klidu, Lásky a míru ve vašem srdečním centru. Když vydechujete, uvolněte Lásku, to obklopí i člověka, který je ve vaší přítomnosti. Můžete takto promítat Lásku do všech situací, kterémukoliv člověku, nebo místu, které jsou příčinou nerovnováhy. S praxí vám budou tři nádechy stačit, abyste byli soustředění, uvolnění a zaměření. Pokud potřebujete více času pro uvolnění, dopřejte si ho.
Rádi bychom vám také řekli, že to obecně nemusí fungovat ve všech situacích. Setkáte se s lidmi, nebo situacemi, které jsou velmi náročné. V některých případech můžete být ohroženi. Doporučujeme opustit přítomnost těchto lidí a jednat na dálku, nebo se distancovat úplně. Nejdůležitější je soustředit se na pocit klidu a pracovat na posílání bezpodmínečné Lásky.
Každý den posílejte Lásku lidem, situacím, čí místům, které jsou problematické. Když se soustředíte na pozitivní atributy a posílání Lásky bez souzení, či hodnocení, budete více zběhlí v přijímání každého člověka, nebo záležitosti, na kterou kdykoliv narazíte. Bez ohledu na to, co řekli, nebo udělali, budete mít schopnost být milí a klidní. To je cíl.
Žijte v každém okamžiku vědomi si své čistoty a Lásky Zdroje uvnitř sebe i druhých lidí. Buďte vděční za každou zkušenost, zkoušku a dopřejte si svobodu nespoutáni očekáváním druhých, či kódy přesvědčení světových názorů. Žijte život svých snů vědomi si své dokonalosti v každém okamžiku a dělejte jen ta rozhodnutí, která vám přinesou radost.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty.
Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 28.4.2015 4 ETZNAB kin 238

28. dubna 2015 v 8:12 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Jako nová zářící mačeta v husté tmě džungle ovládá Etznab energie, aby odřízl vše až k jádru pravdy, sloupl vrstvy lží, polopravd a ztraceného vnímání tak, že můžete být znovu celiství; smetl Ego, jeho komplikovanost a starou kůži, kterou už nepotřebujete a napnul vaše křídla. Nezapomeňte, že Trecena Men vás vynáší, abyste byli čistší, přirozenější, více uzemnění.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Zdravíme vás! Dnes bychom chtěli krátce pohovořit na téma pozdrav. Každá kultura se liší ve způsobu zdravení, vzájemným pozdravem, nebo způsobu uzavírání smlouvy.
Když si s někým podáváte ruku, podívejte se druhému člověku do očí. Podívejte se mu hluboko do duše a uvědomte si, že tato osoba je rozšíření vašeho Já a že jste oba součástí Celistvosti Zdroje.
Beze slov jim pošlete Lásku.
Můžete si vybrat, jestli k tomu člověku chcete být laskaví v tomto okamžiku i kdykoliv v budoucnosti. Pošlete jim tuto zprávu také svýma očima.
Vytvářejte spojení od srdce-k-srdci s blaženými pocity Lásky z vašeho srdce. Pošlete jim Lásku s pocity spřízněnosti a důvěry. Žádná slova nemusí být vyslovena.
Pokud vás někdo pozdraví objetím, přijměte tento dar s vděčností, můžete mlčet a nechat proudit Lásku z vašeho srdce do jejich srdce.
Při pozdravu věnujte pozornost komfortní zóně a kulturním zvyklostem. Když se vzájemně představujete, věnujte pozornost jejich jménu a v případě potřeby jej opakujte. Při očním kontaktu jim řekněte, že jste rádi, že se s nimi setkáváte.
V úvodním rozhovoru opakujte jejich jméno, to vám pomůže si jej lépe zapamatovat pro další setkání. Tím také vyjadřujete úctu a respekt.
Nyní jste udělali milující spojení s lidskou Bytostí. Cvičte jej pokaždé, když se s někým setkáte.
Mnoho životů bylo zachráněno v důsledku přítomnosti milujícího člověka, zejména těch lidí, kteří jsou utiskováni.
Oslavujte Božství uvnitř vás!
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice ) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 27.4.2015 3 CABAN kin 237

27. dubna 2015 v 8:43 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Další náročný den Caban, o to více s energií Ox (3), což představuje riziko, nejistotu, pochybnosti a překážky. Vyhněte se snaze dokončit osobní projekty, plánovat, nebo začít něco jiného - ať už je to vztah, koupě domu, nebo pokud plánujete společenské závazky. Nejlépe můžete dnešní den využít k napínání mentálních svalů a cvičit propouštět negativní myšlení a negativní myšlenky - jakmile se objeví rozeznejte je, popřete jejich sílu. A nechte je jít dál.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban 3. Vítejte na našem setkání. Dnes se s vámi chceme podělit o informace týkající se spojování Pracovníků Světla. Je čas podělit se o své schopnosti a využívat své dovednosti, které jste se naučili v oblasti léčení, vzdělávání, nebo zálib. Na Zemi je potřeba vytvářet komunity a nová přátelství.
Internet je skvělý nástroj jak poznat nové lidi, organizovat obřady, nebo celosvětová úsilí v oblasti vytváření nového paradigmatu. Nikdy před tím nebyla taková možnost spojit se s lidmi z celého světa okamžitě. Pro vás, kteří jste autoři, nebo skladatelé, byla cesta uvolněna, takže můžete předávat své zprávy rychle a levně. Nikdy před tím nebylo k dispozici tolik informací od nás z Druhé Strany. Jsme tady, abychom vám pomohli pohybovat se během procesu Přechodu lehce a elegantně.
Nikdy před tím nebylo tolik rozmanitých změn v různých oblastech. Vláda, korporace, bankovnictví, zdravotnictví i vzdělávací systém zažívá obrovské pozdvižení, chaos se dotýká každého člověka.
Je na čase shromáždit se a vizualizovat svět, který chcete vytvořit. Pracujte společně, přijměte nezbytná opatření k uvedení snu do reality. Už nemůžete sedět se založenýma rukama a čekat, že ostatní udělají práci. Vyhrňte si rukávy a ponořte se do práce. Společně můžete udělat sen realitou. Dokud necháte druhé lidi, aby dělali volby za vás, otroctví bude pokračovat. Většina vůdců nemá nejlepší úmysly. Zajímají se nejvíce o svoji moc, své bohatství a kontrolu nad vším.
Každý máte jedinečné nadání, rozhodněte se sami, jakou roli chcete hrát během Přechodu. Žádná role není malá, nicméně přebíráte riziko ale zároveň i moc. Rozhodněte se sami, jaké dovednosti vás nejvíce baví a pak najděte způsob jak je využívat a začít stavět svůj sen. Buďte kreativní, vyjděte ze své ulity. Jak můžete získat oblečení, jídlo, přístřeší, pomocí vašich schopností?
Nechte si vždy dostatek času na odpočinek a zotavení. Pokud se přetěžujete, jste vyčerpaní, přinášíte světu jen další negativní energie. Dělejte to co vám přináší radost a energeticky vás nabíjí. Chovejte se k sobě s úctou. Soustřeďte se na společné prvky, tak se otevírá mysl novému způsobu myšlení.
Každý den věnujte čas nejprve svým potřebám a pak můžete pečovat o druhé. Udělejte si jasný záměr, jak chcete žít a pak jej tvořte krok za krokem. Odmítněte vše co vás svádí z vaší cesty. Zůstaňte každý den zaměřeni. Přejeme vám, abyste žili svůj sen a doufáme, že budete pokračovat s radostí při vytváření své budoucnosti.
3. TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržití, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz Pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se projeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu TŘI spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se Znamením Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem TŘI se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.4.2015 2 CIB kin 236

