NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
TZOLKIN 3.3.2016 2 LAMAT kin 28

3. března 2016 v 21:31 |  Maysky Kalendář na každý den


Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace Vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, pokora
Ka (2) násobí hojnost a pozitivní růst, který dnes Lamat přináší. To dává silnou podporu všemu, co se dnes budete snažit dělat, ať už je to jednoduché nakupování, rychlé a efektivní pochůzky nebo tak náročné, jako přijít na to nejlepší nastavení vašeho investičního portfolia. Ale nepřehánějte to nebo se stanete příliš ambiciózní, mějte na paměti, že stejně snadno, jak můžete násobit dnešní Světelnou energetiku, můžete stejně lehce spadnout do nerozhodnosti, pokud máte příliš mnoho cílů nebo zodpovědnosti.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky Posvátného Času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti; výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
LAMAT představuje nekonečný cyklus ve světě rostlin. Glyf LAMAT Mayové spojují s Venuší, která se objevuje jako Večernice, večer zmizí a ráno jí můžeme spatřit na obloze jako Jitřenku. Venuše je jako Bohyně Gaia, které umírá v zimním období a znovu se rodí na jaře.
***
Vítejte, jsem Lamat, Strážce Hvězdné Brány. Dnes jsme zde, abychom se podívali, jak můžete rozšířit své Vědomí. Pojďme se podívat na Tón 2 z hlediska polarity. I když ve vaší sféře najdete opak ke všemu - vysoký/krátký, starý/mladý, černý/bílý, mír/nepokoj…… tuto polaritu v mnoha jiných sférách nebo dimenzích nenajdete, protože tam nemá své místo.
Na Zemi byla polarita vytvořena jako experiment. Mnozí z vás jste na úrovni duše před inkarnací požádali o možnost zažít nelásku a temnotu. Společnými silami byla společně stvořena a navržena Země. Nebudeme dnes o tom hovořit, ale pokud se chcete dozvědět více o stvoření Země, požádejte mě a můžete projít Bránou pro získání většího pochopení dynamiky této nádherné příležitosti, kterou nazýváme život.
Jedinečným aspektem tohoto dne Lamat 2 v kalendáři Tzolkin je, že si každý vybere jednu nebo více polarit, možná pro změnu chování nebo zažít něco na krátkou chvíli, místo toho plného procházení celou zkušeností. Možná, že často pomlouváte. Můžete vejít do Hvězdné Brány a zažít zkušenost ne-pomlouvání nebo získat vhled do chování, které byste chtěli přemoci. Možná jste nikdy nebyli opilí a chtěli byste zažít pocit opilosti a kocoviny bez požití alkoholu.
Kdykoliv se rozhodnete mít zkušenost s Hvězdnou Bránou, požádejte vaše Průvodce, aby s vámi po celou dobu zůstávali, takže neztratíte zaměření, ani sebe. Kdykoliv můžete každou zkušenost zastavit a vrátit se zpět. Jaký dar, když si vyberete opilost a jste schopni ji ihned zastavit!
Na jakou polaritu byste se chtěli zaměřit dnes? Věřte, že váš systém přesvědčení omezuje (neomezuje) schopnost projít Bránou. Některé zkušenosti prochází Hvězdnou Bránou jako fyzická událost. Znamená to vlastně projít skrz a vědět, že jste v jiném čase a na jiném místě.
Některé vás přepraví do mimozemské sféry do vesmírných lodí nebo na jiné planety.
V některých nezažijete nic. Mnozí zažijí pocit klidu a míru. Někteří získají odpověď na otázku, řešení problému nebo hlubší porozumění otázce, která je pro ně důležitá. Tyto Hvězdné Brány najdete v přírodě, obecně v oblastech spirituální činnosti, kde se pořádají slavnostní obřady nové i starověké.
Utište vnitřní i vnější mysl. Máte-li potíže zklidnit svou mysl od neustálého klábosení a rozptylování, sdělte svému levému mozku, aby po celou dobu odpočíval. Tím zastavíte analýzu. Řekněte svému tělu, že je v bezpečí a nastavte tělo na teplotu, která je dokonale pohodlná, takže vás to nebude rozptylovat. Dejte vědět svým uším, aby se po dobu celého zážitku uzavřely. Uložte své tělo do pozice, která je pro něj pohodlná a v perfektní rovnováze.
Zavřete oči a představte si před sebou vchod. Jakmile se postavíte před tento portál, uveďte svůj záměr pro vstup do Hvězdné Brány. Po té, co jste jej vyslovili, požádejte Strážce Brány o povolení ke vstupu. Před vstupem požádejte své Průvodce, aby byli neustále s vámi, chránili vás a umožnili vám mít příjemný a kouzelný zážitek.
V tomto okamžiku učiňte prohlášení, že se plně navrátíte do tohoto času a prostoru během příštích ______ minut pozemského času. Nyní jste připraveni. Odpočívejte a vydejte se ke vchodu. Nechte svou mysl bloudit, všimněte si, kde jste. Je více než pravděpodobné, že zažijete všechno, co jste si přáli i když to nebude přesně takové, jako jste si mysleli. Můžete požádat o přechod na různá místa pro další zkušenosti nebo získat informaci či vědomosti, které hledáte.
Hlavní věc, kterou si zapamatujte je, že před plným zážitkem, který si přejete, musíte bojovat se všemi strachy a obavami, které se mohou vkrádat. Vězte, že jste v bezpečí, požádejte své Průvodce, ať jsou stále s vámi a pak můžete zažívat své zážitky. Může být obtížné se vrátit, když vám vypršel čas. Můžete se ocitnout na místě plném bezpodmínečné Lásky a skvělé pohody. Věřte, že vrátit se můžete kdykoliv. Vracejte se na své původní místo pomalu a jemně, protože jste vynaložili mnoho energie a možná prošli nějakou fyzickou změnou. Nezapomeňte vypít během 24 hodin několik sklenic vody!
Často je obtížné pustit se do zážitku přes Hvězdnou Bránu. Mějte trpělivost, pokračujte v praxi a časem budete rozumět. Mnoho z filmů jako je Alenka v Říši Divů, Star Trek, Čaroděj ze země Oz, Harry Potter, Pán Prstenů, jsou zkušenosti spisovatelů a filmařů při jejich chvílích ticha. Buďte ujištěni, že časem budete mít tyto zážitky "mimo tělo", stejně tak.
2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří Iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií DRUHÉHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Glyf stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah (vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
Copyright © MAYSKÁ POSELSTVÍ lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama