NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Červenec 2015

TZOLKIN 31.7.2015 7 EB kin 72 galaktický portál

31. července 2015 v 21:29 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Stejně jako existuje mnoho cest, tak ani životní cesta není jen jedna - je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem….a tak dále a tak dále .… v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete - od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety; od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Zdravíme vás. Jsme vděční za čas, který s vámi můžeme sdílet. Nabízíme vám příslib hojnosti ve všem co děláte. Naším záměrem je, abychom vám pomohli při znovu objevování darů, které leží uvnitř vás ladem. Udělejte si nyní chvilku a uvolněte tělo od každodenních starostí. Zaměřte se na věci, které byste chtěli v životě získat. I když není nic špatného na tom chtít získat majetek a bohatství, doporučujeme vám jít hlouběji do pocitů, které byste chtěli prožívat každý den. I když můžeme odpovědět na vaše modlitby tím, že vám dáme nový dům, auto, nebo dostatečný příjem, podívejte se kolem sebe. Existuje mnoho bohatých lidí, kteří jsou považováni za bohaté a přesto jsou chudí na vztahy k druhým i k sobě.
Po čem opravdu toužíte? Být bohatě odměněni pocity míru, radosti a štěstí, nebo vás více uspokojuje a vábí materiální bohatství? Většina z vás už si uvědomila z minulých zkušeností, že bez ohledu na to, co jste získali, stále přetrvává touha po lepším a větším. Proč? Hlavně proto, že jste opustili sféru vděčnosti a žijete převážně ve stavu očekávání.
Když očekáváte něco ohledně své práce, nebo úsilí, je tu velmi často nespokojenost, protože jsou vaše klapky na očích nastaveny pouze na výsledek. Takže sundejte si klapky z očí a sledujte v úžasu všechny ty myriády možností a zážitků, které jste dříve neviděli. Mnohokrát se snažíme odpovídat na vaše modlitby, ale vzhledem ke klapkám, nevidíte chutné pamlsky podél cesty. Tím, že se nezaměřujete jen na odměnu na konci závodu, je více pravděpodobné, že objevíte další cesty k mnoha možnostem, které vám nabízíme.
Hojnost přichází v mnoha formách. Hojnost plodí hojnost. Když dáváte něco z důvodu očekávání něčeho na oplátku, není to stejné, jako dávat ze srdce. Když dáváte něco ze srdce, obdržíte radost z aktu samotného. To je skutečný význam rčení - co dáte, to dostanete. Radostné emoce jsou dlouhotrvající a vzácnější, než dávání, nebo přijímání hmotných věcí.
Mnozí z vás jste objevili vazby k hmotným objektům, které vás svazují. Po shromáždění všech těch předmětů si uvědomíte, kolik času a energie potřebujete na jejich udržování. Kolik televizí a aut může jeden člověk používat najednou? Jakmile začnete prodávat, nebo dávat darem věci, které máte, objevíte požehnání jednoduchosti.
Možná zjistíte, že si můžete dovolit dovolenou snů, protože nemusíte investovat tolik času a peněz do udržování hraček. Když přestanete chodit na večírky a akce, které jsou nezajímavé, budete odpočatí a mít více energie. Postupem času si uvědomte požehnání, že jste opustili určité vztahy. Jakmile vyrostete z neslučitelných přátelství, budete mít víc času a energie usilovat o věci, které jsou blíže vašemu srdci. Mnohokrát se nevědomky stanete vzorem pro druhé, když říkáte svou pravdu a žijete naplňujícím životem. Umožňujete tak ostatním otevřít dveře, aby se zmocnili své vlastní síly - ať projdou těmito dveřmi, nebo ne, je to jejich volba.
Doporučujeme vám jít dovnitř sebe a podívat na své skutečné touhy, dosáhnout cílů, které vám dávají uspokojení a radost. Jakmile půjdete po své vlastní cestě, naučíte se zůstat v každém okamžiku přítomnosti a vidět, co se kolem vás děje. Dělejte rozhodnutí, která vás dovedou k vaší vášni. Naučte se říkat NE DĚKUJI všemu, co se rozchází s vašimi touhami. Buďte dostatečně otevření přijmout všechna rizika, která vás vyvedou ven z krabice.
Mějte radost v každém okamžiku. Vyjadřujte vděčnost všem a za všechno, co se ve vašem životě vyskytuje. Je velmi obtížné vidět v některých událostech požehnání. Ale jakmile se naučíte odpustit druhým a porozumět jim, zjistíte, že skutečně existuje požehnání ve všem. Odcházíme dnes s přáním hojnosti vám i vašim milovaným. Šiřte tato slova a šiřte radost!
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vše nové se rodí ze srdce

31. července 2015 v 21:28 Maysky Kalendář na každý den

Zatímco planetární magnetické posuny dělají co mohou, aby energeticky zatřásly s naší fyzickou strukturou a starými systémy přesvědčení, musíme si uvědomit, že je to účelné. Cíl je - setřást kolektivní strach ze změn. Někdy mám pocit, že stojím na palubě lodi Gaia, která se kymácí ve vlnách Světla.
Naše cesta je nyní cesta vysoce nabitých vibrací. Energie vyvolávají pocity beztíže, nebo závratě, přinášejí nové formy života a podporu pro nadcházející změny. Jak se Země vyrovnává s magnetismem mnoho z vás pociťuje expanzivní pocity na hrudi, občas pocit, že jste na nějakém psychedeliku - to je nakopnutí DNA a dimethyltryptaminu. Vítejte v dalším zrychlení!
Předpokládám, že přijde fáze "skrýt-se-před-bláznivými-lidmi". U neprobuzených lidí Světlo spouští citové, psychické a fyzické reakce ( výbuchy, deformace, podráždění ). Vše je v pořádku. Nemůžeme pomáhat těm, kteří se topí a mlátí kolem sebe. Můžeme pomoci těm, kteří zachytí naši pomocnou ruku. První pomoc je relaxace.
Čím budeme hlouběji v procesu Nanebevzetí, vnější svět se dostane do bodu, kdy bude muset počkat na naši pomoc - nejsme tam ještě.
Probuzení vyšších úrovní Kolektivního Vědomí je v plánu a je to jednou ze zábavných částí - vzpomínat na hru, kterou jsme hráli. Miluji to a jsem velmi vděčná, jak se lidé navrací k tomu, kdo skutečně jsou - toto je geniální pasáž.
Vyrovnávejte sami sebe - položte ruce na srdce - to není jen čakra - je to zdrojový bod celé vaší existence. Když jste vyrovnaní s tímto centrem, odtud se tvoří vše důležité. Nadechujte a vydechujte do tohoto centra. Pociťujte jak se toto centrum spojuje se Zdrojem Všeho. Je zde ticho a mír. Jste aspektem Boha a Bůh sám. Jakmile jste byť jen několik sekund zarovnaní s tímto klidem - vaše buňky se regenerují.
Omlazení je důležitou součástí Vzestupu a aktivace DNA ( bio strava, ekologicky, nebo vlastní vypěstované jídlo, žádné výrobky z obilí, žádné zpracované a GMO potraviny, dostatek čisté vody a pohyb, pohyb, pohyb) tak budete moci udržovat krok se zvyšujícími frekvencemi. Vodu upravujte, aby odpovídala vaší buněčné struktuře. Musíme zůstat v těle.
Stárnutí, nemoci, rozpad fyzické struktury - to jsou následky kódů přesvědčení 3D, 4D. Trávíme hodně času uvolňováním a zúčtováním starých věcí se zaměřením na nové osobně / globálně / planetárně. Odevzdání je méně bolestivé, než odpor. Vnímání se stěhuje do nulového bodu. Miluji tyhle posuny.
Energie vycházejí ze Zdroje přes multiversum, universum, galaxii, hvězdný systém, slunce, sluneční soustavu až na Zemi. Slunce filtruje a tlumočí tyto energie. Elektro-magnetické účinky v čase erupcí a CME ( vždy kosmické načasování ) pomáhají uzemňovat na Zemi Gatekeepers a světelné lodi přes krystalickou mřížku Země ( interdimenzionální spolupráce ). Galaktické týmy provádějí úpravy, pokud je třeba a stejně jako pro nás, je i pro ně tento zcela nový proces fascinující. Na vyšších úrovních existuje vždy hluboká pokora.
Mnoho světelných lodí létá přes energetické dráhy Země, nad posvátnými místy, nebo vortexy, pracují s energetickými systémy přímo na místě. Stejný účel plní "kruhy v obilí". Je to podobné jako energetická práce na našich tělesných meridiánech. Někdy můžete vidět světlo nebo záblesk, můžete mít pocit milosti, Lásky, krásy. Někdy je to uznání pozemskému personálu. Někdy je to pozdrav, že vaše Vědomí se tak rozšířilo, že je schopné vnímat jejich pozdrav.
Do Kolektivního Vědomí je třeba informace kotvit kousek po kousku, tím se zvyšují kolektivní vibrace a sjednocují světy. Jakmile Kolektivní Vědomí dosáhne bodu zvratu, 4 D bude neudržitelná, nastane zarovnání s 5D. Není možné vytvářet tlak na Nanebevzetí - může to být letos, příští rok, nebo za sto let. Mým záměrem je dělat dobře všechny misijní práce, dokud bude třeba. Komponenty 3D, 4D budou ztrácet na síle, až zcela zmizí síla temné strany v 2016. Používat lineární časovou šablonu pro predikci termínu Vzestupu je iluze.
Na úrovni Vědomí 5D je telepatická komunikace přirozená a používána jako čistá komunikace kombinace epifýzy, hypofýzy a srdečního centra. Pro některé lidi se stalo posedlostí otevřít třetí oko, nebo různě urychlovat rozšíření Vědomí - pusťte se těchto iluzí a zaměřte na meditaci a detoxikaci, kterým se tak jako tak nemůžeme vyhnout. Přirozená cesta = přirozená cesta a vede k čistému tělu, stejně tak k telepatické komunikaci. Telepatie umožňuje transparentnost ve všech oblastech života. Víte jasně, cítíte jasně, dostáváte jasné obrazy, zprávy. Nemá to nic společného s astrálními obrazy - to jsou aspekty nižších dimenzí. Nikdy neodesílejte egoistické, kontrolní, nebo negativní myšlenky. Nikdy. Před telepatickou komunikací se vždy zaměřte na čisté srdce.
Klíč k telepatii leží v srdci, stejně jako k teleportaci. Teleportace je přenos fyzické hmoty bez zpoždění časoprostoru. Zde nejsou myšleny zkušenosti v rámci galaxií, ale v rámci Země, jsme tady, a tady je potřeba udělat práci.
Život v 5D je velmi odlišný, zaměřujeme se a budeme zaměřovat na bezpodmínečné respektování života, hlubokou úctu ke všemu a všem, nové chování a tvoření. To je v zákrytu s realitou neochvějné Lásky, úcty a soucitu. Život v teď a tady. Vše co řekneme, co děláme, co jíme, co pijeme, jak myslíme, jak cítíme, musí být v zákrytu s 5D. Tyto principy daleko přesahují zážitek 4D. Samozřejmě, že existují rozdíly v pohledu. Všichni se sjednocujeme a uzdravujeme v tomto probuzení. Tyto principy pak pokračují v celém Vesmíru
Probíhá sjednocování lidí s týmem, který slouží v procesu zrychlení probuzení. Kmen Vzestupu jsou lidé, kteří se nemohou nechat zaskočit maskovanými přízraky strachu. Zabývat se a vyřešit všechny disharmonie v osobním životě znamenalo vyčistit skříně pro službu kolektivu. Jako Wayshower jsem věděla, že musím zvládnout vnější i vnitřní bariery, včetně strachu ze smrti, to obsahovalo plně vystoupit ze starého systému, opustit zaměstnání a být ve službě pozemskému kolektivu. Nejkratší cesta je podívat se strachu do očí. Uzdravit všechny vztahy v rodině a vztah sama k sobě mi přineslo mnoho radosti a pocity vítězství.
Osobní proces je vždy volba svobodné vůle, cílem mnoha z nás je zarovnání se skutečným životním proudem, a to znamená práci s lekcemi a uvolňování, uvolňování, uvolňování, až nezůstane ani jediný sediment. U každého postupně probíhá uzdravování, vymazávání smluv, emočních zátěží, karmy, programů, starého chování. Přichází vlastní expanze.
Informace od galaktického týmu dostávám mezi 3-5 hodinou ranní, kdy jsou kolektivní myšlenkové formy na minimální úrovni. Když existují mezery v komunikaci - tzn. bez odezvy z vyšších sfér - jde o vedlejší účinky hustoty. V rámci důležitosti rychlého posunu vibrací Kolektivního Vědomí vždy existuje flexibilita Světelného Kmene, tzn. vzájemná podpora, spolupráce a způsob pomoci.
Osobní mayská energetická matrice je koncept, který vám otevře hlubší poznání a pochopení sebe, preinkarnační smlouvy. Jaké lekce a zkušenosti jste se rozhodli v tomto životě zažít, prozkoumat a vyzkoušet. Slouží jako navigace životem a pomáhá ( stejně jako každodenní predikce na tomto blogu) rozšířit Vědomí. Odhaluje vzorce Stínů a vzorce Světla ( kód DNA) včetně. Tyto věci leží v nevědomí. Matrice, soukromé online konzultace mohou pro vás být průvodcem a zkratkou k nalezení sebehodnoty, sebelásky, vnitřní síly, dynamiky, urychlením cesty k radosti, stejně jako pomocí pro komfortnější Vzestup.
Přivítejte prosím každou vlnu Světla. Nese kódy Boží vůle, Božské Lásky a Božské Jednoty. Miluji vás tak moc! Mnoho požehnání a hluboké Lásky vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Jsem vděčná za sdílení informací, které mohou pomoci mnoha dalším lidem. Jsem vděčná za dary a podporu, děkuji!
Copyright - Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 30.7.2015 6 CHUEN kin 71

30. července 2015 v 9:38 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip spolutvůrce
Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máte, tím se vám vaše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času a v multiúrovňovém Tzolkinu vám pomáhá zvládat nesčetné menu vašeho každodenního života, téměř poskočit - má tendenci zaujmout vaši pozornost. Může ovlivnit rozmanitost osnovy v tapiserii, ale je to záměr a disciplína, co pomáhá zhmotnit vše do plné reality s praktickým úmyslem, který Uuc ( 6 ) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace - a máte zlato!
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
***
Dobré ráno! Spolu s východem slunce přichází čas se rozveselit!
Jste připraveni odhodit stará zavazadla, na kterých tak vroucně lpíte?
Takže pojďme na to! Neztrácejte čas!
Je tu tolik legrace a přitom jí zameškáváte.
Kde začneme?
Na obvyklém místě - uvnitř - protože tam je místo, kde byla zasazena semínka a kde vyrůstají kořeny. Takže pojďme dnes vytrhat nějaký plevel, abyste mohli pečovat o váš vlastní růst.
Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů, uvolněte se s pomocí metody, která vám nejvíce vyhovuje. Věnujte potřebný čas celkovému zklidnění a uvolnění každodenních starostí. Jakmile se objeví rozptylující myšlenky, jemně je odsuňte.
Pokud potřebujete, plně se soustřeďte na svůj dech…….. pomalý hluboký nádech a výdech.
Aaaaa….….cítíte se lepší? Víte, že to můžete dělat kdykoliv se necítíte ve své kůži, nebo když jste plni úzkosti?
Naučte to své přátele, spolupracovníky i děti. Je to snadné a můžete to dělat při jízdě autem, při chůzi, při stolování, nebo jakékoliv jiné činnosti.
Budete dělat mnohem snadněji všechna rozhodnutí a schopni najít oblasti, které vyžadují pozornost, a které vás strhávají do napětí.
Věnujte 5, 10 minut nastavení záměru, že budete mít den plný zábavy a radostných okamžiků.
Představte si sami sebe s úsměvem, jak se chichotáte celý den.
Pokud existuje nějaká činnost, která bude pravděpodobně náročná, nebo těžká, představte si, jak se usmíváte, i když jsou všichni kolem vás zamračení.
Ano, to je ono! Konec dnešní hodiny učení! Jděte ven a bavte se! Buďte v radosti! Užijte si to!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytyčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Zvýraznění tetování