26. dubna 2015 v 17:51 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Dnešek umožňuje získat pochopení a vyjasnění něčeho z vaší minulosti, možná z vaší rodové linie, nebo něčeho ve vaší mysli, nebo co vás trápilo a vy jste nebyli schopni přijít na věci použitím tradičních metod.
Dejte pozor, abyste však příliš neanalyzovali, nebo nepřeháněli snahu chápat. Dualita Ka (2) je velmi silná přináší velké množství vhledů do určitého problému ze všech stran, ale také může přinést nerozhodnost, pokud nestojíte pevně a stabilně.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
CIB znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
Význam glyfu představuje moudrost. Je to světlo moudrosti, které pohlcuje tmu, konkrétně znamená vnitřní spirálu jako Universální symbol narození, smrti a znovuzrození - smrt starých vzorců myšlení a zrození moudrosti. Narození v den Cib bývají většinou velmi šťastní.
***
Jsem Cib 2. Srdečně vás zdravíme! Jsme rádi, že jsme opět s vámi. Velmi dobře rozumíme tomu, že váš život je někdy velmi obtížný a můžete vnímat časovou zátěž. Přesto ve skutečnosti čas neexistuje. Lidé vytvářejí termíny jako prostředek k zajištění práce, která má být udělána, ale to vytváří jen stres. Je hodně stresu, na kterém se podílí to, že musíte vstát v určitý čas, dostat se do práce včas, odvést děti do školky, v určitý čas obědvat, dostat se zpět z práce, udělat domácí práce, setkat se v přesný čas s přáteli, být včas v kině, nakoupit včas, než zavřou obchod…… zábava se odkládá na víkend, nebo až půjdete do důchodu….a tak dále a tak dále.
Přemýšleli jste někdy o vzdálených kmenech, které nemají hodiny? Jak zvládají časový pres? Jejich hodiny jsou slunce, měsíc a pohyby hvězd. Vstávají za úsvitu a můžete si být jistí, že když jsou unavení spí déle. Jdou do postele, když slunce zapadne, nebo rozdělají oheň, pokud chtějí být déle vzhůru. Během dne jí, když mají hlad. Setkávají se společně na různých shromážděních, na která se svolávají bubnováním. Jejich život nediktují šéfové ani obchodní zástupci. Přesto jejich život běží hladce, bez stresu, který v mechanizovaném světě zabíjí.
Mnozí nemáte zájem žít takovýmto primitivním životem, ale jak můžete najít rovnováhu ve světě lhůt a termínů? Můžete začít tím, že si budete všímat jak často sledujete hodiny. Všímejte si jak se cítíte, když máte být někde v určitý čas a jaký je váš vztah k času. Máte pocit úzkosti, pokud se zpozdíte? Myslíte si, že když urychlíte určité aktivity, dostanete se na další místa včas? Těšíte se na určitou chvíli, nebo se fixujete na budoucnost?
Začněte hledat způsoby, jak si život zjednodušit, pokud máte pocit, že neustále spěcháte. Máte nějaké nedokončené věci, nebo věci, které jsou vaše, ale neděláte je na prvním místě? Nechte ostatní být zodpovědnými za věci, pro které se sami rozhodnou. Naučte se říkat NE věcem, které pro vás nejsou vysoce zajímavé. Mnozí máte vztahy s lidmi, kteří vás odvádí od toho, co je vaše vášeň. Podívejte se kolik času a energie potřebujete pro udržení takového přátelství. Možná některá budete muset odsunout na vedlejší kolej - alespoň dočasně.
Každý okamžik svého života si můžete plně vychutnávat. Radost si můžete přednastavit. Ráno si udělejte soupis, co chcete během dne stihnout. Během dne vyřazujte vše, co vás odklání od požadovaných cílů. Naučte se to dělat každý den a nakonec získáte plnou kontrolu nad svým časem a budete dělat jen to, co vám přináší radost. Začněte ještě dnes! Je lepší čas než TEĎ změnit vaše zvyky?
2. TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Znamení stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.4.2015 1 MEN kin 235

26. dubna 2015 v 17:50 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Pokud jste někdy snili o spuštění něčeho velkého, důležitého a úchvatného - udělejte to dnes. Men a Hun (1) vás vezmou vysoko nad pochyby toho, co drží zpátky nevěřící Tomáše, vás taky.. …a odpálí váš první sólový let do nového světa, světa, který vám může vzít dech, můžete být jako opilí, ale rozhodně se nikdy neohlížejte. A stejně jako byste chtěli skočit z útesu bez křídel, nebo padáku, udělejte správné přípravy pro vlastní osobní a jedinečný kvantový skok!
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení
***
Zdravíme. Dnes bychom vám chtěli poděkovat za vše, co jste dokázali. Víme, že všichni jste zaneprázdněni vybíráním toho, co je důležité a co není důležité. Důležité je nacházet radost ve všem. Začneme tuto Zprávu s přáním, že budete nacházet radost ve všem. ( radostný okamžik ).
Když se ráno vzbudíte vnímejte pocit vděčnosti za všechno v životě; to vám přinese radost. Když ráno vstáváte buďte vděční za všechno včetně zubního kartáčku, vody, ručníku, jídla, nápojů, holicího strojku. Když jste připraveni plnit vaše každodenní povinnosti uvědomujte si vše, čeho se dotýkáte - auto, telefon, vypínač, klíče atd. Všeho, co používáte, se dotkla ruka druhých - pošlete jim všem požehnání. Pociťujte radost při mytí nádobí, přebalování, opravách i své práci, bez ohledu na to, jak všední je. Děkujte, že máte schopnosti a dovednosti dělat tyto věci.
Věnujte pozornost svému tělu a dávejte mu je výživná jídla a dostatek čerstvé vody. Odpočívejte podle potřeby. Děkujte za vaše vlastní vedení, které je uvnitř vás. Buďte vděční Bohu za to, že vám umožnil být v této době na Zemi. Děkujte vašim Duchovním Průvodcům za jejich pomoc. Buďte v přírodě a těšte se kráse a hojnosti všeho. Pošlete Lásku ptákům, kočkám, psům, veverkám a všem zvířatům kolem vás. Buďte vděční vosám, včelám, čmelákům a jiným opylovačům, kteří se podílí na produkci potravin. Buďte vděční za střechu nad hlavou a postel na spaní.
Už jste si někdy uvědomili kolik lidí se podílí např. na výrobě trička? Myšlenka začíná u designéra. Pak jsou tu pěstitelé bavlny, traktoristé, pracovníci na ropných vrtech, odkud se dodává palivo, lidé, kteří předou nitě a barví je, krejčí v továrnách, kupci, obchodníci, řidiči kamionů atd. Berete koupi trička jako samozřejmost?
Radost je postoj. Je to volba. Klíčem k radosti je vděčnost.
Když budete vděční za každou zkušenost a zážitek, vaše tělo se otevře energeticky pocitu radosti. Doporučujeme vám, abyste tento týden trávili co nejvíce čas radostí. Pokračujte v této praxi dokud se nestane zvykem. Přišli jste z místa radosti a brzy se na místo radosti vrátíte. Do té doby máte plné právo být naplněni radostí. Je to vaše volba. Mějte radost. Buďte radostí.
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete -to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA MEN

26. dubna 2015 v 17:49 Maysky Kalendář na každý den

Vlna Orla pomáhá rozšířit planetární Vědomí a pocítit zodpovědnost za osud celého světa
Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající Energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila
MEN - OREL - Svoboda, Posel, Poklad, Štěstí, Peníze. OREL má podle mezoamerických mýtů dvě stránky, dvě tváře ( aspekt duality ). Nese také symboliku Slunce a Měsíce. Je to čas, kdy se Měsíc a Slunce - žena a muž spojí v jeden archetyp. MEN také znamená MOUDRÝ.
Orel nese tuto Trecenu na svých silných křídlech vysoko do nebe. Podívejte se na váš život z výšky 11 km, můžete tak vidět váš všední den i každodenní rutinu.
Men - svobodný, duchaplný, ctižádostivý, sebevědomý, nositel znalostí a poznání, globální vizionář. Men je zvláštní den, kdy můžete požádat o štěstí, bohatství, svobodu a dobré vztahy. Je to zvláštní den pro zvýšení intuice. Orel je znamením duchovního bojovníka, jehož srdce je čisté jako srdce slunce. Energie tohoto Znamení může zlomit Status Quo - najít řešení čehokoliv, přináší širokou vizi neomezenou časem, prostorem - panoramatickou jasnou vizi Orla.
Moderní společnost je vystavena ovládání, moci a vlivu médií, ekonomiky, politického systému, organizovaného náboženství, na pracovišti i v našich vlastních rodinách, což je docela svazující. Toto je váš čas, abyste prozkoumali, kdo skutečně jste. Vaše Vyšší Já, vaše sny a ambice, váš základní potenciál. Buďte opatrní, nejednejte příliš rychle, nebo impulzivně, protože rostoucí výška může být opojná. Když jste svědkem ryzího potenciálu, když máte radost ze svobody, je to jako droga. Vzduch je čistší, vidíte dál, můžete letět rychleji a prudce.
Tato Trecena je o vizích, perspektivách, pochopení nikoliv o akcích. Takže nechte těchto 13 dnů vyjasnit své vize a perspektivy, pracujte na tom, kudy má vést vaše životní cesta - nebo vy kteří jdete po své cestě, připravte se na akci včas. Pamatujte, že let v těchto výškách je o zkušenostech, plánech a dovednostech. Vzpomeňte si na Racka Jonathana Livingstona. Takže roztáhněte křídla, zkuste je vysunout dál a výš než kdykoliv před tím a leťte! Zbavte se pout, okovů, zakořeněné víry, strachu a nejistot, které vás drží dole, strhněte zdi toho, co jiní říkají, shoďte starou kůži a nechte barvy prosvítat v celé své pulzující energii!
ENERGETICKÁ PREDIKCE A REZONANČNÍ VLIV NA OSOBNÍ A KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
Vlna ORLA je předposlední Vlnou Tzolkinu. Pečeť ORLA ztělesňuje sílu vize, jejíž prohloubení je naším evolučním úkolem. PLANETÁRNÍ VĚDOMÍ znamená rozšíření stávajícího Vědomí - vynést ho nad omezení obecných horizontů. Jste povinni pochopit, že celé lidstvo ( samozřejmě i vy), je zodpovědné za současný stav planety. Jednotlivé výsledky dosažené v regionálních oblastech mají obrovský vliv na osud celého světa. Samotné znalosti tématu o významu dopadu energetických Rezonančních Práv zapojujících do hry vytváření reality nejsou žádným důkazem životní zralosti. Katastrofy a všechny negativní zvraty osudu nás uvědomují, že už nemůžeme uniknout před odpovědností. Jako kolektiv jsme se ocitli na křižovatce - v místě, kde už není žádné "hřiště pro zábavu". TEĎ musíme vkročit na cestu BEZPODMÍNEČNÉ ZODPOVĚDNOSTI ZA CELÉ POZEMSKÉ KRÁLOVSTVÍ. Nejsou tu vinní, nevinní, nebo nepřátele. JSME TU JEN MY - POZEMSKÁ RODINA.
Dívejte se pozorně a nechte projít konkrétní zkušenosti bez vydávání soudů. Situace, dojmy, reakce, jsou aspekty zrcadlící váš individuální podíl v komplexu pozemského zavirování. Přijměte všechno co vás potká v této Vlně, ( také to, co se zdá být druhořadé ) jako cennou informaci. Přistupujte s Láskou především k sobě. Každé hodnocení sebe, nebo jiných lidí zastíní výhled poznání pravdy. Díky Energii ORLA se přestanete honit za iluzemi. Tímto způsobem se dostanete z pout Ega, zbavíte se iluzí, uvolníte se od každodenních závislostí, lásky-nelásky druhých.
V této Vlně už nic nestojí v cestě udělat kvantový skok do Sebe-Uvědomění. Ukáže se v ní plná odpovědnost každé lidské bytosti za vlastní činy. Nikdo se více neschová za záda druhého, nezastíní tvář divadelní maskou. Každý stvořitel zde uzří své dílo. Všechno se vrací zpět k majiteli - bez make-upu, bez obalu, bez zamlžených očí s osobní etiketou.
Zcela odlišně probíhá "dozrávání" u člověka, vědomého si své role na Zemi. Každý pozemský " suverén " je chráněn právem nedotknutelnosti, právem svobodné vůle. Žádný jiný člověk ho nemůže donutit jednat proti své vůli, nebo ho nutit k závislosti na cizích iluzích, protože je naprosto svobodný, vědomý a nezávislý. Právo svobodné vůle je nedotknutelné.
Ve Vlně ORLA jsou umístěny dva Galaktické Portály.
BOUŘE 5 ukazuje bez stínu pochybností v jakém směru se pohybují stopy vašeho osudu. Osvobozený zde bude impuls samoobnovy, kterou můžete jasně pocítit na fyzické úrovni, a co více - tento impuls je schopen (na úrovni nemoci) zahájit proces duchovního uzdravení.
DRAK 7 je posledním a silným uinalem - pilířem Tzolkinu. V tento den do hry vstupuje Matka Země, naše Božská Pramatka, která tryskající mocnou energií začíná velké čištění, už bez žádného kompromisu.
Využijte Energii Men ( spojovatel Nebe a Země ) k rozšíření vaší vize s cílem prosazovat Jednotu v globálním Vědomí.
Přehled Vlny MEN 25.4.- 7.5.
MEN 1
CIB 2
CABAN 3
ETZNAB 4
CAUAC 5 Galaktický Portál
AHAU 6
IMIX 7 Galaktický Portál
IK 8
AKBAL 9
KAN 10
CHICCHAN 11
CIMI 12
MANIK 13
Tento přehled poskytuje rovněž aspekty, které jsou součástí rámce inkarnačního záměru osob narozených ve Vlně MEN, nebo jejichž životním Průvodcem je MEN.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.4.2015 13 IX kin 234

24. dubna 2015 v 8:55 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
To je den, kdy se projevuje Ix - Jaguár, vynořující se z hlubokých stínů vlhké džungle. V jeho očích se zrcadlí vaše duše; nechte odejít všechny obavy a pocítíte hluboko uvnitř vás, že archetypální síla zná všechny živoucí věci a přenáší sny do reality ještě dříve, než Jaguár opět vklouzne do tmavých zelených hlubin. Takže se dostáváme k hlubokému a sametovému závěru Treceny Ik, kterou uzavíráme důkladným vnitřním osobním vhledem na to, co jsme se naučili a doufejme, že si to udržíme na dlouhou dobu dopředu. To je klíč ke každému Treceniu Tzolkinu….ztělesňovat a dosahovat všech znalostí.
Vlna VĚTRU vás obdarovala silou Ducha a pomohla překonat všechny životní těžkosti. TŘINÁCTÝ Den vás informuje, že všechny životní zkoušky skládáte před nejvyšším orgánem spravedlnosti - ŽIVOTEM - proto zde nezůstane nic, co je v rozporu s Božskými zákony.
JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……
Jaguár je symbolem vesmírných sil, Duch džungle, hor a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ VDĚČNOST
***
Jsem Ix 13. Jsme velmi vděční, že můžeme pomáhat vám, kteří se chcete rychle pohybovat směr Vzestup. Rádi bychom vám doporučili, abyste věnovali několik okamžiků klidu a prožili pocity tohoto vývoje.
Udělejte si pohodlí a zklidněte se. Možná budete chtít nechat hrát tichou hudbu, zejména tu s andělskými hlasy, pokud jí máte k dispozici. Pokud ne, naslouchejte hlasům v hlavě. Vnímejte vibrace vašeho těla. Každý rezonuje jedinečnou frekvencí. Můžete slyšet zvonění v uších. Když budete dávat dobrý pozor, můžete vnímat v těle pocity způsobené těmito frekvencemi.
Zažili jste někdy mírný tlak, nebo chvění srdce, nebo chvění při pocitech Lásky a radosti? Zažili jste někdy pocit brnění na vrcholku hlavy, v krku, nebo jiné čakře, když jste prožívali osvícený okamžik? Měli jste někdy husí kůži, když jste cítili, že se věci týkají vás, nebo jste měli zvláštní vhled? To všechno jsou pocity vyplývající z vyšších vibrací těla.
Nižší frekvence jsou obecně bolest, nebo únava. Když vibrace těla klesá, znamená to nedostatek pohybu, nebo kyslíku, což vede k letargii a vyčerpanosti. Je velmi vzácné vidět opravdu šťastného člověka, který je nemocný a unavený. Vibrace se neshodují. Je opravdu velmi vzácné, že velmi nemocný člověk bude mít radost, pokud má pochopit podstatu svého onemocnění.
Dělejte vše pro to, abyste si zachovali smysl pro humor, vděčnost a pozitivitu a nechte to projevit ve všem co děláte. Úcta patří vám, kteří pomáháte utiskovaným. Respekt patří vám, kteří pomáháte chudým a bezdomovcům. Zacházejte se všemi s laskavostí, pošlete jim vlny Lásky. Když vidíte sebe sama jako jedinečný obraz Boha, váš život se bude rozpínat tak jak si v současné době nedokážete představit.
Představte si krabici plnou dílků puzzle, na obalu krabice je malebná scéna lidí prožívajících den v krásném okolí města. Otevřete krabici a vyndáte všechny dílky na stůl. Vy jste jeden dílek skládačky - jedinečný a neopakovatelný barvou i designem. Jakmile dílky začnete dávat na své místo, začne se objevovat scénický pohled. Než jsou všechny dílky na místě a obraz je hotov, nějaký čas to trvá. Čárky oddělující jednotlivé dílky najednou splývají. Obraz je půvabný, protože už nejsou vidět žádné oddělující prvky. Teď se podívejte jak obraz ožívá i s vámi, jako jedním člověkem na fotografii.
To je přesně to, jak vidíme váš plán existence. Krabice je jako Země, která má specifická pravidla a parametry. V krabici jsou myriády příležitostí a mnoho lidí. Každý je jedinečný, každý je část celku. Jakmile se jednotlivé kusy začínají spojovat, celkový obraz se začíná objevovat. Jakmile jsou všichni sjednoceni, začíná nový krásný kompletní a celistvý život.
Udělejte si čas přemýšlet o této analogii. Kterým dílkem chcete být? Jste připraveni spojit se s vašimi Bratry? Jste připraveni přijmout nezbytné kroky k vytvoření zážitků, po kterých toužíte? Zavolejte nás na pomoc a my vám ochotně pomůžeme dokončit puzzle s vámi.
13. TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo s pod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co změní běh vašeho života. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebeidentifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu 12:60, to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o čísle osudu.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Permanentní make-up obočí vláskování a linky na horním víčku

24. dubna 2015 v 7:58 Moje poslední práce
1. obočí před zákrokem, 2. obočí vytvarované a udělaný běžný permanentní make-up, 3. obočí vyhojené po 4 týdnech a připravené na vláskování, je krásně vidět jemné pod stínování, 4. vláskované obočí, 5. obočí a horní linky, při tetování linek se utvoří mírný otok víčka, který za velmi krátkou dobu odezní.

TZOLKIN 23.4.2015 12 BEN kin 233

23. dubna 2015 v 14:23 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Je vždy mnohem snazší kritizovat a vyjadřovat názor o druhých, ale když jde o naše vlastní činy a slova, najednou se všechno zdá mnohem růžovější a odpustitelné. Vezměte dnes v úvahu dopad vašich slov, nebo vliv činů, který máte na rodinu, na druhé, na vaši drahou polovičku, nebo společně, ať už v současnosti, nebo dávné minulosti. Pokud přijmete vlastní odpovědnost za sebe a budete komunikovat s rodinou upřímně a přímo, budete překvapeni kolik míru a dobré vůle vytváříte.
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více světelné energie tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimenzionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je - zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Jsem Ben 12. Upřímně a s Láskou sledujeme jak mnozí začínáte spolupracovat na vytváření vašeho nového způsobu Bytí na Zemi. Je naším velkým přáním, abyste znovuobjevili svoji pravou Podstatu a možnost vyzkoušet si svou dokonalost zatímco máte fyzickou podobu, což byl také původní záměr a důvod proč jste nyní na Zemi.
Dnes bychom se chtěli posunout v čase zpět a pomoci vám najít vaše kořeny. Když byla Země navrhována, pracovaly na tomto projektu desítky tisíc duší a vytvářely vše od malých jednobuněčných organismů, až po složitou kompletní lidskou podobu. Mnoho nápadů, pokusů a omylů bylo součástí tohoto tvoření a také aby všechno spolupracovalo v symbióze. Jsme velmi spokojeni s naším výsledkem.
V celém Vesmíru je mnoho dalších rovin existence, z nichž každá má své jedinečné funkce. Hlavní rozdíl je v tom, že na Zemi je možné tvořit díky svobodné vůli a je zde deficit paměti tzn. neznáte svou pravou duchovní povahu. Mnozí ale přišli s neporušenou pamětí. Mají obecně vykonat velkou misi a získali právo hrát hru jinak. Přichází jako Avataři pomoci posunout Vědomí v době Přechodu.
K dispozici je přezkoumání Recenzní Radou, kam je třeba jít před inkarnací. Každá duše píše svůj vlastní scénář, který popisuje hlavní věci, a které si přeje zažít. Můžete se také rozhodnout zda chcete přijít na svět s handicapem, nebo v určité zeměpisné oblasti, narodit se do určité rasy a určitým rodičům. Můžete si vybrat, zda se chcete narodit do chudé, nebo bohaté rodiny. K dispozici je mnoho možností.
Lidé jako Adolf Hitler si také vybrali svojí inkarnaci. Někteří se prostě rozhodnou být hodně špatný člověk, tento zážitek je vybrán také ostatními, nebo v případě, že je třeba probudit Vědomí mas. Duše si vybírá konkrétní talenty s použitím pro dobro všech. Nicméně ve stavu hluboké amnézie v závislosti na kódech přesvědčení zakořeněných v dětství, si tito vůdci vyberou chamtivost a moc místo svého původního záměru. To je jeden z efektů svobodné vůle.
Pochopte prosím, že vaše role i role ostatních je jen dočasná divadelní hra. Celkový scénář byl navržen před eony let. Mít svobodnou vůli je jako dávat herci volnou ruku a povzbuzovat ho, aby použil improvizační dovednosti. Není žádné peklo ani nebe ve smyslu jestli jste dobří, nebo špatní. Nikdo vás nebude soudit. Vy sami rozhodujete o svých možnostech na Zemi. Jakmile se vrátíte ze Země, projdete revizním procesem v němž si znovu procházíte svůj život. Během této doby budete prožívat všechny své emoce, které jste cítili a budete také cítit emoce těch, které jste na Zemi ovlivnili.
Mnozí, zejména ti, kteří se posouvají do vyšších dimenzí, zažívají svůj poslední život na Zemi. Strávili jste tu eony let a jste připraveni zažít mnohem vyšší duchovní roviny. Mnoho lidí se rozhodne zůstat v této rovině buď na Zemi, nebo v éteru jako pomocníci těm, kteří se rozhodnou žít na Zemi ve fyzické formě. Jejich hlavním úkolem bude pomáhat při procesu Probuzení těm, kteří zůstávají na Zemi po té, co Lightworkers přejdou do vyšších rovin. Vy, kteří vytváříte Novou Zemi, budete žít podobným životním stylem, jen bez bolesti a utrpení, které v současné době prožíváte odděleni od Zdroje. Tentokrát budete pracovat kooperativně s vašimi Hvězdnými Bratry a Bytostmi uvnitř Země. Mají se s vámi hodně o co podělit, ale nemohou vám pomoci, dokud je nepřivítají masy.
Užijte si každý okamžik. Ctěte a buďte vděční za každého člověka, místo, nebo událost. Buďte ohleduplní k přírodě, aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší. Chovejte se k druhým s respektem a naslouchejte jejich potřebám. Povzbuzujte se navzájem se zaměřením na pozitivní aspekty života na Zemi. Pěstujte své vlastní potraviny, choďte bosi a dotýkejte se srdcem všech zvířat kolem vás. Ujistěte se, že se spojujete od srdce k srdci s každým koho potkáváte, a když se setkáte očima, pošlete jim Lásku. Odpusťte všem, kteří udělali něco, co nebylo podle vašich představ. Nepoužívejte zášť vůči těm, kteří s vámi zacházeli nevlídně. Nechte druhé následovat jejich vlastní cestu. Zaměřte se na to, co si přejete.
Mnozí jste zjistili, že získávání bohatství, cestování po světě a objevování neznámého nepřináší osobní spokojenost. To je do té doby, než se začnete dotýkat vlastního života a života druhých a naučíte se žít s radostí v každém okamžiku, pak vám život přinese uspokojení. Sněte o tom, co chcete zažít jako duchovní Bytost, která je na chvíli na Zemi. Pak se tou Bytostí staňte.
12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé vaše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, kde všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. DVANÁCT znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu vám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jste byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón DVANÁCT preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.4.2015 11 EB kin 232

22. dubna 2015 v 9:36 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Dokonalý den pro stěhování, cestování; odejít někam vyčistit mysl a uvolnit ducha. Impulsem je ve skutečnosti přirozený stav sám o sobě - molekuly vzduchu, částečky světla, rádiové vlny, buňky v těle, myšlenky, které myslíme, emoce, které cítíme - všechno je neustále v pohybu. Opak - nečinnost, nehybnost znamená smrt. Takže obejměte svojí životní Cestu pohybujte se, užijte si jí, poučte se z ní a žasněte z ní. Ale udržujte vědomě pozornost na horizontu vaší duše a životního poslání, jinak vaše životní cesta stočí kurs.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Zdravím, jsem Eb 11. Vítejte v čase našeho sdílení. Je nám potěšením být ve službě v procesu probuzení. Jsme velmi nadšení pokrokem, který mnozí děláte, když opouštíte staré zvyky, obavy a kódy přesvědčení izolující vás od Zdroje. Věřte, že vše je v pořádku na Zemi. Není se čeho bát. Máte uvnitř sebe potenciál být a dělat co chcete. Pouze vy sami si můžete blokovat spojení se Zdrojem.
Mezi vámi je mnoho lidí, kteří předstírají, že jsou vaši přátelé. Mějte se na pozoru před těmi, kteří dělají všemožné pokusy, abyste následovali jejich učení. Dávejte pozor na ty, kteří jsou ve vedoucích pozicích a snaží se houpat vás falešným bezpečím. Poznáte je podle jejich polovičatého úsměvu a mrkajících očí - tato kombinace znamená, že něco není v pořádku.
Věnujte se svému domácímu úkolu, pokud jde o potraviny, které přijímáte, přesvědčení, kterých se držíte a přátele, které si vybíráte. Věnujte pozornost tomu, co se děje kolem vás - buďte pozorovatel. Nemusíte se nechat chytit do chaosu. Zůstaňte na okraji a vybírejte myšlenky zaměřené na výsledek vašich přání. To je nezbytné, pokud chcete udělat sny skutečností.
Věřte tomu, že ve vás přebývá síla a energie potřebná k projevení toho, co si přejete. Vyžaduje to píli a trpělivost sledovat cestu, která je ta nejvhodnější. Často dáme věci do pohybu, ale ve své horlivosti mít výsledek co nejrychleji, minete mnoho příležitostí. Věnujte pozornost synchronicitám, protože je to vaše vnitřní vedení a naše komunikace s vámi.
Nemůžeme vám přinést co si přejete, pokud se nechcete dostat mimo svou zónu pohodlí a riskovat. Pokud se rozhodnete přestěhovat, nebo získat novou formu příjmu, pak se připravte na odebrání věcí, které při těchto změnách nepotřebujete. Udělejte potřebné kroky, aby se vaše sny staly realitou. Odsuňte myšlenky strachu, nedůvěry a pocitu nehodnosti. To jsou jen machinace mysli a přesvědčení, která se dědí z generace na generaci.
Každý den se na svůj život podívejte s úžasem. Věřte, že máte schopnost měnit staré návyky. Věřte, že ve vás spočívá Láska Zdroje, který vám posílá Pomocníky, kteří vám pomáhají zažívat co chcete. Pamatujte, že tento svět je iluzorní dětské hřiště, takže s ním jako takovým zacházejte. Země je místo, kde si můžete zvolit být Netvor, nebo Kráska. Můžete si zvolit být Popelka, nebo Princ. Můžete hrát roli darebáka, nebo dobrého člověka.
Co děláte pro to, aby vaše srdce zpívalo? Vyzkoušejte si několik klobouků, mnoho oblečení, tančete a zpívejte, co hrdlo ráčí. Možná, že váš dotek radosti dosáhne i k těm, kteří jsou utiskováni a pomůže jim, aby se probudili.
Buďte šťastní při všem co děláte. Usmívejte se na neznámé lidi. Změňte to, co vám nefunguje. Zastavte všechny pomluvy lidí a událostí. Staňte se součástí řešení, nikoliv problémů. Užívejte si dnešní den s vědomím, že jste dokonalá Bytost. Probuďte svůj plný potenciál a vyberte si nesčetné možnosti, které máte k dispozici. Pokud si něco vyberete a není to ono, vyberte si něco jiného.
Když je Láska a laskavost základem vašich voleb, výsledek bude naplněn Láskou a radostí. Někteří vás mohou nesnášet, nebo zesměšňovat vaše volby, ale vy už víte, že přichází z místa negativního myšlení. Možná, že se stanete vzorem pro ty, kteří se snaží zlomit svá pouta vytvořená svým nevědomím.
Všichni jste JEDNO, udržujte tento základ při komunikaci s každým. Ani jeden z vás není méně, nebo více než druhý. Všichni máte schopnost ovlivnit tisíce dalších novým způsobem myšlení. Doufáme, že si vyberete roli Lásky a Míru. Neexistuje nic co je nutné dělat, žádná mise nemusí být dokončena, ale každý okamžik vašeho života by měl být naplněn radostí.
11.TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI, TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.4.2015 10 CHUEN kin 231

21. dubna 2015 v 10:47 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolutvůrce
Dnes je velmi vhodný den pro zásnuby, nebo svatbu. Lahun (10) má úzkou vazbu s rodinou, společenstvím, vztahem mezi dvěma milenci a s Chuen tká silnou esenci partnerství, upevňuje manželské energie, které podporují a vyživují vaší duši i duši partnera. A pro vás, kteří jste již v manželství jsou nádherné dny Chuen / Lahun vhodné pro obnovení vaší lásky a vzájemné oddanosti.
Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjení silné duchovní a spirituální schopnosti. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat? Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!
***
Jsem Chuen 10. Zdravíme vás milovaní! Naším přáním je, abyste měli nádherný osvícený a veselý den!
Je ještě mnoho práce, která vás čeká ve vnitřním i vnějším světě a mnozí zapomínáte udělat si čas a užívat si dny na Zemi.
Doporučujeme, abyste dávali pozor na slova, která říkáte a rozhodnutí, která děláte.
Nezapomeňte se smát, všímat si krásy přírody a udržovat své myšlenky zaměřené na vaše přání.
Vyberte si dnes jen to, co přináší radost vašemu srdci.
Uvolněte pózy vážnosti.
Smějte se nahlas.
Tančete.
Zaměřujte se jen na to, co chcete v životě a všechny ostatní myšlenky nechte jednoduše plout kolem vás.
10. TÓN MANIFESTACE - SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 20.4.2015 9 OC kin 230

20. dubna 2015 v 8:49 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Bezpodmínečná Láska, věrnost, vcítění, soucit, emocionální tělo, mezilidské vztahy, přátelství, princip loajality, zbavení se minulosti, mimosmyslové vnímání, rovnováha, spirituální síla, strážce, průvodce, věrohodnost, svědomitost
Mimořádně pozitivní a silný den vhodný k očištění všeho vnitřního domova - vaši duše, vašeho srdce i těla od všech zlozvyků, špatných návyků, nebo negativního myšlení, které vás drží zpátky a způsobuje ve vašem životě potíže. Nesený silným Větrem Ik a požehnaný příznivou energií Bolon (9), pomáhá rozpustit a vyčistit negativní vlivy, které mohou být velmi houževnaté a bránit vašemu duchovním pokroku. Využijte tento mocný den, osvoboďte se od těchto břemen navždy, nebo alespoň tento proces spusťte.
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost - bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Jsem Oc 9. Zdravíme vás drazí! Jsme rádi, že se scházíme v další den oslav. Je pro nás velkou radostí, že s námi i nadále studujete sféru Vesmíru a další věci, o které se s vámi ze srdce dělíme. Mnoho lidí se probouzí do svého plného potenciálu a otevírá dveře k vytváření života svých snů. Rádi bychom vám nabídli možnost otevřít další dveře, které se týkají záměru. Díky energetickému poli nekonečných možností, máte nadosah ruky schopnost vytvořit cokoliv chcete zažít.
Dnes vás vyzýváme, abyste celý příští týden věnovali každé myšlence a každému slovu, které vyslovíte. Praktikujte lámání zvyku " páchnoucího myšlení " s tím, že se budete zaměřovat jen na to, co si přejete. Jakmile se začnou vkrádat nežádoucí myšlenky, okamžitě je přesměrujte a změňte na myšlenky přinášející věci, po kterých toužíte.
Možná budete chtít změnit určité chování. Vypněte rádio, nebo televizi, jestli nechcete, aby se události z vysílání staly vaší realitou. Odložte noviny, filmy a knihy, které se nezaměřují na věci, které si přejete prožít jako zkušenost. Omluvte se z rozhovorů zabývajících se drby o světových událostech, které se nehodí do vašich snů. Změňte stravovací návyky, vybírejte stravovací možnosti, které odpovídají vašemu životnímu stylu, nebo vaší energii. Je možné, že budete muset začít chodit do postele dřív, nebo vstávat dřív, abyste dosáhli svých životních cílů a cítili se při tom odpočatí.
Co chcete prožívat?
Nastavte svůj záměr, udržte zaměření na cíl a dívejte se v každém okamžiku na stopy, které vás dovedou k vytouženému výsledku. Nic jiného do své reality nepouštějte. Když udržíte zaměření na váš vysněný cíl, dosáhnete jej a ještě mnohem více.
Cvičení děla Mistra! …to už přece znáte, jen jste na tuto pravdu trochu zapomněli. Objevte tuto pravdu, buďte tou pravdou, splyňte s touto pravdou, protože to je zdroj odkud jste přišli. Je to Láska, čistá Láska, která má mnoho jmen a tváří. Nachází se všude a v každém okamžiku - neexistuje žádný způsob, jak vás od ní oddělit.
Nicméně je to vždy volba, ať už vědomá či nevědomá, být oddělen od Zdroje, který vám umožnil prožít v životě nežádoucí nesnáze. Napojte se zpátky na Zdroj a budete mít energii jasného vedení a schopnost rozhodovat se vždy pro vaše nejvyšší dobro. Vyčištění tohoto spojení znamená odstranění strachu a kódů přesvědčení omezení.
LÁSKA JE VŠECHNO, CO JE.
Na ničem jiném nezáleží.
Zamyslete se nad touto myšlenkou. Záleží na tom. Každá částice hmoty ve Vesmíru je energetické pole. Jenže vy věříte tomu, co je fyzická iluze a to jste se rozhodli zbaštit od té doby, co jste do této sféry vstoupili. Pokud znáte a porozumíte tomuto konceptu - potřeba získávat materiální bohatství, uznání, nebo cokoliv jiného, nad vámi ztratí moc.
O co soutěžíte, nebo závodíte, když neexistuje cena? K čemu potřebujete skladovat věci a hromadit bohatství, když neexistuje? Copak se od toho nedokážete osvobodit?
Díky tomuto pochopení můžete začít opravdu vidět sami sebe jako JEDNO.
Budete soutěžit, půjdete do války proti sobě, nebo budete stát "jeden za druhým" dokud to celé neustane?
Sněte o tomto Bytí, sílu na to máte! To je základ svobody pro mnoho z vás, kteří hledáte Nebe na Zemi a usilujete o to. Nejprve je to představa, pak je to skutečná realita.
Vybírejte moudře,
zaměřujte se na to,
co skutečně chcete,
abyste zažívali,
protože tak to bude!
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu,co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. SOLÁRNÍ dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

TZOLKIN 19.4.2015 8 MULUC kin 229

19. dubna 2015 v 9:52 Maysky Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Když jsou Voda, nebo Oheň připoutány k Větru, jejich vliv a síla exponenciálně roste. Nebýt Uaxac (8) stabilizace a uzemnění, raději nevyprávět jaký druh bouře by dnes Muluc vybičoval. Ve skutečnosti nám Uaxac umožňuje nasměrovat a využít ohromující sílu Muluc, a protože Uaxac omotává vlákno Času kolem Muluc po celý den, můžete spirálu jeho energie směřovat k otázce, situaci, nebo k cíli, se kterým pracujete, nebo cokoliv potřebujete vyřešit.
MULUC v yukatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 8. Zdravíme vás v tento úžasný den a děkujeme za spojení. Rádi bychom vám poblahopřáli k dobře odvedené práci a ke schopnosti dělat práci, kterou jste si v této inkarnaci vybrali.
Ne každý v jiných dimenzích má potřebnou odvahu být ve vaší sféře, která je velmi obtížná. Když se na vás díváme shora, jsme opravdu velmi překvapeni tím, co vidíme. Mnozí se probouzíte do svého plného potenciálu a setkáváte v přátelských kruzích po celém světě. Díky počítačům jste schopni propojovat se navzájem i z velké dálky. Energetická práce, kterou děláte, zatímco jste ve fyzickém těle, nebyla na Zemi nikdy v tak velkém měřítku.
Když pracujete společně, neexistuje nic, co nemůžete splnit. Dokonce i temné síly, které drží nadvládu ve svých rukou mnoho let, nemají sílu vás zastavit. Telepatie je na vzestupu a to je pro temné síly velmi znepokojující, protože na rozdíl od vytažení zástrčky internetu, nemohou zastavit spojení od mysli-k-mysli.
Bez ohledu na to, jak moc se snaží odtrhnout vás od vaší pozemské rodiny a blízkých prostřednictvím lží v médiích, nemohou zastavit spojení od srdce-k-srdci. Už dávno není vaše rodina malá uzavřená skupinka, ale je to rodina globální. Jakmile začnete plně chápat, že jste JEDEN, nebude možné zastavit schopnost tvořit Nebe na Zemi.
Pokračujte v propojování přes sociální sítě a buďte ve spojení s lidmi, které potkáváte. Stůjte při sobě a podporujte se navzájem ve všem co potřebujete. Útěcha patří těm, kteří padli za oběť chamtivým vládám a lídrům korporací. Nakrmte hladové tím, že je naučíte pěstovat si své vlastní potraviny. Podělte se o své bohatství, které jste v průběhu života nashromáždili : moudrost, znalosti, materiální zisky a potravinové zdroje.
Učte se navzájem jak léčit vnitřní zranění skrze modlitbu a meditaci. Učte se navzájem, jak léčit vnější rány pomocí bylin - nikoliv léků. Vytvářejte mužské a ženské kruhy, kde se všichni navzájem dělí o své dovednosti. Podělte se o radost z výchovy dětí a péčí o rodiče, prarodiče ve vícegeneračních domech.
Jakmile uvolníte sevření výrobních systémů, zdravotnické péče, penzijních fondů a pojištění, zjistíte kolik peněz, času a energie máte k dispozici pro to, co vám přináší radost. Zapojte se do aktivit, které vás baví - talentů máte mnoho.
Udělejte si čas snít svůj největší sen. Co se stane, když se dnes nebudete věnovat práci, která vás neuspokojuje? Co toužíte dělat se svým časem? Jak můžete být více laskaví, soucitní a milující? Buďte zodpovědní při péči o vaše děti a seniory, kteří jsou vaší budoucností a minulostí. Setkávejte se a společně začněte měnit své myšlení s vědomím že jste JEDEN.
Velký sen pro všechny je nadosah!
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 18.4.2015 7 LAMAT kin 228

18. dubna 2015 v 10:41 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Znamení Lamat odráží a zesiluje přirozené bohatství. My všichni jsme stvořeni z vyšších vibračních frekvencí Vědomí vytvářející nekonečnou vitalitu v mysli, těle i duši, kterou všichni tak či tak hledáme. Takže odpočívejte, uvolněte hranice a limity, které jste sami na sebe uložili. Dbejte, abyste nedávali druhým příliš mnoho ze sebe, nebo Ik - Vítr, rozptýlí vaši velkorysost daleko a široko a vy se budete cítit vyčerpaní a uštvaní.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Zdravíme vás! Jsem Lamat 7. Jsme zde, abychom vás dnes pozvali na krátkou cestu. Najděte si klidný prostor, udělejte pohodlí a zavřete oči ( samozřejmě po přečtení ). Soustřeďte se na svůj dech, uvolněte svaly a nechte všechny strachy a obavy roztát.
Žádáme vás, abyste vybrali jeden problém, nebo strach. Vyberte si jen to, co se vztahuje k vám, nikoliv k někomu jinému - ačkoliv to může být problém spojený s druhým člověkem.
Jakmile jste se uvolnili, pozvěte nás na pomoc při řešení problému. Řekněte jasně, co si přejete, aby se stalo. Naplníme vaši mysl myšlenkami, možným řešením, kroky, nebo náležitostmi, které potřebujete ke změně, aby se problém nezhoršoval.
Buďte objektivní jak jen můžete, aniž byste soudili sebe, či druhé a uvědomte si svou roli v celé této situaci. Pokud se držíte pocitů oběti, nebo potřeby omluvy od druhých, žádáme vás, abyste pro tento okamžik tyto pocity opustili.
Cíl je : pokročit s Láskou a laskavostí.
Požehnejte této situaci, protože vám umožnila růst v životě. Pošlete tomuto člověku Lásku, i když k němu stále cítíte hněv, nebo frustraci. Obalte ho Láskou, uzavřeni s ním v bublině zlatého světla. Získá tak vaši Lásku a to umožní, aby zdi mezi vámi nebyly tak tlusté.
Pokud je to situace, kterou si opravdu přejete vyřešit, pak poslouchejte naše návrhy. Můžete přijít na něco, co vás dříve nikdy nenapadlo. Telefonní číslo, člověk, místo, událost, která může přijít na mysl, může spustit novou myšlenku, nebo nový pohled na věc.
Pokud chcete dostat problém z mysli, zatímco praktikujete toto cvičení, doporučujeme dělat to těsně před usínáním. Můžete požádat, abyste si zapamatovali všechny odpovědi během snů, ( mentální poznámky ) nebo pokud se v noci probudíte, zapište si myšlenky na papír. Když se ráno probudíte, zeptejte se znovu a možná dostanete větší vhled - udělejte to ještě dříve, než jste plně čilí.
Můžete mít zpočátku problémy se spojením tímto způsobem, ale doporučujeme vám, abyste se snažili, dokud nemáte plnou kvalifikaci obdržet odpověď Vyššího Já, nebo Duchovních Průvodců. Často se snaží zprávy doručit, ale zůstávají bez povšimnutí, nebo je zamítnete jako hlouposti, nebo náhody. Naučte se věnovat pozornost tomu, co se děje kolem vás a to zejména nevysvětlitelným náhodám a kuriózním synchronicitám.
Přehnané spoléhání na běžné události může být matoucí při hledání odpovědí. Mnoho zvláštností může být odpověďmi na otázky. Věřte své intuici a buďte obezřetní na to, co vám druzí navrhují. Vezměte v úvahu co považujete za správné a uvolněte myšlenky založené na strachu, protože to může schopnost správně se rozhodovat zkreslit.
Věřte, že žádná rozhodnutí nejsou správná, ani špatná - je to vždy volba. Je to jen a jen na vás, abyste porazili záležitosti, které vám brání radovat se ze života.
Najděte již odvahu a stiskněte tlačítko VPŘED, hledáním radosti ve všech věcech!
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.TZOLKIN 17.4.2015 6 MANIK kin 227

17. dubna 2015 v 19:57 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka/ Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Když vyšplháte až na vrchol hory na vlastních nohou, budete vnímat dech silného větru vaší vlastní duše. Dnes Uac (6) - číslo základní stability a celistvosti, stojí na vrcholku hlavy Manik - nagualu čtyř koutů Země. Bez ohledu na to, jak vysoko vylezete, jak daleko poletíte, nebo jak hluboko se ponoříte, spolehněte se na Manik s Uac, na jejich podporu na každém kroku vaší cesty. Věřte jejich vedení k vyrovnání stability, ale uvědomte si, že konečná zodpovědnost za vaše rozhodnutí a činy leží stále ve vašich rukou - jen ve vašich rukou.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 6. Jsme velmi nadšeni z pokroku na cestě Vzestupu. Jakmile naplňujete své dny vděčností, schopnost radovat se a manifestovat přání srdce se stále zvyšuje. Všimli jste si toho? Jsme tu dnes, abychom hovořili o štěstí a o tom, jak přinést ještě více radosti do života. Mnozí jste přišli o svoji práci, domy, úzké vztahy s nejbližšími. Možná jste nervózní a přemýšlíte, co se dá ještě pokazit. Prosíme, připomeňte si, že všechny tyto věci jsou součástí života na Zemi, i když to tak zůstat nemusí. Brzy nastane čas, kdy vás stále více bude pracovat z domova a zároveň budete sdílet své dary a talenty s ostatními. Udělejte nezbytné kroky už dnes, aby se to stalo realitou.
Mnozí trpíte ztrátou příjmů, trh práce neustále klesá. Přesto mnozí tráví čas nakupováním ještě větších domů, než by potřebovali, včetně nových vozů, i když mají starší modely k dispozici.
Je váš domov plný věcí, které jsou k ničemu? Kolik času a peněz vynakládáte na péči o majetek, který jste získali? Posviťte si na své náklady a uvolněte čas a energii, abyste se mohli zapojit do aktivit, které vám přináší radost.
Mnoho přátelství má začátek a konec, ty které jsou vybírány rozumně, pravděpodobně vydrží odliv a příliv času. Mnoho vztahů je často založených na potřebnosti, kdy se jeden člověk opírá o druhého. Pokud partneři umožní jeden druhému prostor k růstu - pak může nastat rovnováha, i když voda stále přináší testy, dokud vlnky nejsou klidné.
Už jste udělali všechno, co je ve vašich silách, abyste se stali nekritičtí, laskaví a milující? Pokud jste ještě nezískali tyto atributy, vašim vztahům se nebude dařit. Pokud se vy a váš partner rozhodnete rozloučit, uděláte dobře, když zůstanete dobrými přáteli. To není dobře, když naplníte vaše energetické pole hněvem a nedůvěrou. Je-li váš partner urážlivý, vytváří to mezi vámi propast, dávejte pozor, abyste nepřilévali olej do ohně.
Když odchází milovaný člověk, pocit smutku, že vám chybí je v pořádku, nicméně mějte radost, že jsou živí ve svém duchovním těle. Často, když se později ohlédnete, vidíte jaké důsledky měl život druhých na ostatní. Někteří se nikdy neohlédnou, nebo se jich stále drží a nechtějí se od nich uvolnit. Je velmi důležité, když někdo zemře, abyste ho nechali odejít, jinak mu bráníte v duchovním růstu. Když zemřelí přejdou na druhou stranu, často se rozhodnou zůstat v blízkosti svých milovaných, dokud si nejsou jisti, že se bez problémů dostali přes nějakou krizi, nebo významnou událost.
Někteří jsou zmateni, když přejdou a neví, že jsou mrtví. Lidé, kteří dokáží komunikovat s duchy nám prokáží službu, když požádají tyto duše, aby pokračovaly dál. Je dobré, aby se podívaly kolem sebe a uvědomily si, jak jsou oblasti odlišné. Pokud někdo zemřel už dávno, je dobré poukázat jak se oblečení, auta i domy změnily. Pokud jste na hřbitově, ukažte jim jejich náhrobek. Poraďte se se svými Průvodci, Anděly, aby je podpořili na jejich další cestě. Pokud narazíte na tvrdohlavou, nebo rozzlobenou duši, která vás nechce opustit, vyhledejte komunikátora, nebo jasnovidce, který má zkušenosti a pomůže jim posunout se dál.
Každý má schopnost komunikovat se svými blízkými, kteří odešli. Nicméně všichni duchové nemohou komunikovat hned. Někteří jsou zmateni, někteří jsou v úžasu a další postupují na jiná místa, kde se mohou zapojit do nesčetných aktivit. Věci, které padají z polic, nebo zdí, poruchy elektrických zařízení jsou často známky, jak se snaží s vámi komunikovat. Někteří Duchové pohybují předměty, aby získali pozornost. To vyžaduje obrovské množství energie. Buďte bdělí, pokud uvidíte věci, které nejsou běžné. Domácí mazlíčkové často zachytí energii jejich přítomnosti.
Žádáme vás, abyste nevolali své blízké příliš brzy, protože mohou mít na druhé straně práci. Někteří prochází dlouhým procesem hojení, jiní jsou zapojeni do určitých dovedností, důležitých pro jejich vývoj. Mohou být docela zaneprázdněni. Zaměřte se na život a posílejte Lásku těm, kteří odešli s vědomím, že jí obdrží.
Mnozí se velmi koncentrujete na budoucnost. Žádáme vás, abyste se pustili těchto obav a soustředili na to, co se děje ve vašem vlastním životě teď. Jak můžete vytvořit svůj život radostnější? Vybírejte věci, které vás dovedou ke štěstí.
Mnoho lidí se ptá, jestli se svět chýlí ke konci. A my se ptáme záleží na tom? Pokud je váš život naplněn strachem, není to horší než smrt? Strach je stará motivace, která se používá ve 3D.
Dělejte všechno pro to, aby váš den byl naplněn zábavou, potěšením, Láskou a laskavostí vůči sobě i druhým. Nechte zítřek, ať se o sebe postará sám. Vaše starosti tvoří pouze negativní myšlenkové formy, které vytváří ve světě mnoho neštěstí. Zaměřte se na své myšlenky a pozornost na to, co chcete aby se stalo a pracujte na své vlastní realitě.
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celistvosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy, proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program ( naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 16.4.2015 5 CIMI kin 226

