NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně. Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz
NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby
Červenec 2016

TZOLKIN 31.7.2016 9 ETZNAB kin 178

31. července 2016 v 10:22 Maysky Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Dnes je velký den pro proslovy, zejména pokud budete mluvit na rodinných nebo společenských akcích, ať už je to svatba, narozeniny, zásnuby, promoční hostina, obřad nebo pohřeb. Dokonce, i když jste plachý řečník, obdržíte dnes silnou podporu srdce a povzbuzení Etznab. Vaše komunikační schopnosti zvyšuje i Bolon (9), který je velmi příznivý pro důležité události a příležitosti. Pokud plánujete podobnou akci s rodinou či blízkými, dnes je dobrý den, zejména zahrnuje-li tato událost řeč a přípitek.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole. Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za sílou pravdy, volí vždy morální a etickou cestu.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu: věci jsou černé nebo bílé? Dobré nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních, v rodině, komunitě…… Naučte se být upřímní, pokud jde o peníze, sex.
***
Zdravím. Jsem Etznab 9. Vítejte v tento čas sdílení. Dnes bychom chtěli mluvit na téma zrcadla.
Každý člověk, se kterým se setkáte, každá zkušenost, kterou prožijete, každá myšlenka, kterou myslíte, každá rostlina, s kterou se setkáte - má pro vás schopnost zrcadla. Všimli jste si někdy, jak se některým lidem daří v těžkých situacích, zatímco jiní zažijí pád? Proč tomu tak je? Je to díky vnitřní síle a moudrosti.
Někteří dojdou k selhání a do hluboké deprese nebo kolem sebe šíří hněv. V určitém bodu si uvědomí, jak je jejich život smutný a zvolí si jiný postoj.
Každý z vás má schopnost změnit cokoliv včetně emocí - a to okamžitě.
Nikdo vás nemůže udělat šťastným, jen vy můžete držet sami sebe od prožívání štěstí v každém okamžiku svého života. Vše je prostě postoj.
Jak změnit postoj a udržovat pozitivní nadhled ve všech situacích? Díky píli, pozorování a výběru. To je to, proč je práce se strachem a s kódy přesvědčení tak důležitá.
Dokud neuvolníte bloky, které vás drží uzamčené v postoji nízkých energií, budete přicházet o nepřeberné množství radostných příležitostí.
Jakmile uvolníte všechny obavy, rozsudky a překážky, uvidíte okamžitě život z nové povznášející perspektivy.
Udělejte si dnes čas a formulujte svůj akční plán. Napište kroky, které je třeba provést, abyste dokázali překonat každý zvyk, který chcete změnit.
Udělejte první krok, není třeba už nic odkládat a uvolňujte nízkovibrační energii podílející se na udržování starých vzorců myšlení, což se odrazí také na vašich emocích a fyzické síle.
Vyžaduje obrovské množství síly, abyste zůstávali v nepřirozeném a nezdravém stavu.
Osvoboďte se od emocionálních bloků a energie a povzbuzujte sami sebe myšlenkami plnými Lásky, stejně jako naplňujte své tělo zdravými potravinami. Budete mít tolik energie, že nebudete vědět co s ní.
Zastavte se ihned, jakmile zjistíte, že vyprávíte starý příběh z minulých traumat, jednoduše energeticky předělejte scénář, který oslabuje vaši energii.
Přejete si vybít vaše baterie úsilím na nízké úrovni nebo nabít vaše baterie vysokou úrovní Lásky a vděčnosti?
Volba je vždy jen a jen na vás. Vybírejte moudře.
9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit své pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. VY jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.
ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI
V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny s Tónem DEVĚT hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a Ženského Universálního Principu.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 30.7.2016 8 CABAN kin 177

30. července 2016 v 12:01 Maysky Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Když jste zapojeni v jakémkoliv týmu nebo spolupráci, ať už je to večeře s přáteli či s rodinou nebo řešíte problémy s kolegy v práci nebo hrajete plážový volejbal, často je to ta tichá introspektivní uzemněná mysl, co přináší perspektivu do jakékoliv situace nebo konverzace. Příliš často je to v naší společnosti o tom, kdo mluví nejvíce nebo nejhlasitěji, ale dejte raději na zdánlivě plachý hlas a budete překvapeni!
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu Země - pozemský rytmus a u člověka srdeční tep. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Zdravím, jsem Caban 8. Děkujeme za spojení s vámi. Rádi bychom vám připomněli, že vaše duchovní kořeny jsou vytvořeny z čisté Lásky. Není nic na světě, co nepochází z inspirace čisté Lásky. Víme, že je to pro mnohé z vás těžké pochopit, když se díváte kolem sebe a vidíte všechny ty zážitky ne-lásky. Chápeme, že je pro vás těžké existovat na takovém místě. Jak se rozpouští Závoje zapomnění, stává se pro vás ještě těžší pobývat na Zemi. Přesto bychom vás rádi požádali o trpělivost, protože je hodně toho, co můžete udělat, abyste pomohli při změnách, které v současné době probíhají.
Mnoho Lightworkers přišlo na Zemi pro tento čas asistovat při návratu Země do jejího původního stavu. Třebaže Země byla původní v čase jejího vytvoření, ona i její obyvatelé nyní začínají vibrovat na mnohem vyšší frekvenci. To znamená, že ti, kteří lpí na nízkofrekvenčních touhách, nebudou schopni dál udržet své cíle ne-lásky. Jsou ve svém posledním stádiu obhajování svých projektů a brzy budou přesunuti jinam.
Vy, jako Lightworkers, máte schopnost tlačit na ty ve vedoucích pozicích, aby provedli změny, které si na Zemi přejete. Síla je v číslech, když se spojíte mezi sebou ke společným cílům - váš hlas bude slyšet. Mnoho z vašeho průmyslu se rozpadne přes noc, když každý z vás řekne DOST a přestane krmit monstrum. Například pojišťovnictví je samotným palivem korupce ve všech oblastech podnikání. Co si myslíte, že by se stalo, kdyby prostě masy lidí přestaly platit své pojistné? Co by se stalo, kdyby si pacienti vybírali lékaře, kteří předepisují pouze byliny? Co kdyby všichni lidé odmítli kupovat potraviny otrávené pesticidy a herbicidy? Jakmile se spojíte dohromady a budete bojkotovat odvětví, která jsou škodlivá - budou se muset tyto korporace rozpadnout nebo okamžitě restrukturalizovat.
Je mnoho lidí, kteří si nejsou vědomi toxických látek, které konzumují a jejich smrtícího dopadu na tělo. V masmediálních reklamách se nachází mnoho lží. Díky počítačům a internetu může být pravda sdílena po celém světě. Stále více lidí kráčí vpřed s pravdou a mají schopnost ohnout masový marketing a oslovit všechny, kteří jsou uváděni v omyl. Součástí práce každého je, aby se tyto informace dostaly ke všem ve vašem okruhu vlivu. Možná jste jediní, kdo může ovlivňovat své rodiče, sourozence, přátele a známé. Vezměte tuto roli vážně a vzdělávejte sebe i ostatní.
Odcházíme dnes s nadějí, že budete o těchto slovech přemýšlet a zmocníte se vědomí, že jste důležitý velvyslanec se schopností pomáhat druhým vytvářet svět míru a radosti.
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obraz: Anděl naděje

29. července 2016 v 8:27 Intuitivní obrazy

Obraz: Anděl naděje
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

TZOLKIN 29.7.2016 7 CIB kin 176 galaktický portál

29. července 2016 v 8:18 Maysky Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Filozofové v dávných dobách říkávali, že se nemáme učit nové věci jen si vzpomenout na to, co jsme vždy věděli. S dnešní závratnou rychlostí změn a pokroku se nám zdá, že bychom se měli učit nové věci, ale jakmile se je naučíme, všechno se změní a připadá nám zastaralé. Ale to není ten druh poznání, které nám předkové odkázali….. hluboko uvnitř jsme všichni nadčasové duše, které znají hluboké pravdy lidského života. Ctěte dnes svou starověkou duši.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yucatanském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem, požádat a poskytnout odpuštění, kultivovat soucit. Požádat o mír a harmonii mezi vámi a rodinou.
***
Jsem Cib 7. Jsme potěšeni, že se s vámi opět setkáváme. Velmi nás těší trávit tento čas s vámi. Jak postupujeme každý den roku, je naším záměrem být tu ve službě pro vás.
Máme výhodu, že máme větší obraz toho, co se děje na Zemi a každý den se více a více z vás stává schopných dělat totéž.
Jak pokračujete vpřed na cestě sebe-posílení, uvolňujete obavy, myšlenky podrážděnost a návyky, které vás držely v otroctví. Můžete také oslovit své bratry a podělit se o svou moudrost a poznání. Na Zemi je také mnoho lidí, s kterými nemůžete komunikovat, protože se uzavřeli před duchovními vědami.
Máte možnost být velvyslancem Lásky, protože dokážete oslovit a obohatit lidi, které my nemůžeme. Buďte vzorem pro všechny, které potkáváte. Chcete-li žít život ve světě plném krásy, klidu a hojnosti, pak žijte svůj život tímto způsobem.
Ostatní si všimnou, že chodíte s grácií a klidem uprostřed chaosu, budou vás oslovovat a hledat to, co vy už máte. Čas oddělenosti musí skončit s cílem vytvořit Nebe na Zemi. Pojďme společně oslavit naše odlišnosti a rozdíly.
Když jste v přítomnosti lidí, kteří jsou nespokojení, pokuste se přijít s konverzací, kde se rozhovory stávají řešením problémů, spíš než zůstávat ve stížnostech a jejich nízké úrovni.
Pomozte lidem věnovat pozornost jejich myšlenkám, slovům, činům i jejich emocím. Povzbuzujte je, aby si všimli rozdílu, jak se cítí, když jsou zapojeni do různých aktivit, aby si vybírali ty povznášející.
Máte velký potenciál. Máte velký vliv na budoucnost Země - každým okamžikem. Je to současnost, ve které děláte rozhodnutí ovlivňující a vytvářející vaší budoucnost.
Vybírejte dobře, bavte se a mějte dobrou náladu.
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém Světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebe přijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Tetování růže

28. července 2016 v 22:51 Moje poslední práce

Tetování růže
www.tetovanianna.blog.cz

Intuitivní harmonizační malování

28. července 2016 v 22:50 Moje poslední práceIntuitivní harmonizační malování
www.tetovanianna.blog.cz

TZOLKIN 28.7.2016 6 MEN kin 175

28. července 2016 v 11:33 Maysky Kalendář na každý den

Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Dokonce i v Posvátném Tzolkinu stojí dnes trochu humoru…. dnes doslova "orel přistane". Men - Orel, stoupá vysoko do stratosféry, aby vám dal pronikavou jasnost a vhled do všech vašich osobních situací, vztahů, problémů a otázek. Pokud nejste zvyklí na takovou výšku, můžete se spolehnout na stabilizující čtyřnásobnou energii Uac (6) k přistání vašeho letu na pevnou zem.

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU
PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY
Men znamená moudrý a v jazyce Quiché Orel. Teno glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha, je to energie bojovníka, který čelí výzvám a je soustředěný na svůj záměr. Je to jeden z nemocnějších glyfů. Mayové věří, že si mohou přát všechno z materiální i duchovní oblasti, neboť síla ducha odpovídá síle motivace a vynikajícím dovednostem. Doslova význam je - řídit sám sebe.
Nativní MEN mají velké záměry, velkou vášeň a vysoké ambice, zaujímají často vedoucí pracovní pozice. Vynikají ve vědecko-technickém oboru. Velkou výzvou je pro ně udržování dobrých vztahů.
V den MEN je dobré poděkovat celému Vesmíru za to, co máte a vyjádřit touhu o více prosperity. Je dobré věnovat pozornost snům, může dojít k velkému odhalení nebo silným zážitkům. Výzva je: udržujte dobré vztahy s druhými.
***
Jsem Men 6. Dnes bychom chtěli, abyste si odpočinuli. Pokud je to možné, buďte v přírodě nebo alespoň v přítomnosti pokojových rostlin, pokud nemáte zahradu nebo přístup do přírody.
Můžete strávit několik okamžiků u rostliny a hladit jí nebo si sednout pod strom.
Soustřeďte se pouze na své dýchání.
Při nádechu vdechujte vůně rostlin a kyslík.
Při výdechu buďte vděční za živou rostlinnou továrnu, která nám všem poskytuje kyslík, který dýcháme.
Pokračujte v tomto cvičení, dokud se zcela neuvolníte a nemáte hřejivý pocit Lásky a vděčnosti.
Nyní si představte někoho, s kým máte potíže nebo někoho, s kým byste chtěli mít hlubší vztah.
Při nádechu si tuto osobou vizuálně přibližte, uvolňujte všechny negativní rozsudky a pocity.
Při výdechu pošlete láskyplné myšlenky z vašeho srdce do srdce druhého.
Pokračujte, dokud nepocítíte spojení přijetí nebo Lásku.
S lidmi, s kterými máte velké potíže, může trvat několik pokusů, než se dostanete do stavu přijetí a Lásky.
Pokračujte v této praxi několik dnů, pokud to bude třeba, můžete libovolně posílat Lásku.
Toto je také skvělé cvičení na uvolnění negativních emocí nebo událostí z minulosti, které byly nepříjemné.
Trávit čas v přírodě je velmi léčivé a doporučujeme vám vyčlenit si čas na tuto práci na denní bázi. Pokračujte do té doby, dokud se nesetkáme!
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celistvosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se síly zaměřují na moc individuálního ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulost a odpor a na druhé straně se koncentrují energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 27.7.2016 5 IX kin 174

27. července 2016 v 9:45 Maysky Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Jaguár ví, jak číhat než přijde rozhodující moment akce. Trpělivě čeká na svou příležitost, snímá pohyby vzduchu na listech stromů a cupitání mravenců pod nohama..… půjdete-li v tichu, myslet bez mluvení, jednat bez plánů, budete sklízet své záměry dříve, než ti, kteří spěchají a dožadují se upoutání pozornosti. Jinak budou plody svého úsilí sklízet mnohem později.
JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI.
Jaguár představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést Světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***
Jsem Ix 5. Děkujeme vám, že jste v této době s námi. Nacházíme mnoho potěšení, když s vámi komunikujeme tímto způsobem. Těšíme se na den, kdy budeme sedět vedle vás a svobodně hovořit. Chtěli bychom vyjádřit mnoho vděčnosti za všechno, co děláte, aby se tento svět stal lepším místem. To začíná uvnitř a my vidíme, jak mnoho jste vyčistili, abyste se stali laskavějším a jemnějším člověkem. Schopnost zvládnout věci temné povahy se odrazí také ve vaší duši.
Vaše duše se nikdy neztratí, jen cestuje časem a prostorem a zažívá věci, které vás zajímají nejvíce. Není třeba skrývat hanbu nebo vinu, protože neexistuje nic, co by bylo na vaší svobodné volbě špatného. Musíte žít s výsledky svých rozhodnutí a svého jednání, ale nikdy nebudete za nic potrestáni Bohem. Přejeme si předat vám tyto znalosti ve snaze pomoci uvolnit rozsudky, které v sobě držíte. Přitom můžete také snadno uvolnit rozsudky, které držíte vůči ostatním. Když žijete ze základu nesouzení, váš život je opravdu nádherný.
Rozsudky vás navzájem oddělují od sebe. To vytváří pocity bezcennosti, pocit "jsem lepší, než ty" a kódy přesvědčení extrémně škodlivé pro bezpodmínečnou Lásku. Rozsudky pocházejí z nízkoenergetické hustoty a ztěžují dosažení vyšší vibrační úrovně Lásky a vděčnosti. Buďte připraveni je uvolnit, věnujte pozornost tomu, jak jednáte s druhými. Některé z vašich rozsudků se staly tak běžné, že je nemusíte snadno identifikovat. Způsob, jak je najít, znamená věnovat pozornost všem myšlenkám, které přichází, když vidíte nějakého člověka, místo nebo událost jako lepší nebo menší, než jste vy. Pochopte, že všichni jsme Jedno a hledáme způsoby, jak se spojit se všemi ostatními energeticky.
Toho lze nejlépe dosáhnout, když uvolníte strach, obavy a myšlenky, které mezi vámi vytváří propast. Vzdejte se potřeby mít pravdu, nebo aby druzí byli na vaší straně. Jedná se o myšlenky, které vás udržují v oddělenosti. Pochopte, že každý má právo zvolit si své vlastní zkušenosti. Místo hledání způsobu, jak se oddělovat, začněte hledat konverzaci, ve které najdete podobné způsoby a cesty. Ani jeden z vás nemá stejné kódy přesvědčení jako druhý. Toto poznání vás osvobodí od nutnosti přesvědčovat ostatní, aby následovali stejné názory a váš systém víry.
Přijměte rozdíly stejně, jako očekáváte, že knihovna je plná různých knih. Každý z vás je živoucí knihovnou a stejně jako každá kniha má jiný obal, má i jiný příběh. Ačkoliv existuje mnoho knižních žánrů, každý příběh v tomto žánru je jedinečný. Jsou knihy, o které nemáte zájem, když jste mladí a když dospíváte, zjistíte, že jsou fascinující. Stejné je to i s lidmi. S některými nemůžete celý život najít společnou řeč, a přesto to jsou hodnoty pro ostatní.
Doporučujeme vám dnes pozdravit všechny s úsměvem, dívejte se jim do očí. Potvrďte vzájemně svou přítomnost a hodnotu tím, že spojíte vaše srdce a pošlete láskyplné myšlenky z vašeho srdce do jejich srdce. Věřte, že mají stejnou hodnotu jako vy, bez ohledu na to, kterou cestou se rozhodli jít. Děkujte těm, kteří vám pomohli nebo kteří pomáhají druhým. Malá vděčnost pokračuje dlouhou cestou, když spolu mluvíte s upřímným srdcem. Povzbuzujte se navzájem i nadále a posilujte se spíš, než přetahujte. Je mnohem lepší, když se budete pohybovat ladně při vytváření Nebe na Zemi.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým Já. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role. Díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. PÁTÝ Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 26.7.2016 4 BEN kin 173 galaktický portál