29. července 2015 v 12:42 Moje poslední práce


TZOLKIN 29.7.2015 5 OC kin 70

29. července 2015 v 12:32 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání
Jste součástí velkého, hlubokého a posvátného celku, kde nikdo nemůže přijít o svoji vlastní důstojnost. Nikdo nemůže zabavit vaše vlastní myšlenky, nikdo nemůže vlastnit vaše srdce, nikdo nemůže nařídit falešné zákony vaší duši. Pokud jsou mnozí z vás odpojeni od sebe, je to jen proto, že jste zapomněli, jaké je zpívat s druhými, jak naslouchat, jak mluvit bez souzení, srovnávání, falešných záměrů, nebo strachu. Nechte tyto staré obnošené vrstvy zemřít a vaše radostná mladistvá duše se vrátí zpět do vibrací života!
DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Jsem Oc s Tónem 5 a společně vás vítáme v tomto čase sdílení. Dnes bychom chtěli mluvit na téma Láska, bezpodmínečná Láska. To je ten druh Lásky, kdy přijímáte lidi, události, místa takové jaké jsou. Nejsou potřeba žádné úsudky jako : " On by to měl změnit, nebo něco o vás, nebo, oni by to měli dělat jinak, nebo, kdyby se to nestalo, můj život by byl lepší."
Bezpodmínečná Láska se nedrží žádného posuzování, nebo strachu. Je to strach co ve vás vzbuzuje touhu chtít měnit své okolí. Je to strach, kdo vám říká, že je něco nebezpečné, nebo nepřijatelné. Je to strach, co vás tlačí do pocitů méněcennosti, či nadřazenosti. Strach vás strhává od toho, po čem opravdu toužíte, co by mělo být přijato a milováno stejně jako vy.
Život je zrcadlo. Všichni kolem vás vám zrcadlí to, co promítáte. Všimli jste si někdy, že šťastné věci se stávají šťastným lidem? Sledujte lidi, kteří neustále něco kritizují. Jsou často kritizováni a nic se jim nelíbí. Lidé, kteří se bojí dělat ve svém životě změny mají pocit, jakoby jim byly předkládány ty největší strachy. Ti, kteří si dělají nejvíce obavy o peníze, mají tendenci odstrkovat příležitosti, které by jim mohly přinést velkou hojnost. Mohli bychom pokračovat dál a dál s těmito příklady, ale doufáme, že chápete naše poselství.
Jak fungují zrcadla? Podívejte se do zrcadla. Co vidíte? Pokud milujete svoji tvář, budete se na sebe usmívat. Když se podíváte na svou tvář a začnete si všímat nedostatků, nebudete se usmívat. Doporučujeme vám i nadále se dívat do zrcadla, až budete schopni přijmout své nedokonalosti jako dokonalost. Už jste slyšeli nějakého člověka o někom říkat jak je krásný a když jste se na něj podívali, byl velmi prostý nebo neatraktivní? Kde je krása, kterou ostatní vidí? Je to grácie, oč tu běží? Je to jejich vnitřní důvěra, nebo pravá podstata jejich Ducha?
Krása se nachází v očích pozorovatele. Praktikujte schopnost vidět každého jako dokonalou duchovní bytost. Pozorujte přírodu v celé její kráse a všimněte si, jak všechno perfektně funguje dohromady. Praktikujte schopnost vidět ve všech událostech kolem vás dokonalost. Věřte, že každá z těchto událostí vám nabízí možnost, jak být více milující a akceptující. Když začnete vidět sami sebe a všechny ostatní jako dokonalé, vaše schopnost milovat bezpodmínečně se silně rozšíří.
Nejen přijetí, ale základní znalost, že všechno je dokonalé, je základem Lásky. Naučte se milovat jeden druhého bez podmínek. Když objevíte nedostatky ve věcech kolem vás, obejměte je a hledejte v nich krásu. Věřte, že v každém případě existují možnosti jak vyjádřit Lásku a přijetí. Tím, že budete dělat tyto věci, vaše cesta po Zemi vás dovede k radosti v každém okamžiku.
Podělíme se s vámi o několik způsobů, jak dosáhnout bezpodmínečné Lásky. Prvním krokem je podívat se na sebe a spatřit to, co považujete za nedokonalé. Naším cílem při vytváření těchto Poselství je pomoci vám s tímto úsilím na denní bázi. Tím, že půjdete do svého nitra, budete pomalu uvolňovat všechny vrstvy negativity a strachu uvnitř vás.
Jste připraveni uvolnit tyto strachy? V některých případech to pro vás bude bolestivé, ale radost, kterou potom pocítíte a osvobození z pout velmi stojí za námahu. Častokrát se nad sebou zasmějete, jak jste zachyceni v kódech přesvědčení, které se najednou zdají tak dětinské a hloupé. Neobviňujte se za tato dětinská přesvědčení, protože v určité době měla svůj smysl, když jste je vytvořili. Požehnejte těmto vzpomínkám a nechte je odejít.
Některé věci snadněji uvolníte než druhé. Očekávejte zázraky a neodsuzujte se, když zjistíte že je obtížné pohnout s konkrétním problémem. Věřte, že některé kódy přesvědčení jsou jako domino, jakmile jeden odpadne, další padají také. Jakmile věnujete pozornost kódům přesvědčení, pak se jim opravdu věnujte. S každým kódem také můžete nastavit specifické chování, které chcete a je nutné změnit.
Například jste byli malé dítě, a měli jste kudrnaté vlasy a někdo z vašich kamarádů se vám posmíval. Vyrostli jste s tím, že kudrnaté vlasy jsou nežádoucí. Kdykoliv to bylo možné, nosili jste čepici. Když jste se na sebe dívali do zrcadla a zaměřili na vlasy, prokleli jste je. Když jste vyrostli a jste muž, oholili jste si hlavu, aby nikdo neviděl vaše hrozné kudrnaté vlasy. Pokud jste žena, použila jste všechny možné chemikálie a způsoby pro narovnávání vlasů, ačkoliv víte, že jsou pro vaše tělo toxické.
Pak vás jednoho dne vaše životní Láska uvidí na fotografii z dětství s kudrnatými vlasy. Zjistíte, že váš partner nenáviděl své rovné vlasy jako dítě a vždy si přál vlnité. Najednou, když si toto poslechnete, začnete se na sebe dívat jinýma očima. S povzbuzením partnera se rozhodnete nechat si narůst dlouhé přirozené kudrnaté vlasy. Váš partner miluje vaše vlasy! Jiní si toho všimnou a budou se ptát jak je možné, že jste vaše vlasy tak dlouho schovávali. Teď, když se na své dlouhé vlasy podíváte do zrcadla, oceníte svůj vzhled novýma očima!
Takže i nadále budete pěstovat své dlouhé kudrnaté vlasy. Pryč jsou strojky, klobouky, toxické rovnání vlasů. Vaše vlasy se vám líbí, i když možná jen o trochu více ale změnili jste kód víry i chování. Nyní se cítíte silnější ve svém postoji a dobře ve své skutečné přirozenosti.
Dokážete si představit o kolik bude váš život krásnější, když totéž uděláte s veškerou bolestí a strachem? Jakmile odhalíte každý kód, změní se i vaše chování. To se může zdát skličující, ale každá pravdivá verze přináší svobodu. Každá svoboda přináší víc radosti a uvolnění a více energie pro řešení dalších kódů. Už víte, že jakmile zvládnete tato stará přesvědčení, exponenciálně poroste ve vašem životě radost.
Není to cíl, o který stojí za to usilovat?
Doporučujeme vám, abyste nyní přemýšleli o věcech, které chcete změnit. Možná byste si je hned mohli napsat. Mějte trpělivost, trvalo mnoho let, než jste vybudovali ochranné zdi. Víte, že budování těchto zdí byly milující činy? Byly to věci, které vám umožnily zachovat duševní zdraví, vytvořit pocit bezpečí a zachránit život.
Ale teď nastal čas rozebrat cihly, které vám brání v prožívání bezpodmínečné Lásky. Každá cihla, kterou odstraníte vám umožní vidět za strach. Brzy vytvoříte celá okna, kterými budete moci vidět krásu přírody. Pak přijde den a otevřete dveře, takže budete moci přijmout své bližní. Jednoho dne zjistíte, že vaše vězení je dokonale rozebráno. Toto je den, kdy budete svobodní a naučíte se milovat všechny lidi, místa a události tak, jako sebe. Pak budete vědět, že všechno je dokonalé. Vždy bylo a vždy bude!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: Vesmírné vlnění

28. července 2015 v 17:16 Intuitivní obrazy

Obraz: Vesmírné vlnění

TZOLKIN 28.7.2015 4 MULUC galaktický portál

28. července 2015 v 12:26 Maysky Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Dnes se Muluc - nagual vody a ohně, míchá s Kan (4) - číslem, které představuje všechny čtyři elementy. To vytváří dvojitou vodní a dvojitou ohnivou energii, takže spíše než starost o přežití a běh na vrchol, který už nějaký čas trvá - ctěte a děkujte za dvojité archetypální ztělesnění vody a ohně. Jednak jako prvkům posvátných elementů při rituálech a obřadech i jako základním prostředkům pro život - ať už je to čistá pitná voda, nebo déšť pro vaši zahradu, teplo pro vaření, nebo energie důležitá pro tolik našich moderních vymožeností.
MULUC v yukatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc, děkujeme, že jste se k nám dnes připojili, abychom společně našli způsob, jak učinit váš život více radostnější a prospěšný. Dnešní téma je - jak mít radost v každém okamžiku. To bude vyžadovat vylepšení vašich kódů přesvědčení. Jste připraveni vydat se na cestu věčné radosti? Už jste někdy viděli někoho, kdo má radost za všech okolností? Takových je velmi málo a nachází se daleko od sebe. Mnoho takových učitelů Mistrů, jako je například Dalai Lama takovou úroveň získalo. Vyžadovalo to mnoho obětí a mnoho moudrých rozhodnutí. Dosažení Mistrovství máte také nadosah ruky.
Několikrát se nyní dlouze nadechněte a vydechněte. Při výdechu vypusťte starosti všedních dnů. Vědomě dávejte pozor na každý sval v těle, začněte od hlavy. Uvědomte si svaly čelistí; napněte je a uvolněte. Uvolněte ramena, paže, prsty. Napněte a uvolněte každý sval těla. To je dobré cvičení kdykoliv se cítíte v nerovnováze, nebo chcete relaxovat, nebo meditovat.
Každý postoj a každou emoci máte pod kontrolou. To se nemusí zdát jako pravda v době extrémního smutku, radosti, strachu, ale je to tak. Jak často jste cítili nějaké emoce, pak někdo něco řekl a emoce okamžitě zmizely, když jste věnovali pozornost něčemu jinému? Každá emoce má stejnou váhu jako druhá. Strach nemá žádnou vyšší hodnotu, než Láska. Můžete si vybrat zažít jakoukoliv, kdykoliv.
Každá zkušenost zahrnuje určitou škálu emočních reakcí. Už jste někdy během filmu plakali a v zápětí jste se při další scéně smáli? Podívejte se na následující vzorec emocí. Když se cítíte smutní, vaše tělo reaguje určitým způsobem. Když cítíte opačné emoce jako je radost, tělo reaguje stejně. Už jste někdy plakali štěstím? Je to stejný pocit, jako když jste plakali smutkem? V obou případech tekly slzy, nosní dutiny byly ucpané, tělo se chvělo, v hlavě jste cítili tlak atd. Přestože příčiny emocionálního rozrušení byly rozdílné, tělo reagovalo stejně.
Jak najít rovnováhu ve všech věcech? Jak můžete zůstat ve svém středu bez ohledu na to, co se ve vašem životě odehrává? Jak můžete najít zkušenost radosti i v době extrémního chaosu? Začněte tím, že si prostě řeknete, že je to tak v tu chvíli dáno. Může se to zdát příliš zjednodušující, ale to je základní podstata. S praxí to bude stále jednodušší, až se to stane vaší druhou přirozeností. Nicméně se budete muset vzdát svých oblíbených příběhů a postoje " běda mně ".
Kde začít? Teď, v tomto okamžiku. Vzpomeňte si na pocity, kdy jste se cítili dobře, ať v minulosti, nebo současnosti. Pociťujte tyto emoce. Pošlete poděkování všem, kteří se na těchto činech podíleli. Připomeňte si radost, kterou jste cítili během této události. Užívejte si tyto pocity tak dlouho, jak jen si přejete. Účelem je připomenout, jaké to je mít radost. Zapamatujte si tyto pocity. Mnozí z vás potlačují pocity radosti věky. Můžete být katalyzátorem při pomoci ostatním s jejich utrpením, jakmile se naučíte vidět radost ve všem. Do té doby budete uvízlí v bahně, jako ti všichni kolem vás.
Někteří z vás budou potřebovat dlouhý čas, aby si vzpomněli na časy radosti. Váš život se zaměřil na prožívání negativních událostí, takže si nemůžete vzpomenout ani na jeden jediný moment, který vám přinesl radost. Doporučujeme vám vzpomenout si na hřejivé příjemné pocity. Možná to bylo příjemné chutné jídlo, mazlení se zvířetem, nebo sledování západu slunce. Zaměřte se na cokoliv, co zahřeje vaše srdce. Máte-li stále potíže s vytvořením pocitu štěstí a radosti je pravděpodobné, že se zaměřujete stále na vaše negativní otázky.
Smyslem těchto Zpráv je pomoci uvolnit tyto negativní myšlenkové vzorce a změnit kódy přesvědčení, takže můžete okamžitě nacházet radost všude a ve všem kolem sebe. Zůstávejte s těmito Zprávami na denní bázi. Stiskněte strachy a úzkost a naučte se stoupat s orly!
Jakmile budete schopni cítit radost, jak jí můžete udržet? Existuje mnoho klišé a můžete použít něco jako " dělejte, jakoby se to už stalo". Je to pravda, protože to zahrnuje pozornost a vědomé zaměřování na to, co se děje uvnitř vás i mimo vás. Prvním krokem je začít vědomě kontrolovat své myšlenky. Zpočátku se to může zdát zdlouhavé, ale s praxí to bude snazší. Pokaždé, když vám přijde na mysl negativní myšlenka, zamyslete se znovu. Zpočátku bude vaše mysl trvat na tom, abyste spadli do starých vzorů a pokusí se předkládat vám událost, která byla příčinou úzkosti.

Můžete trénovat vaši netrénovanou mysl, to je vaše absolutní schopnost. Říkejte jen pozitivní slova, myslete jen pozitivní myšlenky a hledejte požehnání v každé události, která vás by vás mohla rozčílit. Nebude trvat dlouho a budete se smát nad přeháněním událostí, které se stanou triviální.
Každá myšlenka, která je negativní, je nebezpečná pro vás si i pro ostatní. Může být velmi těžké zlomit tento návyk. Věřte, že vaše myšlenky cestují rychleji než světlo. Pokud přemýšlíte negativně o někom, kdo je 40.000 km daleko od vás, víme s jistotou, že na určité úrovni člověk tyto myšlenky přijme! Může to znít směšně, ale vědci už na to přišli a děje se to na subatomární úrovni.
Opakovaně uvádíme, že negativní myšlenky mají tendenci se slepovat, ať už ve vašem aurickém poli, nebo ve Vesmíru. Tyto negativní myšlenky ovlivňují počasí, lidi, zvířata a každý další aspekt vašeho Vesmíru. Šamani a Starší to vědí od starověku. Můžete opravdu udělat změny ve světě. Nejsou zanedbatelné. Buďte zodpovědní za své myšlenky, protože mají dalekosáhlé účinky, než si vůbec dovedete představit. Jste mocní Tvůrci!
Žádáme vás, abyste převzali moc nad svými činy a reakcemi. Ovlivňují vás na mnoha úrovních. Existuje hodně korupce, smutku a úpadku v pozemské rovině - to vše vás všechny ovlivňuje na mnoha úrovních. Překonejte tuto úzkost a přineste zpět mír a harmonii na Zemi. Je čas vrátit se k dokonalosti tím, že převezmete zodpovědnost za všechno, co jste na Zemi udělali, ať už dobré či špatné. Sledujte své myšlenky o druhých a uvolněte všechny, které jsou škodlivé. Místo toho, abyste jen reagovali na události, naučte se jednat.
Dalším způsobem jak nacházet v životě radost je dívat se na všechny věci s radostí. I ve vašich nejtemnějších hodinách je ponaučení. Přemýšlejte o vašem životě a situacích, které byly pro vás náročné. Hledejte požehnání ve všech věcech, zaměřte se na pozitivní atributy událostí i lidí. Pokud existuje něco s čím nejste v životě spokojeni, nevěnujte pozornost této situaci, ale podnikněte kroky k její změně. Utápění v sebelítosti a bezmoci vytváří jen negativní tmavé energie na Zemi. Buďte zodpovědným stevardem na Zemi, to vše je ve vaší moci - mít pozitivní myšlenky v každém okamžiku.
Jakmile budete praktikovat bytí v radosti, zázraky se budou objevovat kolem vás na každém kroku. Budete přitahovat více veselých lidí. Událostí, které vás rozrušují, si ani nevšimnete, nebo k nim nebude docházet vůbec. Je to zákon Vesmíru - na co se soustředíte, to budete přitahovat. Když se objeví v hlavě věci, které vás trápí z minulosti, naučte se jim požehnat, zůstaňte vyrovnaní, najděte v nich pozitivní aspekty, zůstaňte ve stavu radosti. Mistři to dělají, vy můžete také!
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Nezapomeňte postavit stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí - k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma rovnodennostmi a dvěma slunovraty na 4 roční období. Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce a ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 27.7. 2015 3 LAMAT kin 68

27. července 2015 v 18:02 Maysky Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ačkoliv Lamat je typicky příznivý den pro výsadbu nových semínek, nesourodé energie Ox (3) vrhají kamení do křišťálové studánky hojnosti a růstu. To znamená, že dnes musíte vybírat semínka pečlivě. Stále máte silné a pozitivní Energie na svojí straně, ale není zde žádná jistota, jak se den bude odvíjet. Může dojít k pochybnostem, nejistotě o nějakém aspektu, akci, či myšlence, nebo můžete spustit určitý stupeň rizika. Klíčem k úspěchu je i nadále sebevědomá síla řídit Lamat a vyhnout se na cestě váhání Ox.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této Energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat, Strážce hvězdné Brány. Vítejte v tento slunečný a slavný den. Všechno s vámi i se Zemí je v naprostém pořádku. Mnozí žijí v současné době ve strachu kvůli velkým změnám na Zemi. Nebojte se, všechno je v pořádku. Jsme tu, abychom pomohli každému, kdo natáhne ruku pro podporu a vedení, abyste mohli zachovat klid a rovnováhu za všech okolností. Začneme tento den poděkováním a vděčností za Tón 3. Kdyby nebylo Energie 3, váš svět by nemohl existovat.
Existuje mnoho trojic, které trojka představuje. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na Trojici, kterou představuje Otec, Syn a Duch Svatý. Tento aspekt se vyskytuje v mnoha vašich křesťanských učeních. Tuto trojicí můžete také nalézt v mnoha starodávných tradicích s použitím různých názvů a symbolů. Můžete je více poznat, když s námi budete pokračovat v tomto dialogu. Co pro vás znamená symbolika Otce, Syna a Ducha Svatého? Mohli bychom se zeptat deseti z vás a vždy dostaneme jinou odpověď. Rozsah je široký, ale dialog je krátký, takže vše zúžíme na jeden aspekt, který je pro vás relevantní.
V mnoha tradicích symbolizuje Otec moudrého člověka. Nejvyšší ocenění pro Otce na Zemi patří těm, kteří předávají moudrost mladším, vládnou spravedlivou rukou, dodávají odvahu, podporují touhu po poznání a dobrodružství. Mohli bychom vyjmenovat mnoho dalších atributů, ale dáváme přednost tomuto krátkému popisu.
Syn symbolizuje vás čtenáře, ať jste muž, nebo žena. Syn představuje toho, kdo zastupuje Otce. Je to sen každého otce, aby jeho dítě usilovalo o mnohem víc, než je schopno dosáhnout. Každý dobrý otec chce pro své děti štěstí a radost. Často otec od syna očekává že bude pokračovat v tradici, která je pro rodinu nejdůležitější. To může být požehnáním, nebo břemenem.
Duch Svatý je Průvodce v nebeských sférách. Existuje mnoho aspektů Ducha Svatého. V dnešním rozhovoru se podíváme na ten nejbližší vašemu Domovu a to je Vyšší Já, ta část, která není inkarnovaná. Jak můžete s touto Trojicí spolupracovat? Na začátku byl Otec, jenom Otec, Otec byl Láska, jen Láska. Existuje mnoho hlubokých učení, které vám chceme v této době předložit, protože jste prostě odbočili a vytvořili jste oddělenost, která je velmi velká. Z těchto důvodů se chceme držet rozhovoru rámcově a v naději, že budete číst Zprávy a neztratíte se v žádné z oblastí, které se v současné době nevejdou do vašich stávajících kódů přesvědčení.
Když se podíváte kolem sebe na krásu přírody, je nemožné si nemyslet, že to vypracoval nějaký genius? Někdo, kdo s extrémními znalostmi a představivostí pracoval přesčas a vytvořil krásu a rovnováhu mezi všemi tvory? Komu z vás se podařilo stvořit jednoho jediného ptáka? Dokonce i mezi těmi, kteří klonují zvířata a provádí hybridizaci rostlin, reprodukují a replikují, je to nemožné. Tyto umělé pokusy o stvoření jsou skutečné slabé a ve skutečnosti způsobují ekologické katastrofy.
Nazvěme tohoto génia Otcem, ať už si představíte osobnost jako jeden celek, nebo množství subjektů. Otec je Stvořitelem Vesmíru. Není přirozené vidět Stvořitele jako vševědoucího, protože on (nebo oni) má plné porozumění a plně chápe složitost všech organizmů zastoupených ve Vesmíru? Není přirozené, že kdybyste měli nějaké otázky týkající se těchto organizmů, že on by byl nejlepším zdrojem odpovědí na vaše otázky? Můžete také přijmout fakt, že má Otec jasnou představu o tom, jak se bude svět pravděpodobně vyvíjet, protože ví jak jedna část spolu-pracuje s druhou? Genius je opravdu matematický kouzelník, dokáže dělat přesné odhady, pokud jde o pravděpodobnost věcí, které by mohly nastat v budoucnu.
Není vysoce pravděpodobné, že ten, kdo dokáže vytvořit něco z ničeho, může mít také schopnost dělat mnoho dalších věcí, které vy v současné době nejste schopni pochopit? Co když vás Otec, jak bylo řečeno v mnoha písmech, obdařil schopnostmi dělat to co On a ještě mnohem více? Co když vy, jeho Synové a Dcery, jak bylo řečeno v mnoha starých spisech, máte stejnou schopnost tvořit prostřednictvím zvuku, Světla a jasného záměru, stejně jako On?
Je pochopitelné, že ti, kteří se věky inkarnovali, nemají plné chápání svých vrozených schopností, jakmile přistanou na této planetě. Ti, kteří cestují po své životní cestě a studují s touhou pochopit Otce, pravděpodobně najdou to co hledají. Nicméně většina Synů nevěří, že může někdy dosáhnout úrovně moudrosti Otce. V jistém smyslu je to pravda. Nicméně v tom smyslu, že jsme všichni Jedno a máme všichni schopnost tvořit, máme opravdu dostatek schopností a moudrosti být menší Bohové.
Nepoužíváme slovo menší jako prostředek k vytváření hierarchie důležitosti. Používáme slovo menší, protože to je nejlepší forma komunikace v současné době prostřednictvím psaného slova. Tato forma komunikace je slabá a doufáme, že jsme neztratili nikoho z vás vzhledem k povaze slov, které používáme.
Ve skutečnosti každý z vás má schopnost tvořit v životě mnoho věcí. Někteří děláte velké pokroky při vytváření zkušeností. Ale jen velmi málo z vás je schopno vytvářet něco z ničeho - objekty, které jsou ve světě. Nicméně nikdo z vás nemá schopnost vytvářet nové druhy zvířat, nebo rostlin.
Jste na pokraji významných objevů, jak génius / Stvořitel funguje, ale je nepravděpodobné, že se někdo z vás vyvine v lidské podobě až do bodu, kdy budete pracovat s těmi, kteří tyto schopnosti mají. Přesto říkáme, že mnozí z vás, kteří nyní chodíte po Zemi, jste byli v této škole tvoření a byli jste spolu-designéry při tvoření vaší sféry. Otec je duchovní autor Stvoření Všeho. Vy, jeho Synové, jste součástí tohoto Stvoření. Otec vás může naučit mnoho věcí. Otec je zde proto, aby vás podporoval ve všem, o co se snažíte. Můžete se ptát : " Otče, kde jsi? Nevidím Tě. Neslyším Tě. Necítím Tvůj dotek. Nevnímám Tě. "
Žádné z těchto tvrzení není pravdivé. Můžete vidět Otce, když pozorujete přírodu, která nebyla poznamenána lidskou rukou. Kamkoliv se v této přírodě podíváte, tam je Láska, rovnováha, dokonalost. Poslechněte si vítr, jak šumí v korunách stromů, poslechněte si dunění hromu a švitoření veverek. To jsou všechno zvuky, které vytváří Otec. Pohlaďte si srst zvířete, vezměte teplý kámen do ruky a vězte, že Otec je v každém atomu, v každé částici vlny a každém aspektu tvoření. Přivoňte si ke květinám, dýchejte vzduch po jarním dešti a věřte, že je to vůně vašeho Otce. Ochutnejte ranní rosu z trávy, nektar medu a věřte, že váš Otec je přítomen.
Dnes bychom vám chtěli ukázat prostředky, které mohou přiblížit váš vztah s Otcem. To je třetí část z triády Ducha Svatého. Podíváme se na Ducha Svatého jako na jeden z vašich aspektů, který se ne-inkarnoval. Tento aspekt nazýváme Vyšší Já.
Každý má své Vyšší Já, pokud jste se s ním ještě nespojili, dnes bychom s vámi chtěli sdílet určité poznatky. Pokud máte jasné spojení s Vyšším Já, bude lepší, když se s ním nyní spojíte a budete řešit vaše problémy. Ti z vás, kteří nejsou obeznámeni s tím, jak se spojit s Vyšším Já poslouchejte, o co se s vámi chceme podělit. Použijeme analogii, abychom přiblížili jak funguje triáda. Věřte, že slova jsou jen obtížným komunikačním prostředkem a tato analogie je jen chabá ve skutečnosti s bohatstvím a složitostí Vesmíru.
Doporučujeme představit si hierarchii korporace. Na začátku jedna, nebo více osob vytvoří obchodní model a začnou s jeho vytvářením. Společnost byla založena ze základními pravidly a směrnicemi. Vznikla skupina lidí, kteří se nazývají představenstvo - dohlíží a hlasují o každém aspektu byznysu. Ostatní dělají jiné práce jako sekretářské povinnosti, účetnictví, právní asistenci. Dále jsou tam manažeři, kteří se pohybují mezi všemi, jsou zodpovědní za to, zda pracovníci produkují to, co chce vedení podniku realizovat.
V této analogii Otec je vedení podniku, pracovníci jsou Syn a manažeři jsou Duch Svatý, neboli Vyšší Já. Ať už si myslíte, že Otec je samostatná entita, nebo skupina, nezáleží na tom. Jen víte, že je tu někdo, kdo vše kontroluje a ví, že existujete a kdo vás miluje. Vy jste Syn a snažíte se nají cestu Domů k Otci. Hledáte jeho souhlas, toužíte ho poznat, milujete ho, ale stále jste na rozpacích, co máte dělat.
Jak komunikovat s někým koho nevidíte, neslyšíte, necítíte, neochutnáte a nemůžete si na něj sáhnout? To neznamená, že nemáte přímo přístup k Otci. Nicméně vzhledem k povaze tohoto světa, budou mnozí z vás muset velmi tvrdě pracovat, aby zjistili, jak získat přístup ke Stvořiteli. Mnozí dokonce nemají žádné znalosti, nebo přesvědčení, že vůbec Otec existuje.
Každý člověk má k dispozici nesčetné množství Pomocníků. Někteří jsou v lidské podobě, a říkáte jim Rodina, přátelé, nebo učitelé. Většina z nich sídlí ve vyšších vibračních stavech a je obtížné je poznat. Každý z vás má přímý přístup ke všem znalostem prostřednictvím Vyššího Já. Opět platí, že nemáme slova, která popisují něco tak krásného a úžasného, že byste v úžasu lapali po dechu, pokud byste měli plnou schopnost realizovat to, o čem se snažíme hovořit v tomto prostém dialogu.
Jednou kdysi dávno chtěl mít jeden z Otcových Synů jedinečný zážitek a chtěl přijít na svět, který byl již vytvořen. Možná byl tento Syn dokonce v týmu, který vytvořil Zemi. Syn si vyžádal povolení od Otce, aby opustil nebeskou sféru a snížil svou vibrační frekvenci, aby mohl přistoupit k tvoření a být jedním z hráčů. Povolení bylo uděleno.
Syn šel a vybíral si události, které chtěl zažít. Vybral si rasu, zeměpisnou polohu, rodiče, kteří by mu umožnili přístup k náboženství a mnoho dalších faktorů umožňujících zažít vše, co chtěl. Unikátní součástí života na Zemi, když se inkarnujete, je ztráta paměti. Všechny vzpomínky na duchovní povahu zapomenete, nebo jsou vymazány.
Mnoho dětí je schopno vidět své Průvodce, ale protože jejich imaginární přátelé nejsou skuteční, jsou nuceny tyto komunikační vlákna zpřetrhat. To je opravdu velmi smutné, i když za tím nestojí zlé úmysly. Rodiče, nebo dospělí, kteří za děti zodpovídají si prostě neuvědomují co dělají.
Každý inkarnovaný člověk ponechává část sebe ve vyšších sférách. Vždycky je spojen stříbrným vláknem - je to stejné jako pupeční šňůra. Toto je vaše přímé spojení s Duchem Svatým, ( Vyšším Já ) je to možnost jak zůstat v kontaktu s Otcem a se svými Bratry, kteří pobývají v jiné úrovni existence.
Jak komunikovat se svým Vyšším Já? Prostřednictvím přímé komunikace, která je dostupná v každou dobu. Pokud je pro vás tato komunikace nová, je lepší, když nejste roztržití, jste ve stavu klidu a míru a když je vaše srdce naplněné Láskou a vděčností. To je náročné pro některé z vás, ale existují kroky, jak můžete zvýšit schopnost milovat a důvěřovat ostatním.
Co navrhujeme je praxe a meditace, která vám pomůže vyčistit mysl vytvořit pocit klidu v každé situaci. Včera jsme sdíleli způsoby, jak toho docílit. V průběhu celého roku důrazně opakujeme, abyste zklidnili váš vnitřní a vnější svět a naladili se na své vedení Vyššího Já. Také ukazujeme různé způsoby, jak odstranit negativitu, takže budete vybaveni pro manifestaci všeho, co si přejete. Vaše Vyšší Já můžete kdykoliv zavolat a požádat o radu a podporu. Koneckonců je to vaše Vyšší Já, které vybralo tuto inkarnaci. Kdo by měl mít lepší kvalifikaci ukázat vám cestu, která je pro vás ta pravá? Navždy si zapamatujte, že vaše Vyšší Já má na srdci jen vaše nejlepší zájmy. Koneckonců vy jste jeho fyzický projev, který mu umožňuje zažít zkušenosti.
V jistém smyslu jste jako loutka a vaše Vyšší Já ovládá vlákno. Stejně jako Pinocchio, který se stal člověkem, máte i vy svobodnou vůli a odstřihnout vlákno a dělat svá vlastní rozhodnutí. I když není moudré jít proti radám Vyššího Já, možné to je. Zapamatujte si, že vaše Vyšší Já vidí větší obraz. Ačkoliv můžete jít proti vůli Vyššího Já, budete neustále pobízeni dělat volby, abyste se dostali zpět na cestu, kterou jste si zvolili před inkarnací. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, nikdy se neztratíte.
Nikdy se nedostanete do pekla, ale pokud se rozhodnete věřit v peklo, pak je pravděpodobné, že když zemřete, na nějaký čas ho zažijete. Kdykoliv si můžete vybrat zažít nebe, jakmile se pro to rozhodnete.
Vyšší Já máte vždy k dispozici, když se cítíte v depresi, nebo jste v situaci, která vám způsobuje smutek a žal. Požádejte své Vyšší Já, aby našlo způsob, jak manifestovat co si přejete zažít. Rozvíjejte tento každodenní zvyk. Naučte se slyšet své Vyšší Já. S praxí můžete dělat přímé rozhovory. Každý má tuto schopnost, ale mnozí z vás jste naladěni ven, že tam se nachází vaše představivost. Jsme tu, abychom vám připomněli, že je to vaše představivost. Pokud si to dovedete představit, dát do toho vášeň, můžete to vytvořit!
Existuje mnoho cest ke spojení s Vyšším Já. Přichází ve formě intuice, vědění, náhod, zázraků, neočekávaných zpráv od druhých, milujících hlasů v hlavě, spojení s přírodou, meditací, modliteb, odpovědí a nesčetných možností. To vše přijde, až si vyjasníte záměry a věnujete jim pozornost. Vděčnost je klíčem. Meditace jsou dveře k míru. Jak budete cvičit spojení s Vyšším Já, váš vztah se prohloubí a zjistíte, že signály jsou mnohem silnější. Jak půjdete po cestě spolu, život se stane jedním zázrakem za druhým. Dozvíte se, jak tvořit zážitky, které si přejete.
Vaše schopnost milovat se exponenciálně zvýší. Váš život bude naplněn vášní a soucitem, jak se naučíte lepším vztahům s druhými. Nakonec přijmete, pochopíte a poznáte všechnu moudrost starověkých učitelů. Život se stane skutečným snem.
Otec je Stvořitel Všeho. Vy jste Syn a jste součástí tohoto Stvoření. Vaše Vyšší Já ( Duch Svatý ) je ta část, která dohlíží na pozemskou inkarnaci, kterou jste Vy. Mějte radost v každém okamžiku a hledejte požehnání v přírodě. Buďte si vědomi svých myšlenek, slov, činů, emocí - to jsou vaše nástroje tvoření!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.7.2015 2 MANIK kin 67

26. července 2015 v 9:23 Maysky Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Dnes vám Ka (2) navrhuje dvě možnosti, dvě volby, dvě cesty, které se rozbíhají. Před tím, než uděláte rozhodnutí pamatujte, že jedna volba nemusí vylučovat druhou, místo toho se mohou doplňovat, nebo propojovat. Konečný výsledek závisí na vůli a záměru. Mocný Manik dnes bude provádět svá rozhodnutí prostřednictvím síly a autority, takže zvažte s opatrností svá rozhodnutí, dělejte správná rozhodnutí ze správných důvodů.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik s Tónem 2. Děkujeme vám, že jste se k nám dnes připojili během vašeho nabitého programu. Jsme tu abychom vám pomohli s vaším procesem Vzestupu. Jsme vždy zde ve své dobrovolné službě a jsme rádi, když nás požádáte, abychom mohli vstoupit. Rádi bychom vám připomněli, že všechno co potřebujete je ve vás a přístupné pro vás. Naším úkolem je prostě popohánět vás tvořit svět, ve kterém si přejete žít.
Naše dnešní zvolené téma má co do činění s mudrami. Mudry jsou gesta rukou a prstů. Existuje mnoho kódů přesvědčení ohledně tohoto cvičení - nikdo se nemýlí. Účelem je v pravém slova smyslu způsob, jak se umět zaměřit na záměr. Jsou to praktické postupy, které se zaměřují na učení o elektrickém obvodu v těle. Až když spojujete určité prsty, pochopíte hodnotu tohoto konceptu.
Dnešním cílem je poskytnout vám jeden ze způsobů, jak můžete udržet zaměření na meditaci. Mnozí z vás mají problémy s udržením pozornosti po delší dobu, hodně z toho je způsobeno stravovacími návyky. Povzbuzujeme vás, abyste se podívali blíže na vztah mezi poruchou pozornosti a stravou. O tomto problému existuje mnoho výzkumů, ale nebudeme dnes odbočovat k tomuto tématu.
Pokud již máte svojí meditační rutinu, doporučujeme vám přeskočit tuto lekci a věnovat tento čas meditaci a práci na konkrétních záležitostech, které tíží vaše srdce. Uvidíme se zítra a přejeme vám zábavnou a inspirativní cestu! Těm z vás, kteří hledají způsob jak jít hlouběji do sebe, nabízíme metodu cvičení mudry. Meditace vyžaduje praxi jako každá jiná dovednost a stojí za to pokračovat. Klíčem k úspěchu je vyčištění těla a mysli, aby bylo možné přijímat zprávy Ducha mnohem zřetelněji.
Některé mudry vyžadují akrobatické dovednosti z jógy. Pro dnešní účely doporučujeme jednoduché pohyby prstů. Dáme vám jeden příklad, ale můžete si vytvořit své vlastní způsoby. Chcete-li zpívat mantry s cílem dosáhnout vysokých vibrací Lásky, použijte všechny prostředky. Nicméně když půjdete do hlubší meditace, přijde čas a budete chtít mlčet.
Začněte tím, že zaujmete pohodlnou polohu, čím rovnější záda udržíte, tím lépe. Vymažte mysl a udržujte pozornost pomocí stisknutí palce pravé ruky s malíčkem pravé ruky, zároveň na levé ruce stiskněte palec a ukazováček. Můžete ruce položit na vrcholky kolen. Pomalu se třikrát nadechněte a pusťte starosti všedního dne, přejete-li si, můžete zpívat Óm. Mějte oči zavřené, uvolněte obličejové a krční svaly. Pokud jste opravdu rozrušeni, může trvat několik dalších nádechů, než se zcela zklidníte. Udělejte si potřebný čas.
Další postup je stisknout pravý palec a prsteníček k sobě, stejně jako na levé ruce. Tentokrát se hluboce nadechněte a s výdechem uvolněte svaly ramen, zad a hrudníku. Udělejte ještě další dva nádechy, jak pracujete na otevření srdečního centra. Lze to provést pomocí pocitu vděčnosti za všechny věci a bezpodmínečnou Lásku. Prsty na obou rukou stiskněte lehce a zároveň. Při dýchání uvolňujte svaly dolní části břicha a zad. Pociťujte naprostou bezstarostnost a klid. Pokud potřebujete hlubší nádech a výdech, udělejte to.
Dále spojte palec a ukazováček na pravé i levé ruce zároveň. Tentokrát uvolněte nohy od stehen po konečky prstů. Nyní byste měli být zcela uvolněni v pohodlné poloze vsedě.
Najděte si pohodlnou pozici pro ruce, udělejte to tak, aby to pro vás bylo přirozené. Několikrát se pomalu a zhluboka nadechněte a vydechněte, zatímco se noříte do hluboké relaxace. Nyní je čas nastavit váš záměr.
Máte nějakou naléhavou věc, kterou potřebujete řešit? Je tu nějaká otázka, kterou byste chtěli vyřešit? Možná, že si třeba přejete mluvit s jedním z vašich Strážců. Už jste měli někdy přímé vědomé spojení s Vyšším Já, nebo svými duchovními Průvodci? Pokud ne, toto je ideální příležitost k tomu.
Ať je to jakýkoliv zážitek, nejprve požádejte o ochrannou bublinu, která se rozpíná kolem vašeho celého těla. Účelem této bubliny je, aby nedošlo ke vstupu nižších energií do vašeho aurického těla. Pokud je takové spojení pro vás nové, navrhujeme spojit se s vaším Vyšším Já jako první. Vaše Vyšší Já je část vás, která zůstává ve vyšší frekvenční vibraci, zatímco další část se inkarnovala do těla. Existuje stříbrné vlákno, které vás neustále spojuje.
Vaše Vyšší Já je ten, kdo navrhuje vaše životní zkušenosti, než se inkarnujete. Po navázání čistého a jasného spojení s vaším Vyšším Já ( to může trvat několik sezení) doporučujeme spojit se s vašimi duchovními Průvodci, počínaje těmi, kteří jsou s vámi nejvíce. Tito Průvodci vám byli přiřazeni pro službu pomáhat vám v tomto životě. Požádejte je, kdykoliv budete potřebovat jasnost, radu, ochranu, nebo obrovské éterické objetí!
Můžete také zavolat zvláštní entity a Svaté, které respektujete během svého života. Rádi bychom vás varovali před používáním Ouija desky ( dřevěná deska, jako pohyblivý ukazatel zpráv ), nebo jiných mechanizmů pracujících s nízkými energiemi. Existuje nebezpečí s přijetím zprávy, jakmile žádáte vedení od nižších vibračních subjektů. Bylo by to stejné jako jít žádat pohany o pomoc v pochopení podstaty Boha.
O těch z vás, kteří nejsou připraveni pochopit koncept duchovních Pomocníků, víme, že se zanedlouho budete s nimi také spojovat. Prosíme nezavrhujte Mayské Zprávy z důvodů momentální nevíry. Doporučujeme vám pokročit v meditačních technikách a relaxačních procesech, protože budete mít velký prospěch z učení, jak znovu získat rovnováhu a zůstat koncentrovaní ve svém každodenním životě.
Pokračujte v meditaci tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Pro dosažení nejlepších výsledků meditujte ve stejný čas. Vaši Andělé a Průvodci si vyčlení čas a každý den se k vám připojí. Doporučujeme vám sdílet učení, které obdržíte od svých Průvodců s ostatními, pokud je to vhodné. Je zde v současné době mnoho informací a mnoho Poslů a potřeba šířit slova. Možná, že jste jeden z těchto učitelů.

Do té doby žijte v pokoji a užívejte si každý okamžik každého dne. Zůstaňte v klidu, i když kolem zuří bouře. Zaměřte se na svůj úspěch tím, že začnete komunikovat se svým Vyšším Já a duchovními Průvodci.
Budete vědět, že se vám podařilo hluboce zklidnit tělo, jakmile zjistíte, jak těžké je pohnout jakýmkoliv svalem z důvodu hlubokého uvolněného stavu. Budete vědět, že se vám podařilo hluboké propojení s vašimi Průvodci, když obdržíte postřehy, které jsou mimo vaši aktuální úroveň chápání. Dovolte si cítit jejich Lásku a přijmout jejich učení. Oslavujeme vás i váš život na Zemi!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA CIMI kin 66-78

25. července 2015 v 9:26 Maysky Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná CIMI 1 - VZDÁNÍ SE, ODPUŠTĚNÍ, DISCIPLÍNA, SEBEREALIZACE, ODVAHA, UMOŽŇUJE UKOTVIT SE V OKAMŽIKU PŘÍTOMNOSTI.
CIMI znamená v jazyce Quiché SMRT a "Věčné TEĎ ". Ztělesňuje věčný tok - cyklus života, smrti a znovuzrození - Transformaci. V Západní společnosti je SMRT spojená s tragickým koncem života, to je něco, z čeho má většina lidí strach. Celý koncept smrti se stal velmi negativním pojetím. Učenec Martin Prechtel vysvětluje, že SOUČASNOST je střed světa - Axis Mundi - Osa Světa. MINULOST představuje všechno co bylo, BUDOUCNOST ztělesňuje všechno co je před námi. Jsou ukotveny ve středu Stromu Světa věčného TEĎ. Takže všechno, co děláme v našem životě, všechny naše myšlenky, které myslíme, slova, která říkáme, činy, které děláme, tvoří naši MINULOST a generují odkaz, který zanecháváme lidstvu a historii celé civilizace. To je tedy důvod, proč je CIMI a naše rezonance s touto Energií tak důležitá a to nejen individuálně, ale i kolektivně. Pro Maye nese toto denní Znamení mnohem silnější a pozitivnější energii. Pro ně je povaha ČASU cyklická, spíš než lineární - organická, spíš než strukturovaná, multidimenzionální, spíš než jednosměrná.
V lidském těle je CIMI spojena s korunní čakrou - posvátným centrem. Tento den nám tedy uděluje rodovou moudrost, která nás vede celou Transformací. Je to energie Transformace na všech úrovních - fyzické, buněčné, tvůrčí, duchovní a pohání nás k uvědomění všech možností v každém okamžiku Tvoření.
Takže jste nyní připraveni udělat vědomou volbu?
Přesunout se na úroveň, kde posloucháte plně svou intuici a moudrost, nebo zůstat u starých vzorců Ega a racionálního myšlení. Pokud zvolíte cestu Transformace, staré vzorce vám neslouží - budou uvolněny a vy jsme naplněni Světlem nových energií, nových vzorců, nových vibrací.
Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie - i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku.
Kanál Světelných energií má hřeben v 6 CHUEN - OPICE - kreativní umělec, Strážce starobylého poznání, 7 EB - CESTA - vitální Energie, která nás posouvá vpřed životem a 8 BEN - RÁKOS - následování a využívání vnitřní síly pro plnění našeho skutečného osudu.
Silný čas pro hledání starobylé moudrosti, aby mohlo dojít k aktivaci vrozených psychických schopností. Nechte vaše srdce a intuici být vedoucí silou v Transformaci Evoluce života. Tento zvláštní den můžete kontaktovat vaše předky pro pomoc vyléčení potenciálně smrtelných onemocnění, prevenci nehod, požádat o ochranu na cestách a pomoc najít přístup k duchovnímu poznání.
Komunikace s vyššími Bytostmi je v tento den možná, stejně jako přístup do dimenzionální Brány.
REZONANCE NA OSOBNÍ I KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
Vlna BÍLÉ SPOJKY testuje úroveň vibrací v poli vašeho života. Udržuje harmonii mezi tím, jak myslíte a co říkáte. Podívejte se na své pocity při " náhodných " setkáních s lidmi ze strany čistoty úmyslů a upřímnosti záměrů - ne cizích, ale vašich vlastních.
Třetím Portálem v této Vlně je CABAN 12 ( v tento den bude specificky zvýšena vibrace planety ). CABAN 12 s sebou přináší mnoho informací souvisejících s Programem Uzdravení, s kterým chtě nechtě jste bezprostředně spojeni od té doby, co chodíte po Zemi. V tento den máte bezprostřední vhled do Akáši. Může se mnohem více prosvětlit váš individuální vztah s CELKEM. Otevřený Portál zlepšuje schopnost rozpoznání mnoha vztahů. Z tohoto důvodu Vlna CIMI hraje výjimečnou roli v Tzolkinu. Z jedné strany síla pomáhající vyrovnat zátěže. Z druhé strany umožní prostřednictvím Portálu vhled do vašeho Středu a odhalí vaši roli na Zemi. Dvanáctý Den je třeba se zamyslet, zda byl ve vašem bezprostředním okolí zahájen proces oddělení od minulosti, nebo se vyjasnila nějaká komplikovaná věc, nebo jestli se manifestovalo něco nového a jestli už víte, čeho se musíte pustit, abyste uskutečnili na Zemi váš Světelný Kód.
Využijte toto třináctidenní k jemnému doladění vaší cesty.
Buďte vděční.
Pusťte se.
Následujte své srdce a intuici dělat správná rozhodnutí ve správný čas.
Přehled Vlny 25.7.- 6.8.
CIMI 1
MANIK 2
LAMAT 3
MULUC 4 galaktický portál
OC 5
CHUEN 6
EB 7 galaktický portál
BEN 8
IX 9
MEN 10
CIB 11
CABAN 12 galaktický portál
ETZNAB 13
www.mayskykalendar.blogspot.com Copyright © Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.7.2015 1 CIMI kin 66

25. července 2015 v 9:24 Maysky Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - transformace, vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Oslavujte cyklus života, smrti a znovuzrození; počátků, zavírání a znovu otevírání; nového, starého, předělaného; minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Co umírá, bude znovuzrozeno. Co je toxické, musí být vyčištěno. Co je příčinou bolesti, bude vyřešeno. Co je uvězněno, bude osvobozeno. To jsou nekonečné cykly všeho - jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku - z nekonečného obrovského Vesmíru vám kvantové částečky mohou, ale nemusí šeptat do ucha každý moment..
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi, vítejte v tento čas sdílení. Jsme vděční, že máte zájem o spolupráci. Věřte, že uvnitř vás spočívá veškeré pochopení Všeho. Jsme tu, abychom vás podporovali a povzbuzovali. Dnes bychom chtěli mluvit o smrti. Není jen fyzická smrt, ale máme na mysli smrt chování a postojů, které vám už nepomáhají. Jak zabít staré chování? Jak zničit starý postoj? Mečem Vědomí.
Za prvé musíte vědět, co děláte a co říkáte na vědomé úrovni. Hodně z toho, co lidé dělají a říkají je jen opakování vzorců, které provádí automaticky. Když potkáte známého obvykle řeknete: " Ahoj, jak se máš? Děkuji, dobře. " Pak jdete svou cestou, nic nebylo řečeno. Povrchní. Většina rozhovorů je stejná.
Jak často vedete hlubší rozhovory s lidmi, s kterými jste se v poslední době potkali? Je pravděpodobné, že rodinné oslavy mají stejné interakce. Můžete mít jednoho, nebo dva přátele, se kterými se bavíte hlouběji. Přesto i v těchto situacích se většina z vás drží zpátky, nesdílíte to, co nosíte hluboko ve svém srdci, protože máte strach ze zesměšňování a odmítnutí.
Dokážete si představit, jaký by byl svět, kdyby se každý člověk spojit s druhým srdcem? Kolikrát jste viděli, že je druhý člověk v nouzi, vyhnuli jste se očima a šli dál? Kolikrát jste se cítili ztraceni s potřebou s někým si promluvit, ale neměli jste se na koho obrátit? Až příště potkáte neznámého člověka a uvidíte, že je v nouzi, místo toho abyste odvrátili pohled zastavte se : " Dobrý den, vnímám, že se potýkáte s problémem, mohu vás vyslechnout? " To by byla společnost soucitná a starostlivá. Proč jsou mnozí z vás osamělí s pocitem, že nemáte nikoho, komu byste se svěřili? Možná jste vybudovali zdi ochrany založené na nedůvěře, obklopeni mořem bolesti. Jak z toho ven? Otevřete dveře a nechte druhé vstoupit.
To bude pro někoho snazší, než pro druhého. Skolení draka strachu vyžaduje odvahu. Prvním krokem je odstranění nálepky oběti. Tyto " jsemšpatný " příběhy musí skončit. Hned. Nedívejte se sami na sebe jako na někoho, po kom mohou ostatní šlapat. Budování sebevědomí je klíčem. Jak to udělat? Rozvíjet pozitivní myšlení.
Kdykoliv se přistihnete, že říkáte o sobě, nebo o druhých hanlivé věci, zastavte se a změňte myšlení. Věřte, že jste jedinečná bytost plně schopná Lásky, úcty a sebedůvěry. Nízké sebevědomí je zvyk, stejně jako hrát roli oběti.
Chápeme pokud vám někdo ublížil na mentální, fyzické, nebo emocionální úrovni. To je povaha světa, ve kterém žijete. Nemusí to tak být. Je v silách každého z vás naučit se zodpovědnému chování a respektovat všechny obyvatele Země. Jak zabít bolest z minulosti a současnosti? Odpuštění je klíčem. Objektivně nahlédněte na tyto bolesti. Když uvolníte emoce s nimi spojené, otevřou se dveře od hradu.
Věřte, že když se budete snažit napravit situaci z minulosti, můžete kdykoliv požádat o pomoc své Průvodce. Můžete požádat, abyste se mohli vrátit jako pozorovatel. S praxí vše zvládnete daleko lépe. Pak pro vás bude jednodušší čelit obavám a strachům v současnosti.
Jděte dovnitř a ztište smysly. Odejděte na tiché místo. Soustřeďte se na dech, relaxujte. Pozvěte své Průvodce. Požádejte je, abyste mohli sledovat scénu bez bolesti, která byla součástí původní události.
Záměr je projít proces přezkoumání a odstranit vrstvy myšlenek a emocí, které vás blokují v prožívání radosti. Máte-li hluboké rány a traumata, začněte s menšími událostmi, dokud nebudete schopni zvládnout schopnost vracet se jako divák. Vyzbrojte se mečem Vědomí a postavte se drakovi strachu. Dávejte pozor na emoce. Dávejte pozor na danou situaci. Jak se cítíte? Co říkáte? Co slyšíte? Buďte co nejobjektivnější. Buďte upřímní. Možná to byl čas, kdy jste byli bezmocní, odevzdáni na milost a nemilost pachatele. Přesto nemusíte chodit dál životem jako oběť. Tato nálepka vás bude doprovázet po celý zbytek života, dokud nebudete schopni zabít tento starý postoj.
Podívejte se objektivně jak situace vznikla. Stále bijete sami sebe za špatnou volbu? Odpusťte si, prostě jste v tu chvíli dělali to nejlepší, co jste právě mohli. Můžete dál žít svůj život s tím, že jste vědomě způsobili druhému bolest. Je to součástí vaší svobodné vůle, ale nebude vám to přinášet radost.
Jste připraveni zabít draka a začít měnit své chování? Může se to stát v mžiku oka. Existuje mnoho příběhů lidí, kteří obrátili život kolem sebe. Jsou to lidé jako vy, jen si zvolili zodpovědnost za svá slova, činy a myšlenky. Zabili draka a nyní stoupají s orlem. Je to něco, co si také přejete? Pouze vy můžete sundat okovy otroctví.
Možná, když se vrátíte k minulé události, uvědomíte si, že jste nemohli udělat nic jiného, abyste ochránili sami sebe. Jsou chvíle, kdy se člověk vyskytne ve špatnou chvíli na špatném místě. Už víte, že můžete příště zavolat své duchovní Průvodce, kteří vám pomáhají a chrání vás. Existuje mnoho nevysvětlitelných příběhů událostí, kdy se objeví, aby lidem pomohli. Pomoc je na vaší straně vždy. Pokud se ocitnete v bezmocné situaci zklidněte se, pak uslyšíte vedení svých duchovních Pomocníků. Věřte, že všechny věci jsou možné. To je jeden ze způsobů jak zabít draka obětování se. Nikdy nejste sami.
Můžete je požádat, aby vám pomohli překonat strachy z minulosti. Jsou vždy u vás a rádi vám pomohou. Nebudou se snažit vám ale zabránit prožívání všech nepříjemných událostí v životě, protože existuje mnoho složitostí v nastavení života. To by ovlivnilo mnoho příležitostí pro růst, protože hodnota diamantu vychází z extrémního tlaku. Ale pomohou vám s různými rozpaky, například, abyste v určitý den nechodili do banky, protože tam bude bankovní loupež.
Rozvíjejte vztahy s vašimi Průvodci. Naučte se rozpoznat, kdy se snaží s vámi komunikovat. Mnozí máte bloky a nevěříte, že můžete rozvíjet vztahy s vašimi Průvodci. Všechna vaše starověká i moderní náboženství hovoří o Andělských bytostech. Velká část vašich umění od pravěku až do současnosti zobrazuje různé Bytosti a to pozemské i mimozemské. Naučte se vědomě tvořit s těmito bytostmi.
Všichni máte své Vyšší Já, to je ta část, která zůstává ve vyšších dimenzích. To, co znáte jako " vy " je jen zlomek celku. Neviditelný pramen vás spojí vždy s vaším Vyšším Já pro získání rady a komfortu. Existuje mnoho knih, jak se spojit se svým Vyšším Já, hledejte ty, které vás intuitivně přitahují. Nebudeme se dnes zabývat procesem Stvoření. Prostě víte, že existují bytosti Světla a Lásky, které jsou mimo vaše smysly zraku a zvuku, a které jsou zde, aby vám sloužily. Mají k vám obrovskou úctu, protože vědí o obtížích a extrémní trpělivosti, kterou zvládáte jako člověk. Mnozí z nás odmítli nabídku zažít tuto hutnou a těžkou dimenzi. Nabízíme pomoc vám, kteří jste se rozhodli zažít tělesnost.
Je naším obrovským potěšením být vám nablízku a pomoci vám najít cestu ven z bludiště k vědomému životu. Jakmile se vrátíte ke scénáři, který chcete vyléčit, volejte na své Vyšší Já, které vám pomůže pochopit smysl toho, co se stalo v minulosti. Mnohokrát budete velmi překvapeni co zjistíte. Možná to byla tragická událost, díky které nyní pomáháte druhým s podobnou situací. Možná vám tragedie pomohla s růstem, kterého byste možná nikdy před tím nedosáhli.
Odpuštění sobě i druhým za všechny i ty nejtěžší věci je důležité, abyste mohli pokračovat dál v životě. Nesuďte druhé, pokud jste neušli míle v jejich botách. Pokud jste zodpovědní za způsobení bolesti druhým, možná jste utrpěli podobné rány zneužívání v dětství. Doporučujeme vám přijmout výše uvedené rady, vrátit se do své minulosti a uzdravit rány. Pak budete lépe připraveni odpustit hříchy druhým.
Nyní bychom chtěli povzbudit ty, kteří byli vydáni na milost a nemilost ostatních, kteří vás k něčemu přinutili. Fyzicky nebyla žádná možnost, jak jste se mohli chránit. Ačkoliv vás to může kvalifikovat na oběť, víte že máte sílu uvnitř sebe pohybovat se nad rámec této víry a snažit se žít naplňující a obohacující život. Existuje celá řada způsobů jak zabít draka oběti.
Nejprve se musíte chtít vzdát této role. Mnozí z vás se tak ztotožnili s touto rolí, že se stala vaší součástí. Můžete vyprávět svůj příběh znovu a znovu ad nauseam. Asi to zní drsně, ale je to pravda. Pokud opravdu chcete uniknout z tohoto stavu, musíte přestat vyprávět svůj příběh druhým dokola. Přijměte scénář, odpusťte druhým a ukončete definici oběti. Někteří se drží stavu oběti tak, že drží špinavé tajemství uvnitř. Nedovolte sami sobě vracet se do těchto situací. Opět doporučujeme přesuňte se z role oběti a uzamčení ve strachu a depresi.
Většina z vás je středem pozornosti, když sdílíte svůj příběh. Ostatní se mohou přidat také : " Ano, to jsem zažil taky! " Pokračujete v litování a přiléváte olej do ohně přidáváním dalších negativních myšlenek a pocitů. Žádné léčení takto probíhat nemůže. Ve skutečnosti jen posilujete roli oběti v celém Vesmíru.
Další věc, která se může přihodit je ta, že člověk může vynést zkušenosti z minulosti na povrch a snažit se získat od vás podporu pro svou roli oběti, ať už vědomě či nevědomě. Když narazíte na člověka, který vám žádá, abyste mu pomohli s překonáním role oběti, ale vy ho vyhodíte ven s tvrzením " Nerozuměl jsi mi!? ", pak odejde a zůstává ve své komfortní zóně jako oběť.
Možná nejvíce škodí ti, kteří odmítají hovořit o svých traumatických zážitcích. Skrývají se ve svých skořápkách a nechtějí procítit potlačované emoce. Pohlíží na svět jako na špatný a mají ke všem nedůvěru. Jejich izolace jen prohlubuje ublížení od druhých. Není zde žádný smysl pro zodpovědnost a žádná kontrola. Bez ohledu kam chodí, kde se pohybují, očekávají že budou zraněni. Víte co se stane? Podobné se přitahuje, to je zákon tohoto Vesmíru. Pokud jste přesvědčeni, že se stane něco špatného, pak se to stane, protože to je místo kde se nachází vaše pozornost. Víra je síla, která vytváří vaši realitu. Můžete pracovat na svém prospěchu, nebo zániku.
Ti, kteří chtějí pomáhat druhým překonávat jejich problémy, pomohou nejvíce, když si udělají své domácí úkoly. Je snadné vidět nedostatky u druhých, ale mnohem těžší je vidět je u sebe. Nechte ostatní růst jejich vlastním tempem. Můžete jim nabídnout radu, nebo pomoc, ale není zdravé nutit své názory druhým. Každý je jako bubeník, bubnuje svým vlastním tempem.
Praktikujte bezpodmínečnou Lásku. Vyjadřujte svou Lásku tím, že budete každého přijímat takového jaký je. Když se to každý z vás naučí, můžete dobýt svět a budete schopni přijímat všechna požehnání, které jsou vám nabízena. To lze provést v mžiku oka. V jednom okamžiku můžete proměnit svět na Ráj, který na Zemi kdysi býval. Je to prostě otázka volby a záměru.
Staň se vůle tvá.
Doufáme, že vám tato slova dostanou do srdce a pomohou vám při vytváření lepších možností pro sebe. Přejeme vám den plný zázraků a radosti!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 24.7.2015 13 CHICCHAN kin 65

24. července 2015 v 10:28 Maysky Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, tělesné pocity, instinkt, síla kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.
Dnešní den je jedním z nejsilnějších v Tzolkinu. Oxlahun (13) - silné a mystické číslo kalendáře proplétá své intenzivní duchovní energie se zářícím vnitřním ohněm Chicchan - hlubokým a mystickým denním znamením. Je to den, který vyživuje vaši kundalini - vaší životní sílu proudící skrze tělo, mysl, duši. Ať vás nic neodvrátí od této posvátné společnosti: udržujte pokoru, laskavost a integritu, udržujte čistotu úmyslu, jak vyjádřit sílu této posvátné energie ve vašem životě a životě druhých lidí kolem vás.
Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.
Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti. Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.
***
Jsem Chicchan s Tónem 13. Dnes bychom chtěli přiblížit téma transformace. Uvnitř každého z vás spočívá moc změnit cokoliv si v životě přejete, co není v rovnováze. Která oblast ve vašem životě není podle vašich představ? Přináší vám vaše práce radost? Jsou vaše vztahy uspokojující a vyzrálé? Trávíte čas odpočinkovou činností, která je zábavná? Děláte práci, která vám přináší radost? Líbí se vám vaše životní situace? Jste fyzicky fit? Odpovídá váš příjem cílům, kterých chcete dosáhnout, abyste byli nadšení? Pracujete na těchto věcech, nebo stojíte na místě? Možná je ve vašem životě několik oblastí, které byste chtěli změnit. Dnes si zvolte jednu a my vám pomůžeme, jak si vytvořit život svých snů.
Za prvé věnujte několik okamžiků utišení mysli a vnějšího světa. Propusťte myšlenky všedního dne. Když se nadechujete a vydechujete, uvolňujte svaly celého těla. To umožňuje uvolnění synapsí v mozku. Naplňte své srdce vděčností a zaměřujte se na všechna požehnání v životě. Když jste ve stavu vděčnosti, fyzicky se zvyšuje pocit Lásky a přináší to jasnější přístup k vaší podvědomé mysli.
Když jste nervózní, vzteklí, vystresovaní, či v depresi, vaše tělo vibruje na nižších frekvencích. Když se to stane, je pro vás těžší myslet jasně. Jakmile se vaše myšlenky soustředí na negativní otázky, můžete se pohybovat po sestupné spirále. Když se vám tato spirála vymkne z rukou, je snadné sklouznout do mentality oběti a je pak těžší myslet jasně.
To se může stát během dne docela často, pokud nejste bdělí. Ti, kteří vědomě pracují na udržení rovnováhy pomocí meditace a dbají na svůj celkový život, se snadno dokáží vytrhnout z takových situací. Avšak ti, kteří žijí nevědomě se mohou z této negativní spirály dostávat roky, nebo mnoho životů. Dnes jsme zde, abychom vám pomohli žít více vědomě, abyste mohli sami sebe vytáhnout z bláta, ale musíte umět rozpoznat spirálu negativity v počáteční fázi.
Dnes si vyberte jednu oblast, kterou chcete změnit, je jedno jakou. Všimněte si, kde jste v této situaci dnes. Jaké oblasti ještě nepracují pro vás? Možná si budete chtít zapsat cokoliv ohledně těchto událostí, které jsou příčinou vašeho neklidu. Zahrnuje to také to, co je mimo vaši kontrolu, jako např. to, co lidé dělají a říkají a vztahuje se to k této věci.
Teď si vezměte tolik času, kolik potřebujete, abyste si mohli představit váš život jaký bude, až tato situace nebude ve vašem životě přítomná. Pište si seznam, buďte kreativní a myslete ve velkém. Vymažte všechny pochybnosti, nebo strachy, které přichází do vaší mysli a mohli by bránit dosažení vize.
Pamatujte si, že je to jen cvičení, můžete změnit vše, co chcete. To není obvyklé snít ve velkém, když lidé pracují se svými strachy a názory. Je také nutné, že se pustíte veškerého negativního myšlení a nahradíte ho odvahou a pozitivním výhledem. Vaše sny a touhy se tak také změní.
Po té co jste napsali své první seznamy, začněme s otázkou, kterou jste si vybrali na dnešek. Postupně se podívejte na všechny další jeden po druhém a všimněte si jak se u toho cítíte. Pokud máte pocit radosti a euforie, tento segment asi nebude váš velký problém. Věnujte pozornost těm položkách, u kterých cítíte úzkost, rozrušení, vztek a frustraci, nebo jakékoliv nízkovibrační emoce.
Vedle každého z těchto problémů napište pocity, jaké se objevily. To budete dělat pokaždé, když se vrátíte k řešení záležitostí, půjdete do každé z těchto emocí a budete se snažit najít jejich příčinu. Jak budete praktikovat tuto techniku, prociťte emoce. Mnohokrát zjistíte, že původní příčina vašeho dyskomfortu nemá nic společného se současnou situací, jen se prostě spustilo něco z minulých událostí.
Odstraňte všechny úsudky, které máte ohledně chování druhých lidí. To je smysl umožnění, což znamená, že ostatní mají právo vybrat si co chtějí dělat. Uvědomte si, že to co vám vadí na druhých je odrazem vás. Můžete mít také pocit nadřazenosti, že máte lepší způsoby chování, než druzí, nebo že víte, co je pro druhého člověka nejlepší.
Bez ohledu na to jako úvahy máte, nebo jaké emoce cítíte bude moudré, když necháte druhé svobodně si vybírat jak chtějí žít svůj život. Nyní, pokud vidíte, že váš problém je obtížný, máte možnost se vrátit a léčit původní situaci.
Možná, že ještě skrýváte svůj hněv na rodiče kvůli výprasku, nebo nadávání že jste žvýkali s otevřenými ústy. To je ten správný čas pro práci na odpuštění svým rodičům. Také se hned můžete podívat hlouběji na kódy přesvědčení, které vám v té době vštípili.
Nyní máte možnost zbavit se těchto kódů, nebo je opravit. Možná si stále myslíte, že je hrubé a odporné, když lidé žvýkají s otevřenými ústy. Takže možná toužíte po propuštění tohoto přesvědčení, které je odrazem vás samotných.
Je více než pravděpodobné, že budete mít AHA momenty a uvědomíte si stejné pocity v podobných situacích např. jaké oblečení nosí váš partner. Pokud uvolníte obavy, co si o vás kdo myslí, pravděpodobně uvolníte všechny možné související vzory, kdo co nosí apod. Možná také zjistíte, že jste byli na rozpacích při chování svých rodičů, přátel, nebo sourozenců atd. Jakmile rozbijete jeden vzorec s jedním člověkem, je jednodušší udělat to samé s ostatními.
Pokud máte děti, může to být velké uvolnění pro mnoho rodičů, když zjistí, že chování jejich dětí je odrazem jich samotných. Do jisté míry je to pravda, ale jak dítě dospívá a je mu dávána svoboda rozhodování, tyto volby jsou odrazem pouze dětí. Vidíte kam směřujeme?
Můžete dojít k poznání, že věci, které jiní lidé dělají a rozčiluje vás to, spouští něco uvnitř vás, co vyžaduje pozornost. Můžete tento proces použít k odhalení kódů přesvědčení, které se při tom spouští. Když jste si vědomě vědomi takových kódů, můžete pak vědomě vybrat ty, které chcete změnit, nebo zrušit. To je to, co znamená být vědomý člověk.
Už nebudete reagovat na situace kolem vás. Už se nebudete kymácet jako plamen svíčky ve větru. Jakmile ovládnete své emoce a kódy, budete více zběhlí v rozhodování co je pro vaše nejvyšší dobro. Naučíte se snít ve velkém a uvolnit strachy a soudy, které vás drží ve vězení. Jakmile se zbavíte obav co si druzí myslí o tom, jak byste měli mluvit, jak byste se měli chovat a oblékat, rozkvetete do krásné jedinečné květiny, kterou také jste. Tyto změny chtějí čas, odvahu a energii.
Vaše dosažení svobody je přímo úměrné vaší touze. Neočekávejte, že dosáhnete Osvícení během jednoho dne. Mnozí jsou příliš znepokojeni tím, jak se dostat přes své negativní věci, aby mohli vzestoupit a opustit tento svět. Pokud se nacházíte v tomto myšlení, možná jste zapomněli na důvod, že jste přišli na tuto planetu poznat krásu její fyzikální povahy. Není třeba se zaměřovat na opuštění planety. Možná byste měli zvážit krásu života na této planetě jako soucitná milující lidská bytost. Většina z vás je zaměřena spíš na dělání, než bytí.
Co dělá jeden člověk, ovlivňuje všechny - to je také důvod, abyste si uvědomili, co říkáte a co děláte. Vaše emoce plují celým Vesmírem. Jaký život si vyberete, plný nadšení nebo plný beznaděje? Obojí máte nadosah. Tento Vesmír byl tak založen že ti, kteří vstupují do fyzického těla, mají svobodnou vůli vybrat si cokoliv. Existuje mnoho složitostí těchto možností. Budeme o tom mluvit v určitých dnech celého roku. Nicméně pro dnešek je vaším úkolem vybrat si s jakými přesvědčeními si přejete žít. Doporučujeme vám uvolnit všechny strachy a snít svůj velký sen. Vyberte si svobodu na prvním místě, protože vám pomůže se vznášet.
Může být obtížné osvobodit sami sebe na prvním místě. Podívejte se kolem sebe na svobodné duše, které vylezly z krabice a žijí svobodný život. Bylo by dobré se s některými spřátelit a zeptat se na způsoby, jak byli schopní sebrat odvahu a začít žít svobodně.
Mějte odvahu a vězte, že jsme pořád tady a podporujeme vás. Věřte, že uvnitř sebe najdete vše, co potřebujete k rozbití pout. Koneckonců jste to vy, kdo vytvořil pouta na prvním místě. Převezměte odpovědnost za vlastní činy a odvahu a překonejte omezující přesvědčení a prozkoumejte všechno, co vám příroda může nabídnout. Bavte se, oslavujte! Mír a radost vám!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s třinácti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.7.2015 12 KAN kin 64 galaktický portál

23. července 2015 v 16:42 Maysky Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Dnes vyjádřete vděčnost za ty aspekty a prvky v životě, které jste byli schopni rozvinout, osvítit a obohatit v průběhu této Treceny; zatěžující vzory z minulosti, které jste byli schopni zlomit a nová semena, která jste mohli zasít. Ať už jste kdekoliv ve vašem životě, čerpejte z vašich životních zkušeností, podnětů vaší karmy, vhledů do vaší duše, které pohánějí pozitivní změnu, kterou chcete vidět v životě, v rodině, ve vztazích, zemi a společnosti celého světa.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene. Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost.Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Jsem Kan, zdravím vás v tento nádherný den, který vám přináší požehnání spravedlnosti a rovnosti! Byli jste obdařeni darem svobodné vůle, která vám umožňuje vybírat si cestu, po které chcete jít. Budete dělat rozhodnutí na základě strachu, nebo Lásky k sobě, druhým a k planetě? Volba je na vás.
Dnešní den 12 podporuje cíl, který jste si vybrali. Přemýšlejte o znalostech, které jste získali skrze vztahy s lidmi a události, které jste zažili. Máte jedinečný soubor okolností, které vám přináší hodně přemýšlení. Otázkou je, jak tyto znalosti integrovat. Jak budete používat tyto kousky skládačky, vytvoříte svůj vlastní soubor pravidel a smysl pro identitu. Jakmile žijete v integritě toho kdo jste, stanete se zdrojem, odkud přichází vaše síla a odvaha. Je to vaše moudrost a vy samotní.
Je nutné sdílet svou moudrost s ostatními způsobem, který nenarušuje jejich životní cestu a umělecké vyjádření. Existuje tenká hranice mezi sdílením a očekáváním, že druzí budou následovat vaše rady. Kdykoliv budete dávat druhým návrhy, dávejte pozor na záměry vašich činů. Pokud máte na jakékoliv úrovni očekávání, že by se druzí měli řídit podle vašich rad, vaše ego stojí v cestě. Pokud cítíte odpor, nebo frustraci, když ostatní nedělají, co navrhujete, hledejte v sobě důvody, proč máte tak naléhavou potřebu lidi opravovat.
Když nutíte své myšlenky druhým, oslabujete je. Vaše nutkání říkat ostatním, že jsou méněcenní a neschopní dělat správné volby, vytváří oddělenost a jsou to základy válek a bojů mezi vámi. Pozorujte přírodu, už jste někdy viděli, aby se jedna květina zlobila na druhou, že by se měla lépe chránit před větrem? Jak zvířata učí svá mláďata? Příkladem. Když jsou velmi malí, matka je drží v blízkosti domova, než později přijde potřeba naučit se lovit a starat o sebe. Zvířecí matka si je velmi dobře vědoma nebezpečí, které číhá v okolí. Přesto svá mláďata nerozmazluje a nebrání jim v prožívání jejich života. Vaše společnost je po mnoho generací přesvědčena, že přehnaná péče matek by měla ochránit děti před prožíváním bolesti. I když na tom není nic špatného, takové matky mají tendenci vytvářet neurózu a strach u dětí. Mnozí z vás jste tak nedůvěřiví k bližním, že děláte neustále všechno možné, abyste zůstali v bezpečí ochranné bubliny. Je radostný takový život?
Výsledkem toho všeho jsou generace lidí plných strachu, lisováni kódy přesvědčení druhých. Když někdo nedodržuje předepsanou cestu s názvem " normální ", ocitne se vyloučen svými vrstevníky s výsměchem, že je volnomyšlenkář. Tohoto chování se držíte už dost dlouho. Je na čase převzít zodpovědnost za sebe. Nechte ostatní, aby následovali svou cestu. Rozmazlování, nebo ovládání druhých zpomaluje jejich růst a dává vám pocit nevyrovnanosti a nadřazenosti.
Mnozí z vás tvrdí, že máte zájem o to nejlepší pro druhé. V některých případech to tak může být. Skutečný test přichází jak reagujete, když ostatní nemají zájem o to, co sdílíte. Pokud na jakékoliv úrovni cítíte nespokojenost, když vaše rady nedodrželi, pak si můžete být jisti, že jste příliš zaměření na přesnost.
Možná dělají rozhodnutí, která ohrožují jejich život. Je důležité s dětmi sdílet své znalosti o událostech, které nikdy nezažily, aby si uvědomily nebezpečí. Ale přijde čas a dítě vyroste, bude napřed plně znát možnost nebezpečí. Může se rozhodnout vkročit do nebezpečí tak jako tak. Je to jeho touha jakou cestu si zvolí. Nechte je, aby tak učinilo. Spíš než nutit své názory druhým, nechte je zažít jejich vlastní zkušenosti.
Myšlenky se přitahují s jinými myšlenkami. Když zasejete svůj strach do Vědomí druhého člověka, může ho přijmout jako svůj kód víry. Svět by byl opravdu smutný, kdyby všichni horolezci, potápěči a hledači radosti dbali rady svých rodičů a přátel, kteří pumpují své vlastní strachy do těchto odvážlivců. Bez dobrodruhů byste žili ve společnosti, která by nikdy nepoznala skrytou krásu nedotčených míst v oceánech i na souši.
Každý z vás je jedinečný. Žádáme vás, abyste se na sebe podívali novou sadou očí. Všichni pocházíte ze stejného Zdroje a všichni se tam jednou vrátíte. Místo soustředění na své rozdíly se snažte překlenout mezery oddělenosti tím, že uznáte stejnost. Není mezi vámi nikdo lepší než druhý. Není mezi vámi nikdo, kdo by nemohl být plně realizovanou duchovní Bytostí. Každý má schopnost žít plnohodnotný život. Podporujte se navzájem bez ohledu na to, jak zvláštní, nebo děsivé může rozhodnutí druhých být. Každý člověk je zodpovědný za své vlastní rozhodnutí. Dovolte sami sobě být vším, čím chcete být. Pracujte se strachy a frustracemi každý den.
Když ostatní hodnotíte jako bezmocné, nebo nevychované, nenechte se zmást. Tito lidé jsou stejně schopní jako vy a mnohokrát prokázali vyšší inteligenci v jejich způsobu života, než vy. Mnozí jsou bezdomovci, protože nechtějí žít ve stínu společnosti. Mnozí imbecilové jsou plni Lásky a mají otevřené srdce a mohou být vaši velcí učitelé. Nemějte pocit, že se přimlouváme za ty, kteří mají tuto vrozenou nemoc. Místo toho, abyste odvrátili oči, když procházíte kolem nich, raději se jim dívejte do očí a usmějte se na ně. Odstraňte nepříjemné situace a poznejte své bližní hlouběji.
Když se budete dívat na ostatní s lítostí, posoudíte je jako oběť. Když budete ignorovat ty, kteří mají méně, můžete je posuzovat jako méněcenné. Když budete k druhým chladní, dáváte jim najevo, že nejsou hodni vaší pozornosti. Kdo je na vině všem nepokojům ve světě? Vy všichni. Chcete-li mít svět plný míru, Lásky a laskavosti - musíte to najít v sobě jako první.
Sdílení zkušenosti a moudrosti s druhými je velmi důležité. Nicméně vidíme, že mnoho z toho nenabízíte blahosklonným způsobem. A i když si mnozí myslíte, že děláte ostatním laskavost, když jim dáte radu, váš přístup se vypne, jakmile zavřete za nimi dveře. Nehrajte si na Boha a nepředpokládejte, že víte, co je nejlepší pro druhé. To vytváří jen oddělenost mezi vámi.
Když můžete sdílet s druhými své zkušenosti a nemáte obavy jestli je druzí přijímají, jste na cestě ke svobodě. Chcete-li být úspěšní ve všech svých snahách, zasaďte ve svém srdci semínko vycházející z pocitu pravdy a integrity.
Věřte, že některá semena padnou na úrodnou půdu. Některá spadnou na skálu a uschnou na slunci. Jiná padnou na chudou půdu a budou bojovat celý život. Některá se utopí v dešti, nebo je spláchne moře. Mnoho semen zakryje listí a budou spát po celá léta. Ostatní spadnou do bohaté půdy a vyrostou z nich nádherné rostliny.
S vašimi radami je to stejné, některé budou vyslyšeny, některé ne. Můžete se sami podívat zpět na rady, které jste obdrželi a které vás dovedly k nespokojenosti. Mohla to být také dobře míněná rada ze srdce. Kolikrát jste přijali " špatnou" radu, kterou jste neměli, jen abyste zjistili, že vám obohatila život? My říkáme, že není dobré a špatné poradenství, jsou to jen volby, které jsou vám nabízeny. Je jen na vás, které cítíte, že jsou pro vás vhodné.
Jak se cítíte, když někdo trvá na tom, že se budete řídit jeho radami? Už jste měli někdy špatný pocit, že jste měli raději důvěřovat své intuici? Nebo vám někdo řekl, že jste tvrdohlaví, když jste odmítli uposlechnou cizí rady? Sblížilo vás to, nebo oddělilo od sebe? Jak se cítíte, když se ostatní podělí o své zkušenosti a pak vám řeknou, že vás budou podporovat v tom pro co se rozhodnete? Cítíte ten rozdíl?
Pokud obdržíte radu od druhých a rozhodujete se na základě co cítíte vhodné pro vás, pak bude váš život bohatší. Je také důležité, aby člověk přijímající radu nesoudil toho, kdo radu dává. To je známkou zralosti a vede to k vlastnímu Mistrovství, když dovolíte ostatním zvolit si cestu bez ohledu na to, jak se liší od vaší vlastní. Nyní nás zveme, abyste šli dovnitř sebe, zklidnili svou mysl a přemýšleli nad způsoby, kdy a proč nutíte své názory ostatním a kdy odsuzujete druhé za to, že nutí jejich názory vám. Jedná se o obousměrné dveře, kterými většina z vás prochází.
Věnujte pozornost svým interakcím s ostatními a tomu, proč máte pocit, že je důležité poskytovat rady. Mnohokrát lidé jen potřebují ventilovat své problémy a nehledají řešení. Je moudré zeptat se, jestli žádají radu, nebo si jen chtějí ulevit. Respektujte jejich odpověď.
Vy všichni máte různé problémy k řešení. Všichni jste na své unikátní cestě s různými problémy k řešení. Každý má unikátní soubor okolností. Učte se ze svých odlišností. Nedívejte se na sebe jako na oběti - to je těžký kód. Najděte způsob, jak se podpořit a povzbudit navzájem. Najdou se ti, kteří k vám přijdou pro podporu, když je vaše srdce otevřené a vaše slova jsou laskavá. Ti, kteří hrají roli oběti, budou přitahováni k těm, kteří nutí své myšlenky druhým. Tito lidé potřebují spasitele, protože se musí ještě naučit, že všechno, co potřebují mají uvnitř sebe. Spasitelé jsou ti, kteří si myslí, že mají správné odpovědi pro všechny. Tento falešný pocit nadřazenosti nakonec vede k pádu.
Bez spasitele není třeba oběti. Když se každý naučí podporovat a povzbuzovat z pocitu rovnosti a rovnováhy, pravá podstata bratrství bude zářit. Právě v tomto prostředí se mohou vyvíjet jedinci s dobrodružným, svobodným a zdravým myšlením. Do té doby budete pokračovat v rozmazlování ostatních a vytvářet oběti a nemocné osoby, které potřebují druhé, aby jim řekli co mají dělat. Který způsob si vyberete?
Naučte se rozpoznat tenkou hranici mezi podporou a umožněním. To není vždy snadné poznat rozdíl. Nicméně budete vidět co jste zaseli a co vyrostlo. Když se k vám člověk vrátí, poděkuje za pomoc a pohybuje se směrem ke spokojenému životu, vidíte, že jste pro něj byli užiteční. Netvrďte, že jste to čekali, ale mějte radost.
Uvědomte si, že druzí mohou zpočátku odolávat vašemu učení, ale semínko bylo zaseto a může vyklíčit později. Najděte způsob jak pomáhat bez očekávání. Skuteční Mistři pomáhají těm, kteří přijdou, nepotřebují publikum. Poslouchají pozorně a poskytuji poradenství pouze, když jsou požádáni. Mnohokrát Mistr nenabízí nic víc, než otázku: " Co si myslíte, že by bylo nejlepší? " To umožňuje hledajícímu využívat své vlastní schopnosti a řešit si své vlastní problémy. Tak se zrodí nový Mistr - když má člověk možnost převzít kontrolu nad svým životem bez ohledu na to, co si kdo o něm myslí.
Doporučujeme vám zvládnout své vlastní Mistrovství před tím, než budete chtít vytvořit Mistry z druhých. Jakmile jste zvládli svůj vlastní život pak ti, kteří jsou připraveni udělat to samé vás vyhledají a požádají o pomoc a podporu. Do té doby budete jen házet perly sviním a vaše slova nemohou padnout na úrodnou půdu. Když vám nezáleží na tom, jestli se druzí řídí vašimi radami, pak víte, že jste na cestě k Mistrovství, protože pak nikdo jiný nemůže ovlivnit to, kdo jste. Stali jste se svým vlastním Mistrem!
DVANÁCTÝ Tón - LaKa - POROZUMĚNÍ, KOMUNIKACE
Je to den zúčtování všech akcí, všech zážitků, zkušeností - integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období Den sjednocení našich vlivů a myšlenek. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kooperace Nižšího a Vyššího Já

23. července 2015 v 16:40 Maysky Kalendář na každý den


Na počátku bylo ticho. Nehybnost pre-stvoření. Okamžik, před prvním velkým výdechem, kdy část Vědomí Zdroje plánovala vytvoření oddělenosti. Přes systém Matky-Boha Otce porodila Krista. Bylo ticho a rozjímání Stvoření.
Tato pasáž našeho Vzestupu odráží ticho - přímé napojení zpět na Zdroj. To nám pomáhá velmi dobře si uvědomovat slova, myšlenky i tvoření během morfování rolí Nižšího a Vyššího Já.
A to je také důvod a pomáhá nám pochopit proč nechceme slyšet moc od těch, kteří jsou na cestě Vzestupu. Od uplynulého víkendu jsme to mohli pocítit. Komunikace je obtížná, podivná, i když probíhá v případě potřeby, naše vyšší úrovně nás vtahují zpět do ticha. Je to další harmonizace s 5D. Poznáte to také podle uvědomování starého komunikačního stylu a zkreslení vytvořeném Nižším Já, dokud se nepřestaví nové ( vystoupení z role starého Já ). Nižší fragmenty - ego, mysl, emoce se vzdávají a provádí se poslední revize svobodné vůle. Tyto konstrukce mizí v tichu a později neexistují.
Jsme mnohem citlivější na ego-mysl chování druhých. Vnímáte-li toto dělení, překonejte to, jsme ti, co sjednocují. Je to hra podvědomí a my se zaměřujeme na soucitné snahy. Jakmile je podvědomí uvolněno ( uvolnění hlubokých problémů ) tato vyrovnávací paměť se ztrácí. Podívejte se na váš pokrok Vzestupu ( ne očima, kdo je vidět a kdo co dělá - to je hra mysli ) a zbavte se pocitu nedostatku a nouze.
Jak prožíváme astrální kolaps 4D - aka ztenčování magnetosféry, rozpouští se oddělenost. Bytí v této snové dimenzi se stává snadnější, když se nebudete zaměřovat na podivnosti. Neuvěřitelné Světlo Inteligence teče do této reality a vytváří platformu pro probuzení. Máme k dispozici stejné spouštěče, které někteří využívají pro zasetí kolektivního strachu a není náhoda, že jejich poslední pokusy vypadají dost směšně. Čím vyšší je odhalování pravdy, tím rychleji mizí iluze.
Životní proud je jasnější, čistší, přímější, jakmile si zvolíte tuto časovou osu. Pokud jsou energetické nárazy, které jdou přes vaše pole i fyzické tělo silné, věřte, že jste to vy - cítíte svou vlastní skutečnost astrálního kolapsu. Má to vliv na celou vaší realitu - štíty jsou pryč a slunce může zaslat nové komunikační kódy přímo do srdečního centra. Použijte toto uvědomění pro váš osobní proces a spojení s vyššími úrovněmi. Není třeba nic identifikovat - lpět na tom, co miluje ego.
Jakmile je mnoho Závojů dole, Vědomí nás dohání k pochopení sebe sama v nedávné minulosti, jste o úroveň výše a zkreslení a iluze nemohou být zachovány. Fraktální geometrie nás vrací do posvátného stavu - kousek po kousku. Vědomí jedná ve svém nejvyšším zájmu a tato pasáž je velmi náročná na fyzické tělo. Vyšší frekvence přepisují buněčnou strukturu ( orgány, nervový systém, strukturu kostí, svaly, šlachy, kůži, kardiov. systém, nervový systém, krev a DNA ). Buňky se vrací do Božského stavu.
Vlny čistého Světla jsou tak unikátní, pomáhají v hluboké aktivaci srdečního centra a probudit další vlny Vzestupujících. Všechny pochybnosti o Světelném Kmenu ( ti, kteří plují na vlnách 5D a spolu s Gaiou pomáhají spolu-vytvářet změny zde i v galaxii) a všechny pochybnosti o procesu Vzestupu je bouda a tyto staré struktury je třeba rozpustit - někdy nemilosrdně bolestivě. Vytváříme zcela nový způsob Bytí a kámen nezůstane na kameni. Jsme spolu s Gaiou parta, která vytváří zcela novou planetu. Zvažte výsledek - globální společenství bez iluzí, existující v Jednotě, ctíme sebe a planetu se svobodným vyjádřením sebe sama v Lásce, Světle a tvořivosti.
Ukotvit nové Světlo může někdy vytvářet bizarní situace - jít tam, nebo tam, dělat to, či ono z neznámých důvodů. Jít, nebo jet na určité místo, vložit do země krystal, nebo položit ruce na zem apod. Nezáleží na tom, jste vždy v životním proudu a nové paradigma zahrnuje spoustu multidimenzionální koordinace.
Nabízí se otázka rozlišit jemnou nuanci mezi Vzestupem a Evolucí. Vědomý Vzestup je proces touhy a aktivní snahy o rozšíření Vědomí a vyzkoušení, že jste Jedním se Vším, rozpomenutí se na pravdu, rozptýlení a překonání iluze - plně se stát Pravdivým Já. Evoluce je nevyhnutelnost - vědomě/nevědomě, kdy vnější faktory ovlivňují a mění životní proud. Nezáleží, jestli je člověk probuzený, Evoluce dělá to co má, protože kolektivní změny jsou zde.
Vyšší Já a Nižší Já prochází slučováním - vyrovnávání 24/7. Vyšší Já nepracuje odděleně, jako tomu bylo dřív při dosažení Mistrovství. Pokud frekvenční spouštěč zasáhne příliš rychle emocionální tělo a zúčtování starých kódů přesvědčení nebylo dosaženo, musí se Vyšší Já držet zpátky v pokroku. Jakmile Nižší Já otevře zkušenost Já jako Zdroje, Světelné pakety jsou dodány do nižších těl, to vytváří rezonanci, kde DNA může být aktivována a probíhá transcendence. Závisí na partnerském vztahu NJ a VJ, někdy NJ povolí hluboké přepsání velmi rychle pomocí interdimenzionální energetiky a odráží předjednané dohody. To se děje pomocí unikátních portálů napojených na galaktický střed. Vyšší Já se také přizpůsobuje kolektivním změnám. Zkušenosti Nižšího Já se hroutí v dynamice Nulového bodu.
Máte pocit, že vše se zdá být nesmyslné? Všechno se může zdát jiné, protože jste jinou osobou. Je to kompletní přepsání. Pokud na vás lidé reagují podrážděně, je to často špatná interpretace. Můžete se postavit a říci, to nejsem já ( Já Jsem Přítomnost ) to je moje vibrace, ale nižší pohled potřebuje někoho, kdo je vinen za jeho strach.
Vlny Světelných frekvencí 2015 budou mnohem intenzivnější. Tyto vlny jsou odpovědí na otázku: Proč mám pocit, že má něco úžasného nastat? Vibrace vyžadují klid, ticho a kapitulaci. Jsem vedena udržovat hladinu kolektivního vědomí, jsem někdo jako hlídač. Vnímám stále silnější připojování a vyvažování s 6D,9D,12D a velké probíhající změny; nové částice to podporují ( koagulace v rámci příprav na nové ). Srdce přijímá informace ze Zdroje a vysílá je zpět do Zdroje. Zúčtování starého, ticho, detoxikace a být otevřená novému se vyplácí. Cíl pro mnohé je ztělesnění čistého zdroje Inteligence Světla, existence Kosmického Krista a aktivace Solárního Srdečního Centra.
Mnoho požehnání všem, kteří dělají hlubokou a obtížnou práci, velké děkuji všem, kteří chodí mezi světy. Jsme tak velmi blízko rozvinutí nové fáze paradigmatu. Posílám každému z nás mnoho Lásky a Světla v tomto náročném čase.
V Lásce, Světle, Službě
Lenka
Jsem vděčná za dary, děkuji!
Copyright - Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 22.7.2015 11 AKBAL kin 63

22. července 2015 v 8:50 Maysky Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Pečujte o svůj vnitřní domov - srdce vaší duše. Tam je zdroj síly, jádro vašeho životního záměru. Ctěte ho a respektujte, protože je skutečně posvátné. Vy jste jediný, kdo může ochraňovat integritu vaší duše. Dnes je dobrý den pro uzemnění, pečujte o svůj dům, domov a rodinu. Pokud máte děti, udělejte si trochu času a promluvte s nimi o posvátném semínku - potenciálu, který v sobě nosí. Řekněte jim, jak je důležité milovat a nikdy se nevzdat svých vlastních nadějí. Dítě je jako nekonečně kvetoucí rostlina - období za obdobím, vrstva po vrstvě. Semínko, květ a ovocný plod, a stejně jako květina, potřebuje slunce a vodu sebelásky a sebeúcty.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme ego a nacházíme moudrost; přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Jsem Akbal s Tónem 11. Vítejte v tento velkolepý a slavný den nových začátků naplněných očekáváním budoucích snů. Co si přejete vytvořit? Vaše budoucnost začíná teď a tady. Bez ohledu na to, jakou cestu jste zvolili v minulosti, dnes vytváříte budoucnost.
Udělejte si dnes čas zklidnit mysl, uvolnit tělo, dýchat zhluboka několik minut a uvolnit všechno, co vás trápí. Přemýšlejte chvilku o okolnostech života. Cítíte požehnání za všechno, co vám přijde na mysl? Existují nějaké nemocné oblasti, nebo neklid, který byste chtěli změnit? Vyberte si jeden, je jedno jaký a kdykoliv můžete pracovat na všech dalších.
Podívejte se na problém a soustřeďte se na dnešní den. Kdy se poprvé ve vašem životě objevil? Jaké byly v té době okolnosti? Jak jste v té době reagovali? Bylo něco, co jste mohli udělat, nebo říci, aby se problém vyřešil hned jak vznikl? Pokud ano, vezměte to na vědomí a nechte to být. Je to jen připomínka pro příště, že když se něco stane, mějte odvahu o tom mluvit, aby nemohly hnisat a stát další problémy.
Nikdo nemá kontrolu nad tím, co si druhý člověk myslí, co cítí, čemu věří a jak se chová. Máte kontrolu jen sami nad sebou, ale pro mnohé je tento prvek zřídka obsažen. To znamená, že místo, kam máte směřovat pozornost ohledně neklidu, nepokoje a nemoci, je uvnitř vás. Co způsobilo váš neklid? Jakým způsobem jste přispěli k problému?
Pokud se jedná o fyzickou nemoc, kterou si přejete uvolnit, věřte, že většina případů pochází z páchnoucího myšlení. Myšlenkové formy, které se k sobě slepují, jsou obsaženy v aurickém poli člověka. Když tyto myšlenky kolektivně zhoustnou, projevuje se to jako nemoc.
Víme, že tato pravda neplatí pro všechny věci, protože většina vašich současných nemocí je způsobena toxickými potravinami, kosmetickými prostředky, znečištěným životním prostředím a to si všechno děláte vy sami. Doporučujeme vám, abyste se lépe podívali na potraviny a přípravky na pleť. Převezměte aktivní roli v čištění životního prostředí. Založte zahradu a naučte se pěstovat vlastní potraviny bez pesticidů a herbicidů. Je nějaký lepší způsob, jak můžete trávit svůj čas, než se těšit ze světa kolem sebe a učit se lépe starat o Zemi?
Vrátíme se k otázce, na kterou se dnes zaměřujeme. Buďte co nejobjektivnější a upřímně se podívejte na situaci, která způsobila, že problém pokračuje. Je tu něco, co můžete udělat, aby se problém vyřešil? Pokud nejste schopni, nebo nechcete řešit problém s druhými, můžete jim odpustit za jejich účast na přestupku. Prostě pochopte, že dělali to nejlepší, co v tu chvíli mohli. Bez ohledu na to, jak se cítíte vy, i oni se rozhodovali na základě svých kódů přesvědčení a je přirozené, že každý z vás reaguje ze své zóny pohodlí. To je ten důvod, proč je tak důležité, abyste si byli vědomi svých kódů přesvědčení, které řídí váš život.
Mnoho terapeutů doporučuje, aby lidé psali dopisy těm, s nimiž nemají vyřešeny problémy. Má to své výhody a není důležité jestli dopis pošlete, nebo ne, protože to pomáhá vyjasnit problém tak jako tak. Doporučujeme vám napsat tento dopis způsobem, že plně přijímáte zodpovědnost za to, co se přihodilo. To neznamená, že jste zcela na vině, ale je to jeden ze způsobů, jak se zapojit do otevření řešení.
Pro lidi je snadné obviňovat za všechno co se stalo druhé. Napsání způsobu, jakým jste byli zodpovědní za své činy, otevírá možnost rozpoznat svou roli v konfliktu. Najděte přátele, kterým můžete sdělit svůj příběh. Pokud jsou vaši přátele objektivní a mohou s vámi mluvit otevřeně, může to být dobré a zeptejte se na jejich názor, jak jste mohli situaci lépe zvládnout. To znamená, že jste oba dosáhli vysoké úrovně, z které se můžete objektivně podívat na obě strany příběhu. To je také nutné, abyste mohli přijmout další rady elegantně.
Obecně platí, že nevyřešené otázky prožíváte opakovaným vyprávěním příběhu ostatním. Důvodem není vyřešení problému, ale potřebná podpora. Nechceme omlouvat toto chování, které je škodlivé pro všechny zúčastněné. Jakmile budete vyzrálejší a naučíte se říkat svou pravdu s integritou, vaše vztahy budou kvést a boj, který je na Zemi na denním pořádku, se výrazně sníží. Každý z vás má v sobě schopnost být tvůrcem Míru. Nicméně vaše strachy a touha ovládat druhé, nutit jim své názory způsobí, že budete stát na jednom místě.
Opět se vrátíme k dnešní otázce. Jste schopni přijmout svou roli v každém případě? Co byste udělali příště lépe? Přehrajte si ve své mysli, jak se budete příště chovat v podobné situaci. Mnohokrát už nemůžete vzít své činy zpět, ale můžete se poučit a lépe se příště rozhodovat. To je to, co se děje mimo jiné při Vzestupu - naučit se ovládat a kontrolovat své Já.
Napadá vás způsob, jak situaci napravit? Co to bude vyžadovat? Máte odvahu přijmout opatření a napravit špatné? Možná je načase pustit kódy přesvědčení, které vám nepomáhají už dlouho. Mějte odvahu pokročit dopředu ve všem co děláte. Život v údivu a blaženosti čeká na ty, kteří mají odvahu pohnout se ze strachů, minulosti a zaměřit se na Lásku a vděčnost. Zaměřování na negativní myšlenky vás bude udržovat jen v pasti světa bolesti a utrpení. To je peklo, kterého se mnozí z vás tak obávají. Jedná se o tvoření vaší mysli a nemusí to tak být. Mnozí z vás jsou tak hluboce zakořeněni v negativním pohledu na život, že svůj žal utápíte v alkoholu, nebo se snažíte dosáhnout okamžiku blaženosti požitím pilulky.
Existuje i lepší způsob, ale musíte chtít získat kontrolu nad svými myšlenkami. Přestaňte obviňovat ostatní. Ukončete nahlížení na sebe jako na oběť. Pokud se něco odehrálo v minulosti je to pryč. Nemusíte se bát o budoucnost, protože tu není. Získejte kontrolu nad svým životem tím, že budete žít v okamžiku přítomnosti. Rozhlédněte se kolem sebe a najděte požehnání ve všem a poděkujte za to. Pokud jste uzavřeni v zoufalství a obětování, je nemožné vidět požehnání, které leží kolem vás. Jako kůň s klapkami na očích uzamknete sami sebe do cyklu zoufalství neumožněním naději vstoupit do vašeho Vědomí.
Mnozí musí být na dně, než jsou schopni přijmout pomocnou ruku. V každém okamžiku máte schopnost zažít AHA okamžiky a zvolit úplně jinou cestu. Ale nikdy nedosáhnete tohoto bodu, dokud nezastavíte splašený vlak negativního myšlení. Jak to můžete udělat? Je to jednoduché, když máte negativní myšlenky, zamyslete se znovu. Přinuťte se myslet na něco jiného. To může být zpočátku těžké, protože stejně jako všechny zvyky, vyžaduje praxi je zrušit. Nicméně ale možné to je a s praxí bude stále jednodušší pustit se starých myšlenkových vzorců a užívat si nové milující a pozitivní myšlenky.
Dnes vám doporučujeme podívat se hlouběji na problém, který chcete vyřešit. Přijmete zodpovědnost za svůj podíl. Odpusťte druhým roli, kterou hráli a která s vámi nebyla v souladu. Odpusťte si za vaši část. Najděte způsoby jak situaci napravit. Praxe vám pomůže jak reagovat jinak v budoucím scénáři. Podnikněte veškeré nezbytné kroky a vymažte negativní energii, ať už ve formě omluvy, rozhovoru, nebo prostě skrze moc odpuštění.
Nepovažujte sami sebe za oběť. V nejlepším případě považujte událost za cennou zkušenost. Mnohokrát vám s bolestivou situací pomůže někdo, kdo prošel podobnou, nebo stejnou situací. To je krása zkušeností - sdílet a podporovat své bližní. To je naše naděje, že se vaše srdce otevře a uvidíte krásu sebe sama i ostatních. Zveme vás obrátit se na nás pro podporu a povzbuzení. Máte v sobě sílu vyřešit jakýkoliv problém, který před vámi stojí. Prostě mějte odvahu čelit těmto problémům, nalijte do nich Lásku a jasné rozlišení, co je nejlepší pro vaše dobro a dobro všech, aby všechno mohlo zářit!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 21.7.2015 10 IK kin 62

21. července 2015 v 8:29 Maysky Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Čas postarat se o tvář domova - obrazně i doslova. Lahun (10) vám pomůže pečovat o vztahy a vazby mezi členy rodiny poskytující stabilitu a spolupráci, zatímco Ik umožňuje čistit, čistit, čistit všechna nedorozumění, rozmrzelost, nedávné hádky a osvěžit vztahy novými perspektivami. Lahun nám připomíná, že čas strávený s těmi, které máme rádi, je ze všeho to nejcennější.
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Jsem Ik. Vítejte v tento požehnaný den, v němž existují všechny možnosti. Máte k dispozici nepřeberné množství možností. Co si vyberete? Víte, že máte kontrolu nad svým osudem? Uvědomujete si, jak důležitá jsou vaše slova, která se vlní celým Vesmírem? Má nějaká skutečnost vliv na vaše myšlenky, ať negativní či pozitivní, nebo mají na vás vliv ostatní? Myšlenky a slova poháněné emocemi jsou věci, které se manifestují kolem vás. Dnes se zaměříme na dary, které Tón 10 nabízí, je to energie manifestace. S podporou této energie dnes máte před sebou celou paletu, ze které si můžete vybírat.
Po čem toužíte? Jaké zapomenuté sny leží uvnitř vás? Máte problém, který je třeba vyřešit? Existuje strach, který chcete překonat? Máte závislost na potraviny, léky, nebo něco, nad čím byste chtěli mít kontrolu? Existuje nějaký vztah, který byste chtěli založit, nebo obnovit?
Vyberte si jednu věc a soustřeďte se na ní. Věnujte několik okamžiků zklidnění a propusťte starosti. Soustřeďte se na svůj dech a klidně dýchejte. Uvolněte svaly a nechte mysl putovat kolem otázky, s kterou chcete dnes pracovat.
Sněte svůj velký sen! Nedovolte, aby vám vaše mysl do něčeho mluvila - nikdy! Není nic, co byste si nemohli splnit. Neexistuje žádná věc, ke které byste se nemohli přiblížit. Mnohokrát máte postoj nepřístupnosti. Jakmile prolomíte bariéry ochrany, kterou jste kolem sebe vytvořili, budete se divit, co můžete dokázat a zažít. Nyní se zaměřte na jednu věc, kterou byste chtěli v životě manifestovat. Podívejte se na to jasně svou myslí. Použijte všechny své smysly, aby vizualizace byla co nejskutečnější. Svým vnitřním okem se podívejte, co se děje kolem vás. Pokud je tam nějaká část, která se vám nelíbí, změňte jí, dokud se ve svém snu nebudete cítit dobře a radostně.
Jaké slyšíte zvuky? Zaměřte se na tento moment. Vnímejte vůně a udělejte svou představu co nejvíce skutečnou. Vnímejte všechno co vás obklopuje, možná je to dotek milované osoby, nebo látka interiéru vašeho vysněného auta. Jaká slova říkáte, nebo slyšíte ve své vizualizaci?
Všechny pochybnosti, nebo strachy nechte odejít. Neracionalizujte co může být či nemůže být projeveno, protože levá část mozku vás bude držet od splnění snů. Dávejte pozor na emoce. Pokud cítíte smutek, nebo úzkost, odsuňte je pryč. Nezapomeňte, že tato část cesty je jen sen, je to jako byste si zkoušeli nové šaty a dívali se do zrcadla jak se vám líbí. Pokud se objeví obavy s penězi, odložte je stranou a představujte si jak věc kupujete. Pokud je vaše touha nový partner, pusťte představu konkrétní osoby, ale umožněte manifestaci dokonalého a správného člověka. Možná je vaším přáním nová práce, nebo stěhování. Představte si den za dnem ve vašem novém bydlišti, nebo nové práci. Zkontrolujte svůj přístup ke spolupracovníkům, nebo sousedům. Možná toužíte být oslovováni novým jménem. Představte se ostatním novým jménem a dívejte se jak se při tom cítíte.
Použijte tento způsob pro cokoliv, co si přejete ve svém životě manifestovat. Hlavní překážkou při získání života snů je zeď ochrany, kterou jste si postavili. Můžete hned teď okamžitě začít bourat zdi uvolněním strachů, zranění a pocitů nehodnosti. Pracujte s otázkami důvěry, které vychází ze lží a bolesti z minulosti.
Mějte odvahu pohybovat se vpřed. Pusťte potřebu zapůsobit na druhé a obavy co si kdo o vás může myslet. Toto je váš život, vyberte si to, co chcete vy. Dovolte ostatním zvolit si jejich vlastní zkušenosti. Naučte se vzájemně podporovat bez ohledu na to, jak se sny mohou zdát bláznivé. Co je lepší, abyste žili svůj život naplno, nebo abyste jen žili? Čemu dáváte přednost, nudnému životu, nebo životu překypujícím štěstím? Získejte zpět svůj smysl pro dobrodružství a zázraky, který jste měli, když jste byli malí. Nacházejte radost ve všem co děláte. Vzpomínáte si na včerejší příklad o mytí nádobí? Radost můžete najít i v těch nejobyčejnějších věcech.
V příštích dnech se vracejte ke svému snu a představujte si ho jako skutečnou existenci. Najděte si čas ujasnit si své sny. Možná si budete chtít psát afirmace na viditelná místa. Někteří lidé si vytváří nástěnky svých snů, dají si je na zeď a tráví čas sněním svých snů a pomocí emocí generují odvahu potřebnou k přijímání zhmotněných snů. Někteří si jednoduše píší seznam, aby si ujasnili, co si přejí.
Jakmile budou vaše úmysly jasné, uvedené ústně, mentálně, nebo v tištěné podobě, mohou Andělé a vaši Průvodci začít pracovat, aby vám pomohli v manifestaci. Záměr musí být jasný! Pusťte očekávání konkrétních okolností, které povedou k požadovanému výsledku. Denně pokračujte v práci na uvolňování bloků a strachů, které se objeví.
Sledujte synchronicity, které se nachází podél vaší cesty. Věřte, že kdykoliv si můžete vybrat jinou cestu, nebo změnit cíl. Řekněme, že si chcete koupit nové auto. Váš počáteční sen je slušný ojetý vůz,
protože stále máte blok, že si nemůžete dovolit nové auto. Jakmile pustíte obavy s nedostatkem peněz, můžete začít snít o novém autě. Čím více vnímáte vzrušení a nadšení, tím se realita nového vozu stává dosažitelnější. Můžete začít hledat tento typ aut na silnici, nebo můžete navštívit několik obchodů s auty. Můžete se objednat na zkušební jízdu a vyzkoušet nový Prius, nebo můžete kliknout na jeho fotku a vidět sami sebe, jak ho řídíte.
Nyní, když jste udělali určité kroky, aby se vaše nové auto manifestovalo, vaše vizualizace je jasnější. Můžete se rozpomenout na vůni interiéru nového modelu Prius, máte vybranou barvu, interiér i exteriér. Vidíte sami sebe, jak jedete z práce domů. Slyšíte zvuk motoru a cítíte vítr, který proudí otevřeným oknem dovnitř.
Dalším bodem je jak toto auto financovat. To není neobvyklé přijímat nečekané dary , nebo dědictví. Možná vám prodejce je schopen dát nabídku, kterou si můžete dovolit, i když máte špatnou zkušenost s úvěry. Sněte sny tak skutečné, jak je to jen možné. Pusťte myšlenky nedostatku a nehodnosti. Probojujte se starými strachy a vykročte vpřed. Naplňte své srdce radostí a vděčností za požehnání, které již máte. Prožívejte sen, jakoby se to už stalo, protože to tak je.
Existuje mnoho knih a mnoho filmů, které se zabývají tím, jak vytvářet realitu. Všechny jsou platné, i když mají různé přístupy. Všichni hrajeme unisono, jsme tu abychom vás podpořili v jakékoliv činnosti a v jakékoliv události, kterou chcete zažít.
Je naším přáním, abyste věnovali pozornost každému okamžiku. I když tento proces může přinést více hojnosti a bohatství, než si vůbec dokážete představit, věřte, že hmotné věci, nejsou zdrojem radosti a s nimi přichází i zodpovědnost. Navrhujeme vám život v jednoduchosti, ne se zavalit hračkami, které potřebují hodně údržby.
Další důležitou ingrediencí pro život v radosti je vděčnost. Buďte vděční za každý okamžik, za moudrost, kterou máte a znalosti, které získáváte. V tomto okamžiku historie se lidé rychle probouzí a žijí vědomě už velmi rychle. Snažte se najít způsoby, jak zjednodušit svůj život a vytvářet radost sobě i těm kolem vás, protože to je místo, kde nacházíte uspokojení. Pouhým přidáváním hmotných věcí do seznamu, nebudete vytvářet spokojenost. Nicméně užívání plodů své práce, stejně jako cesta, kterou jste si oblíbili, vám zajistí život naplněný radostí a uspokojením.
Věřte, že všechno je možné. Existuje hodně nepokoje ve vašem světě a překážek, které je třeba překonat. Buďte odvážní, pohybujte se vpřed a změňte zákony. Změňte způsoby, jak se vaše děti budou vzdělávat. Přinuťte vaše politiky a lídry, aby utrácely peníze moudře. Věnujte pozornost ekologii a hospodářství. Celá společnost předala moc a kontrolu svým vůdcům, kteří zastupují lid. Nicméně jste zjistili, že tento druh vlády selhal. Místo toho si stěžujte, dělejte shromáždění, povstaňte a požadujte změny, které mají zajistit budoucnost vašim dětem. Věnujte pozornost změnám, které můžete udělat ve svém osobním životě - to učiní svět lepším místem.
Věřte, že vaše myšlenky mají velkou váhu a mohou být škodlivější než házení plastů do moře. Jednoduše vám jen připomínáme, abyste sledovali vaše myšlenky, slova a činy a udržovali kontrolu nad svými emocemi. Může to znít jako obrovská zodpovědnost a také to tak je. A s praxí a vědomým bytím zjistíte, že zůstat ve svém středu je stále jednodušší. Loučíme se a přejeme vám to nejlepší při vytváření reality. Už víte, že nás můžete kdykoliv požádat o podporu a pomoc a vy, kteří jste se na Zemi přišli naučit trpělivosti - nezapomeňte kráčet krok za krokem. Nevzdávejte se naděje, všechno je možné!
LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy , všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: Celistvost - zaujmi své místo v životě teď a tady