16. dubna 2015 v 8:58 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Věčnost nemá žádné termíny. Čas ani nezačíná, ani nekončí; jednoduše cyklicky teče. Přesto spěcháme znepokojeni, jak málo času máme; hnáni soutěžením vpřed, aby bylo dosaženo určitých věcí, ještě než to udělají naši vrstevníci, či sousedé. Pokud si uvědomíme, že každý máme své vlastní individuální časové cykly života, smrti a znovuzrození, nebo transformace, měli bychom přestat srovnávat naši životní cestu s druhými. Zpomalte a prožívejte čas podle vašich osobních přirozených rytmů, jděte po své přirozené časové ose a budete se pohybovat mnohem rychleji směrem k realizaci svého potenciálu. Buďte plně v míru s tím, kdo jste.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi 5. Dnes bychom vám chtěli poblahopřát k vašemu vtělení. To není snadné žít v této sféře. Ctíme vás, že jste to učinili.
Transformace do své úplné Celistvosti a zároveň být vtělený - to není snadný úkol.
Mnozí jste na cestě zabloudili a přece jste se vždy vrátili a dělali rozhodnutí, která nebyla lehká, často dokonce děsivá.
Od počátku Časů, když se lidé pokoušeli o tvrzení svého právoplatného dědictví, byli často mučeni
Jste si velmi dobře vědomi nebezpečí a ponížení, které vás konfrontuje a které se skrývá ve stínech, ale přesto pokračujete dál. Skláníme se před vámi s úžasem a hluboce obdivujeme vaši houževnatost.
Jak procházíme touto dobou Přechodu, snažíme se vás co nejvíce obohatit v naději, že se k nám připojíte při tvoření Nové Země a nekonečných možností projevování Lásky, zatímco máte fyzickou formu.
To je také důvod proč přichází v této době tolik našich channelingových poselství a na obloze je stále častěji tolik vesmírných lodí.
Všichni jsme Jedno, všichni pocházíme ze stejného Zdroje a nakonec se všichni do tohoto Zdroje vrátíme.
Je to naše velká radost, když vidíme, jak se mnoho dalších lidí probouzí a provádí potřebné změny, což se odráží v jejich životech a přináší dalším a dalším příležitost dělat to samé.
Žádáme vás nyní, abyste věnovali několik okamžiků uvolnění a relaxaci.
Udělejte si pohodlí a nechte své myšlenky volně proudit z Vědomí.
Dovolte, abychom vám projevili požehnání a pomazání. Možná budete mít pocit chvění, nebo brnění na hlavě - to se dotýkáme vašeho třetího oka a žehnáme vám.
Toto požehnání vám umožní otevřít více energetické pole a přijímat mnohem více Lásky.
Vezměte si tolik času, kolik si přejete, abyste obdrželi naši Lásku a nechte vaši Lásku volně proudit k nám.
Potom vypijte hodně vody.
Užívejte si zbytek dne v radosti.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 15.4.2015 4 CHICCHAN kin 225

15. dubna 2015 v 8:31 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Magický a silný Had je trochu v rozporu s Ik - Větrem ( Trecena Ik ), což hrozí rozptýlením a rozehnáním jeho energie. Ale Kan je oba táhne k uzemnění ve čtyřech rozích Země a Nebe.
Překlad? Bez ohledu na to, co se děje kolem vás, bez ohledu na hluk a rozruch, který se snaží vás destabilizovat a rozptýlit, zůstaňte ve spojení se zdrojem vaší duše, jako stožárem lodi a cestou pod nohama. Zůstaňte ve spojení s vnitřním průvodcem - pouze tímto způsobem můžete překročit testy životních výzev.
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.
Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Jsem Chicchan 4. Dnes bychom chtěli mluvit o transformaci. Stejně jako had svléká kůži, aby mohl dál růst, tak i vy porostete duchovně, fyzicky, emocionálně i mentálně a zbavíte se kódů přesvědčení negativního myšlení a chování, které vás odděluje od záře vašeho vnitřního Světla.
Během celého roku jsme mluvili o mnoha způsobech, jak dosáhnout změny. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je uvědomovat si, aby slova, která říkáte a věci, které děláte odrážely vaše skutečné vnitřní myšlenky. V případě, že tomu tak není proveďte okamžitě nezbytné změny. Ačkoliv to vyžaduje praxi, velmi to stojí za námahu.
Dnes vás žádáme, abyste si uvědomovali každé slovo, každou myšlenku, každý čin.
MYŠLENKY: Než se uzamknete ve spirále strachu, který zaplavuje myšlení, zastavte sebe a slova a znovu zamyslete.
SLOVA: Ještě než vyslovíte, nebo napíšete nějaké slovo, P.Ř.E.M.Ý.Š.L.E.J.T.E. a zeptejte se sami sebe zda je to:
Vhodné
Upřímné
Vychází to z vašeho Středu, nikoliv Ega
Nutné
Laskavé
AKCE: Zvažte každou akci dřív, než začnete jednat. Odráží to, co si opravdu přejete? Zahrňte tuto sebekázeň do každého okamžiku života, dokud se to nestane zvykem. Brzy zjistíte, že je nejjednodušší říkat pravdu a zároveň prohlubovat vztahy s lidmi, s kterými se setkáváte.
Děkujeme vám za čas našeho společného setkávání každý den. Jsme za to velmi vděční. Užívejte si dnešek s vědomím, že se budete chovat k druhým tak, jak si přejete, aby oni se chovali k vám.
Zákon přitažlivosti vám přinese ty věci, na které zaměřujete svojí pozornost - takže vybírejte své myšlenky moudře.
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice ) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.