26. července 2016 v 22:22 Maysky Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Domov je naše hlavní škola. Je to místo, kde jsme vychováváni, kde se dozvíme o životě víc, než kdekoliv jinde, kde je utvářena naše identita, chápání světa a lidských vztahů. Ale domov je také uvnitř vás - emocionální, duševní či spirituální domov, kde pobývá jádro bytí - kříž prolnutí všech domovů, které nás činí kompletní a rozhodně žádný z nich by nebyl úplný bez něhy, rovnováhy, soucitu, odpovědnosti, praxe a životních zkušeností.
Přestože atributem Ben je kukuřice, nebo rákos, skutečný význam symbolu je dodnes záhadou. Tento den sestoupil Bůh z Nebe na Zemi a glyf tedy znamená příchod Boha Quetzalcoatla. Být narozen v den Ben je považováno za znamení velkého štěstí. Nativní Ben působí jako pilíře tohoto světa, jsou všemi respektováni. Den Ben je dobrý pro požehnání domova, nebo opravu domu.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT NAŠEMU DOMOVU
Přestože atributem Ben je kukuřice, nebo rákos, skutečný význam symbolu je dodnes záhadou. Tento den sestoupil Bůh z Nebe na Zemi a glyf tedy znamená příchod Boha Quetzalcoatla. Být narozen v den Ben je považováno za znamení velkého štěstí. Nativní Ben působí jako pilíře tohoto světa, jsou všemi respektováni. Den Ben je dobrý pro požehnání domova a opravu domu.
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů. Význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe, je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více Světelné energie, tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimenzionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší, co v nás je, zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Jsem Ben 4. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Dnes bychom chtěli hovořit na téma prostor Lásky. V pozemské rovině je Láska hodně nepochopená. Když se člověk zamiluje do někoho jiného, je to především "Láska na první pohled" - emoce postavené na systému přesvědčení a zkušenostech. Většina vztahů se rychle rozvíjí, ale často rychle končí zneužitím a lidé jsou více zraněni, než když se poprvé setkali. To se děje to té doby, dokud stavíte představu dokonalého partnera na vratkých základech. Mnoho lidí je plno rozsudků a přesto chtějí, aby je partner bezpodmínečně miloval. Takto to nebude fungovat nikdy. Mnozí chtějí partnera, který jim slíbí, že je nikdy neopustí a to obvykle proto, že trpí nezahojenými ránami, když byli opuštěni v minulosti.
Pokud sníte o neexistujících parametrech, které jste si nastavili, je pravděpodobné, že takové partnery nebudete přitahovat, pokud jste vy sami tyto parametry nezvládli. Energeticky podobné se přitahuje, proto budete přitahovat ty, kteří jsou vám energeticky podobní. To je důvod, proč se zneužívaní lidé seznamují se zneužívajícími partnery. Ten, kdo si neustále volí zneužívající partnery, žije na základě oběti. Nevědomě přitahuje ty, kteří mají potřebu zneužívat druhé. Od zneužívání se můžete oprostit, když přestanete v davu hrát roli oběti - přestanete být magnet.
Proto, pokud chcete vysoce kvalitní vztah naplněný opravdovou Láskou a zralými způsoby řešení problémů, budete muset vytvořit tento prostor v sobě jako první. Často se setkávají páry, které měly podobné zkušenosti v minulosti. To může být velkým lákadlem a skutečností, proč se setkaly. V závislosti na minulých vztazích mají tito dva lidé zmatené pocity. Například, jestli jste měli hezký láskyplný vztah, je pravděpodobné, že se budete cítit energeticky dobře, když se spolu znovu setkáte. Pokud tam byl spor, tyto pocity se obnoví. Sdílíme tyto aspekty, abychom vás informovali, že je třeba si uvědomit, že když v této době někoho potkáte, můžete pocítit vzrušení srdce jako vzpomínku na minulý život. To, ale neznamená, že tato osoba je váš partner pro tento život. Hodně se změnilo od té doby, co jste se setkali.
Obecně se vztahy rozpadají, protože partneři už nemají společnou autenticitu jako zpočátku. Oba vsadili na své prvotní nejlepší chování - roli, díky které si mysleli, že přilákají druhého člověka. Nakonec se role stává velkou zátěží a každý se vrací ke svým starým návykům. Pokud tyto návyky nejsou v rámci parametrů nastavených jako vlastní pravda, výsledkem je tření. V určitém bodu je propast mezi autenticitou příliš široká pro partnerské soužití.
Nebylo by mnohem lepší najít své autentické Já a zavést všechny vztahy na základě vaší plné integrity? Bylo by mnohem méně rozvodů, nechtěných dětí a úzkosti pro všechny, kteří se snaží posílit sami sebe.
Doporučujeme vám, abyste se podívali dovnitř sebe a uzdravili rány, které jste nechali hnisat. Uvolněte negativní myšlenky a úsudky s tím, že každý následuje svojí vlastní cestu. Vybírejte si návyky, které jsou pro vás zdravé. Najděte si práci, která vám přináší radost. Vybírejte si přátele, milenky, milence, kteří jsou v souladu s vaším pravým Já. Mnoho osvícených Lightworkers není ve své integritě, neintegrují plně nové kódy přesvědčení do svých každodenních bojů.
Pokud chcete mít zdravé vztahy, musíte začít uvnitř sebe. Oprášit pavučiny negativního myšlení, vyčistit okna, aby mohlo procházet více světla a zbavit se nežádoucích návyků. Jakmile toho dosáhnete, budete samozřejmě přitahovat lidi, kteří toho také dosáhli. Mezi těmito společníky, budete mít lepší šanci najít vhodného partnera a milující přátele. Co říkáme, je pravda. Zkuste to a uvidíte.
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny, v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů, se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů (svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.TZOLKIN 25.7.2016 3 EB kin 172