20. července 2015 v 19:20 Intuitivní obrazy
Obraz: Celistvost - zaujmi své místo v životě
Celistvé spojení a propojení s Matkou Zemí s její nádhernou ženskou energií a propojení a spojení s Otcem nebeským s mužskou energií. Z tohoto propojení vzniká Láska Mateřská, která nám pomáhá ke zrození v plnohodnotnou bytost. V tento čas jsme prostoupeni energiemi přerodu a znovuzrození. Postupně se uvolňují zastaralé programy a názory, to co je nefunkční a nepotřebné, což dává prostor Novému, nám známému.... Stále více si uvědomujeme naši podstatu a pravdu, kterou již vidíme kolem sebe v každém z nás. Pohledem do očí ji cítíme
Přeji krásné a klidné pozvolné čisté prožitky. Anna Vičánková


Obraz: ŽENA BOHYNĚ v souladu se všemi živly, vyzařující MATEŘSKOU LÁSKU

20. července 2015 v 19:15 Intuitivní obrazy

Obraz: ŽENA BOHYNĚ v souladu se všemi živly, vyzařující MATEŘSKOU LÁSKU

TZOLKIN 20.7.2015 9 IMIX kin 61

20. července 2015 v 10:30 Maysky Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Když venku zuří bouře, není lepší místo, než se ohřát doma u ohně v uklidňujícím objetí naší matky. Stejně tak můžeme najít útočiště v pohodlí našich myšlenkových vzorců a reakcí, když lidé, životní události, nebo situace atakují naše vnímání reality. Ale stejně jako musí všechny děti jednoho dne opustit bezpečí své matky, tak i my všichni musíme čelit výzvám, abychom se vyvíjeli a postupovali po naší cestě duše. Dnes je velký den psychického znovuzrození: Bolon (9) silné a pozitivní energie zjemňují dopad Imix a vedou vás k vašemu životnímu cíli.
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnými vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Jsem Imix, Strážce Brány všech počátků. Kde je konec, je i nový začátek. Dnes je den nových počátků, dnes se otevírají nové dveře. Udělejte si čas zamyslet se, co jste v poslední době dokončili. Může to být velký projekt, nebo rozloučení s milovaným člověkem, nebo to může být tak jednoduché, jako dokončení mytí nádobí po večeři. Jak se cítíte, když ukončíte nějaký úkol, nebo událost?
Vyberte si jeden úkol, který jste dokončili a soustřeďte se na dnešní den. Jaké dveře se otevřely v důsledku ukončení této činnosti? Jak se cítíte, když jste ukončili tuto událost, nebo úkol? Máte dobrý pocit z dobře vykonané práce? Máte pocit radosti, nebo zoufalství? Jste připraveni pustit všechny vazby na minulé události a neustále se pohybujete vpřed? Mnohokrát je s koncem spojený pocit viny. Jste od mládí učeni, abyste si hledali nové cíle. Často se ale stává cíl důvodem pro dělání nějakých skutků, zatímco přicházíte o mnoho během cesty.
Doporučujeme vám věnovat každý okamžik tomu, co se právě děje kolem vás. Když myjete nádobí a uklízíte po večeři, pociťujete vděčnost za dostatek jídla? Při jídle, za které jste zaplatili, myslíte na rostliny a zvířata, které věnovali život, abyste mohli mít potravu? Myslíte na ty, kteří se podíleli na úpravě, přepravě, nebo prodeji těchto potravin? Při jídle děkujete všem, kteří ho připravili? Přemýšleli jste někdy kolik dělníků a výrobců nádobí tráví čas vytvořením talířů a jiného nádobí? Myslíte si, že je dobré poradit se s tělem co potřebuje? Myslíte na vědomé žvýkání potravy, abyste pomohli procesu trávení a předali potřebné živiny pro podporu vašeho zdraví?
Když myjete nádobí a uklízíte kuchyň, kde jsou vaše myšlenky? Zaměřujete se na budoucí události? Přemýšlíte, co budete dělat po zbytek večera? Jste stále v okamžiku přítomnosti? Děkujete za požehnání jídla, které máte kolem sebe?
Je důležité věnovat pozornost ukončování cyklů, bez ohledu na to, jak triviální se mohou zdát. Máte radost, když nacházíte uspokojení a máte radost ze všech věcí? Mnozí z vás odstartují nějaké úkoly s cílem dokončit je, ale nemáte žádnou radost podél cesty. Když dorazíte na konec, existuje jen pocit spěchu jak se dostat k dalšímu projektu. Tak se to učí i ve škole. Úkoly, termíny..….den za dnem. Pokud jste něco nedokončili ve škole včas, byli jste potrestáni špatnou známkou bez ohledu na to, jak dobrý výsledek byl. Stejně tak filtrujete svůj pracovní život.
Opět jsme se dostali k termínům a jejich plnění. Termíny, termíny, termíny……..a kvalita?.....nevadí….důležitý je termín! Hlavním cílem se stal termín. Často nemáte čas podívat se na to, co jste vytvořili, protože jste tlačeni novými lhůtami. Mnozí, zejména v obchodním světě, žonglují několika termíny najednou. Není divu, že tolik lidí umírá na stres. Není divu, že vám chybí radost v životě. Nemáte ani čas zastavit se a přivonět si k růži. Ti z vás, kteří se vzdálili od přírody, mají těžké časy, protože příroda regeneruje a léčí. Najdete zde klid a rovnováhu.
Podívejte se na les a přírodní divy světa. Příroda nemá žádné termíny. Semena ví, kdy mají klíčit. Listy ví, kdy mají opadat. Ptáci ví, kdy musí migrovat. Medvědi ví, kdy je čas na zimní spánek. V přírodě se můžete dozvědět mnoho - ztište svůj vnější svět a vstupte do svého vnitřního světa. Je to způsob jak se stát vyrovnanější. Najděte způsob jak být více v souladu s přírodními cykly. S příchodem technologií stojí váš svět mimo rovnováhu.
Pojďme se na chvíli podívat na staré zemědělce ještě než je ovládli korporace. Vstávali za svítání, dali si dobré výživné jídlo. Časně se vydali na pole, dýchali čistý a čerstvý vzduch. Vždy byli k dispozici, když bylo potřeba pomoci sousedům, ať už to byla stavba stodoly, nebo orba pole. Sdílení nástrojů a zvířat pro práci bylo samozřejmé. Večer, když slunce zapadlo, šli domů. Rodina žila společně jako celek, obvykle byly v domě čtyři generace, z nichž každá měla co dělat. Nebyl stres, ani nutnost utíkat do města za zábavou. Rodiny znaly sousedy. Děti uměly pečovat o zvířata a pěstovat jídlo. Zábavu prožívali všichni prostřednictvím vlastní hudby a umění.
S příchodem průmyslového věku se zemědělci vzdálili pěstování v souladu s přírodními cykly, jako je odpočinek půdy v zimním období, předpovídání počasí apod. Začali používat herbicidy a pesticidy, skleníky a jiné způsoby nepřirozeného pěstování a produkce potravin.
Vaše potraviny jsou nyní plné toxinů, ovoce a zelenina je přepravována tisíce kilometrů z místa, kde se pěstuje, prochází nepřirozenými způsoby zrání a skladování. Kolik zemědělců se uživí z jejich vlastní půdy? Velmi málo. Většina z nich je nucena pěstovat monokultury, což zatěžuje půdu, snižuje obsah živin a minerálů nezbytných pro vaše zdraví.
Pak jsou potraviny odvezeny do zpracovatelských podniků a dále ničeny. V době, kdy se jídlo dostane na váš stůl, nemá žádné živiny, životní sílu a je ozářené. Hodně z toho, co dnes každý z vás konzumuje, je nejen toxické, ale nepřirozené. Existuje hodně obezity z ukládání těchto toxinů, tělo neví co s nepřirozenými látkami má dělat. Ucpává se tělo, játra, buňky.
Proč jsme se dostali k této tangentě? Chceme vám ukázat jak důležité je věnovat pozornost tomu, co se kolem vás děje. Začali jsme tento dialog mytím nádobí, které je docela nepatrnou částí vašeho života a v jistém smyslu je to tak. Nicméně, když budete každý večer mýt nádobí, a budete věnovat pozornost aspektům, o kterých jsme mluvili výše, zjistíte jaké důležité volby se podílí na vašem jídle.
Kolik času věnujete práci? Je vaše práce prospěšná, nebo je jen prostředkem k dosažení cíle, který stejně nakonec nepřijde? Kolik času vám zabere příprava, cesta do práce a nacházíte v ní uspokojení a radost? Pokud je procento nízké, doporučujeme najít si jiný způsob jak podporovat sami sebe. Mnozí z vás jsou plni strachu ze změny zaměstnání, nebo jiných oblastí, protože jste závislí na odměně a očekávání druhých.
Existuje mnoho lidí, kteří udělali ve svých životech velké změny. Rozhlédli se a zjistili, jak neuspokojivé se jejich životy staly. Objevili, že jsou zaháknutí v systému, který s nimi zachází jako s roboty. Byli okradeni o celoživotní úspory pro špatné hospodaření s jejich finančními prostředky službami, které jsou v jiných společnostech zdarma. Mnozí jsou osamělí, protože žijí daleko od domova a svých milovaných.
Ztratili jste smysl kmene a zapomněli jak se podělit s vašimi sousedy. Mnozí jste příliš spojeni s technologiemi, které vás obklopují. Kolik televizí můžete sledovat najednou? Proč potřebujete v domácnosti patery hodiny? Je tak těžké jít do jiné místnosti a vyhodit odpadky, než vlastnit 6 odpadkových košů? Rozhlédněte se kolem sebe, kolik máte věcí, které používáte? Možná je chcete používat, ale jste tak zaneprázdněni vyděláváním peněz na jiný dům, nebo auto, které je větší a lepší. Udělat krok zpátky a objevit kdo opravdu jste, může nějaký čas trvat.
Najděte odvahu vylézt z krabice a kultivovat své sny z dětství. Když jste byli malí, věnovali jste spoustu času snění o věcech, které chcete zažít, nebo dokázat. Ale bohužel dnes máte moc práce, nebo někdo zadupal vaše sny. Najděte si nyní čas přemýšlet o svých snech, které jste odsunuli na druhou kolej. Jsou stále platné? Chcete stále objet svět na motorce, nebo vylézt na Mount Everest ? Toužíte stále po srubu s bílým plotem na kraji lesa? Co vám brání ve splnění těchto snů? Doporučujeme vám podívat se zblízka na své sny a najít způsoby, jak je uskutečnit. Neposlouchejte lidi, kteří jen mnoho mluví. Jděte kupředu.
Vyhledejte ty, kteří vystoupili z krabice a pohnuli svými životy kupředu. To jsou lidé, kteří vás budou podporovat nejvíce, protože již prošli lisováním svých vnitřních strachů a výsměchem lidí kolem nich. Můžete být ohromeni, kolik lidí vám může zprostředkovat zkušenost, kolik měli pocitů nelibosti, ale i pocitů radosti a pocitů naděje, že jednoho dne i oni možná jednou najdou v životě svobodu.
Možná budete muset i vy provést velké změny, jako ukončit vztah, přestat chodit do kostela, změnit zaměstnání, přestěhovat se. Každý z nich měl velkou odvahu, ale odměna velmi stojí za námahu. Pokud nejste připraveni dělat velké změny, začněte tím, že budete snít. Mnozí z vás máte dar představivosti a to je základní stavební kámen pro velké změny.
Pokud si to dovedete představit,
můžete to cítit,
pokud to můžete cítit,
můžete to vytvořit.
Mějte odvahu kráčet vpřed! Objevte moudrost života v přítomném okamžiku, dávejte pozor na to co se kolem vás děje. Všechno je doslova postoj. Pokud nejste spokojeni, neobviňujte ostatní. Zvolili jste kódy přesvědčení, které řídí vaši loď a cokoliv, kde se nacházíte.
Přemýšleli jste někdy jak je možné, že někteří lidé mohou druhým odpustit velké prohřešky, nebo proč jsou šťastní bez ohledu na okolnosti, ve kterých se nachází? Je to proto, že se naučili být zodpovědní za své jednání a umožňují ostatním, aby byli zodpovědní za své jednání. Promluvte si s těmito lidmi a učte se od nich. Jsou to vaši největší učitelé. Doufáme, že až budete příště mýt nádobí, vaše mysl se rozšíří do bodu, kdy budete vědět, že všechny věci jsou možné a že vaše štěstí a radost jsou opravdu dar a právo od narození!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 19.7.2015 8 AHAU kin 60

19. července 2015 v 9:12 Maysky Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Obzvláště rozhodující den pro dokončení, vyřešení a uzavření. Neodcházejte z něčeho, co jste začali, nebo k čemu jste se zavázali jen proto, že jsou věci ještě těžší. Tím se učíte, kdo jste. Takže posilte své odhodlání, přitáhněte kořeny domova a rodiny, které Trecena Ben posiluje a využijte vysoce nabitou solární energii Ahau k posunutí vpřed a k protažení potížemi ve vašem životě.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a Vědomí spolu-tvoření. Ahau je energie bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Jsem Ahau a spolu s Tónem 8 vás vítáme v tento velkolepý a slavný den. Dnes bychom rádi zaměřili pozornost na symbol nekonečna, který vypadá jako ležatá osmička. Symbol nekonečna často představuje nekonečnou zásobu hojnosti. Co vám přijde na mysl, když řeknete slovo hojnost? Mnozí napíší seznam materiálních věcí s penězi na prvním místě. I když hojnost přichází v mnoha podobách, dnes bychom rádi zaměřili pozornost na jiné typy hojnosti a jak se mohou projevit ve vašem životě.
Pokud bychom vám položili otázku: " Co je nejvyšší forma hojnosti? " Co byste odpověděli? Někdo řekne zdraví, moudrost, poznání. Všechny tyto věci jsou opravdu formy hojnosti. Přesto jen málokdo z vás považuje rodinu, či přátele jako zdroj hojnosti. Kolik z vás považuje domácí mazlíčky, nebo rostliny jako formu hojnosti? Jeden z největších darů hojnosti je bezpodmínečná Láska. Pokud cítíte Lásku k lidem a ke všem věcem, budete mít rostoucí touhu sdílet své zdraví, bohatství a moudrost s ostatními.
Ve svých modlitbách hledejte způsoby, jak zvýšit hojnost ve světě tím, že uvolníte strachy, nebo bloky, které vás zastavují od bytí plně milující vědomé Bytosti. Hojnost, kterou hledáte, leží uvnitř vás.
Během věků vědělo mnoho moudrých mudrců o jednom ze zákonů Vesmíru, který říká: "Co dáte, to dostanete." Nicméně věříte ve svých srdcích opravdu těmto slovům? Mnozí z vás se pohybují na nízké úrovni sebeúcty. Věříte, že máte jen málo co nabídnout a že nejste hodni přijímat velké dary od života. Vaše podmiňování vytvořilo bloky v přijímání darů od neznámých lidí i těch, kteří vás milují. Odstraňte tyto bloky a nechte energii Lásky koupat vás v tom, že jste hodni přijímat.
Někteří žijete v opačném extrému. Můžete dávat sami sebe do roztrhání, ale je těžké získat od ostatních, nebo přenecháváte své dary druhým, protože si myslíte, že si je více zaslouží. Doporučujeme vám, abyste přehodnotili důvody proč to děláte. Nechceme soudit vaše rozhodnutí, jen se prostě ptáme. Až budete mít čas, jděte dovnitř sebe a zeptejte se, odkud pochází pocit nehodnosti.
Mnozí všude mluvíte o své štědrosti k druhým, když dárky poskytujete a říkáte, že nechcete, nebo nepotřebujete nic na oplátku. Mnozí si stěžují, že nedostali dárek na oplátku, nebo alespoň dárek ve výši stejné hodnoty. To se běžně stává během oslav, kdy se dary očekávají. Doporučujeme vám v první řadě se hluboce ponořit do toho, proč dáváte dárky. Dárky, které nedáváte od srdce, nebo je spojujete s očekáváním, není nic víc než úplatkářství.
Skutečná hojnost přichází do vašeho života ve všech formách, jak viditelných tak neviditelných. Když dáte někomu dárek bez očekávání něčeho na oplátku, dokonce i bez vědomí vděčnosti, jste blíže obdarovávání ze srdce. Mnozí z vás si myslí, že to již dělají. Nabízíme vám test. Dávejte dárky ostatním ve formě laskavosti, hmotných předmětů, modliteb a laskavých skutků - a to bez jejich vědomí. Udělejte to, aniž byste komukoliv řekli, co jste udělali. Věnujte pozornost, jak se cítíte. Trápí vás, že vám nikdo nepoděkoval a nepochválil? Zlobíte se, že si nikdo nevšiml, co jste udělali? Pokud ano, víte že máte stále problém s dáváním dárků.
Když můžete prožít oslavy bez dávání dárků, které nejsou od srdce, nebo radostně sdílet bez touhy přijímat uznání, nebo opětování, poznáte, že jste se naučili opravdu dávat ze srdce. Tím k vám přichází přislib hojnosti.
Vzhledem k tomu, co říkali Mistři - co dáte druhým to dostanete - jakou hojnost si přejete? Pokud je to zdraví bohatství a moudrost, sdílejte dary zdraví, bohatství a moudrosti. Pokud je to radost, laskavost a Láska, rozdávejte radost, laskavost a Lásku. Pokud jsou to hmotné předměty, podělte se o hmotné věci. To je zákon Vesmíru - co zasejete, to sklidíte. Pokud zasejete rajče, myslíte si že vyroste mrkev?
Doporučujeme vám zamyslet se nad těmito slovy. Buďte objektivní abyste propustili všechny emoce a předpoklady, které vám způsobují domněnky o opětování vašich darů. Jak můžete uvolnit negativní myšlenky, které vás drží daleko od čisté Lásky a dobré vůle vůči ostatním? Hledejte a naleznete, klepejte a bude vám otevřeno. To nejsou jen obyčejná slova, ale tajný vchod do světa neuvěřitelného poznání a moudrosti. Jak budete dál s námi studovat, objevíte nástroje, které vám pomohou pochopit, jak uvolnit okovy a užívat si čerstvý vzduch svobody! Všechno spočívá ve vás, ale musíte chtít najít čas osvobodit sami sebe. V opačném případě budete stát svázaní a umlčeni pouze vaší vlastní vinou. Dveře jsou otevřené, stačí jen projít a žádat o své právoplatné dědictví!
OSMÝ TÓN - SPRAVEDLNOST
Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti - JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Číslo 8 je velmi silné, 4+4 rovná se celistvost. Podle Mayských učitelů znamená číslo 8 vlákno života, neboli životní spirálu.
Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.