25. července 2016 v 13:42 Maysky Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti, svobodné vůle
Všichni cestujeme po našich individuálních cestách v každém životě jen jednou. A protože čas nedává druhou šanci, je důležité vybírat informace a dělat co nejlepší volby, které jen můžete, aby se zabránilo plýtvání vzácnými okamžiky na negativní, stagnující nebo toxické emoce a energie. Podívejte se dnes daleko za obrovský horizont vaší osobní cesty, kterou Eb odkrývá a to s důvěrou, vírou a odvahou. Potřebujete odvrátit sklony Ox (3) k pochybování a nejistotě.
DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO UŠLECHTILÉHO PRO SPOLEČNOST,
ABYCHOM POZVEDLI ROZMĚR SVÉHO LIDSTVÍ.
Význam energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje cestu života vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života; energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Jsem Eb 3. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili v tento velký den, jak společně budujeme Novou Zemi. Mnoho z vás se probouzí a začíná používat své talenty a vrozené schopnosti, abyste pomohli vytvořit novou realitu. Mnoho lidí cítí, že se blíží "Konec Světa", upadají do strachu ze smutku a zkázy. Věřte, že tato éra je jen další cyklus - nádech. V těchto časech budete opouštět amnézii a vytvářet Nebe na Zemi.
Je tolik práce, kterou je třeba udělat a mnoho z vás se zmítá a neví čemu věnovat čas a energii. Mnoho nepokojů se projevuje kvůli restrukturalizaci vašich infrastruktur. K mnoha změnám dochází na fyzické, mentální a emocionální úrovni. Někdo se cítí nesvůj plný úzkosti a zoufalství. Hodně z toho pochází z nevědomého tlachání do energetických sítí, stejně jako postrkováním vašich duchovních Průvodců.
Abyste mohli vyčistit sami sebe, musíte mít na paměti, že je velmi snadné nechat se vyvést z rovnováhy. Hodně to vychází ze strachu, který je na Zemi všudypřítomný. To přejde, jakmile se stane váš Přechod stabilizovaný. Do té doby je dobré každé ráno vyčistit sami sebe od nežádoucích energií, které akumulujete během spánku. Většina z vás si není vědomá těchto masových účinků myšlenkových forem. Je velmi důležité, abyste tyto věci pochopili, a pochopili, že se kolem vás vyskytují a mohou vás neustále vyvádět z rovnováhy. Vědění = síla.
Pokud máte představu o systému čaker, dělejte každý den energetickou očistu, včetně protahovacího cvičení jako je např. jóga. Už není čas na chabou disciplínu. Ti z vás, kteří nejsou obeznámeni s těmito metodami, udělají dobře, když je prozkoumají a vyberou si ty známé. Mnoho informací je k dispozici online, když zadáte slova jako energie, léčení, reiki, jóga…….. Vyhledejte místní centra, kde tyto služby poskytují.
Cílem je, abyste byli ve svém středu ve všech situacích. Negativní myšlenkové formy, které jsou všudypřítomné v této době na Zemi, mají schopnost připojit se k jakýmkoliv negativním myšlenkovým formám ve vašem aurickém poli. Nevyřešené problémy uvnitř vás se derou na povrch a čekají, až je uzdravíte a nahradíte energiemi Lásky a vděčnosti. To je součástí procesu Probuzení a děje se to na úrovni duše.
Můžete cítit úzkost nebo být nervózní, aniž byste věděli proč. To znamená, že vás vaše Vyšší Já a Průvodci postrkávají na cestě a připomínají vám, že je čas začít jednat a realizovat svůj potenciál. Je čas vytvořit Rajskou Zahradu, o které jste snili. Nyní nastala doba, abyste odložili temné energie - vy, kteří jste se rozhodli vzestoupit a nahradili své myšlenky Světelnými energiemi.
Jsme tady, abychom vám pomáhali najít mnoho radosti při komunikaci s námi. Jsme tady, abychom vám pomohli překonat husté energie, které prostupují celou Zemi. Jsme tady, abychom vám pomohli přivést Zemi zpět k její původní slávě. Vy, kteří jste se rozhodli zůstat v nižší hustotě, budete stále existovat, ale na jiné úrovni. Neexistuje žádné skutečné oddělení. Jak budete dále vzestupovat - budete tomu rozumět. Mnozí z vás budou mít možnost komunikovat se svými blízkými, kteří zůstávají v hustých úrovních. Všechno je v pořádku. My všichni jsme Jedno. Nezapomeňte, že jste duchovní bytost, která si dočasně vybrala fyzickou existenci. Mějte se dobře a udělejte pro sebe tento plný radosti a zázraků.
3. TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržití, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz Pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se projeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetuum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu TŘI spočívá výchozí podnět Evoluce neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se Znamením Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem TŘI se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru. Udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


TZOLKIN 24.7.2016 2 CHUEN kin 171

24. července 2016 v 9:26 Maysky Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolutvůrce
Na rozdíl od všech divokých dovádění Chuen dnes ukazuje svoji velmi seriózní stranu. Toto je nejpříznivější denní Znamení pro uzavření manželství. Když kráčí Chuen ruku v ruce s Ka (2) - číslem duality a jin jangu, je to mimořádně příznivý den. Pokud plánujete svatbu, výročí nebo zasnoubení, nastavte je na den Chuen/Ka. Pokud to není možné, budou v pohodě všechny dny Chuen. Pokud ve vašem životě není nikdo takový speciální, dnes je velmi příznivý den požádat, aby do vašeho života vstoupil.
CHUEN, TO JE TKADLEC, NEBO JINAK NAVIGÁTOR ČASU, MYŠLENEK, NÁPADŮ ZTĚLESŇUJÍCÍ VLÁKNO A SVĚTELNÉ LINIE A JAKO ŠTĚPY VINNÉ SPLÉTÁ JE V PLÁTNO NAŠÍ REALITY. DNES JSOU NOVÉ NÁPADY, MYŠLENKY A VZORCE VPLÉTÁNY DO NAŠEHO ŽIVOTA.
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a "zlaté ruce", ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte dnes kreativitu umělce.
***
Jsem Chuen 2. Dnes vám doporučujeme jít do přírody.
Udělejte si čas na meditaci podle předchozích Mayských Zpráv a vyberte si něco, co je ve vašem Vědomí nevyřešené.
Doporučujeme vám dnes uniknout z každodenní zaneprázdněnosti a vyčistit mysl.
Vyberte problém nebo zvyk, který chcete změnit.
Vypracujte akční plán a udělejte první krok ke změnám podle vašeho přání.
Postavte se strachu čelem, překonejte výzvy.
Vyberte si každý den jeden strach, dokud nezmizí všechny překážky, které vám brání být laskavým a Mírem naplněným člověkem, kterým si už dlouho přejete být.
Buďte vždy vděční za Požehnání, která vám přichází do cesty, dokonce i útrapy skrývají požehnání.
Prokazujte Lásku a soucit ostatním, buďte vzorem.
Milujte sami sebe plně, abyste mohli energeticky stoupat na vyšší úrovně Vědomí.
Nyní se loučíme s nadějí, že budete mít čas jít do přírody nebo na klidné místo a budete přemýšlet o změnách, které byste chtěli vidět ve vašem životě. Bavte se a buďte šťastní!
2. TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdete mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla. Kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete své pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Znamení stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah (vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní energií, např. přes kin narození.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování, vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 23.7.2016 1 OC kin 170

23. července 2016 v 11:06 Maysky Kalendář na každý den

Oc - Pes - Bezpodmínečná Láska, věrnost, vcítění, soucit, emocionální tělo, mezilidské vztahy, přátelství, princip loajality, zbavení se minulosti, mimosmyslové vnímání, rovnováha, spirituální síla, Strážce, průvodce, věrohodnost, svědomitost
V tento první den Treceny Oc položte základy probuzení, posilte a využijte svoji osobní autoritu pro zlepšení všech. Energie Hun (1) je dnes obzvláště důležitá, protože ztělesňuje sílu tvoření a inspiraci, bez kterých by se nápad, myšlenka nebo záměr nestaly skutečností. To je energie, kterou je třeba živit vlastní autoritu na jakékoliv úrovni, bez ohledu na oblast, kterou považujete za nejméně vhodnou či odpovídající. Mayové prováděli obřady v každý den Hun, v této Treceně je to obzvláště důležité.
OC navazuje na cyklus Akbal a Cimi - cyklus narození, smrti a znovuzrození. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost - bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své "smečce", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Jsem Oc 1. Dnes bychom chtěli mluvit o energii Tónu JEDNA, který má různé významy včetně začátku a Jednoty. Dnes bychom se rádi zaměřili na aspekt Jednoty.
Všichni jsme z jednoho Zdroje a všichni se v určitý čas do něj vrátíme. Existují mnozí, kteří neustále proudí dovnitř a ven z tohoto Zdroje a nikdy nepřicházejí do fyzické formy. Myriády z nás opustily na nějaký čas Zdroj. I když se zdá, že jsme odděleni - jsme stále Jedno. Je těžké vysvětlit to slovy, ale budeme se snažit pomoci vám pochopit tuto důležitou pravdu.
Hodně vašich obtíží na Zemi se vztahuje k problematice oddělenosti. Ti, kteří opustili Zdroj, žijí v mnoha Galaxiích s obrovskou škálou možností k prozkoumání. I když každý z nás opustil Zdroj, tvoří nás stále celé spektrum Zdroje - jsme kompletní holografický obraz Zdroje. Je mnoho bytostí z různých dimenzí existujících v široké škále možností, někteří se rozhodnou pro energetickou formu, jiní pro fyzickou podobu.
Mnozí na Zemi si představují dimenze jako hierarchii - podobně jako budovy s mnoha patry. Jiní je vidí jako různá místa - tady nebo tam. Ani jedno není úplná pravda. Naše energie jsou spojeny a mnohokrát se vzájemně překrývají. Mají schopnost překrytí, protože různé skupiny jsou vibračně na různých úrovních. Je to podobné jako ohřev vody v hrnci, někteří pobývají v husté formě níže, zatímco zbytek nahoře tvoří páru. Jsou vytvořeni z té samé substance, ale v různých formách přitom na stejném místě. Toto je takový slabý příklad pro tak důležitý údaj, ale doufáme, že chápete, co se vám snažíme říci.
Jak vibrace Země i jejich obyvatel stoupá, mnozí budou moci vidět za Závoje. Někteří lidé nyní vidí kultury, v jejichž existenci se kdysi v minulosti potulovali na Zemi, ale v jiné dimenzi. Některé z těchto skupin zůstaly na Zemi a udržují vysoké vibrace, aby docházelo k vyrovnání nižších frekvencí existujících dodnes. Často lidé vidí do jiných sfér a zachycují záblesky domorodých lidí nebo starověkých posvátných skupin. Někdy pouze jedna duše drží energii místa. Někdy jsou to celé skupiny. Věštci v minulosti věděli, že obyvatelé Země budou procházet fází extrémně nízkých frekvencí a rozhodli se zůstat na Zemi pro udržení rovnováhy.
Nyní nastal čas pro ty, kteří mají fyzickou podobu, aby si byli vědomi své role na Zemi. Je čas stát se vědomě vyrovnaným při přesouvání do dalšího stádia Bytí na Zemi. Země je v současné době ve stavu transformace a její Experimentální čas jít do hlubin temnoty, je u konce. K dispozici je Velké Probuzení a my ve vyšších dimenzích vám pomáháme rozpomenout se na vaše duchovní Já a znovu získat vlastní sílu, které jste se vzdali, když jste se inkarnovali na Zemi.
Není se čeho bát, jste všichni na pokraji skutečné svobody. Přesto je ale velmi mnoho práce, kterou je třeba udělat. Tato práce začíná tím, že pustíte všechny obavy a soudy, které vás drží uvázané v této nízké hustotě. Jakmile si uvědomíte svůj potenciál a obnovíte vzpomínku na spojení se všemi, dojde k velkým zázrakům a my doufáme, že začnete chápat, co se snažíme vám zde říci.
Je nezbytně nutné, aby si každý z vás uvědomoval, že jste z jednoho Zdroje. Jste vytvořeni ze stejného materiálu. Všichni jsme bratři a sestry, kteří se rozhodli prožít život mimo čistou Lásku. Čas žít v temnotě nyní končí. Je to čas návratu k čisté Lásce. Nesplynete plně se Zdrojem, ale budete tvořeni podobným systémem, jako je Zdroj - ale ve fyzické formě.
Mnozí z vás se rozhodnou pro tuto možnost, zatímco jiní se již rozhodli zůstat v nízké hustotě chamtivosti, korupce a ovládání. Na této volbě není nic špatného. Nicméně tam musí nastat oddělení, aby každý mohl zažívat to, co si přeje. Toto oddělení není represivní, je to volba duše. Před inkarnací na Zemi jste věděli, že tentokrát to přijde. Mnozí jsou v současné době probuzení s nutkáním udělat něco víc. Jiní se probudili a cítí tlak dělat práci, kvůli které jste sem přišli. Někteří se cítí v pasti a snaží se o poslední úsilí získat nadvládu nad ostatními. Další vnímají, jakoby se museli držet svých blízkých, protože cítí, že nastává oddělení.
Výsledkem je, že se tyto emoce projevují. Lidé pociťují potřebu změny. Mnozí si uvědomují, jak jsou vystaveni vládnímu vlivu a rozhodli se odtrhnout. Pravda o korupci ve firmách a institucích včetně státní správy, zdravotnictví, školství, ve finančních sektorech, škodlivých látkách v potravinách a lécích, je již známá. Lidé se hněvají, protože lži a konspirace se stávají veřejné známé. To je nebezpečné, protože pokud nejsou emoce udržovány v rovnováze, vytváří to chaos a je pak velmi obtížné, aby byl Přechod do vyšších dimenzí elegantní. Můžete jít vpřed a sdílet s ostatními to, co jste se naučili.
Ne každý přejde do vyšší dimenze. Existuje mnoho důvodů, proč tomu tak je. Nicméně všechny, jejichž Vzestup nastal, šťouchají jejich Průvodci. Mnozí odolávají těmto šťouchnutím kvůli strachu z neznáma a bloků, které byly vytvořeny, což jim brání komunikaci se svými Průvodci. Tyto bloky jsou založeny na základě systému přesvědčení, z nichž mnohé pochází z náboženské víry a od rodičů. Je nezbytně nutné, aby se každý z vás podíval na tato přesvědčení a uvolnil negativní vzorce myšlení. Jedná se o bloky vašeho vlastního Vzestupu a to, co drží každého z vás v oddělenosti.
Je třeba se sjednotit a pochopit svou vlastní Jednotu s každým. Všichni pocházíte z jednoho Zdroje. I když navenek vypadáte jinak, uvnitř jste stejní. Vnější vzhled byl vytvořen vámi, když jste původně vytvářeli planety, z kterých jste přišli. Ale překážkou je, když každý z vás hodnotí rozdíly. Je třeba prolomit všechny bariery oddělenosti, které vás udržují oddělené od lidí i těch z různých planet. Brzy každý z vás pozná, že mnoho lidí a mnoho zvířat pochází z různých planet. Pokud se vám nedaří řešit problémy, které máte s jinými pozemskými rasami, kulturami či náboženstvím, jak se budete moci obejmout při setkání se svými Hvězdnými Bratry?
Vždy, když dochází k velkým změnám, je třeba týmová práce. Chcete-li organizovat jakékoliv velké úsilí, znamená to týmovou práci. Týmy pracují nejlépe, když má každý stejnou roli. Méně efektivní jsou týmy, kde je vůdce, který dohlíží na skupinu pracovníků. Chcete-li mít efektivní tým, musí existovat Jednota, kde jsou si všichni rovni a hlavní změny jsou prováděny na základě konsensu nikoliv diktátu.
Přemýšlejte nad těmito slovy a udělejte změny, které vás posunou blíže k bytí v Jednotě se svými bratry. Buďte odvážní a zmocněte se svého Já s Láskou. Buďte vděční za všechno, co vám ostatní přináší. Váš život na Zemi by byl velmi obtížný, pokud by to, co považujete za samozřejmost, neexistovalo. Věřte, že jste JEDNO se VŠEMI, přijímejte všechny, včetně svého Já!
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého Já. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného Já v Jednotě Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu. Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku, začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Znamením. V Energii Tónu 1 se objevuje počátek nové etapy. Téma Znamení se stane programem realizovaným během dalších 12 dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo 1 vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku, nápad, který se manifestuje vytvořením. Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost. Co dnes zasejete, to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENIUM OC kin 170 - 182

23. července 2016 v 11:04 Maysky Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající Energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná OC 1 (PES) - Loajalita, Statečný Ochránce, Dobrosrdečnost, Velkorysost, Věrný společník tmou.
Pro starověké Maye je hieroglyf OC tvář psa a v mayské mytologii PES nese pochodeň a vede lidi na jejich cestě temným podsvětím. PES symbolizuje vedení, loajalitu, doprovod, důslednost a odhodlání. Pro Yucatanské Maye název tohoto Znamení představuje doslova dveře, Portál nebo Bránu - symbolizuje cestu, kterou musíme projít všichni z jednoho světa do druhého a to nejen smrtí, ale také vnitřní transformací a Znovuzrozením sebe sama. Takže PES jako náš společník temným podsvětím, představuje víru a loajalitu přežívající smrt.
OC je Strážcem hmotných i duchovních zákonů. Je to Znamení pozemských i kosmických zákonů a pravomoci. Je to spravedlnost a den, co přináší pravdu a Světlo. Symbolizuje věrnost, pořádek, přesnost, která je reprezentována vesmírnými autoritami na Zemi, ať už v podobě lidí nebo míst.
Starověcí Mayové byli vedeni zákony nazývanými přírodní zákony, které vládly jejich světu. Tyto zákony byly účelné, založené na harmonii, která vládne v přírodě. Takže v den OC opravovali chyby a odhalovali pravdu za účelem dosažení rovnováhy ve hmotném i spirituálním smyslu, aby tak mohli dosáhnout Míru. Zdá se, že další signál či ukazatel, který lidstvo potřebuje, je opět rezonovat s těmito přírodními zákony a dosáhnout mírové existence na planetě Zemi.
Trecena začíná číslem 1 a končí číslem 13. Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie, i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku. Hřeben této Vlny připadá na 6 MEN (Orel), 7 CIB (Bojovník) a 8 CABAN (Země). Orel nám umožňuje spatřit větší perspektivu transformace a rekalibrace, která probíhá u planety Země a lidí tím, že se učíme žít v míru a harmonii. S OC osvítíme naši cestu a můžeme si být jisti, že nejsme sami a nemáme se na naší cestě čeho bát.
Využijte odvážnou Energii OC k osvícení víry i naděje za účelem odstranění Stínů na vaší cestě. OC má schopnost proplout Závojem, otevřenými Branami a sílu odstranit negativní energie jednoduše silou myšlenky.
VLNA OC - NEJLEPŠÍ ČAS UZDRAVIT PARTNERSTVÍ A ZAŽÍT LÁSKU
Jak vstupujeme do této Treceny, je čas myslet na naší početnou rodinu. Není to jen naše biologická rodina, ale také naše lidská rodina na Zemi. Všichni lidé, se kterými přicházíme do kontaktu doma, v práci, v našem společenském či komunitním životě.
Jaký je váš vztah s těmito jedinci? Jsou vaše vztahy naplňující, podporující a milující. Pohánějí vás a všechny ostatní dopředu a nahoru nebo vás udržují v přístavu hněvu, nenávisti, zášti, nejistotě a strachu? Pamatujte, že vždy máte na výběr a pokud zůstáváte ve vztahu z pocitu strachu, potřeby nebo prostě "není nikdo lepší" - zamyslete se znovu.
Spolupráce jednoduše znamená žít pozitivní vztah. A to znamená začít u sebe. Naše schopnost spolupracovat se odráží ve všech našich současných vztazích, v tom, kde se ve svém životě nacházíme i v našich názorech a postojích. A bez ohledu na to, kde se momentálně nacházíme, si vždy můžete vybrat, zda se chceme pohybovat dopředu nebo dozadu.
Proč? Protože přirozeně přitahujeme nebo odpuzujeme určité druhy energií na základě své vlastní evoluce. Jste v depresi, ale něco uvnitř vás chce být šťastné, jenže vy upřednostňujete být dole. Pokud jste psychicky silní a bez toxických emocí, nebude pro vás prostě možné koexistovat nebo spolupracovat s lidmi, kteří vás stahují dolů. Energie se jednoduše vyrovnávají podle vašeho charakteru. Ve Vesmíru neexistuje žádný rozsudek jen rovnováha. Vyžaduje emoční zralost, vnitřní klid a integraci silnějších a zdravějších vlastností, co dělá člověka člověkem věrným, poctivým, čestným a laskavým.
To je dnešní výzva OC. Takže vyrovnejte jazýček na váhách ve svůj prospěch. Buďte týmovým hráčem jako první sami se sebou, což bude přirozeně proudit k lidem ve vašem životě. Spolupráce je obvykle chápána jako propojený vztah s jedním nebo více lidmi, kde všechny strany vzájemně úzce spolupracují na pozitivním záměru nebo cíli. Ale to nemusí znamenat jen práci, kariéru nebo konkrétní cíl.
REZONANCE S BOŽSKOU ENERGIÍ OC
OSOBNÍ, GLOBÁLNÍ, PLANETÁRNÍ ÚROVEŇ
Díky vhledu do struktury a vztahu 13 dnů Vlny okamžitě zjistíte, z jakých úrovní bytí k vám přijdou informace. Vaše osobní postřehy, pocity - to všechno, co se celkem "náhodně" objeví na cestě během 13 dnů, bude spojeno s vaším osobním vzorcem osudu. Vaše osobní vlákno je vetkáno do celkového Programu Času, a pokud vám Mayský kalendář vyjasnil kód vaší osobní identity, vaše vlákno najde všechny roztřepené konce, aby je mohlo spojit v jeden celek. Jedním z těchto konců jste vy a váš osobní život. Na jiných koncích najdete odkaz vašich předchozích inkarnací. Je to váš vzor a jednoznačně vzor celé planety. Pokud byste je nyní nespojili, Země by byla chudší o vaší jedinečnou velikost.
Vzhledem k tomu, že Vlna PSA zůstává v určité rezonanci s tělem emocionálním, snadno uvidíme, že je u lidí nejvíce v nerovnováze. U většiny je nedostatečně vyvinuté, proto se není čemu divit, pokud energie PSA zjistí jakési bouřlivé nebo vznětlivé energie a vynese je na povrch Vědomí.
Podívejte se na sebe pozorně a odkryjte, co vře ve vašem Středu. Přemýšlejte, co vás nejvíce vyvádí z rovnováhy, co vám nedá pokoj a budí vás ze snu. Tělo emocionální - náš největší poklad - kreslí naší pozemskou identitu. Tato Vlna je jako laser do oblastí našeho jednání ve sféře uzdravení.
Dvě pozice ve Vlně PSA - BEN a CIB - jsou galaktickými portály. Není nic neobvyklého, že tyto dva dny se ukazují jako nejsilnější a nejvýznamnější. Zaregistrujete je jako dva krajní směry:
VYSOKOU VNÍMAVOST - v případě vnitřní harmonie
nebo
CELKOVÝ KOLAPS - v případě disharmonie
BEN 4 - vyjasní vzrůstající nezávislost vašeho Já - odráží se a zúročuje ve spokojeném průběhu vašeho života nebo naopak tvrdě ukáže propad do starých omezení, omylů a všech možných druhů závislostí.
MEN 6 - umožňuje spatřit větší perspektivu transformace i rekalibrace, která probíhá u planety i lidí. Když osvítíme naši cestu, můžeme si být jisti, že nejsme sami a nemáme se čeho bát.
CIB 7 vás zalije skutečným proudem energie plynoucí jednoduše ze Zdroje, odhalí zvláštní roli ve sféře mimosmyslového vnímání. V tento den se mohou objevit buď zvýšené obavy a neopodstatněný strach, zvýšené nároky na partnera nebo naopak můžete zažít pocit nepopsatelné úlevy, vnitřní nezávislosti, duchovní vazbu s životním partnerem, jakož i pocity sjednocení s inteligencí vašeho Vyššího Já. Teprve na této úrovni Vědomí se objeví celkově stabilizovaný pocit života bez strachu.
Přehled Vlny 23.7. - 4.8.
OC 1
CHUEN 2
EB 3
BEN 4 galaktický portál
IX 5
MEN 6
CIB 7 galaktický portál
CABAN 8
ETZNAB 9
CAUAC 10
AHAU 11
IMIX 12
IK 13
Copyright © Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby

22. července 2016 v 16:46 Intuitivní malování na tělo
NA VLASTNÍ KŮŽI
Ahoj, přináším Vám krátkou ukázku intuitivní energetické kresby od Anny Vičánkové, kterou jsem si nechala udělat pro náš nedělní tanec v parku.Anna Vičánková s námi v neděli v parku bude také a v případě zájmu si od ní můžete nechat nakreslit něco podobně úžasného, ale předně to zažít. Není to jen kresba, ale úžasný meditativní zážitek, který se musí zažít na vlastní kůži.
Těším se na Vás v průběhu celého dne v neděli 24.7. v parku u Zámku Zlín, ale předně v 18 hod, kdy budeme tancovat.
Zuzka Zaharowska, Radka Grace Pastyříková, Anna Vičánková, Michaela Válková, Tančící Kominík
https://www.youtube.com/watch?v=V0xq6RcyE0k